efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-18, 16:35   #271
Sreluch
Przyczajenie
 
Avatar Sreluch
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej Dziewczyny Zaczynam dietę od środy (oczywiście po świętach, bo teraz za dużo pyszności czeka) ;D Ktoś jeszcze podejmuje wyzwanie, żeby do wakacji zrzucić troszkę kochanego ciałka?

Wzrost: 165
Waga: 62
Cel: 55
Sreluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 20:31   #272
syrenka455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hey
Całe szczęście jest tu ktoś.. to jesteśmy dwie.. start od środy ))
syrenka455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 17:10   #273
natali_efbe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cześć dziewczyny, na dukanie jestem od dziś. Mam zapas kefiru, maślanki, jogurtów, twarożków... Dzisiaj jadłam też wątróbkę drobiową, jajka gotowane. Narazie wierzę, że mi się uda, a z wami będzie raźniej
Mam sporo do zrzucenia:
Aktualna waga: 90
Wzrost: 174
Cel: 70
Marzenie: 65
natali_efbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 19:46   #274
syrenka455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hejka i jak idzie ? Dziś mój 5 dzień i już mam dość, a jeszcze 5 dni protein.. :/ czuje, że to będzie dłuuuga droga..

Czy stosowała któraś z was shaki proteinowe ? Chyba nadają się... ?
syrenka455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:44   #275
Sreluch
Przyczajenie
 
Avatar Sreluch
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Wiecie co dziewczyny, złapała mnie po świętach (a konkretnie po lanym poniedziałku) choroba, więc zaczęłam dopiero dzisiaj, nawet nie wiedziałam, że ktoś się odezwał. Jak dobrze, że jesteście od razu mam większą chęć do działania
Co do tych shake'ów to czytałam w książce, żeby nie stosować takich gotowców jak batoniki i białko w proszku, więc to się chyba w to wlicza.
No więc tak, u mnie dzisiaj 1 dzień, pierwszą fazę skończę w środę, bo w książce czytałam, że jeżeli chce się zrzucić do 10 kg to wystarczą 3 dni fazy uderzeniowej, więc na wszelki wypadek zrobię 4
7-10 dni stosuje się wtedy, kiedy chce się zrzucić ponad 20 kg, to Syrenko ile chcesz schudnąć? Bo nie napisałaś jaki masz cel, to tak z ciekawości pytam i pamiętaj, żeby pić koniecznie 1,5 l wody, żeby nieporządanych skutków nie było!
Sreluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:53   #276
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Dziewczyny aktualnie nie jestem na diecie Dukana, ale byłam tu jest oficjalna strona i jest tu kalkulator który pozwoli wam wyliczyć ile powinna trwać I faza

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/oblicz-swoja-wlasciwa-wage

po www powinno być dietadukan . pl bez spacji oczywiście
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 18:16   #277
natali_efbe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

hej
u mnie dzisiaj dzień czwarty.
Wrażenia? Hm, po dwóch dniach miałam -2kg, i teraz waga stoi. pewnie woda , która miała zejść już zeszła :p Głodna nie chodzę, to białkowe jedzonko rzeczywiście dłużej "trzyma". Czuję się dobrze, dodatkowo biorę witaminy (z ciąży został mi falvit mama) i żelazo. Jem chudy nabiał, piersi z kurczaka, ryby. Można też wędliny poniżej 4% tłuszczu.
a jak idzie u Was? ja już czekam na warzywka ale jeszcze jeden dzień uderzeniówki
a właśnie, będziecie robić dodatkowo jakieś ćwiczenia czy sama dietka?
p.s albo mi się wydaje, albo zmniejszył mi się celllulit, myślicie że to możliwe w 4 dni?
natali_efbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 21:04   #278
nataliach2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cześć dziewczyny! Chcę zacząć od jutra. Kiedyś już tam próbowałam, ale to było 2 lata temu i nawet nie pamiętam jakie były efekty
Może napiszę ile ważę i jaki jest mój cel
Wzrost: 174 cm
Waga: 66,5 kg
Cel: 61 kg.
Moje pytanie, ile powinnam być na 1 fazie? czy wystarczy 2 dnia? i potem 2na 2? co myślicie?
wierzę, że się uda! Musi
nataliach2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 01:11   #279
kansasxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Hej dziewczyny
Ja zaczynam diete od dzisiaj
Mam nadzieje że dam rade

