Robiliście badania przed seksem? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-26, 20:38   #61
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

czytalam ostatnio, nie pamietam gdzie, ze wlasnie najczesciej zarazamy sie tam, gdzie nie sterylizuja narzedzi, a nie przez sam seks. nie pamietam jakie badania robili, ale jestem sklonna w to uwierzyc.
dlatego bawi mnie, ze jak sie ufa partenrowi (ze nie mial wczesniej kobiety, czy, ze zawsze sie zabezpieczal itd.) to na pewno nie jest chory...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 21:14   #62
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

teraz mowisz ze bawi Cie to, wczesniej przyczepilas sie do samego tematu seksu. Poza tym, gdyby bardziej byly naglosnione informacje na temat tego typu badan, to moze kobiety inaczej by do tego podchodzily.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 13:15   #63
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

ale jakie znaczenie maja tu same badania? tzn. ich naglosnienie?
chyba raczej sposob zarazenia
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 20:54   #64
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
ale jakie znaczenie maja tu same badania? tzn. ich naglosnienie?
chyba raczej sposob zarazenia
przejezyczenie. chodzilo mi o zarazenie
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 20:26   #65
niulek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 52
GG do niulek88
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

A my oboje razem przed rozpoczeciem wspolzycia poszlismy sie przebadac, to byla nasza wspolna decyzja i chcielismy byc spokojni (zabezpieczamy sie tabletkami, nie stosujemy prezerwatyw), cale szczescie wszystko okazalo sie ok
__________________
Start: 21 wrzesień
Postępy:68 67 66 65 64,5 64 63
niulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 22:07   #66
kasia03222
Raczkowanie
 
Avatar kasia03222
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 175
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Ja się badałam oczywiście, miałam jednego partnera przed mężem, a mąż miał jedną partnerkę, na szczęście wszystko ok, mamy teraz śliczną córę. A tak apropo zarazić hiv jest raczej nie możliwe u kosmetyczki, tak samo u dentysty, czy lekarza ( musiała by zaistnieć taka sytuacja że ktoś zarażony hiv przyszedł by na jakiś zabieg, została by naruszona tkanka, i następnemu pacjętowi tym samym sprzętem zrobiono zabieg i naruszona została by również tkanka, krew musiała by być jeszcze świeża, bo wirus hiv szybko umiera w powietrzu, żółtaczką owszem można zarazić się u lekarza, dentysty) poczytajcie sobie dokładnie dziewczyny o wirusie hiv, w stanach to normalka że każdy wykonuje takie badania.
kasia03222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 23:30   #67
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

zacirkawilyscie mnie tamatem
chodzi o to ze ja bylam dziewica i poznalam obecnego tz on z tego co mi mowil mial 3 parnerki wczesniej ale uzywali zawsze gumki,wyjatek jeden raz z partnerka kiedy jej nie uzyli

czy w takim wypadku jest jakis sens ,mozliwosc zarazenia sie w czasie sexu? nie wiem czy powinnam mu w takim wypadku zasugerowac badania czy spytac... hmmm
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 08:27   #68
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

ja bym zasugerowała. Jak facet jest na poziomie to sie nie obrazi a ty poczujesz sie bezpieczniej
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 22:46   #69
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Brook - "strzeżonego pan Bóg strzeże"
A nóż widelce, lepiej dmuchać na zimne pp
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 23:52   #70
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

niby tak ale jak pomysle ze to tylko jeden raz mu sie zdarzylo z jedna laska

fakt nie znam jej moze nakorat cos miala- ale probuje oszacowac stopien zagrozenia i zachowac zdrowy rozsadek
dzieki za rady sama nie wiem co zrobie w sytuacji tej...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 00:00   #71
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

stopień zagrożenia faktycznie bardzo niewielki ale co szkodzi poprosić. Ja jestem pierwsza partnerka mojego Tż, ale jakby było inaczej to jeśli chciałabym uprawiać seks bez gumek poprosiłabym o badanie
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 20:55   #72
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Wasi TŻ'owie mieli jedną partnerkę, dwie, a mój niestety co noc inną przez kilka lat. Tak, ufam mu, ale boje się o swoje zdrowie.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 16:16   #73
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

kasia03222 jasne, ryzyko jest bardzo male, ale JEST. nie bede pisac na jaka kosmetyczke kiedys trafilam... i w jaki sposob zajmowala sie piercingiem (bylam mloda i glupia) oraz piercera w teoretycznie sterylnym studiu, ktore ze sterylnoscia mialo niewiele wspolnego...

