przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-16, 07:39   #2281
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

joasiu: ta metoda na klipsy z tego co slyszalam nie nieszczy wlosów ale nie nalezy ona do trwalych. te metode, podobnie jak wlosy na tasmie stosuje sie u modelek. chodzi o szybkie i bezproblemowe zakladanie i zdejmowanie pasemek

nicole: ja polecam mikroringi z silikonem rozmiar M, ale slyszalam ze dziewczyny zachwalaja tez tulejki, tylko nie kupuj rozmiaru S!!!

monisia_666:
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 07:42   #2282
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

joasiu: ta metoda na klipsy z tego co slyszalam nie nieszczy wlosów ale nie nalezy ona do trwalych. te metode, podobnie jak wlosy na tasmie stosuje sie u modelek. chodzi o szybkie i bezproblemowe zakladanie i zdejmowanie pasemek

nicole: ja polecam mikroringi z silikonem rozmiar M, ale slyszalam ze dziewczyny zachwalaja tez tulejki, tylko nie kupuj rozmiaru S!!!

monisia_666: mi po pierwszym myciu wyszly dwa wlosy, po drugim i po trzecim rozniez niewiele, ale widze ze teraz podczas zwyklego czesania coraz wiecej sie ich wydostaje, ja tez mam oryginalne z koncowkami, ale nie jest zle, zaledwie kilka wlosow dziennie.

ja mam nadal sztywne te wlosy
potraktowalam je oliwka i bylo chyba troszku lepiej, ale teraz widze ze problem sie powtorzyl. zaczynaja mnie juz draznic. Zaraz ide do sklepu po szampon do wlosów suchych.



pozdrawiam
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 08:16   #2283
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Wlosy niewazne jaka metoda zalozone jak sa dobrze pielegnowane to kwalifikuja sie do ponownego zalozenia .
Keratynowa metoda nie stapia wlosow ,kto to powiedzial? Pewnie ten co jej nigdy nie mial. Poza tym conektorem stapia sie sama keratyne , ktora oplata naturalne pasemko ,po czym formuje palcami zgrzew.
I skoro zwykla prostownica uzywana codziennie nie stopi wlosow, to connektor tym bardziej .
Ale chyba wiem skad ta bzdura ... Mysle , ze ktos pomylil fakty .Wlosy stopi prostownica jesli sa one syntetyczne czyli sztuczne a nie prawdziwe .Konnektorem tez sie zaklada wlosy syntetyczne ,wiec o czyms to swiadczy ,albo?
xenia miałam włosy zgrzewane w ten sposób , widocznie w szczecinie inaczej sie robi niz u ciebie.
Powtarzam ze fruzjerki we dwie plotły meleńki warkoczyk (ok1 cm),2 pasemka moje i jedno syntetyczne i zgewały koniec tego warkoczyla keratyną (nie klejem!).Mówiły przy tym ze klej niszczy a teraz modna i zdrowa jest goraca keratyna.Nie modelowały keratyny w palcach jak mówisz tylko zakonczenie warkoczyka zgrzewały keratyna w kuleczce i cisneły zgrzewarką (para szła w górę) .po rozplataniu warkoczyka i zdjeciu zgrzewu miałama bardzoooooo znisczone,popalone,połama ne..
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 09:08   #2284
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ehh to sie nie ucieszylam ( pani reniu a tak z ciekawosci bywa pani czasem w okolicach szczecina?? na razie mam wlosy ok ale nastepnym razem chciala bym sprobowac z taśmą a do pani mam jakies podswiadome zaufanie
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 09:38   #2285
jstr24
Raczkowanie
 
