50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-26, 08:27   #1
katarina555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3

50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)


Drogie Panie, faceci muszą się zacząć bardziej starać : Pięćdziesiąt błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu .

Co sądzicie?
katarina555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 08:38   #2
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

:d
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 08:52   #3
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

może i coś w tym jest
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 09:14   #4
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Może i coś w tym jest ale to dość stereotypowe.. wydaje mi się, że tak postępują tylko chamscy ,nieszanujący kobiet faceci a większość Naszych TŻ przynajmniej mój i pewnie Wasi też raczej postępują ok. Te 50 błędów to takie typowe pasujące do "napalonego, bezmózgiego, dominującego ogiera"
najbardziej mnie rozbawił tekst o malinkach- ja mam 21 lat i często mam "to" na szyi itp. to taka forma okazania uczucia i wcale nie uważam, że to już mi nie przystoi. Poza tym tekst ok.. można podsunąć facetowi jeśli robi jakieś błędy na pewno się zastanowi
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 10:04   #5
katarina555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Niech się kształcą: na uczelni tego im nie powiedzom .
katarina555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 11:18   #6
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Niektore z tych rad sa dosc oczywiste, ale lepiej pewne rzeczy dopowiedziec niz pozniej sie dziwic...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 17:42   #7
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Do niektórych punktów to bym się zgodziła
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 19:31   #8
Amer Comme Chicotin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Ja też bym się zgodziła, co do niektórych
__________________
-Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książę. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni ...
-Wśród ludzi jest się także samotnym - rzekła żmija.

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"


Najpiękniejszych chwil w zyciu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
Amer Comme Chicotin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 17:21   #9
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Do niektórych punktów to bym się zgodziła
ja tak samo
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 22:07   #10
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

i u mojego niestety kilka się znajdzie
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 22:57   #11
96LadyPoziomka96
Raczkowanie
 
Avatar 96LadyPoziomka96
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Malinowa mamba
Wiadomości: 463
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Ja się zgadzam z poniektórymi punktami.
96LadyPoziomka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 01:53   #12
kredka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 245
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

czytalam to juz kiedys, jest w tym cos niecos prawdy:P
kredka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 02:07   #13
Amigoooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Taaa... I jak zwykle mowa o tym co faceci robią źle...
Wiecznie tylko potraficie narzekać i pieprzyć o tym co wam się podoba/nie podoba, czego facetowi nie wolno... Z ciekawości przeczytałem wszystkie punkty... niektórym przyznam racje, że macie prawo tego wymagać, ale do ch*ja ! Jakby to ująć... wśród rzeczy zakazanych/których my faceci nie powinniśmy robić jest wymienione multum rzeczy które nas jarają najbardziej ! Wygląda to tak : robimy to, to wy macie pozamiatany seks bo was to irytuje i oburza... nie robimy tak to my mamy po zabawie ! Proste... gdyby nas to nie jarało, nie robilibyśmy tego ! Dlaczego wy wiecznie pieprzycie o tym co facet ma robić bo wy to lubicie i kropka !
Dam przykład... Ja osobiście nie nawidzę jak kobieta leży jak kłoda ! Być może tak leży bo akurat jest jej tak dobrze... ale mnie to nie jara, więc może rusz tą dupą ?? !! Czuję się jakbym ruchał worek z piaskiem ! Ale dlaczego nie, prawda ? Bo kobiecie jest dobrze i nie obchodzi jej to, że faceta to nie jara i przez to mu opadnie albo nie może dojść nie ? Byle wam było dobrze ! To na tej samej zasadzie jak wasze wymagania wymienione w tych 50ciu pktach (zrób to bo mnie to podnieca/nie rób tego bo mnie to irytuje) ! Dajmy drugi przykład... powiedzmy facet podczas gry oralnej łapie partnerke za głowę, i próbuje narzucać tempo i charakter zabawy to juz nie, prawda ? Bo wam to nie pasuje i zaś postawicie na swoim !! ☠☠☠☠*a kobiety... przestańcie być ☠☠☠☠☠☠☠o**mi księzniczkami myślącymi, że tylko ich dobro się liczy i one są kur*a najważniejsze !!

