Czy ufacie swoim partnerom na 100 %? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-12, 23:35   #1
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393

Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?


Jak w tytule. Czy potraficie bezgranicznie zaufać swojemu partnerowi?

Jestem w związku od kilku lat. Nasza relacja jest piękna, dużo bardziej dojrzała od moich poprzednich. Czuję się bardzo bezpiecznie, stabilnie, zaopiekowana, wiem, że mogę liczyć na mojego TŻ w każdej sytuacji. Pielęgnujemy ten związek, rozmawiamy o wszystkim. Nigdy żadne z nas nie zdradziło. Ale...

No właśnie. Czasem nachodzą mnie głupie myśli. Że może ja o czyms nie wiem. Że może on ma drugie życie, a ja jestem naiwna? Ze może pisze z jakimiś laskami, no bo niemożliwe, że jest tak we mnie wpatrzony od tylu lat i nie pomyśli o innej?
Dodam, że nigdy nie ogląda się na inne kobiety, nigdy nie powiedział przy mnie czegoś pozytywnego na temat wyglądu innej kobiety, co najwyżej jakieś neutralne komentarze typu, że jego kuzynka ma ładną sukienkę :P Ale żadnych komentarzy o tym, że mu się np. podoba coś u innej kobiety (ewentualnie coś na temat fryzury: fajne kolorowe warkoczyki ). Jest mi oddany, a mi trudno w to uwierzyć.

Czasem myślę, że każdy facet myśli wiadomo czym i kwestią czasu jest, że zdradzi - czy to fizycznie, czy emocjonalnie. I zastanawiam się, kiedy to u mnie się stanie. Nie mam tych myśli często, ale jak czuję się za pewnie w związku, to wtedy się pojawiają co jakiś czas.

Dodam, że jestem DDD po terapii. Zazwyczaj czuję, że ufam TŻ na 100%, ale potem pukam się w głowę, że pewnie to naiwność. Poza tym często się słyszy historie, że jakiś facet był taki super, ideał, troskliwy, a okazało się, że zdradzał.

To nie jest tak, że mam jakąś obsesję. Te myśli pojawiają się co jakiś czas i chwilę zatruwają mi głowę. Potem mijają, bo po prostu jest dobrze. No a potem znów pojawiają się, bo to niemożliwe, żeby facetowi tak długo wystarczała jedna kobieta. Nie jest to częste, ale jest.

Czy Wy ufacie bezgranicznie swoim TŻ?
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 08:34   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Cytat:
Napisane przez Mia Donna Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Czy potraficie bezgranicznie zaufać swojemu partnerowi?

Jestem w związku od kilku lat. Nasza relacja jest piękna, dużo bardziej dojrzała od moich poprzednich. Czuję się bardzo bezpiecznie, stabilnie, zaopiekowana, wiem, że mogę liczyć na mojego TŻ w każdej sytuacji. Pielęgnujemy ten związek, rozmawiamy o wszystkim. Nigdy żadne z nas nie zdradziło. Ale...

No właśnie. Czasem nachodzą mnie głupie myśli. Że może ja o czyms nie wiem. Że może on ma drugie życie, a ja jestem naiwna? Ze może pisze z jakimiś laskami, no bo niemożliwe, że jest tak we mnie wpatrzony od tylu lat i nie pomyśli o innej?
Dodam, że nigdy nie ogląda się na inne kobiety, nigdy nie powiedział przy mnie czegoś pozytywnego na temat wyglądu innej kobiety, co najwyżej jakieś neutralne komentarze typu, że jego kuzynka ma ładną sukienkę :P Ale żadnych komentarzy o tym, że mu się np. podoba coś u innej kobiety (ewentualnie coś na temat fryzury: fajne kolorowe warkoczyki ). Jest mi oddany, a mi trudno w to uwierzyć.

Czasem myślę, że każdy facet myśli wiadomo czym i kwestią czasu jest, że zdradzi - czy to fizycznie, czy emocjonalnie. I zastanawiam się, kiedy to u mnie się stanie. Nie mam tych myśli często, ale jak czuję się za pewnie w związku, to wtedy się pojawiają co jakiś czas.

