Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 15:19   #781
ladyizaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

nie wiem jak to możliwe , ale zaskórniki powoli znikają. Przez ostatni tydzień smarowałam buzię tylko punktowo maścią cynkową oraz pryszcze roll-onem garniera na niedoskonałości . I oczywiście twarz myłam dwa razy dziennie jakimś żelem oczyszczającym . Został mi tylko jeden pryszcz na czole , który zresztą już się goi oraz pare malutkich zaskórników bardzo się cieszę, tylko że teraz strasznie mi sie skóra łuszczy na czole, muszę sobie jakiś peeling zrobic i myśle, że wszystko będzie ok
ladyizaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:50   #782
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

Cytat:
Napisane przez ladyizaa Pokaż wiadomość
nie wiem jak to możliwe , ale zaskórniki powoli znikają. Przez ostatni tydzień smarowałam buzię tylko punktowo maścią cynkową oraz pryszcze roll-onem garniera na niedoskonałości . I oczywiście twarz myłam dwa razy dziennie jakimś żelem oczyszczającym . Został mi tylko jeden pryszcz na czole , który zresztą już się goi oraz pare malutkich zaskórników bardzo się cieszę, tylko że teraz strasznie mi sie skóra łuszczy na czole, muszę sobie jakiś peeling zrobic i myśle, że wszystko będzie ok
skóra się łuszczy bo nie jest nawilżona. Zastosuj jakiś krem nawilżający
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 17:43   #783
Vanilla Twilight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Mój problem wagry

Hej

A próbowałyście kiedykolwiek czegoś takiego jak POWER PERFECT PORE albo PERFECT CLEANER? To takie urządzonko co ma niby "wysysać" wągry Nie mam pojęcia czy to działa... zastanawiam sie nad kupnem, ale nie chce wywalić 100zł w błoto... A już nie wiem co robić z wągrami, są okropne. Znalazłam to na allegro :

http://allegro.pl/item921060590_prob...askorniki.html
http://allegro.pl/item921060579_powe...niki_cera.html


Co o tym myślicie? Warto w ogóle?
__________________
I didn't slap your ass, I high fived it!
Vanilla Twilight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 17:44   #784
ladyizaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Zaskórniki na czole - jak zwalczyć ?

tak wiem , na początku zrobiłam peeling a później posmarowałam kremem nawilżającym . Moja twarz wygląda teraz prawie idealnie
ladyizaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 17:56   #785
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Vanilla Twilight Pokaż wiadomość
Hej

A próbowałyście kiedykolwiek czegoś takiego jak POWER PERFECT PORE albo PERFECT CLEANER? To takie urządzonko co ma niby "wysysać" wągry Nie mam pojęcia czy to działa... zastanawiam sie nad kupnem, ale nie chce wywalić 100zł w błoto... A już nie wiem co robić z wągrami, są okropne. Znalazłam to na allegro :

http://allegro.pl/item921060590_prob...askorniki.html
http://allegro.pl/item921060579_powe...niki_cera.html


Co o tym myślicie? Warto w ogóle?
osobiście nie radze kupywac takich drogich kosmetyków bo nie wiadomo jak beda oddziaływać na twoja cere(każda jest inna)
raczej postaw na peeling enzymatyczny 2 razy w tyg. dodatkowo jakiś żel ococzyszczajacy np. Nivea Visage Young (czy jakś tak...)
mnie tez znikaja o dziwo od mydła siarkowego
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 09:00   #786
Vanilla Twilight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
osobiście nie radze kupywac takich drogich kosmetyków bo nie wiadomo jak beda oddziaływać na twoja cere(każda jest inna)
raczej postaw na peeling enzymatyczny 2 razy w tyg. dodatkowo jakiś żel ococzyszczajacy np. Nivea Visage Young (czy jakś tak...)
mnie tez znikaja o dziwo od mydła siarkowego

A jaki peeling polecasz?
Co do żelu oczyszczającego, to niestety próbowałam mnóstwo różnych firm i efekty są raczej odwrotne, tzn wyskakują mi po nich różne niespodzianki... Więc myję twarz taką specjalną gąbeczką I jest naprawdę ok Tylko na wągry to nie pomaga...
A mydło siarkowe niestety wysusza moją skórę
__________________
I didn't slap your ass, I high fived it!
Vanilla Twilight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:34   #787
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Mój problem wagry

