Świece zapachowe - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 09:00   #931
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Moja przesyłka kosztowała 9 dolarów

Zamówiłam woski:
North pole
Whoopie pie
Witches brew
White Christmas
Home for holidays
Almond Cookie
Cinnamon roll


Jutro ma być wysyłka
Super zakupy, North Pole był na mojej liście, ale ktoś mi zwinął wosk spod nosa

Swiatzapachow udsotępnił zdjęcie zapachów Q1 na 2013. Opisy zapachów wrzuciłam kilka stron wcześniej. Przyznam się, że jestem ciekawa wszystkich zapachów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 665081_10151141638774033_530226287_o.jpg (118,2 KB, 49 załadowań)
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:06   #932
ilczi
Raczkowanie
 
Avatar ilczi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 35
Dot.: Świece zapachowe

Też jestem ciekawa tych zapachów Q1. Wybór taki jaki lubię - owocowe i świeże. YC dla aby nam się nie nudziło

Na chwilę obecną jestem bardziej ciekawa tych świec, które rzucili dziś do Biedronki - 12 zapachów! Jeden z gazetki doczytałam - porzeczka z figą.
Szkoda, że grypa zwaliła mnie z nóg - nie mam jak się wybrać po te świece, a kuszą

Jesteście nimi zainteresowane?
ilczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:54   #933
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Wyglądają interesująco, ciekawe jak z jakością.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:54   #934
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość

ale slodko-swiatecznie
Only way i know how, baby

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ś
Właśnie miałam się pochwalić, że zakupiłam takie cudo, ale jeszcze nie testowałam. Myślałam, że będę pierwsza. Możesz się podzielić wrażeniami?

wosk jabłko i igły sosny - jak dla mnie jest tragiczny, śmierdzi jakąś tanią, męską wodą kolońską, myślałam, że się uduszę. Jak na złość jest bardzo intensywny. Koszmarek.
Ja miałam w zeszłym roku czekolada + cynamon, jeszcze w zwykłych, białych opakowaniach a'la znicz Fajna sprawa, ale jak na mój gust z deczka psuje klimat, jaki tworzą świeczki tym miganiem (co nie przeszkodziło mi w tym roku kupić jeżyna-figa w ładniejszym opakowaniu, bo już czarne).

Dobrze, że nie kupiłam tego wosku, miałam takie obawy właśnie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Moja dioda jest chyba uszkodzona, bo po pierwszych kilku minutach przestała zmieniać kolor. Zapach średnio mocny, na pewno wyczuwalny, ale nie tak jak w przypadku YC rozchodzący się po wszystkich pomieszczeniach w domu. Na razie paliłam czekoladę z kardamonem i nie jest to mój ulubiony zapach (czekolada w świecach chyba mnie nie przekonuje), w zapasie mam jeszcze lilię i ten zapach uwielbiam (miałam już inną świecę).
Podstaw pod jakieś źródło światła, nawet żarówkę i zobacz, czy zmienia kolory...Kurczę, szkoda, bo to jednak fajny bajer.
Też miałam czekolada -kardamon, ale jak na mój gust nie umywa się 'czytelność' zapachu do zapachów YC.

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Super zakupy, North Pole był na mojej liście, ale ktoś mi zwinął wosk spod nosa

Swiatzapachow udsotępnił zdjęcie zapachów Q1 na 2013. Opisy zapachów wrzuciłam kilka stron wcześniej. Przyznam się, że jestem ciekawa wszystkich zapachów
A zaczęło się od Twojego prezentu Whoopie pie - tak mnie zachwycił, że stwierdziłam, że muszę mieć cały wosk.