Marien, zaufanie nie ma tu nic do rzeczy

Niulek a Tobie i partnerowi mozna pogratulowac zdrowego rozsadku i dojrzalosci
na plus to jest oczywiscie, bo jak tak przeczytalam to zdanie to moznaby odniesc wrazenie, ze iroia
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:40   #74
rakatungtung
Przyczajenie
 
Avatar rakatungtung
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

więc jakie badania dla faceta?
rakatungtung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 21:17   #75
fizol87
Raczkowanie
 
Avatar fizol87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 173
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

hiv(wbrew pozorom jest tego niemalo), kila(interesowalyby mnie przeciwciala FTA-ABS lub TPHA bo to znaczy ze cos moglo byc na rzeczy wczesniej), wirusowe zapalenie watroby typu b i c(obowiazkowo), opryszczka i brodawczak

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Marien Pokaż wiadomość
Wasi TŻ'owie mieli jedną partnerkę, dwie, a mój niestety co noc inną przez kilka lat. Tak, ufam mu, ale boje się o swoje zdrowie.
to troszke lipa...
__________________
Jedno zycie w jednym tempie, jedno bicie z jednym sercem...
fizol87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:44   #76
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
czytalam ostatnio, nie pamietam gdzie, ze wlasnie najczesciej zarazamy sie tam, gdzie nie sterylizuja narzedzi, a nie przez sam seks. nie pamietam jakie badania robili, ale jestem sklonna w to uwierzyc.
dlatego bawi mnie, ze jak sie ufa partenrowi (ze nie mial wczesniej kobiety, czy, ze zawsze sie zabezpieczal itd.) to na pewno nie jest chory...
Ale wszędzie to robią, chyba tylko w jakichś melinach oszczędzają na igłach itp. Ale zawsze lepiej zrobić badania niż mieć wątpliwości. Również śmieszą mnie wypowiedzi "ufam to nie będę prosić"- taka osoba pewnie nie raz się przejedzie na tym swoim bezgranicznym zaufaniu
Mój facet oddaje krew, więc wiedziałam, że jest ok. Natomiast to on mnie poprosił, bym zrobiła badania... Więc się przebadałam. Dla mnie to przejaw odpowiedzialności, a nie braku zaufania czy jakiejś złośliwości (choć na początku byłam zła na jego "wymysły", bo nie mogłam znaleźć adresu i musiałam jechać na koniec miasta ). Poszłam i po 2 dniach znałam wynik. Niby nie było zbyt wiele zachowań ryzykownych w moim życiu- ale uważam, że skoro wydarzyła się choć jedna sytuacja w której mogło dojść do zakażenia, to lepiej się sprawdzić.
Mój były partner też się zbadał, sam chciał sprawdzić czy jest zdrowy.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 10:15   #77
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Ale wszędzie to robią, chyba tylko w jakichś melinach oszczędzają na igłach itp.
oj zdziwiłabyś się
jakże popularny u kosmetyczek pistolet do przekłuwania uszu nie jest poddawany sterylizacji
czytałam ostatnio niezły artykuł o wielokrotnym używaniu jednorazowego sprzętu w polskich szpitalach
największe zbiorowe zarażenie hcv miało miejsce w stacji dializ bo ktoś zaoszczędził na jednorazowej części w aparaturze
sanepid mający nadzorować pewne działalności nie ma często pojęcia jak powinny wyglądac dane procedury
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 11:38   #78
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Nie prosiłam o badania bo jak związałam się z moim Tż ja miałam lat 15 a on 18, współżyć zaczęliśmy po roku i w wieku 16 lat nie byłam jeszcze na tyle uświadomiona żeby wiedzieć o takich badaniach a poza tym i tak bym uznała że nie są potrzebne, bo oboje z Tż byliśmy dla siebie pierwsi w sferze seksu.
Od tej pory dalej jestem z pierwszym facetem, minęło od tego czasu 5 lat.

