czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-18, 21:43   #1
natalusia999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 24

czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??


Witam wszystkich!
Chciałabym uzyskać odpowiedzi lub rady na nurtujące mnie zachowanie pewnego chlopaka gdyż sama nie wiem co myślec a nie umiem opowiedzieć o tym bliskim mi osobom gdyż się wstydzę. Sprawa się ma tak poznałam faceta gdzieś z ponad 2 tygodnie temu na imprezie świetnie się bawiliśmy razem nie odstępował mnie na krok dużo rozmawialiśmy odprowadził wziął numer na drugi dzień napisał i chciał się umówić już jak najszybciej na spotkanie. Zgodziłam się oczywiście gdyż spodobał mi się, jeśli chodzi o spotkanie było bardzo miło i cały czas rozmawialismy az w koncu mnie pocałował i powiedział ze mam seksowne spojrzenie a po spotkaniu jak zawsze odprowadził itd. Następnie spotkaliśmy się na imprezie gdzie wybrałam się z znajomą (wiedziałam że on będzie) nie odstępował mnie na krok bawilismy się tylko razem i stwierdził że jest zazdrosny.... po weekendzie zaprosił mnie do siebie na mieszkanie (mieszka sam) na początku bylo milo poczęstował winem rozmawialismy dużo poczym znowu zaczał mnie całowac i dotykać ale żartem powiedziałam że nie wolno tak szybko po czym zamilkł. A że wczesniej założyłam się z nim o pewną sprawe i przegralam obiecałam mu masaż pleców tak więc się stało gdzie po nim znowu zaczał mnie całowac dotykać.... nie powiem podobało mi sie sama zaczełam go dotykac i całować ale do nieczego nie doszło bo ja niechciałam a on ewidetnie chciał seksu tylko ja sprawiłam mu przyjemnośc pieszczotami. Jednak w trakcie zapytałam czy nie uzna mnie za łatwą i powiedziałam ze napewno mu się znudze a on popatrzył mi w oczy i trzymał za twarz powiedział ze nie bo mu się podobam reszte wieczoru rozmawialismy i przytulalismy się a nastepnie odprowadził mnie i się pożegnaliśmy. Wczoraj się odezwał i zaproponował kino i że mnie po mnie przyjedzie.... zgodziłam się ale sama niewiem co o tym myślec;/
natalusia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 21:51   #2
fewir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez natalusia999 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Chciałabym uzyskać odpowiedzi lub rady na nurtujące mnie zachowanie pewnego chlopaka gdyż sama nie wiem co myślec a nie umiem opowiedzieć o tym bliskim mi osobom gdyż się wstydzę. Sprawa się ma tak poznałam faceta gdzieś z ponad 2 tygodnie temu na imprezie świetnie się bawiliśmy razem nie odstępował mnie na krok dużo rozmawialiśmy odprowadził wziął numer na drugi dzień napisał i chciał się umówić już jak najszybciej na spotkanie. Zgodziłam się oczywiście gdyż spodobał mi się, jeśli chodzi o spotkanie było bardzo miło i cały czas rozmawialismy az w koncu mnie pocałował i powiedział ze mam seksowne spojrzenie a po spotkaniu jak zawsze odprowadził itd. Następnie spotkaliśmy się na imprezie gdzie wybrałam się z znajomą (wiedziałam że on będzie) nie odstępował mnie na krok bawilismy się tylko razem i stwierdził że jest zazdrosny.... po weekendzie zaprosił mnie do siebie na mieszkanie (mieszka sam) na początku bylo milo poczęstował winem rozmawialismy dużo poczym znowu zaczał mnie całowac i dotykać ale żartem powiedziałam że nie wolno tak szybko po czym zamilkł. A że wczesniej założyłam się z nim o pewną sprawe i przegralam obiecałam mu masaż pleców tak więc się stało gdzie po nim znowu zaczał mnie całowac dotykać.... nie powiem podobało mi sie sama zaczełam go dotykac i całować ale do nieczego nie doszło bo ja niechciałam a on ewidetnie chciał seksu tylko ja sprawiłam mu przyjemnośc pieszczotami. Jednak w trakcie zapytałam czy nie uzna mnie za łatwą i powiedziałam ze napewno mu się znudze a on popatrzył mi w oczy i trzymał za twarz powiedział ze nie bo mu się podobam reszte wieczoru rozmawialismy i przytulalismy się a nastepnie odprowadził mnie i się pożegnaliśmy. Wczoraj się odezwał i zaproponował kino i że mnie po mnie przyjedzie.... zgodziłam się ale sama niewiem co o tym myślec;/
oooooo matko a co tu jest do myślenia? Podobasz mu się a to normalne że z osobą która nam się podoba chcemu się dotykać, całować, uprawiać seks. Ty się nie zgodziłaś a on dalej chce się spotykać z czego jasno wynika że chce Cię lepiej poznać, być może się związać. W czym problem Ja na drugiej randce zainicjowałam seks z chłopakiem z którym się spotykałam i jesteśmy już rok razem, on mnie kocha i szanuje Nie przesadzaj.
fewir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 21:53   #3
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez natalusia999 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Chciałabym uzyskać odpowiedzi lub rady na nurtujące mnie zachowanie pewnego chlopaka gdyż sama nie wiem co myślec a nie umiem opowiedzieć o tym bliskim mi osobom gdyż się wstydzę. Sprawa się ma tak poznałam faceta gdzieś z ponad 2 tygodnie temu na imprezie świetnie się bawiliśmy razem nie odstępował mnie na krok dużo rozmawialiśmy odprowadził wziął numer na drugi dzień napisał i chciał się umówić już jak najszybciej na spotkanie. Zgodziłam się oczywiście gdyż spodobał mi się, jeśli chodzi o spotkanie było bardzo miło i cały czas rozmawialismy az w koncu mnie pocałował i powiedział ze mam seksowne spojrzenie a po spotkaniu jak zawsze odprowadził itd. Następnie spotkaliśmy się na imprezie gdzie wybrałam się z znajomą (wiedziałam że on będzie) nie odstępował mnie na krok bawilismy się tylko razem i stwierdził że jest zazdrosny.... po weekendzie zaprosił mnie do siebie na mieszkanie (mieszka sam) na początku bylo milo poczęstował winem rozmawialismy dużo poczym znowu zaczał mnie całowac i dotykać ale żartem powiedziałam że nie wolno tak szybko po czym zamilkł. A że wczesniej założyłam się z nim o pewną sprawe i przegralam obiecałam mu masaż pleców tak więc się stało gdzie po nim znowu zaczał mnie całowac dotykać.... nie powiem podobało mi sie sama zaczełam go dotykac i całować ale do nieczego nie doszło bo ja niechciałam a on ewidetnie chciał seksu tylko ja sprawiłam mu przyjemnośc pieszczotami. Jednak w trakcie zapytałam czy nie uzna mnie za łatwą i powiedziałam ze napewno mu się znudze a on popatrzył mi w oczy i trzymał za twarz powiedział ze nie bo mu się podobam reszte wieczoru rozmawialismy i przytulalismy się a nastepnie odprowadził mnie i się pożegnaliśmy. Wczoraj się odezwał i zaproponował kino i że mnie po mnie przyjedzie.... zgodziłam się ale sama niewiem co o tym myślec;/
Potrzymaj go na razie na dystans i nie pozwalaj na zbyt wiele, to po pewnym czasie zobaczysz czy zależy mu tylko na jednym. Jednak z tego opisu raczej można wnioskować, że na tym mu właśnie głównie zależy..

