POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 21:31   #4351
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Tyle że do Piotra zdają się nie mieć pretensji. A do Adama tak.
No wiesz, Piotr to jego dziecko, takie samo jak Ewa. Być może robi mu takie wyrzuty w prywatnych rozmowach, dlatego Piotr nie bardzo ma ochotę się z nim kontaktować, ale publicznie oskarżać go nie chce. Całkiem zrozumiałe. Szczerze mówiąc, to bardzo prawdopodobne, że go w jakimś stopniu obwinia, skoro obwinia nawet znajomych, którzy zmyli się z imprezy 3 godziny wcześniej. Stąd potem te historie, że "Policja poinformowała brata, a ojciec się nie dowiedział".
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:37   #4352
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Jakie pogubienie?
Pójście na Rondo Rataje zamiast na bliską Wildę, do domu. W zupełnie inny kierunku.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:40   #4353
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
tak. ja. moja siostra. jej chłopak. moi znajomi. nikomu po marihuanie nie odbija. a ty kiedykolwiek paliłas ?
Nie. Dlatego pytam.
Jedyna znana mi osoba, która paliła mówiła, że dla niej było wszystko śmieszne i nierelane np. miotła.

Stąd pytanie o to, czy śmieszne nie mogło mu się wydawać przepłynięcie Warty.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:40   #4354
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
może ojciec z synem nie ma dobrych kontaktów? może chłopak Ewy kontaktuje się z jej bratem, a ten nie podaje tych informacji dalej?





bo najczęsciej go widujesz na ekranie telewizora?
A ktoś nie zainteresowany robił by raban w mediach , czy raczej siedziałby cicho, licząc że sprawa nigdy się nie wyda?
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:42   #4355
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

a tak mi jeszcze coś do głowy przyszło, więc się podzielę

Widać że kobita zawiana była w trzy de.
Impreza integracyjna skończyła się o 24:00 w klubie bowlingowym, a ona z 7 czy 8 osobami poszła do kolejnego, potem z samym Adamem do tej nieszczęsnej Mixtury. Wracała do domu dopiero o 3:00 nad ranem.

Kobiety, powiedzcie czy to nie wygląda trochę jak "zapijanie smutków"? Nie raz sama tak miałam, jeśli np. w domu coś było nie halo, że chciałam sobie odreagować to jakąś balangą, żeby pod wpływem alkoholu zapomnieć o wszystkich problemach i się wyszaleć. Wszyscy już mieli dość, a ja chciałam jeszcze.
Taki pies zerwany ze smyczy.

Może to też o czymś świadczy w tej sprawie, a może to tylko zbieg okoliczności?
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:46   #4356
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
a tak mi jeszcze coś do głowy przyszło, więc się podzielę

Widać że kobita zawiana była w trzy de.
Impreza integracyjna skończyła się o 24:00 w klubie bowlingowym, a ona z 7 czy 8 osobami poszła do kolejnego, potem z samym Adamem do tej nieszczęsnej Mixtury. Wracała do domu dopiero o 3:00 nad ranem.

Kobiety, powiedzcie czy to nie wygląda trochę jak "zapijanie smutków"?
Miewałam tak bez powodu, a najczęściej miewałam tak w doskonałym nastroju.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Pójście na Rondo Rataje zamiast na bliską Wildę, do domu. W zupełnie inny kierunku.
Ale skąd pomysł że się zgubił?
Widocznie miał jakiś pomysł że tak szedł.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:48   #4357
Poznaniak80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 39
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Niektórzy są bardzo pewni wersji prokuratury. Że niby bilingi i monitoring wskazują, że Ewa na pewno utonęła...
Ta sama prokuratura dzień wcześniej odcinała się od takiej wersji, którą usilnie forsowała policja.
Prokuratura wręcz argumentowała, że póki nie ma ciała to nie można jednoznacznie stwierdzić, ze Ewa nie żyje.
Dzień później, prokuratura jest już przekonana o śmierci Ewy i aresztuje Adama Z.

