Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 14:17   #61
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

proszę zajrzeć do słownika., proszę zajrzeć w google

Z tego, co mi wiadomo słowo akt seksualny jest synonimem, a raczej bardziej poetyckim określeniem seksu, czy jak kto woli stosunku seksualnego. Szczególnie związek ten upodobała sobie Biblia

To, co wy robiłyście jest co najwyżej fetyszyzmem, a dokładniej w tym przypadku jest to przyjemność czerpana z okaleczania się/drapania/whatever.

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2010-06-21 o 14:21
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:58   #62
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

dla mnie jest to akt seksualny, zmysłowy...
w sensie dla Was w moim odczuciu.

dlaczego?
- czujecie wzajemną fascynację
- czujecie się sobie bliskie
- to drapanie było czymś czego inni tak nie doświadczają- doświadczyłyście czegoś zmysłowego, co stworzyło między Wami więź głębszą niż dotąd, głębszą niż z kimś innym
- towarzyszyło temu podcienienie seksualne choć nie objawiało się typowymi zachowaniami i nie musiało doprowadzić do orgazmu (co widać po tym wątku...)

ps polecam pytania do seksuloga prof. Depko. kupcie sobie, albo przynajmniej przeczytajcie w empiku. moim zdaniem ta książka powinna stać w każdym domu.

najbardziej na wizazu zastanawia mnie ten trend by "nie zadawać pytań" "nie zastanawiać się" "nie zajmowac się takimi głupimi tematami" itp

skoro Cie to nie interesuje, to nie pisz powielając w.w. treści... bo to już było....

jeśli jesteście Matkami i tak wychowujecie sobie dzieci (nie zadawaj pytań, bo są głupie) to nie będą z Wami rozmawiać za kilka lat chyba, że o pogodzie... i bynajmniej nie zmniejszycie ich zainteresowań zmysłowymi drapaniami...
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2010-06-21 o 22:59
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:05   #63
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Cytat:
Napisane przez sweetSPIRIT Pokaż wiadomość
Peeting to głównie pieszczenie narządów płciowych, a tu do owego czynu nie doszło.
Proste. Z ego co się orientuję to był necking. Jak dla mnie nie był to akt seksualny a normalne pieszczoty.
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."


Edytowane przez watashi
Czas edycji: 2010-06-23 o 12:59 Powód: literówka
watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 18:41   #64
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

to był pocałunek z elementami masochizmu.
to nie był sex.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:47   #65
sweetSPIRIT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Martagg dziękuję bardzo za jedną z niewielu sensownych odpowiedzi, jakie otrzymałam!
sweetSPIRIT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:50   #66
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Czyli sensowne są tylko te, które potwierdzają Twoją teorię. Gratuluję podejścia
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:25   #67
sweetSPIRIT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Nie- sensowne są te, które zawierają odpowiedź na moje pytanie, a nie ocenę sytuacji autora danego postu
sweetSPIRIT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 12:58   #68
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Cytat:
Napisane przez sweetSPIRIT Pokaż wiadomość
Martagg dziękuję bardzo za jedną z niewielu sensownych odpowiedzi, jakie otrzymałam!
Cytat:
Napisane przez sweetSPIRIT Pokaż wiadomość
Nie- sensowne są te, które zawierają odpowiedź na moje pytanie, a nie ocenę sytuacji autora danego postu
Ha ha otrzymałaś sporo sensownych odpowiedzi na Twoje pytanie ale sensowna dla Ciebie jest tylko ta jedna która Cię satysfakcjonuje?:confused :
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."


Edytowane przez watashi
Czas edycji: 2010-06-23 o 13:00
watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:31   #69
sweetSPIRIT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Jest poparta przykładem, ludzie, jesteście coraz bardziej zabawni
sweetSPIRIT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:51   #70
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
No moim zdaniem najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ona jest Cyber Gothką. Powiem tak - jeśli nie wiesz, czy to seks, to znaczy, że to nie był seks. Jak dla mnie seks związany z pobudzaniem okolic intymnych. Jeśli jej plecy to okolice intymne, to ok. Ale ja musiałabym mocno powiększyć listę moich partnerów seksualnych stosując Twoje kryteria.
Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość

Stosunek seksualny (łac. actus sexuales) – zespół czynności i zachowań seksualnych, w trakcie których dochodzi do fizycznego zbliżenia z użyciem narządów płciowych. Może dojść do tego w różnej formie.


Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Cyber nie cyber tu się masochizm ujawnia. Ehh to przykre,że 17latka zadaje takie pytania. Akt seksualny... mój chłopak lubi drapanie po plecach ( nie do krwi), sprawia mu to ogromną przyjemność i w życiu nie wpadłabym na pomysł żeby to nazwać aktem seksualnym.
Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
kodeksowo była to inna czynnośc seksualna oOo
skoro dało wam to podniecenie seksualne...
Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Drapanie po plecach, to nie jest czynność seksualna! Cały dzień się o to pytasz. Chcesz napisać w swoim pamiętniku, że zaliczyłaś jakąś czynność seksualną ze swoją cyber koleżanką, czy coś?
Cytat:
Napisane przez Liegt Pokaż wiadomość
jakby nie patrząc dążyłaś do zaspokojenia jej w pewnym stopniu, może akt seksualny to zbyt mocne słowo, ale nie należało to chyba do przyjacielskiej, niewinnej relacji
Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
proszę zajrzeć do słownika., proszę zajrzeć w google

Z tego, co mi wiadomo słowo akt seksualny jest synonimem, a raczej bardziej poetyckim określeniem seksu, czy jak kto woli stosunku seksualnego. Szczególnie związek ten upodobała sobie Biblia

To, co wy robiłyście jest co najwyżej fetyszyzmem, a dokładniej w tym przypadku jest to przyjemność czerpana z okaleczania się/drapania/whatever.
Sporo tu odpowiedzi wg mnie sensownych i do tego sporo opartych na przykładzie lub jakimś źródle wiedzy
Mojej nie cytowałam aczkolwiek sprawdź sobie co to necking jeśli pieściłaś jej plecy i ona też się ograniczała do górnej części twojego ciała to to był necking.
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:11   #71
sweetSPIRIT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Cytat:
Napisane przez sweetSPIRIT Pokaż wiadomość
Martagg dziękuję bardzo za jedną z niewielu sensownych odpowiedzi, jakie otrzymałam!
Nie napisałam, że jedyną, JEDYNĄ, JEDYNĄ. Użyłam słowa 'niewielu', ponieważ patrząc na ilość wszystkich postów, to są 'rodzynki'.
Wiem, co to necking...
sweetSPIRIT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 22:47   #72
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
Sporo tu odpowiedzi wg mnie sensownych i do tego sporo opartych na przykładzie lub jakimś źródle wiedzy
Mojej nie cytowałam aczkolwiek sprawdź sobie co to necking jeśli pieściłaś jej plecy i ona też się ograniczała do górnej części twojego ciała to to był necking.
czyli mamy nawet konkretne określenie. proszę, jakie to wszystko proste się zrobiło
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:07   #73
mclena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 128
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Czasem mi sie wydaje, że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele różnych, nie raz dziwnych, niedorzecznych czynności sprawia ludziom przyjemność (erotyczną).

Wg mnie nie był to akt seksualny a raczej pobudzanie sfery erogennej partnerki. W końcu sfery erogenne to nie tylko piersi, narządy płciowe i ewentualnie usta... to także szyja, biodra, plecy... wszytsko to co nas pobudza i podnieca, u każdego przejawia sie to w inny sposób, dlatego tak ważne jest poznawanie swojego ciała.

Troche podchodzi to pod BDSM i sądzę, że stąd też wzieło się pytanie, gdyż w tym rodzaju hmmm... doznań seksualnych, wcale nie musi dochodzić do stosunku międzi dwojgiem ludzi, żeby nie można było tego nazwać atkem seksualnym. np. partnerka bije bartnera, sprawia mu ból, a ból i poniżenie jest dla niego tak podniecające, że nawet bez dotykania jego głównych sfer erogennych (narządów płciowych), może osiągnąć orgazm.