Mam nadzieję, że będą dostępne te zapachy również w formie wosków...
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 09:59   #935
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez ilczi Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa tych zapachów Q1. Wybór taki jaki lubię - owocowe i świeże. YC dla aby nam się nie nudziło

Na chwilę obecną jestem bardziej ciekawa tych świec, które rzucili dziś do Biedronki - 12 zapachów! Jeden z gazetki doczytałam - porzeczka z figą.
Szkoda, że grypa zwaliła mnie z nóg - nie mam jak się wybrać po te świece, a kuszą

Jesteście nimi zainteresowane?
Właśnie wróciłam z Biedronki. Nie kupiłam żadnej. Wąchałam wszystkie zapachy i napiszę jedno: smród. Nie powiem, napaliłam się na te świece, myślałam, że będą tańszą alternatywą dla świec YC, po powąchaniu nawet chciałam kupić jedną na siłę, aby zobaczyć jaki będzie zapach po zapaleniu, ale na szczęście oprzytomniałam. Wolę te 11 zł przeznaczyć na dwa woski YC, które użyję z chęcią. Szkoda, że tak wyszło, bo kompozycje zapachowe były naprawdę interesujące. Szkło też pozostawiało wiele do życzenia, naklejka ledwo trzymała się słoika. Tak jakby robili wszystko na kolanie. Jedynie zapach "orzeźwienie" ładnie pachniało limonką, ale mam ten sam zapach w wosku YC Vanilla & lime. Szkoda, bo liczyłam na coś więcej.
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:07   #936
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z Biedronki. Nie kupiłam żadnej. Wąchałam wszystkie zapachy i napiszę jedno: smród. Nie powiem, napaliłam się na te świece, myślałam, że będą tańszą alternatywą dla świec YC, po powąchaniu nawet chciałam kupić jedną na siłę, aby zobaczyć jaki będzie zapach po zapaleniu, ale na szczęście oprzytomniałam. Wolę te 11 zł przeznaczyć na dwa woski YC, które użyję z chęcią. Szkoda, że tak wyszło, bo kompozycje zapachowe były naprawdę interesujące. Szkło też pozostawiało wiele do życzenia, naklejka ledwo trzymała się słoika. Tak jakby robili wszystko na kolanie. Jedynie zapach "orzeźwienie" ładnie pachniało limonką, ale mam ten sam zapach w wosku YC Vanilla & lime. Szkoda, bo liczyłam na coś więcej.
Szkoda Napaliłam się na te świece, sama dziś pójdę wyniuchać co i jak.
Jakie tam są mniej więcej zapachy?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 10:08   #937
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez ilczi Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa tych zapachów Q1. Wybór taki jaki lubię - owocowe i świeże. YC dla aby nam się nie nudziło

Na chwilę obecną jestem bardziej ciekawa tych świec, które rzucili dziś do Biedronki - 12 zapachów! Jeden z gazetki doczytałam - porzeczka z figą.
Szkoda, że grypa zwaliła mnie z nóg - nie mam jak się wybrać po te świece, a kuszą

Jesteście nimi zainteresowane?
ja byłam po kominek.. chciałam ten do czekolady, ale to sa jakieś 2 oddzielnie miski więc olałam to i wziełam standardowy.. bardziej mi sie podobal drugi, ale miał albo czekoladowy olejek albo wanilia pomarańcza, a ten brzydszy kominek miał olejek namiętność i mówie tż że kurcze może otworzymy i zamienimi olejki..
a on sie tak na mnie patrzy.. i mowi.. ile kosztuje ten zestaw? to odpowiadam.. a on.. to ja sobie go kupie i sobie w domu przemienisz, tak lubisz pachnidełka, to jak będziesz do mnie przyjeżdżać będę zapalał żeby Ci było miło

świece wąchałam, ale po 1 sa ogrrooomneee.. a po 2 żaden zapach mi sie nie podobał.. a jeden wrecz odrzucił

wole wydać na YC
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 10:11   #938
ilczi
Raczkowanie
 
