POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 23:16   #4801
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale Szavka to nie niepokorna, znaczy niestrawiona z Instagrama? Bo już się pogubiłam.
Szavka to jedna z polskich jutuberek, która ma nos, oczy i brwi, podobnie jak Ewa, więc niektórzy uznali, że to Ewa.
Niestrawiona to randomek z instagrama.
Niepokorna to randomek z wizażu od rozpowiadania teorii spiskowych.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:17   #4802
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

stewardeso przecież to nie ja na to wpadłam ,że ta blogerka to ewa..ja to widziałam na głownym FB prowadzonym przez jej brata i chłopaka.
Fajnie natomiast ,że dzięki tym dywagacjom może pojawic się usmiech na twarzach wizażanek
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:19   #4803
TheBlueSquare
Nightkisser
 
Avatar TheBlueSquare
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 27
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Uff, nie tylko ja wariuję. W moim przypadku włączył mi się "skaner twarzy" Jadąc w autobusie, czy też idąc ulicą, staram się zapamiętywać twarze i elementy ubioru osób, żeby w razie czego potrafić pomóc W sumie zdałam sobie sprawę z tego, że w ogóle wcześniej nie zwracałam uwagi na ludzi np. w autobusie. Ba, wiem, że większość nie zwraca. Książka, słuchawki, telefon. Przez ostatni tydzień nadrabiam zaległości
__________________
"Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta." Theodor Adorno
Go Vegan!
TheBlueSquare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:19   #4804
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

tabletka gwałtu znika z organizmu w ciągu 24 godzin.

Ale coś mi się obiło, że narkotyki policja chyba wykluczyła. Chociaż sama zastawiałam się nad ujaraniem marihuaną.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:20   #4805
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Szavka to jedna z polskich jutuberek, która ma nos, oczy i brwi, podobnie jak Ewa, więc niektórzy uznali, że to Ewa.
Niestrawiona to randomek z instagrama.
Niepokorna to randomek z wizażu od rozpowiadania teorii spiskowych.
tak,tak a wizażanki to zlosliwe baby wytykające na każdym kroku wypowiedzi niezgodne z ich jedyną i słuszną racją
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:21   #4806
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez niepokorna33 Pokaż wiadomość
tak,tak a wizażanki to zlosliwe baby wytykające na każdym kroku wypowiedzi niezgodne z ich jedyną i słuszną racją
To prawda. Dziękujemy, że założyłaś konto i jesteś jedną z nas.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:21   #4807
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Mordercą nie jest, zabójstwo z zamiarem ewentualnym, to nie morderstwo.

Mnie nie pasuje to chodzenie po rondzie. Skoro widział jak tonęła, nie liczył na to, że ją spotka, to po co tam poszedł? Niby się zgubił, nawet jeśli (chociaż Elfir przekonywała, że to mało prawdopodobne i dałam się przekonać), to dworzec na Ratajach jest charakterystyczny, widać go z daleka - czemu zbliżając się nie zaliczył "WTF, co ja robię na Ratajach, dzwonię do siostry", tylko krążył tam pół godziny? Żeby mieć alibi? A jakie alibi mu to daje? Wręcz kieruje na niego podejrzenia.
A ona przez to rondo hipotetycznie nie powinna wracać?
Jeśli tak, to chciał się upewnić że nic jej nie jest. To by pasowało. Nie pasuje tylko ten cholerny dowód osobisty...
Nie ma szansy żeby podrzuciła go na przystanek osoba trzecia? Ja już o to tutaj pytałam, parę stron temu.
Dziwiłam się dlaczego znalazł się akurat ten dowód, a nie np. prawo jazdy, karta biblioteczna czy cokolwiek innego. Dostała odpowiedź, że widocznie Ewa nie brała portfela, tylko luzem go miała w torebce. No to ma sens.
Tylko dlaczego znalazł się w tym miejscu i po co?