Jeszcze jedno !! Zdajcie sobie sprawę z tego, że gra wstępna dla faceta jest jak trąbienie samochodem przez 30 minut przed wjazdem do garażu !! Tak samo stosowanie się do waszych innych durnych zasad jest dla faceta bez sensu i irytujące !! Więc pytam ! Dlaczego wy ☠☠☠☠a, jeśli facet się stara, robi grę wstępną która jest dla niego stratą czasu i jest maksymalnie w☠☠☠☠iająca, macie takie wielkie problemy ze zrobieniem loda !!!!!!!!!!!! Czy schowanie w kieszeń swoich zasad, obrzydzenia, irytacji itp na 5-15 minut jest tak straszne, biorąc pod uwagę, że wasze wymagania są poprostu kosmiczne i nie ma nic bardziej w☠☠☠☠*ającego od was samych ?? Tak ciężko wam sprawić przyjemność, wynagrodzić cały wysiłek ? Wy tylko potraficie wymagać i całe życie wam coś nie pasuje !!
POMYŚLAŁYŚCIE KIEDYŚ, ŻE TO PROBLEM LEŻY W WAS A NIE FACETACH ??? !!! NIE ?? TO MOŻE CZAS TO PRZEMYŚLEĆ !! PRZESTAŃCIE SIE ZACHOWYWAC JAK KSIEZNICZKI KTORE TYLKO POTRAFIA WYMAGAC !!

Kolejna rzecz !! Gdyby większość z was skupiła się na seksie i samej sobie, swoich doznaniach podczas seksu zamiast udawaniu napewno by to pomogło !! Seks to czysta przyjemność. Robi się to po to by czerpać z tego rozkosz, więc skupcie się na sobie !! I nie myślcie o nowej pralce, kur*wa nowej golarce i ch*j wie czym jeszcze !!

Kolejna rzecz ! Zastanawiałyście się może kiedyś dlaczego tak szybko dochodzimy ? Nie wiesz ? To ja ci powiem... przynajmniej ja tak mam...
jeśli dajesz raz na tydzień to nie dziw się, że twój seks trwa kilkanaście minut !! Zrozumcie to, że my mamy potrzebę 24h na dobę...

A zDRADA Z KAD SIĘ BIERZE ?? BO WY NIE POTRAFICIE ZASPOKOIĆ FACETA ! to jest tylko i wylacznie wasza wina, ze jak pojawi sie jakas szparka to odrazu zaliczamy !! Nie dziw sie jesli dajesz raz w tygodniu !!
Amigoooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:19   #14
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Cytat:
Napisane przez Amigoooo Pokaż wiadomość
Taaa... I jak zwykle mowa o tym co faceci robią źle...
Wiecznie tylko potraficie narzekać i pieprzyć o tym co wam się podoba/nie podoba, czego facetowi nie wolno... Z ciekawości przeczytałem wszystkie punkty... niektórym przyznam racje, że macie prawo tego wymagać, ale do ch*ja ! Jakby to ująć... wśród rzeczy zakazanych/których my faceci nie powinniśmy robić jest wymienione multum rzeczy które nas jarają najbardziej ! Wygląda to tak : robimy to, to wy macie pozamiatany seks bo was to irytuje i oburza... nie robimy tak to my mamy po zabawie ! Proste... gdyby nas to nie jarało, nie robilibyśmy tego ! Dlaczego wy wiecznie pieprzycie o tym co facet ma robić bo wy to lubicie i kropka !
Dam przykład... Ja osobiście nie nawidzę jak kobieta leży jak kłoda ! Być może tak leży bo akurat jest jej tak dobrze... ale mnie to nie jara, więc może rusz tą dupą ?? !! Czuję się jakbym ruchał worek z piaskiem ! Ale dlaczego nie, prawda ? Bo kobiecie jest dobrze i nie obchodzi jej to, że faceta to nie jara i przez to mu opadnie albo nie może dojść nie ? Byle wam było dobrze ! To na tej samej zasadzie jak wasze wymagania wymienione w tych 50ciu pktach (zrób to bo mnie to podnieca/nie rób tego bo mnie to irytuje) ! Dajmy drugi przykład... powiedzmy facet podczas gry oralnej łapie partnerke za głowę, i próbuje narzucać tempo i charakter zabawy to juz nie, prawda ? Bo wam to nie pasuje i zaś postawicie na swoim !! ☠☠☠☠*a kobiety... przestańcie być ☠☠☠☠☠☠☠o**mi księzniczkami myślącymi, że tylko ich dobro się liczy i one są kur*a najważniejsze !!

