Świece zapachowe - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 19:14   #1051
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Na razie nie ma takich planów.
Dla mojej kieszeni lepiej czekam na woski ale coś się dostawa opóźnia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 20:12   #1052
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
poniuchaj i zobacz jakie ceny


Duże świece - 79 zl ( teraz w promocji za 60 zł)
Średnie świece -39 zł (ale to maleństwa...)

Zapachy takie se, choc kilka bym capła, ale musze sprawe przemyslec. Świece z wosku sojowego. Ogolnie bardziej mi sie podobaja zapachy z kolekcji stałej aromaterapeutycznej. Niektore dosc słabo pachniały i mało wyraziście w zwiazku z tym jakos ich nie zapamiętałam. Choc moze po zapaleniu byłoby lepiej.


Dużo wąchałam, ale z limitowanek pamiętam:

Sweet Cinnamon Pumpkin - cynamonowy, ale nie taki suchy cynamon, ale z czymś slodkim, apetyczny

Cranberry - dla mnie jeden z gorszych, dla mnie pachnie jak tani odświezacz powietrza

Fresh Balsam - taka se niemrawa, choineczka, raczej identyczna z naturalna niz naturalna, nie kupiłabym

Black Pepper - faktycznie czuc pieprz, ciekawy zapach, ale wystepuje tylko w wersji sredniej swieczki

Automn - z tego co pamietam to pachnial jak liście jesienią, takie co to juz spadna z drzewa podobał mi sie , ale ten chyba tez jako sredniaczek dostepny


Ze świeczek z kolekcji aromaterapeutycznej (kolekcja stała) podobał mi sie jasmin i chyba porzeczka z wanilią ( tu nie jestem pewna). Ta kolekcja wydaje mi sie, że intensywniej pachnie.

Wąchałam tez kilka wód toaletowych, ale nie zachwyciły mnie.

Podsumowując - YC bardziej mi sie podoba, ale musze przemyslec kwestie Pepper i Automn
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2012-11-06 o 20:13
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:29   #1053
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Świece zapachowe

No właśnie ten Automn najbardziej mnie się widział
pin3sko a ten duży to jaka wielkość? tak jak YC?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:34   #1054
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

a ktos cos powie o swiecach z TKMAxxa? bo sie czaje na jakis cynamon i ciasteczka swiateczne, generalnie cos slodkiego, ale nie wiem jak z intensywnoscia, trwaloscia i jakoscia podpowiedzcie prosze
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:35   #1055
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Świece zapachowe

Palę póki co Fluffy Towels z Yankee Candle wosk Cudowny zapach <3 zakochałam się. Pali się już z 3 dzień i wosku prawie nie ubyło.. Dziwne. U mnie w mieście jest sklepik Yankee w normalnych cenach, przypadkiem się napotkałam, aż w szoku byłam
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 22:38   #1056
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
a ktos cos powie o swiecach z TKMAxxa? bo sie czaje na jakis cynamon i ciasteczka swiateczne, generalnie cos slodkiego, ale nie wiem jak z intensywnoscia, trwaloscia i jakoscia podpowiedzcie prosze
Mam nadzieję, że opisałam dosyć wyczerpująco. Gdybyś miała więcej pytań, w ramach możliwości odpowiem. Jednak spędziłam ze świecą jedynie długi weekend. W zasadzie paliłam ją cały czas. A dzisiaj wieczorem szukałam czegoś w moich zbiorach woskowych i stwierdziłam, że muszę kupić coś bardzo podobnego, ale bo i to samo

http://www.wszystkocomniezachwyca.bl...ngerbread.html
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 23:07   #1057
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
No właśnie ten Automn najbardziej mnie się widział
pin3sko a ten duży to jaka wielkość? tak jak YC?
Niestety 2 zapachy byly tylko w wersji sredniej, a moim zdaniem wersja powinna sie nazywac mała. Na pewno był to pieprz i chyba własnie Automn, ale co do Automn to nie mam 100% pewnosci.


