Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-01, 09:53   #2761
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

No właśnie chance_ pochwal się co tam jeszcze masz ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:18   #2762
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cześć Dziewczyny
Byłam wczoraj w Mac-u w Poznaniu. Przejechałam pół miasta z zamiarem kupna korektora Pro Longwear. Chciałam również próbkę podkładu, nigdy nie miałam kosmetyków Mac. Powiedziałam Pani jakich podkładów obecnie używam (EL DW, Lancome 24h, Bourjois), co mi w nich nie pasuje a czego bym sobie życzyła Zapytałam zatem co może mi zaoferować ? Pani powiedziała że próbek nie dostane bo nie ma takiej możliwości. Mogę przyjechać w jakiś dzień i zrobią mi makijaż czym chcę ale do domu próbki nie dostanę (nawet robiąc u nich zakupy).
Czy w innych salonach Mac-a też tak jest ?? Spotkałyście się z odmową uzyskania próbki ?
I ostatnie moje pytanie Szukam podkładu długotrwałego i najlepiej matującego. Krycie nie musi być full ważne by trzymał się co najmniej 8h. Z góry dziękuję za wskazówki
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:16   #2763
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny w tle mam MACowe zakupy- moje pierwsze Kupiłam dwa korektory, puder Mineralize Shinfinish Natural, rozświetlacz Soft&Gentle, pomadkę i niestety zostałam (dosłownie) siłą wyciągnięta z salonu...Teraz do najbliższego mam 160 km
A reszta to zamówienie z HQHair bo dostałam zniżke- kupiłam Lagune z Narsa (kolejne opakowanie) róż Orgasm i paletke z Urban Decay Naked, ale ta małą z samymi matowymi cieniami, bo nie lubię błyszczących (na sobie, u kogoś podobają mi się)...
Muszę Wam przyznać, że po jednej wizycie w salonie i zakupie kilku kosmetyków zakochałam się w MACu! Bardzo, bardzo, bardzo Chcę wszystko!!!
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:32   #2764
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny w tle mam MACowe zakupy- moje pierwsze Kupiłam dwa korektory, puder Mineralize Shinfinish Natural, rozświetlacz Soft&Gentle, pomadkę i niestety zostałam (dosłownie) siłą wyciągnięta z salonu...Teraz do najbliższego mam 160 km
A reszta to zamówienie z HQHair bo dostałam zniżke- kupiłam Lagune z Narsa (kolejne opakowanie) róż Orgasm i paletke z Urban Decay Naked, ale ta małą z samymi matowymi cieniami, bo nie lubię błyszczących (na sobie, u kogoś podobają mi się)...
Muszę Wam przyznać, że po jednej wizycie w salonie i zakupie kilku kosmetyków zakochałam się w MACu! Bardzo, bardzo, bardzo Chcę wszystko!!!
Miałam podobnie- odkąd w kwietniu otworzyli MAC w Katowicach, to wiele z moich kosmetycznych marzeń stało się rzeczywistością
Co do Narsa- Lagunę i Orgasm też mam na liście chciejstw, nie wykluczam zakupu
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 14:05   #2765
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Dziewczyny w tle mam MACowe zakupy- moje pierwsze Kupiłam dwa korektory, puder Mineralize Shinfinish Natural, rozświetlacz Soft&Gentle, pomadkę i niestety zostałam (dosłownie) siłą wyciągnięta z salonu...Teraz do najbliższego mam 160 km
A reszta to zamówienie z HQHair bo dostałam zniżke- kupiłam Lagune z Narsa (kolejne opakowanie) róż Orgasm i paletke z Urban Decay Naked, ale ta małą z samymi matowymi cieniami, bo nie lubię błyszczących (na sobie, u kogoś podobają mi się)...
Muszę Wam przyznać, że po jednej wizycie w salonie i zakupie kilku kosmetyków zakochałam się w MACu! Bardzo, bardzo, bardzo Chcę wszystko!!!
Jak to siłą zostałaś wyciagnięta z salonu? W sensie że ktoś z bliskich Cię wyciągał?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:15   #2766
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak to siłą zostałaś wyciagnięta z salonu? W sensie że ktoś z bliskich Cię wyciągał?
Tak- chłopak Wylot na wakacje mieliśmy z Warszawy, więc musiałam zaliczyć Złote Tarasy, a MAC mnie oczarował- czułam się jak dzieciak w sklepie z cukierkami Niestety mój "opiekun" nie był wyrozumiały, całą odprawę się o to kłóciliśmy
Bardzo chciałam kupić cienie do powiek, ale te kolory, wykończenia... I pomadki! Miałam też pecha, bo kilku rzeczy które upatrzyłam sobie w internecie nie było - np. Paint Potu w kolorze Paintery (na stronie też ciągle jest niedostępny!).
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:24   #2767
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Tak- chłopak Wylot na wakacje mieliśmy z Warszawy, więc musiałam zaliczyć Złote Tarasy, a MAC mnie oczarował- czułam się jak dzieciak w sklepie z cukierkami Niestety mój "opiekun" nie był wyrozumiały, całą odprawę się o to kłóciliśmy
Bardzo chciałam kupić cienie do powiek, ale te kolory, wykończenia... I pomadki! Miałam też pecha, bo kilku rzeczy które upatrzyłam sobie w internecie nie było - np. Paint Potu w kolorze Paintery (na stronie też ciągle jest niedostępny!).
Na Douglas online jest dostępny sama go niedawno kupowałam.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 17:26   #2768
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
proszę o radę
nigdy nie używałam korektorów ani pod oczy ani na przebarwienia ale chyba czas zacząć
i pytanie brać korektor o ton jaśniejszy od podkładu ,ja jestem NC20 , czy w tym samym odcieniu ???
szkoda że nikt nie chce mi odpowiedzieć
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:32   #2769
chance__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 71
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
szkoda że nikt nie chce mi odpowiedzieć
ja odpowiedziałam