Jeszcze jedno !! Zdajcie sobie sprawę z tego, że gra wstępna dla faceta jest jak trąbienie samochodem przez 30 minut przed wjazdem do garażu !! Tak samo stosowanie się do waszych innych durnych zasad jest dla faceta bez sensu i irytujące !! Więc pytam ! Dlaczego wy ☠☠☠☠a, jeśli facet się stara, robi grę wstępną która jest dla niego stratą czasu i jest maksymalnie w☠☠☠☠iająca, macie takie wielkie problemy ze zrobieniem loda !!!!!!!!!!!! Czy schowanie w kieszeń swoich zasad, obrzydzenia, irytacji itp na 5-15 minut jest tak straszne, biorąc pod uwagę, że wasze wymagania są poprostu kosmiczne i nie ma nic bardziej w☠☠☠☠*ającego od was samych ?? Tak ciężko wam sprawić przyjemność, wynagrodzić cały wysiłek ? Wy tylko potraficie wymagać i całe życie wam coś nie pasuje !!
POMYŚLAŁYŚCIE KIEDYŚ, ŻE TO PROBLEM LEŻY W WAS A NIE FACETACH ??? !!! NIE ?? TO MOŻE CZAS TO PRZEMYŚLEĆ !! PRZESTAŃCIE SIE ZACHOWYWAC JAK KSIEZNICZKI KTORE TYLKO POTRAFIA WYMAGAC !!

Kolejna rzecz !! Gdyby większość z was skupiła się na seksie i samej sobie, swoich doznaniach podczas seksu zamiast udawaniu napewno by to pomogło !! Seks to czysta przyjemność. Robi się to po to by czerpać z tego rozkosz, więc skupcie się na sobie !! I nie myślcie o nowej pralce, kur*wa nowej golarce i ch*j wie czym jeszcze !!

Kolejna rzecz ! Zastanawiałyście się może kiedyś dlaczego tak szybko dochodzimy ? Nie wiesz ? To ja ci powiem... przynajmniej ja tak mam...
jeśli dajesz raz na tydzień to nie dziw się, że twój seks trwa kilkanaście minut !! Zrozumcie to, że my mamy potrzebę 24h na dobę...

A zDRADA Z KAD SIĘ BIERZE ?? BO WY NIE POTRAFICIE ZASPOKOIĆ FACETA ! to jest tylko i wylacznie wasza wina, ze jak pojawi sie jakas szparka to odrazu zaliczamy !! Nie dziw sie jesli dajesz raz w tygodniu !!
Boskie
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 17:09   #15
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Cytat:
Napisane przez Amigoooo Pokaż wiadomość
Taaa... I jak zwykle mowa o tym co faceci robią źle...
Wiecznie tylko potraficie narzekać i pieprzyć o tym co wam się podoba/nie podoba, czego facetowi nie wolno... Z ciekawości przeczytałem wszystkie punkty... niektórym przyznam racje, że macie prawo tego wymagać, ale do ch*ja ! Jakby to ująć... wśród rzeczy zakazanych/których my faceci nie powinniśmy robić jest wymienione multum rzeczy które nas jarają najbardziej ! Wygląda to tak : robimy to, to wy macie pozamiatany seks bo was to irytuje i oburza... nie robimy tak to my mamy po zabawie ! Proste... gdyby nas to nie jarało, nie robilibyśmy tego ! Dlaczego wy wiecznie pieprzycie o tym co facet ma robić bo wy to lubicie i kropka !
Dam przykład... Ja osobiście nie nawidzę jak kobieta leży jak kłoda ! Być może tak leży bo akurat jest jej tak dobrze... ale mnie to nie jara, więc może rusz tą dupą ?? !! Czuję się jakbym ruchał worek z piaskiem ! Ale dlaczego nie, prawda ? Bo kobiecie jest dobrze i nie obchodzi jej to, że faceta to nie jara i przez to mu opadnie albo nie może dojść nie ? Byle wam było dobrze ! To na tej samej zasadzie jak wasze wymagania wymienione w tych 50ciu pktach (zrób to bo mnie to podnieca/nie rób tego bo mnie to irytuje) ! Dajmy drugi przykład... powiedzmy facet podczas gry oralnej łapie partnerke za głowę, i próbuje narzucać tempo i charakter zabawy to juz nie, prawda ? Bo wam to nie pasuje i zaś postawicie na swoim !! ☠☠☠☠*a kobiety... przestańcie być ☠☠☠☠☠☠☠o**mi księzniczkami myślącymi, że tylko ich dobro się liczy i one są kur*a najważniejsze !!