Może właśnie tu jest ten zamiar ewentualny gdzieś pogrzebany?
zacieranie śladów po wydarzeniu, czy co?
__________________
"Z dwóch mądrych mądrzejszy jest ten, który mniej mówi." A.K

Edytowane przez cavva
Czas edycji: 2015-12-07 o 23:24
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 23:24   #4808
niepokorna33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 83
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
to prawda. Dziękujemy, że założyłaś konto i jesteś jedną z nas.
też się cieszę
niepokorna33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:24   #4809
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
To prawda. Dziękujemy, że założyłaś konto i jesteś jedną z nas.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:25   #4810
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
A ona przez to rondo hipotetycznie nie powinna wracać?
Jeśli tak, to chciał się upewnić że nic jej nie jest. To by pasowało. Nie pasuje tylko ten cholerny dowód osobisty...
Nie ma szansy żeby podrzuciła go na przystanek osoba trzecia? Ja już o to tutaj pytałam, parę stron temu.
Dziwiłam się dlaczego znalazł się akurat ten dowód, a nie np. prawo jazdy, karta biblioteczna czy cokolwiek innego. Dostała odpowiedź, że widocznie Ewa nie brała portfela, tylko luzem go miała w torebce. No to ma sens.
Tylko dlaczego znalazł się w tym miejscu i po co?


Może właśnie tu jest ten zamiar ewentualny gdzieś pogrzebany?
zacieranie śladów po wydarzeniu, czy co?
W zasadzie to z Mostu Rocha do jej mieszkania trasa przez Rondo Rataje jest najszybsza i najbardziej "oczywista".
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:28   #4811
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
A ona przez to rondo hipotetycznie nie powinna wracać?
Jeśli tak, to chciał się upewnić że nic jej nie jest. To by pasowało. Nie pasuje tylko ten cholerny dowód osobisty...
Nie ma szansy żeby podrzuciła go na przystanek osoba trzecia? Ja już o to tutaj pytałam, parę stron temu.
Dziwiłam się dlaczego znalazł się akurat ten dowód, a nie np. prawo jazdy, karta biblioteczna czy cokolwiek innego. Dostała odpowiedź, że widocznie Ewa nie brała portfela, tylko luzem go miała w torebce. No to ma sens.
Tylko dlaczego znalazł się w tym miejscu i po co?



Może właśnie tu jest ten zamiar ewentualny gdzieś pogrzebany?
zacieranie śladów po wydarzeniu, czy co?
Tylko zacieranie śladów mogłoby być utrudnianiem śledztwa...

Albo miała po prostu pecha po całości. Wszystko jej się wysypuje i gubi dowód, telefon rozładowany, znika w tajemniczych okolicznościach a osoba która znalazła jej dowód jest równie napruta co ona i sama go gubi.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 23:28   #4812
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
.
Tylko dlaczego znalazł się w tym miejscu i po co?
Może właśnie tu jest ten zamiar ewentualny gdzieś pogrzebany?
zacieranie śladów po wydarzeniu, czy co?
Jeżeli to Adam niepostrzeżenie zabrał dowód, kiedy jej się zawartość torebki rozsypała, to mógł się później z nią droczyć na zasadzie
- oddam, jeśli ...
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:29   #4813
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Ciekawi mnie wpływ narkotyków na racjonalność zachowania bohaterów zdarzenia. (obojga lub jednego z nich).