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Na Douglas online jest dostępny sama go niedawno kupowałam.

aaa!!! DZIĘKUJĘ
chance__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:39   #2770
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
szkoda że nikt nie chce mi odpowiedzieć
to zależy z jakiego podkładu nc20 jesteś, np ten sam kolor korektora pro longwear będzie conajmniej o ton jaśniejszy od podkładu pro longwear, przynajmniej w odcieniach nc15 róznica jest kolosalna.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 17:42   #2771
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
to zależy z jakiego podkładu nc20 jesteś, np ten sam kolor korektora pro longwear będzie conajmniej o ton jaśniejszy od podkładu pro longwear, przynajmniej w odcieniach nc15 róznica jest kolosalna.
studio fix

chance__ - przepraszam przeoczyłam dziękuję

chciałam kupić
studio finisch concealer
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2014-11-01 o 17:45
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 17:47   #2772
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez chance__ Pokaż wiadomość
Tak- chłopak Wylot na wakacje mieliśmy z Warszawy, więc musiałam zaliczyć Złote Tarasy, a MAC mnie oczarował- czułam się jak dzieciak w sklepie z cukierkami Niestety mój "opiekun" nie był wyrozumiały, całą odprawę się o to kłóciliśmy
Bardzo chciałam kupić cienie do powiek, ale te kolory, wykończenia... I pomadki! Miałam też pecha, bo kilku rzeczy które upatrzyłam sobie w internecie nie było - np. Paint Potu w kolorze Paintery (na stronie też ciągle jest niedostępny!).
Sorki, że tak się wtrącam, ale Twój chłopak nie zachował się fajnie... Moim zdaniem ludzie powinni akceptować hobby/zainteresowania drugiej osoby, tym bardziej, że byłaś pierwszy raz w MAC i to było poniekąd Twoje marzenie. Powinien bez mrugnięcia okiem zaczekać na Ciebie tyle ile trzeba. Ehhh Sorki, mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Przepraszam za offtop.

