sex oralny , czy to przez to ? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 21:41   #1
czarodziejkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27

sex oralny , czy to przez to ? :(


hej, od tygodnia zauważyalm na jezyku taki dziwny nalot, biały. Język tak jakby chropowaty i jak wystawiam język to widze takie krostki czy cos w tym stylu , myłam szczoteczką codziennie mocno i nie mogę się pozbyć tego białego nalotu. Dodam ze nie raz zaspokojałam swojego partnera oralnie...
Troszke sie boje bo oczytałam sie w internecie o jakich drozdzakach i grzybicach. ;(

czy to mogło od tego mi wyjsc cokolwiek to jest
Ktos miał cos podobnego ?
do jakiego lekarza się udac? do rodzinnego z tym językiem ? czy są jakieś srodki bez recepty ? na takie objawy ? cyz tylko antybiotki juz wogole to tak glupio mi isc nawet do tego rodzinnego., bo ja kto jakies choróbsko przeniosło sie z członka mojego partnera to tak wstyd mi z tym ;( ze lodzika robiłam i bum takie cos nagle na języku ;( nawet usta tak jakbym małe kropeczki jasniejsze się robią ;(
czarodziejkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:45   #2
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

czasami na języku robi się taki nalot od jedzenia po prostu
ja nigdy po seksie oralnym nie miałam czegoś takiego.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:50   #3
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło...
Jeśli pójdziesz z tym do lekarza to raczej nie domyśli się co jest tego przyczyną, przecież mogłaś zjeść coś brudnego
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:52
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:00   #4
aanettee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 420
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

jedz dużo naturalnych jogurtów (narazie profilaktycznie przezorny zawsze zabezpieczony.)

po nieumytych owocach zazwyczaj robi się jedna/dwie krostki, a nie nalot. nie słyszałam nigdy o nalocie po zabrudzonym jedzeniu...
__________________


I love electro house!<3

Edytowane przez aanettee
Czas edycji: 2010-06-20 o 22:13
aanettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:02   #5
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Zła dieta po prostu
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:04   #6
88_vanillia
Raczkowanie
 
Avatar 88_vanillia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 96
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Gdy bylam u ginekologa z moja grzybica pochwy,to lekarz powiedzial,ze w jamie ustnej to sa innego rodzaju grzyby i od seksu oralnego podczas grzybicy nie zarazisz sie wiec nie sadze,zeby to bylo od niego
88_vanillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:07   #7
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

To się nazywa pleśniawka
Idz do najblizszej apteki i powiedz, ze chcesz cos na pleśniawkę. Duzo dzieci to ma.
Jezeli po tym nie zniknie wtedy powinnas udać się do lekarza. Myslę, ze do normalnego, mowiąc mu, że probowałaś z lekiem na pleśniawkę i nie pomogło.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 22:12   #8
aanettee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 420
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
To się nazywa pleśniawka
Idz do najblizszej apteki i powiedz, ze chcesz cos na pleśniawkę. Duzo dzieci to ma.
Jezeli po tym nie zniknie wtedy powinnas udać się do lekarza. Myslę, ze do normalnego, mowiąc mu, że probowałaś z lekiem na pleśniawkę i nie pomogło.
tak, dokładnie to to.

Właśnie teraz szukałam na internecie z czystej ciekawości na ten temat.
pewna lekarka się wypowiedziała, że jeśli mężczyzna nawet ma grzybicę prącia, a nastąpił seks oralny to zagrożenie zarażeniem się jest nikłe
__________________


I love electro house!<3
aanettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 07:44   #9
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

ja miałam biały nalot po przekłuciu języka, utrzymywał się przez tydzień i dodam że nic nie jadłam tylko piłam, bo w jedzeniu kolczyk przeszkadzał... Po też trudno było się pozbyć nalotu dlatego jak myłam zęby też czyściłam sobie język codziennie rano i wieczorem i po 4 dnach zszedł Moja koleżanka jak była na diecie też miała biały język i płukała w szałwi...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 08:00   #10
czarodziejkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