Dodam, że jestem DDD po terapii. Zazwyczaj czuję, że ufam TŻ na 100%, ale potem pukam się w głowę, że pewnie to naiwność. Poza tym często się słyszy historie, że jakiś facet był taki super, ideał, troskliwy, a okazało się, że zdradzał.

To nie jest tak, że mam jakąś obsesję. Te myśli pojawiają się co jakiś czas i chwilę zatruwają mi głowę. Potem mijają, bo po prostu jest dobrze. No a potem znów pojawiają się, bo to niemożliwe, żeby facetowi tak długo wystarczała jedna kobieta. Nie jest to częste, ale jest.

Czy Wy ufacie bezgranicznie swoim TŻ?

To ja czasem mam myśli typu - a może jest seryjnym mordercą, a ja o tym nie wiem? I później będzie w gazetach, że wiedziałam?

Tak naprawdę żadnego człowieka nie można być pewnym. Nie chcę być źle zrozumiana, sama akurat ufam swojemu partnerowi w 100%, ale mam świadomość, że ludzie - ja, on, Ty - popełniają błędy. Więc nie żyję jakąś ułudą - oh ja pewno nigdy mnie nie zdradzi/nie przestanie kochać - bo nie mam jak tego wiedzieć, nikt nie ma prawa tego wiedzieć. Tak naprawdę obietnica bycia wiernym składana przez partnera jest… obietnicą składaną samemu sobie, której będziemy się trzymać, albo i nie :p
Po prostu żyję sobie, bez stresu, w spokoju, bez zastanawiania się, bo nie mam bezpośredniego wpływu na to co się stanie w tej kwestii.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 08:39   #3
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Tak. Ufam w 100%. Nigdy nie było powodu żebym zwatpila przy czym zdaję sobie doskonale sprawę, że każdy z nas (również ja) może się zmienic/ popełnić jakiś błąd.

Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 08:42   #4
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Jesteś świadoma powodów swojej nieufności. Zaakceptuj ja i z nią nie walcz. Nie pozwól żeby przełożyła się na wasz związek. A jeśli potrzebujesz to udaj się jeszcze raz na terapię pod kątem powalczenia z tą zazdrością.
Ja jestem bardzo zazdrosny pomimo że nie mam żadnych powodów. Po prostu traumy z przeszłości. Chodzę na terapię, walczę z tym ale bardzo się pilnuje żeby to nie przekładało się na mój związek.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 09:11   #5
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Masz szkodliwe przekonania dotyczące tego że każdy facet prędzej czy później zdradzi stąd takie myśli. Przepracuj z psychologiem przyczynę tych przekonań i będzie po sprawie. Zaufanie to podstawa każdego związku. Ja ufam ale też nie zakładam że mój partner jest mi dany na zawsze. Czasem miłość się wypala i nie ma to ze zdradą nic wspólnego. Jeżeli ktoś lubi siebie i potrafi być sam to w udanej relacji cieszy się nią a nie wypatruje jej końca. Natomiast jak ten nadchodzi to potrafi przyjąć to na klatę, iść dalej i być szczęśliwym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 09:11   #6
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Tak, w 100%

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 09:18   #7
Didalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Nie ufam partnerowi. Za duzo sie naogladalam zdradzajacych mezczyzn dookola, zeby naiwnie zyc w przeswiadczeniu, ze na pewno mnie to nie spotka. Obserwuje go uwaznie, czasami zerkam w telefon, nie chce kwasow wiec trzymam wiekszosc dla siebie.

Dla mnie takie omijanie komentowania innych kobiet byloby dziwne. Facet ma oczy, zakladam ze nie jestes najpiekniejsza kobieta swiata - sorry jesli jestes, wiec na pewno podobaja mu sie inne. Mi sie tez podobaja inni mezczyzni mimo ze jestem w zwiazku. Jak zauwaze piekna kobiete na ulicy to tez cos skomentuje. Milczenie w temacie pozytywnych cech wygladu innych kobiet u twojego faceta to tak jakby bal sie byc szczery i tego jak zareagujesz.