Zachwyt MACiem rozumiem bardzo dobrze, można dostać oczopląsu
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 21:55   #2773
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Odgrzebalam wczoraj paint pot Vintage Selection i na nowo mnie zachwycił w zwiazku z tym mam pytanie, czy jest moze jakis paint pot w kolorze białym/srebrnym...? Jutro pojde szukac ale moze ktos mi wczesniej powie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 21:58   #2774
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Odgrzebalam wczoraj paint pot Vintage Selection i na nowo mnie zachwycił w zwiazku z tym mam pytanie, czy jest moze jakis paint pot w kolorze białym/srebrnym...? Jutro pojde szukac ale moze ktos mi wczesniej powie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A jak używasz tego Vintage Selection? W sensie solo czy z czymś?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 22:02   #2775
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Odgrzebalam wczoraj paint pot Vintage Selection i na nowo mnie zachwycił w zwiazku z tym mam pytanie, czy jest moze jakis paint pot w kolorze białym/srebrnym...? Jutro pojde szukac ale moze ktos mi wczesniej powie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bare Study widziałaś? Ja się teraz waham czy kupić bare study czy chilled on ice
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 22:12   #2776
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A jak używasz tego Vintage Selection? W sensie solo czy z czymś?

Użyłam solo ale mam swiezo założone rzesy. Efekt był piekny kiedys uzywalam go z czarnym cieniem. Dobrze sie trzymało pamietam...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bare Study widziałaś? Ja się teraz waham czy kupić bare study czy chilled on ice

Zaraz wygoogluje dzieki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 09:52   #2777
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Czy w innych salonach Mac-a też tak jest ?? Spotkałyście się z odmową uzyskania próbki ?
Jeszcze nigdy mi się to nie przytrafiło Zazwyczaj nie było problemu.

Czyli ten MAC w Poznaniu to taki sobie? Tzn., chodzi mi o szerokość asortymentu.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 10:50   #2778
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Czy wiecie ile może kosztować przesyłka z USA (NY) do PL? Zastanawiam się nad zakupem cieni 5 wkładów (razem 50$) i nie wiem czy warto je ściągać ze Stanów czy może kupić w Pl
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 10:55   #2779
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Jeszcze nigdy mi się to nie przytrafiło Zazwyczaj nie było problemu.

Czyli ten MAC w Poznaniu to taki sobie? Tzn., chodzi mi o szerokość asortymentu.

Salonik jest mały ale z tego co widziałam chyba wszystko mają. Długo tam nie byłam bo akurat mieli dostawę i towar leżał w kartonach na całym sklepie, ledwo można było wejść Testery dostępne do wszystkich produktów jakie sprzedają. Tak jak pisałam wcześniej próbki podkładu nie dostałam (niby takie mają polecenie w każdym sklepie). Wybieram się do nich jutro...może będzie inna obsługa Jak interesuje Cię coś konkretnego to mogę sprawdzić czy mają ?
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 12:17   #2780
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Macałam świateczna kolekcję - zestawy fajnie wygladaja opakowane w te ozdobne pudełka, sliczne sa zwłaszcza miniatury pigmentów, ale jesli chodzi o kolorysteke to siedzenia nic nie urywa. Wsio wtórne, albo połowiczne dostępne w stałej. Szminki fajne, zwłaszcza Tribalist i Salon Rouge - ta ostatnia to miks czerwieni i wiśni. Troszke mi przypomina Ronnie Red. Pigmenty tez neiktóre ciekawe, najpiękniejszy i najbardziej unikatowy to Modern Majesty, gdyby nie mił tyle drobinek, to moze bym sie skusiła, mysle nad nim jeszcze, czy czesto bym uzywała. Wyglada dobrze sam na oku, najlpiej na mokro nalozony.
Fluidline słabe - znaczy ten czarny z drobinakmi jest ok, ale to w sumie dupe Bobikowego Graphite, no i ja wole matowe linery. Zas brazowy na kreske sie nie nadaje - pigmentacja uboga, jesli juz to jako baza pod cien, ale tez słąbiutko moim zdaniem.
Róze mnie nie uwiodły, najjasniejszy ładny ale słabo widoczny, krótko sie trzyma, identyczny efekt kolorystyczny a trwalszymozna w sumie otrzymac Well Dressed. Ciemniejszy w ogóle nie spodobał mi sie - nie moja kolorystyka.
Paletki cieni malutkie i wtórne.
Koniec z końców wyszłam tylko ze szminka Salon Rouge. Chociaz myślę jeszcze nad Tribalist i pigmentem prasowanym Modern Majesty.
Pierwszy raz kupiłam tak mało z kolekcji swiatecznej

