Czy to minie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 12:57   #1
stonka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4

Czy to minie?


Witam wszystkich,
Mam już konto na wizażu, ale to jednak intymna sprawa i nie chciałabym żeby ktoś się dowiedział o moim problemie więc założyłam nowe.

Postaram się krótko i treściwie.

Mam 22 lata. Z moim TŻ jestem od roku, współżyjemy od 5 miesięcy. On jest moim pierwszym partnerem seksualnym. Na chwile obecną widujemy się co 2 tygodnie (mieszkamy daleko od siebie). Układa nam się bardzo dobrze. To kochany, wartościowy człowiek, nie jest absolutnie egoistą w łóżku no ale....

Orgazmu jeszcze nie miałam. Wiem do tego trzeba czasu o praktyki. Ale mój problem polega na tym, że nie czuje żadnego podniecenia. Lubię kiedy mnie dotyka, mam ochotę na seks z nim, ale to jest raczej na zasadzie lubię i chcę, ale nie ma fajerwerków. Zero podniecenia.

Odkąd pamiętam nigdy nie miałam takiej sytuacji jak np. moje znajome - patrzą na plakat z nagim mężczyzną i czują podniecenie i chęć wylądowania z nim w łóżku.

Lesbijką też nie jestem. Własnoręczne poznawanie mapy erogennej mojego ciała też odpada, bo mój dotyk też nie sprawia mi przyjemności.

Już nie wiem co mam z tym zrobić. <smutny> Mój TŻ o tym nie wie (wiem dostane za to baty, że go okłamuje), ale nie powiedziałam mu tego na początku a teraz to już za daleko zaszło.

Proszę może jesteście wstanie mi pomóc, co mi jest? Czy to trzeba leczyć? Gdzie?
stonka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:14   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy to minie?

Cytat:
Napisane przez stonka12 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
Mam już konto na wizażu, ale to jednak intymna sprawa i nie chciałabym żeby ktoś się dowiedział o moim problemie więc założyłam nowe.

Postaram się krótko i treściwie.

Mam 22 lata. Z moim TŻ jestem od roku, współżyjemy od 5 miesięcy. On jest moim pierwszym partnerem seksualnym. Na chwile obecną widujemy się co 2 tygodnie (mieszkamy daleko od siebie). Układa nam się bardzo dobrze. To kochany, wartościowy człowiek, nie jest absolutnie egoistą w łóżku no ale....

Orgazmu jeszcze nie miałam. Wiem do tego trzeba czasu o praktyki. Ale mój problem polega na tym, że nie czuje żadnego podniecenia. Lubię kiedy mnie dotyka, mam ochotę na seks z nim, ale to jest raczej na zasadzie lubię i chcę, ale nie ma fajerwerków. Zero podniecenia.

Odkąd pamiętam nigdy nie miałam takiej sytuacji jak np. moje znajome - patrzą na plakat z nagim mężczyzną i czują podniecenie i chęć wylądowania z nim w łóżku.

Lesbijką też nie jestem. Własnoręczne poznawanie mapy erogennej mojego ciała też odpada, bo mój dotyk też nie sprawia mi przyjemności.

Już nie wiem co mam z tym zrobić. <smutny> Mój TŻ o tym nie wie (wiem dostane za to baty, że go okłamuje), ale nie powiedziałam mu tego na początku a teraz to już za daleko zaszło.

Proszę może jesteście wstanie mi pomóc, co mi jest? Czy to trzeba leczyć? Gdzie?
jesli sama sie nie nauczysz, co sprawia Ci przyjemnosc, Tztowi tez tego nie przekazesz.
moze wizyta u seksuologa? a moze po prostu nie jestes jeszcze rozbudzona seksualnie...
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:54   #3
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Czy to minie?

Niesttey....masturbacja to najlepszy sposób na poznanie swojego ciała. taka prawda. To nie dotyk własnej ręki ma Cię podniecać a stymulacja odpowiednich miejsc tą reką + wyobrażenie sobie jakiejś podniecającej sytuacji. No ale nie będe cię uczyć jak się masturbować bo trochę późno już na to:P Musisz się wsłuchać w siebie i otworzyć na przyjemność, może nie jesteś dostatecznie wyluzowana? Musisz mu o tym powiedzieć bo inaczej będziesz taka nieusatysfakcjonowana a potem sfrustrowana co nie wróży dobrze związkowi. Razem musicie po praktykować, czas na początku jest bardzo potrzebny żeby sie dograć. Ja sam też dopiero miałam orgazm po paru miesiącach( masturbowałam się)a wiedziałam gdzie jest przyjemnie, ale trzeba to było przełożyć na rzeczywistość Nie przedłużaj tego, rozmawiaj z nim. On na pewno pragnie tak samo jak ty ,żeby obojgu wam było dobrze
powodzenia
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...

