Rossmann cz. XXXI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-17, 16:49   #781
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-10-17 o 16:51
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 16:54   #782
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXXI

[1=14fcb71dd2ad29d848b6ea7 7d463aca2a179b601;7804766 1]Ja bym bardzo chciała mieć na nosie piegi, a nie zaskórniki [/QUOTE]
Gorzej,jak ktoś ma to i to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jest na YT dziewczyna, która robi pełny makijaż bez podkładu, jak na nią wpadnę to podlinkuję.

Edit
o nią mi chodziło https://www.youtube.com/watch?v=9bWhi36NCEU

Ma piegi i zaczerewienioną skórę gdzie niegdzie ale wg mnie i tak wygląda dobrze.
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 18:08   #783
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Rossmann cz. XXXI

byłam w ross, ale w końcu nie wzięłam tego pudru sinskin - mineralny z talkiem na pierwszym miejscu
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 18:31   #784
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
byłam w ross, ale w końcu nie wzięłam tego pudru sinskin - mineralny z talkiem na pierwszym miejscu
Co jest nie tak z talkiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 18:47   #785
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Dziewczyny, ja tak z innej beczki zapytam: moze znacie jakiś dobry preparat typu pianka, spray do zwiększenia objętości włosów podczas suszenia?
P.S. kupiłam ten nowy korektor Maybelline i powiem Wam, ze fajny jest

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2017-10-17 o 18:48
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 18:59   #786
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Co jest nie tak z talkiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są teorie, że jest rakotwórczy, ale nie ma na to konkretnych ''dowodów'', no i może zapychać. Mnie osobiście talk nie przeszkadza. Bardziej mnie zastanawia Parafina na trzecim miejscu w tym pudrze Fit me!
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 19:01   #787
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Co jest nie tak z talkiem?
Zapycha i jest kancerogenny bo wywołuje nieleczące się mikro stany zapalne skóry?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Są teorie, że jest rakotwórczy, ale nie ma na to konkretnych ''dowodów'', no i może zapychać. Mnie osobiście talk nie przeszkadza. Bardziej mnie zastanawia Parafina na trzecim miejscu w tym pudrze Fit me!
Są dowody. Np. nie ma już wątpliwości,że talk m.in. w podpaskach odpowiada np. za raka trzonu macicy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 19:12   #788
majcia2
Raczkowanie
 
Avatar majcia2
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 252
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Kupiłam dziś odżywkę do włosów zamiast szamponu Czy można iść do sklepu wymienić na szampon i czy to musi być ten sam Rossmann w którym byłam czy może być inny??
majcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 19:33   #789
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Są teorie, że jest rakotwórczy, ale nie ma na to konkretnych ''dowodów'', no i może zapychać. Mnie osobiście talk nie przeszkadza. Bardziej mnie zastanawia Parafina na trzecim miejscu w tym pudrze Fit me!
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Zapycha i jest kancerogenny bo wywołuje nieleczące się mikro stany zapalne skóry?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------


Są dowody. Np. nie ma już wątpliwości,że talk m.in. w podpaskach odpowiada np. za raka trzonu macicy.
Czyli w sumie jak z duza iloscia rzeczy. Niby szkodzi ale do końca tego nie udowodnili.
A wibo ma talk? kurcze a dzis czytałam ze najlepszy pod oczy jest talk

Parafina to juz wiem ze nie moge kupować tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 19:39   #790
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Co do pomadek ochronnych o których była mowa unikałabym parafiny, ponieważ ma w sobie wiele zanieczyszczeń, które mogą być rakotwórcze. Szczególnie jeżeli stosujemy na usta, ponieważ trafia do środka organizmu. Najlepiej wybierać te na bazie olejów np. shea, kakaowego itp.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 19:49   #791
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Czyli w sumie jak z duza iloscia rzeczy. Niby szkodzi ale do końca tego nie udowodnili.
A wibo ma talk? kurcze a dzis czytałam ze najlepszy pod oczy jest talk