178 cm
80 kg
Na fazie I będę przez 5 dni chce schudnąc 15 kg mam nadzieje ze dam rade

Pozdrawiam
kansasxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 09:13   #280
Sreluch
Przyczajenie
 
Avatar Sreluch
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Nataliach2 jeśli chcesz schudnąć około 5kg to myślę, że 2 dni uderzeniówki wystarczą, dasz radę!
Mój drugi dzień, a mam już dość tego białka
Sreluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 08:01   #281
nataliach2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

A Pewnie, że dam radę! mam ogromną motywację, bo w lipcu wychodzę za mąż no i wiadomo, jak każda Panna młoda chcę być najpiękniejsza (najzgrabniejsza i w ogóle NAJ)
Sreluch dziękuję za słowa otuchy Dziewczyny, czy oprócz diety, ćwiczycie coś?
U mnie dzisiaj zaczyna się drugi dzień- jest ok, a jutro już warzywka dojdą
nataliach2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 12:37   #282
Sreluch
Przyczajenie
 
Avatar Sreluch
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Ooooooooooo gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Ale cudownie, kocham śluby, ojejaaaa serio gratuluję ogromnie!!!
Na pewno będziesz najpiękniejsza!
U mnie są ćwiczenia 3 razy w tygodniu, a w sumie trochę częściej, jestem instruktorką Zumby, więc muszę też wymyślać układy poza zajęciami No ale moim odwiecznym problemem było to, że za baaaardzo lubię jeść Plus te 3 godziny w tygodniu to za mało, chciałabym zacząć biegać, a teraz jest pogoda, więc chyba nadszedł czas
Sreluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 14:07   #283
nataliach2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Sreluch, ZUMBA Pewnie masz piękne ciało! Też bym sobie gdzieś pochodziła, na jakiś fitness albo właśnie zumbę, ale samej to tak brakuje motywacji Ja od jakiegoś czasu ćwiczę z Chodakowską, ale tylko na określone partie (moje znienawidzone boczki i pupę). 1 chcę się pozbyć, a 2 ujędrnić!
Co do białkowej to po 2 dniach 1 fazy mam -1,1kg- szału nie ma, ale też nie ważę 100 kg, żeby te kilogramy leciały jak szalone
ps. W jakim mieście prowadzisz ZUMBĘ?
nataliach2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 16:15   #284
Sreluch
Przyczajenie
 
Avatar Sreluch
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

W Olsztynie Niestety tak jak mówiłam za bardzo lubię podjadać i jeść niekoniecznie zdrowo, dlatego tak bardzo chcę zrzucić tą okropną oponkę na resztę nie narzekam, ale ta ciąża spożywcza dobija ;D
U mnie już od dzisiaj faza 2, spadło 2,1 kg, już jestem poniżej 60kg, więc jestem zadowolona teraz jeszcze te 5 i spełnię marzenie ;D
Sreluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 10:58   #285
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Witajcie dziewczyny.

Mam 163 wzrostu
waga wyjściowa - 60, 5 kg
waga docelowa - 53 kg

Waga po 3 dniach- 58, 4 (niestety podjadlam 3 gryzy chleba 1 dnia, drugiego kinder kanapke, 3 dnia 2 lyki tymbarka)

Zdarza sie wam tak podjadac jak mi ?

I faza uderzeniowa - 5 dni ( specjalnie wybralam week majowy)
od poniedzialku przechodze na faze druga.