Jeśli natomiast zdarzyłoby się tak, że rozstałabym się z obecnym Tż i poznała kogoś nowego poprosiłabym o badania nowego partnera, bo uważam że nie ma w tym nic złego ani wstydliwego, wręcz przeciwnie. Oczywiście również bez problemu mogłabym zrobić sobie badania. Jeśli natomiast nowy potencjalny partner by odmówił nie zgodziłabym się na współżycie.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 01:51   #79
szynszylica
Przyczajenie
 
Avatar szynszylica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: od Kraka
Wiadomości: 13
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Prezerwatywa nie chroni przed każdą chorobą, niektóre się skórnie roznoszą, mogą być zmiany na udach - nie zauważysz i bach. Ja teraz wybieram się na badania. "Kolega" je robił, ale cztery lata temu, więc pewności nie mam. Teraz chodzę, modlę się i zastanawiam nad własną głupotą i chwilą słabości (spowodowaną porządną dawką alkoholu). Co do następnych partnerów - będę się pytać zawczasu. Takie czasy - kto pyta, nie błądzi...
szynszylica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 14:12   #80
fizol87
Raczkowanie
 
Avatar fizol87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 173
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez szynszylica Pokaż wiadomość
Prezerwatywa nie chroni przed każdą chorobą, niektóre się skórnie roznoszą, mogą być zmiany na udach - nie zauważysz i bach. Ja teraz wybieram się na badania. "Kolega" je robił, ale cztery lata temu, więc pewności nie mam. Teraz chodzę, modlę się i zastanawiam nad własną głupotą i chwilą słabości (spowodowaną porządną dawką alkoholu). Co do następnych partnerów - będę się pytać zawczasu. Takie czasy - kto pyta, nie błądzi...
nie tylka skóra np buziaczek tu i tam | niektorzy lysieja... bo maja kile
__________________
Jedno zycie w jednym tempie, jedno bicie z jednym sercem...
fizol87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:18   #81
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Nie prosiłam o badania ani sama ich nie zrobiłam, ponieważ oboje z TŻ-tem byliśmy pierwsi dla siebie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:36   #82
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Ja byłam pierwszą partnerką dla TŻa, ale sama robiłam antyHIV, ponieważ wiążę z nim swoją przyszłość i myślę o nim na poważnie, więc chcieliśmy móc się kochać bez prezerwatywy - wynik ujemny
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 17:28   #83
fizol87
Raczkowanie
 
Avatar fizol87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 173
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
czytalam ostatnio, nie pamietam gdzie, ze wlasnie najczesciej zarazamy sie tam, gdzie nie sterylizuja narzedzi, a nie przez sam seks. nie pamietam jakie badania robili, ale jestem sklonna w to uwierzyc.
dlatego bawi mnie, ze jak sie ufa partenrowi (ze nie mial wczesniej kobiety, czy, ze zawsze sie zabezpieczal itd.) to na pewno nie jest chory...
gdzie operuja tym samym nozem... hmmm "w daleko od noszy"? zakazenia hiv 1 miejsce narkomani 2 miejsce to seks heh dobrze ze nie bylas nigdy na oddziale zakaźnym i nie dalas graby rowiesnikowi z HIV wrazenia... bezcenne, jak mi znajdziesz dane ze na 1 miejscu w polsce hiv przez brak sterylizacji narzedzi to wysle Ci wypasiony bukiet roz z przeprosinami
__________________
Jedno zycie w jednym tempie, jedno bicie z jednym sercem...

Edytowane przez fizol87
Czas edycji: 2011-04-14 o 17:33
fizol87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:59   #84
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez fizol87 Pokaż wiadomość
gdzie operuja tym samym nozem... hmmm "w daleko od noszy"? zakazenia hiv 1 miejsce narkomani 2 miejsce to seks heh dobrze ze nie bylas nigdy na oddziale zakaźnym i nie dalas graby rowiesnikowi z HIV wrazenia... bezcenne, jak mi znajdziesz dane ze na 1 miejscu w polsce hiv przez brak sterylizacji narzedzi to wysle Ci wypasiony bukiet roz z przeprosinami
"Do zakażenia w Polsce dochodzi w ok. 80% przypadków w wyniku zabiegów medycznych"
to a propos HCV
http://www.prometeusze.pl/raport_specjalny_2005.php

http://www.aids.gov.pl/files/epidemi..._2009_r(1).pdf
jeśli umiesz odczytać wykres to zobaczysz ,że bredzisz o narkomanii jako głównym źródle zakażania

i nie wiem czy silenie się na ironię to dobry pomysł jak nie ma się pojęcia o czym się pisze
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 13:12   #85
fizol87
Raczkowanie
 
