Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 06:32   #241
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wiesz takie dziewczyny często starają się dużo bardziej od fryzjerek w renomowanych salonach niestety... Bo chcą zyskać zaufanie i klientki a takiej w salonie to przecież nie zależy aż tak, swoją stałą pensję i tak ma Oczywiście nie jest to reguła i nie chcę nikogo urazić
Do mnie też kilka razy przyszła dziewczyna młodsza ode mnie o rok po kursach i ucząca się aktualnie (siostra mojej stałej fryzjerki która sama mi ją poleciła jak akurat nie byłam przy kasie). Wzięła ponad 2razy mniej a zrobiła włoski identycznie ślicznie jak jej siostra pracująca w naprawdę porządnym salonie w Wawie (GD studio).
Możesz się jej spytać np czy nie ma jakichś zdjęć swoich dzieł Często takie osoby fotografują włosy swoich klientek "po"
no też tak uważam, tym bardziej, że jak ona była u mnie na paznokciach to wyglądała na taką obeznana... więc myslę, że będzie ok tylko muszę się z nia skontaktować, bo jak na razie nie odpisuje:/
jak już mi zrobi włoski to wkleję zdjęcia
a takie pytanie...jak myślisz co mniej niszczy włosy...robienie balejażu co miesiąc, czy farbowanie farbą co miesiąc??bo ten balejaż podejrzewam, że robi się rozjaśniaczem, ale z kolei mniej włosów ucierpi...a farba jest lżejsza, ale farbuje się całe włosy...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:44   #242
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Unhappy



chwilke mnie tu nie było i wracam załamana i zastanawiam sie jak to możliwe bylam zachwycona szamponem joanna niwelizującym do blond włosów a od 3 myc wstecz moje włosy wyglądaja rudo żólto tragicznie !!!!!!!!tak jak wczesniej pisalam mialam pasemka rozjaśniaczem i taki jasny brązik rudawy a teraz jakby tych rozjasnianych pasemek w ogóle nie było tylko taki zlany rudo żółty kolor !!!! jestem załamana do tego są jakby przyciemione!!!teraz to pewnie nic mi nie zniwelizuje tych rudosci jak myslicie nie chce przyciemniac włosówa sa takie marniutkie wiec rozjasniacz całkiem do niszczy przysięgam chce mi sie płakac ((((((((((((((

to właśnie ta moja tragedia na głowie jest w rzeczywistosci troche jasniejszy taka ruda czekolada chciałabym to rozjaśnić troche i w chłodny odcien zmienic ale nie mam pojecia co robic czy gdybym dała ten wellaton co jest zachwalany przez was?gdzieniegdzie mam pasmo w kolorze miedzi ((((((((((((((((((((((( (((

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-26 o 12:20 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:53   #243
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

asinka, to przejsciowe, nie załamuj sie. Kolor rudy się wypłukuje i dlatego to moze chwilowo tak dziwnie wygldac, tez taki moment u mnie był. A jak nie chcesz, to nie myj juz tym szamponem, kolor wróci do poprzedniego. Generalnie najlepiej byłoby nałozyc jakas farbe., np zmieszac odcien neutralny z odrobina popielatego. Rudozolte sie zgasi.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:17   #244
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hi. Moze komus sie przyda (tym bardziej, ze jedna z Was pytala o farby Goldwella).
Ostatnio robilam kolezance wlosy farba Goldwell 11P (perlowy blond) na 12% wodzie. A wiec tak: kolor wyjsciowy to sredni blond (myszkowaty, jak to wiekszosc nazywa). Farba trzymana 45 minut (liczone od nalozenia calej farby). Przy kazdym farbowaniu farba kladziona jedynie na odrosty, gdyz przeciaganie farby na reszte wlosow nie jest potrzebne, bo kolor sie nie wyplukuje). Poczatkowo kolor moze miec niebieskawa, badz taka przypruszona poswiate, ale po 2-3 myciach znika i zostaje ladny, slomkowy blond.
Do ciemniejszych wlosow nie polecam bo wychodzi rudawy (probowalam na moich ciemnych blond popielatych i ).
Kondycja wlosow: bez wiekszych zniszczen. Jedynie skora glowy z przodu lubi sie wysuszyc, czasem sie luszczy, ale to "dzieki" wysokiemu oksydantowi. Z mniejszym oksydantem (np.9%) kolor nie wychodzi taki ladny, jest dosc zolty.
Ponizej fotki:
nr 1-kolor wyjsciowy;
nr 2-kolor po farbowaniu (po 6 dniach).
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:24   #245
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Z bialego blondu na blond !! Pomozcie !