Jeszcze jedno !! Zdajcie sobie sprawę z tego, że gra wstępna dla faceta jest jak trąbienie samochodem przez 30 minut przed wjazdem do garażu !! Tak samo stosowanie się do waszych innych durnych zasad jest dla faceta bez sensu i irytujące !! Więc pytam ! Dlaczego wy ☠☠☠☠a, jeśli facet się stara, robi grę wstępną która jest dla niego stratą czasu i jest maksymalnie w☠☠☠☠iająca, macie takie wielkie problemy ze zrobieniem loda !!!!!!!!!!!! Czy schowanie w kieszeń swoich zasad, obrzydzenia, irytacji itp na 5-15 minut jest tak straszne, biorąc pod uwagę, że wasze wymagania są poprostu kosmiczne i nie ma nic bardziej w☠☠☠☠*ającego od was samych ?? Tak ciężko wam sprawić przyjemność, wynagrodzić cały wysiłek ? Wy tylko potraficie wymagać i całe życie wam coś nie pasuje !!
POMYŚLAŁYŚCIE KIEDYŚ, ŻE TO PROBLEM LEŻY W WAS A NIE FACETACH ??? !!! NIE ?? TO MOŻE CZAS TO PRZEMYŚLEĆ !! PRZESTAŃCIE SIE ZACHOWYWAC JAK KSIEZNICZKI KTORE TYLKO POTRAFIA WYMAGAC !!

Kolejna rzecz !! Gdyby większość z was skupiła się na seksie i samej sobie, swoich doznaniach podczas seksu zamiast udawaniu napewno by to pomogło !! Seks to czysta przyjemność. Robi się to po to by czerpać z tego rozkosz, więc skupcie się na sobie !! I nie myślcie o nowej pralce, kur*wa nowej golarce i ch*j wie czym jeszcze !!

Kolejna rzecz ! Zastanawiałyście się może kiedyś dlaczego tak szybko dochodzimy ? Nie wiesz ? To ja ci powiem... przynajmniej ja tak mam...
jeśli dajesz raz na tydzień to nie dziw się, że twój seks trwa kilkanaście minut !! Zrozumcie to, że my mamy potrzebę 24h na dobę...

A zDRADA Z KAD SIĘ BIERZE ?? BO WY NIE POTRAFICIE ZASPOKOIĆ FACETA ! to jest tylko i wylacznie wasza wina, ze jak pojawi sie jakas szparka to odrazu zaliczamy !! Nie dziw sie jesli dajesz raz w tygodniu !!
Chłopie, nie denerwuj się. Na tymże forum wymagamy trochę kultury.
Skoro tak bardzo Ci przeszkadza nasze zachowanie, to powiedz mi jedno. Po jaką cho*erę siedzisz na babskim forum? A co do tych pięćdziesięciu błędów - niektóre z nich to czysta i szczera prawda. Na przykład: Wchodzenie bez pytania czy tego chce, Fotografują lub nagrywają łóżkowe wariacje itp.
Dobrze, że Wy faceci (według Ciebie) jesteście tacy idealni, robicie wszystko perfekcyjnie i nie popełniacie błędów. Hihihi, najgorzej tylko jak się komu coś wydaje.
No i, więc sorry bardzo, ale jak coś się nie podoba, to do-wi-dze-nia. Nikt Cię tutaj siłą nie trzyma.
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 13:22   #16
Natalia_z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 191
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

[QUOTE=LastTime;34324700]Chłopie, nie denerwuj się. Na tymże forum wymagamy trochę kultury.
Skoro tak bardzo Ci przeszkadza nasze zachowanie, to powiedz mi jedno. Po jaką cho*erę siedzisz na babskim forum?


