Czy taki styl jest zbyt poważny dla 19-20latki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-04, 18:45   #1
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Arrow

Czy taki styl jest zbyt poważny dla 19-20latki?


Tak jak w temacie. Chcę za jakiś czas kompletnie zmienić mój styl i wymienić całą garderobę, jako że wyjeżdżam zagranicę, idę na studia, nowe początki itd. Myślicie, że to zbyt poważne jak na 19-20 lat? Wiem, że ludzie ubierają się zupełnie inaczej, ale lubię elegancję, sukienki, czemu by nie spróbować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 34300729gc_13_f.jpg (19,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 34306789eq_13_f.jpg (17,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10310828_1611932_500.jpg (32,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55007406ih_13_f.jpg (36,2 KB, 54 załadowań)
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:55   #2
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Czy taki styl jest zbyt poważny dla 19-20latki?

sądzę, że nie jest zbyt poważnie, są rzeczy które dobrze pasują na kobietę w kazdym wieku.
Te tutaj są bardzo eleganckie, ogólnie to dużo robi polaczenie kolorystyczne, i kolor zwłaszcza czarny. sama bym je nosiła gdybym miała, a mam tylko 5 lat więcej.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:57   #3
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Czy taki styl jest zbyt poważny dla 19-20latki?

U mnie na studiach chyba nikt się tak nie ubiera, a jestem na wydziale Prawa i Administracji dziewczyny są umalowane, ładnie ubrane, w szpilkach, ale nie w takich wyjściowych sukienkach. Może postaw bardziej na ciemne spodnie i koszule? Albo modne teraz żakiety + fajna koszulka pod?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 18:58   #4
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: Czy taki styl jest zbyt poważny dla 19-20latki?

Jeżeli będziesz się w takim ubraniach swobodnie czuć to śmiało wymieniaj garderobę.
Skąd torebka?
__________________
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:05   #5
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Czy taki styl jest zbyt poważny dla 19-20latki?

To Twój styl, nikt Ci nie powie, co masz ubrać, ale ważne by być ubraną, a nie przebraną.
Wg mnie przy takich ciuchach ważne jest, żeby wyglądały porządnie, na dobre jakościowo, co często oznacza dużo droższe ubrania. Styl wyrabia się z czasem, pasuje do osobowości, jeśli nie czujesz, że to jest to, co do Ciebie pasuje to ja bym nie kombinowała. A chyba nie czujesz skoro pytasz o to na forum, a nie po prostu nosisz to, co Ci sie podoba.
Na takie rzeczy zawsze będzie jeszcze czas, ja bym wolała w tym wieku eksperymentować z modą.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:11   #6
lyyli
Raczkowanie
 
Avatar lyyli
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 347
Dot.: Czy taki styl jest zbyt poważny dla 19-20latki?

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
sądzę, że nie jest zbyt poważnie, są rzeczy które dobrze pasują na kobietę w kazdym wieku.
Te tutaj są bardzo eleganckie, ogólnie to dużo robi polaczenie kolorystyczne, i kolor zwłaszcza czarny. sama bym je nosiła gdybym miała, a mam tylko 5 lat więcej.
Masz rację, ale jednak studentki raczej ubierają się na luzie Sweterki różne, jeansy, ale szczerze powiedziawszy trochę mi się to przedawniło w szkole i chciałabym postawić na coś innego.
Super, że ci się podoba! Dzięki Czarne rzeczy są piękne.

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
U mnie na studiach chyba nikt się tak nie ubiera, a jestem na wydziale Prawa i Administracji dziewczyny są umalowane, ładnie ubrane, w szpilkach, ale nie w takich wyjściowych sukienkach. Może postaw bardziej na ciemne spodnie i koszule? Albo modne teraz żakiety + fajna koszulka pod?
Nie lubię koszul i całkowicie mi nie pasują. Ostatnio przymierzałam jedną w sklepie i nawet koleżanki powiedziały, że to jednak nie to Jak bluzki, to tylko takie tuniki bardziej, swetry może, kardigany. Ciemne spodnie: jestem na tak Znalazłam parę ciekawych opcji.
Żakiet czyli może być czarna dopasowana marynarka?

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
Jeżeli będziesz się w takim ubraniach swobodnie czuć to śmiało wymieniaj garderobę.
Skąd torebka?
Dzięki Torebka jak i sukienki od Dolce&Gabbana Ale torebki również podobają mi się z Ryłko. Jedną rudą sobie upatrzyłam już

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
To Twój styl, nikt Ci nie powie, co masz ubrać, ale ważne by być ubraną, a nie przebraną.
Wg mnie przy takich ciuchach ważne jest, żeby wyglądały porządnie, na dobre jakościowo, co często oznacza dużo droższe ubrania. Styl wyrabia się z czasem, pasuje do osobowości, jeśli nie czujesz, że to jest to, co do Ciebie pasuje to ja bym nie kombinowała. A chyba nie czujesz skoro pytasz o to na forum, a nie po prostu nosisz to, co Ci sie podoba.
Na takie rzeczy zawsze będzie jeszcze czas, ja bym wolała w tym wieku eksperymentować z modą.
Właśnie w tym sęk. Wbrew pozorom, nie chcę by ludzie myśleli, że wydziwiam (tak jak parę moich bliskich koleżanek) albo, że to zbyt poważne jak na mój wiek. Dlatego pytam, co Wy sądzicie na ten temat.

Też stawiam na jakość, dlatego nie chcę kupować tryliona rzeczy naraz, ale po kolei, tu jedna rzecz, tu druga. Minimalistycznie.

Miałam już czas na eksperymenty w liceum

Dzięki za odezw!
__________________

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.


lyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.