makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 21:44   #4981
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

AllureSensuelle moim zdaniem nie ma, aż takiego strasznego dramatu z Twoimi brwiami. Rzeczywiście można je troszkę poprawić. Najgorsze jest to , ze Ty z nimi nie czujesz się dobrze, ale może to przejdzie. A jak ludzie reagują na nie?


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Czemu te brwi są tak w linii prostej? Wg mnie nie wygląda to za dobrze i przytłacza oko.
Ja chciałam naturalne brwi, tak, aby nie było wielkiej różnicy. Na zdjęciu były spuchnięte i rzeczywiście wydają się proste, ale rzeczywiście są lekko podniesione. Wydaje mi się, że nie przytłaczają oka. Te stare to dopiero przytłaczały. Najśmieszniejsze jest to, że chciałam znaleźć stare zdjęcie i pokazać Wam brwi, ale o zgrozo nie widać moich brwi na zdjęciach. Znalazłam jakieś dwa marnej jakości. Własnie uświadomiłam sobie, ze nie mam sowich zdjęć, bo nie lubię siebie na zdjęciach i teraz już wiem czemu. Po postu przez moje brwi wyglądałam smutno i staro.
I najważniejsza rzecz dla mnie to jest to, ze w pracy nie zauważyli, że mam coś "zrobione". Tylko jeden kolega spytał mnie się czy dziś inaczej się umalowałam, bo mam śliczne brwi i oko jakieś większe. A drugi powiedział, ze tak dziś mnie obserwuje i widzi, ze jestem bardzo chyba dziś szczęśliwa, bo, aż oczy mi się śmieją. A najlepsze jest to, że byłam zła, bo to był marny dzień w pracy. Dla mnie to najlepsza rekomendacja. brwi stare 1.jpgbrwi stare.jpg
Jak mi się zagają do końca to wstawię jak teraz wyglądają.
Wogóle to długo się goi? Teraz jak je smaruję to czuję, że są chropowate. To pewnie te strupki. Boję się, że bardzo się zmienią po zagojeniu. Teraz bardzo mi się podoba kolor. Najwyżej przy poprawie trochę je przyciemnię.

Edytowane przez JoannaP81
Czas edycji: 2015-11-28 o 21:50
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 23:32   #4982
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Joanna jak nie ma dramatu jak mi brwi wypadły. Co poprawisz na czarnej kresce grubej jak nie wiem co, pisałam wyżej nigdy nigdy makijaż permanentny i koniec. To jest nienaturalne i w ogóle brzydkie.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:35   #4983
jutkauk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Sprobuje dodac zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (102,6 KB, 145 załadowań)
jutkauk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:50   #4984
jutkauk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie wiem czemu dodalo odwrotnie,co myslicie o moich? Na zdjeciu widac te przeswity.Ostatnim czasy naprawde mialam chec wielka na permanentne brwi,posxukiwalam juz lingieristki ale masz racje po co robic sobie klopot a potem bede plakac a maz powie : a nie mowilem,on mnie wrecz prosi zebym nie robila .A do tego wczoraj bylam na imprezie i poznalam dziewczyne ktora jest po makijazu permanentnym ,tak sie jej przygladalam bo bylo widac I oczywiscie nie wytrxymalam i podjelam temat.Ona jest rok po metodzie cienia i wyglada to dosc kiepsko ,powiedziala ze nigdy przenigdy nie zrobi wiecej,ma taki jakby odcien kalki,i ogolnie wyblakly ,jest rok po a przykrywa kredka ,specjalnie mi zmazala wczoraj ta kredke aby pokazac jak to wyglada ,byla na poczatku na az 3 poprawkach.AllureSensuell e strasznie Ci wspolczuje sytuacji a moze poradz sie kogos co najlepiej byloby teraz z tym zrobic czekac az wyblaknie czy sprobowac laserem,oby Ci Twoje brwi odrosly bo mialas je naprawde piekne .