Avatar ilczi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 35
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z Biedronki. Nie kupiłam żadnej. Wąchałam wszystkie zapachy i napiszę jedno: smród. Nie powiem, napaliłam się na te świece, myślałam, że będą tańszą alternatywą dla świec YC, po powąchaniu nawet chciałam kupić jedną na siłę, aby zobaczyć jaki będzie zapach po zapaleniu, ale na szczęście oprzytomniałam. Wolę te 11 zł przeznaczyć na dwa woski YC, które użyję z chęcią. Szkoda, że tak wyszło, bo kompozycje zapachowe były naprawdę interesujące. Szkło też pozostawiało wiele do życzenia, naklejka ledwo trzymała się słoika. Tak jakby robili wszystko na kolanie. Jedynie zapach "orzeźwienie" ładnie pachniało limonką, ale mam ten sam zapach w wosku YC Vanilla & lime. Szkoda, bo liczyłam na coś więcej.
Dzięki za info. Trochę mi przeszło, bo też miałam nadzieję, że te świece okażą się dobre, a pewnie wyszło jak zwykle... Szkoda.
ilczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 11:06   #939
Kasiek z flakonami
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek z flakonami
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Świece zapachowe

Kupujecie tez swiece Yankee z wersji SPA?

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Aha,
chetnie oddam komus wosk: Paintbrusch. Po prostu nie jestem zwolenniczka tego wosku a szkoda go wyrzucac.
Kasiek z flakonami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:41   #940
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Świece zapachowe

Jeśli chciałabyś oddać to ja chętnie wypróbuję. Może coś na wymianę z moich mogłabym zaproponować ale mam głownie cięższe przyprawowo - waniliowe
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:30   #941
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: Świece zapachowe

Witam wszystkich, można dołączyć?
Właśnie przyszło moje pierwsze zamówienie z YC- narazie bardzo skromnie- mała świeca "sparkling snow" i mały tumbler "Christmas Eve", do tego zawieszki- słoiczki do łazienek "garden sweet pea" i zwykłe zawieszki do samochodu "beach walk".
Nie mogłam się doczekać wieczora i świeca juz sie pali- cały pokój pachnie Po raz pierwszy spotkałam sie z taką mocą zapachu ze świeczki Świeczka ładnie się spala- do brzegów.
Następne zamówienia to będą woski i kominek, bo takowego nie posiadam jeszcze i może jeszcze jakaś świeczka.
Pozwoliłam zrobić sobie zdjęcia mojej kolekcji świeczek, bo ja też maniaczka jestem Uwielbiam świeczki zapachowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB020091.jpg (71,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB020093.jpg (80,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PB020094.jpg (88,2 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez Czarina
Czas edycji: 2012-11-02 o 13:31
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 13:47   #942
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, można dołączyć?
Właśnie przyszło moje pierwsze zamówienie z YC- narazie bardzo skromnie- mała świeca "sparkling snow" i mały tumbler "Christmas Eve", do tego zawieszki- słoiczki do łazienek "garden sweet pea" i zwykłe zawieszki do samochodu "beach walk".
Nie mogłam się doczekać wieczora i świeca juz sie pali- cały pokój pachnie Po raz pierwszy spotkałam sie z taką mocą zapachu ze świeczki Świeczka ładnie się spala- do brzegów.
Następne zamówienia to będą woski i kominek, bo takowego nie posiadam jeszcze i może jeszcze jakaś świeczka.
Pozwoliłam zrobić sobie zdjęcia mojej kolekcji świeczek, bo ja też maniaczka jestem Uwielbiam świeczki zapachowe
Jesteś zadowolona z zawieszek do auta? Intensywnie pachną?
Chcę kupić mamie do samochodu...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 14:25   #943
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Kasiek z flakonami Pokaż wiadomość

Aha,
chetnie oddam komus wosk: Paintbrusch. Po prostu nie jestem zwolenniczka tego wosku a szkoda go wyrzucac.
Chętnie bym przygarnęła kawałek na próbę
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 14:27   #944
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
wosk jabłko i igły sosny - jak dla mnie jest tragiczny, śmierdzi jakąś tanią, męską wodą kolońską, myślałam, że się uduszę. Jak na złość jest bardzo intensywny. Koszmarek.
Mam go.. i liczę, że będę miała inne odczucia Ale chociaż dobrze, ze intensywny
Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Swiatzapachow udsotępnił zdjęcie zapachów Q1 na 2013. Opisy zapachów wrzuciłam kilka stron wcześniej. Przyznam się, że jestem ciekawa wszystkich zapachów
kokosik mnie intryguje

