Penatracja a łechtaczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 11:59   #1
romolabla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7

Penatracja a łechtaczka


Planuję w najbliższym czasie zainicjować współżycie z dziewczyną i jako chłopak w praktyce jestem kompletnym laikiem w tych sprawach. Zastanawia mnie jak się ma możliwość osiągania przez kobietę orgazmu podczas klasycznego stosunku, bez bezpośredniej stymulacji łechtaczki.

W internecie łatwo można znaleźć nawet animacje przedstawiające całą budowę układu moczowo-płciowego, ale mimo tego ta sprawa nie jest dla mnie do końca klarowna. Na animacji wygląda to trochę tak, jakby przy penetracji nie było możliwości żadnego kontaktu
z łechtaczką. Czy tak jest w rzeczywistości? Przede wszystkim ciekawi mnie jak to jest z odnogami łechtaczki? Czy przy rozciąganiu penisem pochwy można je jakoś drażnić? Jak
one w ogóle są umieszczone? Są z czymś połączone? Bo na animacjach sobie wiszą w "powietrzu",
co nie wyjaśnia mi do końca ich położenia. I czy w związku z tym "orgazm pochwowy" jest prawdopodobny, czy dodatkowa stymulacja żołędzi łechtaczki u większości kobiet
jest potrzebna do szczytowania? Czy może zaciśnięcie przez kobietę nóg podczas penetracji może wpłynąć na drażnienie łechtaczki albo inne pozycje do tego doprowadzają?

Mam nadzieję, że ktoś potraktuje mój wpis poważnie i postara się możliwie rzetelnie odpowiedzieć, nawet jeżeli pytanie mogą się wydawać głupie.

P.S. Zupełnie z ciekawości też zadam pytanie nie związane z tematem. Od kiedy dziewczyny
są zdolne do przeżywania orgazmów? Jest to analogiczna sytuacja do chłopaków, u których będzie to powiedzmy 12-14 rok życia, z tym, że dziewczyny szybciej dojrzewają, więc może 10-12? Czy może jakoś zupełnie inaczej?

Edytowane przez romolabla1
Czas edycji: 2010-04-25 o 12:12 Powód: prowokacja ze strony Nieciak89 :P
romolabla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:06   #2
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Mam jakieś wrażenie, że to reklama strony
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:13   #3
romolabla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Już nie ma linka, teraz można odpowiedzieć w temacie? :/
romolabla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:18   #4
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Penatracja a łechtaczka

A co ja mam Ci odpowiedzieć? O orgazmach? Nie ma żadnego wieku. Wszystko zależy od kobiety. Może mieć orgazm, ale nie musi. Są takie które nigdy ich nie osiągają.

A jeśli chodzi o sam temat, moim zdaniem nic Ci nie da czytanie, oglądanie, trzeba się nauczyć samemu próbując.

Przeczytałam jeszcze raz te pytania, i nie mam pojęcia skąd takie dziwne wytrzasnąłeś.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:18   #5
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Jezeli to pierwszy raz zarowno dla tej dziewczyny to nie osiagnie orgazmu pochwowego a nie mozna penisem jednoczesnie draznic i lechtaczki i punktu G .
Szczerze to ja kobieta nie mam pojecia o jakich odnogach mowisz
Lechtaczka znajduje sie " na zewnatrz" punkt G w srodku.
Nie bardzo rozumiem Twoj problem

PS .Twoje PS zabrzmialo dosyc niepokojaco...
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:21   #6
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Cytat:
Napisane przez romolabla1 Pokaż wiadomość
Planuję w najbliższym czasie zainicjować współżycie z dziewczyną i jako chłopak w praktyce jestem kompletnym laikiem w tych sprawach. Zastanawia mnie jak się ma możliwość osiągania przez kobietę orgazmu podczas klasycznego stosunku, bez bezpośredniej stymulacji łechtaczki.

