Liczne zdrady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-29, 17:15   #1
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Exclamation

Liczne zdrady


Sprawa jest trudna. Z mężem znam się od 2009 i od tego czasu jesteśmy ze sobą. Ślub braliśmy we wrześniu 2014. Na co dzień to radosny, miły, spokojny, pomocny, nieśmiały, dobry człowiek.
I teraz najlepsze. W trakcie związku z nim odkryłam jego liczne zdrady. Były to rozmowy o seksie z innymi kobietami na gg, na poczcie meil. Wysyłał im zdjęcia swojego członka prosząc w zamian o ich nagie zdjęcia. W każdej z tych rozmów nalegał, żeby te kobiety się z nimi spotkały wiadomo na co. Odbywało się przez to wiele awantur, kłótni. Za każdym razem obiecywał, że już nie będzie, że to tylko zwykłe pisanie, fantazje. Że nie będzie w klatce.
W 2011 będąc już ze mną w związku trochę się pokłóciliśmy. Znalazłam rozmowę, w której pisze z kobietą o spotkaniu, które było w hotelu. Ona mu robiła wyrzuty, że jak on mógł z nią, że przecież ma mnie. Przepraszał, że tak było, że przecież ja z nim tylko byłam, nie mieliśmy ślubu, że mu się to zdarzyło. Wybaczyłam. Później odkrywałam znów rozmowy, ale znowu dawałam szansę.
Urodziło nam się dziecko, myślałam, że już z tym skończył bo dziecko itp. I znowu te rozmowy. Przez ok. 3 lata od urodzenia dziecka nie uprawialiśmy seksu, jakoś tak wyszło. On nie przejawiał większych chęci, czasem ja zachęcałam, kładłam się przy nim itp. On mnie pogłaskał i powiedział, że starczy. W lutym tego roku weszłam na jego gg. Spotkanie z kobietą w aucie na wiadomo co.. Opisywali wszystko na gg. Byłam w szoku. Jak on mógł. A najlepsze, że on obwinia mnie, krzyczy, że to moja wina, że ja go „zmusiłam do zdrady”. Byłam niedobrą żoną, niesamodzielną itp. Że nie było seksu, choć on nie wykazywał chęci. Wracał późno nocą itp. A najgorsze, że on zupełnie nie czuje się winny, jakby nic się nie stało. Śmieje się, śpiewa itp. Proszę, napiszcie coś, pomóżcie.
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 10:06   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Sprawa jest trudna. Z mężem znam się od 2009 i od tego czasu jesteśmy ze sobą. Ślub braliśmy we wrześniu 2014. Na co dzień to radosny, miły, spokojny, pomocny, nieśmiały, dobry człowiek.
I teraz najlepsze. W trakcie związku z nim odkryłam jego liczne zdrady. Były to rozmowy o seksie z innymi kobietami na gg, na poczcie meil. Wysyłał im zdjęcia swojego członka prosząc w zamian o ich nagie zdjęcia. W każdej z tych rozmów nalegał, żeby te kobiety się z nimi spotkały wiadomo na co. Odbywało się przez to wiele awantur, kłótni. Za każdym razem obiecywał, że już nie będzie, że to tylko zwykłe pisanie, fantazje. Że nie będzie w klatce.
W 2011 będąc już ze mną w związku trochę się pokłóciliśmy. Znalazłam rozmowę, w której pisze z kobietą o spotkaniu, które było w hotelu. Ona mu robiła wyrzuty, że jak on mógł z nią, że przecież ma mnie. Przepraszał, że tak było, że przecież ja z nim tylko byłam, nie mieliśmy ślubu, że mu się to zdarzyło. Wybaczyłam. Później odkrywałam znów rozmowy, ale znowu dawałam szansę.
Urodziło nam się dziecko, myślałam, że już z tym skończył bo dziecko itp. I znowu te rozmowy. Przez ok. 3 lata od urodzenia dziecka nie uprawialiśmy seksu, jakoś tak wyszło. On nie przejawiał większych chęci, czasem ja zachęcałam, kładłam się przy nim itp. On mnie pogłaskał i powiedział, że starczy. W lutym tego roku weszłam na jego gg. Spotkanie z kobietą w aucie na wiadomo co.. Opisywali wszystko na gg. Byłam w szoku. Jak on mógł. A najlepsze, że on obwinia mnie, krzyczy, że to moja wina, że ja go „zmusiłam do zdrady”. Byłam niedobrą żoną, niesamodzielną itp. Że nie było seksu, choć on nie wykazywał chęci. Wracał późno nocą itp. A najgorsze, że on zupełnie nie czuje się winny, jakby nic się nie stało. Śmieje się, śpiewa itp. Proszę, napiszcie coś, pomóżcie.

