Świece zapachowe - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-11, 18:28   #1141
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do uzytkowniczek swieczek zmieniajacych kolor Air Wicka (em, chyba Ty ich uzywalas, jesli dobrze pamietam)...obok knota jest sznurek z diodami i czy oba mozna podciac, czy tylko knot? poza tym moj sie roztroil (foto) no i mam wrazenie, ze te diody sie spalaja...
mozna je normalnie podcinac przed ponownym odpaleniem, czy lepiej zostawic tak jak jest?
Madzia, to do mnie było? Pierwszy raz się wpisałam w tym wątku A takiego ustrojstwa jeszcze nie miałam
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:29   #1142
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe

Ta dioda to światłowód -dzięki niemu świeczka zmienia kolory, ja bym jej nie ruszała, bo można popsuć
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:36   #1143
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Madzia, to do mnie było? Pierwszy raz się wpisałam w tym wątku A takiego ustrojstwa jeszcze nie miałam
nie Kochana
wydaje mi sie, ze ememesik (czyli em) o tych swieczkach wspominala (moze na blogu, nie w watku)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:38   #1144
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ta dioda to światłowód -dzięki niemu świeczka zmienia kolory, ja bym jej nie ruszała, bo można popsuć
Też mi się tak wydaje
Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
nie Kochana
wydaje mi sie, ze ememesik (czyli em) o tych swieczkach wspominala (moze na blogu, nie w watku)
Za mało literek, nie zauważyłam
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:38   #1145
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Świece zapachowe

Ja mam świece air wick ale u mnie żadnego sznurka od diody w ogóle nie widać
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:44   #1146
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Ta dioda to światłowód -dzięki niemu świeczka zmienia kolory, ja bym jej nie ruszała, bo można popsuć
w takim razie nie bede go ruszac, tym bardziej, ze mam wrazenie, ze sie spala...ale knot chyba moge ciachnac przed ponownym odpaleniem (bo on jakis dziwny jest)

edit - i uprzejmie donosze, ze pieknie sie pali do scianek

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Ja mam świece air wick ale u mnie żadnego sznurka od diody w ogóle nie widać
ale swieczka zmienia kolor?
on jest bardzo blisko knota i ja go dojrzalam dopiero po jakims czasie
ale na zdjeciu nawet widac, ze to cos tam jest
pierwszy raz to odpalilam (mam jeszcze 3 inne zapachy z tej serii, ale jakos okazji nie bylo), nie wiem czy w kazdej to widac
ale reagowalo na ogien przed zapaleniem i to jest fajniejsza sztuczka niz sama zmiana kolorow po zapaleniu
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:54   #1147
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Świece zapachowe

U mnie wczoraj French Vanilla, dosyć mocna, przyjemna. Dziś Sugared Apple - zaczęło się od przypalonego cukru, na szczęście tylko przez moment, potem czułam brązowy cukier. Po godzinie przebiła się nieokreślona owocowa nuta, po dwóch jabłko, ale tylko w przedpokoju , w pokoju, gdzie stoi kominek, czuję brązowy cukier z wanilią i jakby jakimś dodatkiem. Odrobina ylang ylang? Moje uczucia wobec Sugared Apple zmieniają się jak w kalejdoskopie

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Czy to dziwne, że w herbatce rumiankowej czuje pieczarki?
Mam zamiar testować w przyszłym tygodniu, ciekawe, czy też poczuję.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Dziewczęta ten Mackintosh ze str Hebe to jakaś stara wersja jest, nie było tego ostatnio ani w Zapachdomu ani w ŚwiatZapachów, ja miałam Mackintosh Spice i własciwie wiele w nim tych przypraw nie ma , więcej Mackintosh niż Spice w każdym razie .
Pewnie faktycznie stara wersja, na zdjęciu miał inną naklejkę, okrągłą. Odrobiny Spice też się boję. Jedynie w grzańcu może być

