XTREME BRA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 00:06   #31
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: XTREME BRA

szkoda by mi było biustu, stanika i w ogóle niee
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 22:39   #32
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92
Dot.: XTREME BRA

No tak, niestety chyba żadna z pań nie ma tego stanika lecz się wypowiada.
Ten stanik nie jest tylko w celu wizualnym, chociaż niestety jakby tylko z tej strony go reklamują.
Ten stanik ma również , przynajmniej powinien, modelować sylwetkę u kobiet z dużym biustem, zwykły stanik niestety najczęsciej słabo sobie radzi, jeśli biust jest duży to i ciężki, sylwetka kobiety wtenczas lekko się również garbi, taki stanik powinien podnieść piersi, i odciążyć kręgosłup, sylwetke łatwiej utrzymać wtenczas prosta. Większe piersi to również większy ciężar do noszenia, taki stanik albo coś podobnego może pomóc, poczuć choć czasem się lżej ...
Sama widziałam go na innej zupełnie stronie, włąśnie z takimi artykułami.
No do opiniowania innych osób, każdy ma inny gust, i to jest piękne, inność jest wspaniała, widzę że niektórym tak łatwo opiniowac innych negatywnie

Chętnie poznam opinię kogoś kto rzeczywiście tego używał mając duży biust, czy czuć jakąś różnicę.
seawoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 23:18   #33
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: XTREME BRA

Biust na 1. fotce wygląda ładnie, ale na 2., ściśniety tym cudem- groteskowo... W życiu nie męczyłabym tak mojego biustu, za bardzo go cenię A co do powyższej wypowiedzi, to do tego służą dobrze dopasowane staniki- one mają za zadanie odciążyć kręgosłup i utrzymać biust, nie trzeba stosować jakichś 'ściskaczy'
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 02:07   #34
S_tylistka
Raczkowanie
 
Avatar S_tylistka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Portugalia, Setubal
Wiadomości: 428
Dot.: XTREME BRA

Cytat:
Napisane przez seawoman Pokaż wiadomość
No tak, niestety chyba żadna z pań nie ma tego stanika lecz się wypowiada.
Ten stanik nie jest tylko w celu wizualnym, chociaż niestety jakby tylko z tej strony go reklamują.
Ten stanik ma również , przynajmniej powinien, modelować sylwetkę u kobiet z dużym biustem, zwykły stanik niestety najczęsciej słabo sobie radzi, jeśli biust jest duży to i ciężki, sylwetka kobiety wtenczas lekko się również garbi, taki stanik powinien podnieść piersi, i odciążyć kręgosłup, sylwetke łatwiej utrzymać wtenczas prosta. Większe piersi to również większy ciężar do noszenia, taki stanik albo coś podobnego może pomóc, poczuć choć czasem się lżej ...
Sama widziałam go na innej zupełnie stronie, włąśnie z takimi artykułami.
No do opiniowania innych osób, każdy ma inny gust, i to jest piękne, inność jest wspaniała, widzę że niektórym tak łatwo opiniowac innych negatywnie

Chętnie poznam opinię kogoś kto rzeczywiście tego używał mając duży biust, czy czuć jakąś różnicę.
Ja rónież widziałam kilka artykułów na ten temat, mało mam koleżankę która ma naprawdę obfity biust i LEKARZ polecił jej właśnie albo noszenie czegoś takiego albo półgorsety lub gorsety, ponieważ zwykły stanik nie jest w stanie unieść tak dużego biustu. Z tym że na tej fotce i generalnie w reklamach odnoszę wrażenie że dają tym modelkom za małe rozmiary tego czegoś i stąd ten okropny efekt. Jesli chcesz tylko poprawić wizualny wygląd swojego biustu to chyba lepiej już zainwestować w półgorset, długość będzie ta sama, jak się postarasz to znajdziesz nawet nie drogo a będzie wyglądac to ładniej lub poprostu kup fajny stanik
__________________
czas zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd

powrót do starych, dobrych nawyków


Edytowane przez S_tylistka
Czas edycji: 2012-07-06 o 02:09
S_tylistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 09:07   #35
mitasa
Raczkowanie
 