Bo na męskim się nie da ...........Serio...Kied yś trafiłam przez przypadek i poziom wypowiedzi zwalił mnie z nóg ....... Dlatego sądzę, że ci inteligentni ciągną jednak do kobiet i na takich forach się wypowiadają
Dodam jeszcze, że może drogi kolega był okrutny momentami w swojej wypowiedzi, ale jaki prawdziwy .....odnalazłam się w niektórych punktach
Natalia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 19:51   #17
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

[QUOTE=Natalia_z;34336723]
Cytat:
Napisane przez LastTime Pokaż wiadomość
Bo na męskim się nie da ...........Serio...Kied yś trafiłam przez przypadek i poziom wypowiedzi zwalił mnie z nóg ....... Dlatego sądzę, że ci inteligentni ciągną jednak do kobiet i na takich forach się wypowiadają
Dodam jeszcze, że może drogi kolega był okrutny momentami w swojej wypowiedzi, ale jaki prawdziwy .....odnalazłam się w niektórych punktach
Oj oj oj! Nie zazdroszczę trafienia na męskie forum, jeśli byli tam faceci jak pan powyżej Ach, no tak! Prawda boli. Drogie Wizażanki, każda z nas, która to przeczytała, zapewne wpadła w ogromną dolinę i załamanie. Przecież facet tak nam pocisnął. Buhahahaha
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 10:48   #18
Salon Snu Morfeusz
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6
GG do Salon Snu Morfeusz
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Widzę że kolega strasznie się zirytował chyba za dużo punktów z uwagami odebrał personalnie do siebie a ja powiem tak niestety parę punktów muszę przyjąć na klatę bo mnie dotyczą. Po prosty każdy popełnia błędy i kobiety oprócz nas facetów kilka rzeczy psują w sypialni ale to chyba normalne że każdy popełnia błędy. Trzeba wykazać więcej zrozumienia z każdej z stron i nie jechać ostro po bandzie w swoim poście bo chamstwo nikomu nie odpowiada. Po prostu wyluzuj troszkę kolego ! Bo inaczej czasami kilka kobiet cie odwiedzi hi hi
Salon Snu Morfeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 02:55   #19
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

"31. Przytrzymują jej głowę gdy ma w ustach penisa"

Może jestem jakaś dziwna, ale akurat nie widzę problemu
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 08:22   #20
kolorowapanna3
Wtajemniczenie
 
Avatar kolorowapanna3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 546
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Cytat:
Napisane przez Amigoooo Pokaż wiadomość


Kolejna rzecz ! Zastanawiałyście się może kiedyś dlaczego tak szybko dochodzimy ? Nie wiesz ? To ja ci powiem... przynajmniej ja tak mam...
jeśli dajesz raz na tydzień to nie dziw się, że twój seks trwa kilkanaście minut !! Zrozumcie to, że my mamy potrzebę 24h na dobę...

A zDRADA Z KAD SIĘ BIERZE ?? BO WY NIE POTRAFICIE ZASPOKOIĆ FACETA ! to jest tylko i wylacznie wasza wina, ze jak pojawi sie jakas szparka to odrazu zaliczamy !! Nie dziw sie jesli dajesz raz w tygodniu !!
no sory koleś, ale jeśli żona będzie w zaawansowanej ciąży i nie bedzie mogła, później poród itd to co? zaliczyć 10 innych lasek, bo Twoja żona nie może? Ja rozumiem, że wku*wiająca jak laska nie chce wiecznie bo nie(aczkolwiek wtedy uważam, że jest powód, o którym nie chce mówić), ale musisz się nauczyć panować nad własnym ciałem.
kolorowapanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 13:13   #21
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Kolega po prostu nie jest zbyt mądry i tyle.

Sama uważam, że te 50 punktów jest w dużym stopniu bardzo tendencyjne. I owszem stawia facetów w świetle "robisz wszystko źle".

Natomiast kolega nie do końca zrozumiał o co w tym wszystkich chodzi. Podobny artykuł możnaby napisać o kobietach. O tym co one robią źle. Bo również robią. Ale to nie będzie znaczyło, że każda robi wszystko źle. Tak samo nie każdy facet wszystko robi źle.
Po prostu trzeba sobie dobrać partnera/partnerkę, z którą będzie się prowadziło udane życie seksualne i rozmawiało o swoich potrzebach.
Amigooo wydaje się być bardzo sfrustrowany swoim życiem seksualnym. Może czas zmienić partnerkę?
Poza tym piszesz o seksie oralnym, że kręci Cię kiedy kobieta wkłada całego penisa do gardła.
Owszem, jak nie będzie miała oporów - będzie w stanie to zrobić. Ale też nie od razu. Wsadź sobie banana do buzi i niech ktoś Cię na niego siłą "nadziewa". Zobaczymy czy Ci się rzygać nie zachce. Tego się trzeba nauczyć i dać sobie na to czas.

