Randki przez Internet cz. 3. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-25, 08:21   #3061
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wiesz co, sama pytałam chcąc zobaczyć czy każdy facet będzie do tego chętny, nawet taki wydawać by się mogło „normalny”, paru odmówiło, a tak to każdy się cieszył jak pies, dosłownie. Xd

Jakiez było moje zdziwienie, bo chyba wielu nie wie nawet, co to stulejka.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Myslalam, ze sami z siebie wysylali a tu grzeczne chlopaki, spelnialy prosbe


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 08:23   #3062
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Myslalam, ze sami z siebie wysylali a tu grzeczne chlopaki, spelnialy prosbe


Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

Wiem, że jest takie zjawisko, ale mnie nigdy się to nie przytrafiło. No, może nie nigdy - raz gość wysłał mi takie zdjęcie bez ostrzeżenia, może z 5 lat temu, strasznie mnie to obrzydzilo. Tak to się nie spotkałam później z tym.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 08:38   #3063
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Niby tak, ale z drugiej strony na tych portalach się pisze z tyloma osobami naraz i często to są bardzo powierzchowne rozmowy, że można w końcu zapomnieć odpisać. Albo się zwyczajnie znudzić przy ciągłych pytaniach typu "co porabiasz", "jak ci mija dzień". Jak miałam wrażenie, że facet nie jest zainteresowany spotkaniem na żywo tylko w kółko mi tak wypisuje albo na przykład "jak masz daleko do pracy" (no co to właściwie ma za znaczenie... I po co mam takie szczegóły pisać jak go nawet nie znam na żywo?) to faktycznie w końcu przestawałam odpisywać. Chociaż zgadzam się, jak już było co najmniej jedno spotkanie na żywo to wtedy wypada odpisać chociaż coś w stylu "nie widzę nas jako pary, ale dziękuję za poświęcony czas".
Ale z ciekawości, to kiedy według was zaczyna się taki ghosting podczas pisania na apce ? Mi się często zdarzało, że ludzie ( czasem nawet po propozycji spotkania) przestawali się odzywać nawet na kilka dni, a potem jak gdyby nigdy nic wracali i chcieli normalnie pisać dalej. Ale mnie to już jakoś zniechęcało.
No rozumiem. To faktycznie jeśli relacja jest bardzo powierzchowna to po prostu urwanie kontaktu nie jest niczym złym ani dziwnym. Tutaj raczej chodzi o to jeśli dojdzie do jakiejś zażyłości i w sumie nie ważne czy się już spotkaliście czy jest się na etapie intensywnego pisania. Jeszcze jak byłem na tinderze i poznawałem kobiety to miałem wiele takich relacji kiedy ta zażyłość w pisaniu bardzo szybko była bardzo duża. Wymienianie się wiadomościami przez całe dnie, pisanie sobie dobranoc i dzień dobry itp. Wtedy poczułbym się źle gdyby ktoś ot tak urwał kontakt bez żadnego słowa. Z tych relacji większość się urwała np po pierwszej randce i nie mam tego nikomu za złe. Albo ja się nie spodobałem kobiecie, albo kobieta mi na żywo. Takie życie, ale po prostu ghosting jest o tyle chamski że zostawia drugą osobę w pozycji niepewności.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wiesz co, sama pytałam chcąc zobaczyć czy każdy facet będzie do tego chętny, nawet taki wydawać by się mogło „normalny”, paru odmówiło, a tak to każdy się cieszył jak pies, dosłownie. Xd

Jakiez było moje zdziwienie, bo chyba wielu nie wie nawet, co to stulejka.

Sent from my iPhone using Tapatalk
I nie uważasz, że to trochę infantylne? Równie dobrze fajny facet mógł Ciebie skreślić za taką prośbę, tak samo jak ty skreślałaś innych dlatego, że zrobili to o co prosiłaś.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 08:39   #3064
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wiesz co, sama pytałam chcąc zobaczyć czy każdy facet będzie do tego chętny, nawet taki wydawać by się mogło „normalny”, paru odmówiło, a tak to każdy się cieszył jak pies, dosłownie. Xd

