Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!! - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-04-27, 16:28   #3751
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Aaaa to juz wiem





Powodzenia Kasia. Niecierpie jak ma siw wizyte na okreslona godzine a trzeba i tak czekac.

Kate, no przynajmniej zdazylas nadrobic nas i odpisac
Jak malutka wogole? Spi Ci regularnie? Jak z karmieniem wam idzie?

Mam dostawe ciuchow ze chyba sklep moglabym otworzyc! Ciekawe ile z tego mi przypasuje… jak znam zycie to ze 3 sztuki.
To już z shein przyszło?
Pokazywuj nam tu zaraz

Ja piję kawę po pracy i chyba skoczę sobie na małe zakupy.

Dostałam premię kwartalną, niewiele tego, ale dobry każda extra złotówka...nawet jakiś list gratulacyjny też się przyda
Wczoraj do mojej team liderki napisał mój klient i wystawił mi laurkę za szybkie załatwienie sprawy.. i ten mail poszedł do wyższego managementu




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Bell - po to czekam do lekarza żeby dowiedzieć się co robimy dalej póki co jestem po kilku zabiegach i rehabilitacji. A teraz już ponad godzinę czekam, byłam umówiona na 14:40
Powodzenia , mam nadzieję,że lekarz coś Ci doradzi konkretnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Dzień dobry Irenki! Siedzę na tarasie, dzidziuś w wózku odpoczywa, słońce świeci, ptaki śpiewają, a z daleka niesie się gęganie gęsi. I czytam. Żyć nie umierać.

Jasia, dałaś mi do myślenia tymi małymi ogrodami i chyba się rzeczywiście będę musiała zainteresować. Mnie się za dużo podoba i za dużo bym chciała, ale żeby tak usiąść i zaplanować to nie ma komu. Fajna ta ściana wodna, szum wody relaksuje.

Kasia, to rzeczywiście targi średnio udane. Też bym na Twoim miejscu czuła niedosyt. Zdrowia dla synka! Jak Ty się dzisiaj czujesz?

Magu, Twój trawnik jest bomba! Może nie jest skoszony, ale widać od razu że piękny.

Evelka, tapeta piękna! Będą drzwi do szafy częściej otwarte. Jak tam kwiaty i pomidorki? Przeżyły?

Gwiazdka, ale u Ciebie to już wiosna! Kocham bez, wisteria jest cudna, kojarzy mi się z Gotowymi na Wszystko. Frezje to moje ulubione kwiaty, uwielbiam ich zapach.

Bell, jak tam dzisiaj Twój syn? Schodzi mu opryszczka?

Gosia, nic nowego nie powiem. Masz strasznie dużo na głowie, pytanie tylko jak to zmienić? Masz możliwość znaleźć chwilę dla siebie? Bez nikogo, tylko Ty i kąpiel/książka/wino?

Nim skończyłam pisać mała zrobiła 🤮 i tyle z tarasowania. 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudne chwile miałaś słoneczko,cisza,spokój takie chwile na wagę złota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 16:31   #3752
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Kasia a rehabilitacja pomaga coś? Widac jakies efekty??

Magu u mnie to ta scianka na pół sciany wychodzi. Wyzej to juz tylko bluszcz jest a ona ma min 140 wysokosci

U mnie nerwowo w pracy. Az mi szef kazał do domu isc odpoczac, bo nie wyrabiam. Dobrze, ze mam wolny przyszły tydzień....

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Kate to Ci Jojo zafundowała niespodzianke

Brzydu gratulacje!! Super takie docenienie od klienta! I jeszcze premia
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 16:31   #3753
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry zapowiada się ładny dzień. Kawka i kończę książkę.

Brzudi, tak silne znieczulenie dostałaś? Sama wymiana blomb nie jest aż tak bolesna. Nie cierpię tego długiego efektu zdrętwienia i wbijania igieł w dziąsła. Ja przy malutkich plombach to nawet rezygnuję ze znieczulenia

Gosia, musisz zwolnić. W innej zwyczajnej sytuacji wydawałoby się to śmieszne, ale nie jest.