Duże swiece są mniejsze niż duże YC, ale tez spore.

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Co masz?
No jeszcze nic, bo dopiero pozamawiałam Pochwale sie jak juz bede je miala w łapkach, ale m.in. fluffy towels, christmas cupcake i snow in love
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 23:31   #1058
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Świece zapachowe

Wypróbowałam wosk Strawberry Buttercream. Oj, będzie powtórka Zapach szybko wypełnia pomieszczenie, intensywny w sam raz, wyraźnie wyczuwalny ale nie przytłaczajacy, pachnie puchatą bitą smietaną, watą cukrową i pokruszoną bezą Truskawka jeśli jest to właśnie jedna, na czubku deseru, dla ozdoby. Zapach z tych pobudzających ślinianki, ale nie drazniących, że nie umiem piec ciasta, a akurat się zachciało Aha, po paleniu przez jakieś 1,5-2 godziny zapach wisi w pomieszczeniu jeszcze co najmniej godzinę
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 23:44   #1059
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Wypróbowałam wosk Strawberry Buttercream. Oj, będzie powtórka Zapach szybko wypełnia pomieszczenie, intensywny w sam raz, wyraźnie wyczuwalny ale nie przytłaczajacy, pachnie puchatą bitą smietaną, watą cukrową i pokruszoną bezą Truskawka jeśli jest to właśnie jedna, na czubku deseru, dla ozdoby. Zapach z tych pobudzających ślinianki, ale nie drazniących, że nie umiem piec ciasta, a akurat się zachciało Aha, po paleniu przez jakieś 1,5-2 godziny zapach wisi w pomieszczeniu jeszcze co najmniej godzinę
to sobie zamowiłam tez Nie moge sie doczekac teraz
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 00:59   #1060
krewka
Rozeznanie
 
Avatar krewka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 889
Dot.: Świece zapachowe

pralinka94
a jaki to sklep w zielonej?
krewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:29   #1061
caffe ristretto
Rozeznanie
 
Avatar caffe ristretto
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 552
Dot.: Świece zapachowe

Mam świeczkę z biedronki, Oriental Spa, sanadał i mahoń. Że niby w Indiach produkowane. Bardzo ciekawy zapach, drewno z odrobiną słodkiego dymu i wosku Dyskretny i spokojny. Bardzo mi się podoba, bo nie jest nachalny i sprawia wrażenie, że świeczka się nie pali w domu, tylko to jest naturalny zapach mieszkania.

Podczytałam wątek i zamówiłam sobie na próbę próbki yc
Czereśnia,
Stokrotka, Loves Me Loves Me Not bo jestem zauroczona marynarzem z reklamy hm A Lana mnie wciąż przeraża
http://www.youtube.com/watch?v=oy-aGQrHRag

I jeszcze wosk Snow in Love, bo podoba mi się nazwa

Jak dotrą te mini zakupy dam znać z testów.
caffe ristretto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 08:15   #1062
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Pralinka94 Pokaż wiadomość
Palę póki co Fluffy Towels z Yankee Candle wosk Cudowny zapach <3 zakochałam się. Pali się już z 3 dzień i wosku prawie nie ubyło.. Dziwne. U mnie w mieście jest sklepik Yankee w normalnych cenach, przypadkiem się napotkałam, aż w szoku byłam

Ale tego wosku nie ubywa i nie ubędzie. Ja tez na początku czekałam, że wypali się jak świeca. A on po prostu przestaje pachnieć - wg producenta i praktyki po ok. 8 godzinach. Trzeba go wtedy usunąć z kominka i delektować się nową porcją.
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:19   #1063
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Świece zapachowe

