depilacja woskiem w rolkach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 08:58   #31
leonela
Raczkowanie
 
Avatar leonela
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 136
Dot.: depilacja woskiem w rolkach

Dziewczyny która może polecić dobre paski fizelinowe do depilacji bo pierwszy raz trafiło mi się kupujac na allegro ,że spotykam takie dziadostwo -część paska zostaje na nodze
leonela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 22:58   #32
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: depilacja woskiem w rolkach

Ja polecam wszystkim depilacje laserowa, na poczatku uzywalam maszynki. Pozniej bylam na wsoku, ale strasznie mnie podraznial i uczulal. Wszystkie depilowane miejsca strasznie mnie bolaly, az w koncu kolezanka mnie namowila na depilacje laserowa. I nie ma nic lepszego
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 19:44   #33
porannagwiazda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 15
Dot.: depilacja woskiem w rolkach

Cytat:
Napisane przez leonela Pokaż wiadomość
Dziewczyny która może polecić dobre paski fizelinowe do depilacji bo pierwszy raz trafiło mi się kupujac na allegro ,że spotykam takie dziadostwo -część paska zostaje na nodze
Konkretnych niestety nie mogę polecić, bo kupuje u różnych sprzedawców, ale staram się wybierać te ze średniej półki cenowej. Raz chciałam oszczędzić i dostałam paski, które podczas odrywania się rozwarstwiają i zostają na nodze :/ co się namęczyłam, żeby ten pasek zerwać

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Używam wosku w rolkach od kilku lat (zaczęłam w 2009) i bardzo sobie chwalę...wcześniej używałam depilatora i wosk był dla mnie o wiele mniejszym bólem obecnie woskuję nogi, najczęściej miodowym łydkę, bo włosy są mocniejsze i azulerowym(?) albo tytanowym uda...jakiś rok temu zauważyłam, że bardzo długo (ok. tygodnia) utrzymuje mi się podrażnienie w okolicach bikini, więc przerzuciłam się na depilator i, o dziwo, nie boli i jestem w stanie dokładniej się wydepilować (włoski rosną w różnych kierunkach) uważam, że wosk jest świetny, ale do dużych powierzchni, nogi to pół godziny roboty i spokój na dwa-trzy tygodniezauważyłam też, że włosów jest mniej i rosną bardziej płytko, co mnie bardzo cieszy dodam jeszcze, że zimą, jak nie pokazuję nóg pozwalam włosom trochę bardziej urosnąć, wtedy depilacja woskiem jest dokładniejsza, a w lecie pomagam sobie jeszcze depilatorem
porannagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-24 20:44:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.