Cytat:
Napisane przez ilczi Pokaż wiadomość
Na chwilę obecną jestem bardziej ciekawa tych świec, które rzucili dziś do Biedronki - 12 zapachów! Jeden z gazetki doczytałam - porzeczka z figą.
Szkoda, że grypa zwaliła mnie z nóg - nie mam jak się wybrać po te świece, a kuszą
Przypadkowo trafiły mi się w Biedronce. No to z ciekawością zaczęłam podnosić kapturki i wąchać, nie widząc nazw. Pierwszy- odrzucił mnie z miejsca, drugi był ciut ładniejszy, ale jak płyn do czyszczenia toalet, trzeci jeszcze by może był znośny podczas kataru, jeszcze jakiś obwąchałam i wszystkie były paskudne. Miały za to dziwną fakturę wosku, przy pierwszym myślałam, że komuś się potłukł.

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, można dołączyć?
Właśnie przyszło moje pierwsze zamówienie z YC- narazie bardzo skromnie- mała świeca "sparkling snow" i mały tumbler "Christmas Eve", do tego zawieszki- słoiczki do łazienek "garden sweet pea" i zwykłe zawieszki do samochodu "beach walk".
Nie mogłam się doczekać wieczora i świeca juz sie pali- cały pokój pachnie Po raz pierwszy spotkałam sie z taką mocą zapachu ze świeczki Świeczka ładnie się spala- do brzegów.
Następne zamówienia to będą woski i kominek, bo takowego nie posiadam jeszcze i może jeszcze jakaś świeczka.
Pozwoliłam zrobić sobie zdjęcia mojej kolekcji świeczek, bo ja też maniaczka jestem Uwielbiam świeczki zapachowe
Fajna kolekcja, ale coś czuję że YC niebawem Ci ją zmieni.

Odnośnie świeczek zmieniających kolor- mam dwie z ubiegłego roku. Bardzo lubię ten efekt zmieniania koloru. Zawsze goście się głowią jak to działa i są nimi zafascynowani. Zapachy czuć, jednak bardzo delikatnie.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 14:37   #945
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Mam go.. i liczę, że będę miała inne odczucia Ale chociaż dobrze, ze intensywny
kokosik mnie intryguje

Przypadkowo trafiły mi się w Biedronce. No to z ciekawością zaczęłam podnosić kapturki i wąchać, nie widząc nazw. Pierwszy- odrzucił mnie z miejsca, drugi był ciut ładniejszy, ale jak płyn do czyszczenia toalet, trzeci jeszcze by może był znośny podczas kataru, jeszcze jakiś obwąchałam i wszystkie były paskudne. Miały za to dziwną fakturę wosku, przy pierwszym myślałam, że komuś się potłukł.


Fajna kolekcja, ale coś czuję że YC niebawem Ci ją zmieni.

Odnośnie świeczek zmieniających kolor- mam dwie z ubiegłego roku. Bardzo lubię ten efekt zmieniania koloru. Zawsze goście się głowią jak to działa i są nimi zafascynowani. Zapachy czuć, jednak bardzo delikatnie.
A które to tak zmieniają kolory?

Obecnie mam w domu świeczkę Jaśminowa Rosa z Pachnącej Szafy za 3 zł w Rossmannie Pachnie ładnie, zwłaszcza na początku i po paleniu.
Przypadły mi do gustu ich dyfuzory powietrza, miałam wersję różaną i zapach utrzymywał się w mieszkaniu do dwóch tygodni, bardzo intensywny, witał już od progu. Potem już "siadł" i postanowiłam dolać do niego kilka kropel olejku różanego, niestety, wszystko zepsułam...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 15:33   #946
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Moja przesyłka kosztowała 9 dolarów

Zamówiłam woski:
North pole
Whoopie pie
Witches brew
White Christmas
Home for holidays
Almond Cookie
Cinnamon roll
O łał, super łupy. U jakiego Sprzedającego?