Ja też używam mydła siarkowego Nie wysusza,bo po jego zastosowaniu smaruję buźkę odżywką Nanobase - polecam.
Pierwszy raz taki oczyszczacz do twarzy widzę nie wiedziałam,że istnieje takie coś... Muszę poczytać o tym jeszcze.
A peeling stosuję kawowy Trochę żelu + kawa i twarz jest mięciutka i gładka. A na wągry polecam Keranorm - trochę pomaga, ale trzeba stosować ciągle,a ja nie mogę,bo wysusza mi skórę ;/
Jeśli chodzi o maseczki,to już nie kupię żadnej,chyba że powstanie coś nowego, bo nic mi nie pomaga i na mojej skórze sprawdza się sposób - im mniej kosmetyków tym lepiej
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2010-02-22 o 13:36
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 13:49   #788
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Mój problem wagry

Wg. mnie, jeśli ktoś ma cere tłustą/mieszaną/trądzikową -z wągrami, nie powinien używać peelingów mechanicznych, tj. z drobinkami. Kawowy jest dosyć ostry, tak jak Lirene, czy Ziaja Pro. Twarz oczywiście gładka, a za sprawą chemii wrażenie wielkiego oczyszczenia, ale to tylko złudzenie. Cały brud i kurz jest rozprowadzany i wcierany w skóre. Przy zmyciu, skóra jest świeższa, naskórek starty, ale chemia, alkohole, silikony, wszystko zostaje na powierzchni.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:09   #789
Nikoru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 39
Dot.: Mój problem wagry

Mi wągry zmalały (nie zniknęły całkowicie), gdy stosowałam srebro koloidalne. Smarowałam nim twarz, jak tonikiem. Początkowo tylko na noc, później rano i wieczorem.

Wygląd cery bardzo się poprawił. Teraz (po zużyciu jednej butelki) zrobiłam sobie przerwę i cera wróciła do stanu poprzedniego.

Poleciła mi go rodzinna pani doktor. trochę się obawiałam, bo jestem uczulona na srebro (kolczyki, łańcuszki), ale nie zauważyłam u siebie niepokojących objawów.
Nikoru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:50   #790
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Mój problem wagry

Ja zauważyłam, ze zmniejsza mi wągry woda utleniona. Po umyciu nosa w bardzo cieplej wodzie, następnie osuszeniu, nakładam wacikiem nasączonym wodą utlenioną, polecam
__________________
KOCHAM SWOJEGO Tża
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 17:14   #791
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Wg. mnie, jeśli ktoś ma cere tłustą/mieszaną/trądzikową -z wągrami, nie powinien używać peelingów mechanicznych, tj. z drobinkami. Kawowy jest dosyć ostry, tak jak Lirene, czy Ziaja Pro. Twarz oczywiście gładka, a za sprawą chemii wrażenie wielkiego oczyszczenia, ale to tylko złudzenie. Cały brud i kurz jest rozprowadzany i wcierany w skóre. Przy zmyciu, skóra jest świeższa, naskórek starty, ale chemia, alkohole, silikony, wszystko zostaje na powierzchni.
To jakie peelingi polecasz?
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 18:00   #792
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Mój problem wagry

Srebro koloidalne było też polecane w innym wątku i wtedy się tym zainteresowałam. Działa ono podobno jak antybiotyk, można stosować wew. albo zew.. Może jednak warto spróbować Narazie niestety oszczędzam : (

Z moich obserwacji... na wągry najlepiej działają kwasy. Effaclar Duo, Effaclar K czy inne takie kremy, no i domowe peelingi kwasowe. Dziś mi się zaczęła łuszczyć skóra po smarowaniu się kremem Bambino

A tak, to może te domowe sposoby działają, ale trzeba wypróbować ich bardzo dużo, zanim znajdzie się skuteczny, dla siebie. Jednemu pomaga sok z cytryny, innemu spirytus salicylowy, innemu woda utleniona, krem z Nivei, Under Twenty innemu srebro...