płukam język szałwią. ale narazie nic nie daje. jakby byl to tylko bialy nalot to bym sie tak nie przejmowała. Sęk w tym że jak głeboko wystawięjęzyk to takie krosty czerwone takie ble ble brzydkie no i przyznam ze tez jak uprawiałam ten sex oralny, takze całowałąm jego posladeczki ? ;d wiec jzu sama nei wiem, bo objawy wlasnie wystapily tak po tym...
czarodziejkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 08:09   #11
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez czarodziejkam Pokaż wiadomość
płukam język szałwią. ale narazie nic nie daje. jakby byl to tylko bialy nalot to bym sie tak nie przejmowała. Sęk w tym że jak głeboko wystawięjęzyk to takie krosty czerwone takie ble ble brzydkie no i przyznam ze tez jak uprawiałam ten sex oralny, takze całowałąm jego posladeczki ? ;d wiec jzu sama nei wiem, bo objawy wlasnie wystapily tak po tym...
znaczy się, między pośladeczkami, czy tak?
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 10:54   #12
czarodziejkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

miedzy posladeczki tez ;d kuzwa to moze od tego mi sie zorbilo i cos zlapałam, kupilam dentosol na plesniawki za 10 zl i sie psomarowałam nie iwem czy to cos pomoze;/

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

normalnie do rodzinnego wstydze sie z tym isc, bo jak to od tego co mysle czyli jak wyzej pisałąm to chyba tam cegle spale .. ;/ i lekarka na dodatek mnie zna
czarodziejkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:46   #13
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez czarodziejkam Pokaż wiadomość
miedzy posladeczki tez ;d kuzwa to moze od tego mi sie zorbilo i cos zlapałam, kupilam dentosol na plesniawki za 10 zl i sie psomarowałam nie iwem czy to cos pomoze;/

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

normalnie do rodzinnego wstydze sie z tym isc, bo jak to od tego co mysle czyli jak wyzej pisałąm to chyba tam cegle spale .. ;/ i lekarka na dodatek mnie zna
czy boli Cię gardło? czy z tym facetem masz również klasyczne stosunki seksualne, a jeśli tak, czy wszystko w porzadku z Twoja pochwą, w sensie czy nie zauważylaś dziwnej wydzieliny, świądu itp.? co wiesz o swoim partnerze seksualnym?
choroby przenoszone droga płciową moga rozwijac się u kobiet nawet do 60 dni, zarazic się można od seksu oralnego, analnego, klasycznego. Krostki na języku i na ustach są naprawdę niepokojące, nie możesz tego zbagatelizować. To może być zakażenie rzęsistkiem. Moja rada-wybierz się do jakiegoś nieznanego Ci lekarza prywatnie, otwarcie powiedz, że uprawiałaś seks oralny, niech Ci zajrzy w gardło.....my tutaj na wizażu nie postawimy Ci diagnozy. A, i ginekolog tez by się przydał...cytologii nie zaszkodzi zrobić

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
To się nazywa pleśniawka
Idz do najblizszej apteki i powiedz, ze chcesz cos na pleśniawkę. Duzo dzieci to ma.

dzieci + seks oralny = pleśniawka

Edytowane przez wandaweranda
Czas edycji: 2010-06-21 o 11:42
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:19   #14
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

mozliwe ze zlapalas grzybice idz do lekarza i nie martw sie ze cos powie.nie domysli sie .grzybice mozna nawet zlapac po antybiotykach wiec spokojnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:43   #15
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez czarodziejkam Pokaż wiadomość
płukam język szałwią. ale narazie nic nie daje. jakby byl to tylko bialy nalot to bym sie tak nie przejmowała. Sęk w tym że jak głeboko wystawięjęzyk to takie krosty czerwone takie ble ble brzydkie no i przyznam ze tez jak uprawiałam ten sex oralny, takze całowałąm jego posladeczki ? ;d wiec jzu sama nei wiem, bo objawy wlasnie wystapily tak po tym...



zacznijmy od małej lekcji budowy naszego ciała
http://pacjenci.dentonet.pl/?m=262

te krosty to brodawki okolone moja panno . czasami warto poznać swoje ciało z rysunków na biologii . Twój język najpewniej miał już ten nalot wcześniej i dopiero teraz tak się badasz. Jeśli włochaty język Cię niepokoi, to możesz go szczotkować osobną miękką szczoteczką- zetrzesz brodawki nitkowate. ale szczerze odradzam ostre szorownie języka, bo one rogowacieją i będa rosnąć, jak je podrażnisz .

jak Cię to niepokoi, to idź do lekarza, ale nie żadnego rodzinnego, bo on na jezyku sie nie zna, tylko do periodontologa. to rodzaj dentysty, chirurga od błon śluzowych i przyzębia.

ps możesz spokojnie uprawiać sex oralny, to nie od tego. raczej dieta, papierosy ( wtedy nalot jest brązowawy) i czynniki drażniące: ostre i gorące! pokarmy.