Drugi interesujący mnie temat to możliwość, iż Ewa była pod wpływem pigulki gwałtu. Jej efekt (poza siłą działania) zawsze jest taki sam, w przeciwieństwie do alkoholu. Osoba jest bezwłasnowolna, nieświadoma, podejmuje nieracjonalne decyzje, jest podatna na sugestie i rozkazy.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:30   #4814
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
A ona przez to rondo hipotetycznie nie powinna wracać?
Jeśli tak, to chciał się upewnić że nic jej nie jest. To by pasowało. Nie pasuje tylko ten cholerny dowód osobisty...
Nie ma szansy żeby podrzuciła go na przystanek osoba trzecia? Ja już o to tutaj pytałam, parę stron temu.
Dziwiłam się dlaczego znalazł się akurat ten dowód, a nie np. prawo jazdy, karta biblioteczna czy cokolwiek innego. Dostała odpowiedź, że widocznie Ewa nie brała portfela, tylko luzem go miała w torebce. No to ma sens.
Tylko dlaczego znalazł się w tym miejscu i po co?
Szanse, że ktoś trzeci podrzucił dowód jakieś pewnie są. Być może, gdy się jej wysypały te rzeczy to nie Adam czy Ewa podnieśli dowód, a ktoś inny stwierdził, że heheszki, mam czyjś dowód. Lub w ogóle wtedy go nie zauważyli, spadł gdzieś dalej, a dopiero później ktoś go podniósł z zamiarem oddania, ale w końcu stwierdził, że mu się nie chce bawić z odsyłaniem.
Jeśli ojciec przy otwarciu koperty nie zatarł żadnych odcisków, to policja pewnie dojdzie do tego, ile osób dowód miało w rękach.
A być może porównują odciski np. z odciskami barmanów, zakładając, że któryś mógł ją prosić o dowód, w którejś knajpie. Choć w sumie jakiś czas już ten dowód mają. Pewnie wszystko, czego mogli się z dowodu dowiedzieć - już wiedzą.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:38   #4815
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
Mordercą nie jest, zabójstwo z zamiarem ewentualnym, to nie morderstwo.

Mnie nie pasuje to chodzenie po rondzie. Skoro widział jak tonęła, nie liczył na to, że ją spotka, to po co tam poszedł? Niby się zgubił, nawet jeśli (chociaż Elfir przekonywała, że to mało prawdopodobne i dałam się przekonać), to dworzec na Ratajach jest charakterystyczny, widać go z daleka - czemu zbliżając się nie zaliczył "WTF, co ja robię na Ratajach, dzwonię do siostry", tylko krążył tam pół godziny? Żeby mieć alibi? A jakie alibi mu to daje? Wręcz kieruje na niego podejrzenia. Dla mnie to takie ewidentne liczenie na to, że ją spotka.
ja wiem ze to w prawie jakies roznienie jest , ale jak dla mnie szarego nieprawniczego człowieka to jest jedno i to samo.


a propos dowodu- dlaczego to Adam miał go podrzucic? czy ławka na ktorej znaleziono dowód pokrywa sie z jego trasa? moze Ewie ten dowód wypadł w barze a moze gdzies po drodze?( w sensie ktos obcy znalazł)
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:38   #4816
azadon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 168
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
On chce już być w domu a ona jeszcze balować?
Może ona nie tyle chce balować, co ma podejście "A ja nie będę tędy szła! Zabroń mi! a co! A to ja sobie pobiegnę! Albo pójdę w drugą stronę, przytulę się do ściany, złapię za słup od znaku drogowego i proszę! oderwij mnie, jak jesteś taki mądry!"

A on po prostu ma dość i chce iść jak najszybciej do domu

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
Razem wracali o godzinie co najmniej nieprzyzwoitej dla kogoś, kto rano ma pracować.

ona następnego dnia miała bodajże na druga zmianę, na pewno nie na rano

Cytat:
Napisane przez TheBlueSquare Pokaż wiadomość
Uff, nie tylko ja wariuję. W moim przypadku włączył mi się "skaner twarzy" Jadąc w autobusie, czy też idąc ulicą, staram się zapamiętywać twarze i elementy ubioru osób, żeby w razie czego potrafić pomóc W sumie zdałam sobie sprawę z tego, że w ogóle wcześniej nie zwracałam uwagi na ludzi np. w autobusie. Ba, wiem, że większość nie zwraca. Książka, słuchawki, telefon. Przez ostatni tydzień nadrabiam zaległości
taaa
niedawno rozmawiałam z tżtem na ten temat i przypomniała mi się sytuacja, jak jechaliśmy do przychodni i jakąś kobietę prosiłam o wskazanie drogi. Żadne z nas nie potrafiło sobie przypomnieć ani jednego szczegółu co do jej wyglądu. Ani jednego. Nie pamiętam, czy była to blondynka, brunetka, czy miała czapkę czy nie, płaszcz, kurtkę. Nic.
Jedyne, co zapamiętałam to stojący zaparkowany samochód dostawczy z Tesco, bo przejęłam się napisem na drzwiach, że kierowca nie wozi ze sobą gotówki. Tyle. Gdyby coś się stało, byłabym marnym świadkiem. A gdybym powiedziała, że nie pamiętam, byłabym jako pierwsza z oskarżonych?
azadon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:45   #4817
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
a propos dowodu- dlaczego to Adam miał go podrzucic? czy ławka na ktorej znaleziono dowód pokrywa sie z jego trasa?
Pokrywała się, jeśli szedłby porządnie, przez pasy, a nie wyszedł przy moście Królowej Jadwigi i na szagę przez ulicę poszedł na stację Lotos.

