Mojemu narzeczonemu seks sie znudził - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 19:07   #1
lesniczanka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4

Mojemu narzeczonemu seks sie znudził


witam
mam gigantyczny problem mam prawie 23,5 lat mój narzeczony 28,5 za rok się pobieramy związek nasz się w zupełności dotarł tzn. dogadujemy się bez dwóch zdań rozmawiamy o wszystkim ,ufamy sobie tylkooo
1.po pierwsze rzadko słysze od niego słowo "kocham cie'' -(jak go zapytałam czemu tak rzadko mi to mówi to powiedział ze jest facetem-kiedys było inaczej)
2. a po drugie bardzo rzadko się kochamy- raz na miesiąc może 2 razy i to ja zaczynam . Jak go pytam czemu się nie chcesz kochać ? słyszę odpowiedz że seks mu sie znudził , że go to w ogóle nie pociąga .
( przykro mi wtedy ) PYTAŁAM CZY JA CIE NIE POCIĄGAM? a on ze nie ja tylko seks. :/ nie wiem nie rozumiem tego ...
kiedyś kochaliśmy się na wszelkie możliwe chyba sposoby w różnych miejscach a teraz jak zaczynam to ciagle słysze NIE
JESTEM ZAŁAMA - robię wszystko ćwiczę, schudłam 12 kg (ważę 59KGteraz) , dbam o siebie, ubieram się seksownie i kupuje koronkową bieliznę(jego ulubioną) a to i tak nie pomaga tak jest juz od ponad roku - ja juz nie daje rady
POMÓŻCIE MI nie wiem co mam zrobić Kocham go z całego serca ale przecież nie mogę żyć kochając się raz w miesiącu i to jeszcze mówiąc mu jak ma mnie dotykać
Z GÓRY DZIĘKUJE ZA RADY
lesniczanka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:12   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mójemu narzeczonemu seks sie znudził

Ma problem z potencja ,woli masturbacje, ma kogoś,chce się rozstać .....pogadać a potem zaproponowac seksuologa .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:16   #3
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Mójemu narzeczonemu seks sie znudził

Ojej smutne to... Ale coś mi tu śmierdzi... kobieta stroi się, nawet chudnie dla faceta, po prostu staje na głowie a ten nic... a jesteś pewna że on ciebie kocha?? albo że ciebie nie zdradza?? bo to jest NIENORMALNE żeby facet w tym wieku miał zero popędu... jeśli wykluczasz obie z powyższych możliwości to wszystko wskazuje na to że powinien zgłosić się z tym do lekarza, mniejszy popęd znaczy zaburzenia w gospodarce hormonalnej, lepiej żeby zrobił badania
szczęścia życzę

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

aha jeszcze dopiszę coś. Tylko jak to czytasz to nie mów: no tak zdradza mnie, przecież to nie możliwe, jesteśmy ze sobą od dawna, planujemy ślub, przecież n mnie kocha. Musisz wziąć wszystkie opcje pod uwagę
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:33   #4
lesniczanka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mójemu narzeczonemu seks sie znudził

jestem pewna ze nie ma innej kobiety- mieszka na malej wsi ja tam mam swoich zwiadowców hehewiedziałabym jeżeli by jeździł do kogoś innego kiedyś nawet dopuściłam ta myśl do siebie jakieś 0,5 roku temu iii nie znalazłam żadnej innej kobiety z tym seksuologiem albo lekarzem to tez już mu powiedziałam że chce żeby poszedł do kogoś takiego ale jak zwykle on nie ma czasu i się wymiguje mówi ze się wstydzi nio w sumie się mu nie dziwie ale jak by chciał to przecież wszystko jest do zrobienia.... a co do masturbacji to on nigdy w życiu - to wiem na 100% nawet go kiedyś na to namawiałam - bo gdzieś wyczytałam ze tacy faceci maja potem więcej chęci na seks i dłużej mogą...to powiedział mi ze ja nie miał mnie to czasem to robił a teraz to mu to nie potrzebne :-(
dziękuje za porady...
lesniczanka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:45   #5
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Mójemu narzeczonemu seks sie znudził

Zmień mu status z narzeczonego na chłopaka, bo po ślubie on się nie zmieni.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 19:58   #6
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Mójemu narzeczonemu seks sie znudził