Edytowane przez December12
Czas edycji: 2015-11-18 o 21:55
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:00   #4
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez natalusia999 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Chciałabym uzyskać odpowiedzi lub rady na nurtujące mnie zachowanie pewnego chlopaka gdyż sama nie wiem co myślec a nie umiem opowiedzieć o tym bliskim mi osobom gdyż się wstydzę. Sprawa się ma tak poznałam faceta gdzieś z ponad 2 tygodnie temu na imprezie świetnie się bawiliśmy razem nie odstępował mnie na krok dużo rozmawialiśmy odprowadził wziął numer na drugi dzień napisał i chciał się umówić już jak najszybciej na spotkanie. Zgodziłam się oczywiście gdyż spodobał mi się, jeśli chodzi o spotkanie było bardzo miło i cały czas rozmawialismy az w koncu mnie pocałował i powiedział ze mam seksowne spojrzenie a po spotkaniu jak zawsze odprowadził itd. Następnie spotkaliśmy się na imprezie gdzie wybrałam się z znajomą (wiedziałam że on będzie) nie odstępował mnie na krok bawilismy się tylko razem i stwierdził że jest zazdrosny.... po weekendzie zaprosił mnie do siebie na mieszkanie (mieszka sam) na początku bylo milo poczęstował winem rozmawialismy dużo poczym znowu zaczał mnie całowac i dotykać ale żartem powiedziałam że nie wolno tak szybko po czym zamilkł. A że wczesniej założyłam się z nim o pewną sprawe i przegralam obiecałam mu masaż pleców tak więc się stało gdzie po nim znowu zaczał mnie całowac dotykać.... nie powiem podobało mi sie sama zaczełam go dotykac i całować ale do nieczego nie doszło bo ja niechciałam a on ewidetnie chciał seksu tylko ja sprawiłam mu przyjemnośc pieszczotami. Jednak w trakcie zapytałam czy nie uzna mnie za łatwą i powiedziałam ze napewno mu się znudze a on popatrzył mi w oczy i trzymał za twarz powiedział ze nie bo mu się podobam reszte wieczoru rozmawialismy i przytulalismy się a nastepnie odprowadził mnie i się pożegnaliśmy. Wczoraj się odezwał i zaproponował kino i że mnie po mnie przyjedzie.... zgodziłam się ale sama niewiem co o tym myślec;/
Myśli poważnie. O tym jak się zabawić.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:03   #5
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;53511777]Myśli poważnie. O tym jak się zabawić.[/QUOTE]
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:30   #6
fewir
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

