POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 22:35   #4741
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Przed chwilą jeszcze raz dokładnie wysłuchałam wypowiedzi Pani prokurator. Zabójstwo z zamiarem ewentualnym oznacza to, ze zatrzymany przewiduje popełnienie przestepstwa i sie na to godzi...

Zrozumiałam to następująco : Adam Z. Doprowadza Ewe do mostu, przekazuje osobom trzecim i wraca. Przewiduje ze moze dojsc do przestępstwa, ale sie na to godzi ( odchodzi)..
Na wskutek jego działań Ewa znalazla sie w wodzie. Owszem.. W końcu ja zaprowadził nad ten most wiedząc co może się stać..

Mogła być i taka wersja prawda?
To nie on zostałby oskarżony za zabójstwo.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:36   #4742
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
Nie wiem i nie chcę dociekać ponieważ informację mam od znajomych dziewczyny, a jak wiadomo jest to delikatna sprawa. W każdym razie długo. Dziewczyna przebywa obecnie w UK.
Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
Oni zgłaszali to do Rutkowskiego, powiedział że to nie ma znaczenia dla sprawy.
Cytat:
Napisane przez forsajt Pokaż wiadomość
Dopytam jeszcze, czy na policję też zgłosili.
Ci "znajomi" mają na wykopie nick zaczynający się na T?

W ramach ciekawostki... Jeden mirek napisał na wykopie kilka dni temu, że rozpoznał Adama, że to były jego koleżanki, która mieszka zagranicą, dzwonił do Rutkowskiego, ktoś od Rutkowskiego powiedział (nie, nie Rutkowski powiedział, bo odebrał jego "człowiek", nie sam Rutkowski), że nie ma to związku ze sprawą, mirek wrzucił screen z telefonu na potwierdzenie połączenia, o policji nie było mowy.
Ciekawe, że "znajomi", o których mowa przekazali dokładnie tyle, ile na mikroblogu napisał użytkownik wykopu i nic poza tym.
Wpis został usunięty, w kopii gógla są jedynie 4 odpowiedzi, więc nie zalinkuję. Ale ciekawe, ciekawe...
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:37   #4743
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Mógł zostac zastraszony, ktoś mógł grozic zrobieniem krzywdy jemu lub jego rodzinie.. Dlatego woli iść siedzieć i wziasc wine na siebie niz wsypać prawdziwych sprawcow
.. A raczej współsprawcow.
No to gdyby wziął to na siebie, to byłby oskarżony o zabójstwo z zamiarem bezpośrednim.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:39   #4744
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

elfir napisala
"Bo jakby był ogrodnikiem toby ja zakopał?"


Elfir to ,że studiowal gospodarkę wodną może oznaczać ,że lubił wodę..dlatego tam ją prowadził...a gdzie ja sugerowałam ,żę ja zabil bo to studiował..?Czy ty zawsze jestes taka zaczepna??

niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:39   #4745
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Przed chwilą jeszcze raz dokładnie wysłuchałam wypowiedzi Pani prokurator. Zabójstwo z zamiarem ewentualnym oznacza to, ze zatrzymany przewiduje popełnienie przestepstwa i sie na to godzi...

Zrozumiałam to następująco : Adam Z. Doprowadza Ewe do mostu, przekazuje osobom trzecim i wraca. Przewiduje ze moze dojsc do przestępstwa, ale sie na to godzi ( odchodzi)..
Na wskutek jego działań Ewa znalazla sie w wodzie. Owszem.. W końcu ja zaprowadził nad ten most wiedząc co może się stać..

Mogła być i taka wersja prawda?