Edytowane przez jutkauk
Czas edycji: 2015-11-29 o 12:06
jutkauk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 09:59   #4985
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Moim zdaniem fajnie by wyszedł permanentny, bo rzeczywiście masz prześwity, jutkauk. Tylko znajdź tu lingerystkę, której można zaufać... Ładny masz kolor włosów, to pewnie naturalny?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 10:15   #4986
jutkauk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Stewardesa dziekuje tak to moj kolor ,od dwoch lat nie farbuje wlosow.Wlasnie mi chodzilo o te przeswity najbardziej ale widze ze teraz zadnej lingierystce nie mozna ufac niby taka Magda H znana i polecana i wogole "gwiazdy" przyjmuje a jak traktuje "zwyklego" czlowieka,dla mnie to juz duzo o niej swiadczy ,za darmo chcialaby mi zrobic to bym nie poszla.Widzialam na zywo prace Beaty Bronny ,pieknie zrobila brwi mojej znajomej,ale tez czytalam kilka negatywnych opini tylko czy one prawdziwe czy moze konkurencja czycha .Kochane czy daloby sie usunac te drugie zdjecie co dodalam bo nie moge znalezc opcji takiej,a to nie to zdjecie mialam dodac,dodalam je przez pomylke.
jutkauk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 21:48   #4987
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jutkauk Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu dodalo odwrotnie,co myslicie o moich? Na zdjeciu widac te przeswity.Ostatnim czasy naprawde mialam chec wielka na permanentne brwi,posxukiwalam juz lingieristki ale masz racje po co robic sobie klopot a potem bede plakac a maz powie : a nie mowilem,on mnie wrecz prosi zebym nie robila .A do tego wczoraj bylam na imprezie i poznalam dziewczyne ktora jest po makijazu permanentnym ,tak sie jej przygladalam bo bylo widac I oczywiscie nie wytrxymalam i podjelam temat.Ona jest rok po metodzie cienia i wyglada to dosc kiepsko ,powiedziala ze nigdy przenigdy nie zrobi wiecej,ma taki jakby odcien kalki,i ogolnie wyblakly ,jest rok po a przykrywa kredka ,specjalnie mi zmazala wczoraj ta kredke aby pokazac jak to wyglada ,byla na poczatku na az 3 poprawkach.AllureSensuell e strasznie Ci wspolczuje sytuacji a moze poradz sie kogos co najlepiej byloby teraz z tym zrobic czekac az wyblaknie czy sprobowac laserem,oby Ci Twoje brwi odrosly bo mialas je naprawde piekne .
Moim zdaniem jeśli ktoś Ci fajnie zrobi to warto byłoby go zrobić. Tylko właśnie wiem, ze tu jest problem. Ja Ci nie polecę tej Pani co i robiła (pomimo, iż jestem bardzo zadowolona), bo Tobie może się nie podobać jak Ci zrobi. Sama musisz zdecydować. A metoda cienia wogóle mi się nie podoba, wygląda tak nienaturalnie. No chyba, ze ktoś tak po prostu chce.

A wogóle to długo się goją brwi? Bo tak mnie cholery swędzą, ze szok. Częściowo już zeszły "strupki" i teraz to dziwnie wygląda, bo część jest ciemniejsza. Swoją drogą widzę, ze przy korekcie pójdziemy w lekko ciemniejszy kolor, bo tam gdzie się wygoiły widzę, że są trochę za jasne. Oczywiście mam nadzieję, że można je przyciemnić.

AllureSensuelle rozumiem Cię. Dziwne jest to z tym wypadnięciem brwi. Wiem, że nie chcesz się w to bawić, ale ja bym chyba jednak tak tego nie zostawiła. Pocieszające jest to, że to jednak znika. Ale moim zdaniem nie są takie straszne, widziałam gorsze. A jakoś je "przykrywasz" pudrem czy czymś takim?

Edytowane przez JoannaP81
Czas edycji: 2015-11-29 o 21:52
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 10:01   #4988
jutkauk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

JoannaP81 czemu myslisz ze mi sie nie spodoba? Prosze napisz a Ja sobie chociaz prace jej obejrze.Chociaz powiem Ci ze mi malo jaki MP do tej pory sie podobal.Stawiam na jak najwieksza naturalnosc,mi chodzi najbardziej o moje ubytki denerwuja mnie.
jutkauk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 19:10   #4989
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja ide w czw na mp brwi
boję się a zarazem nie moge sie doczekac
__________________




