Mój meżczyzna ma problem z erekcją - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-07, 22:00   #1
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3

Mój meżczyzna ma problem z erekcją


Witam, mam problem. Z moim partnerem współżyjemy od ok 3 miesięcy, ma 22 lata jestem jego pierwszą kobietą. Od jakiegoś czasu nie możemy uprawiać seksu. Chodzi o to że gdy ma dojść do penetracji nie moze utrzymać erekcji. Podczas wszystkich innych (min. oralnych) pieszczot nie ma z tym problemu i ma pełny wzwód, także na inne pieszczoty reaguje podnieceniem. Jeśli jednak się zdarzy żę może utrzymać erekcje to po chwili ma wytrysk. Wczesniej mógł się kochać o wiele dłużej i nie "strzelał". Prosze o pomoc bo nie wiem co się dzieje.
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 22:56   #2
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez swwwinka Pokaż wiadomość
Witam, mam problem. Z moim partnerem współżyjemy od ok 3 miesięcy, ma 22 lata jestem jego pierwszą kobietą. Od jakiegoś czasu nie możemy uprawiać seksu. Chodzi o to że gdy ma dojść do penetracji nie moze utrzymać erekcji. Podczas wszystkich innych (min. oralnych) pieszczot nie ma z tym problemu i ma pełny wzwód, także na inne pieszczoty reaguje podnieceniem. Jeśli jednak się zdarzy żę może utrzymać erekcje to po chwili ma wytrysk. Wczesniej mógł się kochać o wiele dłużej i nie "strzelał". Prosze o pomoc bo nie wiem co się dzieje.
hej, to raczej problem psychiczny w sensie psychologiczny- czy w waszym związku jest ostatnio wszystko OK? czy może oddaliliście się od siebie, albo pokłóciliście np o seks, to wygląda jakby bał się podświadomie "przejęcia kontroli" w trakcie. Coś Ci się nasuwa?

pozdrawiam

ps Mam nadzieję, że nie jestes dziewczyną "niezadowolonego". choć może paradoksalnie to pomogłoby rozwiązać problem
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:34   #3
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość

ps Mam nadzieję, że nie jestes dziewczyną "niezadowolonego". choć może paradoksalnie to pomogłoby rozwiązać problem

co masz na myśli ?
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 02:10   #4
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

Wiesz moze być tak,ze facec traci efekcje bo zbyt często pobudzał się samoistnie ;Ponieważ nie miał wcześniej partnerki jest to bardzo możliwe.Rozumiem,ze podczas ręcznej stymulacji wszystko jest ok?


Na początek daj mu bana na spuszczanie i masturbowanie się..i zaczynajcie od delikatnych pieszczot. Jesli nie pomoże to byc mozę seksuolog pomoże?
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:06   #5
fando y lis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

a może do urologa lepiej trzeba pójść? bo stres stresem, a czasami tam po prostu fizjologiczne sprawy stoją na przeszkodzie. przede wszystkim nie stresuj go, gadajcie o tym, staraj się go wyluzować i nie przejmujcie się zbytnio - byle podjąć jakieś działania. na osłodę - dowcip erekcyjny http://pokazywarka.pl/nkez1v/
fando y lis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:40   #6
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

Myślę że to nie fizjologiczne sprawy, ponieważ podczas innej stymulacji (także ręcznej) nie ma problemów z pobudzeniem. Ale dlaczego problem pojawił się dopiero teraz, skoro wcześniej go nie było ?
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:01   #7
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

Mój TŻ też to miał. Okazało się, że potrzebne było duże wsparcie psychiczne - ciągle mu powtarzaj, że wszystko z nim w porządku, że to się zdarza, że razem rozwiążecie ten problem. Ważne żebyś nie pozwoliła swojemu TŻ się obwiniać, że jest beznadziejny, nie może myśleć, że go przez to nie akceptujez czy coś (tak niestety często myślą mężczyźni kiedy coś im dolega). U nas okazało się, że to najprawdopodobniej był problem z prezerwatywami - mój TŻ po prosu nie był do nich przyzwyczajony i jak raz nie wyszło, to potem cały czas się tego obawiał. Ale jak go za każdym razem uspokajałam, że wszystko z nim w porządku i że musi sie tylko rozluźnić, to samo mu przeszło.
Ale skoro współżyjecie już 3 miesiące, a problem jest od niedawna to może jakieś stresy, niewyspanie? Przyczyn może być wiele. Pogadaj z nim tylko delikatnie, często mogą być przewrażliwieni na tym punkcie.