A to wszystko teraz jasne!! ) Ok to dziękuje a informacje
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:28   #1064
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że opisałam dosyć wyczerpująco. Gdybyś miała więcej pytań, w ramach możliwości odpowiem. Jednak spędziłam ze świecą jedynie długi weekend. W zasadzie paliłam ją cały czas. A dzisiaj wieczorem szukałam czegoś w moich zbiorach woskowych i stwierdziłam, że muszę kupić coś bardzo podobnego, ale bo i to samo

http://www.wszystkocomniezachwyca.bl...ngerbread.html
dziekuje lele
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:32   #1065
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że opisałam dosyć wyczerpująco. Gdybyś miała więcej pytań, w ramach możliwości odpowiem. Jednak spędziłam ze świecą jedynie długi weekend. W zasadzie paliłam ją cały czas. A dzisiaj wieczorem szukałam czegoś w moich zbiorach woskowych i stwierdziłam, że muszę kupić coś bardzo podobnego, ale bo i to samo

http://www.wszystkocomniezachwyca.bl...ngerbread.html
A czy świece For Every Body są dostępne w Polsce jedynie w TM ? Mam na nie taką ochotę
Jaka jest cena ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:02   #1066
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dziekuje lele
Pisałam i testowałam z przyjemnością

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
A czy świece For Every Body są dostępne w Polsce jedynie w TM ? Mam na nie taką ochotę
Jaka jest cena ?
W innych miejscach nie widziałam. Cena to 29 zł.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 13:40   #1067
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

a macie jakies doswiadczenia z Copenhagen Candle Company? kupilam dzis wielka swiece English Strawberry i sie zastanawiam czy dobrze zrobilam
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:01   #1068
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Odliczam już ostatnie 2 godziny do wyjścia z roboty, stamtąd już prosto do domu, gdzie czeka na mnie paczucha z 4 dużymi świecami od YC (mam nadzieję, że nie zapeszę i tym razem wszystko będzie dobrze i bezpoleśnie) Ta myśl rozpromienia mi z zasady najbardziej dłużące się, ostatnie godziny

Wzięłam po dużym słoju Red Velvet (sprawdzone, lubiane, reszta w ciemno), Christmas Cupcake i Sugared Apple oraz rzutem na taśmę duży, promocyjny tumbler Christmas Eve (ta zapowiadane kandyzowane owoce skutecznie mnie skusiły ).

Wierzę, że tumblery spalają się dużo mnie problemowo niż słoje.
Już mam za sobą akcje wydłubywania jeszcze ciepłego wosku ze ścianek i spychania go na środek

Regularnie sprawdzam czy do Świata Zapachów dotarł już Whiskers on Kittens. Hihi, będzie mój. O ile oczywiście znowu mnie ktoś nie podkupi
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2012-11-07 o 17:11
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:09   #1069
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Świece zapachowe

Aniołku nie wiem czy u wszystkich jest jednakowo ale od siebie mogę powiedzieć , że rzeczywiście, tumbler spala się równiutko a słój średnio póki co... zamyślam właśnie nad odzianiem słoja we folię aluminiową. No chyba że to na razie tak a jak zużyje połowę to się wyrówna

piszę o tym z dwoma knotami, po pojedyńczego nie miałam

a najgorzej to chyba samplery sie spalają, wsadziłam toto do świeczniczka , rozciamkało się do połowy i dalej nie chciał się palić, mam jeszcze midnight w samplu , spróbuję w ogóle nie wkładać do świecznika , tylko na podstawce go palić i zobaczymy jak będzie....

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Christmas Cupkake bardziej pachnie waniliowym cukrem niż babeczką, taki pucharek puszystej mega słodkiej śmietanki we wafelku od Grycanów ( tak "na sucho" wąchany) , ciekawa jestem jak będzie pachniał palony
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 17:15   #1070
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe

U mnie w kominku dziś Sugared Apple - jestem zachwycona zapachem!
Pachnie jak dobre, świeżo obrane, kwaskowate jabłko posypane cukrem. Po prostu - bez żadnej obróbki jabłko + cukier - świeży, orzeźwiający (nie otulający) zapach. Nie czuję wanilii, czuję nawet troszkę więcej jabłka niż cukru, co mi się bardzo podoba. Zapach mało intensywny - spalam połowę wosku właśnie, bo 1/4 wosku wydała się zbyt słaba. Nie utrzymuje się zbyt długo we wnętrzu pokoju, co uważam za minus, podobnie nie rozprzestrzenia się zapach poza pokój, w którym jest palony.