Czy wystarczy jak zrobie 5 dni bialko+ warzywa a potem przejde na faze III ? A moze powinnam 1 dzien faza I a drugi dzień faza II i przez jaki czas? Chce schudnac jeszcze 5 kg.

Na diecie czuje sie dobrze. Zadnych zlych objawow.

Do diety zmobilizowal mnie facet z ktorym sie spotykam, dal mi do zrozumienia ze te kilka kg powinnam zrzucic.

Sama czuje sie zle ze swoim cialem wiec wkoncu ktos mnei zmotywowal i bardzo sie ciesze .

Bede tu zagladac.

W grupie siła !

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Sreluch Pokaż wiadomość
W Olsztynie Niestety tak jak mówiłam za bardzo lubię podjadać i jeść niekoniecznie zdrowo, dlatego tak bardzo chcę zrzucić tą okropną oponkę na resztę nie narzekam, ale ta ciąża spożywcza dobija ;D
U mnie już od dzisiaj faza 2, spadło 2,1 kg, już jestem poniżej 60kg, więc jestem zadowolona teraz jeszcze te 5 i spełnię marzenie ;D
Jestem wielka fanką Zumby , masz sile na cwiczenia?
Ja z nich zrezygowalam bo boje sie ze nei dam rady, albo zemdleje na cwiczeniach. Mozna cwiczyc?

Myslisz ze cwiczenia w domu zumby sa tak samo efektywne?
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 10:59   #286
dana3741
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Tabletki na odchudzanie - https://acaiberry900.pl Polecam serdecznie produkt , po stosowaniu widoczne efekty. Połączenie zdrowej diety , sportu i tabletek przynosi szybkie rezultaty. Polecam

Edytowane przez dana3741
Czas edycji: 2020-09-29 o 12:29
dana3741 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 11:36   #287
Sreluch
Przyczajenie
 
Avatar Sreluch
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Waga po 3 dniach- 58, 4 (niestety podjadlam 3 gryzy chleba 1 dnia, drugiego kinder kanapke, 3 dnia 2 lyki tymbarka)

Zdarza sie wam tak podjadac jak mi ?

I faza uderzeniowa - 5 dni ( specjalnie wybralam week majowy)
od poniedzialku przechodze na faze druga.

Czy wystarczy jak zrobie 5 dni bialko+ warzywa a potem przejde na faze III ? A moze powinnam 1 dzien faza I a drugi dzień faza II i przez jaki czas? Chce schudnac jeszcze 5 kg.


[/COLOR]

Jestem wielka fanką Zumby , masz sile na cwiczenia?
Ja z nich zrezygowalam bo boje sie ze nei dam rady, albo zemdleje na cwiczeniach. Mozna cwiczyc?

Myslisz ze cwiczenia w domu zumby sa tak samo efektywne?
W kolejnej fazie już patrzysz na to, żeby waga spadła do momentu do którego chcesz (i od tego zależy jak długo na niej jesteś) Ja np. teraz doszłam do momentu 59kg, ale już mi trochę organizm siada, a muszę mieć siłę na treningi... Bo właśnie w książce jest napisane, że duża aktywność jest niewskazana, a ja niestety muszę wkładać w to całą siebie. Zdarzyło się raz, że tak mi serce waliło, że musiałam wziąć parę głębszych wdechów, inaczej na pewno bym zemdlała, dlatego już po prostu przesłam do kolejnej fazy. Nie mogę tak na samych warzywkach i białku. Patrzę teraz po prostu na ilość pochłanianych kalorii bardziej.
A co do zumby to jasne, że mogą być tak samo efektywne! Trzeba tylko chcieć wystarczy np. ustawić sobie na playliście na youtubie kilka piosenek żeby odtwarzały się kolejno po sobie, postawić laptopa gdzieś na krześle i tańczyć przed tym krzesłem ewentualnie jeszcze super sprawa to gra "Zumba" na kinekta, ale to trzeba już mieć xboxa.
Mimo wszystko polecam jednak pójście na zajęcia, bo wiadomo że jak wiemy, że jesteśmy wśród innych ludzi to chcemy się wykazać i bardziej się wczuwamy
Sreluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 13:31   #288
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

ehh ja troszke podjadam, ale za to cwicze i tlumacze sobie ze to co podjem to spale cwiczac. Zle robie prawda ?

nastawiam sobie filmik calej zumby 50 minutowy i cwicze do lustra .
Na zajeciach zumby nie ma luster , a lubie na siebei patrzec.