Avatar jstr24
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny keratyna naprawde nie niszczy wlosow jesli jest dobrze zalozona.
domyslam sie ze wloski jakie maiala argissa dlatego sie zniszczyly poniewaz doczepione byly syntetyki. nie dosc ze same sie stopily pod wplywem wysokiej temperatury to jeszcze do tego keratyna doszla! okropnosc. kto tak robi?! wszystko takze zalezy od odpowiedniego sciagniecia wlosow. szlyszalam od kilku moich klientek ze sciagaly wlosy w salonie fryzjerskim a panie fryzjerki w pospiechu bo czekaja inne klientki doslownie poiwyrywaly wlosy z cebulkami i zostaly gole placki na glowie. jesli wloski sa dobrze zalozone na keratyne i tak samo dobrze i dokladnie sciagniete za pomoca specjalnego plynu to NAPRAWDE NIC sie nie dzi8eje zlego z naszymi wlosami.
jstr24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 09:56   #2286
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
ehh to sie nie ucieszylam ( pani reniu a tak z ciekawosci bywa pani czasem w okolicach szczecina?? na razie mam wlosy ok ale nastepnym razem chciala bym sprobowac z taśmą a do pani mam jakies podswiadome zaufanie
tez jestem ze szczecina

i tez mi sie wyczesuja wlosy ale niedlugo ide zagescic i moja fryzjerka nie bierze za to pieniedzy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 10:14   #2287
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

no ja niestety mam takie przykre doswiadczenia jak ja robiłam te pasemka to u nas w szczecinie nie było jescze naturalnych.Miałam z 16-17 lat jakos tak.Wtedy modne były doczepiane pasemka kolorowe.Baa pamietam koszt tyc włósów :P 1szt=11zł :P a miałam ich 20
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 11:25   #2288
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja jestem ze stargardu svinecka no ja mam nadzieje, ze troche ponosze te wloski svinecka polecisz moze jakas dobra maske?? albo kto kolwiek inny? uzywam serii glis kur z jedwabiem ale wydae mi sie ze ta odzywka nie jest wystarczajaca wolala bym jeszcze jakas maske nakladac uzywam tez maseczki nablyszczajacem do sniszczonych wlosow z avonu( bez splukiwania) , odzywke regeneracyjna do wlosow brazowych z glis kura( kupilamj amaja jeszcze swoje wloski i szkoda mi wyrzucic :P) jedwabiu i nablyszczacza z avonu. Powie wam ze dziwne jest to ale kiedy zdrazy mi sie wlosy czesac tylko rano i wieczorem to wieczorem sa troche poplatane ale nie te dlugie doczepione tylko te moje to jest najsmieszniejsze, doczepione rozczesuja sie super a moje czasme sprawiaja problemy, a co najdziwneijsze wczesniej nie mialam takich problemow wlosy rozczesywaly mi sdie zawsze super tez tak macie
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 11:27   #2289
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nathanek a jaka metoda masz tasme doczepiona na warkoczyk, ringi klej ??? i czy doczepilas wlosy falowane czy sa tak ulozone? wygladaa super i na bardzo geste
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 12:24   #2290
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

argissa ja nie tyle nie mam zaufania do kreatyny co do fryzjerek u mnie w miasteczku po pierwsze nikt nie przedłuża włosów w salonie a jest ich ponad 10. A pozatym nawet jakby to robili bym nie poszła bo 4 lata temu byłam u fryzjera po piękną trwałą ( lekką - delikatne duże fale) a wyszłam ze spalonymi sianem na górze a falami na dole ale skąd mogłam wiedzieć że w salonie się nie znają i nie wiedzą że trwałej nie zaczyna się od najbardziej zniszczonych włosów od czoła. Wiec po pół roku męczenia się z tym co miało być trwałą a potem poszłam po raz ostatni do fryzjera żeby mi ją ścieli i skończyłam z krótkimi włosami I od tej pory wole sobie sama w domu kombinować z obcinaniem, farbowaniem, rozjaśnianiem i przedłużaniem i sądze że z dobrym efektem. Jak chcesz żeby coś było dobrze zrobione zrób to sam