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
to ta pudrowa, gdzie prawdziwej gardenii nie czuje (a swieze kwiaty uwielbiam)...pozost aje wersja sheer do sprawdzenia
Zamówiłam właśnie sheer, ale zapomniałam, jak pachną gardenie Zresztą częściej (co nie znaczy często ) wąchałam chyba tahitiańskie, a nie jaśminowate.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 19:00   #1148
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj French Vanilla, dosyć mocna, przyjemna. Dziś Sugared Apple - zaczęło się od przypalonego cukru, na szczęście tylko przez moment, potem czułam brązowy cukier. Po godzinie przebiła się nieokreślona owocowa nuta, po dwóch jabłko, ale tylko w przedpokoju , w pokoju, gdzie stoi kominek, czuję brązowy cukier z wanilią i jakby jakimś dodatkiem. Odrobina ylang ylang? Moje uczucia wobec Sugared Apple zmieniają się jak w kalejdoskopie


Mam zamiar testować w przyszłym tygodniu, ciekawe, czy też poczuję.


Pewnie faktycznie stara wersja, na zdjęciu miał inną naklejkę, okrągłą. Odrobiny Spice też się boję. Jedynie w grzańcu może być



Zamówiłam właśnie sheer, ale zapomniałam, jak pachną gardenie Zresztą częściej (co nie znaczy często ) wąchałam chyba tahitiańskie, a nie jaśminowate.
to czekam na relacje
ja mam mala roslinke, ale ostatnio sie na mnie obrazila i nie kwitnie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 19:20   #1149
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość


ale reagowalo na ogien przed zapaleniem i to jest fajniejsza sztuczka niz sama zmiana kolorow po zapaleniu

Wystarczy przyłożyć do lampki niezapaloną świeczkę albo do okna gdzie padają promienie słoneczne - taki sam efekt
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 19:37   #1150
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ale wosk w tumblerze jest inny niż w słojach. Może intensywnosc zalezy tez od rodzaju wosku?
Z tego co wiem wosk sojowy jest tylko w kolumnach (wysokie, podłużne), w pozostałych tumblerach jest normalna parafina.

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do uzytkowniczek swieczek zmieniajacych kolor Air Wicka (em, chyba Ty ich uzywalas, jesli dobrze pamietam)...obok knota jest sznurek z diodami i czy oba mozna podciac, czy tylko knot? poza tym moj sie roztroil (foto) no i mam wrazenie, ze te diody sie spalaja...
mozna je normalnie podcinac przed ponownym odpaleniem, czy lepiej zostawic tak jak jest?
Niestety nie wiem, u mnie ta dioda jest zawsze tuż nad poziomem wosku (ledwo widoczna), a trochę świecy już spaliłam. Jak najbardziej knot można przyciąć, ja zawsze przycinam jak kopci.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Kupiłam wczoraj w Ikei dwie nowe świece, ciekawe jak się spiszą.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 19:41   #1151
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
to czekam na relacje
ja mam mala roslinke, ale ostatnio sie na mnie obrazila i nie kwitnie
Przetestuję, kiedy dotrze zamówienie. Szkoda, że nie kwitnie. Z tego, co wyczytałam, wynika, że gardenie nie lubią przeciągów (ale świeże powietrze tak), zbyt małej wilgotności powietrza i wyziewów gazu. Powinno się je zraszać, ale pomijając pąki.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 19:48   #1152
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Dot.: Świece zapachowe

Ja mam krzaczek gardenii i w sezonie wiosenno-letnim trzymam ja na wolności w tym roku kwitła mi dwa razy - zapach jest nie do opisania.
Nawet nie wiedziałam, że ma takie wymagania - jak zimuje w domu to faktycznie nieco biednieje ale latem wraca do formy