Nie chciałabym siać paniki, ale białe włosy to ciężka sprawa. Dwa lata temu chciałam biały blond przeistoczyć w normalny, jasny i po użyciu loreal casting (chciałam użyć czegoś delikatnego...) moje włosy przybrały konsystencje gumy do żucia i nadawały się tylko do ścięcia na długość 3cm
Nie nakładajcie na włosy niczego, o zawiera substancje utleniające, bo naprawdę je spalicie.
Co najwyżej jakieś szamponetki w saszetkach (nic dwuskładnikowego)
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:12   #246
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no też tak uważam, tym bardziej, że jak ona była u mnie na paznokciach to wyglądała na taką obeznana... więc myslę, że będzie ok tylko muszę się z nia skontaktować, bo jak na razie nie odpisuje:/
jak już mi zrobi włoski to wkleję zdjęcia
a takie pytanie...jak myślisz co mniej niszczy włosy...robienie balejażu co miesiąc, czy farbowanie farbą co miesiąc??bo ten balejaż podejrzewam, że robi się rozjaśniaczem, ale z kolei mniej włosów ucierpi...a farba jest lżejsza, ale farbuje się całe włosy...
No właśnie dlatego to w sumie wychodzi na jedno Choć ja jak chodziłam na sam baleyage miałam chyba mniej przesuszone włosy niż teraz jak farbuję sama
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:18   #247
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego to w sumie wychodzi na jedno Choć ja jak chodziłam na sam baleyage miałam chyba mniej przesuszone włosy niż teraz jak farbuję sama
aha...ja się dzisiaj umówiłam z tą babką na 4 maja
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 18:27   #248
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
aha...ja się dzisiaj umówiłam z tą babką na 4 maja
Super będziemy czekać na foty
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:11   #249
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej,byłam dziś z pytaniem u takiej koleżanki fryzjerki jak widziałaby zrobic moje włosy na jasno tak wiecie jasne na maxa co mi powiedziała,ze tylko rozjaśniacz zadna farba bo zawsze beda zółte ....juz mnie kusiło podac jej nazwe forum zeby przejżała sobie wasze zdjącia kochane blondyneczki nie po rozjaśniaczu tylko po farbach blond fryzjerka i taki temat tylko rozjasniacz...masakra!!A ja kupiłam sobie wellaton 12/1 pofarbuje i jak bede miała jaśniutkie to pojade i pokarze efekt po farbie....pozdrawiam!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:22   #250
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej,byłam dziś z pytaniem u takiej koleżanki fryzjerki jak widziałaby zrobic moje włosy na jasno tak wiecie jasne na maxa co mi powiedziała,ze tylko rozjaśniacz zadna farba bo zawsze beda zółte ....juz mnie kusiło podac jej nazwe forum zeby przejżała sobie wasze zdjącia kochane blondyneczki nie po rozjaśniaczu tylko po farbach blond fryzjerka i taki temat tylko rozjasniacz...masakra!!A ja kupiłam sobie wellaton 12/1 pofarbuje i jak bede miała jaśniutkie to pojade i pokarze efekt po farbie....pozdrawiam!
hehe a to jaka no nic niektórzy mają płytką wyobraźnię i idą na łatwiznę koniecznie daj znać po farbowaniu, ostatnio też się zastanawiam nad tym wellatonem na odrosty

Kajtolinka a jak Twoje włoski? Miałaś chyba się pochwalić
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:41   #251
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

niewiem jeszcze kiedy będe farbowała zastanawiam się czy nie poprosic kolezanki żeby mi farbe nałożyła bo odrost mam nie za duzy potem takie żółtawe no i reszte te końcówki takie jaśniutkie....jak sama będe nakładała to raczej nie dam rady.szkoda zniszczyc mi tych juz jasnych bo napewno ucierpia jak nałoże na nie farbe na długo...a właśnie ile mam trzymać tego wellatona poradzcie mi?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 20:00   #252
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

HopeMagda z tego co pamiętam to w instrukcji Wellatonu jest napisane, że w przypadku blondów do ciemnych włosów zaleca się 40-50 minut, ale myślę że powinnaś po prostu patrzeć i obserwować jak się rozjaśniają.

