Jaki nawilżacz stosować do Brevoxylu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-23, 14:12   #1
Junxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 8
Exclamation

Jaki nawilżacz stosować do Brevoxylu ?


Witam. Jestem chłopakiem mam 15 lat :P. Chcę zakupić sobie brevoxyl bo podobno działa a ja mam zaskórniki i pryszcze :P. Nie są duże więc powinno pomóc. Nie jestem za bardzo w temacie więc czy taki z rossmana za 10 zł ok. Wystarczy ? I kiedy go stosować po nałożeniu Brevoxylu czy przed ? Dzięki za wszystkie odpowiedzi
Junxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 18:35   #2
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Jaki nawilżacz stosować do Brevoxylu ?

Nie kupuj nic drogeryjnego, najlepiej kup jakiś krem w aptece, tylko bez parafiny w składzie i innych rzeczy, które mogą zapchać, np. LRP Hydraphse Legere, z tańczych poszukaj czegoś np. z Iwostinu czy Pharmacerisu, najlepiej dedykowanego do skóry wrażliwej, czy z serii Pharmaceris R- nie sugeruj się tym, że jest dla cery z trądzikiem różowatym, fajnie koi i nawilża Dość tanie kremy ma też Sylveco np. lekki krem brzozowy Możesz też kupić jakiś mały olejek, np. jojoba i nim nawilżać twarz, sprawdź najpierw czy Cię nie zapcha, dobre jest też masło shea, ale to raczej miejscowo- na bardzo przesuszone obszary. Na zmiany fajnie działa Effaclar Duo Właściwa pielęgnacja jest ważna, bo chociaż nie leczy trądziku to pomaga w utrzymaniu efektów leczenia na przykład i nie rozsiewa bakterii. Ja polecam też dermatologa, jak Ci nie pomoże samodzielna kuracja, nie ma co czekać aż będzie gorzej Jeśli chodzi o pielęgnację jeszcze to w skrócie: coś delikatnego do mycia- ja używam żelu Pharmaceris R i złuszczanie + nawilżanie
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-01-23 o 18:37
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-23 19:35:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.