to ja faraula :] moj debiut na MM - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-04, 14:49   #1
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Red face

to ja faraula :] moj debiut na MM


przepraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040363.jpg (40,8 KB, 483 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040348.jpg (24,2 KB, 431 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040338.jpg (63,8 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040340.jpg (67,4 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040401.JPG (101,6 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040328.jpg (63,7 KB, 257 załadowań)
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9

Edytowane przez faraula
Czas edycji: 2010-10-16 o 23:04 Powód: przyczyny osobistd
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 14:54   #2
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

i jeszcze to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040360.jpg (35,9 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040339.jpg (49,4 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040348.jpg (24,2 KB, 216 załadowań)
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 15:03   #3
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Witamy na MM

Masz baaardzo ładną buzię... Śliczny kolor włosów, naturalny?a jak nie to czym go wyczarowałaś??? Ale do sedna rzeczy: Bardzo ładnie "zmalowałaś" oczy, ładne cieniowanie... Trochę się chyba cień na rzęsy osypał? Mnie się generalnie bardzo podoba, super!!!
Pozdrawiam
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 15:11   #4
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

bardzo ładnie -jak skrzydła nocnego motyla,
perfekcyjne cieniowanie!!!!
czekam z niecierpliwością na kolejne makijaże
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 15:27   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

witaj chętnie Cię przyjmemy do grona MM
piękne cieniowanie, widać wprawną rękę

Zazdroszczę Mac'ów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 15:57   #6
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Bardzo ladna z Ciebie dziewczyna Zgodze sie z Aga. Widac w makijazu wprawna reke I uroda idzie w parze z inspiracjami. Jestes wrecz stworzona do makijazy mocnych/indyjskich/nasyconych kolorystycznie
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 16:09   #7
spectre_
Rozeznanie
 
Avatar spectre_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 887
GG do spectre_
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Makijaż bardzo staranny i dopracowany Wg mnie ładnie podkreśla kolor Twoich oczu
__________________
Pod niebem jest pięknie dziś.

spectre_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 16:27   #8
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Witaj na MM

Makijaż ładny, spokojny, delikatny. Masz zdrową cere, piękne oczy, pełne usta, co czyni Cie kobietą atrakcyjną.

Ale ja się zawsze do czegoś przyczepie...
Brwi:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5196304
Z bliska na tym zdjęciu wyglądają, jakby były trochę "zakurzone"

Cienie:
Z tym błyszczącym złotem w wew kąciku oka bym uważała, bo podkreśla troszkę zmarszczki.

Opis mnie bardzo zaciekawił i chciałabym Cie kiedyś zobaczyć w takim prawdziwym, mocnym indyjskim makijażu, bo rzeczywiście urodę masz do tego idealną.
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 16:34   #9
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Masz ciekawa urode w sam raz do indyjskich makijazyA co do makijz to mi sie podoba, ladne cieniowanie i fajny dobor kolorow.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 17:24   #10
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;5196438]Witamy na MM

Masz baaardzo ładną buzię... Śliczny kolor włosów, naturalny?a jak nie to czym go wyczarowałaś??? Ale do sedna rzeczy: Bardzo ładnie "zmalowałaś" oczy, ładne cieniowanie... Trochę się chyba cień na rzęsy osypał? Mnie się generalnie bardzo podoba, super!!!
Pozdrawiam [/QUOTE]

dziekuje wlosy tak odrastaja moje naturalne ale od polowy dlugoci mam koszmar bo mniej wiecej od 2 lat stara sie zrezygnowac z blondu i to co bylo rozjasnione wcale nie chce sie ufarbowac
szczerze zawsze myslalam ze jak sie cien osypuje to sie osypuje na policzki a na rzesy to nawet nie zwracalam uwagi, szczegulnie ze maluje cieniem linie miedzy rzesami wiec to chyba normalne ze jest cien. ale na przyszlosc bede zwracala uwage. czlowiek uczy sie cale zycie

kasiasiar; ababil1; szyna; spectre; babycake i eweska:

dziekuje jak to milo slyszec pochwaly napewno mnie to zmobilizuje do pokazywania wam wiecej

Cytat:
Makijaż ładny, spokojny, delikatny. Masz zdrową cere, piękne oczy, pełne usta, co czyni Cie kobietą atrakcyjną.