Nie rozumiem - od początku związku z nim, dałaś mu przyzwolenie na zdradzanie Cię. No chyba nie jesteś w szoku? Czemu dziecko miałoby coś zmienić? Dziecko a sfera seksualna to dwie kompletne różne rzeczy, warto to rozgraniczać. Facet nie ma do Ciebie szacunku i nigdy go nie miał - nigdy go tez mieć nie będzie, bo najwyrazniej sama go do siebie nie masz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 10:09   #3
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Liczne zdrady

Mój też mi mówił, że nie było seksu, no i co z tego, to mógł mnie zostawić skoro nie było, a nie popełnić zdradę. Oczywiście dostał ode mnie kopniaka z takim rozmachem, że chyba do dziś nie zrozumiał co się stało, przynajmniej sprawia wrażenie takiego, który mnie nie rozumie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 10:13   #4
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Liczne zdrady

Chyba nie ma o czym mówić... cokolwiek byś zrobiła lub nie zrobiła, on Cię zdradzał, zdradza i zdradzać będzie. Taki ma charakter, nie zmieni się. Jesteś jak żona alkoholika - przemocowca, który przeprasza i przynosi żonie kwiaty, przez chwilę jest miło, a potem znowu pije i bije.

Nic się nie zmieni. Nigdy. Sama musisz zdecydować, czy chcesz tak żyć. Nie boisz się, że Cię czymś zarazi?
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 10:14   #5
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Liczne zdrady

Po co brnęłaś w związek, w którym facet cię zdradza?
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 10:20   #6
Julie097
Raczkowanie
 
Avatar Julie097
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 122
Dot.: Liczne zdrady

Nie rozumiem, przez ponad 10 lat nie zareagowałas na to ze mąż Cię zdradza? Wyglada na to ze typ po prostu zrozumiał to tak, jakbyś dawała mu przyzwolenie na zdrady. To ze nie masz ochoty na seks nie oznacza, ze ma przyzwolenie na skakanie po innych babach. To jest po prostu szantaż emocjonalny. Ja bym pogoniła go w p***, podała go o rozwód i zebrała na wszelki wypadek dowody jego zdrad
Julie097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 10:35   #7
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Liczne zdrady

Pokazałaś mu swoim zachowaniem, że tolerujesz jego zdrady, więc po co miałby przestawać