Edytowane przez justyss
Czas edycji: 2015-11-30 o 19:23
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 08:32   #4990
Bastet1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Podbijam
Dziewczyny z Wrocławia
Kogo mozecie polecić do mp brwi a kogo definitywnie nie ?
Bastet1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 10:51   #4991
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mam zrobione brwi i kreski - jestem mega zadowolona. Tylko kreski strasznie bolały :P
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 11:29   #4992
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jutkauk ja na Twoim miejscu moja droga nie zrobiłabym sobie makijażu. Kupiłabym paletę do brwi jakąś fajną i w taki sposób bym zainwestowała. Czy mogłabyś jeszcze dodać jedno zdjęcie tylko teraz się umaluj taj jakbyś gdzieś szła i podkreśl brwi. Tutaj nie masz makijażu ale pokaż się umalowana. Nawet teraz nie umalowana wyglądasz ładnie.

Joanno, teraz walczę aby brwi mi odrosły. Niczym ich nie maskuję bo się nie da, wręcz przeciwnie przecieram tonikiem po makijażu. Kiedy dostanie mi sie do nich jakiś kosmetyk to wtedy wygląda to jeszcze gorzej. Teraz mam nadzieję że brwi mi odrosną i czeka na to, stosuje jakąś maść l'biotica i mam nadzieje na poprawę.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Z osób wykonujących makijaże to nawet podoba mi się Beata Bronny

https://www.facebook.com/beatabronny/?fref=ts

Ale zdjęcia które one wstawiają to jedno a rzeczywistość to co innego tak jak w moim przypadku.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Nie jestem za makijażem permanentnym i chyba już nigdy sobie go nie zrobie, ale jeśli ktoś chce czy koniecznie musi to też to rozumiem. Ta kobieta jeszcze moim zdaniem jest godna zaufania oczywiście jeśli tak wykonuje jak pokazuje. Weź pod uwagę że moja pani kosmetyczka też ma ładne zdjęcia na stronie a mnie zepsuła. To co jest pokazanie przez panie kosmetyczki na zdjęciach to jest to, co one chcą wstawić i pokazać.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:45   #4993
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Teraz mam nadzieję że brwi mi odrosną i czeka na to, stosuje jakąś maść l'biotica i mam nadzieje na poprawę.
U mnie nie zadziałała. Za tania zresztą jest, żeby działać. RevitaLash na pewno działa.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:21   #4994
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Beata Bronny też nie ma wykonanego makijażu permanentnego ...... daje do myślenia, zobaczcie jej zdjęcie profilowe i jej brwi.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Stewardesa a u mnie ona działa. Jak ją już stosowałam i wtedy mi urosły właśnie takie brwi jak na zdjęciach sprzed permanentnego. Wierzę w ten specyfik
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:48   #4995
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jutkauk Pokaż wiadomość
JoannaP81 czemu myslisz ze mi sie nie spodoba? Prosze napisz a Ja sobie chociaz prace jej obejrze.Chociaz powiem Ci ze mi malo jaki MP do tej pory sie podobal.Stawiam na jak najwieksza naturalnosc,mi chodzi najbardziej o moje ubytki denerwuja mnie.
Ja robiłam u tej Pani. https://www.facebook.com/microbladingwarszawa/?fref=ts
Oczywiście nie wszystkie prace są ładne i często robi starszym Paniom, ale ogólnie wstawia często zdjęcia, więc robi sporo makijaży. Doświadczenie ma spore, bo sama prowadzi też szkolenia.

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
ja ide w czw na mp brwi
boję się a zarazem nie moge sie doczekac
Też bardzo się bałam, a teraz jestem na siebie zła... że nie zrobiłam permanentnego wcześniej.

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
mam zrobione brwi i kreski - jestem mega zadowolona. Tylko kreski strasznie bolały :P
Prosimy o zdjęcie.

AllureSensuelle nadal zastanawiam się jak bardzo głęboko musiałaś mieć zrobiony makijaż skoro jest taki efekt. U mnie nie ma tygodnia, a już widzę, że w miejscach gdzie nigdy nie miałam brwi zaczynają mi rosnąć malutkie pojedyncze włoski. I dziwi mnie to. Co prawda Pani Ula mówiła mi, że właśnie tak czasami bywa po permanentnym. Bynajmniej tak jej klientki mówiły.