W internecie łatwo można znaleźć nawet animacje przedstawiające całą budowę układu moczowo-płciowego, ale mimo tego ta sprawa nie jest dla mnie do końca klarowna. Na animacji wygląda to trochę tak, jakby przy penetracji nie było możliwości żadnego kontaktu
z łechtaczką. Czy tak jest w rzeczywistości? Przede wszystkim ciekawi mnie jak to jest z odnogami łechtaczki? Czy przy rozciąganiu penisem pochwy można je jakoś drażnić? Jak
one w ogóle są umieszczone? Są z czymś połączone? Bo na animacjach sobie wiszą w "powietrzu",
co nie wyjaśnia mi do końca ich położenia. I czy w związku z tym "orgazm pochwowy" jest prawdopodobny, czy dodatkowa stymulacja żołędzi łechtaczki u większości kobiet
jest potrzebna do szczytowania? Czy może zaciśnięcie przez kobietę nóg podczas penetracji może wpłynąć na drażnienie łechtaczki albo inne pozycje do tego doprowadzają?

Mam nadzieję, że ktoś potraktuje mój wpis poważnie i postara się możliwie rzetelnie odpowiedzieć, nawet jeżeli pytanie mogą się wydawać głupie.

P.S. Zupełnie z ciekawości też zadam pytanie nie związane z tematem. Od kiedy dziewczyny
są zdolne do przeżywania orgazmów? Jest to analogiczna sytuacja do chłopaków, u których będzie to powiedzmy 12-14 rok życia, z tym, że dziewczyny szybciej dojrzewają, więc może 10-12? Czy może jakoś zupełnie inaczej?
No Twoje pytanie wydaje mi się totalnie głupie.
Po co się tak zagłębiać, aż się odechciewa
Kobieta może mieć kilka rodzajów orgazmów bo mam wrażenie że o tym nie wiesz - to po pierwsze.
Także poprzez penetrację może osiągnąć orgazm pochwowy. Jeśli jesteś nadal zainteresowany łechtaczką, to są pozycje, które pozwalają stymulować jednocześnie łechtaczkę.
Zastanawiam się po co oglądać jakieś "animacje", jak czujecie się gotowi do przystąpić do działania wtedy wszystko przyjdzie samo (to taki instynkt)albo też dziewczyna sama Cię pokieruje.
Ależ ludzie mają problemy...
__________________

zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:24   #7
romolabla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Na zewnątrz znajduje się żołądź łechtaczki (i kawałek trzonu). Wewnątrz ciała łechtaczka rozwidla się na dwie odnogi:
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81echtaczka

Mi chodzi o to jak ma się penetracja do tych wewnętrznych części łechtaczki?
romolabla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 12:27   #8
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Chłopie, mam wrażenie, że podchodzisz do kobiety jak do maszyny, która jest jakoś zaprogramowana i można nacisnąć przycisk i działa.

Tylko, że tak nie jest. Kobiety nie mają "mechanicznie" orgazmu jak mężczyźni, bardzo często długo się go uczą, a są takie, które pochwowego nie mają w ogóle.

Co zrobić? Najpierw zanim zaczniesz uprawiać seks naucz się zaspokajać partnerkę na inne sposoby, a potem podczas stosunku znajdźcie taką pozycję, że Ty (lub ona sama) będzie mogła stymulować łechtaczkę podczas stosunku. W ten sposób będzie miała orgazm. Możesz też zaspokoić ją przed lub po stosunku.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:27   #9
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Po co sobie komplikujesz życie?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:28   #10
romolabla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Lea_, Na zewnątrz znajduje się żołądź łechtaczki (i kawałek trzonu). Wewnątrz ciała łechtaczka rozwidla się na dwie odnogi:
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81echtaczka

Mi chodzi o to jak ma się penetracja do tych wewnętrznych części łechtaczki?

Zelkowa_krolewna, z tego co wiem łechtaczka jest jedynym źródłem orgazmu u kobiety, a rozróżnianie na pochwowy i łechtaczkowy (czy inne) zależy tylko od rodzaju aktywności seksualnej. Innymi słowy przy klasycznym stosunku za orgazm również odpowiada łechtaczka, mimo że niekoniecznie musi być stymulowana bezpośrednio. A może z moją wiedzą coś nie tak? I proszę bez pretensji do mnie o ciekawość, jeśli można.

