Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 22:22   #1
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306

Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków


Witajcie. Czy to normalne ze podczas sexu i nie tylko moj facet mnie nie caluje?
Calowal mnie tylko na poczatku znajomosci, od kad jestesmy razem juz nie. To mój pierwszy facet. Mamy za sobą tylko kilka wspólnych nocy podczas których do niczego nie dosżło po za wzajemnymi pieszczotami oraz nasz 1 raz.

Sex był wspaniały , pieszczoty tez ale dlaczego mnie ani razu podczas sexu nie pocałował w usta?? To moj pierwszy facet , 10 lat starszy odemnie.
Moze sama powinnam go pocałować? Mam obawy aby wyjsc 1 z inicjatywa.
Związek jest młody, ale wcześniej długo sie spotykaliśmy, dobrze sie znamy.

Ogółem to w łózku czuje sie jak kłoda, nawet podczas pieszczot mimo ze juz znalam jego ciało, a on moje.

Może sama powinnam zainicjować te pocałunki ?

To że tak późno straciłam dziewictwo wynikało z tego iż do tej pory mimo że miałam 2 chłopaków moje związki były krótkie, pół roczne i nie myslalam wtedy nawet o sexie z nimi. TŻ znam długo 3 lata, a dopiero po 2 latach znajomosci nasze relacje przeszły z etapu koleżenstwa na kolejny szczebel.... Od początku bardzo pociągał mnie fizycznie ale mówiłam mu że nie wyobrażam sobie abym miała pójść z facetem po miesiącu dwóch czy pół roku do łóżka. On wiedział że jestem dziewicą i długo sam nie inicjował nawet zbliżeń - nie wiem jak on to znosił przez prawie 8 miesięcy . Moje zachowanie to była kwestia wychowania, poglądów wyniesionych z domu - staroświeckich ??? Jeszcze 3 lata temu myślałam że wytrwam do slubu... no ale cóż emocje wzieły góre , nie wytrzymałam i nie żałuje.
Podczas naszego pierwszego razu gdy chciał po pieszczotach przejść dalej powiedziałam "nie". Zrozumiał , przestał jak zawsze . . Próbowaliśmy zasnąć wtuleni w siebie, jednak to było nie możłiwe - ahh te hormony . Gdy dotknął moich pośladków wtedy coś we mnie pękło .. i poszliśmy na całość .
Aaa żałuje ze czekałam aż tak długo...
Martwi mnie jednak brak pocałunków, a ja sama boje się pierwsza wyjść z inicjatywą ... pogadać z nim o tym czy poprostu go pocałować ?

Ogólnie wszystko analizuje jak nastolatka, krępują mnie nadal nasze zbliżenia ze względu na brak mojego doświadczenia. Denerwuje mnie to że nie wiem co mam robić w danym momencie... mam ochote go pocałować ale paraliżuje mnie strach. Jak sie tego pozbyć ?? Czuje się jak dziwadło pod tym względem.
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 22:26   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości albo czegoś konkretnego podczas seksu chcesz od partnera to pewnie, że mu o tym powiedz.
Z tym całowaniem w trakcie to różnie. Bywa, że facet o tym nie myśli. Jeśli Ty tego chcesz, a masz prawo chcieć, to musisz partnerowi o tym powiedzieć.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:30   #3
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków

pogadaj z nim, że pocałunki mega na Ciebie działają i chciałabyś, żeby Cię całował.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 14:42   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Moze sama powinnam go pocałować? Mam obawy aby wyjsc 1 z inicjatywa.
A on ma takie same obawy jak Ty. Może on nie potrzebuje pocałunków podczas seksu? Ja całuję na początku, bo później jestem zmęczona i lepiej mi się oddycha nie całując się xD

Zacznij go całować i po problemie
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 11:51   #5
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków

Znasz się z facetem 3 lata, poszłaś z nim do łóżka i wstydzisz się mu powiedzieć, że chciałabyś pocałunków, zapytać czemu tego nie robi, albo po prostu pocałować go podczas seksu? Błąd.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:03   #6
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków

Jak masz ochotę się całować w trakcie, to sama to zainicjuj i nie ma co analizować . Podejście Twojego partnera jest w porządku, jeżeli jest czuły w innych aspektach (oprócz tych pocałunków).
__________________
"(...)Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".
-Audrey Hepburn
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:33   #7
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków

Wiem, jak to zabrzmi, ale: może on nie chce cię całować? Seks ok, ale pocałunki nie?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 20:16   #8
Arushat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 108
Dot.: Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków

Ewentualnie jeszcze jedno. Facet po seksie oralnym wzbrania się od pocałunków w usta, szczególnie po fellatio.

Tupnięte z subohmowego Softtipa
Arushat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 13:42   #9
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Mój pierwszy raz w wieku 28 lat. Brak pocałunków

Wątek sprzed prawie pół roku, ale i tak ktoś odkopał.

Coś tu kręcisz, bo w wieku 28 lat nie ekscytowałabyś się jak siksa lat 15 To po pierwsze. Po drugie, w styczniu tego roku miałaś 28 lat, podczas gdy w wątku z końca 2014 miałaś podobno 23?

I na dodatek boisz się z nim porozmawiać, gdzieś tam po drodze pisałaś o nim, że coś ci "kazał" zrobić, bodajże się dotykać.

Albo troll (tak podejrzewam), albo coś dziwnego tu się dzieje. Jeśli jesteś prawdziwa, to cała ta relacja nie wygląda zdrowo.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-24 14:42:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.