Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 15:53   #3091
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Prabal Gurung na Temptalii
Nic mnie szczególnie nie zachwyciło.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 15:55   #3092
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Na Temptali kolejne nowości :
http://www.temptalia.com/mac-technak...-december-2014
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 16:12   #3093
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nic mnie szczególnie nie zachwyciło.
a mnie też nic specjalnie
jeszcze z Heirloom coś bym dokupiła

EDIT: jedynie Ultramarine Pink bo może byłaby bardziej "noszalna" niż Flat Out F.
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-11-13 o 16:17
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 16:15   #3094
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
a dla mnie fajne
tylko,że ja ostatnio kupiłam kilka słoiczkowych eyelinerów z BB i mam ban
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 16:36   #3095
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a mnie też nic specjalnie
jeszcze z Heirloom coś bym dokupiła

EDIT: jedynie Ultramarine Pink bo może byłaby bardziej "noszalna" niż Flat Out F.
Też uważam, że jest całkiem fajna, podobnie jak ten błyszczyk Light English, ale jednak z mojej strony nie jest to jeszcze miłość - a przynajmniej nie na tyle silna, aby zapłacić więcej za produkt tylko dlatego, że ma złote opakowanie.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Kinky Boots: http://www.temptalia.com/mac-x-kinky...-november-2014

http://instagramasturias.files.wordp...2&h=211&crop=1

http://static.parastorage.com/media/...ad3eee.jpg_256

http://scontent-b.cdninstagram.com/h...67475861_a.jpg

http://scontent-b.cdninstagram.com/h...71692526_a.jpg (tu chyba najlepiej widać kolory)

http://scontent-a.cdninstagram.com/h...19968133_a.jpg
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-11-13 o 16:41 Powód: poprawki i dopiski :-)
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 16:42   #3096
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Mnie z tych kolekcji nic nei kręci. Linery mnie rozczarowały, myślałam, ze one będa w pisaku, a tymczasem to kredki, bleeeeh

To chyba sobie jeszcze coś z Heirloom sprawia zamiast tego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 19:06   #3097
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Przejrzałam te nowe kolekcje i szału nie robią. Też chętnie przygarnęłabym coś jeszcze z Heirloom Mix. Dziś Macówka przy kasie spytała, czy nie chcę jeszcze jakiegoś prasowanego pigmentu, bo już im się kończą... Odpowiedziałam jej taką miną:

Mam paletkę VG i jestem nią zachwycona, mocno skumulowany zapach szminek Maca - można się rozpłynąć A Regal Affair już cała się wysmarowałam, boski jest... Mam nadzieję, że na początku tygodnia zawita do mnie kurier z Salon Rouge. Strasznie podoba mi się jeszcze No Faux Pas, no i kilka prasowanych pigmentów, ale musiałabym chyba napaść na bank
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 19:06   #3098
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Też uważam, że jest całkiem fajna, podobnie jak ten błyszczyk Light English, ale jednak z mojej strony nie jest to jeszcze miłość - a przynajmniej nie na tyle silna, aby zapłacić więcej za produkt tylko dlatego, że ma złote opakowanie.
dokładnie, zgadzam się
nad light English chwilę myślałam ale tak samo nie będzie z tego miłości
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 19:36   #3099
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Moja przesylka dotarla dzis. Pomadka super i korektor tez trafilam z odcieniem - jestem mega zadowolona 💗
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2014-11-13 o 19:37
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 19:42   #3100
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
Moja przesylka dotarla dzis. Pomadka super i korektor tez trafilam z odcieniem - jestem mega zadowolona 💗
A jaka pomadke zamowilas?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 19:43   #3101
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Oglądałam dziś melbę (bo przecież nie szkodzi dokupić czwarty), ale nie wiem czy to chłodny czy to ciepły kolor. Boję się, że zmiesza się z moją skórą. No ale fajny, ciekawy.
Odcień ma bardzooo ładny. Co do tego (nie)mieszania, mam taki problem w porze, kiedy słońce bije po oczach. Mianowicie, w lato się robi ze mnie kakao ( z Ciebie też, nie?) , wtedy muszę Melbą machnąć nieco bardziej, a ona odznacza się po solidnej aplikacji na licu, dlatego najczęściej sięgam po nią w miesiącach nieświecących.

O, a tutaj blogerka dokładnie uchwyciła to, co mam na myśli.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2014-11-13 o 19:44
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 19:45   #3102
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Z tych klasycznych syrup ☺
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 07:54   #3103
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Odcień ma bardzooo ładny. Co do tego (nie)mieszania, mam taki problem w porze, kiedy słońce bije po oczach. Mianowicie, w lato się robi ze mnie kakao ( z Ciebie też, nie?) , wtedy muszę Melbą machnąć nieco bardziej, a ona odznacza się po solidnej aplikacji na licu, dlatego najczęściej sięgam po nią w miesiącach nieświecących.