Mój domowy ogród się powiększa Załącznik 7771175Załącznik 7771176Załącznik 7771177
Jakoś nie pomyślałam o tym.... chyba mi lekarka zasugerowała... Miałam iść do innego gabinetu,ale akurat ten jest czynny do 20 i miał takie wieczorne terminy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 18:54   #3754
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Czekałam na tę wizytę i czekałam, już była moja kolej to przyszła pani z córką niepelnosprawną intelektualnie więc je przepuściłam, potem do lekarza zadzwonił syn i ten musiał szybko na chwilę wyjść. Potem przyszedł starszy pan taki bardzo zniedołężniały to też go przepuściłam -lekarz powiedział że jestem jego ulubioną pacjentką od zawsze ale dziś to ozłciłby mnie ale zamiast złota ma tylko czekoladki i będzie zaszczycony jeśli je przyjmę. Pierwszy raz mi się przytafiło żebym dostała coś od lekarza oprócz recepty skierowania i opieprzu
Zakleił mi nadgarstek taśmami i znowu dał skierowanie na rehabilitację, niby widać już światełko w tunelu.

Brzudi - fajnie, że docenili Ciebie, no i opinia klienta też super ważna.

Popracowaliśmy trochę w ogródku, posiałam z dziećmi słoneczniki, dużo słoneczników, teraz w tym miejscu rosną tulipany ale to chyba nie przeszkadza (nie wykopuję tulipanów na zimę)
Trawę przydałoby się skosić, ale w jednej części w trawie rosną tulipany (wydawało mi się, że przed zasianiem trawy dokładnie wybraliśmy, ale nie) I trochę mi ich szkoda
20220427_190615.jpg20220427_190740.jpg
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 19:00   #3755
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Czekałam na tę wizytę i czekałam, już była moja kolej to przyszła pani z córką niepelnosprawną intelektualnie więc je przepuściłam, potem do lekarza zadzwonił syn i ten musiał szybko na chwilę wyjść. Potem przyszedł starszy pan taki bardzo zniedołężniały to też go przepuściłam -lekarz powiedział że jestem jego ulubioną pacjentką od zawsze ale dziś to ozłciłby mnie ale zamiast złota ma tylko czekoladki i będzie zaszczycony jeśli je przyjmę. Pierwszy raz mi się przytafiło żebym dostała coś od lekarza oprócz recepty skierowania i opieprzu
Zakleił mi nadgarstek taśmami i znowu dał skierowanie na rehabilitację, niby widać już światełko w tunelu.

Brzudi - fajnie, że docenili Ciebie, no i opinia klienta też super ważna.

Popracowaliśmy trochę w ogródku, posiałam z dziećmi słoneczniki, dużo słoneczników, teraz w tym miejscu rosną tulipany ale to chyba nie przeszkadza (nie wykopuję tulipanów na zimę)
Trawę przydałoby się skosić, ale w jednej części w trawie rosną tulipany (wydawało mi się, że przed zasianiem trawy dokładnie wybraliśmy, ale nie) I trochę mi ich szkoda
Załącznik 7771193Załącznik 7771194
Ty to masz cierpliwość

Miło usłyszeć takie słowa od lekarza,mam nadzieję,że te taśmy Ci pomogą.

Masz już tulipany u mnie do rozkwitu daleko jeszcze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 19:31   #3756
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Kasia Ty to jesteś zlota kobieta! Ze zlotym sercem

A trawnik z tulipanami fajnie wygląda. Zostaw go w spokoju - jeszcze zdążysz go skosić
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 19:55   #3757
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bell, no to ładnie synka dopadło. Udało Ci się dziś wyjść i głowę przewietrzyć?

Gwiazdko, dziecko mam na medal. Śpi w nocy, w dzień nadal sporo drzemie. Karmimy ja niestety wyłącznie butelka, ja prawie nie mam mleka. Ale co mam to wyciągam i podaję, lepsze trochę niż nic. A Tobie co tam za ciuszki przyszły? Dawaj no do wglądu

Brzudi, gratuluję premii i pochwały! Super, że zostałaś doceniona. 🤩

Jasia, chyba dobrego masz szefa, obawiam się że wielu by nie zwróciło uwagi na to, że pracownik jest w dużym stresie, a już na pewno nie wysłałoby go do domu.

