Duży problem z oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-05, 22:24   #1
95Klaaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1

Duży problem z oczami


Witam, mam problem z oczami. Mianowicie od czasu do czasu, nie jest to często, zaczyna mi zanikać po trochu obraz. Zaczyna się od małej plamki, która jakby cały czas migotała, z czasem jest coraz większa, coraz większa aż zajmuje jakoś połowę oka. W miejscu, w którym występuje nie widzę nic, tylko to migotanie ale nic po za tym, zupełnie ograniczona widoczność. Ciężko oglądać tv, a co dopiero przeczytać gazetę. Cała taka sytuacja twa jakieś 30/40 min i powoli ustępuje. Byłam u okulisty ale nie pomogli, w sumie nawet ciężko to wytłumaczyć. Wysłali mnie na USG oczu, które nic nie wykazało i na tym się skończyło a ja nadal nie wiem co mi jest i co robić. Może ktoś się spotkał kiedyś z czymś podobnym i może mi pomóc???
95Klaaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 00:37   #2
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Duży problem z oczami

Cytat:
Napisane przez 95Klaaudia Pokaż wiadomość
Witam, mam problem z oczami. Mianowicie od czasu do czasu, nie jest to często, zaczyna mi zanikać po trochu obraz. Zaczyna się od małej plamki, która jakby cały czas migotała, z czasem jest coraz większa, coraz większa aż zajmuje jakoś połowę oka. W miejscu, w którym występuje nie widzę nic, tylko to migotanie ale nic po za tym, zupełnie ograniczona widoczność. Ciężko oglądać tv, a co dopiero przeczytać gazetę. Cała taka sytuacja twa jakieś 30/40 min i powoli ustępuje. Byłam u okulisty ale nie pomogli, w sumie nawet ciężko to wytłumaczyć. Wysłali mnie na USG oczu, które nic nie wykazało i na tym się skończyło a ja nadal nie wiem co mi jest i co robić. Może ktoś się spotkał kiedyś z czymś podobnym i może mi pomóc???
A masz bóle głowy lub nudności? Ja czasami mam takie objawy, o których wspominasz i są one zawsze zwiastunem migreny. Poczytałam o migrenie i rzeczywiście wspomina się o tym wszędzie, jeden z podstawowych objawów..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 12:58   #3
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Duży problem z oczami

Brzmi jak aura migrenowa. Powoduje ją skurcz naczyń krwionośnych w korze wzrokowej w mózgu. Może pójdź do neurologa?
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 13:34   #4
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Duży problem z oczami

ja tak miałam, ale po tym następował ból głowy, okropny swoją drogą... i tak to aura migrenowa prawdopodobnie
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-19 14:34:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.