O, a tutaj blogerka dokładnie uchwyciła to, co mam na myśli.
Bardzo naturalnie wygląda, ale mam wrażenie, że to za ciepły odcień różu do mojej skóry. Ja też mam skłonności do opalenizny, ale mam brudnoszary kolor (chłodny). Melba wydobywałaby nierówności i różowości na mojej skórze albo wyglądałaby jak nazbyt pomarańczowy podkład. Dzisiaj testuje I'm a lover, bardzo subtelny efekt, fajny na dzień, ponoć troszkę ciemniejszy niż well dressed. Swoją drogą well dressed na jasnych cerach wygląda super, w ogóle fajnie mieć taką jasną cerę jeszcze z piegami (w myśl zasady zawsze chcieć tego czego się nie ma )

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jesli wahasz się co do Salon Rouge, to może przyjrzyj się szmince z limitowanej świątecznej kolekcji Diora w odcieniu Daring Shock 005. Ta szminka to taki trochę dziwoląg (jest dwustronna). Na zdjęciach reklamowych wyglada na fioletową, ale w rzeczywistości ta ciemniejsza strona daje takie ładne, twarzowe, ciemne bordo. Dziś pomalowałam się nią po raz pierwszy, jedynie tą ciemniejszą stroną, i efekt naprawdę fajny - usta gładkie, nie za bardzo błyszczące, ale i nie mocno matowe - wg mnie to takie satynowe wykończenie.
Edit - fota szminki Diora
Faktycznie ładny kolor a jakie piękne usta!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze wirus, to ja wiem od jakis 6 lat I co gorsza nie umiem go niczym zwalczyć a co najgrosze i apokaliptyczne dla portfela - nie wiem nawet czy bym chciała

Melba jest fajna - mam ją i lubie, ale chyba bardziej ciepło wychodzi u mnie. Tak czy siak, nie miesza mi sie ze skóra.

Nie wiem, czy czytałas o moich perypetiach z Salon Rouge - ale dogadałam się z nią i jest w końcu miedzy nami chemia Wiec bierz póki jest na necie, bo w sklepach wykupiona

Ta próbka co dołaczają online to baza pod makijaz. Dosyc fajna, ja jestem z niej zadowolona, chociaz nie jest najlepszą macowabaza, jaka znam

Jak lubisz błyszczole zerknij na ten ze swiatecznej Courting Chic Jak na Cremesheena to nie klei sie w ogóle Drobinki nei migrują, a błyszczyk na ustach sie nie rozwarstwia, za to ma piekny głęboki kolor wina z drobinkami, miodzio
Czytałam o perypetiach, dobrze, że ją ujarzmiłaś, bo kolor naprawdę jest piękny. Ja muszę powstrzymać się do wypłaty z jakimś szaleństwem w MAC więc pewnie mi wykupią salon rouge (proszę nie kupować już!). Błyszczyków nie lubię specjalnie, ale ten MAC Rebel jest bardzo fajny, świetny na co dzień. Ostatnio kupiłam Chanel Bagatelle, bo dojrzałam go na ustach blogerki Agata ma nosa, ale na mnie jest bezbarwny mam chyba za mocno napigmentowane usta.
Courting Chic wygląda super, popatrzyłam sobie w sieci http://www.makeupandbeautyblog.com/w...heen-Glass.jpg czad, ale ta blogerka ma ciepłą tonację . No ale zdecydowanie pomyślę o nim

Próbka bazy już u mnie, ale nie testowałam. Za to testowałam wczoraj fascinating eye kohl i naprawdę fajna kredka, całkiem dobrze się trzyma i pomaga lepiej niż korektor aby usunąć oznaki zmęczenia!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 09:56   #3104
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Szukam jakiejś nude szminki najlepiej coś w stylu:
http://www.janefardon.com/lipstick/#pink-jasmine (kolor pink jasmine na dole widać)

Oglądam: brave, cosmo, mehr, twig, please me, fast play
Macie jakieś sugestie albo może możecie określić które są chłodniejsze i na żywo wchodzą w kolor pink jasmine?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 14:35   #3105
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Chcę trzy prasowane pigmenty, trzy wkłady cieni, konturówkę, lakier, puste palety i podkład. Co tu zrobić
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 14:57   #3106
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Chcę trzy prasowane pigmenty, trzy wkłady cieni, konturówkę, lakier, puste palety i podkład. Co tu zrobić
Masz dwa wyjścia - albo zrób szybki skok na bank, albo najpierw kup to, co jest limitowane