A chciałam w sumie paletke szminek Viva Glam, ale zaspiewali za nia w sklepie ok 380 zł!!!!! co mi sie wydaje niemozliwe, bo podobne paletki na stronie ze szminkami s,a po 165 zł
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-11-02 o 12:20
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 12:39   #2781
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Macałam świateczna kolekcję - zestawy fajnie wygladaja opakowane w te ozdobne pudełka, sliczne sa zwłaszcza miniatury pigmentów, ale jesli chodzi o kolorysteke to siedzenia nic nie urywa. Wsio wtórne, albo połowiczne dostępne w stałej. Szminki fajne, zwłaszcza Tribalist i Salon Rouge - ta ostatnia to miks czerwieni i wiśni. Troszke mi przypomina Ronnie Red. Pigmenty tez neiktóre ciekawe, najpiękniejszy i najbardziej unikatowy to Modern Majesty, gdyby nie mił tyle drobinek, to moze bym sie skusiła, mysle nad nim jeszcze, czy czesto bym uzywała. Wyglada dobrze sam na oku, najlpiej na mokro nalozony.
Fluidline słabe - znaczy ten czarny z drobinakmi jest ok, ale to w sumie dupe Bobikowego Graphite, no i ja wole matowe linery. Zas brazowy na kreske sie nie nadaje - pigmentacja uboga, jesli juz to jako baza pod cien, ale tez słąbiutko moim zdaniem.
Róze mnie nie uwiodły, najjasniejszy ładny ale słabo widoczny, krótko sie trzyma, identyczny efekt kolorystyczny a trwalszymozna w sumie otrzymac Well Dressed. Ciemniejszy w ogóle nie spodobał mi sie - nie moja kolorystyka.
Paletki cieni malutkie i wtórne.
Koniec z końców wyszłam tylko ze szminka Salon Rouge. Chociaz myślę jeszcze nad Tribalist i pigmentem prasowanym Modern Majesty.
Pierwszy raz kupiłam tak mało z kolekcji swiatecznej

A chciałam w sumie paletke szminek Viva Glam, ale zaspiewali za nia w sklepie ok 380 zł!!!!! co mi sie wydaje niemozliwe, bo podobne paletki na stronie ze szminkami s,a po 165 zł
A jak szminki No Faux Pas, Sparks of Romance i zestaw Ruby Woo? (pewnie taka sama ciężka konsystencja). Zastanawiam się nad nimi, bo mam niedobór czerwieni na święta. Nie mogę stacjonarnie nic przetestować, bo studia w Wawie właśnie skończyłam a w Olsztynie nadal Maca nie ma
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 12:44   #2782
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A jak szminki No Faux Pas, Sparks of Romance i zestaw Ruby Woo? (pewnie taka sama ciężka konsystencja). Zastanawiam się nad nimi, bo mam niedobór czerwieni na święta. Nie mogę stacjonarnie nic przetestować, bo studia w Wawie właśnie skończyłam a w Olsztynie nadal Maca nie ma
Ruby Woo zestawu nie macałam, bo mam szminkę i konturówkę od dawna, wiec poza moimi zainteresowaniami był zestaw.
No Faux Pas odpuściam, bo zbyt podobna do Pink Pigeon na ustach, a ja nie lubie dublowania szminek. Myslalam, ze bedzie wieksza róznica, ale nie.
Sparks Of Romance jest fajna, gdybym nie miała czegoś dosyc podobnego juz, to bym ją wzieła,
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 12:50   #2783
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ruby Woo zestawu nie macałam, bo mam szminkę i konturówkę od dawna, wiec poza moimi zainteresowaniami był zestaw.
No Faux Pas odpuściam, bo zbyt podobna do Pink Pigeon na ustach, a ja nie lubie dublowania szminek. Myslalam, ze bedzie wieksza róznica, ale nie.
Sparks Of Romance jest fajna, gdybym nie miała czegoś dosyc podobnego juz, to bym ją wzieła,
Znając życie i tak pewnie skuszę się na zestaw i resztę. A jak wygląda czerwień i wykończenie w Sparks of Romance?
Dzięki za polecenie bazy Prep + Prime 50, najlepsza baza jaką miałam
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 12:56   #2784
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Znając życie i tak pewnie skuszę się na zestaw i resztę. A jak wygląda czerwień i wykończenie w Sparks of Romance?
Dzięki za polecenie bazy Prep + Prime 50, najlepsza baza jaką miałam
Nie ma za co, neich Ci słuzy

