TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-09, 22:20   #1
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Unhappy

TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.


Kochane zwracam się do was o poradę. Wiem że zawsze potraficie dobrze doradzić
O tuż nie wiem co się zaczeło dziać w moim związku a raczej w sprawach łóżkowych. Już nie jest tak jak kiedyś było że potrafiliśmy obydwoje wyjść z sypialni super uradowani. Teraz to wychodzi tylko Tż.
Od niedawna przedostała się do nas totalna rutyna. Obydwoje o tym dobrze wiemy. Mój TŻ mówił mi że potrzebuje małego kopniaka, żebym coś pomyślała jak z tej rutyny wyjść. Oczywiście dniami i nocami przeglądałam najróżniejsze strony jak wyjść z rutyny różne gierki, nowe pozycje, nowe miejsca. Wtedy uradowana przekazywałam całą informacje TŻ gadaliśmy co możemy zrobić co nam się podoba czego możemy spróbować. Problem jest w tym że na tym się kończy na gadaniu. On miał więcej partnerek odemnie w życiu i chyba jest zaspokojony a ja bym chciała czegoś więcej niż krótka gra wstępna zawsze ta sama pozycja i koniec.
Jakiekolwiek zbliżenia mamy tylko w weekendy ponieważ on pracuje dosyć ciężko i rozumiem że jest zmęczony, ale ja nawet w weekendy nie potrafie się cieszyć z sexu.
Sama nie wiem czy problem jest w tym że on twierdzi że wszystko musi samo wyjść czy że ja mam przejąć inicjatywe. Gdy się pytam o fantazje czy o jego gusta nigdy mi nie mówi wprost tylko zawsze mówi że mogę spróbować i jak mu się nie będzie to mi powie. I właśnie to mnie zniechęca. Ja się napalam a później to samo. Sama już nie wiem co mam zrobić. Gierki dla niego sztuczne, żele leża w szufladzie bez użycia.
Sama już nie wiem co mam zrobić
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 23:11   #2
201708250923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 813
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Pogodzic się z tym, ze mu nie zależy na zmianach.
201708250923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 23:23   #3
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

skoro rozmawiacie o tym, co można zmienić, a jak dochodzi co do czego to on nie jest już chętny żeby te plany wcielać w życie to ja bym się zastanawiała czy on wgl chce coś mieniać...
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 00:07   #4
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Skoro wraca zmęczony po pracy, to może przygotuj mu miłą kąpiel albo jakiś masaż, a potem wiadomo - dotyk, pocałunki - nie będzie się tego spodziewał, nie będzie myśli znowu nudny seks w sobotę, a to już jakaś odmiana.
I ja na Twoim miejscu nie pytałabym się go a może to..? a może tamto..? Tylko olała jego kręcenie nosem i po prostu to zrobiła. Jeżeli jest taki leniwy i niechętny na zmiany to mu pokaż jakie te zmiany mogą być korzystne i przyjemne
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 02:31   #5
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
skoro rozmawiacie o tym, co można zmienić, a jak dochodzi co do czego to on nie jest już chętny żeby te plany wcielać w życie to ja bym się zastanawiała czy on wgl chce coś mieniać...
Właśnie rozmowy są, jeśli są szczere to same powinny coś wnieść, strasz się działać, wcielać w to czyny a on nic.... skoro wymaga od Ciebie zmian niech sam się trochę postara
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:01   #6
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Ja podejrzewam , że Twój facet ma już na myśli konkretnego kopniaka, jednak nie chcę Ci się do tego przyznać. Na Twoim miejscu wprost bym zapytała, o co chodzi. Może on chce trójkąta, lub coś innego, również kontrowersyjnego, i nie wie, jak Ty na to zareagujesz.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:04   #7
mystery20
Raczkowanie
 
Avatar mystery20
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 140
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Zgadzam się z harvvey Zamiast proponować, podpytywać się co on na to czy na tamto to po prostu to zrób. Zaskocz go czymś nowym - przecież napewno w głowie masz nie jeden pomysł czego chciałabyś spróbować Muszisz wziąć tę sprawę w swoje ręce.
Taka niepewność i zaskoczenie może być baaardzo podniecające twój TŻ może być mile zaskoczony i może właśnie w praktyce to mu się bardzo spodoba
__________________
I mów tak więcej, jeszcze więcej !
I przytulaj mnie częściej i jeszcze częściej !
mystery20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 08:36   #8
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Cytat:
Napisane przez harvvey Pokaż wiadomość
Skoro wraca zmęczony po pracy, to może przygotuj mu miłą kąpiel albo jakiś masaż, a potem wiadomo - dotyk, pocałunki - nie będzie się tego spodziewał, nie będzie myśli znowu nudny seks w sobotę, a to już jakaś odmiana.
I ja na Twoim miejscu nie pytałabym się go a może to..? a może tamto..? Tylko olała jego kręcenie nosem i po prostu to zrobiła. Jeżeli jest taki leniwy i niechętny na zmiany to mu pokaż jakie te zmiany mogą być korzystne i przyjemne
Nie dodałam że mamy 2 letnie dziecko więc to troche ogranicza niektóre możliwości. Młoda się kładzie o 21:30 a on idzie sobie robi kolacje i idzie spać bo o 5 wstaje. I tak jest od pon do piątku i teraz jeszcze szef se wymyślił robote w sobote
Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Ja podejrzewam , że Twój facet ma już na myśli konkretnego kopniaka, jednak nie chcę Ci się do tego przyznać. Na Twoim miejscu wprost bym zapytała, o co chodzi. Może on chce trójkąta, lub coś innego, również kontrowersyjnego, i nie wie, jak Ty na to zareagujesz.
Trójkąta to on nie chce bo już wiele razy się pytałam, zresztą sam mówił że nie mógł by patrzyć jak inny facet czy inna kobieta to z nami robiła.