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Szukam jakiejś nude szminki najlepiej coś w stylu:
http://www.janefardon.com/lipstick/#pink-jasmine (kolor pink jasmine na dole widać)

Oglądam: brave, cosmo, mehr, twig, please me, fast play
Macie jakieś sugestie albo może możecie określić które są chłodniejsze i na żywo wchodzą w kolor pink jasmine?
Nie mam żadnej ze szminek, o których piszesz, ale jak tak patrzę na kolor pink jasmin (przynajmniej jak chodzi o to, co przedstawia mój monitor), to z MACowych przychodzi mi do głowy Chatterbox, Faux, może Lovelorn, względnie Speed Dial.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 18:34   #3107
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
darmowa wysyłka jest dalej w MACu, bynajmniej mnie wyświetla się 0,00zł
a za pobraniem jak zawsze 3zł (swoją drogą to chyba najtańsze pobranie ever )
też zawsze biorę za pobraniem

a ja nie ogarniam bo zamiast MACowej Prep+ Prime dostalam do zakupów bazę... Bobbi Brown...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 18:58   #3108
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
też zawsze biorę za pobraniem

a ja nie ogarniam bo zamiast MACowej Prep+ Prime dostalam do zakupów bazę... Bobbi Brown...
Hit-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 19:18   #3109
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
też zawsze biorę za pobraniem

a ja nie ogarniam bo zamiast MACowej Prep+ Prime dostalam do zakupów bazę... Bobbi Brown...
Ja dostałam normalnie bazę P+P wczoraj paczka mi przyszła...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 19:40   #3110
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Błyszczyków nie lubię specjalnie, ale ten MAC Rebel jest bardzo fajny, świetny na co dzień. Ostatnio kupiłam Chanel Bagatelle, bo dojrzałam go na ustach blogerki Agata ma nosa, ale na mnie jest bezbarwny mam chyba za mocno napigmentowane usta.
Courting Chic wygląda super, popatrzyłam sobie w sieci http://www.makeupandbeautyblog.com/w...heen-Glass.jpg czad, ale ta blogerka ma ciepłą tonację . No ale zdecydowanie pomyślę o nim

Próbka bazy już u mnie, ale nie testowałam. Za to testowałam wczoraj fascinating eye kohl i naprawdę fajna kredka, całkiem dobrze się trzyma i pomaga lepiej niż korektor aby usunąć oznaki zmęczenia!
Ja też niebłyszczykowa w sumie, wiec kupuję naprawde rzadko i tylko wtedy, gdzie jest efekt naprawdę "woow", mam ich w kosmetyczce tylko 5 sztuk. Od czasu do czasu lubie użyć same albo na szminke. CC sie nei mogłam oprzeć. A ta blogerka, Karen to ma dosyc ciemną karnację, wiec nią bym się nijak nie kierowała.

Fascinating mam prawie od samego początku przygody z macem. Uzywam go na linię wodną, albo jako baze pod cienie jak zalezy mi na intensywnym i realnym kolorze cienia. A Ty jak jej używasz?

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
też zawsze biorę za pobraniem

a ja nie ogarniam bo zamiast MACowej Prep+ Prime dostalam do zakupów bazę... Bobbi Brown...
Kasiu, może im sie skończyła akurat a nie chcieli wyjsc na świnki, to dali Bobikową?
Ale to i tak nieładnie w sumie wyszło ...

A jak wrazenia z paletki VG?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 20:22   #3111
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
też zawsze biorę za pobraniem