a niby skąd macie takie wnioski? jak dla mnie facet zachowuje się w porządku, skoro ona jasno powiedziała że nie chce iść do łóżka a on dalej zaprasza ją na randki to chyba zrozumiał że za szybko się wyrwał z tym. ja przynajmniej tak to widzę, nie bardzo wiem o co ten problem
fewir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 23:40   #7
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez fewir Pokaż wiadomość
a niby skąd macie takie wnioski? jak dla mnie facet zachowuje się w porządku, skoro ona jasno powiedziała że nie chce iść do łóżka a on dalej zaprasza ją na randki to chyba zrozumiał że za szybko się wyrwał z tym. ja przynajmniej tak to widzę, nie bardzo wiem o co ten problem
Zobaczymy czy po kinie autorka dostanie zaproszenie do chłopaka na "herbatę"
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 08:05   #8
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Moim zdaniem grubą naiwnością byłoby myślenie ze gościu myśli o tobie poważnie gdzie widzieliście się zaledwie 3 razy w życiu w tym dwa razy na jakiejś imprezie.
Facet zdecydowanie dąży do seksu i to osiągnął (jeśli ty sprawiłas mu przyjemność pieszczotami -to tez był seks )
Twoje pytanie czy będzie miał cie za łatwą tez było bezsensu bo chyba nie myślisz ze powiedziałby ze tak ;-)
Przystopuj ta relacje nie chodź do domu obcego faceta! Idź do kina do restauracji poznaj go lepiej może coś z tego będzie ale moim zdaniem za szybko dałaś się namówić na sex i facet widzi okazję wiec kuje żelazo póki gorące
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 09:02   #9
natalusia999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 24
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

