Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 17:36   #31
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

BEZ makijażu wyglądasz cudownie!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:57   #32
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
BEZ makijażu wyglądasz cudownie!
no jestem tego samego zdania, wg mnie lepiej.
Ten ostry makijaż jakoś tak cię postarza, "posztucznia" XD
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:18   #33
_camilla
Raczkowanie
 
Avatar _camilla
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 74
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Moim zdaniem ładnie Ci w obu wersjach, ja bym chyba nic nie zmieniała, zostawiłabym tak, jak jest.
Najlepiej, żebyś Ty czuła się dobrze!
PS. Jesteś baaaaardzo śliczna
__________________
Keep me safe inside
Your arms like towers
Tower over me  
_camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 22:02   #34
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez memnochx Pokaż wiadomość
Ale jesteś śliczna... z grzywką krótką czy długą, z makijażem czy bez, delikatna czy ostra... to bez znaczenia, bo wyglądasz zjawiskowo, masz oryginalną urodę i kropka.
Jej, dziękuję

Cytat:
Napisane przez rochejaqueleinkris Pokaż wiadomość
Żadna kobieta koń. Moja propozycja to fryzura w stylu Anne Hathaway: http://www.gettyimages.com/detail/ne...hoto/185412530
Spasuje Ci.
Oj ja bym się nie odważyła na tak krótkie cięcie Chociaż podziwiam inne kobiety w krótkich włosach
Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Po pierwsze - jesteś na prawdę piękną kobietą!!
Po drugie - ja bym na twoim miejscu zapuściła trochę grzywkę i zaczesała na bok , tak jak na zdjęciu dodanym przez rochejaqueleinkris.

Powodzenia
Dziękuję

Trochę się pospieszyłam, ale za namową części Wizażanek i desperacją patrzenia w lustro na tą długą twarz zrobiłam grzywkę na prosto

Cytat:
Napisane przez rochejaqueleinkris Pokaż wiadomość
Jasna sprawa, że piękną kobietą. Myśl o kobiecie koniu nie ma pokrycia w rzeczywistości.
Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Wow! Bardzo ładna jesteś!
Wchodząc na ten wątek myślałam ,że zobaczę kogoś podobnego do mnie- z kształtem twarzy konia.

Jak dla mnie wcale nie masz jakoś bardzo podłużnej twarzy ani tym bardziej wysokiego czoła. Bez grzywki wyglądasz prześlicznie.


Ja niestety też mam podddddddłużna twarz i to bardzo.. Do tego mam wielki nos,który przez wąską i długą twarz wygląda na jeszcze większego. Jest to mój największy kompleks. Bo nieważne jaka fryzurę będę mieć i tak twarz wyglada na długa...
No my kobiety z podłużna twarzą chyba już jesteśmy skazane na wieczne problemy z fryzurą
Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
łatwo się mówi komuś kto sam nie przypomina wyglądem konia
Chciałabym się nie przejmować,ale naprawdę źle się czuje z takim kształtem. Szczególnie,że u mnie ten kształt bardzo ujmuje urody..
Fajnie jakby były jakieś sposoby na poszerzenie twarzy-grzywka odpada, mam bardzo delikatne rysy i z grzywką wyglądam już zupełnie jak 5 letnie dziecko..
Może alternatywa i grzywka na bok ?
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
BEZ makijażu wyglądasz cudownie!
Nie uważam tak Wyglądam na chorą, czasami na podpitą bo mam sińce dość duże pod oczami. Jednak dziękuję za dobre słowa
Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
no jestem tego samego zdania, wg mnie lepiej.
Ten ostry makijaż jakoś tak cię postarza, "posztucznia" XD
Właśnie bez czy w minimalnym czuję się jak dzieciak Taka bez wyrazu, szara myszka, nic ciekawego No i mam już takie zboczenie mocniejszy makijaż bo inaczej czuję się taka szara, niewidzialna... Ale w sumie chcę się przekonać do siebie w naturalniejszej wersji
Cytat:
Napisane przez _camilla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ładnie Ci w obu wersjach, ja bym chyba nic nie zmieniała, zostawiłabym tak, jak jest.
Najlepiej, żebyś Ty czuła się dobrze!
PS. Jesteś baaaaardzo śliczna
Dziękuję!