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-30, 10:53   #8
czystespojrzenie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 30
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Sprawa jest trudna. Z mężem znam się od 2009 i od tego czasu jesteśmy ze sobą. Ślub braliśmy we wrześniu 2014. Na co dzień to radosny, miły, spokojny, pomocny, nieśmiały, dobry człowiek.
I teraz najlepsze. W trakcie związku z nim odkryłam jego liczne zdrady. Były to rozmowy o seksie z innymi kobietami na gg, na poczcie meil. Wysyłał im zdjęcia swojego członka prosząc w zamian o ich nagie zdjęcia. W każdej z tych rozmów nalegał, żeby te kobiety się z nimi spotkały wiadomo na co. Odbywało się przez to wiele awantur, kłótni. Za każdym razem obiecywał, że już nie będzie, że to tylko zwykłe pisanie, fantazje. Że nie będzie w klatce.
W 2011 będąc już ze mną w związku trochę się pokłóciliśmy. Znalazłam rozmowę, w której pisze z kobietą o spotkaniu, które było w hotelu. Ona mu robiła wyrzuty, że jak on mógł z nią, że przecież ma mnie. Przepraszał, że tak było, że przecież ja z nim tylko byłam, nie mieliśmy ślubu, że mu się to zdarzyło. Wybaczyłam. Później odkrywałam znów rozmowy, ale znowu dawałam szansę.
Urodziło nam się dziecko, myślałam, że już z tym skończył bo dziecko itp. I znowu te rozmowy. Przez ok. 3 lata od urodzenia dziecka nie uprawialiśmy seksu, jakoś tak wyszło. On nie przejawiał większych chęci, czasem ja zachęcałam, kładłam się przy nim itp. On mnie pogłaskał i powiedział, że starczy. W lutym tego roku weszłam na jego gg. Spotkanie z kobietą w aucie na wiadomo co.. Opisywali wszystko na gg. Byłam w szoku. Jak on mógł. A najlepsze, że on obwinia mnie, krzyczy, że to moja wina, że ja go „zmusiłam do zdrady”. Byłam niedobrą żoną, niesamodzielną itp. Że nie było seksu, choć on nie wykazywał chęci. Wracał późno nocą itp. A najgorsze, że on zupełnie nie czuje się winny, jakby nic się nie stało. Śmieje się, śpiewa itp. Proszę, napiszcie coś, pomóżcie.
Hej, a próbowaliście pójść z Waszymi problemami na jakąś☠terapie dla par? Ewentualnie seksuologa?

Ja osobiście nie wybaczyłabym zdrady fizycznej partnerowi.

Z jednej strony mówi się, że seks to nie wszystko a jednak jego brak przysparza wiele problemów. Nie wyobrażam sobie, aby mój partner zbywał☠mnie przez 3 lata.

Seks oralny to również jakaś forma seksu, sprawiania drugiej osobie przyjemności.

Jeśli nie czujesz tego to może spróbuj jakiś☠gier wstępnych? np. arkana miłości? kup sobie jakąś☠nową☠seksowną☠bieli znę?
czystespojrzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 10:55   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez czystespojrzenie Pokaż wiadomość
Hej, a próbowaliście pójść z Waszymi problemami na jakąśterapie dla par? Ewentualnie seksuologa?

Ja osobiście nie wybaczyłabym zdrady fizycznej partnerowi.

Z jednej strony mówi się, że seks to nie wszystko a jednak jego brak przysparza wiele problemów. Nie wyobrażam sobie, aby mój partner zbywałmnie przez 3 lata.

Seks oralny to również jakaś forma seksu, sprawiania drugiej osobie przyjemności.

Jeśli nie czujesz tego to może spróbuj jakiśgier wstępnych? np. arkana miłości? kup sobie jakąśnowąseksownąbieliznę?

No nie próbowali, bo ona to tolerowała, myśląc, że jak zrobi sobie z nim dziecko to będzie cacy. Ale tak, niech stara się bardziej - niech ubierze seksi majtki, może przez pół roku nie poleci do innej


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 10:58   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Liczne zdrady

To nie jest przypadkiem - pod nowym nickiem - użytkowniczka, która od lat zakłada tu wątki o swoim misiu-zdradzisiu i miała tu ostatnio kolejny wątek z żalami, że nic sie nie zmieniło?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 11:26   #11
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Liczne zdrady

Emmm... facet zdradza od lat, a ona ma kupować fikuśną bieliznę? Serio?

Dajcie, ludzie, spokój. Może jeszcze ma go zacząć przepraszać? Nie popadajmy w paranoję.



Swoją drogą, nawet pójścia na terapię sobie po czymś takim nie wyobrażam. Takiego faceta trzeba kopnąć w tyłek jak najdalej, odejść, odciąć się i nigdy nie wracać. To jedyna opcja.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-30, 11:32   #12
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Liczne zdrady

Może pora otworzyć związek? Poszalej sobie i Ty. O ile masz w ogóle jakieś potrzeby.