Kasia, przyznaje Ci medal dla super pacjenta i od razu za cierpliwość! Jak u Ciebie wypielone!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-27, 19:58   #3758
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Kate mozna o moim szefie wiele powiedzieć, ale na pewno nie beda to słowa pozytywne.
Poprostu wystraszył sie, ze rzucę kwitami, wiec lepiej mi bylo dac odetchnąć, bo zrzucił mi robote na głowę i mysli, ze samo sie zrobi


Ale grzeczne masz dzieciątko
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2022-04-27 o 20:02
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 20:15   #3759
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Kate mozna o moim szefie wiele powiedzieć, ale na pewno nie beda to słowa pozytywne.
Poprostu wystraszył sie, ze rzucę kwitami, wiec lepiej mi bylo dac odetchnąć, bo zrzucił mi robote na głowę i mysli, ze samo sie zrobi


Ale grzeczne masz dzieciątko

Moze wlasnie taka akcja by sie przydala, zeby zaczal powazniej do twoich obowiazkow podchodzic. No ale taki ludzki odruch to juz cos

Urlopik Ci sie szykuje? Jakies plany?

Cytat:
Napisane przez brzydula_81 Pokaż wiadomość
Bry To już z shein przyszło?
Pokazywuj nam tu zaraz

Ja piję kawę po pracy i chyba skoczę sobie na małe zakupy.

Dostałam premię kwartalną, niewiele tego, ale dobry każda extra złotówka...nawet jakiś list gratulacyjny też się przyda
Wczoraj do mojej team liderki napisał mój klient i wystawił mi laurkę za szybkie załatwienie sprawy.. i ten mail poszedł do wyższego managementu




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Powodzenia , mam nadzieję,że lekarz coś Ci doradzi konkretnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cudne chwile miałaś słoneczko,cisza,spokój takie chwile na wagę złota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Fantastycznie! Gratulacje Bardzo milo jest byc docenionym a dodatkowo jakis prezencik czy premia to odrazu sie nowych checi do pracy nabywa

Ciekawe czy cos uda Ci sie kupic.

Ja pokaze jak juz przymierze i na cos sie zdecyduje, bo za duzo tego

Kasia, alez masz cierpliwosc! No i wielkie serce. Tez milo ze strony lekarza, ze to zauwazyl.

Kate, to wspaniale ze malutka taka grzeczna A z mlekiem z piersi masz racje, lepiej troszke niz wcale. Probowalas i nie wyszlo, na to niestety nie ma sie wplywu.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 20:18   #3760
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Moze wlasnie taka akcja by sie przydala, zeby zaczal powazniej do twoich obowiazkow podchodzic. No ale taki ludzki odruch to juz cos

Urlopik Ci sie szykuje? Jakies plany?





Fantastycznie! Gratulacje Bardzo milo jest byc docenionym a dodatkowo jakis prezencik czy premia to odrazu sie nowych checi do pracy nabywa

Ciekawe czy cos uda Ci sie kupic.

Ja pokaze jak juz przymierze i na cos sie zdecyduje, bo za duzo tego

Kasia, alez masz cierpliwosc! No i wielkie serce. Tez milo ze strony lekarza, ze to zauwazyl.

Kate, to wspaniale ze malutka taka grzeczna A z mlekiem z piersi masz racje, lepiej troszke niz wcale. Probowalas i nie wyszlo, na to niestety nie ma sie wplywu.
A i owszem. Strach to bardzo ludzki odruch

Urlopik ogrodowy, masażowy i nawet nad morze sie wybieramy. Czytanko mam w planie! Koniecznie!
No i chce sie pobawic lampa do hybryd przy pedicure. Ciekawe czy dam rade
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 20:23   #3761
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

A tam dobre serce, nie chciałam żeby tym osobom dłużyło się w poczekalni, mogły by mocno okazywać że im tam źle a tak szybko zostały przyjęte i był spokój. Ogólnie wyjątkowo dużo osób dziś w tej przychodni było, do rejestracji też była długa kolejka mimo, że 4 rejestratorki pracowały.