To ja się pytam: mają ciało ale z jakiegoś powodu nie podają o tym info?
Nie mają ciała, tylko bazują na poszlakach?
To prokuratura może bez dowodów stawiać zarzuty?
Poznaniak80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 21:48   #4358
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No matka madzi tez była zainteresowana.

Nic nie sugeruje, tylko jak mozna we wszystko ślepo wierzyć bo ci telewizja pokazuje
Jeśli chodzi o mnie oraz o moich bliskich i współpracowników to od początku rozmailiśmy ze sobą, że matka Madzi kręci i zabiła dziecko. To rzucało się oczy, ten jej brak empatii w apelach do porywaczy o oddanie dziecka.
Rutkowski pierwszy tego nie odkrył, tylko wymusił przyznanie się do winy.
Jeśli chodzi o Adama Z - to nikt z mojego otoczenia nie wierzy w jego winę . Za dużo niewiadomych w tej sprawie, żeby wydawać wyrok.....
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:49   #4359
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
a tak mi jeszcze coś do głowy przyszło, więc się podzielę

Widać że kobita zawiana była w trzy de.
Impreza integracyjna skończyła się o 24:00 w klubie bowlingowym, a ona z 7 czy 8 osobami poszła do kolejnego, potem z samym Adamem do tej nieszczęsnej Mixtury. Wracała do domu dopiero o 3:00 nad ranem.

Kobiety, powiedzcie czy to nie wygląda trochę jak "zapijanie smutków"? Nie raz sama tak miałam, jeśli np. w domu coś było nie halo, że chciałam sobie odreagować to jakąś balangą, żeby pod wpływem alkoholu zapomnieć o wszystkich problemach i się wyszaleć. Wszyscy już mieli dość, a ja chciałam jeszcze.
Taki pies zerwany ze smyczy.

Może to też o czymś świadczy w tej sprawie, a może to tylko zbieg okoliczności?
Nie miałam tak nigdy i zawsze mnie zastanawiało, z jakiego powodu oprócz dobrej zabawy ludzie potrafią tak popłynąć.

Pewnie wszystko zależy od osoby, ja bym się nie bawiła dobrze sama, albo z jednym znajomym. Gdy towarzystwo się wykrusza, to ja zawsze razem z nimi, niezależnie od nastroju.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:51   #4360
Barca_Forever
Raczkowanie
 
Avatar Barca_Forever
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 140
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez karotka1 Pokaż wiadomość
Takich rzeczy nie sprawdza kierownictwo w sklepie tylko dział rewizji. I wyników inwentaryzacji na 100% jeszcze nie mają (to trwa minimum miesiąc). Po za tym inwentaryzacja jest robiona raz do roku, przez sklep przewija się sporo pracowników wiec czemu niby od razu miałby ktoś podejrzewać Adama Z?
Nie musi od razu i nie tylko jego (jeśli oczywiście taka niezgodność by się w ogóle pojawiła). Nie wiemy jaką wiedzą nawzajem o sobie dysponują "przewijający się" pracownicy/kierownictwo w danej placówce handlowej. Jak to w zespole. Jedni mogą być bardziej podejrzani, inni mniej. Taka lokalna tajemnica poliszynela. Jeśli skala zjawiska nie jest duża to spisuje się powstałe braki na straty (np. zrzuca na klientów), a jeśli w wyniku kontroli okazuje się, że ktoś (z wewnątrz) mógł przesadzić, to trzeba będzie znaleźć winnych

Znam przypadek z apteki gdzie jedna osoba wiedziała dokładnie kto, co i jak, ale nie była w "dorabianie na boku" osobiście zaangażowana. A znam też przypadek z restauracji, gdzie wszyscy pracownicy byli w "proceder" wtajemniczeni, ale starali się zachować pewien nazwijmy to "umiar". Aczkolwiek i tak po pewnym czasie właściciel wszędzie zainstalował kamery. Z kolei w korporacjach bywa tak, że po nawiązaniu bliższej znajomości z nazwijmy to "operatywnymi pracownikami" ci sami po pewnym czasie chwalą się w jaki sposób kręcą lody na boku kosztem firmy. Oczywiście gdy nie chce się być później zamieszanym w coś śmierdzącego najlepiej taką bliższą znajomość szybko zakończyć
__________________
"Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos."

