on nie jest gotowy na związek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 19:30   #1
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12

on nie jest gotowy na związek


Od trzech miesięcy spotykałam się z pewnym chłopakiem. Wszystko było na dobrej drodze. Tak przynajmniej myślałam. Do wczoraj. Nigdy ogólnie nie rozmawialiśmy o nas, jako o parze. Po prostu się spotykaliśmy, chodziliśmy na randki, trzymaliśmy za ręce, całowaliśmy i szeptaliśmy słodkie słówka.
Wczoraj, gdy rozmawialiśmy o naszym pierwszym spotkaniu, przyznałam mu się, że strasznie się denerwowałam i że trzęsły mi się ręce. Pożartowaliśmy trochę i nagle on powiedział "od trzęsących się rąk do dobrych przyjaciół". Chwila konsternacji i pytanie. Czy dla niego jesteśmy tylko dobrymi przyjaciółmi? Tak, lubi mnie i zależy mu na mnie, ale nie jest gotowy na związek.
Jestem w szoku od wczoraj i naprawdę nie wiem, co o tym myśleć. Dziwnie się z tym czuję, ponieważ zachowywaliśmy się jak para, on nawet sam zaproponował, żebyśmy razem pojechali do Polski (mieszkam na stałe za granicą). Faktem jest, że zauroczyłam się w nim i nie chcę go stracić, ale nie chcę być tylko 'dobrymi przyjaciółmi'. Co robić, co robić?
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:33   #2
Monster66
TheBill
 
Avatar Monster66
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Brak
Wiadomości: 2 768
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Zapytaj się jak on widzi status waszej znajomości.Żeby rozwinął tę myśl co powiedział na spotkaniu.
__________________
Takie tam
Monster66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:36   #3
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Obawiam się, ze musisz sobie dać z nim spokój. Jesli mówi, że nie chce być w związku z Tobą, a tak to brzmi to raczej go nie przekonasz. ja bym ograniczyła kontakt. Moim zdaniem skoro dochodziło do kontaktu fizycznego, to miałaś prawo być przekonana, że to zmierza w stronę związku. Myślę, że pownnaś się upewnić, czy on widzi szanse na związek, czy nie i jeśli wyjdzie że nie to raczej zerwać kontakt. Bo raczej "przyjaźń" to nie jest to o co Ci chodziło.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:38   #4
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez Monster66 Pokaż wiadomość
Zapytaj się jak on widzi status waszej znajomości.Żeby rozwinął tę myśl co powiedział na spotkaniu.
Powiedział, że nie może być dla mnie w stu procentach. Gdy zapytałam, jak z nami jest to odpowiedział, że 50/50, cokolwiek by to miało znaczyć..
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:40   #5
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez reddie_ Pokaż wiadomość
Od trzech miesięcy spotykałam się z pewnym chłopakiem. Wszystko było na dobrej drodze. Tak przynajmniej myślałam. Do wczoraj. Nigdy ogólnie nie rozmawialiśmy o nas, jako o parze. Po prostu się spotykaliśmy, chodziliśmy na randki, trzymaliśmy za ręce, całowaliśmy i szeptaliśmy słodkie słówka.
Wczoraj, gdy rozmawialiśmy o naszym pierwszym spotkaniu, przyznałam mu się, że strasznie się denerwowałam i że trzęsły mi się ręce. Pożartowaliśmy trochę i nagle on powiedział "od trzęsących się rąk do dobrych przyjaciół". Chwila konsternacji i pytanie. Czy dla niego jesteśmy tylko dobrymi przyjaciółmi? Tak, lubi mnie i zależy mu na mnie, ale nie jest gotowy na związek.
Jestem w szoku od wczoraj i naprawdę nie wiem, co o tym myśleć.
tak cię wcięło, że nie dałaś rady pociągnąć tamtej rozmowy i tak po prostu zakończyliście spotkanie jak zwykle?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:41   #6
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: on nie jest gotowy na związek

nie spotkaliśmy się. rozmawialiśmy na whatsapp.
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:41   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez reddie_ Pokaż wiadomość
Powiedział, że nie może być dla mnie w stu procentach. Gdy zapytałam, jak z nami jest to odpowiedział, że 50/50, cokolwiek by to miało znaczyć..
No jak to co: że chce spotykać się również z innymi / nie zamyka się na inne możliwości. Innymi słowy pomiziać się z Tobą może, ale związek to już nie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 19:43   #8
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Ja chyba serio jestem głupia, skoro myślałam, że dla niego to coś więcej...
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:45   #9
Monster66
TheBill
 