EDIT: Przepraszam za nowy post zamiast edycji, ale jakoś się gubię na tym forum i nawet nie mogę teraz nowej wiadomości usunąć.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Po co sobie komplikujesz życie?
Spróbujcie sobie wyobrazić, że jestem facetem, nie mam pojęcia za bardzo jak funkcjonuje kobiece ciało w praktyce i po prostu zżera mnie ciekawość. Zwłaszcza, że wiedza w tym zakresie będzie mi przydatna. Wiem, że tu z kolei Wam będzie się trudno wczuć, ale postarajcie się chociaż zrozumieć męski punkt widzenia.

Edytowane przez romolabla1
Czas edycji: 2010-04-25 o 12:33
romolabla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:35   #11
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Penatracja a łechtaczka

A spróbuj sobie wyobrazić, że nie Ty jedyny jesteś prawiczkiem a jakoś inni wolą wziąć się za praktykę, zamiast jakieś animacje oglądać.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 12:36   #12
romolabla1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Penatracja a łechtaczka

I później jak się pojawiają takie tematy jak sąsiedni, że tony postów o tym, jaki to prawiczek zły. :P
romolabla1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:40   #13
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Penatracja a łechtaczka

widać, że nie chciało Ci się czytać całego wątku.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:45   #14
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Cytat:
Napisane przez romolabla1 Pokaż wiadomość
I później jak się pojawiają takie tematy jak sąsiedni, że tony postów o tym, jaki to prawiczek zły. :P
Tylko takie posty zakładają również niedoświadczone dziewczyny

Naprawdę nie komplikuj sobie życia, trochę czułości, wyczucia i naprawdę może być przyjemnie bez tych wszystkich książkowych mądrości.
Tak jak ktoś już pisał, kobieta to nie maszyna więc trzeba się zdać na instynkt, dopasować się wzajemnie, zgrać i będzie dobrze
__________________

zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:49   #15
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
A spróbuj sobie wyobrazić, że nie Ty jedyny jesteś prawiczkiem a jakoś inni wolą wziąć się za praktykę, zamiast jakieś animacje oglądać.

No nie badz juz taka czepialska, dobrze ze facet czyta i chce sie dowiedziec jak to wyglada w praktyce, nic w tym zlego. Ty sama nie bylas oczywiscie przestraszona ze nie zaspokoisz swojego mezczyzny pierwszy raz ,co??


Do do tych odnóg( nie cieprie tego okreslenia ) to nijak sie ma ich stymulowanie, nie sprawia to kobiecie przyjemnosci, pierwsze slysze zeby ktos w ogole probowal
Lechtaczka= stymulacja zoledzia
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:50   #16
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Nie, nie byłam przestraszona.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:57   #17
zelkowa_krolewna
Rozeznanie
 
Avatar zelkowa_krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 576
Dot.: Penatracja a łechtaczka

oczywiście bardzo dobrze, że chce poznać budowę, zapoznać się w teorii z reakcjami na niektóre bodźce i jak one przebiegają, ale na Boga w granicach rozsądku...
Moim zdaniem jak już przyjdzie co do czego to tak się zestresuje ogromem informacji i zadań które wyczytał, że nic z tego nie będzie.
__________________

zelkowa_krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 12:58   #18
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie, nie byłam przestraszona.

Jasne
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 13:09   #19
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Jasne
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 14:09   #20
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: Penatracja a łechtaczka


Serio nie wiem za co go tak objeżdżacie, baby to jednak wredne są. Polecam film, bo widać że facet wie wiecej od kobiet(mowa o ''odnogach''): http://www.youtube.com/watch?v=XnIWIqy9690
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:55   #21
PanR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 35
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Jesli bardzo zalezy Ci na jednoczesnym stymulowaniu lechtaczki u kobiety bedac juz w niej i nie chcesz na poczatek wyprobowywac wymyslnych pozycji by temu podolac, kup nakladke wibrujaca durexa czy unimila.
Gdy wchodzisz calym penisem w partnerke (zakladajac ze nie okaze sie za dlugi, by nie sprawic jej bolu) i urzadzenie jest umiejscowione na poczatku penisa to w chwili styku cial powinno byc na wysokosci lechtaczki i wibrujac, pobudzac partnerke.