Mógł zostac zastraszony, ktoś mógł grozic zrobieniem krzywdy jemu lub jego rodzinie.. Dlatego woli iść siedzieć i wziasc wine na siebie niz wsypać prawdziwych sprawcow
.. A raczej współsprawcow.
nie wierze ze zaprowadził ja pod ten most swiadomie zeby ja "przekazac" predzej uwierze ze sobie tak poszli ot tak i kogos tam spotkali.Sa takie typy ludzi ze wejda w srodek bojki a sa i takie ze na widok bojki przejda na druga strone chodnika.Po mojemu on uciekł. po prostu. a pokazuje miejsce gdzie ewe widział ostatni raz. co nie oznacza ze ona tam jest
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:39   #4746
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
no wiesz ale jakbys ja zgubiła po drodze w ciagu 8 minut i to zgubiła na amen a na dodatek nie potrafiła wytłumaczyc jak ci sie zgubiła to tak uznano by cie za winna a przynajmniej podejrzana.
To prawda. Ale rozumiem nerwy trzeźwych na pijanych znajomych. Tobie zależy na jak najszybszym powrocie do domu, przede wszystkim bezpiecznym, a obok pijana koleżanka, którą wszystko bawi i idzie jakby chciała a nie mogła.
Dlatego będę starała się otaczać idąc na impreze ludźmi, którym można zaufać i nie będzie takich krzywych akcji. Bo niestety, może mnie zlinczujecie ale jakby przez pijaństwo koleżanki i jej wolne tempo,mimo że błagam, aby szła szybciej ona nic sobie z tego nie robi a nas ktoś atakuje, wielce prawdopodobne ,że bym uciekła. Na pewno nie udawałabym ,że nic nie wiem i poleciałabym na policje, ale tak- ratowałabym swoją dupę. I niestety- w mediach, w mieście by mnie zlinczowali.
Tak samo widząc topiącą osobę-zadzwoniłabym gdzie trzeba ale bym jej nie pomogla, bo po pierwsze primo-nie umiem dobrze plywac, po drugie- osoba topiąca zazwyczaj podtapia osobe ratującą.

I tak sie zastanawiam teraz,czy jestem dobrym czlowiekiem. Wczesniej myślałam,że tak ale moja wypowiedz skłania mnie do refleksji


Przemyslalam swoja wypowiedz i jednak jest pewne odstepstwo, na pewno nie zosawilabym rodziny, wolalabym,zeby mi sie cos stalo, znajomych- na pewno nie

Edytowane przez tobiaszowa
Czas edycji: 2015-12-07 o 22:44
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:41   #4747
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez niepokorna33 Pokaż wiadomość
elfir napisala
"Bo jakby był ogrodnikiem toby ja zakopał?"


Elfir to ,że studiowal gospodarkę wodną może oznaczać ,że lubił wodę..dlatego tam ją prowadził...a gdzie ja sugerowałam ,żę ja zabil bo to studiował..?Czy ty zawsze jestes taka zaczepna??
omg.
z takimi wnioskami to się nadajesz do "Rutkowski Patrol"
skisłam.
__________________
"Z dwóch mądrych mądrzejszy jest ten, który mniej mówi." A.K
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 22:42   #4748
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
Dlaczego więc od razu chłopakowi przypisujecie jakiś gwałt (btw w 8 minut )?
Zamiar gwałtu. A wymyślamy scenariusze wg. których można komuś przypisać zamiar ewentualny.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:43   #4749
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Kolejna wypowiedź pokazująca że albo pomyliły Ci się fora, albo w ogóle nie czytasz tematu.
Ty mądralo lepiej skup się na istocie wątku a nie wyszukuj jakichś wydumanych wad w wypowiedziach innych
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:43   #4750
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez niepokorna33 Pokaż wiadomość
elfir napisala
"Bo jakby był ogrodnikiem toby ja zakopał?"


Elfir to ,że studiowal gospodarkę wodną może oznaczać ,że lubił wodę..dlatego tam ją prowadził...a gdzie ja sugerowałam ,żę ja zabil bo to studiował..?Czy ty zawsze jestes taka zaczepna??
Może też oznaczać że mieszkała po drugiej stronie rzeki i musiała przez nią przejść.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:43   #4751
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

