Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-22, 08:49   #151
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse?

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Dalej nie rozumiem po co walczyć o jakąś ciapę, która w wieku 40 lat boi się poważnego związku ( nawet jeśli to oznacza TYLKO regularne randki i deklarację słowną). Nie zmusisz nikogo do miłości, ani Ty, ani jego koledzy.
No właśnie, ja tego nie rozumiem. Po co robić to samej sobie. Nie mogłabym żyć w domysłach, oszukując się, że ktoś inny potrzebuje tyle czasu, żeby zorientować się, czy go pociągam, czy nie.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 08:53   #152
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse?

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
No, ale Ty nie oceniasz z góry kogoś kogo nie znasz, bo taka fajna jesteś.

Lepiej uwierzyć jednemu człowiekowi( notabene facetowi udzielającemu się na DAMSKIM forum) niż grupie kobiet, które mają podobne zdanie. Bardzo to rozsądne i oczywiste. Poza tym to Ty swojego podobno faceta, który tak duuużo inicjatywy wykazuje ( nie wiem gdzie, więc cytatu brak), że w tytule nazywasz go kolegą.
Dalej nie rozumiem po co walczyć o jakąś ciapę, która w wieku 40 lat boi się poważnego związku ( nawet jeśli to oznacza TYLKO regularne randki i deklarację słowną). Nie zmusisz nikogo do miłości, ani Ty, ani jego koledzy. Nawet nie wiadomo czy w trakcie tej rozmowy on pomyślał o Tobie, bo mógł myśleć o kimkolwiek.

Niby dalej szkoda Ci czasu, a wracasz na forum w nadziei, że może ktoś poza Ordynatem napisze, że masz jakieś szanse, prawda? Nic się nie zmieniło, dalej czekasz na "coś". Sprawa się nie rozwiązała, bo inaczej planowałabyś randkę, zamiast karmić niedobre kobiety z Wizażu. Dalej będziesz czekać, aż może napisze tu jakaś dziewczyna o podobnej historii, która da Ci nadzieję na następne lata.

dopisek: myślałam, że LL i Salaliny nikt nie przebije.
Owszem oceniłam Was , ale nie na podstawie kilku komentarzy tylko kilkudziesięciu - wy Ordynata oceniłyście po jednym . Po za tym bez krytyczna wobec siebie samej równiez nie jestem i potrafię przyznać się do błędu - było to na forum pisane.

Gdzie ja napisałam że uwierzyłam Ordynatowi i jaki kolwiek komentarz na temat jego wypowiedzi po za podziękowaniem że pojawił się na forum i wstawieniem się za nim jak mu ubliżałyście ? to uznajesz za przyjmowanie rad które są dla mnie wygodniejsze ? Co Ty wogle wypisujesz kobieto .

W trakcie tej rozmowy z kolegą ja byłam obok w pokoju przechodnim - wyrażnie było słychać o kim mówią i pisałam o tym , ale Ty i tak przekręciłąś sobie jak chciałaś. Zresztą ważne że wiem ja jak jest. tak samo do tego ile inicjatywy on wykazuje - cytatu brak bo nie widziałam sensu opisywania sytuacji dalej, a zakladajac wątek oczywiste że napisałam rzeczy w których miałam wątpliwosci i ktore mi nie leżały. Gdybym opisala to inaczej piszac o tym co mi pasuje, jego zalety i chwile z nim spędzane to dostalabym rady ze to cudowny facet a nie o to mi chodzilo.

I znowu komentarz ze słucham Ordynata - brak słów , przeczytaj co pisałam wielokrotnie wyżej.

Moja droga zmarnowałam 2 wieczory po 20-21 h , a skąd wiesz co robiłam wcześniej ?? jasnowidzkę mamy na forum.
Pozdrawiam i żegnam już definitywnie . Znikam z całego forum bo nie potrzebuję już ani waszych rad, ani komentarzy w innych wątkach !

Edytowane przez meniusia
Czas edycji: 2016-03-22 o 08:58
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 09:00   #153
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse?

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Zresztą ważne że wiem ja jak jest. tak samo do tego ile inicjatywy on wykazuje - cytatu brak bo nie widziałam sensu opisywania sytuacji dalej, a zakladajac wątek oczywiste że napisałam rzeczy w których miałam wątpliwosci i ktore mi nie leżały. Gdybym opisala to inaczej piszac o tym co mi pasuje, jego zalety i chwile z nim spędzane to dostalabym rady ze to cudowny facet a nie o to mi chodzilo.
No tak, bardzo logiczne. Lepiej zalet w ogóle nie wymieniać. Skoro z góry wiesz jakie rady dostaniesz, to po co zakładasz temat?

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Pozdrawiam i żegnam już definitywnie . Znikam z całego forum bo nie potrzebuję już ani waszych rad, ani komentarzy w innych wątkach !
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 09:06   #154
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse?

Przejrzałam wszystkie Twoje wcześniejsze posty i napiszę Ci jedno.
Jeżeli nie zaczniesz wyciągać realnych wniosków ze swoich relacji z facetami, to masz całkiem realne i duże szanse na zostanie singlem do końca życia. Boisz się wymagać czegokolwiek, żeby facet nie zwiał, a to robienie krzywdy sobie samej.
Skarżyłaś się, że on już Cię nawet nie całuje, to też nasza wina?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 09:14   #155
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse?

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Przejrzałam wszystkie Twoje wcześniejsze posty i napiszę Ci jedno.
Jeżeli nie zaczniesz wyciągać realnych wniosków ze swoich relacji z facetami, to masz całkiem realne i duże szanse na zostanie singlem do końca życia. Boisz się wymagać czegokolwiek, żeby facet nie zwiał, a to robienie krzywdy sobie samej.
Skarżyłaś się, że on już Cię nawet nie całuje, to też nasza wina?
To jest w tym najsmutniejsze. Ale i tak zaraz powie, że to nie tak, że nie napisała czegoś tam, bla, bla, bla.