Jednak z mojego doswiadczenia ten produkt jest przeceniony, jako ze te wibracje sa wyjatkowo mocne to sprawiaja ze stajesz sie "slepy" na odczucia, ale jesli przejmujesz sie najbardziej zaspokojeniem partnerki i nie bedziesz sie czuc z tym glupio, to mozesz sprobowac.
__________________
Krótko o mnie? Maniak Seksu, Strzelectwa, Militariów i wszelakich sportów.
PanR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 15:15   #22
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Cytat:
Napisane przez PanR Pokaż wiadomość
Jesli bardzo zalezy Ci na jednoczesnym stymulowaniu lechtaczki u kobiety bedac juz w niej i nie chcesz na poczatek wyprobowywac wymyslnych pozycji by temu podolac, kup nakladke wibrujaca durexa czy unimila.
Gdy wchodzisz calym penisem w partnerke (zakladajac ze nie okaze sie za dlugi, by nie sprawic jej bolu) i urzadzenie jest umiejscowione na poczatku penisa to w chwili styku cial powinno byc na wysokosci lechtaczki i wibrujac, pobudzac partnerke.

Jednak z mojego doswiadczenia ten produkt jest przeceniony, jako ze te wibracje sa wyjatkowo mocne to sprawiaja ze stajesz sie "slepy" na odczucia, ale jesli przejmujesz sie najbardziej zaspokojeniem partnerki i nie bedziesz sie czuc z tym glupio, to mozesz sprobowac.

Te nakladki w zaden sposob nie spelniaja swojej roli Nie dosyc ze toto w zaden sposob nie pobudza lechtaczki to jeszcze odbiera radosc z seksu, przynajmniej w moim przypadku a juz zdecydowanie nie polecam na pierwszy raz.
Wcale nie potrzeba wymyslnych pozycji zeby w trakcie stosunku stymulowac lechtaczke a daje to o wiele wiecej satysfakcji niz ta nakladka.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 15:30   #23
Bezprecedensowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 41
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Nie wiem dlaczego ale mi się podoba, że chłopak stara sie jakoś to wszystko sobie wyobrazić i wczuć się 'w kobietę' fajnie ze chce sprawić jej dużo przyjemności, tylko jak dla mnie to poprostu za dużo tego jak na pierwszy raz

Sądze, ze pierwszy raz nie musi być odrazu z niewiadomo jakim szczytowaniem ze strony kobiety. Moj pierwszy raz był dość bolesny, dość krotki i z prawiczkiem

Nie zmienia to dla mnie faktu, że było cudownnie delikatnie i z czułościa, a co do osiagania orgazmów to z pewnością jak z partnerka przeżyjecie juz pare dobrych razy ze soba to nauczysz sie rozpoznawac co sprawia jej największa przyjemność i co ew. nowego możecie popróbować

A i już tak na przyszlość pamiętaj o rozmowie z partnerką, wychdoze z założenia ze grunt to umiec rozmawiac o sexie żeby potem nie było jakiejś obrazy na partnera który nie wie o co chodzi
jak jest sie na tyle dojrzałym zeby móc uprawiać sex to jest sie tez na tyle dojrzałym zeby umiec o tym rozmawiać



i tym postem przywitam się z Wami na forum, wreszcie nie tylko jako bierny czytelnik ^^
Bezprecedensowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 15:35   #24
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Witaj bezprecedensowa

To, że jest prawiczkiem to absolutnie nie jest nic złego. Moim zdaniem po prostu przesadza z tym kombinowaniem. Wszystko wyjdzie w praniu, a do tego przecież można z partnerką pogadać, a nie polegać na jakichś animacjach.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:10   #25
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Jezeli to pierwszy raz zarowno dla tej dziewczyny to nie osiagnie orgazmu pochwowego
Bzdura.
Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ty sama nie bylas oczywiscie przestraszona ze nie zaspokoisz swojego mezczyzny pierwszy raz ,co??
Jak Ty masz takie ,,zadaniowe" podejście do seksu to Ci współczuję.