No i mam grzywkę na prosto. Część z Was była za nią i chyba się przekonałam. Zresztą chciałam bardzo skrócić moją podłużną twarz.

Dzisiejsze zdjęcie. Mam tu mocny makijaż

Nie chodziło mi tutaj co prawda o dużą metamorfozę, ale jednak i tak ten wątek mimo wszystko dużo mi pomógł. Staram się inaczej patrzeć na swój kształt twarzy i dzięki Wam polubiłam grzywkę A nie traktuję już jej jako wyrok i z niechęcią.
Teraz będę ćwiczyć z tym konturowaniem twarzy. Mam nadzieję, że z czasem bardziej przekonam się do siebie w delikatnym makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (56,3 KB, 745 załadowań)
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 22:31   #35
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość


No my kobiety z podłużna twarzą chyba już jesteśmy skazane na wieczne problemy z fryzurą


Może alternatywa i grzywka na bok ?
Z grzywką na bok również brzydko wyglądałam
Wydaje mi się,że z nią jeszcze bardziej twarz dłuższa jest i grubsza


To prawda,że mając podłużną twarz ciężko dobrać fryzure
Chociaż Ty i tak masz ode mnie krótszą i drobniejszą .
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 23:10   #36
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Z grzywką na bok również brzydko wyglądałam
Wydaje mi się,że z nią jeszcze bardziej twarz dłuższa jest i grubsza


To prawda,że mając podłużną twarz ciężko dobrać fryzure
Chociaż Ty i tak masz ode mnie krótszą i drobniejszą .
A mi się zawsze wydawało, że pełniejsza twarz, nawet podłużna, optycznie nie wydaje się taka długa jak ta bardzo szczupła

Nie wiem jak wyglądasz, więc trudno mi coś ocenić. Jak chcesz zawsze możesz mi na priv podesłać swoje zdjęcie
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 00:22   #37
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Zrezygnuj z tej konturówki, bo źle to wygląda, zwłaszcza na ostatnim zdjęciu, a ładna z Ciebie dziewczyna.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 08:11   #38
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Zrezygnuj z tej konturówki, bo źle to wygląda, zwłaszcza na ostatnim zdjęciu, a ładna z Ciebie dziewczyna.
Patrząc na to zdjęcie widzę że faktycznie za ciemna jest
Dziękuję
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 09:09   #39
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Zrezygnuj z tej konturówki, bo źle to wygląda, zwłaszcza na ostatnim zdjęciu, a ładna z Ciebie dziewczyna.

Dziewczyny mają racje - masz niebanalną urode i nie psuj jej karykaturalnym makijażem!
Kontórowka maskaryczna na ostatnim zdjeciu, wg mnie uroku jeszcze dodałby Ci delikatniejkszy makijaz, nie taki ostry, spróbuj się przełamać mimo wszystko
I brwi - jedynie je bym zmieniła są za grube i ten uniesiony przesadnie trójkątny kształt. Mogąłbyś wrócić do takich, jakie miałaś na zdjeciu bez makijażu?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 09:10   #40
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Masz bardzo wyrazistą urodę, jesteś piękna i kobieca. Żaden z Ciebie koń Każda grzywka mi się u Ciebie podoba, jedyny zarzut mam właśnie do konturówki. Widzę Cię w czerwieni albo półtransparentnych pomadkach/błyszczykach. Zanim zaczniesz walczyć z bronzerem (głównie na brodę i przy nasadzie wlosów), to spróbuj nałożyć róż bardziej centralnie, tak po azjatycku - na sam środek kości policzkowych.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 09:13   #41
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Dziewczyny mają racje - masz niebanalną urode i nie psuj jej karykaturalnym makijażem!
Kontórowka maskaryczna na ostatnim zdjeciu, wg mnie uroku jeszcze dodałby Ci delikatniejkszy makijaz, nie taki ostry, spróbuj się przełamać mimo wszystko
I brwi - jedynie je bym zmieniła są za grube i ten uniesiony przesadnie trójkątny kształt. Mogąłbyś wrócić do takich, jakie miałaś na zdjeciu bez makijażu?
I nie musisz sie obawiać ze wyglądasz jak dzieciak, szczerze mówiac dałabym Ci dużo wiecej niż Twoje 22 lata ;-)
Co nie zmienia faktu że jesteś śliczna i na razie nie masz sie co martwic ze póki co wygladasz starzej


