Essence cz. IX - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 15:40   #3961
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
oo a kogo??
Mam tu taką jedną kandydatkę...

Jak o bronzerach mowa: czy wersja dla blondynek i brunetek tego matowego czymkolwiek się różni? Bo tak na nie patrzę i to to samo jest
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:47   #3962
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Szukaj swatchy w necie, leniuchu A tu bardzo zachęcająca recenzja http://swirlpearls.blogspot.com/2010...b-essence.html

P.S. Kolorem
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:54   #3963
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Szukaj swatchy w necie, leniuchu A tu bardzo zachęcająca recenzja http://swirlpearls.blogspot.com/2010...b-essence.html

P.S. Kolorem
Właśnie moje (wysłużony dla blondynek i nowy dla brunetek) mają identyczny kolor nie ogarniam

O, jaka milutka recenzja Ja się chyba jednak przy najbliższej okazji skuszę, bo nie jestem jakoś super blada, więc pomarańczki mi nie przeszkadzają
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:57   #3964
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Właśnie moje (wysłużony dla blondynek i nowy dla brunetek) mają identyczny kolor nie ogarniam

O, jaka milutka recenzja Ja się chyba jednak przy najbliższej okazji skuszę, bo nie jestem jakoś super blada, więc pomarańczki mi nie przeszkadzają
Chyba ktoś Cię w takim razie zrobił w balonika, albo trafiła Ci się jakaś wyjątkowa partia Cyknij fotkę dla porównania, bo aż nie chce mi się wierzyć
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:00   #3965
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Chyba ktoś Cię w takim razie zrobił w balonika, albo trafiła Ci się jakaś wyjątkowa partia Cyknij fotkę dla porównania, bo aż nie chce mi się wierzyć
Ze dwa dni temu też się im przeglądałam i zdziwiło mnie, że są prawie identyczne. Być może ten dla brunetek jest bardziej napigmentowany, ale w opakowaniach wyglądają niemal tam samo.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:04   #3966
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Chyba ktoś Cię w takim razie zrobił w balonika, albo trafiła Ci się jakaś wyjątkowa partia Cyknij fotkę dla porównania, bo aż nie chce mi się wierzyć
Fociaczki lecą do ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sdcscccccc.jpg (58,1 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rfewfeferf.jpg (49,9 KB, 180 załadowań)
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:19   #3967
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Ze dwa dni temu też się im przeglądałam i zdziwiło mnie, że są prawie identyczne. Być może ten dla brunetek jest bardziej napigmentowany, ale w opakowaniach wyglądają niemal tam samo.
Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Fociaczki lecą do ciebie
Toście mnie zaskoczyły https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html na kwc jest fotka ze strony Essence, różnicę widać. Dawno nie macałam testerów, przyjrzę się im następnym razem, porównam, obfocę

Dill, a czy podejrzenia Babci Mieci (mam dziadka Mietka ) są słuszne? Pokusiłabyś się o wysmarowanie swatchowe ręki czy czego tam chcesz?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 16:33   #3968
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Uczynię to jutro, bo teraz zbieram się na imprezę, a autobus powrotny mam o 5:17
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:40   #3969
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Zrobiłam małe guglowe śledztwo Na bank są 2 wersje, o czym świadczy ta recenzja: http://stylistaonline.pinger.pl/m/4952517. Może więc faktycznie różnica pojawia się przy używaniu

P.S. 5:17 - jak dojedziesz do domu, to na peeeewno będziesz w stanie przetestować oba pudry
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:43   #3970
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essence cz. IX

Tyle, że recenzja jest ze stycznia. Może coś majstrowali przy tych pudrach tak jak z pasiakami z sun clubu
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:51   #3971
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Zrobiłam małe guglowe śledztwo Na bank są 2 wersje, o czym świadczy ta recenzja: http://stylistaonline.pinger.pl/m/4952517. Może więc faktycznie różnica pojawia się przy używaniu

P.S. 5:17 - jak dojedziesz do domu, to na peeeewno będziesz w stanie przetestować oba pudry
Byłabym! Mi zarwane noce póki co nie rujnują kolejnego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bronzeryyy.jpg (42,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bronzeryyyyyyy.jpg (33,4 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bronzery.jpg (42,6 KB, 101 załadowań)
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 16:59   #3972
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Tyle, że recenzja jest ze stycznia. Może coś majstrowali przy tych pudrach tak jak z pasiakami z sun clubu
Nie mieli ich zmieniać, przynajmniej brak o tym informacji..
Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Byłabym! Mi zarwane noce póki co nie rujnują kolejnego dnia
A z tyłu, na naklejkach, jest in inglisz, że blond jest dla jasnej, a brunetkowy dla ciemnej skóry?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:30   #3973
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Mam tu taką jedną kandydatkę...