Jakiez było moje zdziwienie, bo chyba wielu nie wie nawet, co to stulejka.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja to bym za nic nie chciała tego oglądać. Pewnie dlatego nie mam dużego powodzenia na Tinderze - ucinam wszystkie wyskoki typu - w pierwszej rozmowie ktoś chce mnie całować, sadzać na kolanach, spać koło mnie itd. Gdzie tam dopiero nagie zdjęcia. Już rozumiem, czemu mnie jeden nazwał cnotką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 08:53   #3065
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
l

I nie uważasz, że to trochę infantylne? Równie dobrze fajny facet mógł Ciebie skreślić za taką prośbę, tak samo jak ty skreślałaś innych dlatego, że zrobili to o co prosiłaś.

Nie widzę w tym nic infantylnego, a moim zmartwieniem nie było skreślenie mnie przez fajnego faceta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 09:27   #3066
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Faceci rzeczywiscie potrafia miec niezlego hopla na punkcie swoich genitaliów, z których sa dumni jak paw. Bez zenady potrafia heheszkowac słyszac cos o jajkach, ze dwa maja zawsze przy sobie. Mimowolnie uruchamiaja mi sie wtedy oczy wyobrazni i puszczam wewnetrznego pawia. I to wcalenie nie musza byc bezzebne Mirki z niskim ilorazem inteligencji. Bleh.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 09:37   #3067
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[QUOTE=Pedro94;8919665]Takie życie, ale po prostu ghosting jest o tyle chamski że zostawia drugą osobę w pozycji niepewności.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

A to właśnie mnie ciekawi Po jakim czasie uważasz że to już jest ghosting? Przecież ktoś naprawdę mógł nie mieć czasu siedzieć na komunikatorach, bo ma na przykład wypad w weekend za miasto. Z drugiej strony mnie bardzo denerwowali faceci, którzy znikali na kilka dni bez słowa wyjaśnienia, a potem jak gdyby nigdy nic chcieli pisać dalej - albo wracali do tematu spotkania jakby tej przerwy w ogóle nie było.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-25, 10:13   #3068
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Faceci rzeczywiscie potrafia miec niezlego hopla na punkcie swoich genitaliów, z których sa dumni jak paw. Bez zenady potrafia heheszkowac słyszac cos o jajkach, ze dwa maja zawsze przy sobie. Mimowolnie uruchamiaja mi sie wtedy oczy wyobrazni i puszczam wewnetrznego pawia. I to wcalenie nie musza byc bezzebne Mirki z niskim ilorazem inteligencji. Bleh.

a niech sobie hopla mają;p
każdy ma jakiegoś bzika...

tylko żeby np od razu pisać coś w stylu czy chcesz zobaczyć mojego drągala? było kilku takich typków bo wyglądali normalnie, opis mieli normalny, ale w główce tylko jedno...
xd
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 10:17   #3069
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
a niech sobie hopla mają;p

każdy ma jakiegoś bzika...



tylko żeby np od razu pisać coś w stylu czy chcesz zobaczyć mojego drągala? było kilku takich typków bo wyglądali normalnie, opis mieli normalny, ale w główce tylko jedno...

xd
O, przypomialo mi sie, jak zazynalam randkowac przez neta to poznalam (do spotkania jakos nigdy nie doszlo, bo ciagle cos), co z wygladu byl naprawde spoko. Podal stanowisko na jakim pracuje w konkretnej firmie, z ciekawosci sprawdzilam czy nie sciemnia, nie sciemnial . Ale do rzeczy, chlopak wygladal normalnie, porzadna fucha, cos heheszkowalam ze sie szybko zawstydzam, a on mowi, ze w takim razie bede bardzo zawstydzona i wysyla zdjecie swojego koleszki w stanie pelnej gotowosci
Juz zapomnialam nawet o tej "przygodzie"

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 10:23   #3070
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
O, przypomialo mi sie, jak zazynalam randkowac przez neta to poznalam (do spotkania jakos nigdy nie doszlo, bo ciagle cos), co z wygladu byl naprawde spoko. Podal stanowisko na jakim pracuje w konkretnej firmie, z ciekawosci sprawdzilam czy nie sciemnia, nie sciemnial . Ale do rzeczy, chlopak wygladal normalnie, porzadna fucha, cos heheszkowalam ze sie szybko zawstydzam, a on mowi, ze w takim razie bede bardzo zawstydzona i wysyla zdjecie swojego koleszki w stanie pelnej gotowosci
Juz zapomnialam nawet o tej "przygodzie"