Czasami i najgorszy szef dostrzeże że pracownik na granicy wytrzymałości

Kate, super Jo się sprawuje ja do karmienia mam takie podejście, że każda forma jest dobra: czy to butelką czy piersią. Nic się nie przejmuj, zanim się obejrzysz będzie jadła frytki z ketchupem, czekoladę i hot dogi
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-27, 20:25   #3762
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Brzudi ale fajnie jak doceniają twoja pracę i te pochwały od klienta, od razu motywacja do pracy wzrasta ciekawe co w nagrodę sobie zafundujesz
Kasia no czekoladki dostać od lekarza będąc na wizycie to pierwsze słyszę, takich ludzi jak ty to garstka. Pacjentka na medal ze zlotym serduszkiem!
U mnie też już pomału rozkwitają tulipany
Kate, poszłam na spacer się przejść, zaszłam do pepko i rosmana przy okazji, ale tylko pojemniki na jedzenie kupiłam bo wiecznie mi giną
Jasia aż taki nie fajny szef?? Mi tej kadencji trafiła się kierowniczka super! Lepszej trafić nie mogłam, szefowa od każdej sprawy pomocna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 20:31   #3763
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bell tez dzis do Pepco wlazłam na spacerze, ale nic mnie jakos nie skusilo. Jakies nijakie w sumie wszystko bylo

Zazdroszczę szefowej! U mnie szału nie ma... tak to jest jak się ma powazne deficyty "ogranu wewnątrzczaszkowego"
Ale nic to! Siedzie z kieliszkiem fajnego winka i "pomyślę o tym jutro"
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 20:40   #3764
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Haha nie ma to jak "zapić" myśli i przełożyć to na jutro to jest idea ale fakt, trudno jest pracować z toksycznym szefem, trzeba mieć stalowe nerwy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 20:42   #3765
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Haha nie ma to jak "zapić" myśli i przełożyć to na jutro to jest idea ale fakt, trudno jest pracować z toksycznym szefem, trzeba mieć stalowe nerwy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No az takiego spożycia to nie planowałam ale kto wie - w przyszłości moze wyprobuje.

Poprawiłaś mi humor tym tekstem! Dziękuję
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 20:52   #3766
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Jasia, o, to szef miał przez przypadek ludzki odruch.

Gwiazdeczko, no to czekam z niecierpliwością na fotki jak poprzymierzasz.

Kasia, no i mądrze podeszłaś do tematu, choć wiele osób by wolalo szybko wejść do gabinetu i móc uciekać do domu. Co do karmienia to teraz jest fajna faza bo wiem co dziecku dac i się na narobię z szykowaniem.

Bell, najważniejsze że głowa przewietrzona, a i pojemników nigdy za wiele.

Co do szefa to ja mam teraz trzech i wszystkich lubię bo można z nimi pogadać i są bardzo w porządku. Przedtem mój bezpośredni przełożony mnie nie lubił i było ciężko... Potrafił np. w grupie przed wszystkimi poprawić mój niemiecki albo odmówić mi przywilejów, które przysługiwały innym osobom w zespole. 🤷♀️ Ale "niestety" w czasie pandemii dostał wypowiedzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 21:04   #3767
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Kate co za "nieszczęśliwy" przypadek spotkał szefa
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 21:13   #3768
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
A i owszem. Strach to bardzo ludzki odruch

Urlopik ogrodowy, masażowy i nawet nad morze sie wybieramy. Czytanko mam w planie! Koniecznie!
No i chce sie pobawic lampa do hybryd przy pedicure. Ciekawe czy dam rade

Bardzo przyjemne plany w takim razie, chociaz pewnie w tym ogrodzie to wiecej bedziesz pracowac niz odpoczywac

Planujesz zakup lampy? A czemu pedicure a nie manicure?
No ja jestem bardzo zadowolona z tej co cora sobie kupila, zwlaszcza jak robi mi pazurki


Fajnego szefa/szefowa miec to polowa sukcesu w pracy, jak nie wiecej. Mi tez sie udalo w tej pracy, ale poprzednie dwie byla tragedia.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-27, 21:18   #3769
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemne plany w takim razie, chociaz pewnie w tym ogrodzie to wiecej bedziesz pracowac niz odpoczywac

Planujesz zakup lampy? A czemu pedicure a nie manicure?
No ja jestem bardzo zadowolona z tej co cora sobie kupila, zwlaszcza jak robi mi pazurki


Fajnego szefa/szefowa miec to polowa sukcesu w pracy, jak nie wiecej. Mi tez sie udalo w tej pracy, ale poprzednie dwie byla tragedia.
Najpierw popracuje a potem poodpoczywam

Manicure genialnej jakości robi mi moja ulubiona Yuliia taki poziom jest dla mnie nieosiagalny. W sumie czegos takiego jeszcze nie mialam okazji wczesniej doswiadczyc. Absolutne mistrzostwo perfekcji!