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
wosk jabłko i igły sosny - jak dla mnie jest tragiczny, śmierdzi jakąś tanią, męską wodą kolońską, myślałam, że się uduszę. Jak na złość jest bardzo intensywny. Koszmarek.
O, dobrze czytać, że paskudek, bo się nad nim zastanawiałam. Oszczędzę
Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, można dołączyć?
Właśnie przyszło moje pierwsze zamówienie z YC- narazie bardzo skromnie- mała świeca "sparkling snow" i mały tumbler "Christmas Eve",
Mogłabyś opisać oba zapachy ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 15:43   #947
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A które to tak zmieniają kolory?
http://4.bp.blogspot.com/-uLQibEfvI6...iec+zakupy.JPG
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 15:43   #948
ilczi
Raczkowanie
 
Avatar ilczi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 35
Dot.: Świece zapachowe

Dzięki dziewczyny za opinie dotyczące świec z Biedronki - ostudziły moje zapędy

Ale jedna do mnie trafiła. Ponieważ leżę w łóżeczku mama przyniosła mi zakupy i m.in. jedną ze świec - Medytacja & Relax (biała lilia z nutą słodkiej brzoskwini i delikatnej lawendy).
Wizualnie wygląda ciekawie - taki zmożony, spękany wosk. A zapach? Świeża nuta, żeby nie powiedzieć toaletowa
Dopiero zapaliłam... Zobaczymy Przy katarze jak znalazł
Plus za to, że pasuje Iluma Lid na słój.

Pewnie sama bym nie wzięła tego zapachu na rzecz karmelowego lub kokosowego. Wąchałyście te? Sztuczne?

YC nas rozpieszcza i rozbestwia Wymagamy bardzo dużo od świec
ilczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 17:37   #949
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Świece zapachowe

ja bym chętnie się z kimś wymieniła, mam 2 nowe, zapakowane woski Wedding Day
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 18:28   #950
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Świetny kominek. Mogę wiedzieć skąd?







Właśnie miałam się pochwalić, że zakupiłam takie cudo, ale jeszcze nie testowałam. Myślałam, że będę pierwsza. Możesz się podzielić wrażeniami?

wosk jabłko i igły sosny - jak dla mnie jest tragiczny, śmierdzi jakąś tanią, męską wodą kolońską, myślałam, że się uduszę. Jak na złość jest bardzo intensywny. Koszmarek.
kominek-kula jest TKMaxxa
mnie nie ciagnie do lesnych zapachow, boje sie, ze bedzie w stylu odswiezaczy do WC

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Moja dioda jest chyba uszkodzona, bo po pierwszych kilku minutach przestała zmieniać kolor. Zapach średnio mocny, na pewno wyczuwalny, ale nie tak jak w przypadku YC rozchodzący się po wszystkich pomieszczeniach w domu. Na razie paliłam czekoladę z kardamonem i nie jest to mój ulubiony zapach (czekolada w świecach chyba mnie nie przekonuje), w zapasie mam jeszcze lilię i ten zapach uwielbiam (miałam już inną świecę).
mam te swieczki, ale jeszcze nie odpalalam

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
ja byłam po kominek.. chciałam ten do czekolady, ale to sa jakieś 2 oddzielnie miski więc olałam to i wziełam standardowy.. bardziej mi sie podobal drugi, ale miał albo czekoladowy olejek albo wanilia pomarańcza, a ten brzydszy kominek miał olejek namiętność i mówie tż że kurcze może otworzymy i zamienimi olejki..
a on sie tak na mnie patrzy.. i mowi.. ile kosztuje ten zestaw? to odpowiadam.. a on.. to ja sobie go kupie i sobie w domu przemienisz, tak lubisz pachnidełka, to jak będziesz do mnie przyjeżdżać będę zapalał żeby Ci było miło