Pozdrawiam i życzę rozumu

Edytowane przez cowie
Czas edycji: 2012-07-10 o 08:46
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 17:34   #22
aniuniaww
Raczkowanie
 
Avatar aniuniaww
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z kątowni...
Wiadomości: 117
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Cytat:
Napisane przez Amigoooo Pokaż wiadomość
Taaa... I jak zwykle mowa o tym co faceci robią źle...
Wiecznie tylko potraficie narzekać i pieprzyć o tym co wam się podoba/nie podoba, czego facetowi nie wolno... Z ciekawości przeczytałem wszystkie punkty... niektórym przyznam racje, że macie prawo tego wymagać, ale do ch*ja ! Jakby to ująć... wśród rzeczy zakazanych/których my faceci nie powinniśmy robić jest wymienione multum rzeczy które nas jarają najbardziej ! Wygląda to tak : robimy to, to wy macie pozamiatany seks bo was to irytuje i oburza... nie robimy tak to my mamy po zabawie ! Proste... gdyby nas to nie jarało, nie robilibyśmy tego ! Dlaczego wy wiecznie pieprzycie o tym co facet ma robić bo wy to lubicie i kropka !
Dam przykład... Ja osobiście nie nawidzę jak kobieta leży jak kłoda ! Być może tak leży bo akurat jest jej tak dobrze... ale mnie to nie jara, więc może rusz tą dupą ?? !! Czuję się jakbym ruchał worek z piaskiem ! Ale dlaczego nie, prawda ? Bo kobiecie jest dobrze i nie obchodzi jej to, że faceta to nie jara i przez to mu opadnie albo nie może dojść nie ? Byle wam było dobrze ! To na tej samej zasadzie jak wasze wymagania wymienione w tych 50ciu pktach (zrób to bo mnie to podnieca/nie rób tego bo mnie to irytuje) ! Dajmy drugi przykład... powiedzmy facet podczas gry oralnej łapie partnerke za głowę, i próbuje narzucać tempo - TEMPO TO MOŻESZ NARZUCIĆ KLACZY, KTÓRĄ UJEŻDŻASZ, KOBIETA MOŻE SIĘ PORZYGAĆ! i charakter zabawy to juz nie, prawda ? Bo wam to nie pasuje i zaś postawicie na swoim !! ☠☠☠☠*a kobiety... przestańcie być ☠☠☠☠☠☠☠o**mi księzniczkami myślącymi, że tylko ich dobro się liczy i one są kur*a najważniejsze !! BO, K*, SĄ, POGÓDŹ SIĘ Z TYM!

Jeszcze jedno !! Zdajcie sobie sprawę z tego, że gra wstępna dla faceta jest jak trąbienie samochodem przez 30 minut przed wjazdem do garażu !!- ZNAM TEN GŁUPI TEKST, NIE JESTEŚ AUTOREM, WIĘC CUDZYSŁÓW!!! Tak samo stosowanie się do waszych innych durnych zasad jest dla faceta bez sensu i irytujące !! Więc pytam ! Dlaczego wy ☠☠☠☠a, jeśli facet się stara, robi grę wstępną która jest dla niego stratą czasu i jest maksymalnie w☠☠☠☠iająca, - BO TY NIE JESTEŚ PRAWDZIWYM FACETEM, TYLKO BEZJAJECZNYM FRUSTRATEM. PRAWDZIWEMU FACETOWI NAJWIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚĆ SPRAWIA WIDOK ZACHWYTU NA TWARZY KOBIETY, CZOPKU! TAKIEMU WARTO SIĘ ODWDZIĘCZYĆ, TOBIE NIE! macie takie wielkie problemy ze zrobieniem loda !!!!!!!!!!!! - ŻADEN PROBLEM, ALE NIE DZIWIĘ SIĘ, ŻE TOBIE NIE CHCĄ! Czy schowanie w kieszeń swoich zasad, obrzydzenia, irytacji itp na 5-15 minut jest tak straszne, biorąc pod uwagę, że wasze wymagania są poprostu kosmiczne i nie ma nic bardziej w☠☠☠☠*ającego od was samych ?? Tak ciężko wam sprawić przyjemność, wynagrodzić cały wysiłek ? -PORUSZASZ DUPĄ I MYŚLISZ, ŻE SIĘ NIEZIEMSKO ZMACHAŁEŚ? Wy tylko potraficie wymagać i całe życie wam coś nie pasuje !!
POMYŚLAŁYŚCIE KIEDYŚ, ŻE TO PROBLEM LEŻY W WAS A NIE FACETACH ??? !!! NIE ?? TO MOŻE CZAS TO PRZEMYŚLEĆ !! PRZESTAŃCIE SIE ZACHOWYWAC JAK KSIEZNICZKI KTORE TYLKO POTRAFIA WYMAGAC !!