Skoro on nie widzi problemu, to raczej to się nie zmieni.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:28   #7
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mójemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez lesniczanka4 Pokaż wiadomość
witam
mam gigantyczny problem mam prawie 23,5 lat mój narzeczony 28,5 za rok się pobieramy związek nasz się w zupełności dotarł tzn. dogadujemy się bez dwóch zdań rozmawiamy o wszystkim ,ufamy sobie tylkooo
1.po pierwsze rzadko słysze od niego słowo "kocham cie'' -(jak go zapytałam czemu tak rzadko mi to mówi to powiedział ze jest facetem-kiedys było inaczej)
2. a po drugie bardzo rzadko się kochamy- raz na miesiąc może 2 razy i to ja zaczynam . Jak go pytam czemu się nie chcesz kochać ? słyszę odpowiedz że seks mu sie znudził , że go to w ogóle nie pociąga .
( przykro mi wtedy ) PYTAŁAM CZY JA CIE NIE POCIĄGAM? a on ze nie ja tylko seks. :/ nie wiem nie rozumiem tego ...
kiedyś kochaliśmy się na wszelkie możliwe chyba sposoby w różnych miejscach a teraz jak zaczynam to ciagle słysze NIE
JESTEM ZAŁAMA - robię wszystko ćwiczę, schudłam 12 kg (ważę 59KGteraz) , dbam o siebie, ubieram się seksownie i kupuje koronkową bieliznę(jego ulubioną) a to i tak nie pomaga tak jest juz od ponad roku - ja juz nie daje rady
POMÓŻCIE MI nie wiem co mam zrobić Kocham go z całego serca ale przecież nie mogę żyć kochając się raz w miesiącu i to jeszcze mówiąc mu jak ma mnie dotykać
Z GÓRY DZIĘKUJE ZA RADY
U mnie początek końca związku pojawił się właśnie przez seks, a dokładniej - przez brak seksu. Zmęczenie, problemy, czasem słyszałam, że jestem niewyżyta i gadam tylko o jednym (po miesiącu aż mnie skręcało, więc ciężko było mi mówić o czymś innym, niż o seksie. Olewanie tematu i czekanie na jego inicjatywę też było daremne. To było jak nagroda dla eksa - wreszcie skończyłam temat)). Wtedy wierzyłam w to zmęczenie i resztę. Po kilku miesiącach, podczas kolejnej rozmowy o ślubie dowiedziałam się prawdy. Facet po prostu już mnie nie kocha. Nie, nie, nie powiedział tego, ale wszystko, co mówił, o tym świadczyło. Skoro tak starasz się dla faceta, a on nic, może być podobnie, jak u mnie. Coś z jego strony umarło... Czasem tak bywa. Są faceci, którzy potrafią uprawiać seks bez zaangażowania uczuciowego, ale istnieją też tacy, którzy muszą kochać. Pogadaj z nim szczerze, ale skoro nie zauważa Twoich starań, widzę 2 powody: ma jakąś depresję lub jego miłość się skończyła.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość

aha jeszcze dopiszę coś. Tylko jak to czytasz to nie mów: no tak zdradza mnie, przecież to nie możliwe, jesteśmy ze sobą od dawna, planujemy ślub, przecież n mnie kocha. Musisz wziąć wszystkie opcje pod uwagę
Swego czasu byłam z chłopakiem, który jednocześnie miał 3 dziewczyny. Tylko 1 z nas wiedziała o reszcie (sama miała od 5 lat faceta, więc 2 "związek" traktowała czysto fizycznie). A też dałabym sobie rękę uciąć, że taki kochany, nieśmiały chłopak mógłby mnie zdradzić. No i spędzaliśmy całe dnie ze sobą po powrocie z pracy i studiów. Zdradzał mnie właśnie w pracy. Jeszcze inna mieszkała jakieś 150 km od nas. Wpadał do niej od czasu do czasu na weekend (ja, jako "fajna i otwarta" dziewczyna cieszyłam się, że mimo "wielkiego zakochania" we mnie ma czas dla "kolegi". Bo właśnie niby jeździł do kumpla, z którym prowadził jakiś klub. Mniejsza z tym). Tak więc ten kochany i nieśmiały chłopak jednocześnie kręcił z 3 laskami. Nie ma dziwne, że nie wyrabiał z łóżkiem. Byłabym ostrożna z tą pewnością a kogoś.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:41   #8
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Mójemu narzeczonemu seks sie znudził

moze jest chory?
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:29   #9
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Mójemu narzeczonemu seks sie znudził