A co do nakładania farby tylko na odrosty to masz racje- to połowa sukcesu. Na początku też tak nakładałam na oślep sama, lecz ostatnio mi nakładała mama równiutko i stan włosów o niebo lepszy. Przeciągnęłam na resztę włosów tylko na 3 minutki.

Za niedługo farbuje znowu - ostatnio był nutrisse 100 ale nie chwyciło odrostów za bardzo. Teraz poluje na belle color 111 ale nie umiem spotkać Nie wiecie przypadkiem gdzie można dostać??
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:12   #253
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej ja dziś byłam w tesco i w realu i był belle color 111!!!
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:46   #254
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
asinka, to przejsciowe, nie załamuj sie. Kolor rudy się wypłukuje i dlatego to moze chwilowo tak dziwnie wygldac, tez taki moment u mnie był. A jak nie chcesz, to nie myj juz tym szamponem, kolor wróci do poprzedniego. Generalnie najlepiej byłoby nałozyc jakas farbe., np zmieszac odcien neutralny z odrobina popielatego. Rudozolte sie zgasi.

Mysiu kochana to jeśli tak mówisz że też tak miałaś że te rudości zaostrzyły się a potem już naprawdę miałaś takie popielate włoski to ja sie nie poddaje i myje tym szamponem dalej
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 22:44   #255
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej ja dziś byłam w tesco i w realu i był belle color 111!!!
Bardzo dziękuję za wiadomość jutro kupuję Mam nadzieję że nie wyjdzie tak siwo jak color naturals
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 07:07   #256
mikusia08
Przyczajenie
 
Avatar mikusia08
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witajcie kochane; mam wloski jasny blond ale nie popielate i z natury jestem brunetka i niestety odrosty mam ciemne czy jest jakas farba ktora pokryje mi odrosty czy jedene wyjscie jakie mam to rozjasniacz? prosze odpowiedzcie
mikusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 07:57   #257
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Słuchacjie ! mam mega Problem!!
Jestem BARDZO NIEZADOWOLONA!!
w farby GARNIER COLOR NATURALS 111
zrobiłam jedno paeemko na prube i wysżło siwe !

Chciałam jasny blond prawie ze biały a to nic takiego nie przypomina ! całe szczęście ze nie farbowałam całych włosów!!
Skonsultowałam to z pewną osobą i powiedziała ze stan moich żółtych zniszczonych włosów rozjaśniaczem by je tak zniszczył ze by mi wypadły!!

myślałam wiec o BALEJAŻU ! tylko ze moja doświadczona mama by mi go zrobiła ale nie mam pojęcia jakie farby do tego użyć
bo tylko bALEJAŻ mi pomorze i pasuje na chwile obecną jakie farby powinnam razem użyć??
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 08:58   #258
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Z bialego blondu na blond !! Pomozcie !