Ale ja się zawsze do czegoś przyczepie...
Brwi:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5196304
Z bliska na tym zdjęciu wyglądają, jakby były trochę "zakurzone"

Cienie:
Z tym błyszczącym złotem w wew kąciku oka bym uważała, bo podkreśla troszkę zmarszczki.

hehe zdrowa cera lol mam mega tradzik, pelne usta hehe to tylko makijaz :P bo sa malutkie i niewygledne

co do brwi masz racje. chyba maskujac moje pryszcze i siniaki nad brwiami po wczorajszym botoxie przesadzilam
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 17:45   #11
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
hehe zdrowa cera lol mam mega tradzik, pelne usta hehe to tylko makijaz :P bo sa malutkie i niewygledne
Mega trądzik?
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 17:50   #12
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Masz wyrazistą dojrzałą urodę i każdy delikatny makijaż nie będzie na niej specjalnie widoczny jak na buzi o rysach łagodnych, ciemne i ciężkie makijaże są dla Ciebie, faktycznie masz w sobie coś z Arabki
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 18:21   #13
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

ładnie, uroda jak najbardziej do indyjskich makijaży
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:05   #14
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe Pokaż wiadomość
Mega trądzik?
no niestety a dwa dni temu bylam u kosmetyczki na czyszczeniu i mam strzasznie poraniona skore ale moze keidys sie wylecze. dzieki bogu mamy makijaze kamuflujace

a moje drogie wizazanki, makijaze arabskie to nei to samo co indyjskie ale o tym bede sie jeszcze w przyszlosci wymadrzac jak macie ochote to zajrzyjce na stronke mojej guru od make up'u rouli riachi: wiem ze wiele z was powie, ze sa za mocne, ale trzeba miec mega talent zeby tak mocno malowac i zeby to tak ladnie wygladalo

http://www.roulariachi.com/
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:17   #15
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Pierwsze, co mnie urzekło, to to co napisałaś o arabistyce
a zaraz potem urzekła mnie Twoja buzia pięknie położony róż, oczy też wycieniowane bardzo ładnie - jak to już wyżej zaznaczono - widać rękę speca

witaj na MM - pokazuj się jak najczęściej - miło będzie się od Ciebie czegoś nauczyć
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:19   #16
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 459
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

ślicznie
onaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:44   #17
Aardat Lilth
Zakorzenienie
 
Avatar Aardat Lilth
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 798
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Wow, naprawdę profesjonalnie wyszło! Niezły debiucik A jeśli naprawdę masz jakiekolwiek problemy ze skórą to zamaskowałaś to doskonale. No i byłaś w Arabii Saudyjskiej...zazdroszczę , bo uwielbiam egzotyczne podróże
Aardat Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:18   #18
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
szczerze zawsze myslalam ze jak sie cien osypuje to sie osypuje na policzki a na rzesy to nawet nie zwracalam uwagi, szczegulnie ze maluje cieniem linie miedzy rzesami wiec to chyba normalne ze jest cien. ale na przyszlosc bede zwracala uwage. czlowiek uczy sie cale zycie
Nie przejmuj się to tylko taka moja "mała" obsesja....

A tak na poważnie no wystarczy przed tuszowaniem wyczesać trochę rzęsy taką szczoteczką np. od tuszu. Najlepiej okrągłą bo te wszystkie grzebyki i proste szczotki nie wyczesują tak dobrze... A pozatym dzieki okrągłaj szczoteczce rzęsy sie trochę podkręcą...

Pzd. i

EDIT: Zresztą po co ja Ci to piszę, przecież i tak jest świetnie!!!
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:20   #19
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Cytat:
Napisane przez faraula Pokaż wiadomość
no niestety a dwa dni temu bylam u kosmetyczki na czyszczeniu i mam strzasznie poraniona skore ale moze keidys sie wylecze. dzieki bogu mamy makijaze kamuflujace
Rzeczywiście dobry kamuflaż, chociaż nie widziałam zdjęć przed, także też nie mogę ocenić, ale mniejsza z tym.
Ja w tym roku też mam cholerne problemy ze skórą i szczerze mówiąc staram się jak najrzadziej używać podkładów, zwlaszcza tych cięzkich. Najgorsze jest to, że zaczyna się powoli rok akademicki i czeka mnie pracownia kosmetyczna i nie zawsze fachowe obycie się z moją twarzą.
__________________