Nijak nie kojarzy mi się z zimą, tym bardziej świętami (skąd?jak?gdzie?) ale polecam, bo naprawdę fajny, tuż obok Warm Spice i Clean Cotton jest w mojej kolejce do kupienia ponownie.

Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2012-11-07 o 17:16
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:24   #1071
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Odliczam już ostatnie 2 godziny do wyjścia z roboty, stamtąd już prosto do domu, gdzie czeka na mnie paczucha z 4 dużymi świecami od YC (mam nadzieję, że nie zapeszę i tym razem wszystko będzie dobrze i bezpoleśnie) Ta myśl rozpromienia mi z zasady najbardziej dłużące się, ostatnie godziny

Wzięłam po dużym słoju Red Velvet (sprawdzone, lubiane, reszta w ciemno), Christmas Cupcake i Sugared Apple oraz rzutem na taśmę duży, promocyjny tumbler Christmas Eve (ta zapowiadane kandyzowane owoce skutecznie mnie skusiły ).

Wierzę, że tumblery spalają się dużo mnie problemowo niż słoje.
Już mam za sobą akcje wydłubywania jeszcze ciepłego wosku ze ścianek i spychania go na środek

Co najmniej raz dziennie sprawdzam czy do Świata Zapachów dotarł już Whiskers on Kittens. Hihi, będzie mój. O ile oczywiście znowu mnie ktoś nie podkupi
Wow, ale piękne zakupy
Biedaku, ja mam mufinke jeszcze z zeszłego roku, jezeli chcesz to ci moge troche odskrobac i sobie spalisz w kominku. Swoją droga były to moje pierwsze świece zakupione na fali zakochania w Blueberry Muffin Demeter.

Whiskers on Kittens - jak to pachnie w ogole? Tż stwierdził, że jeżeli te swiece są z naturalnych ekstraktów to on sie boi myśleć jak one sa robione
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 17:47   #1072
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Odliczam już ostatnie 2 godziny do wyjścia z roboty, stamtąd już prosto do domu, gdzie czeka na mnie paczucha z 4 dużymi świecami od YC (mam nadzieję, że nie zapeszę i tym razem wszystko będzie dobrze i bezpoleśnie) Ta myśl rozpromienia mi z zasady najbardziej dłużące się, ostatnie godziny

Wzięłam po dużym słoju Red Velvet (sprawdzone, lubiane, reszta w ciemno), Christmas Cupcake i Sugared Apple oraz rzutem na taśmę duży, promocyjny tumbler Christmas Eve (ta zapowiadane kandyzowane owoce skutecznie mnie skusiły ).

Wierzę, że tumblery spalają się dużo mnie problemowo niż słoje.
Już mam za sobą akcje wydłubywania jeszcze ciepłego wosku ze ścianek i spychania go na środek

Regularnie sprawdzam czy do Świata Zapachów dotarł już Whiskers on Kittens. Hihi, będzie mój. O ile oczywiście znowu mnie ktoś nie podkupi
Christmas Eve - na pewno będziesz zadowolona A na swiatzapachow dodali już kotka i sznycla Szkoda, że tylko duże słoje są
Oj przepraszam, jeszcze nie ma. Widzę, że dodali zdjęcia, ale dostawa wkrótce