Edytowane przez Didalia
Czas edycji: 2022-04-13 o 09:38
Didalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-04-13, 09:29   #8
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Cytat:
Napisane przez Didalia Pokaż wiadomość
Milczenie w temacie pozytywnych cech wygladu innych kobiet u twojego faceta to tak jakby bal sie byc szczery i tego jak zareagujesz.
Albo po prostu jest dobrze wychowany

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 09:37   #9
Didalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89184167]Albo po prostu jest dobrze wychowany

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]

Nie wiem co ma jedno z drugim wspolnego.
Przeciez wiadomo ze nie mam na mysli chamskich komentarzy. My miedzy soba wymieniamy opinie typu aktorka w filmie ma ladny kolor oczu, druga strona sie z tym zgadza albo nie, no i tyle. Widocznie jestem niewychowana
Didalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 10:20   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

ufam mezowi i nie doszukuje sie niczego podejrzanego w jego zachowaniu.
natomiast nikomu w 100% ufac nie mozna.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 10:26   #11
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Cytat:
Napisane przez Didalia Pokaż wiadomość
Nie wiem co ma jedno z drugim wspolnego.
Przeciez wiadomo ze nie mam na mysli chamskich komentarzy. My miedzy soba wymieniamy opinie typu aktorka w filmie ma ladny kolor oczu, druga strona sie z tym zgadza albo nie, no i tyle. Widocznie jestem niewychowana
I co takie rozmowy i komentarze wnoszą? Widocznie jesteś bardzo przywiązana do fizyczności i zwracasz na to uwagę. Ja bym skomentował to czy aktorka dobrze gra czy źle, a nie czy jest ładna bo nie za to ja w tym momencie oceniam. Skoro uważasz że dziwne jest ze inni nie komentują na porządku dziennym urody innych ludzi jak tylko zobaczą dana osobę to świadczy o Tobie, a nie o tych ludziach. Pamiętaj, tak jest zawsze
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-13, 10:31   #12
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Uważam, że nikomu nie można ufać na 100%. Nawet samemu sobie.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 10:36   #13
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
I co takie rozmowy i komentarze wnoszą? Widocznie jesteś bardzo przywiązana do fizyczności i zwracasz na to uwagę. Ja bym skomentował to czy aktorka dobrze gra czy źle, a nie czy jest ładna bo nie za to ja w tym momencie oceniam. Skoro uważasz że dziwne jest ze inni nie komentują na porządku dziennym urody innych ludzi jak tylko zobaczą dana osobę to świadczy o Tobie, a nie o tych ludziach. Pamiętaj, tak jest zawsze
No faktycznie, ludzie w ogólnie nie zwracają uwagę na fizyczność, no jak tak można w ogóle.
Te komentarze wnoszą dokładnie tyle samo, co komentarze na dotyczące jej talentu lub czegokolwiek innego. Ludzie komentują przeróżne rzeczy i wydarzenia. Ba, rozmowa polega w dużej mierze na wymianie opinii na dany temat.
Co do tematu wątku. Ufam swojemu partnerowi na tyle na ile moża ufać drugiemu człowiekowi, chociaż mam świadomości, że nikomu nie powinno się ufać na 100%.