P1070325.jpg
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 19:59   #1153
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Z tego co wiem wosk sojowy jest tylko w kolumnach (wysokie, podłużne), w pozostałych tumblerach jest normalna parafina.
No wlasnie, ja tez bylam zaskoczona jak dostalam tumblera duzego z wosku sojowego, może zaczynaja zmieniac?. Konkretnie Mango Peach Salsa. Wosk jest kompletnie inny niz w standardowych swieczkach, takli jakby gładki, nie taki śliski jak parafinowy, bardziej matowy i jednorodny Wydaje mi sie, że jest to wosk sojowy, bo identyczny jest w swiecach bath&body works, a tam jak sie dowiadywałam jest wosk sojowy.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:19   #1154
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Ja mam krzaczek gardenii i w sezonie wiosenno-letnim trzymam ja na wolności w tym roku kwitła mi dwa razy - zapach jest nie do opisania.
Nawet nie wiedziałam, że ma takie wymagania - jak zimuje w domu to faktycznie nieco biednieje ale latem wraca do formy

Załącznik 4976104
Pięknie kwitnie Kiedyś hodowałam sporo kwiatów i mam kilka książek na ten temat.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:59   #1155
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Świece zapachowe

Sugared Apple - zapach, którego zupełnie nie potrafię opisać . Jest raczej słodki i na szczęście nie przypomina chemicznego 'zielonego jabłuszka' . Raczej z kategorii lekkich i nie nachalnych.

Jeśli chodzi o Christmas cupcake i Vanilla cupcake to jak dla mnie są identyczne
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 21:26   #1156
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Kiedy w końcu te Kociaki rzucą, nooo.... ?

Jeśli chodzi o różnicę między Vanilla Cupcake i Christms Cupcake, to jest ona trudna do wychwycenia, a już na pewno do sformułowania w słowach. Zęby zjadłam na zapachu wanilii (i czekolady ), ale mam problem w klarownym porównaniu.
Na pewno w Christmas czuję odrobinkę chłodnej warstewki lukru - idealnie pasuje tu hamerykańska nazwa "frosting" W Vanilla jest jakby więcej ciepłego budyniu. W Christmas wywąchać można też odrobinkę kardamonu, podczas gdy Vanilla nie ma w sobie w ogóle przypraw. Różnice są naprawdę subtelne, raczej rozpływające się po zapaleniu i w trakcie wąchania dryfującej chmurki zapachu w pomieszczeniu.

/edit/

Na swoim profilu Świat Zapachów napisał, że w tym miesiącu poza My Favorite Things (vel Rękawiczki, Kociak itd.) ma przyjść także kolekcja All That Glitters.

"This Limited Edition Collection is available in three luxurious fragrances:
Gold Dust - Delight in the magical beauty of this fine fragrance; a rich, sweet scent sprinkled with sparkling fruity notes.
Vanilla Shimmer - Make the season bright in sophisticated style with the softly gleaming aura of beautiful vanilla musk.
Festive Glow - Light up hearts and home for the holidays with the warm, welcoming aroma of golden amber and rich sandalwood
Bubbly Champagne - Propose a toast to this fine fragrance with sweet, effervescent bubbles and sparkling fruity notes. Cheers!

Można zapuścić żurawia na amerykańską stronę YC. Szkoda, że opakowania niezbyt ciekawe KLIK
W recenzjach piszą, że Vanilla Shimmer pachnie jak Vanilla Satin - a więc świeżuchowata wanilia. Apetyt mi odszedł
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2012-11-11 o 21:54
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 22:23   #1157
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kiedy w końcu te Kociaki rzucą, nooo.... ?

Jeśli chodzi o różnicę między Vanilla Cupcake i Christms Cupcake, to jest ona trudna do wychwycenia, a już na pewno do sformułowania w słowach. Zęby zjadłam na zapachu wanilii (i czekolady ), ale mam problem w klarownym porównaniu.
Na pewno w Christmas czuję odrobinkę chłodnej warstewki lukru - idealnie pasuje tu hamerykańska nazwa "frosting" W Vanilla jest jakby więcej ciepłego budyniu. W Christmas wywąchać można też odrobinkę kardamonu, podczas gdy Vanilla nie ma w sobie w ogóle przypraw. Różnice są naprawdę subtelne, raczej rozpływające się po zapaleniu i w trakcie wąchania dryfującej chmurki zapachu w pomieszczeniu.