"Lewicę od prawicy różni wszystko, włącznie ze stosunkiem do działań arytmetycznych. Prawica lubi dodawać i mnożyć. Lewica odejmować i dzielić... po równo" - Henryk Sienkiewicz

Edytowane przez Barca_Forever
Czas edycji: 2015-12-06 o 22:07
Barca_Forever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:52   #4361
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Poznaniak80 Pokaż wiadomość
Niektórzy są bardzo pewni wersji prokuratury. Że niby bilingi i monitoring wskazują, że Ewa na pewno utonęła...
Ta sama prokuratura dzień wcześniej odcinała się od takiej wersji, którą usilnie forsowała policja.
Prokuratura wręcz argumentowała, że póki nie ma ciała to nie można jednoznacznie stwierdzić, ze Ewa nie żyje.
Dzień później, prokuratura jest już przekonana o śmierci Ewy i aresztuje Adama Z.

To ja się pytam: mają ciało ale z jakiegoś powodu nie podają o tym info?
Nie mają ciała, tylko bazują na poszlakach?
To prokuratura może bez dowodów stawiać zarzuty?
Prokuratura od niczego się nie odcinała. Od początku mówiła: sprawdzamy różne wersje, nie możemy tego wykluczyć, nie możemy udzielać takich informacji, itd. Aż do dnia postawienia zarzutów, nie było wiadomo jakie jest stanowisko prokuratury. Policja zazwyczaj szybko ma jakąś swoją wersje, prokuratura jest dużo bardziej ostrożna, bo to ona, a nie policja, musi bronić swojej wersji wydarzeń w sądzie.
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 21:52   #4362
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
a tak mi jeszcze coś do głowy przyszło, więc się podzielę

Widać że kobita zawiana była w trzy de.
Impreza integracyjna skończyła się o 24:00 w klubie bowlingowym, a ona z 7 czy 8 osobami poszła do kolejnego, potem z samym Adamem do tej nieszczęsnej Mixtury. Wracała do domu dopiero o 3:00 nad ranem.

Kobiety, powiedzcie czy to nie wygląda trochę jak "zapijanie smutków"? Nie raz sama tak miałam, jeśli np. w domu coś było nie halo, że chciałam sobie odreagować to jakąś balangą, żeby pod wpływem alkoholu zapomnieć o wszystkich problemach i się wyszaleć. Wszyscy już mieli dość, a ja chciałam jeszcze.
Taki pies zerwany ze smyczy.

Może to też o czymś świadczy w tej sprawie, a może to tylko zbieg okoliczności?
Współpracownicy Ewy twierdzili, że miała super relacje z Adamem Z, ale nie układało jej się z Adamem O.
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:52   #4363
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość

Pewnie wszystko zależy od osoby, ja bym się nie bawiła dobrze sama, albo z jednym znajomym. Gdy towarzystwo się wykrusza, to ja zawsze razem z nimi, niezależnie od nastroju.
No dokładnie kwestia osoby, ja np. jak najbardziej mogę się bawić do rana z tylko jednym znajomym. Więc gdybanie tu bez sensu.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:53   #4364
Katy_ern
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Prokuratura od niczego się nie odcinała. Od początku mówiła: sprawdzamy różne wersje, nie możemy tego wykluczyć, nie możemy udzielać takich informacji, itd. Aż do dnia postawienia zarzutów, nie było wiadomo jakie jest stanowisko prokuratury. Policja zazwyczaj szybko ma jakąś swoją wersje, prokuratura jest dużo bardziej ostrożna, bo to ona, a nie policja, musi bronić swojej wersji wydarzeń w sądzie.
To poczekajmy na dalszy rozwój wypadków.
A może być ciekawie.....
Katy_ern jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:54   #4365
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Nie miałam tak nigdy i zawsze mnie zastanawiało, z jakiego powodu oprócz dobrej zabawy ludzie potrafią tak popłynąć.