ps żadne pleśniawki... nawet nie ma czegoś takiego jak pleśniawki w ustach- tzn nie są białe. grzybica w ustach jest czerwona i wygladzona.

pozdrawiam Ciebie i Twój

ps Agness188 piękny podpis
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:47   #16
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość


zacznijmy od małej lekcji budowy naszego ciała
http://pacjenci.dentonet.pl/?m=262

te krosty to brodawki okolone moja panno . czasami warto poznać swoje ciało z rysunków na biologii . Twój język najpewniej miał już ten nalot wcześniej i dopiero teraz tak się badasz. Jeśli włochaty język Cię niepokoi, to możesz go szczotkować osobną miękką szczoteczką- zetrzesz brodawki nitkowate. ale szczerze odradzam ostre szorownie języka, bo one rogowacieją i będa rosnąć, jak je podrażnisz .

jak Cię to niepokoi, to idź do lekarza, ale nie żadnego rodzinnego, bo on na jezyku sie nie zna, tylko do periodontologa. to rodzaj dentysty, chirurga od błon śluzowych i przyzębia.

ps możesz spokojnie uprawiać sex oralny, to nie od tego. raczej dieta, papierosy ( wtedy nalot jest brązowawy) i czynniki drażniące: ostre i gorące! pokarmy.

ps żadne pleśniawki... nawet nie ma czegoś takiego jak pleśniawki w ustach- tzn nie są białe. grzybica w ustach jest czerwona i wygladzona.

pozdrawiam Ciebie i Twój

ps Agness188 piękny podpis
Pleśniawka to jest biały nalot i również związane jest z krostkami i zaczerwienieniem.
I nie powiedziałam, że już musi od razu się to brać z seksu oralnego. Moze to być również inna choroba, aż takim znawcą nie jestem
Jak Cie to bardzo niepokoi to idz do lekarza jaki proponuje martagg

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
czy boli Cię gardło? czy z tym facetem masz również klasyczne stosunki seksualne, a jeśli tak, czy wszystko w porzadku z Twoja pochwą, w sensie czy nie zauważylaś dziwnej wydzieliny, świądu itp.? co wiesz o swoim partnerze seksualnym?
choroby przenoszone droga płciową moga rozwijac się u kobiet nawet do 60 dni, zarazic się można od seksu oralnego, analnego, klasycznego. Krostki na języku i na ustach są naprawdę niepokojące, nie możesz tego zbagatelizować. To może być zakażenie rzęsistkiem. Moja rada-wybierz się do jakiegoś nieznanego Ci lekarza prywatnie, otwarcie powiedz, że uprawiałaś seks oralny, niech Ci zajrzy w gardło.....my tutaj na wizażu nie postawimy Ci diagnozy. A, i ginekolog tez by się przydał...cytologii nie zaszkodzi zrobić

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------




dzieci + seks oralny = pleśniawka

Ja mówiłam, że dużo dzieci (dorośli również) mają takie coś , czytać uważnie
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:46   #17
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość



Ja mówiłam, że dużo dzieci (dorośli również) mają takie coś , czytać uważnie
oj, taki żarcik na boku

a wracając do tematu-autorka wspomniała, że ma też białe kropeczki na ustach...hm

Edytowane przez wandaweranda
Czas edycji: 2010-06-21 o 19:47
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:40   #18
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

nie ma czegoś takiego jak pleśniawki w medycynie. choć pacjenci tym terminem nazywają afty, nalot bakteryjny na języku i grzybicę też.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:57   #19
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
nie ma czegoś takiego jak pleśniawki w medycynie. choć pacjenci tym terminem nazywają afty, nalot bakteryjny na języku i grzybicę też.
Może i nie ma tego określenia w medycynie, ale powszechnie się to uznaje i jak idziesz do apteki to farmaceutka od razu wie co Ci dać na tzw. "pleśniawkę", więc chyba nie ma co się czepiać nazw.
Tak czy owak jeżeli to nie zejdzie lub nie pomoże coś z apteki, knieczna jest konsutlacja z lekarzem.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 00:52   #20
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

afty nie pojawiaja sie na jezyku tylko na blonie sluzowej jamy ustnej.

a co do autorki to co on robi ze mu D..E lizesz jak mozna spytac <lol>? jestem w szoku nomalnie ..
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:10   #21
czarodziejkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

nie no partnera jestem pewna,, nie mial stosunków wczesniej z innymi, tylko ze mną mamy po 23 lata