Co do peelingu, polecam kwasowy, ale to trochę skomplikowane, warto poczytać, a jeśli ktoś nie chce się w to bawić, polecam enzymatyczne: np. Ziaja Calma HLC lub inne Ziaji, albo gruszkowy Perfecty.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:05   #793
Vanilla Twilight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Mój problem wagry

Ja na razie skupiam się na intensywnym nawilżaniu skóry twarzy, bo ostatnio ją baaardzo wysuszyłam Na szczęście wraca już do normy Co do tego urządzenia to nie mam pojęcia co zrobić Chyba jednak lepiej iść do kosmetyczki.... Lato już nie daleko więc trzeba zrobić porządek Aha i spróbuję też tego peelingu
__________________
I didn't slap your ass, I high fived it!
Vanilla Twilight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:44   #794
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Vanilla Twilight Pokaż wiadomość
A jaki peeling polecasz?
Co do żelu oczyszczającego, to niestety próbowałam mnóstwo różnych firm i efekty są raczej odwrotne, tzn wyskakują mi po nich różne niespodzianki... Więc myję twarz taką specjalną gąbeczką I jest naprawdę ok Tylko na wągry to nie pomaga...
A mydło siarkowe niestety wysusza moją skórę
Perfecta Oczyszczanie z Dax Cosmetics dla mnie bomba swietnie oczyszcza i wygładza skóre mam do cery tłustej i mieszanej ale, jest tez do normalniej i suchej
peeling kawowy jest swietny owszem ale, wydaje mi sie ,ze na twarz za ostry i może ja podrażnic przynajmniej u mnie
spróbuj moze mydło z innej firmy
w TV ostatnio reklamowali żel czy krem na wagry z Clean&Clear
mam inny z tej firmy na przetłuszczajaca sie cere i działa
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:32   #795
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Mikrodermabrazja

Powtarzanie zabiegów oscyluje w przedziale 1-4 tygodni.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 17:33   #796
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Mój problem wagry

Dziewczyny, co myślicie o tym urządzeniu, o którym napisała wcześniej Vanilla Twilight? Na jakiej zasadzie to działa? Nie zniszczy nieodwracalnie skóry? Nie wiem co robić
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 08:54   #797
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Mikrodermabrazja

Wczoraj miałam drugi zabieg.
Cera jest napięta, jasna i ładna.

Nie wiem, czy i na ile te zabiegi pobudzają krążenie krwi oraz w jakim stopniu to skutek aplikowanego przeze mnie Cernoru, lecz cienie pod oczami wydają się fantastycznie wygładzone/rozjaśnione mimo braku snu.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 11:31   #798
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Mikrodermabrazja

Cześć
Właśnie zastanawiam się nad mikrodermabrazją wraz z oczyszczaniem twarzy i algami, ale gdzieś wyczytałam, że mikro można robić gdy nie ma słońca bo robią się przebarwienia potem? czy to prawda czy tylko jakieś bzdury?
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 14:45   #799
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
gdzieś wyczytałam, że mikro można robić gdy nie ma słońca bo robią się przebarwienia potem? czy to prawda czy tylko jakieś bzdury?
mikro uwrażliwia skórę na działanie prom słonecznych (i solaryjnych oczywiście) - dlatego po zabiegu trzeba używać filtrów

w przyszłym tygodniu wybieram się pierwszy raz na mikrodermabrazję diamentową
po zimie i lekkich kwasikach moja skóra potrzebuje chyba jakiegoś poważniejszego potraktowania..
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 14:54   #800
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Mikrodermabrazja

Ja jestem zielona w tym temacie, nigdy nie byłam u kosmetyczki, zawsze się bałam. Ale idę w środę na oczyszczanie buzi- na szczęście nie mam dużych problemów z cerą. Zobaczymy co mi kosmetyczka powie na temat mojej cery,a kto wie, może wpiszę wizyty u kosmetyczki w kalendarz
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 17:55   #801
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Pandulek, może nam napiszesz jak się buzia sprawuje po mikrodermabrazji z kwasem pirogronowym? Jakie efekty zauważyłaś, co się poprawiło? Chcę się wybrać na te zabiegi lada chwila. Polecasz to połączenie?
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:02   #802
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Pandulek, może nam napiszesz jak się buzia sprawuje po mikrodermabrazji z kwasem pirogronowym? Jakie efekty zauważyłaś, co się poprawiło? Chcę się wybrać na te zabiegi lada chwila. Polecasz to połączenie?
ja też jestem ciekawa, jakie są efekty po mikro z tym kwasem