Chyba poprostu sama zacznę działać bo jak on zacznie działać to mnie starść zaskoczy
On nawet nie chce spróbować sexu analnego bo twierdzi że już próbował i mu się nie podoba. Ok szanuje decyzje odpuściłam, mimo iż ja bym chciała spróbować czegoś nowego.
Jego problem to jest to że on się teraz zrobił straszny filozof i wszystko analizuje a mnie to doprowadza do cholery
Nie mogę powiedzieć że nie jest wyrozumiały bo ja też po porodzie miałam sporo kłopotów z organizmem, no ale bez przesady.
W sobotę gdy tylko młoda pójdzie do łóżka wypróbuje tą wanne na nowym mieszkaniu jeszcze jej nawet nie spróbowaliśmy.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez wredot_ka Pokaż wiadomość
Pogodzic się z tym, ze mu nie zależy na zmianach.
Pogodzić się nie chcę pogodzić bo wiem że jemu zależy ale chyba nie wie jak się za to "wziąść". Ja jestem z tych co się nie poddają.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:18   #9
loottie
Raczkowanie
 
Avatar loottie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 343
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

ale kochana, po co od razu trójkąty i seks analny?? Przecież możesz go w sobotni wieczór przywitać w sypialni naga leżąca na łóżku gdy będzie kładł się do łóżka, i zaczniesz robić swoje. Bez pytań, co woli, po prostu wyszepcz do ucha, że chcesz by zrobił to i to. Zeby urozmaicić życie łóżkowe, nie trzeba posuwać się do radykalnych kroków, tylko małe drobne elementy, które wprowadzisz. Wysil wyobraźnię, a będzie dobrze
loottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:25   #10
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Cytat:
Napisane przez loottie Pokaż wiadomość
ale kochana, po co od razu trójkąty i seks analny?? Przecież możesz go w sobotni wieczór przywitać w sypialni naga leżąca na łóżku gdy będzie kładł się do łóżka, i zaczniesz robić swoje. Bez pytań, co woli, po prostu wyszepcz do ucha, że chcesz by zrobił to i to. Zeby urozmaicić życie łóżkowe, nie trzeba posuwać się do radykalnych kroków, tylko małe drobne elementy, które wprowadzisz. Wysil wyobraźnię, a będzie dobrze
Jak napisałam trójkąt u nas nie wchodzi w gre, i nie tylko z powodów że nie chcemy tylko też z innych bardziej intymnych.
A seks analny to chodzi za mną już od roku chciałabym spróbować.
Dzisiaj go zaskocze w sypialni
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 11:30   #11
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Po pierwsze, piszemy i wymawiamy: OTÓŻ i WZIĄĆ!

Po drugie, bardzo dobrze, że próbujesz zaskoczyć partnera. Spróbuj być nieco inna, niż zwykle. Daj nam znać, jak podobało się Tżetowi.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 11:36   #12
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Po pierwsze, piszemy i wymawiamy: OTÓŻ i WZIĄĆ!

Po drugie, bardzo dobrze, że próbujesz zaskoczyć partnera. Spróbuj być nieco inna, niż zwykle. Daj nam znać, jak podobało się Tżetowi.

Wybacz. 4 lata w Hiszpanii i operowanie ich językiem mi już na pisownie padło. Tak napisze jak w jednym wątku prowokacyjny. Słownik mi nie podkreślał
Na święta poproszę nowy słownik
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:53   #13
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Dokladnie.Trochę dziwne,ze on się nie angazuje.Skoro Ty chcesz zmian, to powinien Ci w tym pomoc a nie myslec tylko o tym,ze jemu jest ok,a Ty co ? to juz niewazne,ze Ty czegos innego chcesz? troche to nie fair z jego strony..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:15   #14
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Ja pomyślałam, że ten kopniak, o którym on mówi to nic innego, jak to, że on nie ma ochoty ciągle gadać co mu się podoba a co nie. Tylko chce, żebyś go zaskoczyła....żebyś sama coś zadziałała, sprowokowała go tym do działania z jego strony?
Taka luźna myśl....
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 15:00   #15
will will
Raczkowanie
 
Avatar will will
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 258
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

może Ty przejmij inicjatywę, pokaż mu ze cos nowego nie znaczy gorsze,
pokaz mu że zmiany sa dużo lepsze niz ciagle to samo,
ja mialam taki sam przypadek ale rozmowa wszystko zmienila, teraz moj TŻ stal sie nie do poznania, wszystko jesli chodzi o łożko zmienilo sie na lepsze, jest calkiem inaczej i to jest fantasyczne
__________________
dbam o paznokcie
zaczynam dietkę
zużywam zbędne kosmetyki
cel osiągnięty - włosy do pasa

S
zukam !!
-->klik<--
will will jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 15:49   #16
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: TŻ i jego niechęc na nowe inicjatywy.

Dziewczyny wzięłam sobie Wasze wszelkie rady do serca. Wczoraj np było cudownie, spontanicznie.
Myślę że przejmę jakiekolwiek inicjatywy bo mnie zima zastanie
Jeszcze raz pięknie dziękuje
Jeśli ktoś ma jeszcze coś do poradzenia to jestem otwarta na wszelkie rady
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.