Ale owszem kocham się z nim i klasycznie i oralnie i analnie,

Do ginekologa chodze co roku . Bylam pol roku wszystko ok, cytologia tez

Teraz nie odczuwam zadnych dolegliwosci tam, moze taki bialy sluzik,. ale to dni plodne wiec mysle ze dlatego

Na jezyku mam białawy nalot i krostki takie w tyle jezyka i czerwone takie mniejsze...
nie chce zadnego rzesistka czy co tam.. bo ja nie mialam nigdy takiej choroby, wiec nawet jakbym sie kochałą z nim klasycznie bez zabezp, a potem do buzi to nie poowinnam czegos takiego zlapac. sama juz nie wiem

no kupilam niby to i smaruje ;d zobaczymy, to pisze na ulotce ze na afty i owrzodzenia itp ;( jestem z malej miejscowosci i unas takich specjalistow jak tam ktoras pisałą nie ma, a rodzinny obok mnie przyjmuje ;d ale kurde no nie ide poki co, )

bede smarowac przez kilka dni, jak nic nie pomoze, to po niedzieli sie wybiore oby to nie bylo nic groznego ;(

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
czy boli Cię gardło? czy z tym facetem masz również klasyczne stosunki seksualne, a jeśli tak, czy wszystko w porzadku z Twoja pochwą, w sensie czy nie zauważylaś dziwnej wydzieliny, świądu itp.? co wiesz o swoim partnerze seksualnym?
choroby przenoszone droga płciową moga rozwijac się u kobiet nawet do 60 dni, zarazic się można od seksu oralnego, analnego, klasycznego. Krostki na języku i na ustach są naprawdę niepokojące, nie możesz tego zbagatelizować. To może być zakażenie rzęsistkiem. Moja rada-wybierz się do jakiegoś nieznanego Ci lekarza prywatnie, otwarcie powiedz, że uprawiałaś seks oralny, niech Ci zajrzy w gardło.....my tutaj na wizażu nie postawimy Ci diagnozy. A, i ginekolog tez by się przydał...cytologii nie zaszkodzi zrobić

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------




dzieci + seks oralny = pleśniawka
bolało mnie gardło ale to od zsimnych napoji, i przeszło

a np na myszcze nie mam zadnych takich krostek ani nic, bo sprawdzam, tylko na tym cholernym jezyku ;/

Edytowane przez czarodziejkam
Czas edycji: 2010-06-22 o 09:03
czarodziejkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:28   #22
zielonooka niewiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 121
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość

a co do autorki to co on robi ze mu D..E lizesz jak mozna spytac <lol>? jestem w szoku nomalnie ..
haha , dobre pytanie
zielonooka niewiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:39   #23
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

no a co ma robic ?? pieszczoty jak pieszczoty, autorka wątku nie napisałą ile są razem, ale napisała ze so dla siebie pierwszymi z tego co czytam, wiec moze i są ze sobą juz długo, a wtedy probuje sie roznych zarówno pozycji ,pieszczot itp wiec nie wiem co w tym smiesznego ? wessssssssss

dla mnie to nie jest nic dziwnego.... kazda para ma swoje preferncje seksulane, i robi to na co ma ochotę, chyba nikt do niczego ją nie zmuszał.. heh

i pozatym założony został wątek odnosnie problemu, a nie wysmiewania się . nie wiem po co zielonnoka napisałas cos, skoro co do wątku sie nie wypowiadasz, tylko glupie pytania a co on zrobił ze mu tak robiła, dla mnie porazka wasze zachowanie twoje i blondi ;/
__________________
Kizia mizia 24 powinno być

Edytowane przez Kizia Mizia19
Czas edycji: 2010-06-22 o 09:43
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:34   #24
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