maurita sama już nie wiem co ci poradzić czyżby te włosy były jednak złej jakości ? Nie wiem dokłądnie jaki masz problem bo jak tylko to że są sztywne to ja też tak mam moje włosy były po kupieniu piękne a teraz są szorstkie trudne do rozczesania. Co prawda już nie robią się kołtuny ale plątać się plątają. Wydaje mi się że twoje pewnie robią to samo ja na początku też się denerwowałam " poco ja sobie te włosy doczepiałam z moimi nie było żadnych problemów" a te niestety są jakie są bo są martwe i a co do jakości to nie wiem czy są średniej czy złej. Teraz się do nich przyzwyczaiłam i w sumie dużo z nimi nie cuduje.
Tylko te blond mikroringi mnie denerwują ale czekam na przesyłke z brązowymi i w tym tygodniu mam nadzieje że je sobie zamienie. A puki co kupiłąm sobie fajną czapeczke i tak trykam przez miasto żeby nie wpaść w fobie że ktoś widzi jakiegoś mikroringa.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 12:34   #2291
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
ehh to sie nie ucieszylam ( pani reniu a tak z ciekawosci bywa pani czasem w okolicach szczecina?? na razie mam wlosy ok ale nastepnym razem chciala bym sprobowac z taśmą a do pani mam jakies podswiadome zaufanie
chyba tylko na urlopie za zaufanie dziekuje.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 12:36   #2292
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

dziewczyny powiedzice czy krecilyscie wloski na walki?? chciala bym uzyskac taki efekt naturalnych fal jak na fotkach mysle ze gube rzepowe walki byly by dobre jak myslicie?? lokowka nie chcem eksperymentowac bo szkoda mi wlosow wystarczy ze czasem je prostuje i mam jeszcze jedno pytanie odnosnie masek do wlosow jakie polcicie?? chciala bym zeby trovhe zmiekczaly te wloski zeby nie byly takie sztywne??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (22,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg murphey2.jpg (26,7 KB, 80 załadowań)
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 12:39   #2293
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja małymi kroczkami przymierzam sie do szkolenia na ultradzwięki...póki co robie rozeznanie cenowe ile by to kosztowało potencjalną klientkę. ajj..
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 12:41   #2294
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
nathanek a jaka metoda masz tasme doczepiona na warkoczyk, ringi klej ??? i czy doczepilas wlosy falowane czy sa tak ulozone? wygladaa super i na bardzo geste


metode mam tasme na warkoczyk , sa to wlosy proste europejskie sa tak ulozone.Pozatym one maja to do siebie ze po umyciu nie sa proste jak druty tylko w litere s i taka struktura odpowiada moim naturalnym.

Sa geste gdyz ja mam geste wlosy wiec wiadomo ze i tasmy jest wiecej nie estetycznie wygladaloby to gdybym na glowie miala swoje geste a przyczepione rzadkie mysle , ze u Pan ktore maja malo na glowie smiesznie wygladalaby sytuacja odwrotna , ze na dole maja burze wlosow

kurcze szkoda ze nia mam czasu to zrobilabym Wam lepszej jakosci zdjecia ale postaram sie narazie wkleje jeszcze kilka zrobione telefonem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wl4.jpg (15,3 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl3.jpg (17,9 KB, 225 załadowań)
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 12:44   #2295
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

monisia_666 ja krece wloski na walki
jesli kupilas wlosy proste to niestety nie oczekuj dlugotrwalego efektu.
ladnie to wyglada ale przez ok godzine
ja zawijam wloski na mokro, byc moze gdyby zastosowala jakis srodek do stylizacji trwaloby to dluzej, ale wiekszisc lakierow zawiera alkohol a ja wole go unikac.