---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

I nie musisz sie obawiać ze wyglądasz jak dzieciak, szczerze mówiac dałabym Ci dużo wiecej niż Twoje 22 lata ;-)
Co nie zmienia faktu że jesteś śliczna i na razie nie masz sie co martwic ze póki co wygladasz starzej
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 09:26   #42
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Swoją drogą, jesteś takim połączeniem Marii Góralczyk z Angeliną Jolie
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 00:10   #43
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość


Właśnie bez czy w minimalnym czuję się jak dzieciak Taka bez wyrazu, szara myszka, nic ciekawego No i mam już takie zboczenie mocniejszy makijaż bo inaczej czuję się taka szara, niewidzialna... Ale w sumie chcę się przekonać do siebie w naturalniejszej wersji
na siebie zawsze patrzymy krytyczniej niż na innych, paradoksalnie ja siebie także bardziej lubię w mocniejszym makijażu, ale Ty bardziej mi się podobasz w wersji naturalnej.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 19:10   #44
syllwisz24
Przyczajenie
 
Avatar syllwisz24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Jesteś bardzo śliczną dziewczyną, ale wg mnie jak masz tak mocno podkreślone usta to wyglądasz jak po wstrzyknięciu siliconu. Pamiętaj, że piękne kobiety nie potrzebują dużo makijażu, wystarczy podkreślić naturalną urodę tuszem do rzęs!
syllwisz24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 21:09   #45
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

dziwnie to zabrzmi, ale jestesmy strasznie podobne . poza faktem, ze masz znacznie lepsze brwi, moje niestety nie odrosly po eksperymentach i po roku hodowli postawilam na ciensze . wracajac do sedna - z takimi rysami zdecydowanie lepiej wyglada grzywka prosta i ... to jak sie malujesz . mam podobny problem z ustami i wiem, ze jesli nie robie konturu to praktycznie wygladam dziwnie wiec uwazam, ze dobrze czynisz. tez mam dosc grzwyki i czasem zapuszczam, ale im jest dluzsza tym wyzsze wydaje sie czolo i wtedy niestety/stety zawsze wracam. zatem ja bympostawila na prosta grzywke, moze w z grubymi falami , mocny blysk na wlosach poszerza twarz (powaznie ). do tego koniecznie koturowka ( wlasnie, jakiej uzywasz, masz trwala ) i bizuteria
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 23:30   #46
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Dziewczyny mają racje - masz niebanalną urode i nie psuj jej karykaturalnym makijażem!
Kontórowka maskaryczna na ostatnim zdjeciu, wg mnie uroku jeszcze dodałby Ci delikatniejkszy makijaz, nie taki ostry, spróbuj się przełamać mimo wszystko
I brwi - jedynie je bym zmieniła są za grube i ten uniesiony przesadnie trójkątny kształt. Mogąłbyś wrócić do takich, jakie miałaś na zdjeciu bez makijażu?
Będę się przełamywać- mimo wszystko
Dodam zdjęcie jakie mam brwi bez podkreślania.
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Masz bardzo wyrazistą urodę, jesteś piękna i kobieca. Żaden z Ciebie koń Każda grzywka mi się u Ciebie podoba, jedyny zarzut mam właśnie do konturówki. Widzę Cię w czerwieni albo półtransparentnych pomadkach/błyszczykach. Zanim zaczniesz walczyć z bronzerem (głównie na brodę i przy nasadzie wlosów), to spróbuj nałożyć róż bardziej centralnie, tak po azjatycku - na sam środek kości policzkowych.
Będę próbować, dzięki za rady
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
I nie musisz sie obawiać ze wyglądasz jak dzieciak, szczerze mówiac dałabym Ci dużo wiecej niż Twoje 22 lata ;-)
Co nie zmienia faktu że jesteś śliczna i na razie nie masz sie co martwic ze póki co wygladasz starzej