W innym wątku radziła dziewczynie, która nie dostała znaku życia od swojego faceta przez kilka dni i sama bała się zadzwonić, by, uwaga, nie panikowała i poczekała, bo "faceci tacy są"

Edytowane przez tarkowska
Czas edycji: 2016-03-22 o 09:27
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 10:18   #156
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse?

Cytat:
Napisane przez tarkowska Pokaż wiadomość
To jest w tym najsmutniejsze. Ale i tak zaraz powie, że to nie tak, że nie napisała czegoś tam, bla, bla, bla.

W innym wątku radziła dziewczynie, która nie dostała znaku życia od swojego faceta przez kilka dni i sama bała się napisać, by, uwaga, nie panikowała i poczekała, bo "faceci tacy są"
Tak, czytałam. Wróciłam też do pierwszych postów. Zadziwiające, że na początku zawsze wylewane są żale, a potem to niby my się czepiamy i ZAWSZE czytamy bez zrozumienia.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 10:55   #157
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse?

chciałam tylko zauważyć, że Ordynat ma ponad 400 wiadomości na forum, a to oznacza, że można było się natknąć na jego wiadomości w innych wątkach. i wyrobić sobie odpowiednie zdanie na temat jego poglądów. ale widać jak na dłoni, że bronisz go, bo on jeden miał inne zdanie niż zue wizażanki.
a co zabawniejsze, sama zachowujesz się tak, jak to zarzucasz dziewczynom. klasyczny przykład przeniesienia.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-26, 08:41   #158
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse?

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Szkoda ze Ty zamiast byc ze swoim facetem siedzisz ciągle na forum ... i inne podobne wizażanki.
Serio ?
Be my guest.

Sęk w tym, że to nie ja ubzdurałam sobie, że 40letniego faceta trzeba oswajać jak dzikiego kotka to może nie ucieknie szeleszcząc wąsami. Nie ja potrzebuję rozmów z kolegami by ''wiedzieć jak jest'' i nie jak rozbijam gówno na atomy analizując hasełka jego przyjaciół na mój temat.
Powiedzialam Ci jedynie, że ludzie w tym wieku świetnie wiedzą, czego chcą od życia, a na pewno, czego nie chcą. (Graj kartami, które masz, walcz o faceta, skoro uważasz, że warto, nikt Ci tu nie powie, co powinnaś zrobić a co zarazem byłoby dla Ciebie najlepszą opcją). Robić to można różne rzeczy, nawet bardzo głupie, po prostu nie warto tylko mamić się przy tym zbytnio kłamstwami .
I ja Ci jak najbardziej życzę, aby Ordynat z jego teoriami wygrał tu internety, aby wyszło na jego, i szczerze kibicuję Twoim pragnieniom. Budowanie związków bywa na tyle trudne, i singli jest na tyle wielu, że warto wspierać ludzi w dążeniu do miłości. Chyba.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2016-03-26 o 08:45
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 09:20   #159
ofthesun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 98
Dot.: Jak zdobyć serce kolegi /40latka po przejściach? Czy mam szanse?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Serio ?
Be my guest.

Sęk w tym, że to nie ja ubzdurałam sobie, że 40letniego faceta trzeba oswajać jak dzikiego kotka to może nie ucieknie szeleszcząc wąsami. Nie ja potrzebuję rozmów z kolegami by ''wiedzieć jak jest'' i nie jak rozbijam gówno na atomy analizując hasełka jego przyjaciół na mój temat.
Powiedzialam Ci jedynie, że ludzie w tym wieku świetnie wiedzą, czego chcą od życia, a na pewno, czego nie chcą. (Graj kartami, które masz, walcz o faceta, skoro uważasz, że warto, nikt Ci tu nie powie, co powinnaś zrobić a co zarazem byłoby dla Ciebie najlepszą opcją). Robić to można różne rzeczy, nawet bardzo głupie, po prostu nie warto tylko mamić się przy tym zbytnio kłamstwami .
I ja Ci jak najbardziej życzę, aby Ordynat z jego teoriami wygrał tu internety, aby wyszło na jego, i szczerze kibicuję Twoim pragnieniom. Budowanie związków bywa na tyle trudne, i singli jest na tyle wielu, że warto wspierać ludzi w dążeniu do miłości. Chyba.
No właśnie. Nikt ci tu chyba źle nie życzy autorko. Wszyscy raczej są zdania, że powinnas zapytać faceta, kim dla niego jesteś, żeby wiedzieć na czym stoisz. A to, że się widzi prawdę, a nie wmawia sobie kłamstwa, to może nic przyjemnego ale potem zazwyczaj wychodzi na dobre. Wszyscy radzą, jak najlepiej potrafią, ze swojego punktu widzenia. Bo zazwyczaj każdy ceni swój czas, energię i zaangażowanie i nie chce go marnowac, więc tobie też radzą, żebyś nie zmarnowała, tylko najpierw wiedziala na czym stoisz, a potem poświęcała swój czas i energię

Jak dla mnie, to jak się facet bardzo podoba, to nad wieloma problemami można pracować, żeby je rozwiązac, wiele wybaczyć. Ale podejrzenie, że jemu zależy dużo mniej na mnie niż mi na nim, albo że w ogóle nie widzi ze mną wspólnej przyszłości, to by było dla mnie cos strasznego.

Edytowane przez ofthesun
Czas edycji: 2016-03-26 o 09:26
ofthesun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-26 10:20:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.