Rossmann cz. XXXI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-16, 18:32   #631
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Ktoś mi wyjaśni czym się różni jeden od drugiego?Załącznik 7276841Załącznik 7276846
Ten z numerem 2 jest chyba jaśniejszy.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 18:33   #632
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Ktoś mi wyjaśni czym się różni jeden od drugiego?Załącznik 7276841Załącznik 7276846
Ten nr 2 (czyli pierwsze zdjęcie) to nowośc wibo. Ten drugi na zdjęciu to ten co już jest od daaaawna..
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 18:34   #633
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Ktoś mi wyjaśni czym się różni jeden od drugiego?Załącznik 7276841Załącznik 7276846
Ten drugi po prawej jak dla mnie do oczu wrażliwych i z jakimś peptydem (właściwości pielęgnacyjne, przeciwzmarszczkowe- po to są w takich kosmetykach peptydy) no i chyba jaśniejszy niż ten po lewej.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 18:36   #634
ardoise
Raczkowanie
 
Avatar ardoise
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 434
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ach ten SinSkin, dzisiaj się oparłam ale jutro za siebie nie ręczę
ardoise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 18:41   #635
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
To ja wygrywam bo pomadki nie mam żadnej może jestem dziwna ale ja normalnie nie lubię czuć że mam coś na ustach, nawet ochronnych pomadek nie używam bo to uczucie po pomalowaniu mnie wkurza. Chyba muszę się leczyć
Albo masz zdrową skórę ust. Ja mam suche niestety i muszę np. zimą nosić pomadkę tak samo jak podkład choćby jako dodatkową warstwę ochronną dla skóry. Na dobrą sprawę jesienią nawet zimniejszy wiatr podrażnia mi gołą skórę. Pomadki mam raczej klasyczne, matowych w płynie nie mam wcale. Mam jedynie takie, których składy zawierają jakieś masła i woski.Chciałabym czasem np. tylu balsamów do ciała nie musieć używać albo zrezygnować z pomadek ochronnych czy kremów do rąk, ale bez takiego wsparcia moja skóra nie daje rady. Ty masz pewnie albo skórę normalną albo tłustą lub tylko leciutko mieszaną jak usta masz naturalnie nawilżone, prawda?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ardoise Pokaż wiadomość
Ach ten SinSkin, dzisiaj się oparłam ale jutro za siebie nie ręczę
A co planujesz? Cenie czy coś innego, z tego co dziewczyny pokazywały? Ja mam nadzieję, że po promce przybędzie recenzji na KWC. W końcu tyle tego nakupiłyśmy, że jakaś wymiana informacji by się chyba przydała, prawda?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 18:42   #636
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Albo masz zdrową skórę ust. Ja mam suche niestety i muszę np. zimą nosić pomadkę tak samo jak podkład choćby jako dodatkową warstwę ochronną dla skóry. Na dobrą sprawę jesienią nawet zimniejszy wiatr podrażnia mi gołą skórę. Pomadki mam raczej klasyczne, matowych w płynie nie mam wcale. Mam jedynie takie, których składy zawierają jakieś masła i woski.Chciałabym czasem np. tylu balsamów do ciała nie musieć używać albo zrezygnować z pomadek ochronnych czy kremów do rąk, ale bez takiego wsparcia moja skóra nie daje rady. Ty masz pewnie albo skórę normalną albo tłustą lub tylko leciutko mieszaną jak usta masz naturalnie nawilżone, prawda?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------


A co planujesz? Cenie czy coś innego, z tego co dziewczyny pokazywały? Ja mam nadzieję, że po promce przybędzie recenzji na KWC. W końcu tyle tego nakupiłyśmy, że jakaś wymiana informacji by się chyba przydała, prawda?
Ja mam skore mieszana a usta suche jak wior
Non stop mi skory odstaja :/ czasem zniosa jakas matowa pomadke jak maja dobry dzien. Ale po 2-3h juz jestem skorupka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 18:45   #637
ardoise
Raczkowanie
 
Avatar ardoise
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 434
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość


A co planujesz? Cenie czy coś innego, z tego co dziewczyny pokazywały? Ja mam nadzieję, że po promce przybędzie recenzji na KWC. W końcu tyle tego nakupiłyśmy, że jakaś wymiana informacji by się chyba przydała, prawda?
Ten sypki puder mineralny bardzo mi się spodobał
Nie pogardziłabym też tym płynnym rozświetlaczem
ardoise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 18:46   #638
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez ardoise Pokaż wiadomość
Ten sypki puder mineralny bardzo mi się spodobał
Nie pogardziłabym też tym płynnym rozświetlaczem
Rozswietlacze tez sa fajne, zwłaszcza ten złotawy. Ciagle nad nim myśle
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 18:46   #639
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Ten nr 2 (czyli pierwsze zdjęcie) to nowośc wibo. Ten drugi na zdjęciu to ten co już jest od daaaawna..
Ok dzięki hmm to teraz tak-ta niby nowość ma tyle gwiazdek a ten stary to wielka niewiadoma...nie wiadomo który brać i czy wogóle

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Albo masz zdrową skórę ust. Ja mam suche niestety i muszę np. zimą nosić pomadkę tak samo jak podkład choćby jako dodatkową warstwę ochronną dla skóry. Na dobrą sprawę jesienią nawet zimniejszy wiatr podrażnia mi gołą skórę. Pomadki mam raczej klasyczne, matowych w płynie nie mam wcale. Mam jedynie takie, których składy zawierają jakieś masła i woski.Chciałabym czasem np. tylu balsamów do ciała nie musieć używać albo zrezygnować z pomadek ochronnych czy kremów do rąk, ale bez takiego wsparcia moja skóra nie daje rady. Ty masz pewnie albo skórę normalną albo tłustą lub tylko leciutko mieszaną jak usta masz naturalnie nawilżone, prawda?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------


A co planujesz? Cenie czy coś innego, z tego co dziewczyny pokazywały? Ja mam nadzieję, że po promce przybędzie recenzji na KWC. W końcu tyle tego nakupiłyśmy, że jakaś wymiana informacji by się chyba przydała, prawda?
Faktycznie mam cerę tłustą ale nie pomyślałabym że usta mają coś do tego. Zawsze są mieciutkie i takie naturalne. Pomogłaś mi znaleźć jakąś zaletę w wyglądzie
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 18:50   #640
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam skore mieszana a usta suche jak wior
Non stop mi skory odstaja :/ czasem zniosa jakas matowa pomadke jak maja dobry dzien. Ale po 2-3h juz jestem skorupka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam skórę tłustą a usta mam suche, że masakra... szminki aż tak dobrze nie wyglądają jak w reklamach no trudno... rano najpierw nawilżam, czekam aż się wchłonie i daję szminkę a czasem w ogóle sama pomadka i tak w sumie jest najczęściej. nie chce mi się o 6 rano malować ust mam też peeling evree, ale czy to takie cudo to nie wiem i tak są suche skórki i tak
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 18:53   #641
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja mam suchą skórę, a z ustami nigdy nie miałam problemów. Co prawda bez szminki nie wyszłam z domu od czasu, gdy do niej dorosłam. Chyba nasze usta żyją własnym życiem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 18:59   #642
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Ok dzięki hmm to teraz tak-ta niby nowość ma tyle gwiazdek a ten stary to wielka niewiadoma...nie wiadomo który brać i czy wogóle