Parafina to juz wiem ze nie mogę kupować tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wibo ma na pewno w Moder, Trio do konturowania, Fixing Powder (w ogóle sporo kosmetyków ich nie ma składu na opakowaniu i stronie , cwaniaki )

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Zapycha i jest kancerogenny bo wywołuje nieleczące się mikro stany zapalne skóry?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------
Są dowody. Np. nie ma już wątpliwości,że talk m.in. w podpaskach odpowiada np. za raka trzonu macicy.
Ja słyszałam, że nie ma, no ale nie wiem. Nie jestem na kierunku chemia kosmetyczna. Ale skoro jest to dlaczego nie jest ten produkt zabroniony ? Przecież jest między innymi głównym składnikiem zasypek dla dzieci
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 19:58   #792
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Wibo ma na pewno w Moder, Trio do konturowania, Fixing Powder (w ogóle sporo kosmetyków ich nie ma składu na opakowaniu i stronie , cwaniaki )


Ja słyszałam, że nie ma, no ale nie wiem. Nie jestem na kierunku chemia kosmetyczna. Ale skoro jest to dlaczego nie jest ten produkt zabroniony ? Przecież jest między innymi głównym składnikiem zasypek dla dzieci
Właśnie nie widziałam skladu u siebie.
Z tego co teraz czytałam to sa mieszane podejscia do talku. a badania naukowe nie pokazuja związku. Chociaz moze byc dopuszczony w ograniczonej ilosci
W sumie podobnie jest z filtrami. Jedni mowia ze szkodza inni ze nie. I badz tu madry
Do wszystkiego chyba trzeba mieć umiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:02   #793
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Właśnie nie widziałam skladu u siebie.
Z tego co teraz czytałam to sa mieszane podejscia do talku. a badania naukowe nie pokazuja związku. Chociaz moze byc dopuszczony w ograniczonej ilosci
W sumie podobnie jest z filtrami. Jedni mowia ze szkodza inni ze nie. I badz tu madry
Do wszystkiego chyba trzeba mieć umiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na coś paść trzeba .
Podobno ten nowy puder Lovely HD ma być bez talku - dziwne, kilka dni temu na stronie był podany skład, po zerknięciu na niego wrzuciłam puder do listy zakupów, a teraz w miejscu składu jest "brak danych".

Edit: weszłam na stronę Lovely, jest talk :/. Ale w bambusowym i mineralnym już nie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA



Edytowane przez zoila
Czas edycji: 2017-10-17 o 20:05
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:02   #794
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Te akurat nie wchodzą od początku.
Cytat:
Napisane przez majcia2 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś odżywkę do włosów zamiast szamponu Czy można iść do sklepu wymienić na szampon i czy to musi być ten sam Rossmann w którym byłam czy może być inny??
Ten sam bo musi im się stan sklepu zgadzać, a i tak to będzie uprzejmość sprzedawcy czy tam kierownik.

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Wibo ma na pewno w Moder, Trio do konturowania, Fixing Powder (w ogóle sporo kosmetyków ich nie ma składu na opakowaniu i stronie , cwaniaki )


Ja słyszałam, że nie ma, no ale nie wiem. Nie jestem na kierunku chemia kosmetyczna. Ale skoro jest to dlaczego nie jest ten produkt zabroniony ? Przecież jest między innymi głównym składnikiem zasypek dla dzieci
Mają składy na stronie Wibo wejdź na jakiś produkt, widzisz po prawej takie czerwone INCI pod krótkim opisem produktu, kliknij w to.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:05   #795
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak długo zużywacie jedną buteleczkę podkładu malując się codziennie? Bo obfociłam zapas. Do promki wiosennej będzie tak z 5-6 miesięcy ( o ile będzie w kwietniu). No i dumam czy jeszcze nie dokupić z jednej buteleczki podkładu. No i może z 1 lub 2 korektory pod oczy. Zależy na który jasny trafię. Bo pudru to chyba mi wystarczy. A jak nie to kupię online.
na prawie rok mi starcza w sumie nie wiem czy ostatniego mojego EL Double Wear nie miałam ponad rok
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:05   #796
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cholera, zapomniałam o bibułkach. A wzięłam dzisiaj 2 pomadki - Bell z kolekcji Marceliny Zawadzkiej nr 04 i Rimmel Asia (nie wiem po co, bo w weekend też kupiłam 2, tyle że Golden Rose ) i zastanawiałam się czy coś dobrać ale nie miałam pomysłu co No nic, dokupię je na 49%, też dobrze.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:09   #797
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez merryem Pokaż wiadomość
Wibo ma na pewno w Moder, Trio do konturowania, Fixing Powder (w ogóle sporo kosmetyków ich nie ma składu na opakowaniu i stronie , cwaniaki )