Edytowane przez BaByCaKe
Czas edycji: 2007-09-04 o 23:25
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 20:35   #20
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Fajnie władasz cieniami, podobaja mi sie oczka
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:43   #21
Martyna83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 536
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

bardzo mi sie podoba
Martyna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 20:52   #22
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Po pierwsze to gratuluje odwagi...zeby sie tak publicznie przyznac do Botoksu Imponujace.I mowie to bez zadnych zlosliwosci, jak bedzie potrzeba to za pare lat pewnie tez skorzystam ,tylko,ze ja sie nie przyznam Tym bardziej ,ze wygladasz pieknie ! Zajrzalam na stronke Twojej mentorki i makijaze sa piekne ,absolutne mistrzostwo...Kojarza mi sie tez makijazami z Wenezuelskich i Brazylijskich telenowelNo niestety nie wiem , czy sprawdzilyby sie przy naszej lekko wyblaklej slowianskiej urodzie ( hm, hm mojej np ) .Choc uwazam , ze taki makijaz zamienia dziewczynke w kobiete a szara myszke w ksiezniczke ...-z drugiej strony nie uwazam ,ze to jedyna droga ( im wiecej tym lepiej ).
Rozpisalam sie ,ale chcialam tylko powiedziec ,ze fajnie miec swieza inspiracje i pokazuj sie jak najczesciej...

Sam makijaz- fantastyczne cieniowanie ,bardzo czysciutkie,perfekcyjne wrecz ...Kurcze , nie pokazuj takich wielkich fotek , bo zawsze sie mozna przyczepic...Malo ktora z dziewczyn pokazuje takie zblizenia i sama na siebie bata krecisz...Choc prawdziwa cnota sie krytyki nie boi Poza tym mnie podoba sie bez czarnej kreski To by bylo na tyle...

A jak juz sie zadomowisz to bede Cie meczyc o taki " arabski step "...
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 22:23   #23
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe Pokaż wiadomość
Cienie:
Z tym błyszczącym złotem w wew kąciku oka bym uważała, bo podkreśla troszkę zmarszczki.
Jeeezuuu jakie zmarszczki??? Bo ja nic nie widzę...???
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 22:28   #24
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

A ja myślałam, że w Twoim avatarze jest bollywoodzka aktorka! Szok! Masz cudowną, indyjską urodę, w 100% zgadzam się z dziewczynami.
Co do makijażu, osobiście nie podoba mi się, kiedy jasny cień, jka u Ciebie od kącika od połowy, wychodzi poza załamanie powieki, jakoś dla mnei zawsze to daje efekt spuchnięcia. Zaa to cieniowanie bardzo profesjonalne, a makijaż dobrany do Twojego typu urody
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 22:53   #25
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

[1=6294979b07e94e60c86b4a7 1a35022ccf5d1d257_656d168 25a5b5;5200900]Jeeezuuu jakie zmarszczki??? Bo ja nic nie widzę...???[/quote]
No właśnie szukałam innego zamiennego słowa, bo zmarszczki źle brzmią , chodzi mi o to że tam gdzie są zbliżenia i wew kącik, to ta skórka, która lekko opada ma takie lekkie ?nierówności? i ten błyszczący cień to podkreśla. Ale własnie to jest tylko na tej skórce.

Poza tym na zdjęciach skóra farauli (można odmieniać nick? ) jest o wiele lepsza od mojej jeśli chodzi o zmarszczki
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 09:15   #26
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

kochane dzieki za wszystkie komplementy te zasluzone i te nie zasluzone)

jak chodzi o ten makijaz to najwiecej uwagi poswiecilam malowaniu ust, ktorych prawie nie mam {babycake twoj fragment ze niby mam pelne usta wciaz czytam pelne usta to moje marzenie ahh} no i maskowaniu tradziku, ciesze sie ze uwazacie, ze wyszlo ok [roza]

maromavath dziekuje, napewno pocwicze to i bede wieksza uwage zwracala na ten problem

Cytat:
BaByCaKe

Ja w tym roku też mam cholerne problemy ze skórą i szczerze mówiąc staram się jak najrzadziej używać podkładów, zwlaszcza tych cięzkich. Najgorsze jest to, że zaczyna się powoli rok akademicki i czeka mnie pracownia kosmetyczna i nie zawsze fachowe obycie się z moją twarzą.
jej to ci wspolczuje, ja pamietam z kursow ze moj tradzik zawsze sie nasilal po tym jak zbyt wiele razy ktos mnie malowal mam nadzieje, ze bedziesz sie oddawala tylko w fachowe rece i wszytko bedzie ok

Cytat:
Daisy23

Po pierwsze to gratuluje odwagi...zeby sie tak publicznie przyznac do Botoksu Imponujace.I mowie to bez zadnych zlosliwosci, jak bedzie potrzeba to za pare lat pewnie tez skorzystam ,tylko,ze ja sie nie przyznam
hehe botox jest super ja mam tzw lwia zmarszcze i nawet jak sie niczym nei martwie to wygladam jakbym sie martwila. a po botoxie jest super wygladzone czolo, i niestety zaden krem nie pomoze tak jak zastrzyki