Avatar fizol87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 173
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
"Do zakażenia w Polsce dochodzi w ok. 80% przypadków w wyniku zabiegów medycznych"
to a propos HCV
http://www.prometeusze.pl/raport_specjalny_2005.php

http://www.aids.gov.pl/files/epidemi..._2009_r(1).pdf
jeśli umiesz odczytać wykres to zobaczysz ,że bredzisz o narkomanii jako głównym źródle zakażania

i nie wiem czy silenie się na ironię to dobry pomysł jak nie ma się pojęcia o czym się pisze
niestety jestem ciety... czytaj wyslany artykul do konca ze zrozumieniem tak jak ja a nie udowadniaj mi to i tamto... dobrze ze mamy mature... (tak jak pielegniary, nie pasi ze sa pod lekarzami, sorry 1 maly problem, zbyt waskie gardlo zeby potem lecialo, najpierw trzeba sie przecisnac z listy na studia, a potem jeszcze je ukonczyc), HCV(o jego drogach zakazenia nie dywagowalem, nawet dymajac sie bez zabezpieczenia jest nikle prawdopodobienstwo zakazenia, wiec mimo najszczerszych checi CIEZKO) to nie HIV, HIV to nie AIDS(wejdz na wiki czy gdzie chcesz i poczytaj kryteria rozpozniania) ekhm ok pomylilem sie... uderzam sie w piers 1 zrodlo zakazenia to kontakty seksualne, ale nie mieszam zabiegowki do hiv bo to profanacja, poza Twoja dywagacja... w polsce ponad polowa osob z hiv o tym fakcie nie wie!!! wiec te dane... ekhm (nawet nie mowiac o hcv bo tu to z tym jest PARODIA) jak nie wierzysz to spytaj na oddziale zakaźnym, 3/4 z tych co wiedza dymaja sie na maxa, wiesz co najbardziej wnerwia... jak ktos sie wymadrza, ale nie siedzi w tej dzialce, mozesz sprawdzac na wikipediach, prometeuszach itd... ale ilosciowo i jakosciowo medycyne mam n razy lepiej poukladana w swojej glowie niz Ty, chodze po szpitalach a nie ogladam dr housa w tv i "czasem" sie ucze, aczkolwiek jest duzo wiecej madrzejszych ludzi niz ja
__________________
Jedno zycie w jednym tempie, jedno bicie z jednym sercem...

Edytowane przez fizol87
Czas edycji: 2011-04-15 o 17:50
fizol87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 15:47   #86
niebedemiecnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 99
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Jesli ufam partnerowi to nie proszę o takie badania... jeśli nie ufam...to nie ide z nim do łóżka.
a ufasz wszystkim jego dotychczasowym partner(k)om?
niebedemiecnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:56   #87
aptrp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 542
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez fizol87 Pokaż wiadomość
jak ktos sie wymadrza, ale nie siedzi w tej dzialce, mozesz sprawdzac na wikipediach, prometeuszach itd... ale ilosciowo i jakosciowo medycyne mam n razy lepiej poukladana w swojej glowie niz Ty, chodze po szpitalach a nie ogladam dr housa w tv i "czasem" sie ucze, aczkolwiek jest duzo wiecej madrzejszych ludzi niz ja
Nie gadaj. Bez wikipedii Twoje studia byłyby dużo trudniejsze :P
A Twoja pomyłka z główną przyczyną zakażeń jest, jak na osobę powołującą się na bieganie po szpitalach, niezłą wtopą
aptrp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:04   #88
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez fizol87 Pokaż wiadomość
niestety jestem ciety... czytaj wyslany artykul do konca ze zrozumieniem tak jak ja a nie udowadniaj mi to i tamto... dobrze ze mamy mature... (tak jak pielegniary, nie pasi ze sa pod lekarzami, sorry 1 maly problem, zbyt waskie gardlo zeby potem lecialo, najpierw trzeba sie przecisnac z listy na studia, a potem jeszcze je ukonczyc), HCV(o jego drogach zakazenia nie dywagowalem, nawet dymajac sie bez zabezpieczenia jest nikle prawdopodobienstwo zakazenia, wiec mimo najszczerszych checi CIEZKO) to nie HIV, HIV to nie AIDS(wejdz na wiki czy gdzie chcesz i poczytaj kryteria rozpozniania) ekhm ok pomylilem sie... uderzam sie w piers 1 zrodlo zakazenia to kontakty seksualne, ale nie mieszam zabiegowki do hiv bo to profanacja, poza Twoja dywagacja... w polsce ponad polowa osob z hiv o tym fakcie nie wie!!! wiec dane to sobie mozesz...(nawet nie mowiac o hcv bo tu to z tym jest PARODIA) jak nie wierzysz to spytaj na oddziale zakaźnym, 3/4 z tych co wiedza dymaja sie na maxa, wiesz co najbardziej wnerwia... jak ktos sie wymadrza, ale nie siedzi w tej dzialce, mozesz sprawdzac na wikipediach, prometeuszach itd... ale ilosciowo i jakosciowo medycyne mam n razy lepiej poukladana w swojej glowie niz Ty, chodze po szpitalach a nie ogladam dr housa w tv i "czasem" sie ucze, aczkolwiek jest duzo wiecej madrzejszych ludzi niz ja
to zamiast się pieklić i obrażać wszystkich na lewo i prawo napisz coś mądrego
bo na razie wylewasz jakieś dziwne frustracje(boże przytyki do matury... żenua)
próbę dyskusji sprowadzasz do żenującego poziomu
i nie nie oglądam dr.housa-wiedzę mam bo muszę ją posiadać i tyle
raporty nigdy nie będą w 100% pewne-ale obrazują w jakimś stopniu skalę zjawisk
czym się teraz odgryziesz?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2011-04-15 o 17:05
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:44   #89
fizol87
Raczkowanie
 