A jeśli on nie widział, jak dziewczyna się topi? Przyjmijmy, że rzeczywiście chciał się do niej zbliżyć/pocałować/coś jej zrobić, ona uciekła na płyciznę, niezbyt daleko, ale tak, żeby nie być w jego zasięgu - wiedziała, że do wody za nią nie wejdzie. Ona powiedziała, że nie wyjdzie, dopóki on tam stoi, on się "wściekł", bo wcześniej może mu coś obiecała, sprowokowała, to ona chciała zejść nad rzekę etc., a teraz uciekła. Powiedział, że skoro tak sobie z nim pogrywa, to on spada. Przeszło mu przez myśl, że może coś jej się stać, ale przecież wody miała tylko po pas. Poszedł w kierunku domu wściekły, że być może teraz ona mu zacznie robić jakieś problemy w związku z tym incydentem, popsuje się jego związek, znajomi się odwrócą, popsuje się atmosfera w pracy, nie przedłużą mu umowy itd. Tym bardziej nie miał ochoty po nią wracać. (8 minut na całe zajście+droge jest akurat) Zadzwonił zdenerwowany do faceta, żeby się uspokoić, nie wspominając oczywiście o tej historii. Sięgając po telefon namacał jej dowód, stwierdził, że podrzuci go tam gdzie będzie szła/przesiadała się czyli na Rondzie Rataje. Tymczasem ona mogła zasłabnąć, zemdleć, dostać szoku termicznego, zacząć wymiotować - woda po pas, to już nie taka całkiem płycizna, nurt mógł ją zepchnąć.

Następnego dnia dziewczyny nie ma. Chłopak przerażony stwierdza, że być może jednak z tej rzeki nie wyszła. Nie wie tego na pewno, więc w pierwszym odruchu mówi, że nie pamięta. Chwyta się myśli, że może poszła do jakiejś koleżanki ochłonąć po tym wydarzeniu. Nie jest podejrzanym, a świadkiem, to co, ma się przyznawać, że chciał ... (tu sobie każdy wstawi swoją wersję)? Natychmiast zostałby uznany przez wszystkich za winnego, a jest jeszcze nadzieja, że żyje (również w jego głowie).

Po zatrzymaniu dowiaduje się od Policji, że utonęła i wiedzą, że miał w tym udział, widział to. Liczy na to, że dostanie tylko zarzut nieudzielenia pomocy. Wymyśla swoją wersję, że się pokłócili - nie chce powiedzieć o co, nie chce dostać dodatkowo zarzutu usiłowania gwałtu, wymyśla inne wersje. Na podstawie obiegowej opinii o tym, jak wygląda człowiek który się topi podaje, że widział jak machała rękami. Przesłuchujący mówią mu, że maja dowody, że tam byli oboje i dostanie zarzut zabójstwa, on myśli, ze to blef ze strony policji, żeby się przyznał. Poza tym przecież jej nie zabił, ostatni raz widział ją żywą (wobec czego badanie wariografem wychodzi niejednoznaczne).

Prokuratura na podstawie tych zeznań i jakichś swoich dowodów stwierdza, że dziewczyna weszła do wody przez niego i musiał uniemożliwić jej wyjście z wody - dostaje zarzut zabójstwa. Motyw nie jest ustalony.

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2015-12-07 o 22:54
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 22:44   #4752
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez niepokorna33 Pokaż wiadomość
Elfir to ,że studiowal gospodarkę wodną może oznaczać ,że lubił wodę..dlatego tam ją prowadził...
Co
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:44   #4753
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
omg.
z takimi wnioskami to się nadajesz do "Rutkowski Patrol"
skisłam.
a ty jak skisłaś to sie nadajesz do wyrzucenia
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:45   #4754
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez niepokorna33 Pokaż wiadomość
Czy ty zawsze jestes taka zaczepna??
Raczej kpiąca kiedy czytam o "zbiegach okoliczności"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:45   #4755
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

tobiaszowa
Jesteś bardzo rozsądną osobą
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:45   #4756
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
omg.
z takimi wnioskami to się nadajesz do "Rutkowski Patrol"
skisłam.
Teoria, że Ewa to Szavka z jutuba i tak dziś wygrywa. ;D
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:45   #4757
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
A jeśli on nie widział, jak dziewczyna się topi? Przyjmijmy, że rzeczywiście chciał się do niej zbliżyć/pocałować/coś jej zrobić, ona uciekła na płyciznę, niezbyt daleko, ale tak, żeby nie być w jego zasięgu - wiedziała, że do wody za nią nie wejdzie. Ona powiedziała, że nie wyjdzie, dopóki on tam stoi, on się "wściekł", bo wcześniej może mu coś obiecała, sprowokowała, to ona chciała zejść nad rzekę etc., a teraz uciekła. Powiedział, że skoro tak sobie z nim pogrywa, to on spada. Przeszło mu przez myśl, że może coś jej się stać, ale przecież wody miała tylko po pas. Poszedł w kierunku domu wściekły, że być może teraz ona mu zacznie robić jakieś problemy w związku z tym incydentem, popsuje się jego związek, znajomi się odwrócą, popsuje się atmosfera w pracy, nie przedłużą mu umowy itd. Tym bardziej nie miał ochoty po nią wracać. (8 minut na całe zajście+droge jest akurat) Zadzwonił zdenerwowany do faceta, żeby się uspokoić, nie wspominając oczywiście o tej historii. Sięgając po telefon namacał jej dowód, stwierdził, że podrzuci go tam gdzie będzie szła/przesiadała się czyli na Rondzie Rataje. Tymczasem ona mogła zasłabnąć, zemdleć, dostać szoku termicznego, zacząć wymiotować - woda po pas, to już nie taka całkiem płycizna, nurt mógł ją zepchnąć.