a ja nie ogarniam bo zamiast MACowej Prep+ Prime dostalam do zakupów bazę... Bobbi Brown...
yyy to Ci niespodzianka
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 12:02   #3112
monico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Witajcie dziewczyny
Gdzie polecacie kupowac produkty MACa?Nie mam zupelnie dostepu stacjonarnie i wiem ze moge kupic online w MAC i chce w koncu poznac te wspanialosci poniewaz jeszcze nie probowalam i zakupic szminke i blyszczyk- to na bank narazie ale tez kusza mnie dodatki i bony w Douglasie tylko naczytalam sie o jakichs "macanych" produktach wysylanych jako nowe co jest zupelna porazka dla mnie,nie wyobrazam sobie placenia jakiejkolwiek kasy za cos takiego,macie jakies doswiadczenia?poradzcie prosze bede wdzieczna
monico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 13:23   #3113
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez monico Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Gdzie polecacie kupowac produkty MACa?Nie mam zupelnie dostepu stacjonarnie i wiem ze moge kupic online w MAC i chce w koncu poznac te wspanialosci poniewaz jeszcze nie probowalam i zakupic szminke i blyszczyk- to na bank narazie ale tez kusza mnie dodatki i bony w Douglasie tylko naczytalam sie o jakichs "macanych" produktach wysylanych jako nowe co jest zupelna porazka dla mnie,nie wyobrazam sobie placenia jakiejkolwiek kasy za cos takiego,macie jakies doswiadczenia?poradzcie prosze bede wdzieczna
Kupowałam kilka razy w Douglasie i nie miałam z tym żadnych problemów, ale może warto zapytać na wątku o promocjach w D. i S. Mimo to wolę kupować na stronie Maca, bo w D. nie ma dużego wyboru a kody rabatowe i tak nie wchodzą na Maca. Zależy też co konkretnie chcesz kupić, jeśli coś ze stałej kolekcji to może warto w Douglasie, naliczą Ci się punkty i dostaniesz jakieś próbki
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 17:54   #3114
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez monico Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Gdzie polecacie kupowac produkty MACa?Nie mam zupelnie dostepu stacjonarnie i wiem ze moge kupic online w MAC i chce w koncu poznac te wspanialosci poniewaz jeszcze nie probowalam i zakupic szminke i blyszczyk- to na bank narazie ale tez kusza mnie dodatki i bony w Douglasie tylko naczytalam sie o jakichs "macanych" produktach wysylanych jako nowe co jest zupelna porazka dla mnie,nie wyobrazam sobie placenia jakiejkolwiek kasy za cos takiego,macie jakies doswiadczenia?poradzcie prosze bede wdzieczna
Ze stałych kolekcji to zamawiam częściej w Douglasie bo naliczą mi punkty, czasem wejdą jakieś kody promocyjne no i można wybrać 3 próbki, czas na zwrot kosmetyku w Douglasie jest dużo dłuższy niż w MACu bo aż 30 dni bodajże, chociaż nic jeszcze nie odsyłałam zawsze lubię mieć tą pewność że jak wizualnie mi coś nie podpasuje to mogę odesłać.Zamawiam również z MACa online, ale odkąd MAC pojawił się w Douglasie to dużo rzadziej. Jeżeli chodzi o wymacany produkt to mam podejrzenia, że taki właśnie mi się trafił, w MACu online, do dziś nie mam pewności czy to tak się ułożyła faktura czy faktycznie ktoś paluchem przejechał
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:22   #3115
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hit-)
no. a szkoda bo chciałam tę macową wypróbować...
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja dostałam normalnie bazę P+P wczoraj paczka mi przyszła...
no chyba dla mnie nie stykło...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kasiu, może im sie skończyła akurat a nie chcieli wyjsc na świnki, to dali Bobikową?
Ale to i tak nieładnie w sumie wyszło ...

A jak wrazenia z paletki VG?
no, szkoda trochę.
VG dopiero dzisiaj dorwałam
babol ze mnie ale no nie miałam kiedy obfocić nawet a ja zanim nie obfocę to nie tykam podoba mi się pomysł, że w jednym rządku są odcienie matowe a obok perłowe, w sumie powtórzył mi się tylko jeden odcień. Ona będzie w ogóle super do sesji bo nie trzeba się grzebać z dezynfekcją sztyftu Mam z nich wszystkich tylko RuPaula (to chyba I była? czy V?) Bardzo bardzo in plus. A jeszcze zamówiłam sobie Full Coverage bo go Goss tak chwali, zobaczymy jutro co to za cudo

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
yyy to Ci niespodzianka
co nie ? w ogóle gdzie pies gdzie wydra? tzn ja wiem, ze to ten sam producent ale no...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:33   #3116
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Kupila ktoras prasowany pigment Victorian Plum? Warto?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:00   #3117
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no, szkoda trochę.
VG dopiero dzisiaj dorwałam
babol ze mnie ale no nie miałam kiedy obfocić nawet a ja zanim nie obfocę to nie tykam podoba mi się pomysł, że w jednym rządku są odcienie matowe a obok perłowe, w sumie powtórzył mi się tylko jeden odcień. Ona będzie w ogóle super do sesji bo nie trzeba się grzebać z dezynfekcją sztyftu Mam z nich wszystkich tylko RuPaula (to chyba I była? czy V?) Bardzo bardzo in plus. A jeszcze zamówiłam sobie Full Coverage bo go Goss tak chwali, zobaczymy jutro co to za cudo
Mam tak samo - bez porządnego obfocenia nie tykam kosmetyku a już myślałam, ze musze to leczyć

Ja dzisiaj malowałam usta tą nudkową i jestem w niej zakochana, czegoś takiego włąsnie mi brakowało w kolekcji
Teraz myślę, jaka konturówka by do niej pasowała, masz jakiś pomysł?