Avatar mitasa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 410
Dot.: XTREME BRA

Mam takie coś - kupiłam na allegro za jakieś 20 zł. Miałam na sobie raz i nigdy więcej tego nie założę. Ciśnie z każdej strony, ciągnie. Jest mega niewygodne. A efekt - czy moim biuście rozmiaru B - minimalny.
__________________
Ślub: 24.09.2016.
Oczekiwanie na syna : 08.06.2017.
mitasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:01   #36
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: XTREME BRA

a to w ogóle wygodne?
swoją drogą, wstydziłabym się rozebrać przed facetem
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 16:16   #37
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: XTREME BRA

Cytat:
Napisane przez mitasa Pokaż wiadomość
Mam takie coś - kupiłam na allegro za jakieś 20 zł. Miałam na sobie raz i nigdy więcej tego nie założę. Ciśnie z każdej strony, ciągnie. Jest mega niewygodne. A efekt - czy moim biuście rozmiaru B - minimalny.
Popieram
Ja efekt owszem, zauważyłam, ale naprawdę nie warto. Komfortu zero. Pieniądze w błoto wyrzucone.
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 22:05   #38
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: XTREME BRA

Cytat:
Napisane przez seawoman Pokaż wiadomość
No tak, niestety chyba żadna z pań nie ma tego stanika lecz się wypowiada.
Ten stanik nie jest tylko w celu wizualnym, chociaż niestety jakby tylko z tej strony go reklamują.
Ten stanik ma również , przynajmniej powinien, modelować sylwetkę u kobiet z dużym biustem, zwykły stanik niestety najczęsciej słabo sobie radzi, jeśli biust jest duży to i ciężki, sylwetka kobiety wtenczas lekko się również garbi, taki stanik powinien podnieść piersi, i odciążyć kręgosłup, sylwetke łatwiej utrzymać wtenczas prosta. Większe piersi to również większy ciężar do noszenia, taki stanik albo coś podobnego może pomóc, poczuć choć czasem się lżej ...
Sama widziałam go na innej zupełnie stronie, włąśnie z takimi artykułami.
No do opiniowania innych osób, każdy ma inny gust, i to jest piękne, inność jest wspaniała, widzę że niektórym tak łatwo opiniowac innych negatywnie

Chętnie poznam opinię kogoś kto rzeczywiście tego używał mając duży biust, czy czuć jakąś różnicę.
Stanowczo się z Tobą nie zgadzam. Na każdy biust da się dopasować idealny stanik, nawet na biusty o rozmiarach 65G-J, które idealnie podtrzymują i kształtują i nie robią z sylwetki garbusów. Grunt to po prostu dobrze dobrany ścisły obwód i odpowiednie miski. Kobiety nie zdają sobie sprawy z tego, że ok. 80% biustu nie opiera się na ramiączkach tylko na obwodzie, więc w takim przypadku nie ma szans o wady kręgosłupa. Tylko u nas dziewczyny pod tym względem są niedoinformowane, niestety, póki się same tym nie zainteresują. Nawet nie zdają sobie czesto sprawy, że jest taki rozmiar jak właśnie np. 65G.

Jeśli chodzi o ten usztywniacz, piersi stanowczo są za blisko siebie, na okazje kiedy ma być efekt-ok, na co dzień- stanowczo niee. po to właśnie w stanikach mamy fiszbiny między piersiami, które mają idealnie przylegać do mostka, a nie odstawać, czego również większość dziewczyn nie wie.
Co do kręgosłupa, to się zgadzam, sa takie szelki, ale z przodu paski idą pod biustem i nie robią z nich takich "cudów"
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 04:35   #39
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: XTREME BRA

Eshi, ale rozmiar biustu 65G wcale nie jest wielki i ciezki... Sama nosze stanik rozmiaru 65E-F. Problem polega na tym, ze taka rozmiarowke ciezko dostac. Najczesciej pozostaja sklepy internetowe bo sieciowki... Strach tam wchodzic
Zgadzam sie, ze dobrze dobrany stanik czyni cuda.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 05:50   #40
Tor_Zireael
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Czechy, Praha
Wiadomości: 1 059
Dot.: XTREME BRA

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Piersi nie powinne się ze sobą stykać
Masakra, debilne wynalazki które robią biednym kobietom wodę z mózgu
Zależy od budowy...