Jak o bronzerach mowa: czy wersja dla blondynek i brunetek tego matowego czymkolwiek się różni? Bo tak na nie patrzę i to to samo jest
Będę pod koniec następnego tygodnia na mieście to się przejdę do natury i jak tylko jeszcze sę ostaną to zakupię dla Cie Tylko który kulor?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:35   #3974
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: http://www.essence.eu/pl/produkty/su...brazujacy.html czy ten bronzer jest u nas dostępny, a ja jestem średnio widoma, czy go po prostu nie ma, bo jest za piękny, żebym mogła go dostać w swoje ręce? : (
Jest dostępny. Też go widziałam, w 2 szafie

Albo jestem nienormalna ale ja widzę różnicę między brunetkowym a blondynkowym


Info z Plantowej :
Całe Blossoms - 3 pudry, pełno błytstków, 3 wody, każdy kolor cienia.
Reszta szafy w miare pełna. Brakuje niektórych lakierów.



Taki małe info. Dziś zobaczyłam nowe pomadki Sensique. Ktoś pomyślał w firmie i są ofoliowane
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:38   #3975
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Żółty lakier z Blossom+ pękacz. Podoba mi się ^^
Osa rzeczywiście fajnie. To pękacz z Essence?
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Po wtopie z mozaiką z pierwszej szafy - to coś mnie nie kusi.
Kaszo, byłaś niezadowolona z mozaiki? Wydawało mi się, że wręcz przeciwnie i przypomina mi się coś że Twoja mama ją lubiła Bo byłam dziś w Olimpie i widziałam te mozaikowe pudry właśnie, umieszczone w miejscu pudru z Blossoms
MirellamKoko, przepraszam ale nie patrzyłam czy są pędzelki w Olimpie, dosłownie wpadłam i wypadłam - szukałam jednej rzeczy. Ale przy mnie pani wypakowywała wielką dostawę więc myślę że pewnie są
Achh i musze się pochwalić. Dorwałam Forget-me-not Dopiero w czwartej Naturze, bo na Świętoduskiej i w Olimpie limitka wymieciona jak leci.
A w Naturze na Świętoduskiej widziałam, jak Pani zwróciła uwagę jakimś laskom (jakieś obce rysy miały, Hinduski czy coś) żeby nie otwierały produktów, bo od tego są testery
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Zrobiłam małe guglowe śledztwo Na bank są 2 wersje, o czym świadczy ta recenzja: http://stylistaonline.pinger.pl/m/4952517. Może więc faktycznie różnica pojawia się przy używaniu
Fajny pierwszy komentarz pod recenzją
A Biedronka jest dla ubogich... nie ma jak stereotypy
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-05-27 o 17:43
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:59   #3976
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Osa rzeczywiście fajnie. To pękacz z Essence?

Kaszo, byłaś niezadowolona z mozaiki? Wydawało mi się, że wręcz przeciwnie i przypomina mi się coś że Twoja mama ją lubiła Bo byłam dziś w Olimpie i widziałam te mozaikowe pudry właśnie, umieszczone w miejscu pudru z Blossoms
MirellamKoko, przepraszam ale nie patrzyłam czy są pędzelki w Olimpie, dosłownie wpadłam i wypadłam - szukałam jednej rzeczy. Ale przy mnie pani wypakowywała wielką dostawę więc myślę że pewnie są
Achh i musze się pochwalić. Dorwałam Forget-me-not Dopiero w czwartej Naturze, bo na Świętoduskiej i w Olimpie limitka wymieciona jak leci.
A w Naturze na Świętoduskiej widziałam, jak Pani zwróciła uwagę jakimś laskom (jakieś obce rysy miały, Hinduski czy coś) żeby nie otwierały produktów, bo od tego są testery

Fajny pierwszy komentarz pod recenzją
A Biedronka jest dla ubogich... nie ma jak stereotypy
Ale nie o tej mowa, mama była zadowolona ze starej, plamiastej mozaiki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html a teraz mówimy o tej ze wzorem jak z limitki Pure Beauty https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-brunetek.html

Swoją drogą, ciekawe, kiedy wejdzie ta nowa wersja plamiastej mozaiki... Już nawet czeka na KWC
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 18:59   #3977
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
J
Albo jestem nienormalna ale ja widzę różnicę między brunetkowym a blondynkowym
Heh to dołączam do grona, bo ja też widzę różnicę, zwłaszcza na swatchach, bo jeżeli chodzi o zdjęcia opakowań to rzeczywiście, prawie identiko. Przyglądałam się kilka razy w swoim krótkim życiu tym brązerom i jestem pewna, że różnica pomiędzy brunetkowym a blondynkowym była i to dość znaczna. Brunetkowy ceglasty przeokropnie w stosunku do blondynkowego, a ten ostatni nawet nawet, ale kiedy porównałam go do rimmela 22 to też wydawał się podbiegać pomarańczą. Mnie najbardziej odpowiada ten brązer z jesiennych nowości, kolor ma przecudny, taki czysty spokojny brąz bez żadnych ceglastych podtonów i pigmentacja też bardzo ok
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:00   #3978
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny, malutki off top. Czy spotkałyście się kiedyś z tym że kredka, nie było do końca wypełniona rysikiem, tylko np tylko 1/3 kredki zawierała rysik a reszta była pusta?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:07   #3979
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