Cytat:
Zajrzalam na stronke Twojej mentorki i makijaze sa piekne ,absolutne mistrzostwo...Kojarza mi sie tez makijazami z Wenezuelskich i Brazylijskich telenowelNo niestety nie wiem , czy sprawdzilyby sie przy naszej lekko wyblaklej slowianskiej urodzie ( hm, hm mojej np ) .Choc uwazam , ze taki makijaz zamienia dziewczynke w kobiete a szara myszke w ksiezniczke ...-z drugiej strony nie uwazam ,ze to jedyna droga ( im wiecej tym lepiej ).
masz zupelna racje, ze przy naszej urodzie takie makijaze wygladaja bardzo latwo na wulgarne czy przerysowane, dlatego tez ja bardzo zmodyfikowalam na swoje potrzeby te techniki, wiesz to dziala w dwie strony, nie umalowane arabki wygladaja jak ryby z wody. wniosek: make up zawsze musi byc dostosowany do urody hehe weszlam na szczyty elokwencji dzis

Cytat:
Rozpisalam sie ,ale chcialam tylko powiedziec ,ze fajnie miec swieza inspiracje i pokazuj sie jak najczesciej...
dziekuje za zaproszenie, bede bede tylko jest jeden problem nie znosze malowac sama siebie do zdjec. wole malowac innych bo wtedy widze wzystko a nie moja twarz z jedenej perspektywy



Cytat:
Kurcze , nie pokazuj takich wielkich fotek , bo zawsze sie mozna przyczepic...Malo ktora z dziewczyn pokazuje takie zblizenia i sama na siebie bata krecisz...Choc prawdziwa cnota sie krytyki nie boi Poza tym mnie podoba sie bez czarnej kreski To by bylo na tyle...
wiesz przeszlam juz faze frusracji sie ze moj makijaz nie wyglada jak w gazecie. makijaz z bliska zawsze bedzie czyms namalowanym i zawsze bedzie mozna (o ile zdjecie nie jest mega profesjonalnie zrobione i poprawione w photoshopie) sie do czegos przyczepic. zawsze bedzie widac produkt nalozony, zreszta same wiecie, ze na zdjeicach z daleka albo slabych zblizeniach nei widac co dziewczyny maluja. tak wiec jak tylko komus sie do czegos przyda to bede wklejala takie zdjecia. no chyab ze powiecie ze nei chcecie

Cytat:
kleiner-Igel Co do makijażu, osobiście nie podoba mi się, kiedy jasny cień, jka u Ciebie od kącika od połowy, wychodzi poza załamanie powieki, jakoś dla mnei zawsze to daje efekt spuchnięcia
oo musze sie przyjzec glebiej temu zagadnieni. hmm nie mialam takich skojarzen ale bede czujna


babycake wiesz, ze skora w okolicach oczu to z praktyki nauczylam sie ze jedynie photoshop potrafi sobie poradzic. jedyna metoda jest taka, zeby sie nie wpatrywac i nie dopatrywac tych zmarszczek. naprawde! tez mialam ten sam syndrom co ty. wydawalo mi sie, ze one sa koszmarne i jak tylko widzialam siebie to nic tylko tez zmarszki! a prawde jest taka ze jak patrzymy na twarz z normalnego odleglosci to ich nie zauwazamy (no oczywiscie trzeba zatuszowac since itp, nawilzyc skore wokol oczu i nie uywac nieodpowiednuch wysuszajacych korektorow).


no dziewczynki ale sie rozpisalam

[roza] dziekuje za wszystkie komplementy i za tak cieplutkie przyjecie
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 09:43   #27
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Badzo ładny makijaż- piękne cieniowanie
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 10:11   #28
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Faraula ale jesteś ładna Masz taką sympatyczną, ciepłą urodę, a zarazem niebanalną faktycznie troszke orientalną

Mam pytanie o cienie sypkie Kyolanu - mogłabyś opisać te kolory których użyłaś? Ten ciemny to też Kryolan?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 18:11   #29
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

Faraulo - makijaż w moich ulubionych barwach, no i masz piękny kolor włosów
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 18:16   #30
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: to ja faraula :] moj debiut na MM

pakosta: tak ten ciemny to krolan 585 satynowy. to jest taki w zasadzie hmm grafit chyba. bardzo go lubie bo naprawde dobrze sie nim maluje i ma ciekawy kolor bo to nie jest grafit do konca chyba . ten jasny to champagner taki troche zolty brudno zloty ale na zywo odroznia sie odzlota.
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.