Czerwien Sparks Of Romance jest dosyc taka widoczna, jasna, jakby z dodatkiem delikatnym oranzu, ale nie jakos mocno. Ma zatopione w szmince drobinki - taki jakby mini brokat, nie jest mocno nachalny i widac go w słoncu raczej, albo w mocnym sztucznym swietle. Wykonczenie przyjazne - bardzo komfortowo sie nakłąda i nosi.
Jak mówię, mi sie bardzo spodobała, ale mam juz podobną
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 13:22   #2785
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Czy wiecie ile może kosztować przesyłka z USA (NY) do PL? Zastanawiam się nad zakupem cieni 5 wkładów (razem 50$) i nie wiem czy warto je ściągać ze Stanów czy może kupić w Pl
paczki z USA są w tej chwili bardzo drogie - nie wiem czy kupno w pL nie wyniesie Cię taniej.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Macałam świateczna kolekcję - zestawy fajnie wygladaja opakowane w te ozdobne pudełka, sliczne sa zwłaszcza miniatury pigmentów, ale jesli chodzi o kolorysteke to siedzenia nic nie urywa. Wsio wtórne, albo połowiczne dostępne w stałej. Szminki fajne, zwłaszcza Tribalist i Salon Rouge - ta ostatnia to miks czerwieni i wiśni. Troszke mi przypomina Ronnie Red. Pigmenty tez neiktóre ciekawe, najpiękniejszy i najbardziej unikatowy to Modern Majesty, gdyby nie mił tyle drobinek, to moze bym sie skusiła, mysle nad nim jeszcze, czy czesto bym uzywała. Wyglada dobrze sam na oku, najlpiej na mokro nalozony.
Fluidline słabe - znaczy ten czarny z drobinakmi jest ok, ale to w sumie dupe Bobikowego Graphite, no i ja wole matowe linery. Zas brazowy na kreske sie nie nadaje - pigmentacja uboga, jesli juz to jako baza pod cien, ale tez słąbiutko moim zdaniem.
Róze mnie nie uwiodły, najjasniejszy ładny ale słabo widoczny, krótko sie trzyma, identyczny efekt kolorystyczny a trwalszymozna w sumie otrzymac Well Dressed. Ciemniejszy w ogóle nie spodobał mi sie - nie moja kolorystyka.
Paletki cieni malutkie i wtórne.
Koniec z końców wyszłam tylko ze szminka Salon Rouge. Chociaz myślę jeszcze nad Tribalist i pigmentem prasowanym Modern Majesty.
Pierwszy raz kupiłam tak mało z kolekcji swiatecznej

A chciałam w sumie paletke szminek Viva Glam, ale zaspiewali za nia w sklepie ok 380 zł!!!!! co mi sie wydaje niemozliwe, bo podobne paletki na stronie ze szminkami s,a po 165 zł
w sumie tego się spodziewałam. Ja biorę czarny liner, zastanawiam się nad różami, podoba mi się też enchantment pigment prasowany. Z zestawów kuszą mnie beżowe i czarne pigmenty (tłumaczę sobie, że odkąd zaczęłam malować innych nie moge myśleć tylko pod swoim kątem). W sumie kusi mnie jeszcze eye bag plum ale póki co w moim salonie ich nie mają...
Ale nie wiem czy tak do końca zaszaleję bo mam równie długą listę do uzupełnienia z regularnej kolekcji ... chcę znów dokupić ze dwie-trzy konturówki, korektor mineralny nc15, cień Quarry...

Co do szminek VG - niechybnie mieli jakiegoś byka w systemie bo sorry ale w rozpisce prasowej mam jak byk 165zł.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 13:22   #2786
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Czyli zimowa kolekcja jest juz w GK?

Corii ten podklad Prolongwear jak dla mnie jest boski! Milion razy lepszy niz Studio Fix, jedyny minus ze gabeczki go pochlaniaja jak szalone Zrobilam z Toba deal zycia
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 13:33   #2787
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Czyli zimowa kolekcja jest juz w GK?