Edytowane przez shirleyyy
Czas edycji: 2011-04-12 o 13:55
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 14:57   #4
stonka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy to minie?

Dziękuję za odpowiedzi, spróbuję dostosować się do rad mimo, że to nie będzie proste

Na początku wiedziałam, że na wszystko przyjdzie czas, potem zaczęłam się tym wszystkim frustrować a teraz to już sama nie wiem czego mam jeszcze spróbować.

Poczekam jeśli moja "praca" nad tym nie przyniesie rezultatów chyba faktycznie wybiorę się do seksuologa.
stonka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 17:09   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy to minie?

Cytat:
Napisane przez stonka12 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi, spróbuję dostosować się do rad mimo, że to nie będzie proste

Na początku wiedziałam, że na wszystko przyjdzie czas, potem zaczęłam się tym wszystkim frustrować a teraz to już sama nie wiem czego mam jeszcze spróbować.

Poczekam jeśli moja "praca" nad tym nie przyniesie rezultatów chyba faktycznie wybiorę się do seksuologa.
orgazm u kobiety zaczyna sie w glowie... takze teges - trenuj wyobraznie ;P
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 17:17   #6
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Czy to minie?

A może jesteś aseksualna?
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:13   #7
stonka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy to minie?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
orgazm u kobiety zaczyna sie w glowie... takze teges - trenuj wyobraznie ;P
jeśli chodzi o wyobraźnię to chyba nie jest tak źle. w snach bardzo często odczuwam silne podniecenie niestety jakoś tak wychodzi, że tuż przed końcem się budze

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
A może jesteś aseksualna?
też się nad tym zastanawiałam, nawet czytałam na ten temat, ale nie jestem w stanie zakwalifikować się do żadnej z grup jakie występują w aseksualiźmie
stonka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 13:22   #8
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Czy to minie?

Miałam to samo, gdy zaczełam współżyć. Lubiłam z partnerami uprawiać seks, jednak nie dawał mi on jakiejś wielkiej przyjemności.
I tak miałam przez jakieś 4 lata.
Jednak z moim ostatnim byłym było coś zupełnie innego. Z nim prawie z każdym kochaniem się dostawałam orgazmu i czułam z tego ogromną przyjemność.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:35   #9
stonka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy to minie?

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Miałam to samo, gdy zaczełam współżyć. Lubiłam z partnerami uprawiać seks, jednak nie dawał mi on jakiejś wielkiej przyjemności.
I tak miałam przez jakieś 4 lata.
Jednak z moim ostatnim byłym było coś zupełnie innego. Z nim prawie z każdym kochaniem się dostawałam orgazmu i czułam z tego ogromną przyjemność.
4 lata to trochę dużo
onastyo a robiłaś coś żeby orgazm przyszedł? czy po prostu to była kwestia zmiany partnera? nie wiem jakiejś techniki którą on stosował?

a mogę zapytać jak jest z obecnym partnerem?
stonka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:08   #10
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Czy to minie?

Cytat:
Napisane przez stonka12 Pokaż wiadomość
4 lata to trochę dużo
onastyo a robiłaś coś żeby orgazm przyszedł? czy po prostu to była kwestia zmiany partnera? nie wiem jakiejś techniki którą on stosował?

a mogę zapytać jak jest z obecnym partnerem?
Robiłam, jednak to nic nie dało. Zmieniłam partnera i właśnie z nim osiągałam orgazmy. Obecnego nie mam, bo właśnie z tym ostatnim rozstałam się w zeszły piątek, a to on dawał mi największą przyjemność
Może to dlatego, że po prostu czułam jak pragnie mnie i wiedziałam, że bardzo mnie kocha, ja jego pragnęłam i kochałam. Znał każdy zakamarek mojego ciała i wiedział kiedy jest mi najlepiej.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:33   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy to minie?

Cytat:
Napisane przez stonka12 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o wyobraźnię to chyba nie jest tak źle. w snach bardzo często odczuwam silne podniecenie niestety jakoś tak wychodzi, że tuż przed końcem się budze
oj, nie mowie o snach wyobraznia + samopobudzanie () = latwiej poznac, co nas kreci.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.