Cytat:
Napisane przez PanR Pokaż wiadomość
kup nakladke wibrujaca durexa czy unimila.
Daj spokój. Może niech najpierw zorientuje się czy w ogole te bajery będą ppotrzebne.
Cytat:
Napisane przez Bezprecedensowa_ Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego ale mi się podoba, że chłopak stara sie jakoś to wszystko sobie wyobrazić i wczuć się 'w kobietę' fajnie ze chce sprawić jej dużo przyjemności, tylko jak dla mnie to poprostu za dużo tego jak na pierwszy raz

itd
^^


romolabla1 - jak Ty w łóżku będziesz myślała o odnogach, połączeniach, kątach nachylenia i całej tej technice, to gwarantuję Ci, że dziewczyna poczuje się jak obiekt eksperymentu i orgazm diabli wzięli. Ty lepiej zdaj się na intuicję i patrz na jej twarz - tam można wszystko wyczytać.
No i nie animacje, fora, poradniki, tylko ROZMOWA!
Powodzenia!
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:28   #26
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Ineso co znaczy " zadaniowe" podejscie do seksu??I po czym niby wywnioskowalas ze ja je mam??

Nie znam dziewczyny, ktora osiagnela orgazm pochwowy podczas pierwszego razu a jezeli takie istnieja to to sa jednostki.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:41   #27
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ineso co znaczy " zadaniowe" podejscie do seksu??I po czym niby wywnioskowalas ze ja je mam??
Skoro wg Ciebie celem w łóżku jest ,,zaspokojenie faceta".

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Nie znam dziewczyny, ktora osiagnela orgazm pochwowy podczas pierwszego razu a jezeli takie istnieja to to sa jednostki.
Po co generalizujesz zatem? Nie wiem ile masz znajomych, ale zapewne jest to nikły procent z całej grupy kobiet na świecie
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 17:56   #28
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Skoro wg Ciebie celem w łóżku jest ,,zaspokojenie faceta".


Po co generalizujesz zatem? Nie wiem ile masz znajomych, ale zapewne jest to nikły procent z całej grupy kobiet na świecie

hehe seks uprawiamy po to zeby sprawial przyjemnosc nie uwazasz?? Wiec owszem uprawiam seks po to zeby sprawic przyjemnosc sobie i swojemu TZ-towi . Nie pamietam jednak zebym napisala gdzies ze moim celem w lozku jest zaspokojenie faceta.
Nikly procent kobiet na calym swiecie ma orgazm za pierwszym razem, uwazasz inaczej? Poczytaj miedzy innymi to forum.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 18:10   #29
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Penatracja a łechtaczka

Ale Ty napisałaś od razu, że to niemożliwe! Teraz przyznajesz, że jednak ,,ten nikły procent" jest możliwy. Uważam, że niepotrzebnie przestraszyłaś autora.

Zdecydowanie ,,sprawianie sobie i partnerowi przyjemności" brzmi lepiej niż ,,zaspokojenie", bo takiego wyrazu użyłaś przedtem i ja to rozumiem dosadnie. I mnie w przeciwieństwie do Ciebie, nie dziwi odpowiedź Neciak89, bo wydaje mi się, że jak do łóżka idą dwie dojrzałe i pewne tego osoby, które darzą się jakimś uczuciem (nie chodzi mi tu od razu o wielkie LOVE) i odczuwają przyjemność z samego spędzania ze sobą czasu, to naturalne jest, że będzie im przyjemnie również w tej sytuacji, nawet jeśli niekoniecznie skończy się ona ,,puentą"
To tyle w tym temacie, nie róbmy OT.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 18:20   #30
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Penatracja a łechtaczka

hehehe no dobrze nie robimy OT chociaz dalej zdanie mam inne
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.