Tez widziałam ze Goss chwalił go I też myslałam, czy nie kupić, ale na razie się nei zdecydowałam. Jak będe miała nadmiar kasy to moze wtedy
Ale czekam na Twoje wrazenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:21   #3118
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam tak samo - bez porządnego obfocenia nie tykam kosmetyku a już myślałam, ze musze to leczyć

Ja dzisiaj malowałam usta tą nudkową i jestem w niej zakochana, czegoś takiego włąsnie mi brakowało w kolekcji
Teraz myślę, jaka konturówka by do niej pasowała, masz jakiś pomysł?

Tez widziałam ze Goss chwalił go I też myslałam, czy nie kupić, ale na razie się nei zdecydowałam. Jak będe miała nadmiar kasy to moze wtedy
Ale czekam na Twoje wrazenia
nieeee wszystko z Tobą w porządku.... no chyba, że z nami obiema coś nie teges

Do nudkowej na pierwszy rzut oka pasuje mi niemal idealnie Subculture, jutro wypróbuję to połączenie
haha ja czekam na "nadmiar kasy" żeby paletę Warm capnąć ale coś ten nadmiar nie przychodzi i nie przychodzi... :/ skubany.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:46   #3119
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nieeee wszystko z Tobą w porządku.... no chyba, że z nami obiema coś nie teges

Do nudkowej na pierwszy rzut oka pasuje mi niemal idealnie Subculture, jutro wypróbuję to połączenie
haha ja czekam na "nadmiar kasy" żeby paletę Warm capnąć ale coś ten nadmiar nie przychodzi i nie przychodzi... :/ skubany.
Eee, jak dwie to pewno i jeszcze ktoś by sie znalazł w tej grupie

Dziękuję, Subculture mam, ale jakos głupio załozyłam, bz wypróbowania ze nie będzie pasowała Ale spróbuje
Najbardziej mnie kreci w paletce VG I - widziałam ją kiedyś u Ciebie na blogu i od tamtej pory myslałam o kupnie, ale schodziło mi jakos, bo limitki, etc No i czekanie sie opłaciło w sumie, bo mam wszystke VG w jednopaku

Cóż, ciągle limitki i inne takie nie sprzyjają nadmiarowi kasy

A jednak paletką chodzi Ci po głowie Ja sobie obiecałam, ze do końća tego roku zadnych nowych cieni, prócz ew. prasowanych pigmentów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 13:34   #3120
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Masz dwa wyjścia - albo zrób szybki skok na bank, albo najpierw kup to, co jest limitowane

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------


Nie mam żadnej ze szminek, o których piszesz, ale jak tak patrzę na kolor pink jasmin (przynajmniej jak chodzi o to, co przedstawia mój monitor), to z MACowych przychodzi mi do głowy Chatterbox, Faux, może Lovelorn, względnie Speed Dial.
Może Faux, mam chatterbox i loverlorn, za dużo niebieskich tonów i nie daje to takiego koloru jakiego szukam. Szukam czegoś bardziej żółtego, bez brązowych tonów ciągle się kręcę wokół Faux, Kinda sexy, Mehr, Cosmo, Brave i jeszcze jakiś, których nie pamiętam, bo mi skasowało koszyk na douglasie (na MAC ich nie było, kurde)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja też niebłyszczykowa w sumie, wiec kupuję naprawde rzadko i tylko wtedy, gdzie jest efekt naprawdę "woow", mam ich w kosmetyczce tylko 5 sztuk. Od czasu do czasu lubie użyć same albo na szminke. CC sie nei mogłam oprzeć. A ta blogerka, Karen to ma dosyc ciemną karnację, wiec nią bym się nijak nie kierowała.

Fascinating mam prawie od samego początku przygody z macem. Uzywam go na linię wodną, albo jako baze pod cienie jak zalezy mi na intensywnym i realnym kolorze cienia. A Ty jak jej używasz?
Na linie wodną, bardzo fajnie rozświetla spojrzenie. Mam wrażenie, że w zakresie niwelowania cieni robi lepszą robotę niż korektor. I się trzyma! To dopiero. Póki co chyba moim jedynym nieudanym zakupem (a raczej średnio udanym, bo nie mogę też wystawić złej noty) z MAC jest kredka do brwi. Nie przepadam za nią.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.