Mnie się to w głowie nie mieści, że może tak wyjść, że się seksu z własnym mężem przez trzy lata nie uprawia. Ja go nie usprawiedliwiam, ale jesteś żywym przykładem na to, że ci jęczący panowie szukający kochanek i płaczący, że seksu z żoną niet istnieją.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2022-03-30 o 11:41
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 11:45   #13
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Może pora otworzyć związek? Poszalej sobie i Ty. O ile masz w ogóle jakieś potrzeby.

Mnie się to w głowie nie mieści, że może tak wyjść, że się seksu z własnym mężem przez trzy lata nie uprawia. Ja go nie usprawiedliwiam, ale jesteś żywym przykładem na to, że ci jęczący panowie szukający kochanek i płaczący, że seksu z żoną niet istnieją.
Może jest aseksualna. Ale wtedy warto to ustalić przed związkiem

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 11:58   #14
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Liczne zdrady

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89167580]Może jest aseksualna. Ale wtedy warto to ustalić przed związkiem

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]

No raczej. A już w szczególności jak się chce powoływać na świat nowego człowieka.
Ale może tylko jakiegoś trolla poniosło i żadne dziecko nie będzie się wychowywać w tak beznadziejnej atmosferze.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 12:17   #15
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Liczne zdrady

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;89167554]Emmm... facet zdradza od lat, a ona ma kupować fikuśną bieliznę? Serio?

Dajcie, ludzie, spokój. Może jeszcze ma go zacząć przepraszać? Nie popadajmy w paranoję.



Swoją drogą, nawet pójścia na terapię sobie po czymś takim nie wyobrażam. Takiego faceta trzeba kopnąć w tyłek jak najdalej, odejść, odciąć się i nigdy nie wracać. To jedyna opcja.[/QUOTE]

Naprawdę to w głowie się nie mieści. Facet jest najgorszą mędą jaka można sobie wyobrazić, a kto ma brać odpowiedzialność? Oczywiście żona, bo majtki za mało fikuśne. Facet odmawia seksu i nie reaguje na inicjację, kto winny? Żona.

Natomiast twoją winą, autorko, jest to, że przyzwalałaś na zdrady, wybaczałaś, patrzyłas przez sitko. Takich się momentalnie z życia wywala, a nie stara o dzieci.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 12:22   #16
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Sprawa jest trudna. Z mężem znam się od 2009 i od tego czasu jesteśmy ze sobą. Ślub braliśmy we wrześniu 2014. Na co dzień to radosny, miły, spokojny, pomocny, nieśmiały, dobry człowiek.
I teraz najlepsze. W trakcie związku z nim odkryłam jego liczne zdrady. Były to rozmowy o seksie z innymi kobietami na gg, na poczcie meil. Wysyłał im zdjęcia swojego członka prosząc w zamian o ich nagie zdjęcia. W każdej z tych rozmów nalegał, żeby te kobiety się z nimi spotkały wiadomo na co. Odbywało się przez to wiele awantur, kłótni. Za każdym razem obiecywał, że już nie będzie, że to tylko zwykłe pisanie, fantazje. Że nie będzie w klatce.
W 2011 będąc już ze mną w związku trochę się pokłóciliśmy. Znalazłam rozmowę, w której pisze z kobietą o spotkaniu, które było w hotelu. Ona mu robiła wyrzuty, że jak on mógł z nią, że przecież ma mnie. Przepraszał, że tak było, że przecież ja z nim tylko byłam, nie mieliśmy ślubu, że mu się to zdarzyło. Wybaczyłam. Później odkrywałam znów rozmowy, ale znowu dawałam szansę.
Urodziło nam się dziecko, myślałam, że już z tym skończył bo dziecko itp. I znowu te rozmowy. Przez ok. 3 lata od urodzenia dziecka nie uprawialiśmy seksu, jakoś tak wyszło. On nie przejawiał większych chęci, czasem ja zachęcałam, kładłam się przy nim itp. On mnie pogłaskał i powiedział, że starczy. W lutym tego roku weszłam na jego gg. Spotkanie z kobietą w aucie na wiadomo co.. Opisywali wszystko na gg. Byłam w szoku. Jak on mógł. A najlepsze, że on obwinia mnie, krzyczy, że to moja wina, że ja go „zmusiłam do zdrady”. Byłam niedobrą żoną, niesamodzielną itp. Że nie było seksu, choć on nie wykazywał chęci. Wracał późno nocą itp. A najgorsze, że on zupełnie nie czuje się winny, jakby nic się nie stało. Śmieje się, śpiewa itp. Proszę, napiszcie coś, pomóżcie.