o własnie, konsystencja gumy do żucia kiedyś też miałam takie włosy po kilku rozjaśniaczach.
powiem to, co wszytskie zapewne wiecie - w domowych warunkach nie da się otrzymać białego blondu (nie białych włosów, ale własnie białego blondu), w sumie to kolor raczej niespotykany w przyrodzie, no chyba ze chodzi ci o taki blond, jaki maja skandynawskie kobiety
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:54   #259
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam wszystkich ponownie Otóż miną już miesiąc od farbowanka i nie mogę na siebie patrzeć w lustrze odrost mega no i.....Ach szkoda gadać.Nabawiłam się paskudztwa na skórze i tez we włosach (Łupież różany Gilberta)jeśli ktoś miał to mnie zrozumie) ,a co za tym idzie farbowano muszę jeszcze przełożyć na jakieś ok 2 tygodnie.Myślę,ze już będę po wszystkim i a i tak myje teraz szamponem nizoral wiedz nawet jak bym się pofarbowała to i tak wszystko pójdzie w kanał.Także zostaje mi cierpliwie czekać i czekać i czekać..Ale już się zastanawiam co mam robić.Bo odrost już będzie Big a ja nie mam widoku na kolor.Miałam przyciemnić ale jak już ścięłam włosy to mi się mój kolorek podoba a jak chodziłam w kucyku to był beee.I co dalej hmmmm nie mam pojęcia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 11:59   #260
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
Mysiu kochana to jeśli tak mówisz że też tak miałaś że te rudości zaostrzyły się a potem już naprawdę miałaś takie popielate włoski to ja sie nie poddaje i myje tym szamponem dalej
naprawdę miałąm w międzyczasie taki dziwny kolorek, cos nawet w deseń zielonkawoburego. Były szczerze mówiac okropne.Dodaję zdjęcia dla przykładu. No, ale myłam i myłam. Nie nakłądałam w tamtym czasie farb, bo włosy były przesuszone trochę i nie chciałam ich juz katowac. I tak jakos ze 2 miesiące to trwało nim nałozyłam farbe. Zrobiłam loreal exellence 9 i wyszły rude. Byłam wściekła, ale szampon doprowadził je do odpowiedniego odcienia. Potem przerzuciłam sie na garniera color naturals8 i wyszły chłodnozłote (zdjecie 3), ale ja chciałam zimniejsze, wiec dałam nutrisse 91 pol na pol z colornaturals8 i wyszły za chłodne :P (zdjecie 4) Ale juz jestem zadowolona, wypłukały się. A zaczynałam we wrześniu od takich-zdjęcie 5- wrzesien 2009-pół roku temu.

Adzio, nie różany tylko różowy. Spokojnie- to mija po jakims miesiącu i juz nie wraca
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 12:44
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:36   #261
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
naprawdę miałąm w międzyczasie taki dziwny kolorek, cos nawet w deseń zielonkawoburego. Były szczerze mówiac okropne.Dodaję zdjęcia dla przykładu. No, ale myłam i myłam. Nie nakłądałam w tamtym czasie farb, bo włosy były przesuszone trochę i nie chciałam ich juz katowac. I tak jakos ze 2 miesiące to trwało nim nałozyłam farbe. Zrobiłam loreal exellence 9 i wyszły rude. Byłam wściekła, ale szampon doprowadził je do odpowiedniego odcienia. Potem przerzuciłam sie na garniera color naturals8 i wyszły chłodnozłote (zdjecie 3), ale ja chciałam zimniejsze, wiec dałam nutrisse 91 pol na pol z colornaturals8 i wyszły za chłodne :P (zdjecie 4) Ale juz jestem zadowolona, wypłukały się. A zaczynałam we wrześniu od takich-zdjęcie 5- wrzesien 2009-pół roku temu.

Adzio, nie różany tylko różowy. Spokojnie- to mija po jakims miesiącu i juz nie wraca
No tak różowy sorrki .Ale jak ktoś to miał to wie co ja teraz czuje
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:21   #262
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich ponownie Otóż miną już miesiąc od farbowanka i nie mogę na siebie patrzeć w lustrze odrost mega no i.....Ach szkoda gadać.Nabawiłam się paskudztwa na skórze i tez we włosach (Łupież różany Gilberta)jeśli ktoś miał to mnie zrozumie) ,a co za tym idzie farbowano muszę jeszcze przełożyć na jakieś ok 2 tygodnie.Myślę,ze już będę po wszystkim i a i tak myje teraz szamponem nizoral wiedz nawet jak bym się pofarbowała to i tak wszystko pójdzie w kanał.Także zostaje mi cierpliwie czekać i czekać i czekać..Ale już się zastanawiam co mam robić.Bo odrost już będzie Big a ja nie mam widoku na kolor.Miałam przyciemnić ale jak już ścięłam włosy to mi się mój kolorek podoba a jak chodziłam w kucyku to był beee.I co dalej hmmmm nie mam pojęcia.
Adzi07 współczuję! Jedno co mi na myśl przyszło od razu to twoja ostatnia wizyta u... fryzjera. Może jest prawdopodobieństwo że to tam właśnie Ci skórę zarażono? Mój mężuś jak kiedyś poszedł się ostrzyc widział jak fryzjerka obcinała wcześniej dość młodego (z pryszczami) chłopaka. Po nim był mój Tż i strzygła go tą samą maszynką bez czyszczenia jej najpierw. Tylko resztki włosów zdmuchnęła. Po całej wizycie mój Tż miał na głowie kilka strasznych wyprysków ciężko się gojących. Od tamtej pory tylko sama w domu go strzygę.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:33   #263
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