Mój makijaż już prawie zagojony, strupków już nie ma. Kolor idealny - jak mój odrost (muszę szybko do fryzjera lecieć teraz). Po korekcie będzie fenomenalny. Widzę co prawda miejsca gdzie mógłby być jakiś włosek, ale na tym chyba polega ta korekta. Nikt nie zauważa, że mam "robione" brwi.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 13:41   #4996
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Joanno ja też tego nie rozumiem dlaczego tak się stało. Może odrosną, za zdjęciach widać ile wypadło.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:03   #4997
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja zrobilam dzisiaj, prawie wcale nie bolalo

postaram sie dodac fote
jestem bardzo zadowolona


dodaje foto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9FEBDEF8.jpg (46,1 KB, 177 załadowań)
__________________




Edytowane przez justyss
Czas edycji: 2015-12-03 o 20:29
justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:20   #4998
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Justyss jak zadowolona to najważniejsze. Sukces to jeśli Tobie się podoba i to najważniejsze.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:33   #4999
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Joanno ja też tego nie rozumiem dlaczego tak się stało. Może odrosną, za zdjęciach widać ile wypadło.
Gdzieś kiedyś czytałam, że masowanie pomaga, bo zwiększa ukrwienie i cebulki lepiej się rozwijają.

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
ja zrobilam dzisiaj, prawie wcale nie bolalo

postaram sie dodac fote
jestem bardzo zadowolona


dodaje foto
Jaka to metoda? Bo wyglądają na całkiem wypełnione. Kształt ładny. Wstaw zdjęcie jak się zagoją. Teraz za ciemne są jak dla mnie, ale to i tak o 50 % jaśnieją. Bynajmniej u mnie tak jest. I teraz widzę, że trochę chyba przyciemnię.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 00:15   #5000
kejterr
Przyczajenie
 
Avatar kejterr
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 25
Unhappy Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny.
Robiłam mp brwi metodą piórkową, usta- kontur z cieniowaniem, ale pod koniec grudnia jestem umówiona na dopełnienie koloru bez cieniowania, kilka osób się dziwiło, że wyglądam jakbym szminkę zjadła;/ Robiłam też kreskę. Jestem średnio zadowolona z efektu, chciałam tym makijażem przede wszystkim wyrównać asymetrię. Zabieg wykonywała kosmetyczka, która jeździ po całej Polsce ze szkoleniami, nie jest tragicznie, jednak spodziewałam się czegoś lepszego
Zdjęcia robiłam na szybko, wybaczcie słabą jakość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0048.JPG (187,3 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0049.jpg (34,6 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0050.JPG (10,8 KB, 171 załadowań)
kejterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 11:14   #5001
mania89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 970
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
wg mnie zbyt cienkie i nie są równe
hej, czy udało Ci się coś uzyskać od Blanki?
Jak rozwiązałaś sprawę? Mi też spieprzyła brwi, nie dość, że kolor różni się od moich naturalnych brwi to jeszcze kreski przez nią namalowane są krzywo,
na pytanie co możemy z tym zrobić również zaproponowała mi poprawkę (płatną!!!)
Po drugiej poprawce wyglądają trochę lepiej bo dodała cień ale kreski w moim przypadku również są źle narysowane,
obie brwi są różne, prawa jeszcze może być, ale lewa to masakra
mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 11:16   #5002
mania89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 970
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
wg mnie zbyt cienkie i nie są równe
hej,
udało Ci się w jakiś sposób załatwić sprawę?
Ja mam ten sam problem,
moje brwi są różne, krzywo namalowane kreski a do tego kolor źle dobrany,
Blanka na pytanie co możemy z tym zrobić zaproponowała kolejną (płatną !!) poprawkę.
Zastanawiam się co z tym zrobić,
rozmawiałam z inną Panią która wykonywała brwi mojej koleżance, stwierdziła że mam na brwiach niebieski kolor i żaden tego nie pokryje !
mania89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 16:46   #5003
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mania89 Pokaż wiadomość
hej,

udało Ci się w jakiś sposób załatwić sprawę?

Ja mam ten sam problem,

moje brwi są różne, krzywo namalowane kreski a do tego kolor źle dobrany,

Blanka na pytanie co możemy z tym zrobić zaproponowała kolejną (płatną !!) poprawkę.

Zastanawiam się co z tym zrobić,

rozmawiałam z inną Panią która wykonywała brwi mojej koleżance, stwierdziła że mam na brwiach niebieski kolor i żaden tego nie pokryje !