niestety ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś zdradził raz, będzie to robił ponownie.
dlatego moim zdaniem źle zrobiłaś że dałaś mu szansę po tych pierwszych zdradach o których się dowiedziałaś....
trzeba było wywalić dziada na zbity pysk
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 12:31   #17
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
Sprawa jest trudna. Z mężem znam się od 2009 i od tego czasu jesteśmy ze sobą. Ślub braliśmy we wrześniu 2014. Na co dzień to radosny, miły, spokojny, pomocny, nieśmiały, dobry człowiek.
I teraz najlepsze. W trakcie związku z nim odkryłam jego liczne zdrady. Były to rozmowy o seksie z innymi kobietami na gg, na poczcie meil. Wysyłał im zdjęcia swojego członka prosząc w zamian o ich nagie zdjęcia. W każdej z tych rozmów nalegał, żeby te kobiety się z nimi spotkały wiadomo na co. Odbywało się przez to wiele awantur, kłótni. Za każdym razem obiecywał, że już nie będzie, że to tylko zwykłe pisanie, fantazje. Że nie będzie w klatce.
W 2011 będąc już ze mną w związku trochę się pokłóciliśmy. Znalazłam rozmowę, w której pisze z kobietą o spotkaniu, które było w hotelu. Ona mu robiła wyrzuty, że jak on mógł z nią, że przecież ma mnie. Przepraszał, że tak było, że przecież ja z nim tylko byłam, nie mieliśmy ślubu, że mu się to zdarzyło. Wybaczyłam. Później odkrywałam znów rozmowy, ale znowu dawałam szansę.
Urodziło nam się dziecko, myślałam, że już z tym skończył bo dziecko itp. I znowu te rozmowy. Przez ok. 3 lata od urodzenia dziecka nie uprawialiśmy seksu, jakoś tak wyszło. On nie przejawiał większych chęci, czasem ja zachęcałam, kładłam się przy nim itp. On mnie pogłaskał i powiedział, że starczy. W lutym tego roku weszłam na jego gg. Spotkanie z kobietą w aucie na wiadomo co.. Opisywali wszystko na gg. Byłam w szoku. Jak on mógł. A najlepsze, że on obwinia mnie, krzyczy, że to moja wina, że ja go „zmusiłam do zdrady”. Byłam niedobrą żoną, niesamodzielną itp. Że nie było seksu, choć on nie wykazywał chęci. Wracał późno nocą itp. A najgorsze, że on zupełnie nie czuje się winny, jakby nic się nie stało. Śmieje się, śpiewa itp. Proszę, napiszcie coś, pomóżcie.
ale jak mamy ci pomoc?
ty sama tylko mozesz zmienic swoje zycie
zlozyc papiery o rozwod i alimenty albo zaakceptowac ze zyjesz w zwiazku otwartym i skupic sie na swoim dziecku a mezowi dac spokoj
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 14:15   #18
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Liczne zdrady

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89167659]ale jak mamy ci pomoc?
ty sama tylko mozesz zmienic swoje zycie
zlozyc papiery o rozwod i alimenty albo zaakceptowac ze zyjesz w zwiazku otwartym i skupic sie na swoim dziecku a mezowi dac spokoj[/QUOTE]


Otóż to. Moja znajoma od lat wypisywała do mnie wiadomości w takim tonie, co robić, przecież go nie zostawi, bo dziecko. Za każdym razem miałam jedną odpowiedz, która jej nie pasowała. Żyła z dziadem tak jak autorka, męka pańska.
Któregoś razu napisała w końcu z czymś innym. Papiery złożone, wyprowadzil się. Kobieta odżyła. Tylko trzeba chcieć i serio coś sama zrobić.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 15:11   #19
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 43
Dot.: Liczne zdrady

Moim zdaniem to wygląda trochę tak, jakby on już dawno się z Tobą rozstał i rozpoczął nowy rozdział w życiu, tylko nie formalizował tego ze względu na dziecko. Ewentualnie uznał, że jest Ci to obojętne.