---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

I nie musisz sie obawiać ze wyglądasz jak dzieciak, szczerze mówiac dałabym Ci dużo wiecej niż Twoje 22 lata ;-)
Co nie zmienia faktu że jesteś śliczna i na razie nie masz sie co martwic ze póki co wygladasz starzej
Dziękuję, w mocnym może i wyglądasz starzej ale w delikatnym czuję się trochę zbyt dziecinnie
Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Swoją drogą, jesteś takim połączeniem Marii Góralczyk z Angeliną Jolie
O Marii jeszcze nie słyszałam, chociaż widze podobieństwo, zwłaszcza kształtu twarzy. A Jolie często słyszę
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
na siebie zawsze patrzymy krytyczniej niż na innych, paradoksalnie ja siebie także bardziej lubię w mocniejszym makijażu, ale Ty bardziej mi się podobasz w wersji naturalnej.
Hmm mi ciężko się przełamać, ale pokaże Wam się w takiej wersji.
Cytat:
Napisane przez syllwisz24 Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo śliczną dziewczyną, ale wg mnie jak masz tak mocno podkreślone usta to wyglądasz jak po wstrzyknięciu siliconu. Pamiętaj, że piękne kobiety nie potrzebują dużo makijażu, wystarczy podkreślić naturalną urodę tuszem do rzęs!
Najpierw trzeba być taką kobietą
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
dziwnie to zabrzmi, ale jestesmy strasznie podobne . poza faktem, ze masz znacznie lepsze brwi, moje niestety nie odrosly po eksperymentach i po roku hodowli postawilam na ciensze . wracajac do sedna - z takimi rysami zdecydowanie lepiej wyglada grzywka prosta i ... to jak sie malujesz . mam podobny problem z ustami i wiem, ze jesli nie robie konturu to praktycznie wygladam dziwnie wiec uwazam, ze dobrze czynisz. tez mam dosc grzwyki i czasem zapuszczam, ale im jest dluzsza tym wyzsze wydaje sie czolo i wtedy niestety/stety zawsze wracam. zatem ja bympostawila na prosta grzywke, moze w z grubymi falami , mocny blysk na wlosach poszerza twarz (powaznie ). do tego koniecznie koturowka ( wlasnie, jakiej uzywasz, masz trwala ) i bizuteria
O ciekawe to dla mnie
No ja bez konturówki w kilku fragmentach ust mam kontur zamazany i nie lubie tego w sobie Jak nawet delikatnie jasną konturówką go poprawię to w końcu widać ich prawdziwy kształt.
Konturówki najbardziej lubię z Catrice


Wstawiam zdjęcia z dzisiaj w delikatnym makijażu. Jasne usta, delikatniej oczy i brwi bez malowania.
Ciężko mi zaakceptować taki wygląd jak mam być szczera

Ale pokaże Wam jak wyglądam w delikatnie podkreślonych ustach, bez malowania brwi i w delikatnym makijażu oczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (41,6 KB, 748 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (40,5 KB, 732 załadowań)
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 23:46   #47
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

fajny ten look i na pewno bedzie pochwalony, ale ja np. wole siebie w wyrazniejszym wydaniu i to samo mam patrzac na Twoje fotki .
co do ust- u mnie jest tak, ze jesli nie podkresle ust, a niestety czesto mi sie zdarza kiedy mam dola czy sie spiesze wygladam nie tylko gorzej, ale tez starzej . taki kontur ust musisz wydobyc bo inaczej jest cielista krzywa plama z daleka zamiast sexownych wydatnych warg . myslalam nawet o permanentnym makijazu ust, ale jedyne dobre miejsce (polecane m.in. przez wizazanki) gdzies sie wynioslo. niemniej pewnie w koncu pekne i zrobie cos takiego bo niestety, ale mam problem z trwaloscia konturowek. jedyna cudownie wrecz trwala ( ale niestety w mega przeklamanym kolorze) to jakis rodzaj pisaka z henna , ALE ciezko ja dostac ( tylko allegro) no i kolory masakrycznie roznia sie od realnych konturowek catrice jeszcze nie poznalam

brwi- masz swietne na ostatnich fotkach tez, takze pasuja i mocne i naturalne. mysle, ze jesli chcesz je naturalniej podkreslac to moze Ci sie sprawdzic moja ukochana kredka z gosha soft black
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-12, 23:48   #48
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość

Wstawiam zdjęcia z dzisiaj w delikatnym makijażu. Jasne usta, delikatniej oczy i brwi bez malowania.
Ciężko mi zaakceptować taki wygląd jak mam być szczera

Ale pokaże Wam jak wyglądam w delikatnie podkreślonych ustach, bez malowania brwi i w delikatnym makijażu oczu
1000x razy lepiej w takiej wersji, jeśli mam być szczera :P
i nie jestem jakąś zagorzałą fanką braku makijażu bądź make up-no make up, bo tak jak wspomniałam w moim poprzednim poście - sama bardzo lubię się malować.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 00:05   #49
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
fajny ten look i na pewno bedzie pochwalony, ale ja np. wole siebie w wyrazniejszym wydaniu i to samo mam patrzac na Twoje fotki .
co do ust- u mnie jest tak, ze jesli nie podkresle ust, a niestety czesto mi sie zdarza kiedy mam dola czy sie spiesze wygladam nie tylko gorzej, ale tez starzej . taki kontur ust musisz wydobyc bo inaczej jest cielista krzywa plama z daleka zamiast sexownych wydatnych warg . myslalam nawet o permanentnym makijazu ust, ale jedyne dobre miejsce (polecane m.in. przez wizazanki) gdzies sie wynioslo. niemniej pewnie w koncu pekne i zrobie cos takiego bo niestety, ale mam problem z trwaloscia konturowek. jedyna cudownie wrecz trwala ( ale niestety w mega przeklamanym kolorze) to jakis rodzaj pisaka z henna , ALE ciezko ja dostac ( tylko allegro) no i kolory masakrycznie roznia sie od realnych konturowek catrice jeszcze nie poznalam

brwi- masz swietne na ostatnich fotkach tez, takze pasuja i mocne i naturalne. mysle, ze jesli chcesz je naturalniej podkreslac to moze Ci sie sprawdzic moja ukochana kredka z gosha soft black
U mnie ogólnie i konturówki i szminki i nawet błyszczyki są bardzo trwałe, także na permanentny bym się nie zdecydowała.
W sumie gdzieś mam kredkę do brwi i to chyba z H&M, musze ją wygrzebać Ja zazwyczaj cieniami robię z Essence
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
1000x razy lepiej w takiej wersji, jeśli mam być szczera :P
i nie jestem jakąś zagorzałą fanką braku makijażu bądź make up-no make up, bo tak jak wspomniałam w moim poprzednim poście - sama bardzo lubię się malować.
No widzisz a dla mnie dziwne, że komuś ja w takiej wersji mogę się podobać Ale są gusta i guściki
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 06:29   #50
nadijahh
Raczkowanie
 
Avatar nadijahh
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Восток!
Wiadomości: 353
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Co to w ogóle za tytuł "kobieta-koń"?! Masz prześliczną buzię, sama bym się za Tobą na ulicy obejrzała pewnie
Moim zdaniem, najkorzystniej Ci we fryzurce na dwóch ostatnich zdjęciach z pierwszego postu, czyli w grzywce. Bardziej podoba mi się kiedy grzywkę masz ułożoną leciutko na bok. Oczywiście, bez grzywki też Ci ładnie!
__________________
"...И твердит он, смотря на закат, и на берег — покинутый узкий: этот город вернётся назад, Севастополь останется русским..."
nadijahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:50   #51
MysticNanette
Przyczajenie
 