Ja słyszałam, że nie ma, no ale nie wiem. Nie jestem na kierunku chemia kosmetyczna. Ale skoro jest to dlaczego nie jest ten produkt zabroniony ? Przecież jest między innymi głównym składnikiem zasypek dla dzieci
Bo są ostrzeżenia i skład na opakowaniu i jako tak poinformowany konsument ryzykujesz na własną odpowiedzialność sięgając po taki produkt. Tak to sobie wymyślono na modłę "uwaga papierosy powodują raka" jak wiadomo, że palacz i tak je kupi i wypali.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:10   #798
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Szukam fajnego małego różu ktoś coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:11   #799
merryem
Recenzentka Miesiąca - Luty 2017
 
Avatar merryem
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 661
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Mają składy na stronie Wibo wejdź na jakiś produkt, widzisz po prawej takie czerwone INCI pod krótkim opisem produktu, kliknij w to.
No jest faktycznie, ale na opakowaniach też powinny być umieszczane moim zdaniem
__________________
merryem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 20:13   #800
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Właśnie nie widziałam skladu u siebie.
Z tego co teraz czytałam to sa mieszane podejscia do talku. a badania naukowe nie pokazuja związku. Chociaz moze byc dopuszczony w ograniczonej ilosci
W sumie podobnie jest z filtrami. Jedni mowia ze szkodza inni ze nie. I badz tu madry
Do wszystkiego chyba trzeba mieć umiar.
Bo to zależy od tego co w danym filtrze jest. Najbezpieczniejsze są mineralne. Chemiczne wnikające niektóre na 100% kancerogenne i one są np. zakazane w Unii Europejskiej w filtrach dla małych dzieci. Pamiętam np. aferę z filtrem produkowanym przez firmę Eucerin w UK i procesy bo producent już znał badania co do kancerogenności głównego składnika użytych w kremie filtrów, a promował go jako produkt także dla dzieci i kobiet w ciąży, na bardzo silne nasłonecznienie i było po tym dużo zachorowań na raka i wiele pozwów.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:14   #801
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 383
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
Szukam fajnego małego różu ktoś coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sensique Matt Rouge lub róże Kobo, ale to z Natury.
14fcb71dd2ad29d848b6ea77d463aca2a179b601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:15   #802
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Rossmann cz. XXXI

kurcze, nie wiedziałam o tym talku. Ale no trudno, tłumaczę sobie tak, że prędzej mnie powali smog krakowski niż talk w pudrze
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:17   #803
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Na coś paść trzeba .
Podobno ten nowy puder Lovely HD ma być bez talku - dziwne, kilka dni temu na stronie był podany skład, po zerknięciu na niego wrzuciłam puder do listy zakupów, a teraz w miejscu składu jest "brak danych".