O rany dziewczyny, takie rzeczy tu opowiadacie że aż strach iść do fryzjera.

Adzio wspólczuję ale nie martw się przecież to minie. Życzę żeby jak najszybciej. No i nie mam tego złego co by na dobre nie wyszło - nie meczysz włosów

Ja juz po farbowaniu - znalazłam w końcu tą belle color 111 i faktycznie nie robi włosów bardzo siwych ale też niestety nie rozjaśnia odrostów tak dobrze jak color naturals 111. Trzymałam 50 minut a odrost mocno słomkowy No nic pozostanę przy color naturals 111 i szorowaniu tego popielu 'początkowego'.

Edytowane przez 8joja8
Czas edycji: 2010-04-27 o 14:40
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:38   #264
martoslawaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

witam,

dziewczyny bardzo podoba mi sie kolor wlosow dody, taki jaki miala na rozdaniach nagrod eska pare dni temu
http://www.pudelek.pl/artykul/24362/...ience_beyonce/

czy wiecie moze jaki to jest kolor?
mi wyglada na jasny bezowy blond. czy to cieply czy chlodny kolor?
jakiej farby moglabym uzyc by taki kolor uzyskac?

z gory dziekuje za porady
martoslawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 14:55   #265
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Adzi07 współczuję! Jedno co mi na myśl przyszło od razu to twoja ostatnia wizyta u... fryzjera. Może jest prawdopodobieństwo że to tam właśnie Ci skórę zarażono? Mój mężuś jak kiedyś poszedł się ostrzyc widział jak fryzjerka obcinała wcześniej dość młodego (z pryszczami) chłopaka. Po nim był mój Tż i strzygła go tą samą maszynką bez czyszczenia jej najpierw. Tylko resztki włosów zdmuchnęła. Po całej wizycie mój Tż miał na głowie kilka strasznych wyprysków ciężko się gojących. Od tamtej pory tylko sama w domu go strzygę.
Dziękuje za pocieszenie ale tym nie można się zarazić.Najpierw wyskakuje plamka tz.matka a po dwóch tygodniach rodzi dzieci w postaci plam czerwonych na ciele(Czuje się jak krowa łaciata).Swędzi niemiłosiernie,trwa to od 6-8 tyg. po czym sam odchodzi ja już mam to 5 tygodni wiedz mam nadzieje,ze już nie długo i wyprowadzi się ode mnie.Śmieje się bo na forum piszą o tej chorobie On bo w nazwie jest coś w podobie do imienia GilbertTo coś w postaci ospy.Samo przychodzi i samo ma odejść.Lekarze twierdza ze tego się nie leczy i nawet nie nazywają tego choroba.Straszne nie życzę nikomu. P.S.Ale oczywiście Twojemu mężowi to tylko współczuć.To takie paskudztwa się teraz tworzą.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
O rany dziewczyny, takie rzeczy tu opowiadacie że aż strach iść do fryzjera.