Sent from my SM-G780G using Tapatalk

Edytowane przez ManillaLatte
Czas edycji: 2022-04-13 o 10:37
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 10:37   #14
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Nikomu nie ufam w 100%, nawet sobie, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo jak się człowiek zachowa w danej sytuacji dopóki się w niej nie znajdzie. Jak to się mówi tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono. Znam ludzi co zdradzają, prowadzą podwójne życie, a ich partnerzy o tym nie wiedzą. Tylko, że to nie są szczęśliwe związki, tylko oparte na dzieciach i wspólnych zobowiązaniach. Uważam, że nie ma sensu na siłę doszukiwać się zdrady i we wszystkim dopatrywać się czegoś podejrzanego, bo można zwariować, ale gadanie że mnie partner nigdy nie zdradzi, bo ja go znam i wiem, że tak nigdy nie zrobi jest bardzo naiwne. Nigdy nie wiadomo kiedy ktoś coś odwinie, ale jakbym takich rzeczy na własne oczy nie widziała, to może też bym nie wierzyła.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 10:51   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Tak, ufam w pełni, że to co robi i jakie decyzje podejmuje jest dla nas dobre. Ufam temu, że jest dobrym człowiekiem, że mam z nim przyszłość. Nie widzę sensu w związku z kimś, komu się nie ufa. Ufanie wcale nie oznacza ślepej wiary i poddaństwa. Zadaję pytania a nawet kontrolnie poddaję w wątpliwość jego motywację i poczynania. Ale jeżeli chodzi o podstawy, fundamenty, to oczywiście że ufam w 100%.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 11:00   #16
Didalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 134
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
I co takie rozmowy i komentarze wnoszą? Widocznie jesteś bardzo przywiązana do fizyczności i zwracasz na to uwagę. Ja bym skomentował to czy aktorka dobrze gra czy źle, a nie czy jest ładna bo nie za to ja w tym momencie oceniam. Skoro uważasz że dziwne jest ze inni nie komentują na porządku dziennym urody innych ludzi jak tylko zobaczą dana osobę to świadczy o Tobie, a nie o tych ludziach. Pamiętaj, tak jest zawsze
Dalej uwazam, ze bedac w kilkuletnim zwiazku nie uslyszec pozytywnego komentarza na temat wygladu jakiejkolwiek kobiety jest dziwne.
Jestem przywiazana do fizycznosci, bo mam oczy, doceniam piekno kwiatow, ladne krajobrazy i atrakcyjnych ludzi rowniez. Nie wiem skad wyciagnales pogrubione, ale widocznie lubisz popadac w absurd. W swoim zwiazku czuje sie swobodnie, jak mi przejdzie przez glowe mysl czuje, ze moge sie nia podzielic z partnerem. Mozna skomentowac, ze aktorka dobrze zagrala, a ze swietnie wyglada w rudych wlosach juz nie? Dziwnie to brzmi.
Didalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 11:16   #17
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Ja tak jeszcze dodam, że może za dużo się nasłuchałam podcastów kryminalnych. Ale rzuciło mi się w oczy taka rzecz, że jeżeli zbrodni dokona ktoś z bliskich to o dziwo ta osoba była uznawana za normalną, 'no kto by się spodziewał', 'taki dobry człowiek był' Oczywiście to już jest skrajny przykład, ale idealnie to pokazuje, że nie jesteśmy w stanie wiedzieć do czego dany człowiek jest zdolny. Do dziś pamiętam tą słynną sprawę jak typ podpalił dom, gdzie w środku była jego żona z dziećmi dla hajsu z ubezpieczeń. Dobry wielki człowiek, pobożny, nawet ludziom komunię podawał w jakimś kościółku, a swoją rodzinę uważał za największą wartość, bardzo kochał i był dumny, że ma taką rodzinę.

Edytowane przez Miss_Suze
Czas edycji: 2022-04-13 o 11:18
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 11:21   #18
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Cytat:
Napisane przez Mia Donna Pokaż wiadomość
Jak w tytule. Czy potraficie bezgranicznie zaufać swojemu partnerowi?

Jestem w związku od kilku lat. Nasza relacja jest piękna, dużo bardziej dojrzała od moich poprzednich. Czuję się bardzo bezpiecznie, stabilnie, zaopiekowana, wiem, że mogę liczyć na mojego TŻ w każdej sytuacji. Pielęgnujemy ten związek, rozmawiamy o wszystkim. Nigdy żadne z nas nie zdradziło. Ale...

No właśnie. Czasem nachodzą mnie głupie myśli. Że może ja o czyms nie wiem. Że może on ma drugie życie, a ja jestem naiwna? Ze może pisze z jakimiś laskami, no bo niemożliwe, że jest tak we mnie wpatrzony od tylu lat i nie pomyśli o innej?
Dodam, że nigdy nie ogląda się na inne kobiety, nigdy nie powiedział przy mnie czegoś pozytywnego na temat wyglądu innej kobiety, co najwyżej jakieś neutralne komentarze typu, że jego kuzynka ma ładną sukienkę Ale żadnych komentarzy o tym, że mu się np. podoba coś u innej kobiety (ewentualnie coś na temat fryzury: fajne kolorowe warkoczyki ). Jest mi oddany, a mi trudno w to uwierzyć.

Czasem myślę, że każdy facet myśli wiadomo czym i kwestią czasu jest, że zdradzi - czy to fizycznie, czy emocjonalnie. I zastanawiam się, kiedy to u mnie się stanie. Nie mam tych myśli często, ale jak czuję się za pewnie w związku, to wtedy się pojawiają co jakiś czas.