Kolejna rzecz !! Gdyby większość z was skupiła się na seksie i samej sobie, swoich doznaniach podczas seksu zamiast udawaniu napewno by to pomogło !! Seks to czysta przyjemność. Robi się to po to by czerpać z tego rozkosz, więc skupcie się na sobie !! I nie myślcie o nowej pralce, kur*wa nowej golarce i ch*j wie czym jeszcze !! -Z KIM TY, K*, SIĘ PINDOLISZ? NO TAK, WG SWOJEGO POZIOMU...

Kolejna rzecz ! Zastanawiałyście się może kiedyś dlaczego tak szybko dochodzimy ? Nie wiesz ? To ja ci powiem... przynajmniej ja tak mam...
jeśli dajesz raz na tydzień to nie dziw się, że twój seks trwa kilkanaście minut !! Zrozumcie to, że my mamy potrzebę 24h na dobę... -DASZ RADĘ 24/DOBĘ?! ALEŚ JURNY

A zDRADA Z KAD SIĘ BIERZE ??- JA NAPRAWDĘ NIE WIEM Z KĄD... W ZASADZIE NAWET NIE WIEM, CO TO ZNACZY Z KĄD.... BO WY NIE POTRAFICIE ZASPOKOIĆ FACETA ! to jest tylko i wylacznie wasza wina, ze jak pojawi sie jakas szparka to odrazu zaliczamy !! Nie dziw sie jesli dajesz raz w tygodniu !! - JAK WYCHODZISZ Z ZAŁOŻENIA, ŻE KOBIETA MA DAWAĆ, TO SORRY STARY, TY NIGDY NIE BĘDZIESZ MIAŁ PORZĄDNEGO SEKSU, TYLKO JAŁMUŻNĘ, NIE DZIWIĘ SIĘ, ŻEŚ TAKI SFRUSTROWANY. ZACZNIJ OD SIEBIE MEGALOMANIE-MITOMANIE!
KTO TO BYŁ?

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

A tak w ogóle to nie mam problemów. Ewentualnie 5-się zdarza i nie lubię

Edytowane przez aniuniaww
Czas edycji: 2012-07-25 o 12:04
aniuniaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 15:08   #23
Dopefiend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Heaven and Hell
Wiadomości: 347
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Tragedia!!
Nie da rady sie tego wszystkiego nauczyć.
__________________
"Marzenia motywuja, marzenia daja sile,
Marzenia sa wyjatkowe - jesli w miare mozliwe,
Realizowac kazde - wlasnie tego pragne"
ALE
"Lepiej za dużo nie marzyć - marzenia mogą sparzyć
Gdy nigdy się nie zdarzy to co sobie wyobrazisz"
Dopefiend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 10:54   #24
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 15:48   #25
looolitka
Raczkowanie
 
Avatar looolitka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 103
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość

genialny artykuł!!!!

Jakiś czas temu rozstałam się z facetem, wytykał mi wiele razem łóżkowe błędy, ja głupia wierzyłam w jego słowa (bo był moim 1wszym) i czułam się winna.
A teraz z uśmiechem na twarzy widzę, że to on był totalnym łóżkowym pokraką!! Na 50 błędów jemu przypisałabym z 40
looolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 09:46   #26
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

Cytat:
Napisane przez looolitka Pokaż wiadomość
genialny artykuł!!!!

Jakiś czas temu rozstałam się z facetem, wytykał mi wiele razem łóżkowe błędy, ja głupia wierzyłam w jego słowa (bo był moim 1wszym) i czułam się winna.
A teraz z uśmiechem na twarzy widzę, że to on był totalnym łóżkowym pokraką!! Na 50 błędów jemu przypisałabym z 40
Nie on jeden
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 10:22   #27
Kasiaprzedlustrem
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaprzedlustrem
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 109
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

prawda
Kasiaprzedlustrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 12:10   #28
sylwka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 30
Dot.: 50 błędów popełnianych przez mężczyzn podczas sexu ;)

No coś w tym jest :P
sylwka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-03 13:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.