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Stanowczo się z Tobą nie zgadzam. Na każdy biust da się dopasować idealny stanik, nawet na biusty o rozmiarach 65G-J, które idealnie podtrzymują i kształtują i nie robią z sylwetki garbusów. Grunt to po prostu dobrze dobrany ścisły obwód i odpowiednie miski. Kobiety nie zdają sobie sprawy z tego, że ok. 80% biustu nie opiera się na ramiączkach tylko na obwodzie, więc w takim przypadku nie ma szans o wady kręgosłupa. Tylko u nas dziewczyny pod tym względem są niedoinformowane, niestety, póki się same tym nie zainteresują. Nawet nie zdają sobie czesto sprawy, że jest taki rozmiar jak właśnie np. 65G.

Jeśli chodzi o ten usztywniacz, piersi stanowczo są za blisko siebie, na okazje kiedy ma być efekt-ok, na co dzień- stanowczo niee. po to właśnie w stanikach mamy fiszbiny między piersiami, które mają idealnie przylegać do mostka, a nie odstawać, czego również większość dziewczyn nie wie.
Co do kręgosłupa, to się zgadzam, sa takie szelki, ale z przodu paski idą pod biustem i nie robią z nich takich "cudów"
Jak wyżej, ja mam taki efekt na codzień własnie w "dobrze dobranych stanikach"...
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Eshi, ale rozmiar biustu 65G wcale nie jest wielki i ciezki... Sama nosze stanik rozmiaru 65E-F. Problem polega na tym, ze taka rozmiarowke ciezko dostac. Najczesciej pozostaja sklepy internetowe bo sieciowki... Strach tam wchodzic
Zgadzam sie, ze dobrze dobrany stanik czyni cuda.
Dokładnie, sama mam 65F i jest to biust średni. Są kobiety z miseczką K czy L i to nie przy obwodzie 65, a np 75...
Tor_Zireael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 09:59   #41
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: XTREME BRA

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Eshi, ale rozmiar biustu 65G wcale nie jest wielki i ciezki... Sama nosze stanik rozmiaru 65E-F. Problem polega na tym, ze taka rozmiarowke ciezko dostac. Najczesciej pozostaja sklepy internetowe bo sieciowki... Strach tam wchodzic
Zgadzam sie, ze dobrze dobrany stanik czyni cuda.
Otóż to, u nas można znaleźć rozmiary przeważnie 75/90BC a jeśli szukać już D to obwód nie mniejszy niż 85. Wiem, że 65G to nie jest wielki biust, źle się wyraziłam, chodzi mi o to, że wiele dziewczyn tutaj wypowiadających się ma prawdopodobnie źle obrane staniki, skoro plecy od ramiączek bolą itp. ja kiedyś nosiłam rozmiar właśnie ok. 85D, bo u nas innego się nie znajdzie, i tak D to już jest przecież ogromny wg pań w polskich sklepach, stąd nabrałam kompleksów trochę, bo czułam się jak cudak. A okazało się, że mam rozmiar 70F.

Tak jak Tor_Zireael napisała, ja również mam podobny efekt właśnie w dobrze dobranym staniku.
Fakt, ciężko dostać i nie są tanie, ale są sklepy internetowe i wyprzedaże.