Edytowane przez dorotie85
Czas edycji: 2012-11-07 o 17:50
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 18:59   #1073
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Aniołku nie wiem czy u wszystkich jest jednakowo ale od siebie mogę powiedzieć , że rzeczywiście, tumbler spala się równiutko a słój średnio póki co... zamyślam właśnie nad odzianiem słoja we folię aluminiową. No chyba że to na razie tak a jak zużyje połowę to się wyrówna

piszę o tym z dwoma knotami, po pojedyńczego nie miałam
Ja parę razy owinęłam słój folią, było dobrze, ale jak tylko ją zdjęłam znowu była akcja tunel
Co do babeczki się zgadzam, cudna. Mnie trochę przypomina roztopione lody waniliowe - ale w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
U mnie w kominku dziś Sugared Apple - jestem zachwycona zapachem!
O wow, już nie mogę się doczekać jak niedługo się sama o tym przekonam, super się zapowiada!

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Wow, ale piękne zakupy
Biedaku, ja mam mufinke jeszcze z zeszłego roku, jezeli chcesz to ci moge troche odskrobac i sobie spalisz w kominku. Swoją droga były to moje pierwsze świece zakupione na fali zakochania w Blueberry Muffin Demeter.

Whiskers on Kittens - jak to pachnie w ogole? Tż stwierdził, że jeżeli te swiece są z naturalnych ekstraktów to on sie boi myśleć jak one sa robione
Dziękuję bardzo za propozycję, to miłe z Twojej strony. Jednak nie chcę przygarniać małej ilości, bo tylko bardziej by mi było szkoda, gdyby się okazał ładny
To w ogóle bzdura tak żałować. Poza bywalczyniami tego wątku nikt kompletnie nie rozumie moich rozterek w związku z tamtą sytuacją
Nie wiem jak pachnie kociak. A co do kwestii esencji z naturalnych ekstraktów to ja bym miała więcej obaw co do sznycla

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Christmas Eve - na pewno będziesz zadowolona A na swiatzapachow dodali już kotka i sznycla Szkoda, że tylko duże słoje są
Oj przepraszam, jeszcze nie ma. Widzę, że dodali zdjęcia, ale dostawa wkrótce
Też mam taką nadzieję
Tak, zakładki już są, ale świec jeszcze nie mają na stanie. Na fb pisali, że w USA premiera była 2 czy 3 dni temu a u nas ma się też "wkrótce" pojawić. Tylko kwestia jak to "wkrótce" definiują.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 19:01   #1074
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Świece zapachowe

Endżi dawaj foty nabytków <tłum skanduje>

__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 19:08   #1075
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

odpalilam swoja truskawke...szalu nie ma i nie pali sie rowno (musialam owinac sloik folia, po wyrownaniu zdjelam i znow zaczela zastygac po bokach)...a tak mialam ochote na truskaweczki
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:26   #1076
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
U mnie w kominku dziś Sugared Apple - jestem zachwycona zapachem!
Pachnie jak dobre, świeżo obrane, kwaskowate jabłko posypane cukrem. Po prostu - bez żadnej obróbki jabłko + cukier - świeży, orzeźwiający (nie otulający) zapach. Nie czuję wanilii, czuję nawet troszkę więcej jabłka niż cukru, co mi się bardzo podoba. Zapach mało intensywny - spalam połowę wosku właśnie, bo 1/4 wosku wydała się zbyt słaba. Nie utrzymuje się zbyt długo we wnętrzu pokoju, co uważam za minus, podobnie nie rozprzestrzenia się zapach poza pokój, w którym jest palony.

Nijak nie kojarzy mi się z zimą, tym bardziej świętami (skąd?jak?gdzie?) ale polecam, bo naprawdę fajny, tuż obok Warm Spice i Clean Cotton jest w mojej kolejce do kupienia ponownie.
Edit, zwracam honor - utrzymuje się zapach ! Moja wina

Właśnie wróciłam z pilatesu i poczułam w pokoju obrane jabłka przysypane cukrem. Jest super ! Nie sądziłam, że wygra u mnie palmę pierwszeństwa
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 20:58   #1077
nekot
Raczkowanie
 