Faktycznie mam cerę tłustą ale nie pomyślałabym że usta mają coś do tego. Zawsze są mieciutkie i takie naturalne. Pomogłaś mi znaleźć jakąś zaletę w wyglądzie
Każdy ma jakąś zaletę w wyglądzie. A zdrowe usta i gołe jak matka natura stworzyła są piękne. No i od święta klasyczna czerwień pięknie na zdrowych ustach wygląda. dla mnie takie usta to skarb. Ja staram się dbać, wysuszaczy unikam, ale z genami nie wygram niestety. A tłusta skóra to długa młodość skóry, więc na stare lata na pewno docenisz.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
ja mam skórę tłustą a usta mam suche, że masakra... szminki aż tak dobrze nie wyglądają jak w reklamach no trudno... rano najpierw nawilżam, czekam aż się wchłonie i daję szminkę a czasem w ogóle sama pomadka i tak w sumie jest najczęściej. nie chce mi się o 6 rano malować ust mam też peeling evree, ale czy to takie cudo to nie wiem i tak są suche skórki i tak
No niestety ja mam od pani dermatolog prikaz smarować usta pomadką ochronną co dwie godziny no i faktycznie nawet jak używam peelingu to bez tego ani rusz. a już tydzień bez smarowania ust czymkolwiek to u mnie skóra schodząca płatami.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ardoise Pokaż wiadomość
Ten sypki puder mineralny bardzo mi się spodobał
Nie pogardziłabym też tym płynnym rozświetlaczem
Dobry puder fajna sprawa. I przydatny. Rozświetlacz jak nie ma innego też niezły pomysł. Ale chyba jak ktoś już go używa to raczej ma takich kosmetyków za dużo, a nie za mało. Poza tym na co dzień raczej albo się po nie nie sięga albo robi się to oszczędnie. Więc chyba tu warto rozważyć czy jest niezbędny.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:00   #643
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No niestety ja mam od pani dermatolog prikaz smarować usta pomadką ochronną co dwie godziny no i faktycznie nawet jak używam peelingu to bez tego ani rusz. a już tydzień bez smarowania ust czymkolwiek to u mnie skóra schodząca płatami.
ja smaruje usta kilka razy dziennie, nie wyobrażam sobie nie smarować całego dzień chociażby, nie wytrzymam zaraz czuje, że są ściągnięte.
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:02   #644
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
ja mam skórę tłustą a usta mam suche, że masakra... szminki aż tak dobrze nie wyglądają jak w reklamach no trudno... rano najpierw nawilżam, czekam aż się wchłonie i daję szminkę a czasem w ogóle sama pomadka i tak w sumie jest najczęściej. nie chce mi się o 6 rano malować ust mam też peeling evree, ale czy to takie cudo to nie wiem i tak są suche skórki i tak
A nie stosujesz izoteku albo czegoś podobnego? Albo pomadek ochronnych z parafiną na suche usta lub mentolem w składzie? Bo w takich przypadkach spotykałam suche usta u osób z cerą tłustą. Pomadki z parafiną można dawać tylko na usta zwilżone wodą, więc ja takich unikam i wybieram takie na bazie np. masła shea, żeby móc je stosować na suchą skórę ust. Alergia na mentol też objawia się przesuszem ust od kosmetyków ochronnych do ust z tym składnikiem.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:07   #645
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Byłam dzisiaj w R. dokupiłam trzy EOSy do ust i trzy neutrogeny, kilka paczek bibułek z Wibo, paletkę cieni Neutral z Wibo, dwa peelingi do ust Evree, jeden korektor pod oczy Wibo (starsza wersja) i dwa w nowej wersji.

Zapomniałam, że wchodzą zmywacze do paznokci - chyba muszę jutro znowu tam zajrzeć
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:07   #646
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Polecacie podklad miracle touch z Mac Factor ten w słoiczku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:11   #647
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A nie stosujesz izoteku albo czegoś podobnego? Albo pomadek ochronnych z parafiną na suche usta lub mentolem w składzie? Bo w takich przypadkach spotykałam suche usta u osób z cerą tłustą. Pomadki z parafiną można dawać tylko na usta zwilżone wodą, więc ja takich unikam i wybieram takie na bazie np. masła shea, żeby móc je stosować na suchą skórę ust. Alergia na mentol też objawia się przesuszem ust od kosmetyków ochronnych do ust z tym składnikiem.
używam neutrogeny albo blistex. ogólnie zawsze miałam suche usta... taki urok. tylko twarz i włosy mam tłuste reszta sucha na wiór. równowaga musi być
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:14   #648
ardoise
Raczkowanie
 
Avatar ardoise
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 434
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Dobry puder fajna sprawa. I przydatny. Rozświetlacz jak nie ma innego też niezły pomysł. Ale chyba jak ktoś już go używa to raczej ma takich kosmetyków za dużo, a nie za mało. Poza tym na co dzień raczej albo się po nie nie sięga albo robi się to oszczędnie. Więc chyba tu warto rozważyć czy jest niezbędny.
No właśnie mam kilka fajnych rozświetlaczy więc może przeżyję bez tego... w sumie pudrów też mi się nazbierało

Póki co z rzeczy jakie zakupiłam najbardziej zadowolona jestem z różu z lovely za 3,50
ardoise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:18   #649
lonczky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 70
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Dziewczyny, możecie polecić szminkę w zbliżonym kolorze? 🙏
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg E626D108-A8C0-4004-8A35-F118918606D2.jpeg (217,5 KB, 131 załadowań)
lonczky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 19:25   #650
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Rossmann cz. XXXI