Corii ten podklad Prolongwear jak dla mnie jest boski! Milion razy lepszy niz Studio Fix, jedyny minus ze gabeczki go pochlaniaja jak szalone Zrobilam z Toba deal zycia
we Wro też

Mówisz że Pro Long taki spoko? a jak z kryciem i trzymaniem się skóry?
Muszę go wypróbować przy okazji
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 15:52   #2788
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
we Wro też

Mówisz że Pro Long taki spoko? a jak z kryciem i trzymaniem się skóry?
Muszę go wypróbować przy okazji
Dla mnie to chyba najlepszy podklad. Nakladam o 6 rano, na to korektor i puder, i nie swiece sie do wieczora. Powaznie Bardzo sie ciesze, ze mi tak przypasowal. Studio Fix tez lubie, ale raczej nie nadaje sie do mojej cery - ma takie naturalne wykonczenie, niematowe, a ja mam przetluszczajaca sie strefe T. Poza tym Studio Fix tak dlugo sie nie trzymal, przed demakijazem zawsze byly juz widoczne jakies niedoskonalosci. Pro Longwear trudniej sie naklada i zaraz po nalozeniu wyglada koszmarnie, ale mija kilka minut i tak ladnie stapia sie z cera Odkad go mam, "mecze" dzien w dzien i nie zabrudzil mi zadnego ubrania, ale troszke sie sciera przy uzywaniu chusteczek, krycie ma bardzo porzadne... Duzo dziewczyn skarzy sie, ze skora szybko sie po nim swieci, a u mnie pieknie trzyma mat
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 16:00   #2789
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szminki fajne, zwłaszcza Tribalist i Salon Rouge - ta ostatnia to miks czerwieni i wiśni. Troszke mi przypomina Ronnie Red.

Koniec z końców wyszłam tylko ze szminka Salon Rouge. Chociaz myślę jeszcze nad Tribalist i pigmentem prasowanym Modern Majesty.
Pierwszy raz kupiłam tak mało z kolekcji swiatecznej

A chciałam w sumie paletke szminek Viva Glam, ale zaspiewali za nia w sklepie ok 380 zł!!!!! co mi sie wydaje niemozliwe, bo podobne paletki na stronie ze szminkami s,a po 165 zł
Opis Salon Rouge brzmi jak marzenie. Miałam sobie odpuścić i jednak jej nie kupować, ale ogromnie mnie kusi, zwłaszcza na tym zdjęciu: https://farm4.staticflickr.com/3947/...e6f530a6_z.jpg
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 16:16   #2790
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dla mnie to chyba najlepszy podklad. Nakladam o 6 rano, na to korektor i puder, i nie swiece sie do wieczora. Powaznie Bardzo sie ciesze, ze mi tak przypasowal. Studio Fix tez lubie, ale raczej nie nadaje sie do mojej cery - ma takie naturalne wykonczenie, niematowe, a ja mam przetluszczajaca sie strefe T. Poza tym Studio Fix tak dlugo sie nie trzymal, przed demakijazem zawsze byly juz widoczne jakies niedoskonalosci. Pro Longwear trudniej sie naklada i zaraz po nalozeniu wyglada koszmarnie, ale mija kilka minut i tak ladnie stapia sie z cera Odkad go mam, "mecze" dzien w dzien i nie zabrudzil mi zadnego ubrania, ale troszke sie sciera przy uzywaniu chusteczek, krycie ma bardzo porzadne... Duzo dziewczyn skarzy sie, ze skora szybko sie po nim swieci, a u mnie pieknie trzyma mat
Dzięki za obszerny opis. No własnie czytałam, że ciężko się go rozprowadza. Ja w SFF lubię to naturalne wykończenie i na mnie się ładnie trzyma, ale wiesz jak to z babami jest - ciągle coś nęci i kusi
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Opis Salon Rouge brzmi jak marzenie. Miałam sobie odpuścić i jednak jej nie kupować, ale ogromnie mnie kusi, zwłaszcza na tym zdjęciu: https://farm4.staticflickr.com/3947/...e6f530a6_z.jpg
czemu niektórzy są tacy piękni???
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.