wlasnie czy stosujecie jakies zele, lakiery itp na swoje wloski?
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 13:08   #2296
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ja nie uzywam wole nie obciazac wloskow ale zastanawiam sie nad kupieniem lakieru farouk tego z jedwabiem( nie wiem czy dobrze napisalam:P) powinien byc lepszy od tych sklepowych.hmm to ciekawe ze te fale sie tak krotko trzymaja bo te od warkocza albo kitki ( zwlaszcza z 3 gumkami na noc) trzymaja mi się dlugo az czasem mnie wkurzaja bo spryskuje je odzywka i czesze bo chcem zeby sie znow wyprostowaly:P tez tak macie??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 13:11   #2297
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja tez mam proste i chybe bede je krecic heh bardzo mi sie spodobaly takie naturalne fake jak twoje) ja mam swoje wlosy sredniej grubosci i doczepione tez takie sa wogole u ciebie nie widac ze to wloski doczepione sa swietne! a jeszcze powiec jaka to dlugosc?? ja mam 60cm i juz bym chyba nie mogla miec krotszych hehe a jeszcze powiedz jak krecisz te wloski na walki czy na lokowke?? i czy uzywasz jakis srodkow do sltylizacji? bo zasnatawiam sie czy takie sote beda sie trzymac:P
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 13:27   #2298
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nathanek naprawde przepiekne masz te wloski...i ten kolor miodzio chyba najladniejsze jakie do tej pory widzialam w tym watku
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 14:04   #2299
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
ja tez mam proste i chybe bede je krecic heh bardzo mi sie spodobaly takie naturalne fake jak twoje) ja mam swoje wlosy sredniej grubosci i doczepione tez takie sa wogole u ciebie nie widac ze to wloski doczepione sa swietne! a jeszcze powiec jaka to dlugosc?? ja mam 60cm i juz bym chyba nie mogla miec krotszych hehe a jeszcze powiedz jak krecisz te wloski na walki czy na lokowke?? i czy uzywasz jakis srodkow do sltylizacji? bo zasnatawiam sie czy takie sote beda sie trzymac:P

otoz sekret w tym, ze wcale ich nie krece bez walkow bez papilotow nic a nic - robie sobie takiego slimaka z tylu glowy jak umyje lub jezeli zalezy mi aby szybciej wyschly biore duza szczotke i je wyciagam ale wtedy powinny byc proste natomiast one zachowuja sie jak moje wlosy zawsze tak mialam ze je wyciagalam a i tak na drugi dzien kazdy sie ukladal w inna strone.

- nie uzywam pianek,zelow ani lakierow - ja osobiscie nigdy na swoje wlosy nie uzywalam takich srodkow wiec tu rowniez nie praktukuje tych specyfikow.

do pielegnacji uzywam szampon+odzywka (rozne- np. na moja glowe do wl przetluszczajacych sie z apteki Klorane )+ ( i tu zaczynaja sie schody gdyz za kazdym razem probuje cos nowego) ale najczesciej uzywam
schwarzkopf professional BC Bonacure dwufazowa odzywka nawilzajaca(bez splukiwania) + Schwarz.Prof. Sealed Ends (na koncowki) czasami zamiast sealed ends uzywam Schwark.Prof.Osis Magic. lub niedostepny produkt w polsce
http://www.allegro.pl/item185824665_...k_wlosow_.html

2-3 razy w tyg.maseczka Schwarzkopf prof.Bonacure sun

i chyba tyle uffff.
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 14:06   #2300
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nathanek naprawde przepiekne masz te wloski...i ten kolor miodzio chyba najladniejsze jakie do tej pory widzialam w tym watku

Svinecka - dzieki !!!
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 14:08   #2301
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dzis po myciu probuje z tym slimakiem heh napisz jaki efekt pozdrawiam
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 14:16   #2302
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dzis po myciu probuje z tym slimakiem heh napisz jaki efekt pozdrawiam

ok.daj znac co i jak

zapomnialam dodac , ze ja mam chyba dlugosc 53cm nie jestem pewna Renia wszystko wie moze podpowie
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 14:20   #2303
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
ok.daj znac co i jak

zapomnialam dodac , ze ja mam chyba dlugosc 53cm nie jestem pewna Renia wszystko wie moze podpowie
wlosy w paczce maja 58 cm ale u nathanka z 5 cm skróciłyśmy.ale fakt faktem wlosy ma śliczne. nie wiem od czego to zalezy...wszytskim zakladam te same a u nathanka wyglądaja jakby nie te same. gdybym tego nie zakladała pomyślałabym że mnie kantuje
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 14:47   #2304
Destinee
Przyczajenie
 