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka

Masakra. Taki facet od razu pokazuje dlaczego w ogóle z Tobą gada. Jemu nie zależy na rozmowie, na czymś głębszym - tylko na seksie itp, od razu przechodzi do rzeczy i nie zależy mu, co druga strona pomyśli.
Jesli ktoś tak robi, to na 100% jest to jego rutyna, a nie jakiś wyskok. Fujka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 10:45   #3071
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Masakra. Taki facet od razu pokazuje dlaczego w ogóle z Tobą gada. Jemu nie zależy na rozmowie, na czymś głębszym - tylko na seksie itp, od razu przechodzi do rzeczy i nie zależy mu, co druga strona pomyśli.
Jesli ktoś tak robi, to na 100% jest to jego rutyna, a nie jakiś wyskok. Fujka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wlasnie sama nie wiem czego chcial
Mielismy sie wpotkac, wyslal zdjecie, potem zniknal, odezwal sie po kilku miesiacsch, znowu zniknal. Niedawno na tinderze sie sparowalismy, juz z ciekawosci zagadalam (minelo ponad rok odnpierwszej rozmowy), znowu zaproponowal spotkanie, jak mu przypomnialam ze on ciagle znikal jak szlo do ustalania szczegolow, to usunal pare

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-25, 11:06   #3072
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Wlasnie sama nie wiem czego chcial
Mielismy sie wpotkac, wyslal zdjecie, potem zniknal, odezwal sie po kilku miesiacsch, znowu zniknal. Niedawno na tinderze sie sparowalismy, juz z ciekawosci zagadalam (minelo ponad rok odnpierwszej rozmowy), znowu zaproponowal spotkanie, jak mu przypomnialam ze on ciagle znikal jak szlo do ustalania szczegolow, to usunal pare

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Myślał, że się z nim droczysz z podtekstem. Też bym nie wpadła na to, że ktoś serio może się chwalić wstydliwością.

Co nie zmienia faktu, że wysyłanie nudesów bez uprzedzenia i zgody to jest forma przemocy seksualnej. Także nie wiem czemu potem go jeszcze lajkowałaś i próbowałaś z nim rozmawiać.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 11:09   #3073
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[QUOTE=Krystal_26;89196746]
Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
Takie życie, ale po prostu ghosting jest o tyle chamski że zostawia drugą osobę w pozycji niepewności.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

A to właśnie mnie ciekawi Po jakim czasie uważasz że to już jest ghosting? Przecież ktoś naprawdę mógł nie mieć czasu siedzieć na komunikatorach, bo ma na przykład wypad w weekend za miasto. Z drugiej strony mnie bardzo denerwowali faceci, którzy znikali na kilka dni bez słowa wyjaśnienia, a potem jak gdyby nigdy nic chcieli pisać dalej - albo wracali do tematu spotkania jakby tej przerwy w ogóle nie było.
No generalnie to uważam, że jeżeli wchodzisz z kimś w jakąś zażyłość, macie regularny kontakt, rozmawiacie codziennie i staje się to pewnego rodzaju rutyną to po prostu o takich zmianach się w jakiś sposób informuje. I tak samo jakbym powiedział przyjacielowi o wypadzie za miasto, czy mamie żeby się nie martwiła że nie odpiszę na jej wiadomości tak samo bym powiedział potencjalnej randce skoro od 5 dni gadamy codziennie.

Edytowane przez Pedro94
Czas edycji: 2022-04-25 o 11:10
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 11:16   #3074
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89196942]Myślał, że się z nim droczysz z podtekstem. Też bym nie wpadła na to, że ktoś serio może się chwalić wstydliwością.

Co nie zmienia faktu, że wysyłanie nudesów bez uprzedzenia i zgody to jest forma przemocy seksualnej. Także nie wiem czemu potem go jeszcze lajkowałaś i próbowałaś z nim rozmawiać. [/QUOTE]


Chwalić?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 11:21   #3075
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Chwalić?