Avatar fizol87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 173
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
to zamiast się pieklić i obrażać wszystkich na lewo i prawo napisz coś mądrego
bo na razie wylewasz jakieś dziwne frustracje(boże przytyki do matury... żenua)
próbę dyskusji sprowadzasz do żenującego poziomu
i nie nie oglądam dr.housa-wiedzę mam bo muszę ją posiadać i tyle
raporty nigdy nie będą w 100% pewne-ale obrazują w jakimś stopniu skalę zjawisk
czym się teraz odgryziesz?
kto zaczal zaczepke "i nie wiem czy silenie się na ironię to dobry pomysł jak nie ma się pojęcia o czym się pisze" czy sie odgryze... nie musze

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez aptrp Pokaż wiadomość
Nie gadaj. Bez wikipedii Twoje studia byłyby dużo trudniejsze :P
A Twoja pomyłka z główną przyczyną zakażeń jest, jak na osobę powołującą się na bieganie po szpitalach, niezłą wtopą
"Od roku 2001 obserwuje się w Polsce odwrócenie trendów epidemii. Zakażeniu ulega coraz więcej osób o orientacji heteroseksualnej, bez narkomanii dożylnej w wywiadach. Osoby te zakażają się poprzez ryzykowne kontakty seksualne..." bylem nieaktualny o 10 lat, aczkolwiek nie ma miazdzacej roznicy %-wej, wiki... nie zaprzeczam, ale podrecznikow chyba nie brakuje, czy mozna zdac egzamin z powaznego przedmiotu np chirurgii uczac sie jedynie z internetowej wiki?! watpie...

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

prawda jest taka... ja mam raczej grzeczne dziewczyny na studiach i nie boje zaby jakbym sobie ktoras wybral, ale bardziej trzeba sie bac jak ktos jest nimfomanem, owszem zakonnice tez miewaja hpv, ale sorry... zjawiskowo, wiele "aktywnych" ludzi ma przeciwciala... co znaczy mniej wiecej tyle ze cos bylo na rzeczy... a to cos to moze byc czyms wiecej...
__________________
Jedno zycie w jednym tempie, jedno bicie z jednym sercem...

Edytowane przez fizol87
Czas edycji: 2011-04-15 o 17:47
fizol87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:45   #90
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Robiliście badania przed seksem?

Cytat:
Napisane przez fizol87 Pokaż wiadomość
gdzie operuja tym samym nozem... hmmm "w daleko od noszy"? zakazenia hiv 1 miejsce narkomani 2 miejsce to seks heh dobrze ze nie bylas nigdy na oddziale zakaźnym i nie dalas graby rowiesnikowi z HIV wrazenia... bezcenne, jak mi znajdziesz dane ze na 1 miejscu w polsce hiv przez brak sterylizacji narzedzi to wysle Ci wypasiony bukiet roz z przeprosinami
Cytat:
Napisane przez fizol87 Pokaż wiadomość
kto zaczal zaczepke "i nie wiem czy silenie się na ironię to dobry pomysł jak nie ma się pojęcia o czym się pisze" czy sie odgryze... nie musze[COLOR="Silver"]
to mówi samo za siebie
nie odwracaj kota ogonem
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.