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
Gdyby coś się stało, byłabym marnym świadkiem.[/COLOR]
Ja też. Nawet własnej rodziny nie wyławiam z twarzy na ulicy, jeśli nie jestem nastawiona, że mam ich szukać wzrokiem. Za to mąż wyławia ich bez trudu.
Pamiętanie szczegółów wyglądu - musiałby ten wygląd być kuriozalny, aby zapamiętała.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:48   #4818
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

jestem ciekawa jak sprawdzili chłopaka Ewy. bO wiecie to ze telefon ładował sie w miejscu zamieszkania to słabe- mozna wyjsc z domu bez telefonu.I jak sie ma sprawa z tym rzekomym Abw. bo nie wierze ze wszyscy agenci pisza tak wszem i wobec ze tam pracuja.Nie wiem czy pamietacie jak powstała nasza klasa to była afera bo policjanci roznej masci powrzucali swoje foty. nawet ci ktorzy działali nieoficjalnie.zrobiła sie afera ze byle bandzior którego wsadzili moze sobie ich dokładnie obejrezc + rodzine no a raczej to niczemu nie słuzy.
no to nie wierze teraz ze koles dobrowolnie ogłosił gdzie pracuje

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Pokrywała się, jeśli szedłby porządnie, przez pasy, a nie wyszedł przy moście Królowej Jadwigi i na szagę przez ulicę poszedł na stację Lotos.

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------



Ja też. Nawet własnej rodziny nie wyławiam z twarzy na ulicy, jeśli nie jestem nastawiona, że mam ich szukać wzrokiem. Za to mąż wyławia ich bez trudu.
Pamiętanie szczegółów wyglądu - musiałby ten wygląd być kuriozalny, aby zapamiętała.
szaga to co? ukos , skróty?
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:50   #4819
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez azadon Pokaż wiadomość
ona następnego dnia miała bodajże na druga zmianę, na pewno nie na rano
a jakim oni systemem pracują?
Bo z tego co pamiętam Adam O. (narzeczony/chłopak?) zgłosił zaginięcie (btw smsem do brata ) kolejnego dnia o 17:00, kiedy nie wróciła z pracy.
Z tego wywnioskowałam, że musiała mieć na 7-8 rano zmianę czy coś około tego
__________________
"Z dwóch mądrych mądrzejszy jest ten, który mniej mówi." A.K
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 23:50   #4820
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

ABW to plota z "Faktu". Źródłem jest Rutkowski, który określił to bardziej enigmatycznie. Ludzi z ABW, którzy mieli odciągać Adama O to widział jedynie "nasz informator" Faktu.

Dlatego podejrzewam, że "służby", to była Policja w cywilu, która przejęła Adama O na kolejne przesłuchanie w komendzie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:51   #4821
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Jejku też byłabym kijowym świadkiem Gdybym była czarną postacią pewnie po pierwsze bym miała problem z rozpoznaniem siebie na takim kiepskawym monitoringu a po drugie nie umiałabym niczego powiedzieć o mijanej parze. Dla mnie ludzie na ulicy prawie nie istnieją. Chyba że np. ktoś się mocno zatacza i muszę uważać żeby go ominąć... ale to i tak będę pamiętać co najwyżej to zataczanie. Albo jakąś fryzurę lub ubiór mało typowe. I tyle.