Generalnie nie ma (tzn ja nie znalazłam) definicji aktu seksualnego, jednak ludzie słysząc to sformuowanie widzą ludzi uprawiających seks (nie ważne w jakiej postaci - analnej, oralnej), wydaje mi sie jednak, że aby nazwać coś aktem seksualnym powinno dojść do jakiejś więzi, kontaktu, połączenia dwojga ludzi. Na prawde ciężkie do sprecyzowania.

Wasze drapanie po plecach nazwałabym po prostu pieszczotą.

znalazłam na stronie ofeminin.pl
cytuję:
Rodzaje pieszczot

Jak inaczej okazać czułość
Paznokcie

Można nimi łaskotać, delikatnie drapać, a nawet zadrapać do krwi (jak każe Kamasutra!).

Paznokcie to zabójcza broń! Zastosowana delikatnie dostarczy przyjemnych doznań na skórze. No i to podniecenie wywołane potencjalnym zagrożeniem…


Proszę mnie tu nie oceniać za powyższą wypowiedź. Miałam bardzo dobrego znajomego, który zwierzał mi się ze swoich pragnień, które wyglądały mniej więcej identycznie, ból i poniżenie dawały mu niesamowitą przyjemność, ale było to na bardzo niewłasciwych torach, do tego stopnia, że kontakt sie urwał - nie wytrzymał chłopak psychicznie. (facet lubił, jak kobieta sika na niego) - a takich ludzi jest w brew pozorom bardzo wielu. Daleka jestem od oceniania kogokolwiek w tym poście, pragnę bardziej otworzyć ludziom oczy na potrzeby i upodobania innych, bo kiedyś i ktoś z was może poznać własnie kogos takiego, dla was to może być obrzydliwe, a dla niego, to jest NORMALNE. Ja tam jestem tolerancyjna, jeżeli cos nie dotyczy mnie i małych dzieci oraz jeśli odbywa się to za obopulną zgodą dwojga ludzi. W końcu każdy powinien czerpać z tego przyjemność.

Dziękuje i przepraszam, że tak długo.



Napisane przez watashi
Sporo tu odpowiedzi wg mnie sensownych i do tego sporo opartych na przykładzie lub jakimś źródle wiedzy
Mojej nie cytowałam aczkolwiek sprawdź sobie co to necking jeśli pieściłaś jej plecy i ona też się ograniczała do górnej części twojego ciała to to był necking.


Tak to oczywiście przetłumaczyli polacy a prawda jest zupełnie inna:

Necking - Making out, a term for heavy kissing of the neck or petting of that area


to są pieszczoty szyji ;] a nie górnej połowy ciała.

Edytowane przez mclena
Czas edycji: 2010-06-29 o 09:27
mclena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:36   #74
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: Biseksualistki- czy można to uznać za akt seksualny?

Cytat:
Napisane przez mclena Pokaż wiadomość

Napisane przez watashi
Sporo tu odpowiedzi wg mnie sensownych i do tego sporo opartych na przykładzie lub jakimś źródle wiedzy
Mojej nie cytowałam aczkolwiek sprawdź sobie co to necking jeśli pieściłaś jej plecy i ona też się ograniczała do górnej części twojego ciała to to był necking.


Tak to oczywiście przetłumaczyli polacy a prawda jest zupełnie inna:

Necking - Making out, a term for heavy kissing of the neck or petting of that area


to są pieszczoty szyji ;] a nie górnej połowy ciała.
A jednak prawda jest taka a nie inna pieszczoty nie zostały ustanowione przez anglikówmy przyjeliśmy samą nazwę. wg „Słownika Encyklopedycznego Miłość i Seks” necking są to pieszczoty górnej połowy ciała. A z angielskiego:
"necking - the activity of kissing and embracing passionately" albo " "The act or practice of amorously kissing and caressing."
Czyli również pieszczoty.
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.