Moge cwiczyc codziennie czy to przeciazenie dla stawow?

Stosowac II faze 5/5 czy 1/1 ? ma to jakies znaczenie ? Zostalo mi 12 dni a potem musze juz przejsc na III faze bo mam wielka impreze, na ktorej nie bedzie dietetycznego jedzenia.

Jak Wam idzie odchudzanie?
To forum mi pomaga wytrwac
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 10:31   #289
nataliach2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cześć dziewczyny
Witam Cię meniusia
Powiem Wam szczerze, że majówkę miałam tak wybuchową, że nawet nie myślałam o diecie;/ Mój narzeczony narozrabiał i było ciężko...ale już się dogadaliśmy;D co do wagi, to w czwartek było już -3, a teraz jest -1,5, także dzisiaj ruszam od nowa
meniusia odchudzaj się dla siebie, co to za facet, który sugeruje, że trochę mogłabyś zrzucić ( no chyba ,że sama dopytywałaś- my kobiety, mamy do tego skłonność)
Będzie dobrze!
buziaki
nataliach2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 11:44   #290
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Heh ten facet jest chudy jak patyk a ja mu to mowilam. Np ze nie usiade mu na kolanach bo go polamie wiec wkoncu i on mi dociął .

Jestesmy bezposredni wobec siebie moze nawet za bardzo ;-)

Ja znowu wczoraj podjadlam 3 frytki i lyzke duza kaszy gryczanej.

Od wczoraj 0,3 kg mniej.

Dzisiaj za kare dalej dzien bialkowy. Mam nadzieje ze wytrwam wkoncu.

Zmiescilam sie w spodnie ktore ledwo dopinalam, i nawet boczkow w nich nie ma :-D. Jestem szczesliwa
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 18:41   #291
Sreluch
Przyczajenie
 
Avatar Sreluch
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

A to może zamiast się męczyć tym białkiem to wymyślimy jakiś własny plan oparty na działaniu innych diet? Po prostu żeby było zdrowo i skutecznie? Co o tym myślicie?
Sreluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 20:55   #292
nataliach2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Sreluch...Żeby to było takie proste W białkowej są ściśle określone zasady, których należy się trzymać, a i tak szuka się alternatyw ( np zamiast jogurtu MONTE). Także nie widzę siebie, aczkolwiek nie mówię NIE
Dzisiaj np miało być samo białko, ale mój luby w ramach przeprosin, zaprosił mnie na obiado-kolację do mojej ulubionej Gdańskiej restauracji i jak tu się oprzeć ulubionym przysmakomnaprawdę się starałam skromnie zamówiłam sałatkę z grilowanym kurczakiem, ale nie mogłam sobie odmówić ich szarlotki na ciepło także widzisz meniusia, te Twoje frytki to takie małe pikusie!
Ale dość. Ja Natalia obiecuję przed Wami dziewczyny, że kolejne 3 dni to proteiny!Pilnujmy się nawzajem
Spijcie dobrze
nataliach2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 21:25   #293
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Nataliach ja dzisiaj wytrwalam elegancko do 17 po czym przyszlam do domu a tam swierze pierogi ruskie... nie umialam sie oprzec i zjadlam 5 ..
Jutro od poczatku bialko... bede tak robic az wkoncu uda mi sie jeden dzien przetrwac na czystym bialku .
A moze nie powinnam tak robic? 0 diete za kazdym razem jak podjem?

Myslalam tez aby na snaidanie jesc to co lubie np pierozki ruskie jutro a potem bialko, przez dzien spale to co zjem na sniadanie, a jak zjem o 17 to juz raczej marne szanse...