Avatar nekot
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 335
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
a ktos cos powie o swiecach z TKMAxxa? bo sie czaje na jakis cynamon i ciasteczka swiateczne, generalnie cos slodkiego, ale nie wiem jak z intensywnoscia, trwaloscia i jakoscia podpowiedzcie prosze
Magda ja mam for every body cinnamon roll - sa suuuper trwale i intensywne- ja pale ja juz od miesiaca - zuzycie minimalne. Sliczny karmel i cynamon. Ale nic, przepraszam, NIC nie przebije zapachu swiec Calvin Klein (wlasne z TKMAXX) o nazwie driftwood - spalone drewno, kadzidlo, dym i ambra ACHHHH
Poza tym testowalam YC midsummer night - czarujaca i piekna, baby powder - tak jak obiecywali, kojacy zapach pudru niemowlecego i jakas limitowanke, podoba mi sie ale nie wiem co to zacz :? jakas roza chyba...

Edytowane przez nekot
Czas edycji: 2012-11-07 o 21:04
nekot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:02   #1078
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Świece zapachowe

A ja odpaliłam porzeczkowego Ikeowego tealighta i musze powiedzieć, że mega daje czadu, zapach jakieś 10x bardziej wyczuwalny niż tealighty Yankee Candle, i bardzo fajny, naturalny, słodko-cierpki, chyba sie skusze na inne wersje
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:16   #1079
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez nekot Pokaż wiadomość
Magda ja mam jakas for every body cinnamon roll - sa suuuper trwale i intensywne- ja pale ja juz od miesiaca - zuzycie minimalne. Ale nic, przepraszam, NIC nie przebije zapachu swiec Calvin Klein (wlasne z TKMAXX) o nazwie driftwood - spalone drewno, kadzidlo, dym i ambra ACHHHH
te for every body juz sa mocno przebrane i niewiele ich zostalo (cynamonu brak), a CK dzisiaj kilka wachalam, ale mnie nie przekonaly (bo 5 dych trzeba za nie dac), ale przyjrze sie im dokladniej przy nastepnej wizycie
a jaki ona ma kolor? bo ja wzrokowiec i nazwy pewnie nie zapamietam, ale kolor i owszem

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

a czy ktos zamawial TUTAJ?
wyczytalam, ze maja miedzynarodowa wysylke, ale o koszty trzeba dopytac
ja bym chetnie zamowila kilka sztuk
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:52   #1080
nekot
Raczkowanie
 
Avatar nekot
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 335
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
te for every body juz sa mocno przebrane i niewiele ich zostalo (cynamonu brak), a CK dzisiaj kilka wachalam, ale mnie nie przekonaly (bo 5 dych trzeba za nie dac), ale przyjrze sie im dokladniej przy nastepnej wizycie
a jaki ona ma kolor? bo ja wzrokowiec i nazwy pewnie nie zapamietam, ale kolor i owszem[COLOR="Silver"]
Bo ja ta for every body kupilam jak tylko je 'rzucili'. Moze jeszcze je doloza? Trzymam kciuki, bo sa naprawde wydajne i fajne
Co do CK - nie pamietam.... chyba taki kremowy kolor - jedna tylko pachnie dymem, nie przegapisz. Ja sie z nia bujalam od pol roku, ale w koncu nie dalam rady i sie skusilam, bo ten zapach snil mi sie po nocach juz

swoja droga jak to jest, ze CK potrafi wypuscic TAKA swieczke, a ich perfumy sa, co tu duzo gadac - marne??
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
A ja odpaliłam porzeczkowego Ikeowego tealighta i musze powiedzieć, że mega daje czadu, zapach jakieś 10x bardziej wyczuwalny niż tealighty Yankee Candle, i bardzo fajny, naturalny, słodko-cierpki, chyba sie skusze na inne wersje
brzmi super, ale porzeczki, choc uwielbiam, zostawie na wiosne

Edytowane przez nekot
Czas edycji: 2012-11-07 o 21:56
nekot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.