W 1/3 to może nie, ale czasami zdarzało się, zwłaszcza tym tańszym przy końcówce już rysika nie mieć

Najlepsze są ll, automatyczne, bardzo trwałe no i rysik jest do końca
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 19:15   #3980
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jest dostępny. Też go widziałam, w 2 szafie

Albo jestem nienormalna ale ja widzę różnicę między brunetkowym a blondynkowym


Info z Plantowej :
Całe Blossoms - 3 pudry, pełno błytstków, 3 wody, każdy kolor cienia.
Reszta szafy w miare pełna. Brakuje niektórych lakierów.



Taki małe info. Dziś zobaczyłam nowe pomadki Sensique. Ktoś pomyślał w firmie i są ofoliowane
mówisz o różnicy na podstawie pokazanych zdjęć, czy w ogóle?
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Heh to dołączam do grona, bo ja też widzę różnicę, zwłaszcza na swatchach, bo jeżeli chodzi o zdjęcia opakowań to rzeczywiście, prawie identiko. Przyglądałam się kilka razy w swoim krótkim życiu tym brązerom i jestem pewna, że różnica pomiędzy brunetkowym a blondynkowym była i to dość znaczna. Brunetkowy ceglasty przeokropnie w stosunku do blondynkowego, a ten ostatni nawet nawet, ale kiedy porównałam go do rimmela 22 to też wydawał się podbiegać pomarańczą. Mnie najbardziej odpowiada ten brązer z jesiennych nowości, kolor ma przecudny, taki czysty spokojny brąz bez żadnych ceglastych podtonów i pigmentacja też bardzo ok
Ponawiam pytanie z góry
Ze swatchy Dilli to w ogóle wydaje się, jakby blondynkowy był ciut ciut ciemniejszy
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, malutki off top. Czy spotkałyście się kiedyś z tym że kredka, nie było do końca wypełniona rysikiem, tylko np tylko 1/3 kredki zawierała rysik a reszta była pusta?
Jaki tam offtop. Jasne, że tak, niestety.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
W 1/3 to może nie, ale czasami zdarzało się, zwłaszcza tym tańszym przy końcówce już rysika nie mieć

Najlepsze są ll, automatyczne, bardzo trwałe no i rysik jest do końca
Z ll kilka razy miałam wtopę, że była ułamana, ale bez tej brakującej części = krótsza. Poza tym w LL też rysik nie jest długości całej kredki, niestety. Ma chyba 4cm.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:19   #3981
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Essence cz. IX

Wie może któraś czy w Douglasie w Katowicach jest czarny żelowy eyeliner (i przy okazji pędzelek do niego)? Zostały tam w ogóle jakieś inne kolory eyelinerów? Mieli jakąś dostawę? Czaję się na niego od miesiąca, a potrzebny mi jest na za tydzień. Znajdę go gdzieś może w okolicach Katowic w razie gdyby nie było w Douglasie?
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:30   #3982
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
mówisz o różnicy na podstawie pokazanych zdjęć, czy w ogóle?

Ponawiam pytanie z góry
Ze swatchy Dilli to w ogóle wydaje się, jakby blondynkowy był ciut ciut ciemniejszy
Przeczytaj dokładnie moją poprzednią wypowiedź. Mówiłam i o swatchach Dill, a później o tym, że kilka razy widziałam te brązery live bo swego czasu czaiłam się na nie niemożebnie, ale właśnie po porównaniach z rimmelem 22 odpuściłam.
Chociaż, ten blondynkowy... ok ok czupryna, daj se siana, masz tyle tych przyciemniaczy, że wnuki byś jeszcze obdzieliła... (to tak na autootrzeźwienie)

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Z ll kilka razy miałam wtopę, że była ułamana, ale bez tej brakującej części = krótsza. Poza tym w LL też rysik nie jest długości całej kredki, niestety. Ma chyba 4cm.
Nie no, jasne że ll jest krótsza w porównaniu z całością kredki, ale ten mechanizm wykręcający też zajmuje trochę miejsca (chociaż nie miałabym nic przeciwko zwiększeniu ilości rysika).
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:47   #3983
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Przeczytaj dokładnie moją poprzednią wypowiedź. Mówiłam i o swatchach Dill, a później o tym, że kilka razy widziałam te brązery live bo swego czasu czaiłam się na nie niemożebnie, ale właśnie po porównaniach z rimmelem 22 odpuściłam.
Chociaż, ten blondynkowy... ok ok czupryna, daj se siana, masz tyle tych przyciemniaczy, że wnuki byś jeszcze obdzieliła... (to tak na autootrzeźwienie)