Pewnie wszystko zależy od osoby, ja bym się nie bawiła dobrze sama, albo z jednym znajomym. Gdy towarzystwo się wykrusza, to ja zawsze razem z nimi, niezależnie od nastroju.
dlatego ja z kolei pomyślałam, że Ewa nie do końca kontrolowała alkohol w swoim życiu.
balowanie do 3 nad ranem, bez partnerów, dziwna spółka
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:54   #4366
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Poznaniak80 Pokaż wiadomość
\
To ja się pytam: mają ciało ale z jakiegoś powodu nie podają o tym info?
Nie mają ciała, tylko bazują na poszlakach?
To prokuratura może bez dowodów stawiać zarzuty?
Nie mają ciała bo dzisiaj znowu szukali.
Mają zabezpieczone monitoringi, które im pozwoliły na przyjęcie takiej wersji i postawienie zarzutów.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:55   #4367
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Pracuje. I nie, nie chwali się. Ale co to ma do rzeczy? Facet Ewy też się nie chwali
Były twierdzenia że na fejsie na swoim profilu miał wpisane że w ABW pracuje, stąd chyba poszła ta plotka i pewnie to było to źródło R.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:56   #4368
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
dlatego ja z kolei pomyślałam, że Ewa nie do końca kontrolowała alkohol w swoim życiu.
balowanie do 3 nad ranem, bez partnerów, dziwna spółka
No już bez przesady.
Skąd wiesz jak często jej się to zdarzało?
Nie wiem co dziwnego w balowaniu do 3 rano, młoda dziewczyna, no zdarza się i wcale nie musi świadczyć o braku kontroli nad alkoholem.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:57   #4369
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

szukalam wypowiedzi piotra ze ewa przyjechala z adame m o do rodzicow chyba dzien wczesniej, i piotr okreslil go jako narzeczony, szukam i znalezc nie moge
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 21:58   #4370
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
No już bez przesady.
Skąd wiesz jak często jej się to zdarzało?
Nie wiem co dziwnego w balowaniu do 3 rano, młoda dziewczyna, no zdarza się i wcale nie musi świadczyć o braku kontroli nad alkoholem.
nie wiem jak często
poza tym nie musi być często
chodzi o nieumiejętność powiedzenia stop
dla mnie wciąż rażący jest widok tej ledwo idącej pary
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:59   #4371
201606291621
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 343
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Nie. Dlatego pytam.
Jedyna znana mi osoba, która paliła mówiła, że dla niej było wszystko śmieszne i nierelane np. miotła.

Stąd pytanie o to, czy śmieszne nie mogło mu się wydawać przepłynięcie Warty.

Elfir, ja paliłam raz i nie miałam po tym takich akcji. Aczkolwiek znam przypadek osoby, która utopiła się w rzece jak wracała z imprezy do domu - jestem pewna, że wtedy paliła (bo znałam towarzystwo dobrze i oni zawsze palili) ALE przy okazji z tego, co wiem byla lekko mówiąc, upita. Także ciężko stwierdzić co było przyczyną, ja stawiam jednak bardziej na alkoho. Ale ja tam nie wiem.
201606291621 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:59   #4372
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
nie wiem jak często
poza tym nie musi być często
chodzi o nieumiejętność powiedzenia stop
dla mnie wciąż rażący jest widok tej ledwo idącej pary
Bez przesady, naprawdę. Też nie popieram zalewania się w trupa, ale na litość boską, to że ktoś przegiął raz czy dwa to jeszcze nie znaczy że coś z nim nie tak.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:00   #4373
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Katy_ern Pokaż wiadomość
Współpracownicy Ewy twierdzili, że miała super relacje z Adamem Z, ale nie układało jej się z Adamem O.
więc może faktycznie się pokłócili wcześniej, to by tłumaczyło jego zgłoszenie o 17:00 że zaginęła.
Party hard, bo nie chciało jej się wracać za szybko do pana "obrażalskiego"?
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:01   #4374
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Bez przesady, naprawdę. Też nie popieram zalewania się w trupa, ale na litość boską, to że ktoś przegiął raz czy dwa to jeszcze nie znaczy że coś z nim nie tak.
ale z Ewą JEST coś bardzo nie tak
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:03   #4375
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
a tak mi jeszcze coś do głowy przyszło, więc się podzielę