Avatar Monster66
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Brak
Wiadomości: 2 768
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez reddie_ Pokaż wiadomość
Powiedział, że nie może być dla mnie w stu procentach. Gdy zapytałam, jak z nami jest to odpowiedział, że 50/50, cokolwiek by to miało znaczyć..
Zapytaj się go co znaczy dla niego 50/50.
__________________
Takie tam
Monster66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:49   #10
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez Monster66 Pokaż wiadomość
Zapytaj się go co znaczy dla niego 50/50.
Powiedział, że między nami będzie po 'staremu'.
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:50   #11
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: on nie jest gotowy na związek

powiedz facetowi że z przyjacielem za rękę nie chodzisz, nie całujesz się i nie szepczesz mu na uszko czułych słówek. Sądzę że z jego strony znajomość zmierza ku przyjaźni z dodatkowymi korzyściami.....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 19:53   #12
Monster66
TheBill
 
Avatar Monster66
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Brak
Wiadomości: 2 768
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez reddie_ Pokaż wiadomość
Powiedział, że między nami będzie po 'staremu'.
Czyli nie pozostaje nic innego jak zapytać się wprost czy on to widzi jako związek czy jako sex koleżeństwo.Innej opcji nie ma.Chyba,że od razu go olewasz bez wchodzenia w szczegóły.
__________________
Takie tam
Monster66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:53   #13
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez reddie_ Pokaż wiadomość
Powiedział, że między nami będzie po 'staremu'.
zapytaj się co to znaczy 'po staremu"? Buziaki, czułe słówka, trzymanie się za rączkę i dawanie Ci nadziei na przyjaźń? Faceci po 3 miesiącach znajomości wiedzą czego chcą.

A on nie chce zobowiązań....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:04   #14
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez Monster66 Pokaż wiadomość
Czyli nie pozostaje nic innego jak zapytać się wprost czy on to widzi jako związek czy jako sex koleżeństwo.Innej opcji nie ma.Chyba,że od razu go olewasz bez wchodzenia w szczegóły.
zapytałam się go o to dzisiaj rano, do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi. daję mu czas do jutra. Jeżeli się nie odezwie całkowicie zerwę z nim kontakt[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
zapytaj się co to znaczy 'po staremu"? Buziaki, czułe słówka, trzymanie się za rączkę i dawanie Ci nadziei na przyjaźń? Faceci po 3 miesiącach znajomości wiedzą czego chcą.

A on nie chce zobowiązań....
On powiedział, że nie wie. że ma mętlik w głowie i czasami sam nie wie czego chce..
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:06   #15
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Takich rzeczy nie zalatwia sie przez komunikatory ani smsy. Umow sie z nim na miescie siadzcie naprzeciw siebie bez miziania i zadaj mu wprost pytanie o Wasza znajomosc patrzac mu w oczy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:08   #16
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez reddie_ Pokaż wiadomość
zapytałam się go o to dzisiaj rano, do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi. daję mu czas do jutra. Jeżeli się nie odezwie całkowicie zerwę z nim kontakt[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------


On powiedział, że nie wie. że ma mętlik w głowie i czasami sam nie wie czego chce..
Prawidlowo! Nie ma co latac za chlopakiem, dziewczyno! Jesli nie wie czego chce, to znaczy, ze nie chce zwiazku.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:11   #17
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Takich rzeczy nie zalatwia sie przez komunikatory ani smsy. Umow sie z nim na miescie siadzcie naprzeciw siebie bez miziania i zadaj mu wprost pytanie o Wasza znajomosc patrzac mu w oczy.
To nie jest takie proste.. On pracuje na ranną zmianę, ja na popołudniową. mieszkamy w miastach oddalonych od siebie o 70 km. Możemy się spotykać tylko w weekendy, a i tak nie zawsze nam to pasuje...