Edit: weszłam na stronę Lovely, jest talk :/. Ale w bambusowym i mineralnym już nie.
Z tego co pamiętam w rosie talku nie ma w pudrze ryżowym wibo i w tym 100% mineral sypkim AA Wings of color. Innych bez talku z roska teraz nie pamiętam. Może jeszcze coś by się znalazło np. z Deborah formula pura, ale nic innego mi na myśl nie przychodzi.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:39   #804
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Bo są ostrzeżenia i skład na opakowaniu i jako tak poinformowany konsument ryzykujesz na własną odpowiedzialność sięgając po taki produkt. Tak to sobie wymyślono na modłę "uwaga papierosy powodują raka" jak wiadomo, że palacz i tak je kupi i wypali.
Na mojej zasypce jest ostrzezenie o dostaniu sie do ust i oczu jak na kazdym proszku bo moze utrudnić oddychanie.

Papierosy to chyba jednak co innego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Bo to zależy od tego co w danym filtrze jest. Najbezpieczniejsze są mineralne. Chemiczne wnikające niektóre na 100% kancerogenne i one są np. zakazane w Unii Europejskiej w filtrach dla małych dzieci. Pamiętam np. aferę z filtrem produkowanym przez firmę Eucerin w UK i procesy bo producent już znał badania co do kancerogenności głównego składnika użytych w kremie filtrów, a promował go jako produkt także dla dzieci i kobiet w ciąży, na bardzo silne nasłonecznienie i było po tym dużo zachorowań na raka i wiele pozwów.
No przenikanie filtrów rozumiem, ale w jaki sposob przenika talk? nosem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 20:59   #805
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na mojej zasypce jest ostrzezenie o dostaniu sie do ust i oczu jak na kazdym proszku bo moze utrudnić oddychanie.

Papierosy to chyba jednak co innego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------


No przenikanie filtrów rozumiem, ale w jaki sposob przenika talk? nosem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest jeszcze ołów w szminkach o talku nie znalazłam ale o innych metalach ciężkich
http://interrev.com/wp-content/uploa...016-81-90-.pdf
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 21:05   #806
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Choćby tu masz coś na ten temat:
https://kobieta.wp.pl/uwazaj-na-talk...2691264373377a
Talk szkodzi podobnie jak azbest i jego małe drobinki jak najbardziej można wchłaniać do płuc z uwagi na ich wielkość tak samo np. jak miejski smog.
Papierosy to nie kosmetyki, ale one historycznie rzecz biorąc ustaliły pewne standardy jeśli chodzi o kwestie prawnej odpowiedzialności producenta za produkt, którzy szkodzi konsumentowi. Polecam choćby historię procesu Malboro Man- model, który reklamował papierosy i musiał je często palić sądził się jako jedna z pierwszych znanych osób z producentem papierosów ponieważ sam zapadł na raka płuc z powodu palenia papierosów.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jest jeszcze ołów w szminkach o talku nie znalazłam ale o innych metalach ciężkich
http://interrev.com/wp-content/uploa...016-81-90-.pdf
Obecnie ten ołów w szminkach jest produktach z USA, ale nie występuje w tych produkowanych w Unii Europejskiej. Tu jest zakazany.Natomiast różne zanieczyszczenia chemiczne talku są obecne nawet w kolorowych kosmetykach mineralnych jeśli produkowane są na terenie Chin. A wiele takich jest.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 21:26   #807
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Choćby tu masz coś na ten temat:
https://kobieta.wp.pl/uwazaj-na-talk...2691264373377a
Talk szkodzi podobnie jak azbest i jego małe drobinki jak najbardziej można wchłaniać do płuc z uwagi na ich wielkość tak samo np. jak miejski smog.
Papierosy to nie kosmetyki, ale one historycznie rzecz biorąc ustaliły pewne standardy jeśli chodzi o kwestie prawnej odpowiedzialności producenta za produkt, którzy szkodzi konsumentowi. Polecam choćby historię procesu Malboro Man- model, który reklamował papierosy i musiał je często palić sądził się jako jedna z pierwszych znanych osób z producentem papierosów ponieważ sam zapadł na raka płuc z powodu palenia papierosów.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------


Obecnie ten ołów w szminkach jest produktach z USA, ale nie występuje w tych produkowanych w Unii Europejskiej. Tu jest zakazany.Natomiast różne zanieczyszczenia chemiczne talku są obecne nawet w kolorowych kosmetykach mineralnych jeśli produkowane są na terenie Chin. A wiele takich jest.