Wiesz co niestety nic do tej pory nie zrobiłam mam poważny problem zdrowotny ktory uniemożliwia mi wyjście z domu, mam duze skoki ciśnienia i robi mi sie słabo wiec unikam wyjść z domu do wyjaśnienia sprawy a ze wszędzie mnie olewaja ze szpitala odsyłają a leki słabo działają to tak juz miesiac sie bujam, w przyszłym tyg mam wizytę u kardiologa prywatnie wiec moze cos wymyśli - gdyby nie to, juz bym cos działała, ja właśnie nie wiem czemu ci kazała zapłacić za korektę mi nic o tym w mailu nie wspomniała..

A ty co dalej z tym zrobisz? Idziesz na ta korektę ?
Ja zobaczę jak zadziała moj nowy lek i moze w pon wynurze sie z domu na, choc na ta chwile nie moge nawet sie do niej umówić bo nie wiem jak potoczy sie w środę wizyta u lekarza być moze zgłosi mnie do szpitala ..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2015-12-04 o 17:01
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 18:24   #5004
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś czytałam, że masowanie pomaga, bo zwiększa ukrwienie i cebulki lepiej się rozwijają.


Jaka to metoda? Bo wyglądają na całkiem wypełnione. Kształt ładny. Wstaw zdjęcie jak się zagoją. Teraz za ciemne są jak dla mnie, ale to i tak o 50 % jaśnieją. Bynajmniej u mnie tak jest. I teraz widzę, że trochę chyba przyciemnię.
robione metodą cieniowania
tak tez sa dla mnie za ciemne, podobno narazie ma to tak wygladac
za 3 tyg. korekta
Pani dała mi jakas masc i kilka razy w ciągu dnia mam stosowac
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 23:33   #5005
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Brwi nie oceniam, usta mi się nie podobają, widać prześwit ale ogólnie za bardzo wyjechane za linie ust jakby za bardzo. Poza tym, kolor też nie w moim stylu. Kreska na oku też średnio mi się podoba.

Nie gniewaj się mówie szczerze jak to odbieram.

Patrząc na zdjęcia widać że jesteś młodą i ładną osobą, po co zrobiłaś sobie wszystko co się dało metodą permanentną? Nie za dużo wszystkiego na raz kreski brwi i usta? Nie czujesz się z tym źle? Ogólnie uważam że nie ma tragedii ale same brwi byłyby ok. Kreski się boję bo widziałam jak wygląda po latach, jest rozmazana wokół oka bardzo często. Usta uważam że lepiej kupić dobre drogie pomadki i się malować.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 07:22   #5006
olusia790
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej Leena,
Z czystym sumieniem moge Ci polecic Ize Cytrowska. Czekam na zluszczenie i wygojenie ale juz teraz moge powiedziec ze jest cudotworczynia.. Mieszkam obecnie w Londynie i na brwi przylecialam do niej do Poznania. Uzyskanie wolnego terminu graniczy z cudem . Pozdrawiam
olusia790 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:18   #5007
kejterr
Przyczajenie
 
Avatar kejterr
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Allure- zrobiłam wszystko, bo rano nie mam czasu się malować i też szkoda mi na to czasu, z brwiami był wieczny problem, co tydzień-dwa trzeba było robić hennę, no już miałam dosyć. Jeśli chodzi o usta to chciałam skorygować asymetrię, dlatego kreska wyjeżdża poza linię. A kreskę na oku zrobiłam, bo sama nie potrafię tak jej namalować jak niektóre uzdolnione laski, na codzień i tak mam usta pomalowane lekką pomadką, więc tego rozmazania nie widać, jak maluję oczy tuszem i cieniem to ta kreska też inaczej wygląda, może potem wstawię zdjęcia jak to wygląda po drobnej, codziennej poprawie. Ale średnio jestem zadowolona, już mogłam te pieniądze sobie oszczędzić na dziarę a nie na to.
kejterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:29   #5008
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kejterr Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Robiłam mp brwi metodą piórkową, usta- kontur z cieniowaniem, ale pod koniec grudnia jestem umówiona na dopełnienie koloru bez cieniowania, kilka osób się dziwiło, że wyglądam jakbym szminkę zjadła;/ Robiłam też kreskę. Jestem średnio zadowolona z efektu, chciałam tym makijażem przede wszystkim wyrównać asymetrię. Zabieg wykonywała kosmetyczka, która jeździ po całej Polsce ze szkoleniami, nie jest tragicznie, jednak spodziewałam się czegoś lepszego
Zdjęcia robiłam na szybko, wybaczcie słabą jakość.
Oj, moim zdaniem mogła Ci to zrobić lepiej.