Najlepiej by było gdyby wypowiedział się jakiś facet, to chyba byłaby najbardziej miarodajna opinia.
Kobiety będą tylko zgadywać patrząc na sprawę po kobiecemu, a jak wiadomo mamy inne spojrzenie na świat. ( czytaj sex ). Może po prostu nie jest gotowy na ślub?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 09:21   #10
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mójemu narzeczonemu seks sie znudził

a moze woli panów?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 13:19   #11
Elvis907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Witam,
to mój pierwszy post więc pasowałoby wspomnieć coś o sobie. Jak wynika z loginu jestem mężczyzną. Mam 21 lat. Problem lesniczanki4 tak mnie zaintrygował, że postanowiłem założyć tutaj konto Mimo, iż życie seksualne i związek z kobietą są sprawami, które jeszcze w małym stopniu mnie nie dotyczą :/ to jednak jako facet spróbuję pomóc zrozumieć męski punkt widzenia. Karena 73 słusznie zauważyła, że spojrzenie obu płci na świat jest odmienne (mowa oczywiście o przeciętnej kobiecie i przeciętnym mężczyźnie). Dlatego na początek polecam przeczytanie książki "Płeć mózgu", gdzie wyjaśnione są różnice w rozumowaniu obu płci. Zaznaczam, że niełatwo ją zdobyć w bibliotekach, ale warto się pofatygować Wracając do tematu: spróbuję się zastanowić nad powodami zachowania tego narzeczonego i wieczorem o tym napiszę, bo teraz nie mam czasu (sesja i te sprawy )
Elvis907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 13:46   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

A co to sie zastanawiac ,trzeba go zapytac wprost i twardo.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 14:04   #13
GIGNFR78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 104
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Jestem facetem. Albo początek końca związku, albo ma inną. Jestem w związku prawie 3 lata i mi się nie nudzi. kochanie z dziewczyną.
Spytaj się go może podczas kochania robisz nie tak.
__________________
Życie jest piękne we dwoje
GIGNFR78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:25   #14
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Dziwny problem masza autorko. Zawsze myślałam, że jeśli para jest zakochana i szczęśliwa, to pragnie się kochać jak najczęściej. U mnie to się sprawdza
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:59   #15
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

nie radzę wychodzić za mąż z kimś kto nie uprawia seksu.

SEKSUOLOG czeka na was.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 16:18   #16
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez lesniczanka4 Pokaż wiadomość
PYTAŁAM CZY JA CIE NIE POCIĄGAM? a on ze nie ja tylko seks. :/ nie wiem nie rozumiem tego ...
to nie mówi Ci prawdy w takim razie, jednak go nie pociągasz

Najgorsze jest to, że on sam nie widzi w tym problemu.

Radziłabym Ci się go zapytać jak sobie wyobraża wasze życie sexualne za kilka lat, to może być dla Ciebie cenna informacja, skoro za rok macie się pobrać (a wiadomo, że po slubie nic się nie zmienia -> pamiętaj o tym).
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 16:21   #17
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
nie radzę wychodzić za mąż z kimś kto nie uprawia seksu.

SEKSUOLOG czeka na was.
potwierdzam. Bo go kocham....bo on jest zaje***ty bo cos tam cos tam....kobieto ogarnij sie i stawiaj sprawe na ostrzu noza....nie sama miloscia (platoniczna) czlowiek zyje....a seks to przyjemnosc i cos pieknego...nie warto rezygnowac z niego bo facet nadzwyczajniej w swiecie ma niska ochote na to....radze Ci poszukac gdzie indziej męża...ktory da Ci to co on teraz Ci daje + duzo seksu i czulosci.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 17:36   #18
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Ja bym stawiała na jakiś medyczny powód. Może problem z erekcją, może podczas seksu odczuwa ból, ale wstydzi się iść do lekarza, może wspomniane wcześnie problemy hormonalne. Nie stwierdzałabym od razu kategorycznie, że facet jest "nienormalny", albo że ma dużo za uszami.
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 21:56   #19
Elvis907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Jeżeli wykluczasz zdradę, to pozostaje chyba tylko problem o podłożu zdrowotnym jak napisała Juliette88. Ewentualnie to przez stres...
Jeśli partner unika rozmowy na te tematy, to wątpię, że się z nim dogadujesz na 100%, jak to ujęłaś w pierwszej wiadomości :/ Nie chcę tu wysnuwać żadnych aluzji, ale sama się zastanów nad Waszą sytuacją... Jak dalej będzie tak podchodził do sprawy (czytaj: nie ma zamiaru się dostosować do Twoich potrzeb) to oznacza, że mało mu na Tobie zależy
Elvis907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 23:42   #20
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