/edit/

Na swoim profilu Świat Zapachów napisał, że w tym miesiącu poza My Favorite Things (vel Rękawiczki, Kociak itd.) ma przyjść także kolekcja All That Glitters.

"This Limited Edition Collection is available in three luxurious fragrances:
Gold Dust - Delight in the magical beauty of this fine fragrance; a rich, sweet scent sprinkled with sparkling fruity notes.
Vanilla Shimmer - Make the season bright in sophisticated style with the softly gleaming aura of beautiful vanilla musk.
Festive Glow - Light up hearts and home for the holidays with the warm, welcoming aroma of golden amber and rich sandalwood
Bubbly Champagne - Propose a toast to this fine fragrance with sweet, effervescent bubbles and sparkling fruity notes. Cheers!

Można zapuścić żurawia na amerykańską stronę YC. Szkoda, że opakowania niezbyt ciekawe KLIK
W recenzjach piszą, że Vanilla Shimmer pachnie jak Vanilla Satin - a więc świeżuchowata wanilia. Apetyt mi odszedł
No to jutro będę bardziej pilnować tego, co wkładam na Miodowej do koszyka. Komuś za czymś spojrzeć?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 06:47   #1158
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Ja mam krzaczek gardenii i w sezonie wiosenno-letnim trzymam ja na wolności w tym roku kwitła mi dwa razy - zapach jest nie do opisania.
Nawet nie wiedziałam, że ma takie wymagania - jak zimuje w domu to faktycznie nieco biednieje ale latem wraca do formy

Załącznik 4976104
piekny ten krzaczek i kwiat zazdrosze takich zapachow

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Przetestuję, kiedy dotrze zamówienie. Szkoda, że nie kwitnie. Z tego, co wyczytałam, wynika, że gardenie nie lubią przeciągów (ale świeże powietrze tak), zbyt małej wilgotności powietrza i wyziewów gazu. Powinno się je zraszać, ale pomijając pąki.
dzieki za rady
i mnie stoi sobie na parapecie (okna tam nie otwieram), wiec powinno jej byc dobrze ale nie zraszam jej tylko podlewam, widze, ze powinnam to zmienic
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 13:32   #1159
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Świece zapachowe

Ja czekam na męską kolekcję.
Na swiatzapachow dali opisy:

2x4 - dla majsterkowiczów - trociny i świeżo strugane drewno
FIRST DOWN - dla sportowców - miks aromatów pomarańczy, paczuli, wetiweru i skóry
MAN TOWN - dla domatorów - męska mieszanka przypraw, piżma i nut drzewnych
RIDING MOWER - dla miłośników świeżego powietrza - orzeźwiający aromat świeżo skoszonej trawy

Man town będzie moje. First down też się ładnie zapowiada.
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 14:05   #1160
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja czekam na męską kolekcję.
Na swiatzapachow dali opisy:

2x4 - dla majsterkowiczów - trociny i świeżo strugane drewno
FIRST DOWN - dla sportowców - miks aromatów pomarańczy, paczuli, wetiweru i skóry
MAN TOWN - dla domatorów - męska mieszanka przypraw, piżma i nut drzewnych
RIDING MOWER - dla miłośników świeżego powietrza - orzeźwiający aromat świeżo skoszonej trawy

Man town będzie moje. First down też się ładnie zapowiada.
Ja 2x4 biorę bez zastanowienia
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 14:53   #1161
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja czekam na męską kolekcję.
Na swiatzapachow dali opisy:

2x4 - dla majsterkowiczów - trociny i świeżo strugane drewno
FIRST DOWN - dla sportowców - miks aromatów pomarańczy, paczuli, wetiweru i skóry
MAN TOWN - dla domatorów - męska mieszanka przypraw, piżma i nut drzewnych
RIDING MOWER - dla miłośników świeżego powietrza - orzeźwiający aromat świeżo skoszonej trawy