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Prawidlowo! Nie ma co latac za chlopakiem, dziewczyno! Jesli nie wie czego chce, to znaczy, ze nie chce zwiazku.
też tak myślę. Chociaż jest mi ciężko, bo nigdy wcześniej nie spotkałam nikogo z kim bym się tak dobrze rozumiała.. ale jak widać, nie on jest mi pisany...
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:27   #18
Monster66
TheBill
 
Avatar Monster66
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Brak
Wiadomości: 2 768
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez reddie_ Pokaż wiadomość
To nie jest takie proste.. On pracuje na ranną zmianę, ja na popołudniową. mieszkamy w miastach oddalonych od siebie o 70 km. Możemy się spotykać tylko w weekendy, a i tak nie zawsze nam to pasuje...

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------


też tak myślę. Chociaż jest mi ciężko, bo nigdy wcześniej nie spotkałam nikogo z kim bym się tak dobrze rozumiała.. ale jak widać, nie on jest mi pisany...

Związki na odległość można potraktować jakoś tak inaczej słowami,może mu o to chodziło gdy pisał to co napisał.Bez wyjaśnienia sprawy w 4 oczy się nie obejdzie niestety autorko.
__________________
Takie tam
Monster66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:29   #19
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: on nie jest gotowy na związek

jak dla mnie jeśli facet mówi coś, ze 50/50 to nie ma znaczenia jakim kanałem to mówi, bo jakby był naprawdę zainteresowany związkiem z dziewczyną to na pewno by czegoś takiego nie powiedział.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 20:32   #20
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez Monster66 Pokaż wiadomość
Związki na odległość można potraktować jakoś tak inaczej słowami,może mu o to chodziło gdy pisał to co napisał.Bez wyjaśnienia sprawy w 4 oczy się nie obejdzie niestety autorko.
Nie jestem pewna, czy on jeszcze w ogóle ma ochotę się ze mną spotkać. Normalnie piszemy do siebie dosyć często i rozmawiamy przez telefon. Nigdy nie musiałam czekać tak długo na odpowiedź a czekam już 12 godzin..
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:38   #21
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Ile macie lat ?

A ja myśle ze nie kazdy facet jest taki sam. jeden wejdzie w zwiazek na 2 spotkaniu a drugi po pol roku znajomosci.
Moze jest to facet ktory musi byc pewien ze chce z tobą być a narazie pewien nie jest i chce Cie lepiej poznać ?

Ja ana Twoim miejscu nie naciskałabym na niego, nie pozwalała się przytulać itp , nie wychodziła z inicjatywą spotkań kontaktu. Jeśli mu zależy to przy ograniczonym kontakcie z twojej strony wkońcu zrozumie i będzie się starał .
Jeśli Ci na nim zależy to nie poddawaj się tak szybko, ale nie narzucaj się, nie naciskaj na niego bo jak widac to przynosi odwrotny skutek.

Ps. ja na swojego TŻ czekałam rok , ciągle był neizdecydowany, ja o nic nie pytałam ale czułam to. Po za tym zdarzało się że nazywał mnie koleżanką , z tą różnicą że nie pozwalałam się przytulać, całować. Byłam wytrwała chociaż było trudno ale opłaciło się. Bo jest to facet inny od wszystkich. Jak już jest z kimś to jest tego pewien a nie "może się nam uda" albo "możemy spróbować"
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:39   #22
Monster66
TheBill
 
Avatar Monster66
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Brak
Wiadomości: 2 768
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez reddie_ Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, czy on jeszcze w ogóle ma ochotę się ze mną spotkać. Normalnie piszemy do siebie dosyć często i rozmawiamy przez telefon. Nigdy nie musiałam czekać tak długo na odpowiedź a czekam już 12 godzin..
A spod Wrocławia jest, może to ten koleś co porąbał dzisiaj matkę siekierą i go policja zawinęła?