eh, kiepska sytuacja..
ma kogoś / nie chce z Tobą juz być/ jest kryptogejem/ ma problemy ze swoją seksualnością albo jakieś życiowe o ktorych nie wiesz..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 12:18   #21
cookiereq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Scotland
Wiadomości: 17
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Dziewczyny maja racje.. po slubie nic sie nie zmieni!!
A skoro Twoj przyszly maz nie uprawia z Toba seksu to albo sie Toba znudzil, nie kocha, ma inna...
albo ma jakis problem z ktorym koniecznie powienien wybrac sie do lekarza...
Skoro o wszystkim rozmawiacie to o tym tez powinniscie koniecznie!!

Mam nadzieje ze uda sie wam to naprawic... jesli nie zastanowilabym sie na twoim miejscu czy chce meza ktorego najwidoczniej nie pociagam...
cookiereq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 14:31   #22
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Powiedz mu jasno i dobitnie, że w takiej sytuacji nie widzisz opcji Waszego dalszego wspólnego życia, a tym bardziej ślubu. To nie jest normalne.

Zapytaj czy ma jakiś problem i namów go na wizytę u seksuologa. Innego rozwiązania nie widzę. Jeżeli to nic nie da, to poważnie bym się zastanowiła nad rozstaniem. Przecież to w Tobie musi wywoływać niesamowitą frustrację i brak spełnienia, czegoś takiego nie można w sobie dusić...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:13   #23
Poranna27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Podpinam sie pod watek

Moj problem jest duzo glebszy bo chodzi o całosc zwiazku ale ma to w duzym stopniu tez zwiazek z sexem a raczej jego brakiem, do rzeczy: moj zwiazek trwa 5 lat, mieszkamy razem 3 lata od roku jestesmy małzenstwem, mamy po dwadziescia klilka lat i od praktycznie 3 i poł roku kochamy sie raz na miesiac dwa a czasami zadziej, przez pierwsze 1,5 roku naszego zwiazku bylo calkiem niezle ale z czasem on tracił zainteresowanie sexiem probowalam to ratowac wymyslajc roznego rodzaju innowacje ale i tak przewaznie wracalismy do tego samego i tak jest do tej pory rutynka: gra wstepna zawsze taka sama, pieszczoty, ulubiona pozycja, on dochodzi ja czesto nie... i tak to sobie trwa kolejny rok, tylko ze mam juz tego serdecznie dosc bo ilez mozna sie powstrzymywac probowac cos zaincjowac i zostawac odtraconym:-/ jestesmy obecnie na etapie ratowania zwiazku bo okazało sie ze jest naprawde tragicznie i ma to tez zwiazek z fizycznoscia, mam wrazenie ze jestem malo atrakcyjna przez co mam mase kompleksow chociaz niejednokrotnie jestem komplementowana przez mezczyz jak i kobiety to czuje sie brzydka. przez długi czas zylismy obok siebie dazac do wyznaczonych celow a raczej to ja go ciagnelam za soba a on sie nie sprzeciwiał, slub był wsumie zaaranzowany przez rodzicow, nie ze mieliśmy opory ale to oni naciskali zeby wreszcie wyznaczyc date bo juz jestesmy jakis czas narzeczonymi mieszkamy razem a wiec sam slub nic w naszym zyciu nie zmieni no is tało sie tylko tyle ze dopiero niedawno otwarły mi sie oczy ze ja z tego zwiazku nie mam nic ani poczucia bezpieczenstwa, ani opieki, ani fizycznosci (od 4 lat praktycznie sie nie calujemy chyba ze przy sexie i to nie zawsze) ja wiele moze zniesc moge mu matkowac, jestem silna i wile moge wziac na siebie nawet wszystkie obowiazki ale nie radze sobie juz z brakiem czułości, fizyczności brakuje mi tego bardzo, on twierdzi ze to nie tak ze ja go nie pociagam i ze jestem atrakcyjna fizycznie ale były tygodnie ze nawet mnie nie dotkna i nie pocałowal (zwykłe cmokniecie) teraz sie stara bo jak juz pisłam "ratujemy to" ale w tym wzgledzie zmienil sie minimalnie i ja nadal odczuwam brak dostaje moze 5% z tego co bym chciała, a nie mam jakis super wymagan i kiedys potrafil mi to dac bez zmuszania sie do tego. Czy da sie cos z tym zrobic:-/
Poranna27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 06:49   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Powiedz mu jasno i dobitnie, że w takiej sytuacji nie widzisz opcji Waszego dalszego wspólnego życia, a tym bardziej ślubu. To nie jest normalne.