świece wąchałam, ale po 1 sa ogrrooomneee.. a po 2 żaden zapach mi sie nie podobał.. a jeden wrecz odrzucił

wole wydać na YC
ja mam ten zestaw do czekolady, jak tylko go zobaczylam w gazetce, stwierdzilam, ze bedzie ladny kominek...i bedzie (do srodka mozna wlozyc miseczke, bo gorna czesc jest dosc szeroka)...moje kochane dziecko mi go kupilo

Cytat:
Napisane przez Czarina Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, można dołączyć?
Właśnie przyszło moje pierwsze zamówienie z YC- narazie bardzo skromnie- mała świeca "sparkling snow" i mały tumbler "Christmas Eve", do tego zawieszki- słoiczki do łazienek "garden sweet pea" i zwykłe zawieszki do samochodu "beach walk".
Nie mogłam się doczekać wieczora i świeca juz sie pali- cały pokój pachnie Po raz pierwszy spotkałam sie z taką mocą zapachu ze świeczki Świeczka ładnie się spala- do brzegów.
Następne zamówienia to będą woski i kominek, bo takowego nie posiadam jeszcze i może jeszcze jakaś świeczka.
Pozwoliłam zrobić sobie zdjęcia mojej kolekcji świeczek, bo ja też maniaczka jestem Uwielbiam świeczki zapachowe
ciekawi mnie sparkling snow - napisz prosze jak odpalisz
zawieszki- słoiczki do łazienek, myslalam, ze one sa do auta


a ja chcialam dzis cos mocnego...i sobie zapalilam Black Cherry...ma powera
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 18:32   #951
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
kominek-kula jest TKMaxxa
mnie nie ciagnie do lesnych zapachow, boje sie, ze bedzie w stylu odswiezaczy do WC
A mnie właśnie ciągnie, tylko boję się tego samego.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 18:51   #952
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jesteś zadowolona z zawieszek do auta? Intensywnie pachną?
Chcę kupić mamie do samochodu...
Ja mam dwie wersje - w patyczkach i zawieszkę w kształcie słoja. Patyczki sprawdzają się bardzo fajnie, jeden wystarcza na ok 2 tygodnie, a zawieszkę (która nie posiada sznureczka, więc to raczej kasetka zapachowa) zaniosłam do auta dopiero dzisiaj, więc zdam relację za jakiś czas . Mogę tylko powiedzieć, że zapach lawenda i wanilia to chyba mój ukochany aromat. Jak go rozpakowałam, miałam ochotę podskoczyć z radości

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Mam go.. i liczę, że będę miała inne odczucia Ale chociaż dobrze, ze intensywny
kokosik mnie intryguje
Mnie kokos też intryguje, uwielbiam wszystko co kokosowe . A ten wosk jest ohydny. Chętnie się go pozbędę

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
O łał, super łupy. U jakiego Sprzedającego?

O, dobrze czytać, że paskudek, bo się nad nim zastanawiałam. Oszczędzę
Ja go zdecydowanie nie polecam. Bleee


baby powder
- dzisiaj pierwsze testy . Zapach rzeczywiście pudrowy, dość specyficzny, może być dla niektórych duszący. Mi odpowiada, ale szału nie robi. Nie potrafię go sklasyfikować, bo ani nie jest z kategorii lekkich i świeżych, ani z jadalnych, ani z takich które mogą przypominać perfumy . W moim rankingu to ok 5/10 .