Sent from my iPhone using Tapatalk
A po co pisać z randkowiczem, że jest się wstydliwym? Na początkowych etapach znajomości raczej ludzie starają się uwypuklać cechy, które uważają za pozytywne, bo mają przyciągnąć, a nie odstraszyć.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 11:28   #3076
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89196956]A po co pisać z randkowiczem, że jest się wstydliwym? Na początkowych etapach znajomości raczej ludzie starają się uwypuklać cechy, które uważają za pozytywne, bo mają przyciągnąć, a nie odstraszyć.[/QUOTE]


Niektóre rzeczy po prostu wychodzą w rozmowie, tak jak nie widzę w tym niczego dziwnego, tak tez w byciu wstydliwym nie widzę nic negatywnego lol


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 11:42   #3077
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89196942]Co nie zmienia faktu, że wysyłanie nudesów bez uprzedzenia i zgody to jest forma przemocy seksualnej. Także nie wiem czemu potem go jeszcze lajkowałaś i próbowałaś z nim rozmawiać. [/QUOTE]
Też w sumie nie rozumiem^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 11:44   #3078
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
a niech sobie hopla mają;p
każdy ma jakiegoś bzika...

tylko żeby np od razu pisać coś w stylu czy chcesz zobaczyć mojego drągala? było kilku takich typków bo wyglądali normalnie, opis mieli normalny, ale w główce tylko jedno...
xd
Pewnie, że niech sobie maja, nie zamierzam z takimi wojowac. Co nie zmienia faktu, że ten poziom żarcików jest dla mnie prymitywny + oblesny.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 11:51   #3079
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89196942]Myślał, że się z nim droczysz z podtekstem. Też bym nie wpadła na to, że ktoś serio może się chwalić wstydliwością.



Co nie zmienia faktu, że wysyłanie nudesów bez uprzedzenia i zgody to jest forma przemocy seksualnej. Także nie wiem czemu potem go jeszcze lajkowałaś i próbowałaś z nim rozmawiać. [/QUOTE]Czy ja wiem czy heheskowanie to chwalenie, bardziej wlasnie droczenie sie. Poza tym potrzebny bylby caly kontekst rozmowy. Nie zmienia to faktu, ze polecial z grubej rury. A czemu potem lajkowalam? Z czystej ciekawosci czy znowu dal wnprawo, i tak za kazdym razem znikal zaraz chwile po rozpoczeciu rozmowy (on zaczynal)

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-25, 11:52   #3080
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Niektóre rzeczy po prostu wychodzą w rozmowie, tak jak nie widzę w tym niczego dziwnego, tak tez w byciu wstydliwym nie widzę nic negatywnego lol


Sent from my iPhone using Tapatalk
A z której strony jakakolwiek cecha wpisująca się w social awkwardness jest dla kogokolwiek szczególnie pociągająca u potencjalnego partnera czy partnerki? To jak podkreślać na rozmowie o pracę, że się jest niezorganizowanym. No wiadomo, że może się komuś wymsknąć zawsze, ale jeśli ci zależy, żeby dobrze wypaść to jednak lepiej się zastanowić nad tym jakie komunikaty wysyłasz.

Mam wrażenie, że część kobiet myśli, że bycie wstydliwym, cnotliwy, cichym, uległym to pozytywne, kobiece cechy, którymi przyciągną do siebie facetów do związku, a nie fuckboyów, więc lubią je podkreślać. A potem zdziwko, że część osób nie bierze tego na serio, bo myślą, że to forma kokieterii. Tudzież dłuższe zainteresowanie budzą tylko u creepów, którzy mają jakieś staromodne poglądy na temat cnót niewieścich.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy heheskowanie to chwalenie, bardziej wlasnie droczenie sie. Poza tym potrzebny bylby caly kontekst rozmowy. Nie zmienia to faktu, ze polecial z grubej rury. A czemu potem lajkowalam? Z czystej ciekawosci czy znowu dal wnprawo, i tak za kazdym razem znikal zaraz chwile po rozpoczeciu rozmowy (on zaczynal)