z teg co czytalam od poczatku to nie bylo mowy o tym ze jest to powazny i dlugi zwiazek o czym piszesz ze sie roznych rzeczy probuje..
ale to nie usprawiedliwia tego ze jest to PONIZAJACE dla kobiety.. bez przesady. lizac facetowi dupe? a kim on jest zeby sie tak upokarzac.. ciekawe jak sie rozstana(nie zycze ooczywiscie tego) to jak sie bedzie wysmiewal z niej albo opowiadal kolegom jak ona robila dla niego wsyztsko co chcial.. troche wstydu i godnosci.. nawet jesli takie cos sie stalo to powina nam oszczedzic szczegolow.. chyba ze to PROWOKacja.??
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:48   #25
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Raczej to jej interes ile chodzą, czy się rozstaną. Moze lubi takie poniżenie, albo po prostu lubi rodzaj takiej gry wstępnej. Skąd wiesz czy on też nie zaspakaja jej w różne sposoby.
Boju co wam do tego Zwraca sie z porbleme, a wy tworzycie jakies dyskusje po co to roisz, ciekawi ile z nim pochodzisz, itp....
Pisze o tym wszystkim, bo nie chce pominąc żadnego faktu, nie uważasz?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:53   #26
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
z teg co czytalam od poczatku to nie bylo mowy o tym ze jest to powazny i dlugi zwiazek o czym piszesz ze sie roznych rzeczy probuje..
ale to nie usprawiedliwia tego ze jest to PONIZAJACE dla kobiety.. bez przesady. lizac facetowi dupe? a kim on jest zeby sie tak upokarzac.. ciekawe jak sie rozstana(nie zycze ooczywiscie tego) to jak sie bedzie wysmiewal z niej albo opowiadal kolegom jak ona robila dla niego wsyztsko co chcial.. troche wstydu i godnosci.. nawet jesli takie cos sie stalo to powina nam oszczedzic szczegolow.. chyba ze to PROWOKacja.??
-.-
jejku jakie poniżenie? ona po prostu sprawiała mu tym przyjemność
Dla jednych to jest poniżające np dla Ciebie a dla innych jak ona nie jest. Nie widzi większej różnicy między lizaniem jego penisa a lizaniem jego odbytu, i to i to jest dawanie mu oralnej przyjemności a nam nic do tego.

Co do pogrubionego..jakieś własne przykre doświadczenia?
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:57   #27
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Ja miałam kiedyś język z takim nalotem, bo żułam za dużo Big Redów - ostrych gum cynamonowych, które kocham, a których już w Polsce nie ma, przynajmniej w moim mieście i muszę ściągać z USA

także ja obstawiam na złą dietę, pewnie jakieś ostre przyprawy itp.
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:21   #28
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
-.-
jejku jakie poniżenie? ona po prostu sprawiała mu tym przyjemność
Dla jednych to jest poniżające np dla Ciebie a dla innych jak ona nie jest. Nie widzi większej różnicy między lizaniem jego penisa a lizaniem jego odbytu, i to i to jest dawanie mu oralnej przyjemności a nam nic do tego.

Co do pogrubionego..jakieś własne przykre doświadczenia?

niestety nie trafilas napisalam tak na zapas co moze sie stac a wtedy bedzie temat : co mam robic - on sie ze mnie smieje...

dla szanujacych dziewczyn jest ponizajace i koniec.

a jak autorka? wyleczona juz czy nie?
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:24   #29
czarodziejkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 27
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

oj zle mnie oceniacie, ja sie nie ponizam w ten sposb.

jestemy razem juz poltora roku, i od niedawna po prostu probujemy czegos nowego, przeciez on mnie nie prosi, zebym tak robila, on tez mnie w wszelaki sposob zaspokaja i nie przeskzadza na mto i nie uwazam ze nie mam godnosci, przez to ze lize posladeczki mojego ukochanego . !!! ja go kocham i on mnie i nie wstydzimy sie naszych ciałek.
A napisałąm tu o zupelnie czyms innym, ale widac kogos to uraziło :/

blondi nie tobie oceniac takie cos., to ze ty tak nie praktykujesz pieszczot to nie znaczy ze miliony innych kobiet tego nie lubi , czy sprawiac tako przyjemnosc swoim facetom i oczywiscie odwrotnie.

dopiero 1 dzien smaruje, napisze za kilka dni ;p

Edytowane przez czarodziejkam
Czas edycji: 2010-06-22 o 12:28
czarodziejkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 12:36   #30
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: sex oralny , czy to przez to ? :(

Nawet sie nie przejmuj takimi komentarzami i nikomu sie nie musisz tłumaczyc ile z kims chodzisz i co robisz.
Napisalas o faktach, ktore wydawaly sie byc dla Ciebie przyczyna choroby.

Co do Blodni - jezeli ludzie sobie ufaja, to nie ma czegos takiego jak ponizenie... to jest seks i tam jest wszystko dozwolone.
To ze dla Ciebie jest ponizające, nie znaczy ze dla innej kobiety rowniez. Nie mierz ludiz swoja miarą.
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 10:38:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.