Zycie w samotności - da sie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 23:34   #1
Pasyw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1

Zycie w samotności - da sie?


Witam!! Jako chłopiec chciałem zapytać dziewczyn, kobiet o pewną sytuacje widzianą okiem płci przeciwnej.. Jestem chłopakiem mam 23 lata w wieku 19 lat poznałem o dwa lata starszą dziewczynę od siebie byłem z nia 4 lata i 2 tygodnie temu nadszedł kres naszego związku.. Nie mam rodziców ani nikogo bliskiego do kogo mógłbym sie przytulić i porozmawiać miałem tylko ją jednakże cały czas dominowała w naszym zwiazku.. Jak wspomniałem mam 23 lata i pracę która uwielbiam, do której lubie rano wstac.. Zarabiam ponad 10tys zł miesiecznie mam w Krakowie swoje własne nowe 70metrowe mieszkanie ale nie byłem mimo to w stanie jej zadowolić.. Dorobiłem się czerwonego Cabrio i terenowej BMK i i jak pisałem mam 23 lata.. Od zawsze był miedy nami problem ito na każdej płaszczyźnie.. Ona zrobiła coś nie halo ale to ja musiałem ja przepraszać, przytoczę przykład: Mowie do niej pamiętaj żeby kupić kasze w sklepie, w sklepie pytam co mieliśmy kupić bo zapomniałem? Ona ryż.. Ja jej na to że mi sie wydaje ze kasze a ona że dobrze pamięta i to miał być ryż, po powrocie do domu okazuje się że ja miałem racje ale ona jest obrażona i chociaż bym 3 dni sie nie odzywał to nie przyjdzie przeprosić że bez racji sie wspierała dopiero 4 dnia ja jak przeprosiłem że ona sie pomyliła to dopiero było ok, ale to jest mały miś... Prawdziwy dramat był w łóżku.. Mowie jej jak podoba mi sie jej ubiór w łóżku słyszę - To ja Ci sie powinnam podobać a nie moje ubranie, myśle sobie możę i ma racje to ja proszę przyjdz do łóżko nago, też nie.. Babcine reformy i podkoszulek z długim rękawem Mowie jej,uwielbiam Twoje stopy.. Nie nie wolno dotykać bo mnie to w☠☠☠☠ia i faktycznie dostawała furii, lubie małą jej lizać ale nie wolno raz na 2 miesiace (i to mowie całkiem poważnie) jak już ja uprosiłem to nie na górze wole na dole, na kolejny raz juz u góry woli na dole nie lubi i sie awanturuje że nie znam jej ciała (szkoda że sie zmienia co pare dni jej upodobanie nie informując mnie o tym), zabrałem ją na kozak wczasy na wyspy kanaryjskie z all incliziw , przez tydzien nawet sie nie dotykaliśmy nie wolno sie kochac i hooj, nie dotykaj mnie nie całuj.. Na koniec sie dowiedziałem że takie sobie były te wczasy, a dziewczynę od pługa odciągnałem wziałem z gospodarki prosto,wczęsniej mieszkała w domu z drewna i jedyny pojazd to był ursus pod domem.. Bardzo dla niej sie starałem, jak spała to budziłem sie raz na czas i słuchałem czy serduszko jej bije czy oddycha, całowałem po policzku, ciągle przytulałem.. Naprawde opiekowałem się nią jak moja mama mną jak byłem mały... Dziękuję nawet nie umiała mówić, jak pytałem czy za mało robie na dziekuje to słyszałem że ona nie operuje takimi słowami.. Ostatnio rozstaliśmy się ponieważ odmówiłem odchudzania się bo mam mała nadwagę ale ona w zupełności mi nie przeszkadza, powiem więcej lepiej z nia się czuje.. Proszę o odpowiedź czy to ze mna jest coś nie tak czy tak zle trafiłem bo mam teraz taka zrazę że jak widzę jakaś dziewczyne na ulicy to kolega mówi że kochał by ją a ja mam odruch odwrotny.. Nie mam ochoty do niej podejść nawet... PS przez 4 lata 3 razy lizała mi małego, mówiła że sie brzydzi..
Pasyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 00:20   #2
Paulixiaa
Raczkowanie
 
Avatar Paulixiaa
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Luton
Wiadomości: 165
Dot.: Zycie w samotności - da sie?

Nie wiem czy źle trafiłeś, ale to, że z Tobą jest coś nie tak jest pewne.
Paulixiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 07:23   #3
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Zycie w samotności - da sie?

no to po trollu....
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 09:57   #4
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zycie w samotności - da sie?

Czemu troll?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:20   #5
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: Zycie w samotności - da sie?

dla mnie troll
facet myśli, ze tu może będą jakieś blachary i poprzez ciągłe nadmienianie, że ja mam 23 lata i w ojjjj kasy to coś mu skapnie.
weź się facet za siebie a nie głupoty na necie wypisujesz!
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:49   #6
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Zycie w samotności - da sie?

Ee no niekoniecznie. Moze mowiac, ze ma kase chcial tylko podkreslic, ze dziewczyna miala wszystko przy nim: mysle, ze to nie kasa tutaj jest glownym watkiem, tylko zachowanie dziewczyny.. O kasie zreszta tylko 2 zdania chyba sa


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 15:05   #7
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Zycie w samotności - da sie?

Też uważam że to niekoniecznie troll. Chłopak chce nakreślić sytuację, bo nie rozumie zachowania dziewczyny.

Jak dla mnie, to dziewczyna jakaś "nie teges", jak można nie podziękować bo "takimi słowami nie operuje"?? Nosz kurna, to nikomu nie dziekuje, nie przeprasza itd.? No i te akcje w łóżku to jakby wręcz złośliwie robiła, żeby facet przypadkiem nie miał za dobrze:-/

W ogóle ona przypomina mi byłą kolegi, bardzo podobne miała zagrania, co by koleś nie zrobił to ciągle było źle i mało. Mieszkała na wiosce parę km od niego i co noc chłopak ją musiał odwozić ok. 2 w nocy do domu (on mieszkał sam we własnym domu), bo mama zabraniała jej u niego spać ( dziewczyna 26 lat). Była mega tępa, nie szło z nią pogadać o niczym bo zwyczajnie nic nie czaiła. Ciągle tylko wyjeżdżała na chłopaka z jazgotem bez powodu, chciała chyba sobie go pod pantofel wsadzić, ale on, mimo że podatny na takie "tęperowanie", nie dał się;-) no za głupie dziewuszysko było do czegokolwiek i tyle;-)

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 16:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.