ja sobie mikro ogólnie bardzo chwalę, mam skórę strasznie szybko zapychającą się, masa zaskórników etc, w sezonie zimowym tonik z kwasami jest grany, więc teraz, na początku wiosny (oby! ) oczyszczam się mikrodermabrazją
na razie pierwszy zabieg za mną, wreszcie to uczucie idealnie gładziutkiej skóry, takiej promiennej uwielbiam
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:09   #803
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Mikrodermabrazja

Lavanda, ile zabiegów stanowi dla Ciebie optymalną liczbę?
Jutro maszeruję na trzeci.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 22:02   #804
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Mikrodermabrazja

Ja zobilam raz serie 5-6 zabiegów - juz nie pamietam, teraz poszlam po 3 miesiach we wtorek i efekt juz widze, bo swieze blizny bardzo fajnie schodza

A jestem ciekawa wlasnie mikro z kwasami JW, bo kosmetyczka zaproponowala wlasnie ze zdecydowanie wiekszy efekt bedzie
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 11:13   #805
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Lavanda, ile zabiegów stanowi dla Ciebie optymalną liczbę?
Jutro maszeruję na trzeci.
wstępnie zakładam, że 4 zabiegi

ale myślę o tym, żeby ogólnie raz w miesiącu chodzić na zabieg, profilaktycznie
chciałabym odstawić kwasiki całkiem, a bez nich skóra zanieczyszcza mi się masakrycznie, więc może takie rozwiązanie byłoby dobre..
na razie mam obserwować skórę i zrobić te 4 podejścia, potem z kosmetyczką będziemy opracowywać plan działania
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:54   #806
sylwencjam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Mikrodermabrazja

Lavanda,
Wspominasz o kwasach stosowanych na codzień. Możesz powiedzieć, jakie stosujesz i w jakiej formie?
sylwencjam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 23:13   #807
aniak_1987
Anna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: województwo opolskie
Wiadomości: 7
GG do aniak_1987
Dot.: Mikrodermabrazja

Cholercia....dziewczyny.. .jak wygladają te wybroczyny, bo zaczelam sie juz dzis i siebie martwic po tej mikrodermabrazji :/
aniak_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 09:49   #808
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez sylwencjam Pokaż wiadomość
Lavanda,
Wspominasz o kwasach stosowanych na codzień. Możesz powiedzieć, jakie stosujesz i w jakiej formie?
nie na codzień i nie kwasy jako takie
nie wychodzę poza toniki z BU
w tym sezonie zimowym tonik z kwasem PHA
(stosowany na noc raz w tyg)


Aniak - to zależy od skóry i tego, jak zostanie zabieg przeprowadzony, nie martw się na zapas
ja też na pierwszy zabieg wybrałam się w takim terminie, żeby mieć ze dwa dni wolnego na przesiedzenie w domu, gdyby była taka potrzeba
ale u mnie np nawet delikatne zaczerwienienie nie występuje
wybierz się moze w jakimś terminie przed weekendem czy coś, żeby mieć ten awaryjny dzień gdybyś miała jakieś niespodzianki po zabiegu ale nie obawiaj się na zapas
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 20:11   #809
martyskas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Mikrodermabrazja

Hej mam taka prosbe czy moglybyscie mi polecic jakas dobra kosmetyczke/ dermatologa estetycznego w Gdansku ktory robi mikrodermabrazje?nie jestem z gdanska wiec chcialabym trafic w dobre rece i pozbyc sie moich przebarwien i lekkich blizn na twarzy z gory dziekuje
martyskas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 18:55   #810
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez martyskas Pokaż wiadomość
Hej mam taka prosbe czy moglybyscie mi polecic jakas dobra kosmetyczke/ dermatologa estetycznego w Gdansku ktory robi mikrodermabrazje?nie jestem z gdanska wiec chcialabym trafic w dobre rece i pozbyc sie moich przebarwien i lekkich blizn na twarzy z gory dziekuje

ja jestem bardzo zadowolona z mikro, które robię w Dworze Kuźniczki, w Wrzeszczu
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.