A ja sobie robilam wyrzuty za 16 szminek.
wynagrodziłam to sobie zamówieniem Clinique Pop Lip Shadow Dune Pop. I na tym kończę bo komornik zapuka do mych drzwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:28   #651
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:54   #652
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Albo dobrze bo można otrzeźwieć i zacząć wydawać mniej.
Ja odszukałam mój Bullet Journal i plik z podsumowaniem "zużycia i zakupy" z roku 2016 i już wszystko wiem.
Zużyć miałam za cały rok 112 sztuk ,a zakupów 40 sztuk (tak lubię duże pojemności kosmetyków). Perfum poszły zaledwie 2 duże flaszki, a podkład aż 1 sztuka. Ale używałam wtedy kilku i właśnie wykańczam 3 inne, które wtedy miałam. Pouczająca lektura. Płyny do kąpieli kupiłam ostatnio 3, w tym 2 małe, a w 2016 roku po 400 ml poszło mi 11 sztuk. Farb poszło wtedy 5 sztuk, a ja mam już 2 sztuki w zapasie. A zmywacze do paznokci duże malując raz w tygodniu zużyłam zaledwie 3. Wniosek? Nie ma co kupować milionów sztuk na kilogramy.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ardoise Pokaż wiadomość
No właśnie mam kilka fajnych rozświetlaczy więc może przeżyję bez tego... w sumie pudrów też mi się nazbierało

Póki co z rzeczy jakie zakupiłam najbardziej zadowolona jestem z różu z lovely za 3,50
No to jak masz zapasy z tych kategorii to ja bym nie kupowała nic.
No chyba, że ten puder bo szybciej zużyjesz puder niż rozświetlacz.
Teraz to największy sens ma uzupełnienie bazy czyli trio: jaśniejszy podkład, korektor pod oczy jeśli konieczny (dla mnie must have bo mam ciemne cienie- genetyka typu Południowego) i puder kolorowy pasujący do obu. Ewentualnie kosmetyki ochronne do ust. A reszta to już raczej nasze zachcianki z cyklu "podaruj sobie odrobinę luksusu- jesteś tego warta" czy popadnięcie w pułapkę "limitki"/" testuj nowości". Ja sugeruję najpierw sprawdzić czy mamy bazę na nowy sezon, przejrzeć zapasy, zobaczyć czy nie likwidują naszych niezbędników (mnie w listopadzie skasują jeden podkład bo wejdzie nowość, więc tu kupiłam 2 sztuki) i dopiero potem iść na zakupy.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Co do rozświetlaczy to ja mam 3 sztuki- jeden w użyciu, z paletki By Kate i 2 w zapasie -Wibo Diamond (ten z dziś) i Peach Lights. Jakiś mały jest chyba też w palecie In the balm of Your hand i w paletce Manzier sisters. Na razie w zapasach, raczej na specjalne okazje/większe wyjścia i wyjazdy. Więcej rozświetlaczy raczej mi nie potrzeba chyba. No może tylko latem skuszę na jakiś mały w płynie do mieszania z podkładem lub kremem BB. Ale do lata daleko, więc to poczeka przynajmniej do promocji kwietniowych.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 19:55   #653
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja kiedyś też tak robiłam, ale potem już na aktualizację mojego arkusza nie miałam czasu. No i wtedy kupowałam więcej niż teraz, więc tamte obliczenia tak średnio aktualne. W tym roku co nieco w Bullet Journal tylko liczyłam. Z datami otwarcia staram się robić naklejki, ale czasem któraś się oderwie albo o jakiejś zapomnę jak otwieram nowy kosmetyk na wyjeździe albo w pośpiechu. Niektóre rzeczy to już pamiętam- typu na rok wystarczy mi 6 opakowań farby do włosów czy, że mój ulubiony korektor pod oczy wystarcza na 1,5 miesiąca. Właśnie noszę się z pomysłem powrotu do mojego arkusza w Excelu, ale jakoś ostatnio żyję w biegu i kończy się na zdjęciach na telefonie.
Zdjęcia też fajna sprawa

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
To co dziewczyny, zrzucamy się ?



