Proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-28, 19:37   #1
kalinka145
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3

Proszę o radę


Poznałam mężczyznę z którym wszystko szło w dobrym kierunku. Na początku sam zabiegał, pojawiły się regularne, spotkania, czułe słówka, pocałunki, dużo bliskości. Widziałam że sam inicjuje tą bliskość. Nagle wszystko się zmieniło, zaczął zmniejszać częstotliwość spotkań, jednakże kiedy już dochodziło do spotkania dalej był czuły i było cudownie. Nagle napisał mi że on nie jest jeszcze gotowy na związek, chce odpocząć od zobowiązań, ale jestem wspaniała kobietą i chce utrzymać ze mną relacje koleżeńska. Mieliśmy iść razem w weekend na wesele, on dalej chce ze mną iść, ale jako kolega. Nie wiem co mam zrobić ? Walczyć o niego ? Bardzo się w to zaangażowałam, nie wyobrażam sobie dnia bez wiadomości od niego albo bez naszych spotkań.
kalinka145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 21:50   #2
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez kalinka145 Pokaż wiadomość
Poznałam mężczyznę z którym wszystko szło w dobrym kierunku. Na początku sam zabiegał, pojawiły się regularne, spotkania, czułe słówka, pocałunki, dużo bliskości. Widziałam że sam inicjuje tą bliskość. Nagle wszystko się zmieniło, zaczął zmniejszać częstotliwość spotkań, jednakże kiedy już dochodziło do spotkania dalej był czuły i było cudownie. Nagle napisał mi że on nie jest jeszcze gotowy na związek, chce odpocząć od zobowiązań, ale jestem wspaniała kobietą i chce utrzymać ze mną relacje koleżeńska. Mieliśmy iść razem w weekend na wesele, on dalej chce ze mną iść, ale jako kolega. Nie wiem co mam zrobić ? Walczyć o niego ? Bardzo się w to zaangażowałam, nie wyobrażam sobie dnia bez wiadomości od niego albo bez naszych spotkań.
Jak facet mówi, że nie jest gotowy na związek to tak na prawdę ma na myśli "jesteś fajna ale nic z tego nie będzie".
Przykre ale prawdopodobnie nie wpadłaś mu na tyle w oko, żeby tworzyć jakąkolwiek bliższą relacje.
Na Twoim miejscu zerwała bym kontakt, bo będzie tylko gorzej.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 21:57   #3
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Proszę o radę

Zerwałabym z nim kontakt, nie szłabym też na żadne wesele. Facet liczy pewnie na jakieś seksy bez zobowiązań albo ma lepszą opcję w zasięgu, a Ciebie zostawia sobie w razie co.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 22:28   #4
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Proszę o radę

Jeśli Ty liczysz na coś poważniejszego, a on jasno powiedział, że możesz liczyć tylko na koleżeństwo, to też bym mocno ograniczyła kontakt i nie szła z nim na wesele, żeby sobie nie robić niepotrzebnych nadziei. Możesz coś zmyślić, żeby się wykręcić. Jak mimo to będziesz w to brnęła, to będziesz mogła mieć pretensje tylko do siebie jeśli bardziej się nim zauroczysz. On wprost powiedział co o tym myśli i moim zdaniem to w porządku. Jak ja słyszę takie teksty, to od razu mi przychodzi na myśl, że pojawiła się inna kobieta, która go bardziej zainteresowała.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 22:41   #5
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Proszę o radę

Odciąć się, tylko i wyłącznie. No chyba, że chcesz być czasoumilaczem i koleżanką do łóżka, dopóki on nie znajdzie kobiety, przy której nagle okaże się, że jednak jest gotowy na związek.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 23:24   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Proszę o radę

Nic nowego nie napiszę: musisz się odciąć, inaczej będziesz się z nim bujała w nadziei, że zmieni zdanie. Słuchaj tego, co facet mówi. Nie łudź się, że skoro jest miły, czy spojrzy z czułością to może jednak tak nie myśli. Powiedział Ci wprost na co nie możesz liczyć. Posłuchaj i uwierz, że to na serio.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 23:33   #7
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Zerwałabym z nim kontakt, nie szłabym też na żadne wesele. Facet liczy pewnie na jakieś seksy bez zobowiązań albo ma lepszą opcję w zasięgu, a Ciebie zostawia sobie w razie co.
No tak, bo nie może być tak, że facet faktycznie chce się zdystansować, bo coś się wydarzyło w jego życiu. Na pewno chce zar**hać albo ma inną, bo faceci to zwierzęcia.
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 05:00   #8
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Proszę o radę