Wysłane z mojego M2101K7BNY przy użyciu Tapatalka
Obstawiam, że po roku to on nawet nie pamiętał, że z tobą rozmawiał i coś ci wysyłał
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 11:59   #3081
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89196942]Co nie zmienia faktu, że wysyłanie nudesów bez uprzedzenia i zgody to jest forma przemocy seksualnej.[/QUOTE]
True. Jazda z nimi

"Kto publicznie prezentuje treści pornograficzne w taki sposób, że może to narzucić ich odbiór osobie, która tego sobie nie życzy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 12:03   #3082
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89197029]True. Jazda z nimi

"Kto publicznie prezentuje treści pornograficzne w taki sposób, że może to narzucić ich odbiór osobie, która tego sobie nie życzy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."[/QUOTE]

Co najmniej należałoby takiego zgłosić do supportu apki, przez którą się poznaliście. Na pewno nie lajkować dalej z ciekawości. Chyba, że ta ciekawość to chęć otrzymania kolejnej porcji bakłażanów. Wydaje mi się, że kobiety zbyt pobłażliwie podchodzą do takich sytuacji, tym samym budując w takich panach przeświadczenie, że mogą sobie na coś takiego pozwalać.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 12:38   #3083
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89197035]Co najmniej należałoby takiego zgłosić do supportu apki, przez którą się poznaliście. Na pewno nie lajkować dalej z ciekawości. Chyba, że ta ciekawość to chęć otrzymania kolejnej porcji bakłażanów. Wydaje mi się, że kobiety zbyt pobłażliwie podchodzą do takich sytuacji, tym samym budując w takich panach przeświadczenie, że mogą sobie na coś takiego pozwalać.[/QUOTE]


A jak się buduje takie przeświadczenie? Bo wiesz, co innego jest zapytać, chcieć - a co innego dostać coś takiego bez uzgodnienia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 12:46   #3084
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
A jak się buduje takie przeświadczenie? Bo wiesz, co innego jest zapytać, chcieć - a co innego dostać coś takiego bez uzgodnienia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Eeee... Napisałam wcześniej, że facet nie powinien wysyłać takich zdjęć bez zgody. W ogóle nikt nie powinien czegoś takiego robić, bo to forma przemocy seksualnej i nic nie usprawiedliwia takiego zachowania. Natomiast jak realnie coś ma się zmienić to w momencie jak ktoś takie niechciane nudesy dostaje to należałoby:
a) poinformować delikwenta, że nie życzyłam sobie otrzymywać takich treści i jest to przestępstwo
b) zgłosić delikwenta do odpowiednich służb (choćby do administratorów portalu, przez który się poznali, bo wtedy jest szansa, że zablokują mu konto, a to może choć przez chwile skłoni go do refleksji, żeby nie robić tego ponownie)

Opowiadanie takich anegdotek w formie żartu tylko normalizuje takie zachowania, a brak reakcji czy wręcz sprzeczna reakcja (czyli szukanie potem kontaktu ze sprawca) raczej wysyła mu sygnał, że jestem w porządku z takim zachowaniem, a nie że jest ono dla mnie kompletnie nieakceptowalne i naganne.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 12:57   #3085
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Jesli facet wysyla kobiecie zdjecie swojego pęta, a ta go dalej lajkuje, to oczywisty sygnał dla niego, ze nic zlego nie robi. Może nawet wrecz przeciwnie. No ale jak widać rzeczywiscie takie zboki moga ciekawic.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 13:17   #3086
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Jesli facet wysyla kobiecie zdjecie swojego pęta, a ta go dalej lajkuje, to oczywisty sygnał dla niego, ze nic zlego nie robi. Może nawet wrecz przeciwnie. No ale jak widać rzeczywiscie takie zboki moga ciekawic.

Rozumiem, ja tez tak to rozumiem. Jeśli by to komuś przeszkadzało to chyba by dalej nie lajkowal?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 13:41   #3087
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89197014]A z której strony jakakolwiek cecha wpisująca się w social awkwardness jest dla kogokolwiek szczególnie pociągająca u potencjalnego partnera czy partnerki? To jak podkreślać na rozmowie o pracę, że się jest niezorganizowanym. No wiadomo, że może się komuś wymsknąć zawsze, ale jeśli ci zależy, żeby dobrze wypaść to jednak lepiej się zastanowić nad tym jakie komunikaty wysyłasz.