Avatar Destinee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Zagęszciłam sobie główkę włosami remy na ringi i teraz chcę zmienić metodę na tulejki lub keratyne - dziewczyna, do ktorej chcialam isc poleca tulejki. Jak myslicie - co lepsze?
Ringi są niewygodne i bardzo widać;/
A włosy remy ktore kupilam moze byłby niezle ale o nie za bardzo nie dbałam
__________________
Destinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 14:53   #2305
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
wlosy w paczce maja 58 cm ale u nathanka z 5 cm skróciłyśmy.ale fakt faktem wlosy ma śliczne. nie wiem od czego to zalezy...wszytskim zakladam te same a u nathanka wyglądaja jakby nie te same. gdybym tego nie zakladała pomyślałabym że mnie kantuje


Reniu to zasluga twoich misztrzowskich paluszkow jestes WIELKA

a sekret ulozenia i wygladu wlosow tkwi w tym, jak mi mowilas, ze dostosowuja sie do naszych naturalnych - nie wierzylam w to dopoki sama nie doswiadczylam na swojej glowce



Reniu jak mozesz podeslji mi prosze pierwsze zdjecie ktore mi zrobilas po nalozeniu.Dzieki.
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 14:58   #2306
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Jesli jest to lakier oryginalny i najlepiej nie z Polski to mozliwe, ze bedzie dobry. Moja fryzjerka kupowala fakt tez oryginalny, ale "robiony", ze sie tak wyraze w Polsce i co do efektow w ogole nie byla zadowolona. Mowila, ze o wiele lepiej sprawuja sie inne lakiery, tyle ze jakies profesjonalne, fryzjerskie. Zreszta to widac po cenach, kiedys kosmetyki z tej firmy byly bardzo drogie , a teraz tanieja i to bardzo....firma ma dystrybutora w Polsce, ale jakosc produktow odbiega od tych z zagranicznych. Jedwabie sa coraz zadsze, lakiery juz nie takie dobre...Moze tylko ona sie spotkala z takimi faulami Mam nadzieje, ze Ty trafisz na jakis lepszy
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 18:06   #2307
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

moje wlosy po walkach sa tylko chwile falowane a pozniej robia sie "drutowate" :/
jesli chodzi o warkoczyk lub kitek ,to pozdjeciu gumki mam falowane i to bardzo dlugo, ale na koncówkach w dalszym ciagu pozostają proste druciaki
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 18:57   #2308
fatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=184346
dziewczyny ja sprzedaje recznie robione stroje kapielowe, kliknijcie i zerknijcie.
Pozdrawiam
__________________

fatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 20:28   #2309
nicole1985
Przyczajenie
 
Avatar nicole1985
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dziewczyny, czy tulejki zaciska sie tak samo jak ringi?? Czy potrzebne są do tego jakieś szczególne cążki?? Na allegro znalazłam coś takiego!! http://www.allegro.pl/item185669902_...air.html#photo Czy powinnam je kupić czy może wystarczą zwykłe domowe cążki??


Ma któraś z was takie szydełko?? http://www.allegro.pl/item185669884_...rin.html#photo
__________________
"Zanim coś zrobisz, zanim kogoś zranisz...-przystań na chwilę i zastanów się nad tym czy warto... Mysl, dziesięć razy myśl zanim zabrniesz za daleko... zanim dojdziesz tam, skąd trudno sie cofnąć"
nicole1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-16, 21:50   #2310
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

nicole ja zaciskalamtulejki zwyklymi cazkami tymi zakzywionymi ringowymi i zwyklego szydelka z zapadka uzywalam ( tak mi zreszta poradzila ta spzedawczyni monique) tulejki sa duzo lepsze od ringow, mniej widoczne i wygodniejsze( mniej gniata glowe-przynajmniej mi w pierwszych dniach a co do keratyny to niemialam wiec nie wiem opinie sa rozne
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.