No niby tak.... głupota było iść do nie niego na mieszkanie. Facet ma 29 lat wydaje się być w porządku fajnie nam się gada mamy podobne poglądy i zainteresowania dlatego mi się podoba a od Poznania widzieliśmy się 5 razy już a jeśli chodzi o imprezę to go wyciaglam bo chciałam potańczyć zgodził się bez problemu dodam ze poszliśmy z moją znajomą cała imprezę mnie pilnował i jak już inny facet się kręcił obok mnie od razu był przy mnie.... nawet piwa nie pozwolił mi dopic a gdy poszedł do toalety poprosił mnie inny facet do tańca to od razu mnie odbił i był zły ze się bawiłam z innym
natalusia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 09:20   #10
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez natalusia999 Pokaż wiadomość
No niby tak.... głupota było iść do nie niego na mieszkanie. Facet ma 29 lat wydaje się być w porządku fajnie nam się gada mamy podobne poglądy i zainteresowania dlatego mi się podoba a od Poznania widzieliśmy się 5 razy już a jeśli chodzi o imprezę to go wyciaglam bo chciałam potańczyć zgodził się bez problemu dodam ze poszliśmy z moją znajomą cała imprezę mnie pilnował i jak już inny facet się kręcił obok mnie od razu był przy mnie.... nawet piwa nie pozwolił mi dopic a gdy poszedł do toalety poprosił mnie inny facet do tańca to od razu mnie odbił i był zły ze się bawiłam z innym
Tak, rzeczywiście "fajny facet". A jaki dojrzałyyy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 09:44   #11
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tak, rzeczywiście "fajny facet". A jaki dojrzałyyy.
Dokładnie. Zapowiada się ciekawie
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 10:01   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez lanabananaa Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zapowiada się ciekawie
Jak już poczuje, że ją zaklepał, przyklepał i poklepał , to obstawiam zmianę o 180 stopni, bo pachnie to typem "pies ogrodnika" / zdobył - spoczął na laurach.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 10:05   #13
nereidadriada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 488
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Moim zdaniem po tak krótkim czasie od poznania nie ma co mówić o jakimś uczuciu. Podobasz mu się, więc dąży do kontaktu fizycznego. Ty nie protestujesz, więc uznał, że nie masz nic przeciwko temu. Zaprasza do kina, fajnie z jego strony.
Może mu chodzi tylko o jedno, ale daje sobie czas np. pięciu randek, jak dalej będziesz się opierać, to zrezygnuje. A może chce Cię lepiej poznać.
Większa szansa jest na to, że facet chcę Cię po prostu zbajerować i zaciągnąć do siebie. Ale nie musi tak przecież być -może jest w porządku. Ty swoim zachowaniem dałaś mu do zrozumienia, że już niedługo będziesz chciała czegoś więcej, więc on ma prawo myśleć, że Ci to odpowiada.

Pytanie faceta, czy uzna Cię za łatwą pokazuje mu, jak mało pewna siebie jesteś. Jeśli uważasz, że przez takie zachowanie jesteś łatwa, to nie powinnaś tego robić jeśli nie chcesz wyjść na łatwą. A poza tym, to czego się spodziewałaś -że powie prawdę? "Tak, myślę że jesteś łatwa. To co, zaczynamy?" -aż taki głupi nie jest żaden facet .

Stawiam na to, że facet dał sobie jakiś ograniczony czas na wychodzenie czegoś więcej.
nereidadriada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 10:37   #14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