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89201745]No tak, bo nie może być tak, że facet faktycznie chce się zdystansować, bo coś się wydarzyło w jego życiu. Na pewno chce zar**hać albo ma inną, bo faceci to zwierzęcia.[/QUOTE]Wybacz, ale facet wprost powiedział, że nie chce być z nią w związku, bo nie jest gotowy, ale najpierw autorkę rozkochał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 08:03   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez kalinka145 Pokaż wiadomość
Poznałam mężczyznę z którym wszystko szło w dobrym kierunku. Na początku sam zabiegał, pojawiły się regularne, spotkania, czułe słówka, pocałunki, dużo bliskości. Widziałam że sam inicjuje tą bliskość. Nagle wszystko się zmieniło, zaczął zmniejszać częstotliwość spotkań, jednakże kiedy już dochodziło do spotkania dalej był czuły i było cudownie. Nagle napisał mi że on nie jest jeszcze gotowy na związek, chce odpocząć od zobowiązań, ale jestem wspaniała kobietą i chce utrzymać ze mną relacje koleżeńska. Mieliśmy iść razem w weekend na wesele, on dalej chce ze mną iść, ale jako kolega. Nie wiem co mam zrobić ? Walczyć o niego ? Bardzo się w to zaangażowałam, nie wyobrażam sobie dnia bez wiadomości od niego albo bez naszych spotkań.

Skąd w tylu kobietach przekonanie o obowiązku podjęcia WALKI? Walczyć można na ringu, z chorobą, z własnymi myślami, ale o faceta? Przecież to jest śmieszne i w ogóle się nie kalkuluje.

W zdrowej relacji nikt nie musi o nikogo walczyć. Zabiegać - naturalnie. Tylko wówczas jest to OBOPÓLNE i wychodzi naturalnie.

A z doświadczenia wiem, że jesli facet mówi iż nie jest gotowy na związek - to nie jest gotowy na związek z Tobą i nigdy nie będzie, nic z tym nie zrobisz.

Po prostu Cię lubi, mieliście bliskosc itp, która jest przyjemna, nie widzi sensu w kończeniu z Tobą znajomości, bo, uwaga - on NIE jest zaangażowany emocjonalnie, jak Ty.

Odpuść sobie. Czas nic nie zmieni, Twoje starania nic nie zmienią. Walcz ze sobą i swoim podejściem do mężczyzn.

I nie idź na wesele z nim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 09:26   #10
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Proszę o radę

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89201745]No tak, bo nie może być tak, że facet faktycznie chce się zdystansować, bo coś się wydarzyło w jego życiu. Na pewno chce zar**hać albo ma inną, bo faceci to zwierzęcia.[/QUOTE]

Gdyby mu zależało na dążeniu z autorką do związku, ale coś wydarzyłoby się w jego życiu to należałoby uczciwie poinformować o tym co się wydarzyło i jak długo zajmie mu rozwiązanie tej sprawy, a nie rzucać banałami w stylu 'nie jestem gotowy na związek' co w 99% oznacza 'nie jestem gotowy na związek Z TOBĄ, ale mam za mało odwagi, żeby ci to powiedzieć/ chcę cię na razie trzymać w zapasie'.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Skąd w tylu kobietach przekonanie o obowiązku podjęcia WALKI? Walczyć można na ringu, z chorobą, z własnymi myślami, ale o faceta? Przecież to jest śmieszne i w ogóle się nie kalkuluje.

W zdrowej relacji nikt nie musi o nikogo walczyć. Zabiegać - naturalnie. Tylko wówczas jest to OBOPÓLNE i wychodzi naturalnie.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 09:26   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Proszę o radę

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89201745]Na pewno chce zar**hać albo ma inną, bo faceci to zwierzęcia.[/QUOTE]

No zobacz, znowu się zgadzamy xD
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 09:33   #12
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Wybacz, ale facet wprost powiedział, że nie chce być z nią w związku, bo nie jest gotowy, ale najpierw autorkę rozkochał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież to wszystko nie przychodzi samo. Może był nią szczerze zainteresowany, ale poznał bliżej i jednak czuje, że to nie to. Takie powiedzenie "nie jestem gotowy na związek" to oczywiście kurtuazja, bo łatwiej powiedzieć tak niż komuś wprost co się nam w nim nie podoba.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 09:34   #13
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Proszę o radę

Również się zgadzam że to z grzeczności a nie wyrachowania

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 10:24   #14
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Proszę o radę

Konkretnie dał o tym Ci znać. Ja bym to uszanowała, ale zamiast koleżeńskiego kontaktu to ja bym go zdecydowanie ucięła mówiąc mu dokładnie co czujesz i że to będzie dla Ciebie lepsze i mniej bolesne niż wieczne czekanie na niego i robienie sobie nadziei.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 10:30   #15
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Proszę o radę

Nie wiemy czy kogoś poznał czy nie, ważne, że nie chce związku z aktorką wątku. Najlepiej urwać znajomość, można nawet powiedzieć dlaczego. Inaczej cierpienie gwarantowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 11:00   #16
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Proszę o radę

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89202031]Gdyby mu zależało na dążeniu z autorką do związku, ale coś wydarzyłoby się w jego życiu to należałoby uczciwie poinformować o tym co się wydarzyło i jak długo zajmie mu rozwiązanie tej sprawy, a nie rzucać banałami w stylu 'nie jestem gotowy na związek' co w 99% oznacza 'nie jestem gotowy na związek Z TOBĄ, ale mam za mało odwagi, żeby ci to powiedzieć/ chcę cię na razie trzymać w zapasie'.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