Dodam, że jestem DDD po terapii. Zazwyczaj czuję, że ufam TŻ na 100%, ale potem pukam się w głowę, że pewnie to naiwność. Poza tym często się słyszy historie, że jakiś facet był taki super, ideał, troskliwy, a okazało się, że zdradzał.

To nie jest tak, że mam jakąś obsesję. Te myśli pojawiają się co jakiś czas i chwilę zatruwają mi głowę. Potem mijają, bo po prostu jest dobrze. No a potem znów pojawiają się, bo to niemożliwe, żeby facetowi tak długo wystarczała jedna kobieta. Nie jest to częste, ale jest.

Czy Wy ufacie bezgranicznie swoim TŻ?
Ja ufam swojemu TŻ w 100%. Ty swojemu nie ufasz, ale jeśli to, co opisujesz, to prawda, to ten brak zaufania nie wynika z jego zachowania, tylko z Twojej niepewności. Napisałaś, że jesteś po terapii, już na nią nie chodzisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 11:42   #19
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Cytat:
Napisane przez Didalia Pokaż wiadomość
Dalej uwazam, ze bedac w kilkuletnim zwiazku nie uslyszec pozytywnego komentarza na temat wygladu jakiejkolwiek kobiety jest dziwne.
Jestem przywiazana do fizycznosci, bo mam oczy, doceniam piekno kwiatow, ladne krajobrazy i atrakcyjnych ludzi rowniez. Nie wiem skad wyciagnales pogrubione, ale widocznie lubisz popadac w absurd. W swoim zwiazku czuje sie swobodnie, jak mi przejdzie przez glowe mysl czuje, ze moge sie nia podzielic z partnerem. Mozna skomentowac, ze aktorka dobrze zagrala, a ze swietnie wyglada w rudych wlosach juz nie? Dziwnie to brzmi.
Nie rozumiesz. Pewnie ze można skomentować. Ja odniosłem się tylko do tego, że uważasz za dziwne, że ktoś może nie komentować urody innych ludzi. I uważasz że z taką osobą jest coś nie tak i robi to na pokaz. Otóż ta osoba może po prostu nie przywiązywać do tego uwagi. Komentowanie urody innych jest tak samo normalne jak nie komentowanie. Ja nie neguje ani tego ani tego, zwracam uwagę tylko na to, że Ty podejrzewasz go o coś tylko na podstawie tego, że nie komentuje urody innych kobiet. I tak, to jest dokładnie dobre wychowanie, bo komentowanie innych kobiet może właśnie wzbudzać zazdrość i niepewność. Szczególnie jeśli doceniasz kogoś kto wygląda zupełnie inaczej niż twój partner.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-04-13, 12:06   #20
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Ufam w 100%.
Byłam kilkukrotnie zdradzana w poprzednich związkach i niemal 2 lata nowej relacji zajęło mi oswojenie się z faktem, że może być normalnie. Wszelkie moje demony pochodziły z przeszłości. Byłam nieufna, podejrzliwa, zadawałam pytania z podwójnym dnem, zdarzyło mi się sprawdzić telefon, czego teraz żałuję. Jednak zrozumiałam, że nigdy nie postawię kroku do przodu, jeśli nie rozliczę się z przeszłością i nie mogę przenosić złych emocji na nowego partnera. Dałam sobie czas i luz. Teraz, nawet jeśli dowiem się o zdradzie dzięki swoim doświadczeniom wiem, że sobie poradzę. Wszystko jest w naszych głowach.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 12:07   #21
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Obecnemu ufam prawie w pełni, do poprzednich nigdy nie zdobyłam takiego zaufania (jak się okazało, intuicja mnie nie myliła, czułam że nie są ze mną szczerzy). Także obecnemu tak na 90%, czuję przy nim spokój i bezpieczeństwo, jego szczerość we wszystkim, ale są dwie osoby których jestem absolutnie pewna i wiem, że za nic by mnie nie wydały, nie zdradziły czy oszukały, i to jedna z moich sióstr, oraz przyjaciółka. Myślę, że one są mnie tak samo pewne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 12:34   #22
Medins
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 635
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Tak, ufam w pełni i nie kontroluje. To i tak nic nie da, wiem, bo eks mnie zdradzał. Jednak to nie znaczy, że w swoim postępowaniu jestem jak naiwne dziecko. Po prostu nie mam podstaw, żeby mieć podejrzenia. Tak było i jest w naszym związku od początku. Co nie znaczy, że to się nigdy nie zmieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Medins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 12:56   #23
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

[QUOTE=Mia Donna;89183970]Jak w tytule. Czy potraficie bezgranicznie zaufać swojemu partnerowi?