Avatar MysticNanette
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 29
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Z grzywką wyglądasz grzeczniej Ale ślicznie, podoba mi się!
I rzeczywiście skraca ona twarz(ten kształt brwi na pierwszym zdjęciu trochę Ci wydłuża twarz dodatkowo, wydaje mi się), sama męczę się z wysokim czołem i też mam dość grzywki, ale co zrobić...
Bardzo podobasz mi się też grzywką na bok jak na pierwszym zdjęciu,
na Twoim miejscu zostałabym z grzywką, ale nie tak zupełnie prostą jak dałaś na pierwszym zdjęciu w kolejnym poście, postawiłabym na skośną bardziej.
Próbowałaś zakręcić na włosach fale? Chciałabym Cię zobaczyć w takim wydaniu
__________________

MysticNanette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:27   #52
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

O rany, jak Ci ładnie w delikatnym makijaż A jak wolisz mocniejszy look to może postaw na podkreślenie oczu, a nie ust, które same w sobie są bardzo wyraziste. Naprawdę nie musisz ich malować i tak są seksowne
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:34   #53
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
O rany, jak Ci ładnie w delikatnym makijaż
Zgadzam się. O wiele lepiej niż w mocniejszym.

A ja zapytam co to za błyszczyk/pomadka bo ma piękny kolor?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 15:11   #54
emmmwuuu
Raczkowanie
 
Avatar emmmwuuu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 201
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

W delikatnym makeupie wyglądasz PRZEPIEKNIE. W ogole sliczna z Ciebie dziewczyna, cos nowego wtrace, heh. Moze jezeli lepiej czujesz się w mocnym makijażu postaw na podkreślenie jednej części twarzy - jeśli usta mocne, to oczy bardzo delikatnie i odwrotnie. Zawsze to już coś.
emmmwuuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 17:04   #55
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez nadijahh Pokaż wiadomość
Co to w ogóle za tytuł "kobieta-koń"?! Masz prześliczną buzię, sama bym się za Tobą na ulicy obejrzała pewnie
Moim zdaniem, najkorzystniej Ci we fryzurce na dwóch ostatnich zdjęciach z pierwszego postu, czyli w grzywce. Bardziej podoba mi się kiedy grzywkę masz ułożoną leciutko na bok. Oczywiście, bez grzywki też Ci ładnie!
Dziękuję
Bo widzisz podłużna twarz kojarzy się z końską A niestety mam taki kształt twarzy


Cytat:
Napisane przez MysticNanette Pokaż wiadomość
Z grzywką wyglądasz grzeczniej Ale ślicznie, podoba mi się!
I rzeczywiście skraca ona twarz(ten kształt brwi na pierwszym zdjęciu trochę Ci wydłuża twarz dodatkowo, wydaje mi się), sama męczę się z wysokim czołem i też mam dość grzywki, ale co zrobić...
Bardzo podobasz mi się też grzywką na bok jak na pierwszym zdjęciu,
na Twoim miejscu zostałabym z grzywką, ale nie tak zupełnie prostą jak dałaś na pierwszym zdjęciu w kolejnym poście, postawiłabym na skośną bardziej.
Próbowałaś zakręcić na włosach fale? Chciałabym Cię zobaczyć w takim wydaniu
Ok, jak podrośnie zawsze mogę ją układać by zakrywała całe czoło i były niby na prosto ale końcówki grzywki układały sie lekko na bok

Oj wiele razy próbowałam fale, ale mam tak oporne włosy i dłużej niż 30 minut nie trzyma się na nich żadne fale, nie mówiąc o loczkach
Mam naturalnie proste włosy i ciężko z nimi coś zrobić tak są uparte
Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
O rany, jak Ci ładnie w delikatnym makijaż A jak wolisz mocniejszy look to może postaw na podkreślenie oczu, a nie ust, które same w sobie są bardzo wyraziste. Naprawdę nie musisz ich malować i tak są seksowne
A mi się wydawało, że jak mocniej nie podkreślę ust to moja twarz jest za mało wyraźna i przez to jeszcze bardziej pociągła
Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Zgadzam się. O wiele lepiej niż w mocniejszym.