Chłodzę kominek i zaraz rozpocznę testy
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:15   #953
Kasiek z flakonami
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek z flakonami
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Jeśli chciałabyś oddać to ja chętnie wypróbuję. Może coś na wymianę z moich mogłabym zaproponować ale mam głownie cięższe przyprawowo - waniliowe
Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
Chętnie bym przygarnęła kawałek na próbę
Kurcze, obiecalam juz Buterfly.
Choc co powiecie jak to rozkrusze na trzy czesci? Ja tego nie potrzebuje a wy mozecie chetnie potestowac
Clean Cotton tez bym podzielila, dla mnie jest zbyt 'proszkowy' co wy na to?
Wysylka na moj koszt!
Kasiek z flakonami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 12:11   #954
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Kasiek z flakonami Pokaż wiadomość
Kurcze, obiecalam juz Buterfly.
Choc co powiecie jak to rozkrusze na trzy czesci? Ja tego nie potrzebuje a wy mozecie chetnie potestowac
Clean Cotton tez bym podzielila, dla mnie jest zbyt 'proszkowy' co wy na to?
Wysylka na moj koszt!
Ja będę wdzięczna za każdy kawałek Jak mi się spodoba kupię całość. Od siebie mogę zaproponować część Garden hideaway - tylko ten mam na razie
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 12:52   #955
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

U mnie wczoraj w kominku wosk Cranberry Chutney. Spodziewałam się jednak więcej kwaskowatych, cierpkich, owocowych nutek charakterystycznych dla żurawiny. U YC to jednak tego rodzaju owoc, który zaskoczył mnie podczas pierwszego jego zakupu w sklepie. Kupiłam w Piotrze i Pawle suszoną żurawinę i dopiero kiedy w domu zajrzałam na skład, czekało mnie zdziwko. Było tam więcej cukru i oleju niż samej żurawiny. Tak było i podczas palenia YC. "Konsystencja" w odbiorze zapachowym przypomina mi bardziej krem niż sos. Ale obiektywnie zapach jest ładny - choć nie rewelacyjny. Słodki i przyjemny, ale bez specjalnego polotu.

Rano z kolei wzięłam się za naprawianie tunelu w moim słoju Vanilla Cupcake. Paliłam ją parę razy po około 1-2 godziny i widocznie jej to zaszkodziło. Zastosowałam parę razu tu polecaną metodę owinięcia słoja w folię aluminiową - od razu widziałam duży postęp
Mojej kotce spodobał się ten widok - jest wielką fanką folii aluminiowej Kociary na pewno będą wiedziały dlaczego
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:01   #956
pinky11
Rozeznanie
 
Avatar pinky11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 667
Dot.: Świece zapachowe

Zafascynowana Waszymi opisami i wrażeniami o YC sama kupiłam swój pierwszy wosk-tarte Fluffy Towels
Nie mam jeszcze nawet kominka ale to kwestia chwili Nie mogę się doczekać odpalenia jego
Wosk znalazłam w Swarzędzu koło Poznania w Centrum ETC. Jest tam sklep Mydlarnia i maja duży wybór świec , wosków i innych produktów YC
__________________
"We are all a little mad"
pinky11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:13   #957
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Świece zapachowe

czy któraś z Was będzie zamawiać woski na ebay? bądź mogłaby mi zamówić?
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:29   #958
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
czy któraś z Was będzie zamawiać woski na ebay? bądź mogłaby mi zamówić?
Ja byłam za jakimś zbiorowym zamówieniem
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:34   #959
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Ja byłam za jakimś zbiorowym zamówieniem
Ja też!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 14:52   #960
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Ja byłam za jakimś zbiorowym zamówieniem

kuurczee ja też, ale musiałybyśmy znaleźć kogoś kto umiałby tam zamówić i chciał oczywiście

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

napisałam do mojej sąsiadki, która jest zresztą organizatorką na wizażu czy zamawiała coś kiedyś na ebay i czy ma konto, jeżeli się tak da, że ona jedynie tam kliknie, a paczke zleci do mnie i o ile w ogóle będzie chciała mi pomóc to ja bym mogła zorganizować takie zakupy

od razu zaznaczam, że chcę skądś woski soft blanket
__________________


Edytowane przez ButterflyFlyAway
Czas edycji: 2012-11-03 o 15:06
ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.