Mnie to bialko nie meczy, raczej moje posilki sa teraz urozmaicone a nie monotonne jak do tej pory. Dzisiaj jadlam twarozek chudy 0% z jogurtem naturalnym potem kabanosa z kurczaka, potem łososia i tak bym wytrwala do konca gdyby nie pierozki ;D.

Juz sama nei wiem co robic. Ale waga moja i tak spada.

Ja do tej pory jadlam bardzo duzo chleba , bułek, caly dzien powinnam jesc same kanapki, słodziłam herbate i kawe, piłam mało wody, uwielbialam smazone rzeczy, ziemniaki... prawie zero owocow i warzyw jadlam wiec pewnie dlatego moja waga spada mimo ze podjadam bo jest 0 smazonego, 0 cukru i 0 pieczywa czy ziemniakow. To jest juz i tak wielka zmiana dla mojego organizmu
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 06:37   #294
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Nataliach ja dzisiaj wytrwalam elegancko do 17 po czym przyszlam do domu a tam swierze pierogi ruskie... nie umialam sie oprzec i zjadlam 5 ..
Jutro od poczatku bialko... bede tak robic az wkoncu uda mi sie jeden dzien przetrwac na czystym bialku .
A moze nie powinnam tak robic? 0 diete za kazdym razem jak podjem?

Myslalam tez aby na snaidanie jesc to co lubie np pierozki ruskie jutro a potem bialko, przez dzien spale to co zjem na sniadanie, a jak zjem o 17 to juz raczej marne szanse...

Mnie to bialko nie meczy, raczej moje posilki sa teraz urozmaicone a nie monotonne jak do tej pory. Dzisiaj jadlam twarozek chudy 0% z jogurtem naturalnym potem kabanosa z kurczaka, potem łososia i tak bym wytrwala do konca gdyby nie pierozki ;D.

Juz sama nei wiem co robic. Ale waga moja i tak spada.

Ja do tej pory jadlam bardzo duzo chleba , bułek, caly dzien powinnam jesc same kanapki, słodziłam herbate i kawe, piłam mało wody, uwielbialam smazone rzeczy, ziemniaki... prawie zero owocow i warzyw jadlam wiec pewnie dlatego moja waga spada mimo ze podjadam bo jest 0 smazonego, 0 cukru i 0 pieczywa czy ziemniakow. To jest juz i tak wielka zmiana dla mojego organizmu


Tak czytam i czytam od kilku dni aż w koncu napisac zostałam zmuszona i żeby nie było, byłam na diecie dukana i schudłam prawie 10 kg w 2 miesiące... Kochanie jedząc białko wprowadzasz organizm w stan ketozy, a każdy twoj "grzeszek" go z niego wyprowadza. Tak waga ci spadła, ale toż to przecież sama woda ja już nikomu nie bronie zrzucania tych 5kg na dukanie, każdy ma swoj rozum przeciez ale idąc takim tokiem myślenia rozwalisz sobie całkiem metabolizm, ba! nawet naturalne funkcjonowanie organizmu i za jakiś czas będziesz się zastanawiała dlaczego tyjesz z powietrza,zmagasz sie z jojo, masz problemy z wypróżnianiem itd dlaczego tak katujesz swoj wlasny organizm, przeciez nowego nie dostaniesz ot tak
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 08:57   #295
nataliach2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Meniusia Sreberko4 ma rację! Organizm dostaje porządnie w kość. nie możesz ciągle być na proteinach. Sreberko4 a możesz opowiedzieć jak to było u Ciebie? 2 miesiące na diecie białkowej to bardzo długo, czy nie byłaś osłabiona? Czy nie wypadały Ci włosy? co z efektem jojo?Różne informacje czytam na temat tej diety i fajnie byłoby skonfrontować z kimś, kto ma doświadczenie
ps, Dzisiaj rozwozimy zaproszenia na ślub
nataliach2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 09:55   #296
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cytat:
Napisane przez nataliach2 Pokaż wiadomość
Meniusia Sreberko4 ma rację! Organizm dostaje porządnie w kość. nie możesz ciągle być na proteinach. Sreberko4 a możesz opowiedzieć jak to było u Ciebie? 2 miesiące na diecie białkowej to bardzo długo, czy nie byłaś osłabiona? Czy nie wypadały Ci włosy? co z efektem jojo?Różne informacje czytam na temat tej diety i fajnie byłoby skonfrontować z kimś, kto ma doświadczenie
ps, Dzisiaj rozwozimy zaproszenia na ślub
Ja czułam się świetnie, pozbyłam sie całkowicie zgagi która męczyła mnie odkad pamietam, wyniki miałam świetne. Niestety wagi nie utrzymałam, do poł roku przybrałam 3kg,a na chwile obecna czyli 4 lata po diecie brakuje mi 3kg do wagi wyjsciowej. Ale na dukana już bym nie wrocila..
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 11:35   #297
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Sreberko to co w takim razie polecasz dla mnie ?