Cieszę się, że jest przynajmniej kilka dziewczyn, dla których rozmiar F nie musi być gigant
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-12-21 o 22:04
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 10:13   #42
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: XTREME BRA

Eshi, też się cieszę, że jednak coraz więcej dziewczyn i kobiet szuka informacji na temat staników i tego, jak dobrze je kupić. Są czasem małe sklepiki, gdzie można dostać naprawdę fachową poradę i kupić odpiwedni biustonosz.
Kiedyś w pracy rozmowa z koleżankami stoczyła się właśnie na staniki, bo jedna była zachwycona swoim (bo mama jej kupiła na imieniny w sklepie na T i kosztował aż 80 zł). Więc rzekłam, że tam naprawdę nie ma dobrych staników, byłam kiedyś w poszukiwaniu jednego dla siebie, przymierzyłam kilka jednego rozmiaru i każdy na obwodzie inny, miseczki o dziwnych kształtach. Poza tym rozmiarówka beznadziejna. Do dziś omijam go dużym łukiem, chyba, że chciałabym kupić strój kąpielowy albo piżamę (ale i tak ze względu na jakoś wykonania i materiałów wybieram droższy sklep francuskiej sieciówki na E i nie jest to Es...).
Wracając do sedna, wszystkie nagle nosiły staniki rozmiaru 75B. Wtedy podałam swój rozmiar.
I się zaczęło. Że wymyślam, że to niemożliwe. I tak dalej. Odpowiedziałam tylko, że dobrze dobrany stanik przy ruszaniu pozostaje na swoim miejscu, że dobrze dobrany stanik powinien być zapięty na pierwsze zapięcie i być ciasnym i to tak ciasny, że jak zdejmie się ramiączko, wszystko pozostaje na swoim miejscu. Że nie kupuje się stanika w obwodem "w górę" ale "w dół" (jako przykład podałam, że jeśli mam 72 cm pod biustem, to nie kupuję rozmiaru ani 70, ani 75 tylko szukam 65 bo materiał i elementy elastyczne szybko się rozciągają, a jeśli stanik ma posłużyć mi dłużej niż do pierwszego czy drugiego prania, warto się wygimnastykować). Poza tym dobry producent bielizny udostępnia swoją rozmiarówkę (za to polubiłam bieliznę pewnej firmy na A, dostępnej raczej w internecie).

Można by o tym dyskutować i dyskutować. Pointa z tego wyszła taka, że jestem głupia i się nie znam na kupowaniu bielizny. Ale to nie moje plecy będą bolały od źle dobranego stanika, nie moje piersi będą cierpiały z powodu grawitacji (chociaż kto wie?)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 22:18   #43
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: XTREME BRA

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Eshi, też się cieszę, że jednak coraz więcej dziewczyn i kobiet szuka informacji na temat staników i tego, jak dobrze je kupić. Są czasem małe sklepiki, gdzie można dostać naprawdę fachową poradę i kupić odpiwedni biustonosz.
Kiedyś w pracy rozmowa z koleżankami stoczyła się właśnie na staniki, bo jedna była zachwycona swoim (bo mama jej kupiła na imieniny w sklepie na T i kosztował aż 80 zł). Więc rzekłam, że tam naprawdę nie ma dobrych staników, byłam kiedyś w poszukiwaniu jednego dla siebie, przymierzyłam kilka jednego rozmiaru i każdy na obwodzie inny, miseczki o dziwnych kształtach. Poza tym rozmiarówka beznadziejna. Do dziś omijam go dużym łukiem, chyba, że chciałabym kupić strój kąpielowy albo piżamę (ale i tak ze względu na jakoś wykonania i materiałów wybieram droższy sklep francuskiej sieciówki na E i nie jest to Es...).
Wracając do sedna, wszystkie nagle nosiły staniki rozmiaru 75B. Wtedy podałam swój rozmiar.
I się zaczęło. Że wymyślam, że to niemożliwe. I tak dalej. Odpowiedziałam tylko, że dobrze dobrany stanik przy ruszaniu pozostaje na swoim miejscu, że dobrze dobrany stanik powinien być zapięty na pierwsze zapięcie i być ciasnym i to tak ciasny, że jak zdejmie się ramiączko, wszystko pozostaje na swoim miejscu. Że nie kupuje się stanika w obwodem "w górę" ale "w dół" (jako przykład podałam, że jeśli mam 72 cm pod biustem, to nie kupuję rozmiaru ani 70, ani 75 tylko szukam 65 bo materiał i elementy elastyczne szybko się rozciągają, a jeśli stanik ma posłużyć mi dłużej niż do pierwszego czy drugiego prania, warto się wygimnastykować). Poza tym dobry producent bielizny udostępnia swoją rozmiarówkę (za to polubiłam bieliznę pewnej firmy na A, dostępnej raczej w internecie).