Mam wrażenie, że część kobiet myśli, że bycie wstydliwym, cnotliwy, cichym, uległym to pozytywne, kobiece cechy, którymi przyciągną do siebie facetów do związku, a nie fuckboyów, więc lubią je podkreślać. A potem zdziwko, że część osób nie bierze tego na serio, bo myślą, że to forma kokieterii. Tudzież dłuższe zainteresowanie budzą tylko u creepów, którzy mają jakieś staromodne poglądy na temat cnót niewieścich.

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



Obstawiam, że po roku to on nawet nie pamiętał, że z tobą rozmawiał i coś ci wysyłał [/QUOTE]Nie zgadzam się. Nie ja pisałam tamtego posta, ale mam podobnie chyba. To co, mam udawać, że jestem taka heja otwarta, wysyłajcie mi nagie fotki i piszcie zboczone teksty od razu?
Moim zdaniem ostro przesadzasz. Wstydliwość to nie musi być oznaka jakiegoś zaburzenia, to po pierwsze. Niektórzy potrzebują czasu, by przejść do śmielszych rzeczy (jeśli są zainteresowani kimś oczywiście). Te "tradycyjne kobiece cechy" traktujesz jak jakieś niewybaczalne wady, a to są normalne cechy ludzkie. Jakby to, że nie wiem, nie chcę od razu iść z obcym gościem do łóżka znaczyło, że mam obsesję na punkcie cnot niewieścich. Nie mam. I ja może nawet nie jestem taka wstydliwa, ale po prostu nie dopuszczam od razu takich akcji. I chyba lepiej jak się szczerze mówi, czego się oczekuje, a nie kształtuje fałszywy wizerunek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 14:22   #3088
Deuko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 14
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Czasem najlepszym wyjściem jest po prostu zniknąć. Z mojego doświadczenia w większości faceci przyjmowali spokojnie ale niejednokrotnie zdarzały się wielkie awantury. Potrafili krzyczeć na mnie jaka to ja okropna jestem, że powinnam się leczyć albo że jestem niedojrzała. Ale o niedojrzałości to najczęściej pisali faceci z dziećmi którym od razu wprost mówiłam że nie interesuje mnie związek z dzieciatym.



Ale od innych słyszałam o Ghostingu, niby wszystko dobrze się układało, codzienne wiadomości gadanie i takie tam a tu nagle nic, nawet żadnego nara. Sama już wolałabym usłyszeć że komuś nie pasuję i tyle.



Zdjęć intymnych sobie raczej nie przypominam ale zdarzali się kolesie co przychodzili na spotkanie nie dość że napaleni to jeszcze podpici. Nie wiem co niektórzy mają w główkach.



W efekcie randkowania przez internet nie żałuję bo poznałam miłość mojego życia a w realu nie mielibyśmy szansy się spotkać .
Deuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 14:33   #3089
emiliais
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 774
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
To ja się chyba udlawie ze śmiechu .

A z drugiej strony, to sporo takich historii wydaje się zabawna, kiedy o nich słyszysz albo czytasz, a nie doswiadczasz osobiście.

Mnie kiedyś jeden niesamowicie natarczywy gość drażnil na różne sposoby bez efektu.

Ale jak któryś razem rzucił mi tekstem, że
ma coś na moje problemy w życiu, a jak zapytałam co takiego (z ukrywana ironią) i usłyszałam o "antidotum w spodniach", to myślałam że mnie zemdli. I wtedy juz na serio nie chciałam z nim gadać, więc w końcu "trafił".

Tekst na swój sposób...Tak głupi, że aż śmieszny, ale w tym osobistym kontakcie jakoś nie było mi do śmiechu.Niektórym, no właśnie...Czyli jakim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skąd się to bierze u niektórych facetów, że uważają, że wszystkie problemy świata są w stanie rozwiązać swoim penisem?
emiliais jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-25, 14:34   #3090
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Randki przez Internet cz. 3.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się. Nie ja pisałam tamtego posta, ale mam podobnie chyba. To co, mam udawać, że jestem taka heja otwarta, wysyłajcie mi nagie fotki i piszcie zboczone teksty od razu?
A dlaczego od razu ze skrajności w skrajność?
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-19 17:44:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.