Ja ogolnie zawsze zle sie odzywialam, smazone, pizza, malo wazyw i prawie zero owocow, slodycze duzo pieczywa.

To moze lepiej nie jest poprostu smazonego, chleba, ziemniakow a wiecej bialka owocow i warzyw?
Juz zglupialam sama.
Wczoraj na sniadanie zjadlam 3 pierogi wiec ani razu nie udalo mi sie wytrwac na samym bialku
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 21:29   #298
molli2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Jestem z wami! Mam nadzieje , że tym razem się nie poddam i wytrwam w postanowieniu!

Edytowane przez molli2014
Czas edycji: 2014-05-07 o 21:30
molli2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 21:40   #299
Sreluch
Przyczajenie
 
Avatar Sreluch
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Sreberko to co w takim razie polecasz dla mnie ?

Ja ogolnie zawsze zle sie odzywialam, smazone, pizza, malo wazyw i prawie zero owocow, slodycze duzo pieczywa.

To moze lepiej nie jest poprostu smazonego, chleba, ziemniakow a wiecej bialka owocow i warzyw?
Juz zglupialam sama.
Wczoraj na sniadanie zjadlam 3 pierogi wiec ani razu nie udalo mi sie wytrwac na samym bialku
To może ja powiem co myślę też
Moim zdaniem wystarczy, jeśli zmienisz te złe nawyki na zdrowsze i od razu będzie poprawa. Zamiast słodyczy, kiedy najdzie Cię ochota na coś słodkiego, sięgnij po owoce Najlepiej jeść owoce do godziny 16.
Śniadania syte, np. 2 kromki chleba razowego z np. wędzonym łososiem i serkiem śmietankowym (ja tak lubię), albo z plasterkiem indyka i pomidorami lub ogórkami Ewentualnie jakieś płatki zbożowe, tylko bez cukru! Albo sama twórz własne musli z pestek słonecznika, dyni + mleko lub jogurt naturalny
I po takim śniadaniu od razu będzie siła na cały dzień.
Najważniejsze, żeby jeść 5 posiłków dzienne, ale w mniejszych ilościach. Czyli śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek (np. jogurcik) i kolacja (czytałam, że na kolacje najlepiej jeść warzywa, np. na parze lub zwykłe, plus białko. Czyli dobrym połączeniem wg mnie jest mozzarella z pomidorkami ).
Ja się przerzucam na takie coś, bo dziewczyny... od Dukana zmienił mi się cykl, ponad tydzień przyśpieszył mi się okres (a stosuję plastry antykoncepcyjne, więc od roku, a nawet i dłużej, miałam zawsze regularny). Rozstroiło mi to wszystko i ciągle boli brzuch... Więc stawiam na coś zdrowszego o wiele
Sreluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 15:30   #300
nikja134
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Police
Wiadomości: 72
Dot.: efekty na diecie DUKANA- ile i w jakim czasie? chwalimy sie :)

