gdzie po kartki?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-10, 18:16   #1
83297470
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 24
Smile

gdzie po kartki??


witam !!!
moze Wy macie jakiś linki do stron ze sklepami internetowymi gdzie można kupić kartki, karton, chodzi mi ogólnie o papier w tym bibułę na przykład... nigdzie nie moge znależć czegos takiego...
a tak wogóle to marzy mi się sklep gdzie bede mogła kupić i kartki np: do pasteli lub do akwareli i do tego farby, ołówki i kredki wszelkiego rodzaju..przydałyby sie też te śmieszne nożyczki co zostawiają wzorek:P
chyba mam za duże wymagania? wiem że moge kupić podobne rzeczy w normalnych papierniczych ale często w internecie jest wiekszy wybór i są dostępne rzeczy raczej rzadko spotykane ,których normalna dystrybucja jest słabo opłacalna, a jak chciałabym miec wybór
licze na waszą pomoc.
pozdrawiam!!!
__________________
jaruszka
83297470 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 18:42   #2
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Dot.: gdzie po kartki??

Ten sklep ma dość dużą ofertę, nie tylko jeśli chodzi o kartki, ale również o inne rękodzieła.
http://www.hand-made.pl/

pozdrawiam
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 07:37   #3
83297470
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 24
Dot.: gdzie po kartki??

dzieku !!! zaraz tam ziorne)
__________________
jaruszka
83297470 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 22:09   #4
bewix
Zakorzenienie
 
Avatar bewix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 8 445
GG do bewix
Smile Dot.: gdzie po kartki??

Cytat:
Napisane przez 83297470 Pokaż wiadomość
witam !!!
moze Wy macie jakiś linki do stron ze sklepami internetowymi gdzie można kupić kartki, karton, chodzi mi ogólnie o papier w tym bibułę na przykład... nigdzie nie moge znależć czegos takiego...
a tak wogóle to marzy mi się sklep gdzie bede mogła kupić i kartki np: do pasteli lub do akwareli i do tego farby, ołówki i kredki wszelkiego rodzaju..przydałyby sie też te śmieszne nożyczki co zostawiają wzorek:P
chyba mam za duże wymagania? wiem że moge kupić podobne rzeczy w normalnych papierniczych ale często w internecie jest wiekszy wybór i są dostępne rzeczy raczej rzadko spotykane ,których normalna dystrybucja jest słabo opłacalna, a jak chciałabym miec wybór
licze na waszą pomoc.
pozdrawiam!!!
proponuje po prostu allegro
bewix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 23:41   #5
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: gdzie po kartki??

http://www.decu.pl - dużo wzorzystych kartek, pędzli, nożyczek, bajerków... ech, żeby tylko mieć kaskę na to wszystko :-(

Nie wiem skąd jesteś, ale w większych miastach takie rzeczy znajdziesz w sklepach dla plastyków i architektów, teraz jest ich coraz więcej i mają szeroką ofertę także dla "amatorów". Ja jestem w stanie wydać tam każde pieniądze
W Krakowie polecam ten na Placu Matejki, drugi na końcu Sławkowskiej i Pijarskiej, jest też jeden niedaleko politechniki, na Warszawskiej, ale dawno tam nie byłam. No i spory wybór papierów na ulicy Librowszczyzna (to przecznica od Wielopola, niedaleko Poczty Głównej).
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:06   #6
krufka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 777
Dot.: gdzie po kartki??

ja kupuje wszystko w papierniczym, szkoda pieniedzy na koszty przesylki
krufka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 22:08   #7
bewix
Zakorzenienie
 
Avatar bewix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 8 445
GG do bewix
Smile Dot.: gdzie po kartki??

Cytat:
Napisane przez krufka80 Pokaż wiadomość
ja kupuje wszystko w papierniczym, szkoda pieniedzy na koszty przesylki
jak kupuje się więcej rzeczy to koszty wysyłki zanikaja a jest taniej niz w papierniczym - to zalezy od ilosci zakupionych rzeczy
bewix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.