Widać że kobita zawiana była w trzy de.

Impreza integracyjna skończyła się o 24:00 w klubie bowlingowym, a ona z 7 czy 8 osobami poszła do kolejnego, potem z samym Adamem do tej nieszczęsnej Mixtury. Wracała do domu dopiero o 3:00 nad ranem.



Kobiety, powiedzcie czy to nie wygląda trochę jak "zapijanie smutków"? Nie raz sama tak miałam, jeśli np. w domu coś było nie halo, że chciałam sobie odreagować to jakąś balangą, żeby pod wpływem alkoholu zapomnieć o wszystkich problemach i się wyszaleć. Wszyscy już mieli dość, a ja chciałam jeszcze.

Taki pies zerwany ze smyczy.



Może to też o czymś świadczy w tej sprawie, a może to tylko zbieg okoliczności?

Bawisz sie gdy zapijasz smutki?
Nie dla mnie to całkiem naturalne i nie wiem co w tym dziwnego lub smutnego???

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
dlatego ja z kolei pomyślałam, że Ewa nie do końca kontrolowała alkohol w swoim życiu.

balowanie do 3 nad ranem, bez partnerów, dziwna spółka

Nie no juz za daleko w tym idziecie. Przesada. To, ze nie jest to dla was normalne zachowanie i tak nie robicie nie daje wam prawa do mówienia, ze skoro ktos tak robi to na pewno cos sie za tym kryje. To jest az śmieszne, nie widzicie? Mnostwo osob tak imprezuje i koniec.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:04   #4376
lotnica
Raczkowanie
 
Avatar lotnica
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: niebko
Wiadomości: 241
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
szukalam wypowiedzi piotra ze ewa przyjechala z adame m o do rodzicow chyba dzien wczesniej, i piotr okreslil go jako narzeczony, szukam i znalezc nie moge
Czyżby nie w Interwencji? Obiło mi się to o uszy.
lotnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:04   #4377
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Bawisz sie gdy zapijasz smutki?
Nie dla mnie to całkiem naturalne i nie wiem co w tym dziwnego lub smutnego???
Mówiłam, że sobie gdybam, bo sama miałam takie sytuacje.
Nikt nie jest idealny i doskonały, a z problemami każdy sobie radzi po swojemu
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:04   #4378
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
ale z Ewą JEST coś bardzo nie tak

Jak na razie to z twoimi pomysłami jest cos nie tak.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:05   #4379
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Bawisz sie gdy zapijasz smutki?
Nie dla mnie to całkiem naturalne i nie wiem co w tym dziwnego lub smutnego???

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------




Nie no juz za daleko w tym idziecie. Przesada. To, ze nie jest to dla was normalne zachowanie i tak nie robicie nie daje wam prawa do mówienia, ze skoro ktos tak robi to na pewno cos sie za tym kryje. To jest az śmieszne, nie widzicie? Mnostwo osob tak imprezuje i koniec.
Po imprezie integracyjnej chciała się jeszcze zabawić i tyle. Po co dorabiać do tego teorię?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 22:05   #4380
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Barca_Forever Pokaż wiadomość
"Jeżeli coś wygląda jak kaczka, chodzi i fruwa jak kaczka, ga.da jak kaczka, zacho.wuje się jak kaczka - jest to kaczka"

Może też być gęś, jeśli obserwator jest w niewiedzy i myli te ptaki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.