Witam wszystkie Panie ) czytam i podziwiam !!! Przy okazji przedstawie moją jak na razie jeszcze smutną historię :
No to tak, zaczęło się … znowu jestem na diecie .. ale jak tu nie być gdy wg wagi jestem o 1 kg lżejsza od mojego mężczyzny, który jest ode mnie prawie 30 cm wyższy … przyznaję się zaniedbałam się okropnie, w ogóle nie zwracałam uwagi na to co jem, sport hehe dobre sobie już nie pamiętam kiedy uprawiałam go regularnie L przykre to wszystko ale na dzień dzisiejszy motywacja jest – chyba dotarło do mnie że już za rok i 1 miesiąc będzie mój wymarzony dzień – ślub !! No i jak to iść do ołtarza u boku mężczyzny ze świadomością że waży tyle co ja ( o ile bym do tego czasu nie przytyła) moja magiczna waga sięga zenitu – otóż ważę 83,5 kg – masakra jakaś przy wzroście 162 – tragedia. Ale grunt że się do tego przyznałam sama przed sobą … Długo zastanawiałam się jaką drogę wybrać by osiągnąć cel i przypomniało mi się jak 2 lata temu schudłam 13 kg w 5 tygodni – dieta dukana i jakoś poszło – trzymałam się zasad nie grzeszyłam ale pojechałam na wesele kuzyna i się skończyło trzymanie diety – później już i motywacja nie była taka duża i teraz 2 lata później plując sobie w brodę mam te 13 kg powrotem z lekkim VAT – em … od dzisiaj przez 6 kolejnych dni ciężka droga przede mną ponieważ od 5 miesięcy nie jem mięsa – na tej diecie wracam do niego – eksperyment skończony ( nie jedzenie mięsa wcale nie sprawi że schudniesz – hahaha ) a ciężko będzie ponieważ samo białko przez 6 dni to nuda ale wierzę mocno że da to takie efekty jak poprzednim razem ( po pierwszych 6 dniach było prawie -5 kg ) później będzie już mam nadzieję tylko lepiej – lato się zbliża więc bycie małym waleniem nie ma racji bytu !!! Podchodzę tym razem do tematu bardzo serio bo wiem że w sumie jak nie teraz to kiedy ? ile można zaczynać dietę od jutra albo poniedziałku ? hahah fail w tym że dziś akurat jest PONIEDZIAŁEK ale mam nadzieję że ostatni w historii – zaczynam od poniedziałku J muszę przyznać że mam ogromne wsparcie w moim mężczyźnie – który de facto nie jest świadomy ile cudownych kg ma u swojego boku, no ale cóż 6 lat hodowałam tą wagę i jestem gotowa powiedzieć jej Au Revoir na zawsze Przyznam się że 6 lat temu kiedy ja i mój luby zaczęliśmy się spotykać wżyłam 58 kg tak to znaczy, że przez cały nasz związek wyprodukowałam 25 kg dodatku – nic fajnego ale chyba dorosłam do tego by móc sobie odmówić jedzenie na mieście lub tony słodyczy – od tego szczęśliwsza nie będę – teraz już to wiem !!! Chciała bym zaskoczyć mojego M – by docenił moją silną wolę i dążenie by mu się podobać – by widział że mi zależy, że robiąc to – robie to dla nas ! by w jego oczach być atrakcyjną !!! Ślad po mojej wadze zostanie na moim ciele na zawsze – rozstępy będą mi już zawsze przypominać o tym jak głupia byłam szukając szczęścia w jedzeniu … Mam nadzieję że motywacja będzie we mnie rosła każdego dnia – że będę silna w swoim postanowieniu, że dam radę – że będę WIELKA ale już nie ciałem
Pozdrawiam serdecznie mam nadzieję, szukając wsparcia w ciężkich dietowych chwilach będę mogła na Was liczyć )
nikja134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-13 22:06:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.