A jeśli nie to może mu internet siadł,czasem tak się zdarza.Bądź cierpliwa.
__________________
Takie tam
Monster66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:44   #23
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Znam ten typ. Spotykałam się kiedyś z chłopakiem, kilka miesięcy. Wszystko fajnie, pięknie. Rozmawiało się dobrze, całowaliśmy się, przytulaliśmy się itp. Ogólnie jak para. A gdy pytałam, co jest między nami, on odpowiadał, że nie wiem, że potrzebuje czasu, że musi to sobie poukładać. Ale wie, że mnie bardzo lubi i chciałby dalej się ze mną spotkać, jak do tej pory. Po czasie do naszych spotkań doszły też jakieś pieszczoty, więc nie chciał tego tracić a związku ze mną nie widział.
Aż w końcu poznał dziewczynę, z którą ów związek chciał stworzyć i kopnąl mnie w cztery litery. Upadek był bolesny, bo wciąż się łudziłam, że mu się odmieni. Wiem, głupia byłam
Jeżeli liczysz na coś więcej, nie brnij w to. Jeżeli on mówi, że nie chce związku, to nie chce go z Tobą. Ale jakby się znalazła odpowiednia to myślę, ze nie miałby takich wątpliwości i i myśli.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:46   #24
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Nie jest gotowy na związek. Z Tobą.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:48   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: on nie jest gotowy na związek

On nie chce zwiazku z toba.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:49   #26
truskawe_czka
Raczkowanie
 
Avatar truskawe_czka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 323
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Mam podobną sytuację,tylko krótszy staż znajomości bo miesiąc.

Autorko, przerwij znajomość, wiem ze ciężko będzie ale lepiej ba tym wyjdziesz
__________________

" Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć."

Edytowane przez truskawe_czka
Czas edycji: 2015-11-22 o 20:50
truskawe_czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:56   #27
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Ile macie lat ?
ja 23, on 26

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Monster66 Pokaż wiadomość
A spod Wrocławia jest, może to ten koleś co porąbał dzisiaj matkę siekierą i go policja zawinęła?

A jeśli nie to może mu internet siadł,czasem tak się zdarza.Bądź cierpliwa.
haha, nie, nie. to nie on on nie jest polakiem. może byłoby łatwiej, gdyby nim był..

sęk w tym, że on jest cały dzień online.. (sprawdziłam kilka razy w ciągu dnia i cały czas był dostępny na whatsapp)

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Ja serio wolałabym usłyszeć od niego, że on nie chce ze mną być. Tylko on powiedział, że to nie tak, że nie chce ze mną być, ale po prostu nie jest gotowy. I weź tu go zrozumiej...
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:59   #28
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Tchórz i tyle. Chcę zjeść ciastko i mieć ciastko.
Jak się nic lepszego nie trafi to nagle się stanie gotowy na związek z Tobą. Jak kogoś pozna, to pryśnie od razu, bo przecież nic Ci nie obiecywał.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:00   #29
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Ja myślę, że on chce delikatnie zakończyć znajomość.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:04   #30
reddie_
Przyczajenie
 
Avatar reddie_
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 12
Dot.: on nie jest gotowy na związek

Cytat:
Napisane przez raita Pokaż wiadomość
Tchórz i tyle. Chcę zjeść ciastko i mieć ciastko.
Jak się nic lepszego nie trafi to nagle się stanie gotowy na związek z Tobą. Jak kogoś pozna, to pryśnie od razu, bo przecież nic Ci nie obiecywał.
dokładnie tak się czuję w tej chwili. że jestem po prostu jedną z opcji, gdy coś innego mu nie wypali
reddie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-27 09:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.