O yeah
Ta wypowiedź kompletnie zmienia sytuacje
jego zachowanie świadczy o poważnych zamiarach ,to musi być miłość od pierwszego wejrzenia
[CUOTE=natalusia999;535138 01]No niby tak.... głupota było iść do nie niego na mieszkanie. Facet ma 29 lat wydaje się być w porządku fajnie nam się gada mamy podobne poglądy i zainteresowania dlatego mi się podoba a od Poznania widzieliśmy się 5 razy już a jeśli chodzi o imprezę to go wyciaglam bo chciałam potańczyć zgodził się bez problemu dodam ze poszliśmy z moją znajomą cała imprezę mnie pilnował i jak już inny facet się kręcił obok mnie od razu był przy mnie.... nawet piwa nie pozwolił mi dopic a gdy poszedł do toalety poprosił mnie inny facet do tańca to od razu mnie odbił i był zły ze się bawiłam z innym[/QUOTE]
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 16:36   #15
natalusia999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 24
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Wczoraj było to zapowiedziane kino😊 a dokładnie Bond (film średnio mi się podobał ) ale ważne ze z nim. Cały seans trzymalismy się za ręce albo on mnie za nogę wymieniając drobne pocałunki. Po kinie zaprosił mnie do siebie zgodzilam się znowu (on bardzo mi się podoba!!!) Dużo rozmawialiśmy przytulalismy calowalismy wiedziałam ze chciał seksu (dawał tego znaki) jednak powiedziałam ze nie czuje się z tym komfortowo jeszcze potem powiedział mi ze jestem wyjątkowa kobieta a dokładnie "złota dziewczyna " po czym znów pytał jakie mam plany na weekend i co bym chciała robić (wymienił basen,saunę itd) jednak jestem studentką i na ten weekend musiałam jechać do domu więc mu to powiedziałam to troszkę posmutnial i zapytał kiedy wracam.... pod koniec rozmawialiśmy o pracy bo ciągle jej szukam zaproponował mi ze zrobi mi listę firm do których mogę złożyć cv pod mój kierunek gdyż sam dużo szukał i wie jak to robić. Na końcu jeszcze się trochę poprzytulalismy itd po czym powiedział ze ładnie wyglądam i ze co krece i odwiozl mnie do domu. Czy to jest w porządku?
natalusia999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 16:44   #16
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez natalusia999 Pokaż wiadomość
Jednak w trakcie zapytałam czy nie uzna mnie za łatwą i powiedziałam ze napewno mu się znudze
Fajne masz o sobie mniemanie. Z takim myśleniem nie spodziewaj się, że trafisz na księcia z bajki. Ropucha, która nawinie Ci makaron na uszy, będzie bardziej realistyczna.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 17:04   #17
fragile_27
Zadomowienie
 
Avatar fragile_27
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 310
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

To, że facet jest miły, nie znaczy, że traktuje Cię poważnie. Znacie się niecały miesiąc, w tym większość czasu to przytulanki macanki, a, jak sama piszesz, on ewidentnie dąży do seksu. No na pewno się w Tobie przez ten czas nie zakochał, także albo się z nim spotykasz ze świadomością, że może wyjść różnie (w tym wypadku nie angażuj się za bardzo, tylko baw się dobrze), albo od razu daj sobie z nim spokój i szukaj faceta, który ewidentnie na początku do seksu nie dąży.
__________________
'Baby we both know
That the nights were mainly made
For saying things that you can't say tomorrow day'
fragile_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 17:10   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Fajne masz o sobie mniemanie. Z takim myśleniem nie spodziewaj się, że trafisz na księcia z bajki. Ropucha, która nawinie Ci makaron na uszy, będzie bardziej realistyczna.
SALIX, wyjdź za mnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 17:12   #19
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Aha, imponuje Ci taki kogucik, który swoje zainteresowanie okazuje nie szacunkiem do Ciebie, tylko tym, że jest zły, bo tańczyłaś z innym xD
No to się dobraliście. Tak tak, wszystko w porządku
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 17:42   #20
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
SALIX, wyjdź za mnie.
Chętnie, ale niestety mam już na palcu Pierścień Mocy
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 20:24   #21
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

zawsze palca mozna obciac ;-p
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 20:28   #22
smutna100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Wiesz mysle ze powinnas poczekac. z tego co tutaj czytam to facet ma na Ciebie ochote i mysli o numerku,badz ostrozna i miej go na oku gdyz sama nie wiesz jak zachowa sie po tym gdy do czegos dojdzie.
Co nagle to po diable. powodzenia!
smutna100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 20:38   #23
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;53536862]zawsze palca mozna obciac ;-p[/QUOTE]

to już będę towarem wybrakowanym i Doris nie będzie mnie chciała
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 21:19   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
to już będę towarem wybrakowanym i Doris nie będzie mnie chciała
A guzik, zechcę nawet bez 2 palców.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:49   #25
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: czy on myśli o mnie poważnie czy tylko chce się zabawić??

Daj mu okazje poznać się lepiej, swoj charakter a nie to co masz pod majtkami.
Im dłużej facet się stara, zabiega tym później bardziej docenia (choć zdarzają się wyjątki) .
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-22 21:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.