Jak ostatnio czekałam na autobus, pierwszy nocny, podeszła do mnie jakaś dziewczyna i pytała czy już jechał, i coś tam jeszcze. Nie mam pojęcia jak wyglądała

Gdybym miała kogoś opisać do portretu pamięciowego, kogoś kogo widziałam tylko raz to już by był w ogóle dramat na całego. Mój opis byłby taki jak zidentyfikowano kogoś jako Ewę - nooo miała brwi i w ogóle twarz i chyba komplet kończyn. A wzrost, kolor włosów, oczu, kształt nosa? Tak, wydaje mi się że miała nos.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:52   #4822
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
szaga to co? ukos , skróty?
Oba znaczenia.
Akurat w tym przypadku byłoby na skróty i na ukos - gdyby oczywiście wyszedł bliżej mostu, niż bliżej skrzyżowania z pasami.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:53   #4823
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
szaga to co? ukos , skróty?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:55   #4824
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
a jakim oni systemem pracują?
Bo z tego co pamiętam Adam O. (narzeczony/chłopak?) zgłosił zaginięcie (btw smsem do brata ) kolejnego dnia o 17:00, kiedy nie wróciła z pracy.
Z tego wywnioskowałam, że musiała mieć na 7-8 rano zmianę czy coś około tego
Albo z pracy dzwonili, dlaczego jej nie ma. A on podejrzewał, że przespała się u koleżanki. I zadzwonił do brata czy wie, gdzie ona się szlaja.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Gdybym była czarną postacią pewnie po pierwsze bym miała problem z rozpoznaniem siebie na takim kiepskawym monitoringu a po drugie nie umiałabym niczego powiedzieć o mijanej parze.
Dlatego policja oświadczyła, że świadek nie wniósł niczego do sprawy.
Ot, minął parę pijaków.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:55   #4825
cavva
mind designer
 
Avatar cavva
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 87
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Albo z pracy dzwonili, dlaczego jej nie ma. A on podejrzewał, że przespała się u koleżanki. I zadzwonił do brata czy wie, gdzie ona się szlaja.
mieliby telefon do jej partnera?
Chociaż też niewykluczone
__________________
"Z dwóch mądrych mądrzejszy jest ten, który mniej mówi." A.K
cavva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:58   #4826
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
mieliby telefon do jej partnera?
Chociaż też niewykluczone
W pracy to akurat nic dziwnego że podaje się osobę do kontaktu w razie czego. Ona nie odbierała, miała wyłączony telefon, to zadzwonili do osoby do kontaktu.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 23:59   #4827
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
mieliby telefon do jej partnera?
Chociaż też niewykluczone
W pracy męża mają telefon do mnie. Bo zdarzało się, że mąż zostawiał telefon w domu i nie szło się z nim skontaktować. Firmy z którymi współpracuję mają telefon za to do męża, bo ja też jestem zapominalska.
To plota, ale podobno Ewie zdarzało się mieć często rozładowany telefon - to byłoby prawdopodobne.

Dalej plota - jeśli byłoby prawdą, że oni się pokłócili, to nic dziwnego, że Adam O podejrzewał, że ona nocuje u kumpeli mu na złość.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-12-08 o 00:02
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 00:00   #4828
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
W pracy to akurat nic dziwnego że podaje się osobę do kontaktu w razie czego. Ona nie odbierała, miała wyłączony telefon, to zadzwonili do osoby do kontaktu.
Co mi przypomina że miałam podać taką osobę u siebie
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 00:02   #4829
TheBlueSquare
Nightkisser
 
Avatar TheBlueSquare
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 27
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez cavva Pokaż wiadomość
mieliby telefon do jej partnera?
Chociaż też niewykluczone
Niewykluczone. Chociaż obstawiam, że skoro pracowała na nowym salonie od bardzo niedawna, to wątpliwe jest, żeby na starcie ktoś posiadał numer do jej chłopaka. Myślę, że prędzej on sam kontaktował się ze sklepem, a kiedy okazało się, że się nie stawiła zaczął szukać.
Albo nowy salon skontaktował się z jej starą ekipą i tam ktoś podał im numer. Opcji jest wiele.
__________________
"Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta." Theodor Adorno
Go Vegan!
TheBlueSquare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 00:03   #4830
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez TheBlueSquare Pokaż wiadomość
Albo nowy salon skontaktował się z jej starą ekipą i tam ktoś podał im numer. Opcji jest wiele.
Może też mieć go podanego w dokumentach związanych z pracą, ubezpieczeniem pracowniczym.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.