Man town będzie moje. First down też się ładnie zapowiada.
drewno i swieza trawa zapowiadaja sie bardzo kuszaco, ale jak beda tylko duze sloje, to sie raczej nie skusze
a wiadomo czy beda tez woski?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:01   #1162
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
drewno i swieza trawa zapowiadaja sie bardzo kuszaco, ale jak beda tylko duze sloje, to sie raczej nie skusze
a wiadomo czy beda tez woski?
Pisali, że niestety nie będzie. Tak samo sprawa ma się z My Favorite Things.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:26   #1163
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Pisali, że niestety nie będzie. Tak samo sprawa ma się z My Favorite Things.
a szkoda, bo na pewno znalazloby sie sporo chetnych

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

palilam dzis Nature's Paintbrush i zupelnie mi nie odpowiada...ziola, jakies przyprawy...cos bardzo drazniacego w nim jest

polowke, ktora mi zostala chetnie wymienie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 16:56   #1164
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja czekam na męską kolekcję.
Na swiatzapachow dali opisy:

2x4 - dla majsterkowiczów - trociny i świeżo strugane drewno
FIRST DOWN - dla sportowców - miks aromatów pomarańczy, paczuli, wetiweru i skóry
MAN TOWN - dla domatorów - męska mieszanka przypraw, piżma i nut drzewnych
RIDING MOWER - dla miłośników świeżego powietrza - orzeźwiający aromat świeżo skoszonej trawy

Man town będzie moje. First down też się ładnie zapowiada.
Koniecznie do obwąchania! Już drżę o stan mojego konta...


Byłam dziś na miodowej. Woski faktycznie im wywiało. Spiced orange też nie ma, ale kupiłam sampler na próbę i 3 ciacha i jeden wosk sprakling snow. Soft blanket nie ma i niewiadomo kiedy będzie. Przyszły zaś fluffy towels.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 17:41   #1165
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Świece zapachowe

mi kuzynka zakupila dzis groszkowy i gruszkowy, ale troche musze poczekac na wachanie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 17:52   #1166
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Postanowiłam się do Was przyłączyć, dzisiaj kupiłam swoje dwa pierwsze woski i jestem zakochana Dużo się o nich naczytałam, że intensywnie pachną, długo i w ogóle, i racja, to jest coś niesamowitego!
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 17:53   #1167
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez trudna sprawa Pokaż wiadomość
Postanowiłam się do Was przyłączyć, dzisiaj kupiłam swoje dwa pierwsze woski i jestem zakochana Dużo się o nich naczytałam, że intensywnie pachną, długo i w ogóle, i racja, to jest coś niesamowitego!
a jakie nabyłas?
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 17:57   #1168
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a jakie nabyłas?
Christmas Cupcake i Spiced Orange, z tego co wyczytałam to oba są większości z Was znane Cupcake jest obłędny, właśnie takie zapachy uwielbiam w okresie zimowym.
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 18:27   #1169
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Świece zapachowe

Cytat:
Napisane przez trudna sprawa Pokaż wiadomość
Christmas Cupcake i Spiced Orange, z tego co wyczytałam to oba są większości z Was znane Cupcake jest obłędny, właśnie takie zapachy uwielbiam w okresie zimowym.
swiateczne ciasteczko jest ulubiencem mojego dziecka musze jeszcze kilka sztuk dokupic

a u mnie jest kwiatowo - Garden Hideaway - dosc intensywne kwiaty, bardzo przyjemne, wrecz wiosenne...ale mialy byc konwalie, jesli sa to dosc sztuczne, za to przebijaja mi sie jakies biale, slodkawe kwiatki...na pewno wroce do niego

a czy ktos juz probowal Christmas Rose?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 08:40   #1170
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Świece zapachowe

uwielbiam ten wosk o zapachu loves me loves me not, w niedziele go palilam, a do tej pory co wchodze do pokoju jest tak cudny zapach

gdzies tu jedna dziewczyna pisala, ze jest jakis odświezacz podobnie pachnacy, złoty w sprayu, bede musiala wątek przeszukac

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

no znalazlam złoty ambi pur, choc ja takich nie uzywam, ale pomysle
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.