problemy z czupryną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-13, 23:23   #1
justysia2029
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5

problemy z czupryną


Mam problem ze skórą głowy a konkretnie chodzi o dobranie dobrego szamponu do włosów!Na pewno już powstał podobny wątek ale nie chce mi się szukać a poza tym problem ze skórą jest każdorazowo indywidualny . Tak wiec zacznę od początku, kiedyś nie miałam żadnych problemów ze zmianą szamponów wiec co mycie używałam innego szamponu, nigdy nie zużyłam ani jednej butelki do końca, może i trochę to się przyczyniło do zaistniałych problemów teraz. od kilku lat jestem uczulana na każdy szampon, drogeryjnych nie mogę używać bo zaraz wychodzi mi łupież i okropnie mnie swędzi głowa, po tych aptecznych jest trochę inaczej ale kończy sie tym samym czyli do 5-6 mycia problem z podrażnioną , z łupieżem,wyschniętą , i swędzącą skórą głowy znika po czym na nowo się pojawia. Jednym szamponem którym mogłam myc głowę był "PREGINE" ale niestety wszystko co dobre i leczy zostaje wycofane, szampon był cudowny i naprawdę pomagał! Byłam u dermatologa, robiłam badania i nic! jeśli chodzi o szampony mam przetestowane znaczną większość dostępną na rynku, błagam o pomoc, jeszcze trochę i zbankrutuje oraz pozbawię się włosów od testowania szamponów. gdybym wiedziała chociaż o szamponie o podobnym składzie i działaniu do PREGINE, albo cokolwiek moja desperacja sięga zenitu
justysia2029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 15:43   #2
mlynarzowna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: problemy z czupryną

Pregine nie znam, więc nie wiem, jaki ma skład
Próbowałaś aptecznego Selsun Blue? Co prawda jest przeciwłupieżowy, ale dzięki selenowi działa bardzo łagodząco na skórę głowy.
Przetestuj tez rossmanowe Alterry. Niby drogeryjne, ale są bardzo łagodne dla skóry głowy.
mlynarzowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 21:56   #3
justysia2029
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: problemy z czupryną

próbowałam selsum blue i nic oprócz tego że włosy mi zaczęły bardzo po nim wypadać, a jeśli chodzi o altere to nie jeszcze nie próbowałam ale czytałam o nich opinie i są różne, w sumie to się boje próbować , bardziej liczyłam że kto ma podobny problem i używał pregeine wcześniej i zna zamiennik tego szamponu
justysia2029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 17:07   #4
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: problemy z czupryną

Ja co prawa takiego problemu nie mam, ale również mogę polecić Alterrę z Rossmanna. Aaa, na blogach często dziewczyny z problemową skórą głowy polecają... żel do higieny intymnej Facelle.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-15 18:07:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.