Następnego dnia dziewczyny nie ma. Chłopak przerażony stwierdza, że być może jednak z tej rzeki nie wyszła. Nie wie tego na pewno, więc w pierwszym odruchu mówi, że nie pamięta. Chwyta się myśli, że może poszła do jakiejś koleżanki ochłonąć po tym wydarzeniu. Nie jest podejrzanym, a świadkiem, to co, ma się przyznawać, że chciał ... (tu sobie każdy wstawi swoją wersję)? Natychmiast zostałby uznany przez wszystkich za winnego.

Po zatrzymaniu dowiaduje się od Policji, że utonęła i wiedzą, że miał w tym udział, widział to. Liczy na to, że dostanie tylko zarzut nieudzielenia pomocy. Wymyśla swoją wersję, że się pokłócili - nie chce powiedzieć o co, nie chce dostać dodatkowo zarzutu usiłowania gwałtu, wymyśla inne wersje. Na podstawie obiegowej opinii o tym, jak wygląda człowiek który się topi podaje, że widział jak machała rękami.

Prokuratura na podstawie tych zeznań i jakichś swoich dowodów stwierdza, że dziewczyna weszła do wody przez niego i musiał uniemożliwić jej wyjście z wody - dostaje zarzut zabójstwa. Motyw nie jest ustalony.
to się trzyma kupy i jest dobre.
__________________
"Z dwóch mądrych mądrzejszy jest ten, który mniej mówi." A.K
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:46   #4758
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

stewardeso to byla ironia na zaczepkę innej dziewczyny ,ktora sugerowala ,że uważam ,że pisząc ,że studiowal hydrologie oznacza wg mnie ,że ją zabil w wodzie
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:47   #4759
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez niepokorna33 Pokaż wiadomość
Ty mądralo lepiej skup się na istocie wątku a nie wyszukuj jakichś wydumanych wad w wypowiedziach innych
raczej bzdur i absurdów i każdy to widzi
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 22:48   #4760
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Teoria, że Ewa to Szavka z jutuba i tak dziś wygrywa. ;D
Może i wygrywa ,ale to nie moja teoria
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:48   #4761
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cavva, byłoby, ale nie znalazłam wyjaśnienia, dlaczego z ronda dzwonił do siostry
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:48   #4762
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez niepokorna33 Pokaż wiadomość
Ty mądralo lepiej skup się na istocie wątku a nie wyszukuj jakichś wydumanych wad w wypowiedziach innych
Nie szukam wydumanych wad. Najpierw wietrzysz afery wrzucając linki do jakiejś youtuberki-niby-Ewy-ale-nie-Ewy i zdjęcia z instagrama z nickiem prawie identycznym jak Twój że-niby-siostry-chłopaka-Ewy-ale-wcale-nie.

Teraz piszesz do ogółu wątku jak do wielbicielek Rutkowskiego uświadamiając nas że prokuratura i policja wiedzą więcej, mieli do tego dostęp wcześniej itd.

