Mojemu narzeczonemu seks sie znudził - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 10:06   #61
Linkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Linkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 10
Dot.: Mojemu narzeczonemu seks sie znudził

Cytat:
Napisane przez Myszoludek Pokaż wiadomość
rozmawiałam... zapewnił mnie, że mu zależy, że traktuje ten związek poważnie, że inaczej w ogóle by ze mną nie był, bo nie uznaje "związków bez zobowiązań" i że są one dla niego stratą czasu.

Powiedział też, że nie zastanawiał się nigdy nad czymś takim jak świadome budowanie i rozwijanie relacji, ani nad tym co tej relacji może szkodzić, a co ją umacniać. To w odpowiedzi na moją tezę, że nie uprawiając seksu w pewnym sensie stajemy się jak para przyjaciół, bo nie zbliżamy się do siebie w sensie intymnym. On kompletnie o czymś takim nie myślał! Zaskakujące, ale chyba dość typowe dla faceta, szczególnie o wyjątkowo ścisłym umyśle...

Stwierdził, że w najbliższych tygodniach powinno się poukładać wszystko w pracy, na tyle, że będzie miał pewność, że go nie wyrzucą z dnia na dzień. A wtedy może przestanie się zamartwiać na zapas, że nie wyżywi rodziny i znów mu wróci libido... Bo to nie jest tak, że on świadomie i dobrowolnie rezygnuje z seksu. On po prostu w ogóle nie ma ochoty...

Dziwi mnie trochę,że np. nie szuka w seksie odprężenia i dlaczego bliskość z partnerką nie jest lekarstwem na stres i ukojenie po męczącym dniu...
Oby było tak,jak mówi.... Że za parę tygodni coś się zmieni,bo jeżeli to tylko wymówka,żebyś "odczepiła" się od niego na ten czas i dała sobie spokój z tym tematem? Wiem co mówię... Tak też może być...
Pozostało Ci tylko czekać
Linkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.