Adzio wspólczuję ale nie martw się przecież to minie. Życzę żeby jak najszybciej. No i nie mam tego złego co by na dobre nie wyszło - nie meczysz włosów

Ja juz po farbowaniu - znalazłam w końcu tą belle color 111 i faktycznie nie robi włosów bardzo siwych ale też niestety nie rozjaśnia odrostów tak dobrze jak color naturals 111. Trzymałam 50 minut a odrost mocno słomkowy No nic pozostanę przy color naturals 111 i szorowaniu tego popielu 'początkowego'.
Dzieki.Pewnie ze minie najważniejsze ze to nic gorszego. A co do tej bell color111 to tak zachwalana i odrostów nie ruszyła.Kiedyś nad nią myślałam ale widzę ze tez nie da sobie rady. No nic będę dalej dumać.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-04-27 o 14:52
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:37   #266
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no dziewczyny nie załamujcie mnie, że ta belle color 111 nie łapie odrostów... wszyscy mówili, że ona taka świetna jest...

a słuchajcie powiedzcie mi dlaczego żadna z Was nie robi pasemek albo balejażu raz na 2 miesiące tylko męczy się z tymi farbami w domu??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:43   #267
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny nie straszcie się nawzajem tym łupieżem. Geneza choroby nie jest do konca znana, prawdopodobnie wynika z obecnosci wirusa opryszczki w organiźmie. To taka jego zmutowana forma. Jak ktos miewa wargowa opryszczkę, to i łupiez różowy moze mu się zrobic. jest bardzo brzydki i swędzi. Choruje sie na to straszliwie rzadko - niecały 1% kobiet. Spokojnie. To trwa jakies 4-6 tygodni, ale ma sie potem trwała odpornośc. Takie krosty jakby wyskakuja, ale zwykle na konczynach i tułowiu, rzadko na głowie.

Adzio współczuje, naprawde, ale za chwile zapomnisz że Cie taka paskuda spotkała.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:50   #268
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
mysiu a powiedz lepiej zafarbowac jak cos garnierem 8 tym co ty czy bardzo jasnym blondem 9 mój kolor wszyscy okreslaja jako blond mleczna czekolada nie chce super jasnego ale taki jasniejszy niz to co mam na głowie o np ten kolor mi sie strasznie podoba odrobine gdyby był chłodniejszy i jaśniejszy

Mysiu przepraszam ze tak cie męcze ale widze ze miałas podobnie z wloskami jak ja dlatego chciałam tak Ciebie się poradzić i to jest jeszcze kolor który mi sie podoba ,powiedz tutaj juz pewnie musi byc rozjasniacz no nie?bo tak zastanawiam sie nad tym wellatonem 12 czy by sie nie udało nie wiesz moze ?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-27 o 21:56 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:10   #269
martoslawaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
a ja ponawiam pytanko. jak uzyskac taki kolor wlosow jak na zalaczonym zdjeciu?
dodam ze z natury mam mysi blond ale farbuje juz ladnych pare lat.
zaczynalam od bardzo, bardzo jasnych popielatych blondow a ostatnio przerzucilam sie na cieple.
obecnie mam na glowie misz masz blondow i chce to zmienic...
ostatnio pofarbowalam wlosy wela koleston 10/03 i na odrostach wyszedl mi rudy....
bardzo chcialabym miec kolorek jak na zdjeciu. jaka farba pozwoli mi go uzyskac?

Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
Mysiu przepraszam ze tak cie męcze ale widze ze miałas podobnie z wloskami jak ja dlatego chciałam tak Ciebie się poradzić i to jest jeszcze kolor który mi sie podoba ,powiedz tutaj juz pewnie musi byc rozjasniacz no nie?bo tak zastanawiam sie nad tym wellatonem 12 czy by sie nie udało nie wiesz moze ?
super ten kolorek ale chyba trzeba byc ladnie opalonym do tego.
ja niestety jestem bledzizna :-(

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-27 o 21:56 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
martoslawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:18   #270
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez martoslawaa Pokaż wiadomość
super ten kolorek ale chyba trzeba byc ladnie opalonym do tego.
ja niestety jestem bledzizna :-(


oj ja tez jestem bladziutka i od momentu gdy rozjaśniłam włosy muszę troszkę "poodwiedzać" solarium(oczywiście delikatna opalenizna a nie taka przesadna) no i słoneczko
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.