Przepraszam ale wp to nie jest dla mnie wiarygodne zrodlo nie mniej na pewno w wolnej chwili zapoznam sie z tematem

W sumie wychodzi na to ze strach sie malowac tu olow, tu talk, tu filtry przenikające

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 21:55   #808
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
To ja teraz żeby taniej było kupiłam fixer z Golden Rose, alko nie ma pojemność 120 ml a cena coś 19 zł, ja dałam trochę mniej bo zniżka była.
Mialam ten fixer z GR, swietny jest.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Oo będę mieć to na uwadze



Że też o tym nie pomyślałam. A ta paletka śni mi się po nocach ale chyba mi się nie uda co czw.jej dorwać

No właśnie mi się nie sprawdza to że jak cera tłusta to dłużej młoda. Długo wyglądałam młodo ale traumatyczne przeżycia kilka lat temu zrobiły swoje i teraz już nie jest tak fajnie
Poluj online. Zapytalam dziewczyn w sklepiue kiedy bedzie dostawa, miala byc z piatku na sobote. Z rana sie obudzilam, sprawdzilam dostepnosc (wg strony internetowej R. na stanie byly trzy sztuki) i od razu zlozylam zamowienie. )))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
bananowy ma na pewno talk, a talk zawsze zapycha. W ryżowym nie ma za bardzo co zapychać, ale może alergizować.
Nie zawsze, mnie na przyklad nie zapycha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Dla mnie Tisane to troche produkt widmo. Jak wiadomo w Rossmannie ich nie ma, w drogerii Jaśmin rowniez nie, nie ma tez ich w ZADNEJ aptece w moim miescie. Sztyft udalo mi sie kupic w Naturze, ale rzadko tam bywam, a podejrzewam, ze odkakd zribili mi Jaśmin to bede juz raz do roku. Ilekroc bylam w Naturze balsamu Tisane w sloiczku NIGDY nie było. Poza tym, to znowu dla mnie bardziej produkt do domowego uzytku, wolalabym sztyft
Tisane kupuje w aptekach DOZ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Bleuclair, masc z lanolina z ziaji probowalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam, swietnie natluszcza. U mnie najlepiej sie sprawdzala podczas kuracji Izotekiem, gdy pekala mi skora na i wokol ust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Czy zamówienie złożone przez internet zapakowane jest w taki sposób, że nie widać, co jest w środku? Czy numer który należy podać do odbioru przychodzi na e-maila?
To zalezy. W jednym Rossie dostaje przezroczyste siatki, a w drugim - biale, nieprzeswitujace.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2017-10-17 o 21:44
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 22:14   #809
mabi84
Zakorzenienie
 
Avatar mabi84
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 262
GG do mabi84
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Poluj online. Zapytalam dziewczyn w sklepiue kiedy bedzie dostawa, miala byc z piatku na sobote. Z rana sie obudzilam, sprawdzilam dostepnosc (wg strony internetowej R. na stanie byly trzy sztuki) i od razu zlozylam zamowienie. )))
Dokładnie tak zrobiłam i mam kliknęłam z samego rana i za 2h już była do odbioru a potem jak znajomej chciałam zamówić to oczywiście niedostępna. Jak odbierałam to przeszłam się po sklepie i paletek ani śladu na półkach
__________________
żonka i mama
mabi84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 22:15   #810
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez mabi84 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak zrobiłam i mam kliknęłam z samego rana i za 2h już była do odbioru a potem jak znajomej chciałam zamówić to oczywiście niedostępna. Jak odbierałam to przeszłam się po sklepie i paletek ani śladu na półkach
Ufff to dobrze. Jak przyszlam odebrac zampowienie z rana to tez tych paletek juz nie bylo. Fajnie, ze wprowadzili to zamawianie online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 12:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.