Usta - rzeczywiście, "zjedzona szminka". I tak jak Allure napisała, kontur za bardzo poza linią ust, nie wygląda to naturalnie. No chyba, że to świeże zdjęcie i usta są spuchnięte.

Brwi moim zdaniem ładne, ALE (no tak, muszę się do czegoś przyczepić ) wydają mi się trochę "za krótkie" od zewnętrznej strony. W idealnym łuku podobno chodzi o to, że 2/3 brwi ma iść do góry, a 1/3 (zewnętrzna) opadać. Właśnie tych końcówek mi brakuje.

Kreski za bardzo ocenić nie umiem, choć efektu WOW chyba nie ma? Czy źle widzę na zdjęciu, czy od zewnętrznej strony jest trochę oddalona od linii rzęs? Moim zdaniem powinna przylegać.

Ale to tylko ocenianie detali, prawdopodobnie jeśli ktoś patrzy na Twoją twarz, to całość wygląda ładnie

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kejterr Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Robiłam mp brwi metodą piórkową, usta- kontur z cieniowaniem, ale pod koniec grudnia jestem umówiona na dopełnienie koloru bez cieniowania, kilka osób się dziwiło, że wyglądam jakbym szminkę zjadła;/ Robiłam też kreskę. Jestem średnio zadowolona z efektu, chciałam tym makijażem przede wszystkim wyrównać asymetrię. Zabieg wykonywała kosmetyczka, która jeździ po całej Polsce ze szkoleniami, nie jest tragicznie, jednak spodziewałam się czegoś lepszego
Zdjęcia robiłam na szybko, wybaczcie słabą jakość.
Oj, moim zdaniem mogła Ci to zrobić lepiej.

Usta - rzeczywiście, "zjedzona szminka". I tak jak Allure napisała, kontur za bardzo poza linią ust, nie wygląda to naturalnie. No chyba, że to świeże zdjęcie i usta są spuchnięte.

Brwi moim zdaniem ładne, ALE (no tak, muszę się do czegoś przyczepić ) wydają mi się trochę "za krótkie" od zewnętrznej strony. W idealnym łuku podobno chodzi o to, że 2/3 brwi ma iść do góry, a 1/3 (zewnętrzna) opadać. Właśnie tych końcówek mi brakuje.

Kreski za bardzo ocenić nie umiem, choć efektu WOW chyba nie ma? Czy źle widzę na zdjęciu, czy od zewnętrznej strony jest trochę oddalona od linii rzęs? Moim zdaniem powinna przylegać.

Ale to tylko ocenianie detali, prawdopodobnie jeśli ktoś patrzy na Twoją twarz, to całość wygląda ładnie
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 13:46   #5009
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mania89 Pokaż wiadomość
hej,
udało Ci się w jakiś sposób załatwić sprawę?
Ja mam ten sam problem,
moje brwi są różne, krzywo namalowane kreski a do tego kolor źle dobrany,
Blanka na pytanie co możemy z tym zrobić zaproponowała kolejną (płatną !!) poprawkę.
Zastanawiam się co z tym zrobić,
rozmawiałam z inną Panią która wykonywała brwi mojej koleżance, stwierdziła że mam na brwiach niebieski kolor i żaden tego nie pokryje !
Mogłabyś wstawić zdjęcie ? Kiedy robiłaś u niej ten mp?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 03:01   #5010
_Leena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 139
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez olusia790 Pokaż wiadomość
Hej Leena,
Z czystym sumieniem moge Ci polecic Ize Cytrowska. Czekam na zluszczenie i wygojenie ale juz teraz moge powiedziec ze jest cudotworczynia.. Mieszkam obecnie w Londynie i na brwi przylecialam do niej do Poznania. Uzyskanie wolnego terminu graniczy z cudem . Pozdrawiam
A ile trzeba czekać na termin? Mogłabyś pokazać jakąś fotkę?
_Leena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.