Są sytuacje, gdy zdradę można wybaczyć - ale to wymaga bardzo dużo czasu, żalu i pracy osoby która zdradziła by odzyskać zaufanie. Tutaj Ty wybaczasz kolejne zdrady, a on nawet szczególnie nie musi się o Twoje wybaczenie starać. Po prostu robi co chce, nie przejmuje się Tobą specjalnie. Nie ma między wami zaufania, szacunku, nie ma seksu - to co właściwie was łączy? Pożegnanie się z tym panem to najlepsze, co możesz zrobić.
Manequinnsuicides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-30, 15:26   #20
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To nie jest przypadkiem - pod nowym nickiem - użytkowniczka, która od lat zakłada tu wątki o swoim misiu-zdradzisiu i miała tu ostatnio kolejny wątek z żalami, że nic sie nie zmieniło?
Jak to się nie zmieniło skoro urodziło się dziecko! Jak powszechnie wiadomo po takim wydarzeniu mężczyźni porządnieją i stają się oddanymi partnerami oraz wzorowymi ojcami. Ja bym złożyła reklamację do instytutu zawiedzionych nadzieji bo tu z misiem poszło coś nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 16:05   #21
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Liczne zdrady

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89167981]Jak to się nie zmieniło skoro urodziło się dziecko! Jak powszechnie wiadomo po takim wydarzeniu mężczyźni porządnieją i stają się oddanymi partnerami oraz wzorowymi ojcami. Ja bym złożyła reklamację do instytutu zawiedzionych nadzieji bo tu z misiem poszło coś nie tak.
[/QUOTE]

W sensie, że nic się nie zmieniło w kwestii jego nie istniejącej wierności. Że liczyła, iż dziecko coś zmieni, to tak - to było. Dlatego myślę, że to ta sama osoba.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 20:06   #22
Basiaaaaaak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
Dot.: Liczne zdrady