Na stopach to co jakis czas potrzebuje hybryde (urlopy i wypady nad wode). Pedicure daje rade ogarnąć w wersji z klasycznym lakierem. Teraz chce spróbować czegos trwalszego na te wyjazdy.
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2022-04-27 o 21:49
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-28, 02:19   #3770
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Nadrobiłam Was, ale jestem tak zmęczona, że pisać mi się nie chce. Może później jak wstanę. Jeszcze 40 min i weekend czas start


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 07:25   #3771
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Dzień dobry! U nas piękna pogoda, bezchmurne niebo, a w planach mam sprzątanie bo w sobotę mamy gości - po raz pierwszy spotkamy dziewczynę, którą poznaliśmy na szkole rodzenia online. Mam nadzieję że się fajnie dogadamy i że dziewczyny też się kiedyś zaprzyjaźnią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 08:07   #3772
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Dzień dobry
Kate fajne są te znajomości od brzuszkowych czasów albo wózkowych spacerów. Wiele mam koleżanek z którymi właśnie tak się zakolegowalysmy i dzieci do dziś się przyjaźnią
Ależ słoneczny poranek u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 09:04   #3773
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry. Ale mnie syn załatwił. Tak mi przywalił głową w oko, że mam mega spuchniętą powiekę i łuk brwiowy i sine mocno. Aż źle mi się patrzy tak mocno spuchnięte mam. On na szczęście nic sobie nie zrobił. Nawet nie zapłakał, a ja zobaczyłam wszystkie gwiazdy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 09:24   #3774
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry!
u mnie tez przyjemnie, ale słonca niestety brak. Moze i dobrze, bo mam bardzo duzo pracy przed urlopem
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 10:07   #3775
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Kasia a rehabilitacja pomaga coś? Widac jakies efekty??

Magu u mnie to ta scianka na pół sciany wychodzi. Wyzej to juz tylko bluszcz jest a ona ma min 140 wysokosci

U mnie nerwowo w pracy. Az mi szef kazał do domu isc odpoczac, bo nie wyrabiam. Dobrze, ze mam wolny przyszły tydzień....

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Kate to Ci Jojo zafundowała niespodzianke

Brzydu gratulacje!! Super takie docenienie od klienta! I jeszcze premia

ooo dobry szefu:d
jak sam do domu wysyła
urlopik Twój już tuż tuż!
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 10:34   #3776
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bry u mnie do soboty będzie przepięknie. Słonecznie i wysoka temperatura. Później już różnie. Mam nadzieję, że 1 maja nie będzie lało.
Zaczynam brać Ashvagandę, ciekawa jestem efektów. W sumie to bardo liczę na pozytywne działanie. Evelka brałaś ją na pusty żołądek, czy po jedzeniu?
Jeszcze nie piłam, ale róża damasceńska pachnie jak raj
IMG_20220428_112812.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 11:21   #3777
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Bry u mnie do soboty będzie przepięknie. Słonecznie i wysoka temperatura. Później już różnie. Mam nadzieję, że 1 maja nie będzie lało.
Zaczynam brać Ashvagandę, ciekawa jestem efektów. W sumie to bardo liczę na pozytywne działanie. Evelka brałaś ją na pusty żołądek, czy po jedzeniu?
Jeszcze nie piłam, ale róża damasceńska pachnie jak raj
Załącznik 7771222

Po jedzeniu.

Wiecie co ja robię, szlifuje szafe
Wczoraj pomalowałam lakierem, nie podoba mi się. I robota od nowa
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 13:35   #3778
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Po jedzeniu.

Wiecie co ja robię, szlifuje szafe
Wczoraj pomalowałam lakierem, nie podoba mi się. I robota od nowa
ale jak to??? co było nie tak?? pokaz efekt :p
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 13:44   #3779
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

Bell, mam nadzieję że też znajdę takie znajomości. Choć ja to jestem mało kontaktowa na początku więc muszę się mocno starać.

Gosia, o choroba, wyobrażam sobie jak to musi wyglądać. Oby szybko zeszło.

Jasia, Ty to już pewnie godziny odliczasz do urlopu.

Magu, na co jest dobre Ashvaganda?

Evelka, o panie, a miało być tak pięknie.

My lecimy z małą na spacer, szkoda nie skorzystać z takiej pogody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-04-28, 14:56   #3780
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nowy Rok spełnionych życzeń!!! - 51!!!

IMG_20220428_153332.jpg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-05 20:02:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.