Można by o tym dyskutować i dyskutować. Pointa z tego wyszła taka, że jestem głupia i się nie znam na kupowaniu bielizny. Ale to nie moje plecy będą bolały od źle dobranego stanika, nie moje piersi będą cierpiały z powodu grawitacji (chociaż kto wie?)
Ja też omijam szerokim łukiem firmę zaczynającą się na T i kończącą na H, bo w tym właśnie sklepie są kiepskie konstrukcje.
hahaha, a ja miałam dosłownie z 2-3 dni temu podobną sytuację, dziewczyny mi nie wierzyły, że wielkość biustu zależy również od obwodu, że kobieta z obwodem 80 będzie miała znacznie większy biust od kobiety z obwodem np. 65 z tą samą miską. I weź się tu kłóć z matołami aż mi się głupio zrobiło z moim niewielkim F
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-12-21 o 22:06
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 00:49   #44
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: XTREME BRA

Mozna podawac, mozna.
Na e to etam, na a - alles (maja fajne staniki dla karmiacych )
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 11:51   #45
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: XTREME BRA

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Mozna podawac, mozna.
Na e to etam, na a - alles (maja fajne staniki dla karmiacych )
Staników dla karmiących na razie nie potrzebuje i raczej długo nie będę potrzebować Alles kiedyś oglądałam, mają oni bardzo "dojrzałe" te staniki, właściwie same w kolorach podstawowych-czerń, biel, beż. Mi najbardziej odpowiadają staniki z Panache, mam ich pełno i najlepiej się w nich czuję, poza tym mają świetne wzory i kolory.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-12-21 o 22:07
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 12:15   #46
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: XTREME BRA

Lepiej zainwestować w dobrej jakości bieliznę. Nie wiem czemu, ale takie stelaże kojarzą mi się wyłącznie z Bridget Jones
CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 13:22   #47
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: XTREME BRA

nie pomogę, bo nie mam takowego
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-19, 14:41   #48
superzebra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 40
Dot.: XTREME BRA

Mimo, iż temat stary, to może ktoś jeszcze tu trafi i będzie szukał opinii kogoś, kto posiada ten stanik.

Otóż jest to nie najgorsze rozwiązanie, jeżeli efekt Ci się podoba. Jednak chyba trzeba brać rozmiar większy. Ja noszę S i mam S, ale ramiączka są za krótkie i ściska pod biustem tak, że skóra pod pachami bardzo brzydko się układa, robiąc taką oponkę. ;/ Może jak schudnę, to będzie lepiej się układać

A dla hejterów - tak, mam bardzo dobry biustonosz dopasowany przez bra-fitterkę i nie daje takiego efektu jak xtreme bra.

Przy okazji, efekt nie jest tak ekstremalny jak pokazują reklamy. Jest dość naturalny i estetyczny.

Edytowane przez superzebra
Czas edycji: 2015-05-21 o 07:30 Powód: coś do dodania
superzebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:59   #49
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: XTREME BRA

Cytat:
Napisane przez pepuszek04 Pokaż wiadomość
hehe jeszcze jestem za młoda na *oklapnięte piersi * hehe
tym bardziej!
ani to zdrowe, ani ładne, ani estetyczne, ani seksowne, ani modne i w ogóle nie wiem po co takie wynalazki poza wyciąganiem kasy!
na zachodzie w ogóle rezygnuje się już ze staników usztywnianych. nosi się bardzo dobrej jakości miekkie staniki, które dobrze podtrzymują ale nie wypychają biustu. żadnych gąbek, drutów czy innych okropieństw. to ma być ładna część garderoby a nie pseudoseksowne narzędzie tortur
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 13:59:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.