[/QUOTE]Nie wiem czy to kwestia odwagi. Ja bym nie powiedziała komuś między oczy np. że zaczęłam odczuwać wstręt w miejscu tego pociągu, który wygasl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 12:40   #17
Nika4940
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 12
Dot.: Proszę o radę

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89202031]Gdyby mu zależało na dążeniu z autorką do związku, ale coś wydarzyłoby się w jego życiu to należałoby uczciwie poinformować o tym co się wydarzyło i jak długo zajmie mu rozwiązanie tej sprawy, a nie rzucać banałami w stylu 'nie jestem gotowy na związek' co w 99% oznacza 'nie jestem gotowy na związek Z TOBĄ, ale mam za mało odwagi, żeby ci to powiedzieć/ chcę cię na razie trzymać w zapasie'.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



[/QUOTE]
Należałoby powiedzieć,ale oni mało kiedy mówią. Patrz mój post. Też miło byłoby gdyby mi powiedział ,że ma jakieś uczucia do swojej ex,ale cóż...nie powiedział.
Do autorki- odpuść bo wyjdziesz na tym tak jak ja. Kiepsko.

Edytowane przez Nika4940
Czas edycji: 2022-04-29 o 12:42
Nika4940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 13:06   #18
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Nika4940 Pokaż wiadomość
Należałoby powiedzieć,ale oni mało kiedy mówią. Patrz mój post. Też miło byłoby gdyby mi powiedział ,że ma jakieś uczucia do swojej ex,ale cóż...nie powiedział.
Do autorki- odpuść bo wyjdziesz na tym tak jak ja. Kiepsko.
Wcale nie musiał ich mieć w momencie, w którym rozmawialiście na ten temat. Powiedział Ci, że nie chce zobowiązań i to powinno wystarczyć. Ex mogła sie nawinąć pózniej. Sytuacja jest bardzo podobna.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 13:20   #19
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez kalinka145 Pokaż wiadomość
Poznałam mężczyznę z którym wszystko szło w dobrym kierunku. Na początku sam zabiegał, pojawiły się regularne, spotkania, czułe słówka, pocałunki, dużo bliskości. Widziałam że sam inicjuje tą bliskość. Nagle wszystko się zmieniło, zaczął zmniejszać częstotliwość spotkań, jednakże kiedy już dochodziło do spotkania dalej był czuły i było cudownie. Nagle napisał mi że on nie jest jeszcze gotowy na związek, chce odpocząć od zobowiązań, ale jestem wspaniała kobietą i chce utrzymać ze mną relacje koleżeńska. Mieliśmy iść razem w weekend na wesele, on dalej chce ze mną iść, ale jako kolega. Nie wiem co mam zrobić ? Walczyć o niego ? Bardzo się w to zaangażowałam, nie wyobrażam sobie dnia bez wiadomości od niego albo bez naszych spotkań.

Nawet jakbyś stanęła na rzęsach to on nie będzie z Tobą. Radzę ci zakończyć natychmiast z nim kontakt. NICI Z TEGO.
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-29, 13:20   #20
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez kalinka145 Pokaż wiadomość
Poznałam mężczyznę z którym wszystko szło w dobrym kierunku. Na początku sam zabiegał, pojawiły się regularne, spotkania, czułe słówka, pocałunki, dużo bliskości. Widziałam że sam inicjuje tą bliskość. Nagle wszystko się zmieniło, zaczął zmniejszać częstotliwość spotkań, jednakże kiedy już dochodziło do spotkania dalej był czuły i było cudownie. Nagle napisał mi że on nie jest jeszcze gotowy na związek, chce odpocząć od zobowiązań, ale jestem wspaniała kobietą i chce utrzymać ze mną relacje koleżeńska. Mieliśmy iść razem w weekend na wesele, on dalej chce ze mną iść, ale jako kolega. Nie wiem co mam zrobić ? Walczyć o niego ? Bardzo się w to zaangażowałam, nie wyobrażam sobie dnia bez wiadomości od niego albo bez naszych spotkań.


mi się coś wydaje że ów gościu działał na kilka frontów i obczajał z którą laską mu coś wyjdzie.
dlatego zmiana w jego zachowaniu...
olej gościa, nie widzę tu przyszłości niestety
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-29, 13:41   #21
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to kwestia odwagi. Ja bym nie powiedziała komuś między oczy np. że zaczęłam odczuwać wstręt w miejscu tego pociągu, który wygasl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz nie trzeba mówić o wstręcie, ani w ogóle wchodzić w szczegóły. Wystarczyłoby powiedzieć 'doszedłem do wniosku, że jednak nie pasujemy do siebie, więc jedyne co mogę ci zaproponować to koleżeństwo'. To jednak bardziej konkretny komunikat niż 'nie jestem gotowy na związek', gdzie ktoś się jeszcze może zrozumieć, że ta niegotowość wynika z okoliczności, a nie jego osoby i łudzić się, że może to ulec zmianie za jakiś czas.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-29 14:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.