Jestem w związku od kilku lat. Nasza relacja jest piękna, dużo bardziej dojrzała od moich poprzednich. Czuję się bardzo bezpiecznie, stabilnie, zaopiekowana, wiem, że mogę liczyć na mojego TŻ w każdej sytuacji. Pielęgnujemy ten związek, rozmawiamy o wszystkim. Nigdy żadne z nas nie zdradziło. Ale...


ufam w 100000%
mamy swoje telefony na wierzchu, każdy swój kod dostępu zna, to samo dostępy do poczty, kont social media.
nie ma tajemnic, nie ma mowy o drugim JA
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 15:04   #24
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 11:17
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 15:21   #25
Martyna12111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 187
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Facet prędzej czy później zacznie ślinić się do kobiet, byłam na różnych portalach i tam żonaci to większość, bali się podać nr tel, bo "żeby żona się nie dowiedziała", a na fejsie wspólne zdjęcia z żonką z wakacji z podpisem "kocham najmocniej". Dla mnie baby są naiwne co ślepo wierzą w wierność, są tacy co maja swoje zasady i nigdy nie zdradzą, ale mają w głowie fantazje z innymi kobietami, kobieta prędzej czy później znudzi się. Oczywiście kobiety też nie są święte.
Martyna12111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 15:28   #26
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Ufałam w 10000%. Czułam się bezpiecznie, spokojnie, pewnie. Nie miałam żadnych wątpliwości, że mogę ufać temu człowiekowi. No i cóż - ogromnie się☠zawiodłam. Nie wiem, czy kiedykolwiek znowu tak w pełni zaufam.
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 15:51   #27
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Cytat:
Napisane przez Martyna12111 Pokaż wiadomość
Facet prędzej czy później zacznie ślinić się do kobiet, byłam na różnych portalach i tam żonaci to większość, bali się podać nr tel, bo "żeby żona się nie dowiedziała", a na fejsie wspólne zdjęcia z żonką z wakacji z podpisem "kocham najmocniej". Dla mnie baby są naiwne co ślepo wierzą w wierność, są tacy co maja swoje zasady i nigdy nie zdradzą, ale mają w głowie fantazje z innymi kobietami, kobieta prędzej czy później znudzi się. Oczywiście kobiety też nie są święte.


Wysłane z mojego SM-A515F przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 16:56   #28
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Obecnie nie mam partnera, wcześniejszemu ufałam bardzo. Czy na 100%? Nie wiem, nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Po prostu nie sądziłam, że może mnie kiedys zawieść. No i niestety się pomyliłam.
Co nie znaczy, że wszyscy tacy są. Nadal uważam, że zaufanie w związku to podstawa.
Druga sprawa, że nigdy nie wiemy co życie przyniesie i jak zachowa się drugi człowiek. Dobrym przykładem jest tutaj wątek magbeth. Wszystko dobrze, żadnych sygnałów ostrzegawczych, rano wspólne śniadanie i jakieś plany, a w nocy facet po prostu wyszedł z domu i już do niego nie wrócił.
Ktoś wyżej wspomniał o podcastach kryminalnych, też lubię i rzeczywiście czasami jest tak, że ludzie zwyczajnie nie wiedzą z kim mieszkają pod jednym dachem.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 17:14   #29
Ninanina88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 502
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Ja noe ufam, bo w 100% nie ufam nawet sobie, na zasadzie tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzili. Ale zupełnie o tym nie myślę, noe mam z tym problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-13, 19:36   #30
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czy ufacie swoim partnerom na 100 %?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ufam mezowi i nie doszukuje sie niczego podejrzanego w jego zachowaniu.
natomiast nikomu w 100% ufac nie mozna.
Dokładnie. Nie powinno się nikomu ufać tak na 100%. Ja sobie nie ufam, a co, dopiero teraz drugiej osobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Uważam, że nikomu nie można ufać na 100%. Nawet samemu sobie.
Ehem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 10:41:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.