Zapytaj czy ma jakiś problem i namów go na wizytę u seksuologa. Innego rozwiązania nie widzę. Jeżeli to nic nie da, to poważnie bym się zastanowiła nad rozstaniem. Przecież to w Tobie musi wywoływać niesamowitą frustrację i brak spełnienia, czegoś takiego nie można w sobie dusić...
Dokładnie.

Inaczej wcześniej, czy później go zdradzisz lub po cichu go znienawidzisz za to, że Ty chcesz, a on nie chce. Całe życie z frustracją (i to o podłożu seksualnym)? Nigdy. I Ty sobie również nie rób takiej krzywdy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 06:58   #25
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez Poranna27 Pokaż wiadomość
slub był wsumie zaaranzowany przez rodzicow, nie ze mieliśmy opory ale to oni naciskali zeby wreszcie wyznaczyc date bo juz jestesmy jakis czas narzeczonymi mieszkamy razem a wiec sam slub nic w naszym zyciu nie zmieni no is tało sie tylko tyle ze dopiero niedawno otwarły mi sie oczy ze ja z tego zwiazku nie mam nic
wspólczuję bezwolności w życiu

Cytat:
Napisane przez Poranna27 Pokaż wiadomość
(od 4 lat praktycznie sie nie calujemy chyba ze przy sexie i to nie zawsze) "
to jest strasznie smutne
Cytat:
Napisane przez Poranna27 Pokaż wiadomość
Czy da sie cos z tym zrobic:-/
zawsze jest jakaś nadzieja. Biegiem do seksuologa lub na terapię dla małżeństw. Oboje!
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:16   #26
Poranna27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
wspólczuję bezwolności w życiu
To nie bezwolnosc sami tego chcielismy pozostalo ustalic date bo lokal był juz wybrany pez nas


Cytat:
to jest strasznie smutne
wiem

Cytat:
zawsze jest jakaś nadzieja. Biegiem do seksuologa lub na terapię dla małżeństw. Oboje!
To sredni pomysl bo jestesmy zagranica i nie mamy tej mozliwosci, pozatym rozmawiamy o tym i nie ma zmiany ale wydaje mi sie ze to tylko z lenistwa i braku checi z jego strony, jemu wystarcza to co ma i czuje sie z tym dobrze ale mi nie, pozatym nie raz usłyszałam, ze nie moge oczekiwac ze ciagle bedzie tak jak na poczatku, poprostu mam poczucie ze wrabalam sie w cos w czym niechce byc bo nie moge nic oczekiwac on nie jest złym człowiekiem ale czuje sie jak jego kolezanka, a nie zona
Poranna27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:59   #27
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez Poranna27 Pokaż wiadomość
To nie bezwolnosc sami tego chcielismy pozostalo ustalic date bo lokal był juz wybrany pez nas
chciałaś wyjśc za mąż za faceta, z którym od dawna (!) całujesz się od wielkiego dzwonu, kochasz się z częstotliwością 1x miesiąc lub rzadziej, który Cie odtrącał, gdy próbowałas inicjować seks, z którym żyliście obok siebie, którego ciagnęłaś za uszy a on się tylko nie sprzeciwiał? To jest facet, którego chciałaś mieć za męża? Jeśli tak, to masz okropnie niskie wymagania i chyba zero szacunku dla siebie samej.
Cytat:
Napisane przez Poranna27 Pokaż wiadomość
rozmawiamy o tym i nie ma zmiany ale wydaje mi sie ze to tylko z lenistwa i braku checi z jego strony, jemu wystarcza to co ma i czuje sie z tym dobrze ale mi nie, pozatym nie raz usłyszałam, że nie moge oczekiwac ze ciagle bedzie tak jak na poczatku, poprostu mam poczucie ze wrabalam sie w cos w czym niechce byc bo nie moge nic oczekiwac on nie jest złym człowiekiem ale czuje sie jak jego kolezanka, a nie zona
piszesz tak (cyt.):
ja wiele moze zniesc moge mu matkowac, jestem silna i wile moge wziac na siebie nawet wszystkie obowiazki
a ja Ci powiem-za wiele z siebie dałaś i dajesz i masz zatrważająco małe wymagania. Nie potrafisz go zmotywować, rozleniwił się przy Tobie. Może to taki typ, że niewiele mu do szczęścia potrzeba oprócz kobiety, która mu życie zorganizuje i przeprowadzi przez nie jak cielę, a może po prostu "zabiłaś" w nim faceta.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 16:28   #28
Poranna27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
chciałaś wyjśc za mąż za faceta, z którym od dawna (!) całujesz się od wielkiego dzwonu, kochasz się z częstotliwością 1x miesiąc lub rzadziej, który Cie odtrącał, gdy próbowałas inicjować seks, z którym żyliście obok siebie, którego ciagnęłaś za uszy a on się tylko nie sprzeciwiał? To jest facet, którego chciałaś mieć za męża? Jeśli tak, to masz okropnie niskie wymagania i chyba zero szacunku dla siebie samej.
Probelm w tym ze wtedy tak na to nie patrzyłam, kochałam i ciagnełam to dalej. Jestem osoba dosyc niezależna i mam wiele zainteresowań, to zajmowało mi czas ale nie na tyle zebym nie mogla poswiecic go TZtowi ale moze przez to nie widziałam tak długi czas ze jest az tak zle