A ja zapytam co to za błyszczyk/pomadka bo ma piękny kolor?
błyszczyk z Eveline sweet cream nr 333

Cytat:
Napisane przez emmmwuuu Pokaż wiadomość
W delikatnym makeupie wyglądasz PRZEPIEKNIE. W ogole sliczna z Ciebie dziewczyna, cos nowego wtrace, heh. Moze jezeli lepiej czujesz się w mocnym makijażu postaw na podkreślenie jednej części twarzy - jeśli usta mocne, to oczy bardzo delikatnie i odwrotnie. Zawsze to już coś.
Dziękuję, chociaż ja uważam trochę inaczej
I chyba tak będę robić albo usta albo oczy
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:05   #56
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

mi najbardziej się podobasz w grzywce - buzia się zaokrągliła . A próbowałaś się w kręconych włosach - myślę ze fale zmiękczyły by twoją twarz
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:57   #57
Rumianek8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 75
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Pokaż wiadomość
mi najbardziej się podobasz w grzywce - buzia się zaokrągliła . A próbowałaś się w kręconych włosach - myślę ze fale zmiękczyły by twoją twarz
Próbowałam i efekt bardzo mi się podoba, ale no na 15 minut, bo dłużej skręt mi się nie trzyma, mam tak oporne włosy na modelowanie, mimo mocnych i dobrych środków do stylizacji Naturalnie mam tak proste włosy

Mojemu Tż podobam się w spiętych włosach po bokach, wydaje mi się, że łagodzi to moje rysy.

Staram się na co dzień chociaż troszeczkę delikatniej malować
Przynajmniej jak mocniej usta to łagodniej oczy

I faktycznie grzywka trochę mi zaokrągla twarz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie6912.jpg (50,3 KB, 586 załadowań)
Rumianek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 20:52   #58
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

pierwsze i czwarte zdj jest oki
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-24, 19:05   #59
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia z dzisiaj w delikatnym makijażu. Jasne usta, delikatniej oczy i brwi bez malowania.
Ciężko mi zaakceptować taki wygląd jak mam być szczera

Ale pokaże Wam jak wyglądam w delikatnie podkreślonych ustach, bez malowania brwi i w delikatnym makijażu oczu
Wyglądasz tu PRZEŚLICZNIE, zazdroszczę urody. Ile ja bym dała żeby tak wyglądać
Według mnie o wiele lepiej ci z grzywką i w delikatniejszym makijażu.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 17:00   #60
diva_destruction
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 37
Dot.: Kobieta koń ? Zmora podłużnej twarzy. Co z tą grzywką ?

Cytat:
Napisane przez Rumianek8 Pokaż wiadomość
Będę się przełamywać- mimo wszystko
Dodam zdjęcie jakie mam brwi bez podkreślania.

Będę próbować, dzięki za rady

Dziękuję, w mocnym może i wyglądasz starzej ale w delikatnym czuję się trochę zbyt dziecinnie

O Marii jeszcze nie słyszałam, chociaż widze podobieństwo, zwłaszcza kształtu twarzy. A Jolie często słyszę

Hmm mi ciężko się przełamać, ale pokaże Wam się w takiej wersji.


Najpierw trzeba być taką kobietą


O ciekawe to dla mnie
No ja bez konturówki w kilku fragmentach ust mam kontur zamazany i nie lubie tego w sobie Jak nawet delikatnie jasną konturówką go poprawię to w końcu widać ich prawdziwy kształt.
Konturówki najbardziej lubię z Catrice


Wstawiam zdjęcia z dzisiaj w delikatnym makijażu. Jasne usta, delikatniej oczy i brwi bez malowania.
Ciężko mi zaakceptować taki wygląd jak mam być szczera

Ale pokaże Wam jak wyglądam w delikatnie podkreślonych ustach, bez malowania brwi i w delikatnym makijażu oczu
Mała dygresja - to nie jest delikatny makijaż oka. On jest mocny, a poprzedni był bardzo mocny.

Ja Cię widzę wiesz w jakim looku? Oprócz prostej grzywki także w kręconych włosach . Odpowiednio dobrane loki poszerzają twarz (jeśli już tak ją chcesz poszerzyć - ja bym chciała taką mieć, gdyż mam zupełnie odwrotny problem ) no i dodają jeszcze więcej uroku. Spróbuj sobie jakieś zrobić i pokaż efekt.
diva_destruction jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-30 13:02:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.