Nie no, jasne że ll jest krótsza w porównaniu z całością kredki, ale ten mechanizm wykręcający też zajmuje trochę miejsca (chociaż nie miałabym nic przeciwko zwiększeniu ilości rysika).
Live to i ja widziałam i zauważałam też wtedy różnicę, a swatche mogą być różne (z różnych stron), dlatego wolałam się upewnić (kto pyta - wielbłądzi ). Może pobawię się kontrastem i ustawieniami w kompie, kto wie, możliwe, że wtedy coś zobaczę
Ale jeśli na fotkach Dill nie widzę różnicy, co więcej - ona na żywo nie widzi różnicy to coś jest na rzeczy
Dla mnie Rimmel był zbyt hmm grubo zmielony...? Nie wiem, czy to dobre określenie, ale mimo wszystko wolę ten puder.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:53   #3984
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ale nie o tej mowa, mama była zadowolona ze starej, plamiastej mozaiki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html a teraz mówimy o tej ze wzorem jak z limitki Pure Beauty https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-brunetek.html

Swoją drogą, ciekawe, kiedy wejdzie ta nowa wersja plamiastej mozaiki... Już nawet czeka na KWC
Wiem o której mówicie Nie o mozaice Sun Club tylko o nowej wersji mozaiki z pierwszej szafy która czeka na KWC
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1 o tutaj. I pewnie niedługo ktoś ją zrecenzuje, bo ja ją dzisiaj widziałam w Lublinie w dwóch Naturach. Było dużo
Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Ze swatchy Dilli to w ogóle wydaje się, jakby blondynkowy był ciut ciut ciemniejszy
lol patrząc po tych swatchach mam takie samo wrażenie
Co prawda sama mam tylko brunetkowy (i go kocham, koooocham ) ale te w Naturze które oglądałam różniły się od siebie. Tylko nie wiadomo czy tak jak któraś z was napisała, nie było przy nich teraz mieszane
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:57   #3985
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Wiem o której mówicie Nie o mozaice Sun Club tylko o nowej wersji mozaiki z pierwszej szafy która czeka na KWC
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1 o tutaj. I pewnie niedługo ktoś ją zrecenzuje, bo ja ją dzisiaj widziałam w Lublinie w dwóch Naturach. Było dużo

lol patrząc po tych swatchach mam takie samo wrażenie
Co prawda sama mam tylko brunetkowy (i go kocham, koooocham ) ale te w Naturze które oglądałam różniły się od siebie. Tylko nie wiadomo czy tak jak któraś z was napisała, nie było przy nich teraz mieszane
już jest??! A u mnie ciągle nie ma
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:39   #3986
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Albo jestem nienormalna ale ja widzę różnicę między brunetkowym a blondynkowym
Minimalna jest, ale na pewno nie taka, jak widać na zdjęciach na stronie


Burza mnie wygoniła z imprezy : (

Gofrzyco, dowiedziałam się dzisiaj, że będę w krakowie w przyszły weekend, więc sobie kupię sama, ale dzięki za chęci : *
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:01   #3987
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
mówisz o różnicy na podstawie pokazanych zdjęć, czy w ogóle?

Ponawiam pytanie z góry
Ze swatchy Dilli to w ogóle wydaje się, jakby blondynkowy był ciut ciut ciemniejszy

Jaki tam offtop. Jasne, że tak, niestety.

Z ll kilka razy miałam wtopę, że była ułamana, ale bez tej brakującej części = krótsza. Poza tym w LL też rysik nie jest długości całej kredki, niestety. Ma chyba 4cm.
Ja po zdjęciach i po oblookaniu live widzę różnicę Albo sobie wmawiam, ale raczej nie. Nie jest to jakaś wielka różnica, ale jest
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:19   #3988
ajay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 117
Dot.: Essence cz. IX

Czy sun club matt bronzing powder Was nie zapycha? Bo było tak napisane chyba w 1 recenzji na KWC i nie wiem czy to na pewno była jego wina, bo inni na to nie narzekają... Walczyłam z trądzikiem przez dłuuuuugi czas i nie chcę sobie zrobić krzywdy, a przymierzam się zdecydowanie do zakupu tego pudru.
ajay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 23:05   #3989
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

Mnie nie zapycha
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 08:12   #3990
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Osa rzeczywiście fajnie. To pękacz z Essence?
tak, to pękacz Essence
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.