Cytat:
piszesz tak (cyt.):
ja wiele moze zniesc moge mu matkowac, jestem silna i wile moge wziac na siebie nawet wszystkie obowiazki
a ja Ci powiem-za wiele z siebie dałaś i dajesz i masz zatrważająco małe wymagania. Nie potrafisz go zmotywować, rozleniwił się przy Tobie. Może to taki typ, że niewiele mu do szczęścia potrzeba oprócz kobiety, która mu życie zorganizuje i przeprowadzi przez nie jak cielę, a może po prostu "zabiłaś" w nim faceta.
On zawsze taki byl, ja bylam strona aktywna, moze nie byl dokonca bierny ale to ja miałam inicjatywe i wiele osob uwazalo ze to ja rzadze, a okazało sie ze bylam ja i oni w wielkim bełedzie...
Poranna27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:31   #29
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Zrezygnowałabym z takiego związku póki nie jest za późno. Masz 23 lata i co nie będziesz do końca życia uprawiać seksu (ewentualnie będziesz się prosić o seks) czy zaczniesz zdradzać męża, albo za 2-3 lata weźmiecie rozwód? Wszystkie te opcje są do niczego, dlatego należy zrezygnować ze ślubu z kimś, kto mówi, że nie chce seksu.

Oczywiście należy dociekać powodu dlaczego tak jest - choroba, inna kobieta itd. ale to dociekanie nie powinno iść w parze ze ślubnymi przygotowaniami, chyba, że zamierzasz za kilka lat być rozwódką.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:48   #30
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez Poranna27 Pokaż wiadomość
Probelm w tym ze wtedy tak na to nie patrzyłam, kochałam i ciagnełam to dalej. Jestem osoba dosyc niezależna i mam wiele zainteresowań, to zajmowało mi czas ale nie na tyle zebym nie mogla poswiecic go TZtowi ale moze przez to nie widziałam tak długi czas ze jest az tak zle



On zawsze taki byl, ja bylam strona aktywna, moze nie byl dokonca bierny ale to ja miałam inicjatywe i wiele osob uwazalo ze to ja rzadze, a okazało sie ze bylam ja i oni w wielkim bełedzie...
jesteś osobą dominującą, być może nawet nieco despotyczną i po prostu lubisz komus organizowac zycie, pociągac za sznurki. Teraz widzisz, że to nie działa, ze nie nad wszystkim mozesz miec kontrolę. Moim zdaniem jemu z początku było nawet wygodnie, bo nie musiał się starać. Trwający od jakiegos czasu brak ochoty na seks to być może taki cichy bunt z jego strony. Byc może nie podnieca go władcza partnerka. Być może marzy o innej kobiecie. Być może ma kogoś.
pogrubione-zrobiłaś błąd nie wspierając go, by był bardziej aktywny.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.