Rozmowa wygląda tak:
50 osób krytykuje Rutkowskiego za publikowanie wszystkiego jak leci; wyciągania pochopnych wniosków (ręka Ewy! ciało Ewy!); chwalenia się zdobyciem materiałów które policja ma od dawna
I wtedy wpadasz Ty: NO ALE WIECIE ŻE TO NIC DOBREGO ŻE RUTKOWSKI UDOSTĘPNIA WSZYSTKO JAK LECI I ŻE POLICJA NIE PODAJE WSZYSTKIEGO DLA DOBRA ŚLEDZTWA CO NIE? HEH GOSPODARKA WODNA ALE BEKA WIADOMO ŻE JĄ UTOPIŁ BO POLONISTA BY JĄ ZATŁUKŁ SŁOWNIKIEM

Zacznij czytać temat to będzie się lepiej rozmawiało. Bo w wielu kwestiach się pewnie zgadzamy, ale no... przekaz nie ten, to zniechęcasz do normalnej rozmowy.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:51   #4763
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Tymczasem ona mogła zasłabnąć, zemdleć, dostać szoku termicznego, zacząć wymiotować - woda po pas, to już nie taka całkiem płycizna, nurt mógł ją zepchnąć.
nieee

Z tym dowodem też - kto by go zostawiał na przystanku?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:51   #4764
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Teoria, że Ewa to Szavka z jutuba i tak dziś wygrywa. ;D
Co?!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
to się trzyma kupy i jest dobre.
Mi też się podoba ta teoria i przyznam, że jak ciągle () o tym myślę to coraz mocniej 'wierzę' w to, że działania Adama nie były celowe ;/ I że zarzut prokuratury jest na wyrost ;/ Pytanie - jakie mają dowody? Udział osób trzecich raczej wykluczam.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:51   #4765
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Prokuratura na podstawie tych zeznań i jakichś swoich dowodów stwierdza, że dziewczyna weszła do wody przez niego i musiał uniemożliwić jej wyjście z wody - dostaje zarzut zabójstwa. Motyw nie jest ustalony.
Chyba by nie postawiła zarzutu z zamiarem ewentualnym.
A i łatwo się bronić - sama weszła, miałem jej dość i poszedłem sobie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-12-07 o 22:54
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:52   #4766
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
On przystawia, ona flirtuje. A nawet jakby zdjęła gacie i się potem nagle rozmyśliła, to gdyby doszło do wymuszonego stosunku, to jest gwałt.
No tak, zapomniałam, że jest mnóstwo panien, które najpierw flirtują, zachęcają, a potem -spadaj na drzewo . Do tego on gej podobno w związku, ona- hetero z panem rzekomo z ABW .
Różnie mogło być, wiadomo po pijaku mogło być absurdalnie, ale do mnie ten wątek jakoś nie przemawia.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:53   #4767
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
raczej bzdur i absurdów i każdy to widzi
Każdy kto chce widzi ..wybacz ,ale ja będe sie skupiać na sprawie Ewy ,a ty jak chcesz skupiaj się nadal na moich wypowiedziach i szukaj w nich błędów..
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:53   #4768
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

W ogóle muszę odpocząć od tej sprawy,bo zaczyna mi się psuć głowa pewnie Was rozwalę i załame, ale mając ostatnio zajęcia od 16 do 19, około 18 zachciało mi się siku. Poszłam, widzę ,że jest już właściwie pusto i ciemno...wróciłam się do sali i tak czekałam do 19:30

Dodam,że nie bardzo wierzę w teorie spiskowe i najbardziej prawdopodobna jest dla mnie wersja właśnie z nieszczęśliwym wypadkiem a jednak odczuwam taki dziwny niepokój
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:53   #4769
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Cavva, byłoby, ale nie znalazłam wyjaśnienia, dlaczego z ronda dzwonił do siostry
On wydawał się trochę spanikowany, może się chciał poradzić co ma robić. Był pewnie też trochę wstawiony, człowiek nie zawsze myśli racjonalnie, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych.
Może mieć dobre relacje z siostrą, jak z najlepszą przyjaciółką.

A na rondo poszedł sprawdzić czy Ewa w tramwaj wsiadła
__________________
"Z dwóch mądrych mądrzejszy jest ten, który mniej mówi." A.K
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 22:56   #4770
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Jedyne co wydaje mi sie w tej historii przekonywujace to fakt, ze on szukal jej na rondzie rataje. Spedzil tam pol godziny po nic. Nie wierze, ze widzac tonaca dziewczyne, idzie sobie sentymentalnie popatrzec na rondo z ktorego powinna jechac. Duzo sensowniejsze jest dla mnie stwierdzenie ze sie poklocili, moze ktos ich napadl i on sobie poszedl, a ona zostala sama. Dlatego jej szukal, bo on naprawde nie wie co sie z nia stalo.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.