Czarne włosy bez niebieskiego połysku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-14, 13:22   #1
Krasska
Przyczajenie
 
Avatar Krasska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
GG do Krasska
Question

Czarne włosy bez niebieskiego połysku


Przepraszam jeśli jest taki temat, ale nie mogłam znaleźć nic adekwatnego. Przy okazji witam na forum, bo nie miałam okazji wcześniej nic pisać.

A więc szukając czarnej farby jak ognia unikałam tych z niebieskim połyskiem, wybrałam Loreal Feria Preference Głęboka czerń 20, która zdawała mi się odpowiednia. Tragedii nie ma, ale jednak ten kolor blasku mi się zupełnie nie podoba i chyba niezbyt pasuje. Słyszałam o ciepłych i zimnych odcieniach czerni, jaki efekt by dała taka ciepła czerń (której nie mam pojęcia gdzie szukać przy okazji)? A może jednak da się uzyskać CZARNE włosy, bez żadnych kolorowych refleksów?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
Krasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 13:30   #2
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: Czarne włosy bez niebieskiego połysku

Cytat:
Napisane przez Krasska Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli jest taki temat, ale nie mogłam znaleźć nic adekwatnego. Przy okazji witam na forum, bo nie miałam okazji wcześniej nic pisać.

A więc szukając czarnej farby jak ognia unikałam tych z niebieskim połyskiem, wybrałam Loreal Feria Preference Głęboka czerń 20, która zdawała mi się odpowiednia. Tragedii nie ma, ale jednak ten kolor blasku mi się zupełnie nie podoba i chyba niezbyt pasuje. Słyszałam o ciepłych i zimnych odcieniach czerni, jaki efekt by dała taka ciepła czerń (której nie mam pojęcia gdzie szukać przy okazji)? A może jednak da się uzyskać CZARNE włosy, bez żadnych kolorowych refleksów?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
jesli kupisz farbę o ciepłym odcieniu czerni - będziesz miała brązowy refleks, a włosy czarne. Ja 5 lat farbowałam hebanową czernią - z Castinga i zawsze byłam zadowolona nie miałam granatowych włosów, a ta czerń wyglądała naturalnie. A czernią bez połysku mogą się pochwalić tylko naturalnie posiadające czarne włosy dziewczyny, niestety
pytton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 13:37   #3
Krasska
Przyczajenie
 
Avatar Krasska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
GG do Krasska
Dot.: Czarne włosy bez niebieskiego połysku

Sam połysk nie jest zły, ale ten kolor... A czy ten brązowy połysk nie sprawi, że włosy będą takie mniej czarne? Bo chyba wolałabym ten kolor niż jakiś niebieski. Jeszcze wczoraj byłam zadowolona, na zdjęciach tego nie widać, ale gdy słoneczko zaświeciło to od razu zmieniłam zdanie. Zazdroszczę dziewczynom z naturalną czernią w takim razie. A już myślałam, że jest możliwe posiadanie czarno-białych włosów ^^
Krasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 16:29   #4
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czarne włosy bez niebieskiego połysku

joanna naturia- czarny bez, nigdy nie mialam niebieskiego refeksu
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 16:48   #5
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Czarne włosy bez niebieskiego połysku

po czarnym bezie joanny jest wybitnie niebieska poswiata wrecz fioletowa. z reszta jak sama nazwa wskazuje BEZ to takie niebieskie
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 14:29   #6
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czarne włosy bez niebieskiego połysku

mnie to wychodzi czarne, bez połysku żadnego, apo jakiś czasie bardzo ciemny brąz, wiadomo że jak się przykryje tym już niebieskie włosy że to nic nie da
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 14:42   #7
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Czarne włosy bez niebieskiego połysku

Zdecydowanie Casting Hebanowa Czerń. Ciepły kolor-zero niebieskiego połysku. Bardzo naturalny-polecam.
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.