Limitki ruszały mnie 8 lat temu, gdy szał na Essence i Catrice był w pełnym rozkwicie. Teraz nie zwracam na nie uwagi. Zwłaszcza, że łatwo się naciąć, jak np. Basia i ja na ostatnią limitkę Bell i ich fatalne cienie.
Ja się nigdy na nic nie rzucałam, ale fajne produkty się zdarzają

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;78024406]Ja mam naklejki samoprzylepne (wydawało mi się, że z Pepco, ale chyba jednak z Kik) i naklejam datę otwarcia i termin ważności, ale bardziej na pielęgnację, bo na kolorówkę to tylko na te większe typu pudry Muszę się zastanowić nad stworzeniem jeszcze raz takiej bazy w Excelu...



Się śmiejesz, a ja kiedyś chodziłam za jedną limitką p2 jak szalona i już nie zdążyłam, jak mi było smutno



Musiała przypomnieć, musiała W tym miesiącu wrzuciłam go do denkowego kartonu, nie będę się z nim męczyć, wyrzucam

Kupiłam dziś ten Mediderm, ale najpierw zdjęcia, później macanie Wpadł mi też puder Bell Chillout z Biedronki bo Arsenic pisała, że to ten sam kolor, co Inglot 505, a kiedyś chciałam kupić [/QUOTE]

Też się bawię w naklejki, zazwyczaj na kodach kreskowych przyklejam.

Znam ten smuteczek, ale mija kiedy pojawiają się kolejne nowinki na horyzoncie.

Czytałam post o tym pudrze. Na razie mój Inglot odpoczywa, a do konturowania ulubiłam sobie My Secret Face N body.



Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Ktoś mi wyjaśni czym się różni jeden od drugiego?Załącznik 7276841Załącznik 7276846
Nowa wersja w numerze 2 ma być ponoć żółta bo jedynka była różowa.


[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;78024446]Gdyż ponieważ bo to fotoszop. Zostawia tak piękna skore, ze ojacierpiedole. Uzywalam go juz solo i na podkład, za każdym razem wyglada cudnie przetestowałam baaaaaaardzo duzo rożnych sypancow i ten jest zdecydowanie numerem jeden. Znalazłam ideał, znajdź i Ty

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



O tak. Te polowania na nowe limitki, to były czasy [/QUOTE]

Nie widzę tego trolololo

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Albo masz zdrową skórę ust. Ja mam suche niestety i muszę np. zimą nosić pomadkę tak samo jak podkład choćby jako dodatkową warstwę ochronną dla skóry. Na dobrą sprawę jesienią nawet zimniejszy wiatr podrażnia mi gołą skórę. Pomadki mam raczej klasyczne, matowych w płynie nie mam wcale. Mam jedynie takie, których składy zawierają jakieś masła i woski.Chciałabym czasem np. tylu balsamów do ciała nie musieć używać albo zrezygnować z pomadek ochronnych czy kremów do rąk, ale bez takiego wsparcia moja skóra nie daje rady. Ty masz pewnie albo skórę normalną albo tłustą lub tylko leciutko mieszaną jak usta masz naturalnie nawilżone, prawda?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------


A co planujesz? Cenie czy coś innego, z tego co dziewczyny pokazywały? Ja mam nadzieję, że po promce przybędzie recenzji na KWC. W końcu tyle tego nakupiłyśmy, że jakaś wymiana informacji by się chyba przydała, prawda?
Oj ja na KWC prawie nie zaglądam, czasem tylko. Od kiedy zmienili wygląd to mam ich w

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wyrzuty sumienia psuja zabawę :P
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 20:04   #654
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Polecacie podklad miracle touch z Mac Factor ten w słoiczku
Nie bardzo. I raczej nie polecam tej nowości- robi się pomarańcza. Za to dobre są klasyki- Facefinity i ten Lasting Performance, ale nie do cery suchej czy mocnej przesuszonej. Do normalnej, tłustej, mieszanej będą ok.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Mogę szaleć z demakijażem- w 2016 roku poszło aż 17 sztuk w tej kategorii. No i już wiem, że w użyciu, więc wkrótce na wykończeniu mam aż 8 sztuk szminek z tych moich prawie 40 sztuk. No w sumie logiczne jak trzymam się 7 pasujących mi kolorów.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 20:05   #655
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie bardzo. I raczej nie polecam tej nowości- robi się pomarańcza. Za to dobre są klasyki- Facefinity i ten Lasting Performance, ale nie do cery suchej czy mocnej przesuszonej. Do normalnej, tłustej, mieszanej będą ok.
Ok super dzięki za opinie myślałam jeszcze o tym nowym z loreal w kompakcie w srebrnym opakowaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.