Uszy do góry

Edytowane przez pantera09
Czas edycji: 2010-05-12 o 22:38
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 21:06   #8
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

pantera09 dziękuje za odpowiedź, myślę że u mnie jest coś podobnego "strach że po raz kolejny zawiedzie" dziękuje za rady
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 07:31   #9
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

Jeszcze jedno, myślicie czy dłuższa przerwa w tym byłaby wskazana, czy mamy cały czas "próbować" ?
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 13:26   #10
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

U nas było tak, że próbowaliśmy, ale najlepiej porozmawiaj z TZtem, nic na siłę i zapewnij, że jeśli nie wyjdzie za pierwszym, drugim, trzecim razem to nic sie nie stanie i nie straci w Twoich oczach jako mężczyzna. U nas problem skończył się po mniej niż 5 razach, więc Wy też dacie radę

Powodzenia.
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:29   #11
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

Ale z każdym kolejnym razem pogłębia się jego strach że nie wyjdzie..
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 09:11   #12
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

To jest trudne, ale najlpiej mu wciąż i wciąż powtarzać, że dacie sobie z tym radę, wbij mu do głowy odrobinę optymizmu.
Może faktycznie przystopujcie na jakiś czas, niech odsapnie.

pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 07:23   #13
sailaway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

Swwwinka ja mam identyczny problem razem z TŻ borykamy się z tym od ponad roku już a poprawy dalej nie ma... ja też jestem pierwszą dla TŻ i on ma 23 lata..a nasze pierwsze kilka razy były jak najbardziej ok, potem była mała przerwa w seksie i od tamtej pory jest jak jest;/ TŻ był u urologa, ten mu przepisał jakis preparat z witaminami i jeśli nie będzie po nim poprawy no to do seksuologa, ale nie mamy na to teraz kasy..
Ostatnio nawet TŻ mi płakał z tego powodu, ja już nie wiem co mam robić...
sailaway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 23:01   #14
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Mój meżczyzna ma problem z erekcją

Cytat:
Napisane przez sailaway Pokaż wiadomość
Swwwinka ja mam identyczny problem razem z TŻ borykamy się z tym od ponad roku już a poprawy dalej nie ma... ja też jestem pierwszą dla TŻ i on ma 23 lata..a nasze pierwsze kilka razy były jak najbardziej ok, potem była mała przerwa w seksie i od tamtej pory jest jak jest;/ TŻ był u urologa, ten mu przepisał jakis preparat z witaminami i jeśli nie będzie po nim poprawy no to do seksuologa, ale nie mamy na to teraz kasy..
Ostatnio nawet TŻ mi płakał z tego powodu, ja już nie wiem co mam robić...

sailaway, rozmawiaj z nim, skoro aż tak się otworzył, że sie rozpłakał, znaczy, że jest wrażliwym facetem i sam tez widzi problem, to może powie coś więcej. skoro urolog zalecił witaminy, to znaczy, ze przyczyna najpewniej nie jest np w wadzie budowy. Większość młodych mężczyzn ma takie właśnie problemy w następstwie lęków i traum itp. Poczucie bezpieczeństwa powinno go otworzyć. Sami, albo może tylko z psychologiem (tańsza wizyta), możecie spróbować sobie pomóc. Jak się nie uda, będzie trzeba iść do specjalisty. Zanim sobie odpuścicie zupełnie.... Trzymam kciuki!
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.