On po tym wszystkim zmienił numer telefonu i telefon. Byliśmy u psychologa, a ja tam z nim weszłam cudem. Jego matka zabraniała mi wejść z nim do tego dr. Krzyczała, że on ma sam wszystko powiedzieć, ale i tak się wepchałam tam. Podsumowanie tamtej wizyty: nie mówił wszystkiego, omijał mnóstwo rzeczy. Ja tej dr powiedziałam dosłownie wszystko. Mieliśmy zacząć chodzić do tamtej psycholog, bardzo fajna i mądra kobieta. I zgadnijcie co się stało. Po tygodniu jego matka mi oznajmiła, że znalazła dla niego lepszego dr, seksuologa, który jest bardzo dobry, to facet. I wiecie co, powiedziała, że on ma sam do dr iść, że ta sprawa tylko jego dotyczy.
Pamiętam, jak mąż się raz spił i powiedział mi, że pójdzie do dr, który mu wystawi opinię nie do podważenia i stwierdzi, że to nie zdrady....... Co o tym sądzicie?
Basiaaaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 21:11   #23
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
On po tym wszystkim zmienił numer telefonu i telefon. Byliśmy u psychologa, a ja tam z nim weszłam cudem. Jego matka zabraniała mi wejść z nim do tego dr. Krzyczała, że on ma sam wszystko powiedzieć, ale i tak się wepchałam tam. Podsumowanie tamtej wizyty: nie mówił wszystkiego, omijał mnóstwo rzeczy. Ja tej dr powiedziałam dosłownie wszystko. Mieliśmy zacząć chodzić do tamtej psycholog, bardzo fajna i mądra kobieta. I zgadnijcie co się stało. Po tygodniu jego matka mi oznajmiła, że znalazła dla niego lepszego dr, seksuologa, który jest bardzo dobry, to facet. I wiecie co, powiedziała, że on ma sam do dr iść, że ta sprawa tylko jego dotyczy.
Pamiętam, jak mąż się raz spił i powiedział mi, że pójdzie do dr, który mu wystawi opinię nie do podważenia i stwierdzi, że to nie zdrady....... Co o tym sądzicie?
A co ty myslisz?
Jak ci to nie pasuje to sie rozstan jak pasuje to co cie obchodzi co inni myślą?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 21:31   #24
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Basiaaaaaak Pokaż wiadomość
On po tym wszystkim zmienił numer telefonu i telefon. Byliśmy u psychologa, a ja tam z nim weszłam cudem. Jego matka zabraniała mi wejść z nim do tego dr. Krzyczała, że on ma sam wszystko powiedzieć, ale i tak się wepchałam tam. Podsumowanie tamtej wizyty: nie mówił wszystkiego, omijał mnóstwo rzeczy. Ja tej dr powiedziałam dosłownie wszystko. Mieliśmy zacząć chodzić do tamtej psycholog, bardzo fajna i mądra kobieta. I zgadnijcie co się stało. Po tygodniu jego matka mi oznajmiła, że znalazła dla niego lepszego dr, seksuologa, który jest bardzo dobry, to facet. I wiecie co, powiedziała, że on ma sam do dr iść, że ta sprawa tylko jego dotyczy.
Pamiętam, jak mąż się raz spił i powiedział mi, że pójdzie do dr, który mu wystawi opinię nie do podważenia i stwierdzi, że to nie zdrady....... Co o tym sądzicie?
A co w ogóle w tej historii robi jego matka? Ona mu wybiera psychologów i ustala kto może z nim wejść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-30, 22:25   #25
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
A co w ogóle w tej historii robi jego matka? Ona mu wybiera psychologów i ustala kto może z nim wejść?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba robi za czarny charakter 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 06:09   #26
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Liczne zdrady

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89168526]Chyba robi za czarny charakter 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No tak, przecież winny musi być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 06:12   #27
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Liczne zdrady

Mnie tylko przeraża, że tacy ludzie robią sobie beztrosko dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 07:17   #28
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Liczne zdrady

O jezu, to bezapelacyjnie trzeba rozstać się z jego matką


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 10:27   #29
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Liczne zdrady

Jezu jaka ty jesteś naiwana. Powinnaś z nim skończyć w 2011 po tym jak Cię zdradził ale w sumie to nie ma problemu bo nie mieliście slubu

XD. Posłuchaj, on taki już jest, dla niego zdrada to widocznie nie jest nic niepoprawnego moralnie. Będzie Cię zdradzał już zawsze jeśli z nim będziesz. Co mam Ci powiedzieć. Wybaczalas mu zdradę nie raz więc nie wiem dlaczego on miałby przestać to robić? Tak jakby dałaś mu na to przyzwolenie.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-31, 10:53   #30
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Liczne zdrady

Cytat:
Napisane przez Manequinnsuicides Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to wygląda trochę tak, jakby on już dawno się z Tobą rozstał i rozpoczął nowy rozdział w życiu, tylko nie formalizował tego ze względu na dziecko. Ewentualnie uznał, że jest Ci to obojętne.

Są sytuacje, gdy zdradę można wybaczyć - ale to wymaga bardzo dużo czasu, żalu i pracy osoby która zdradziła by odzyskać zaufanie. Tutaj Ty wybaczasz kolejne zdrady, a on nawet szczególnie nie musi się o Twoje wybaczenie starać. Po prostu robi co chce, nie przejmuje się Tobą specjalnie. Nie ma między wami zaufania, szacunku, nie ma seksu - to co właściwie was łączy? Pożegnanie się z tym panem to najlepsze, co możesz zrobić.



mi się też tak wydaje.
to jest tylko przeciąganie nieuniknione, skoro się między nimi wypaliło już wszystko...
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-19 00:05:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.