Edytowane przez Kasiulenkowo
Czas edycji: 2017-10-16 o 20:39
Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 20:14   #656
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Miałam ta w sztyfcie z wibo i niby ok ale zlamała sie i nie dało sie jej wykręcić. A ta w słoiczku dłużej trzyma cienie.


Polecicie jakis puder pod oczy? Mam bananowy z wibo ale i tak widac jakbym miała sucha skore pod oczami :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz u siebie w mieście szafę pupa? like a doll jest bardzo fajny pod oczy, tylko ten sypki nie w kamieniu w promce wychodzi za około 55 ale warty każdej złotówki
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 20:29   #657
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Moja chwila prawdy- po promocji przybyło mi 9 sztuk kolorówki, w tym: 2 korektory pod oczy, 4 podkłady (w tym 2 ulubione, ale wycofywane), 1 nowość- szminka Bourjois, 1 rozświetlacz, 1 pomadka wibo (jako tani balsam do ust) i z pielęgnacji 1 sztuka: peeling do ust Evree. Wydałam 160 zł oszczędzając drugie tyle.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 20:33   #658
ardoise
Raczkowanie
 
Avatar ardoise
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 434
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Moja chwila prawdy- po promocji przybyło mi 9 sztuk kolorówki, w tym: 2 korektory pod oczy, 4 podkłady (w tym 2 ulubione, ale wycofywane), 1 nowość- szminka Bourjois, 1 rozświetlacz, 1 pomadka wibo (jako tani balsam do ust) i z pielęgnacji 1 sztuka: peeling do ust Evree. Wydałam 160 zł oszczędzając drugie tyle.
Co to za podkład ?
ardoise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 20:36   #659
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Ok super dzięki za opinie myślałam jeszcze o tym nowym z Korea w kompakcie w srebrnym opakowaniu
Nie wiem jak kolory i czy jest w rossmann, ale pamiętam artykuł z rankingiem pewnej pani dermatolog, która była także po studiach kosmetologicznych i jej ranking wygrał ten krem BB:
https://alledrogeria.pl/kremy-bb-i-c...cream-45g.html
Do moderacji: wybór oferty przypadkowy. Link tylko w celu pokazania konkretnego produktu, do którego się odnoszę.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ardoise Pokaż wiadomość
Co to za podkład ?
Rimmel Lasting finish. W listopadzie będzie coś nowego- Breathable. a czy ta nowa wersja będzie coś warta to czas pokaże. Ja niestety nowinek nie lubię bo alergia i cera naczynkowa, ekstremalnie sucha, więc tych robiłam zapas gdybym do wiosny musiała znaleźć mu następcę. Niestety już pożegnałam starą formułę Bourjois Healthy Mix, więc tym razem nie chcę nieprzyjemnych niespodzianek.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 20:41   #660
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Nie wiem jak kolory i czy jest w rossmann, ale pamiętam artykuł z rankingiem pewnej pani dermatolog, która była także po studiach kosmetologicznych i jej ranking wygrał ten krem BB:
https://alledrogeria.pl/kremy-bb-i-c...cream-45g.html
Do moderacji: wybór oferty przypadkowy. Link tylko w celu pokazania konkretnego produktu, do którego się odnoszę.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------


Rimmel Lasting finish. W listopadzie będzie coś nowego- Breathable. a czy ta nowa wersja będzie coś warta to czas pokaże. Ja niestety nowinek nie lubię bo alergia i cera naczynkowa, ekstremalnie sucha, więc tych robiłam zapas gdybym do wiosny musiała znaleźć mu następcę. Niestety już pożegnałam starą formułę Bourjois Healthy Mix, więc tym razem nie chcę nieprzyjemnych niespodzianek.
Miałam na myśli puder w kompakcie z loreal w srebrnym opakowaniu jakiś chochlik mi się wkradł w nazwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 12:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.