Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 17:26   #4801
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mariiquita Pokaż wiadomość
witam, w sumie też przez ostatnie parę dni wertowałam ten temat i kusi mnie Czesanka i Adam. orientuje się ktoś może jak mniej więcej wyglądają tam ceny za stylizację, cięcie czy farbowanie? bo mimo wszystko wolałabym nie wydać 200zł za samo obcięcie włosów
ja w październiku płaciłam 90 zł za samo ścięcie. (moje włosy sklasyfikowane są chyba jako średnie.
chociaż nie rozumiem tego różnicowania cen cięcia w zależności od długości - im dłuższe, tym więcej się płaci. przecież niekiedy krótka fryzura wymaga więcej zaangażowania fryzjera i pracy niż samo podcięcie końcówek włosów do pasa.. chyba, że chodzi o ilość zużytych kosmetyków do mycia, ale to trochę moim zdaniem byłoby bez sensu..
wiecie jak to jest?)
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:50   #4802
Narvaniec
Raczkowanie
 
Avatar Narvaniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
ja w październiku płaciłam 90 zł za samo ścięcie. (moje włosy sklasyfikowane są chyba jako średnie.
chociaż nie rozumiem tego różnicowania cen cięcia w zależności od długości - im dłuższe, tym więcej się płaci. przecież niekiedy krótka fryzura wymaga więcej zaangażowania fryzjera i pracy niż samo podcięcie końcówek włosów do pasa.. chyba, że chodzi o ilość zużytych kosmetyków do mycia, ale to trochę moim zdaniem byłoby bez sensu..
wiecie jak to jest?)
A te Twoje średnie włosy jakiej są długości? Bo ja mam do ramion,a dla niektórych to są już długie.
To już w ogóle jest dziwne..
Narvaniec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:33   #4803
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać po! A będziesz mogła zdjęcia zrobić?
jasne,jakas fotke pstrykne no chyba,ze bede miala na glowie cos strasznego,to wtedy szukajcie mnie na ktoryms z poznanskich mostow, gdzie prawdopodobnie bede skakac
trzymajcie za mnie kciuki baby!
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:22   #4804
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
jasne,jakas fotke pstrykne no chyba,ze bede miala na glowie cos strasznego,to wtedy szukajcie mnie na ktoryms z poznanskich mostow, gdzie prawdopodobnie bede skakac
trzymajcie za mnie kciuki baby!
Nie no, bez przesady a nie chciałaś pójść do pani Grażyny Imbierowicz? Ja chyba do niej się przejdę, podobno zna się właśnie na kręconych włosach...kurcze, poczekam na znak od Ciebie jeśli będzie nie tak to też daj znać
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:26   #4805
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie no, bez przesady a nie chciałaś pójść do pani Grażyny Imbierowicz?
pierwszy raz slysze o tej kobiecie moze kiedys sie do niej wybiore,
chociaz mam nadzieje,ze w tym tyg. znalazlam swojego fryzjera idealnego.
ja dotychczas z moimi kreconymi wlosami chodzilam do agnieszki z trendow na polwiejskiej.fantastyczni e mnie obcinala (sama ma krecone wlosy),wiec wie w czym rzecz.niestety kiedy ostatnio tam dzowonilam,zeby sie do niej umowic okazalo sie,ze ona juz tam nie pracuje, a pani w recepcji nie wiedziala gdzie teraz mozna ja namierzyc.a szkoda,bo byla swietna.zatem teraz szukalam czegos nowego i padlo na p.Grzegorza
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:33   #4806
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
pierwszy raz slysze o tej kobiecie moze kiedys sie do niej wybiore,
chociaz mam nadzieje,ze w tym tyg. znalazlam swojego fryzjera idealnego.
ja dotychczas z moimi kreconymi wlosami chodzilam do agnieszki z trendow na polwiejskiej.fantastyczni e mnie obcinala (sama ma krecone wlosy),wiec wie w czym rzecz.niestety kiedy ostatnio tam dzowonilam,zeby sie do niej umowic okazalo sie,ze ona juz tam nie pracuje, a pani w recepcji nie wiedziala gdzie teraz mozna ja namierzyc.a szkoda,bo byla swietna.zatem teraz szukalam czegos nowego i padlo na p.Grzegorza
Podejrzewam, że ktoś by tu wiedział, gdzie teraz pracuje pani Agnieszka trzymam kciuki za powodzenie akcji a masz w miarę aktualne zdjęcie swojej fryzurki? Przepraszam za męczące pytania
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:20   #4807
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że ktoś by tu wiedział, gdzie teraz pracuje pani Agnieszka trzymam kciuki za powodzenie akcji a masz w miarę aktualne zdjęcie swojej fryzurki? Przepraszam za męczące pytania
poniewaz jestem gapa i nie umiem wkleic zdjecia tutaj,to podsylam link. generalnie to te swoja 'fryzurke' tworze myjac wlosy (codziennie), rozczesujac je i pozniej pozwalam im naturalnie schnac.i to by bylo na tyle tej filozofii.
i na koniec link:


Edytowane przez rudziaczeq
Czas edycji: 2011-04-13 o 12:58
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 08:15   #4808
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
poniewaz jestem gapa i nie umiem wkleic zdjecia tutaj,to podsylam link. generalnie to te swoja 'fryzurke' tworze myjac wlosy (codziennie), rozczesujac je i pozniej pozwalam im naturalnie schnac.i to by bylo na tyle tej filozofii.
Aleee ładnie, to naturalny kolor? za rozczesywanie włosów KONIECZNIE chodź do nas na wątek dla kręconowłosych link w moim podpisie, poczytaj najpierw podpięte info z pierwszej strony (jeśli byś miała jakieś pytania to śmiało dawaj PW). Zobaczysz co potrafią Twoje włoski tak naprawdę a zachęta TU - to moje i ich zmiana w 3 miesiące przy odpowiedniej pielęgnacji...zobaczymy co będzie dalej, bo czekam na więcej. Koniec OT.
Koleżanka zapisała się do MONO, jutro ma wizytę. Zdam relację za nią dziewczyna ma długie, gęste, grube i kręcone włosy a chce szaleństwo zrobić...podejrzewam, że np wygoli jeden bok dam znać.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-04-14 o 15:04
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 18:21   #4809
Wikkori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam ponownie.
Byłam w poniedziałek w saloniku Królowa Saby. Z jednej strony - osiedlowa dziupla, z drugie strony - do maja zero wolnych terminów, a przez łącznik do kosmetyczki/fryzjerki co rusz zaglądała jakaś "znajoma pami".
Widać, że mają wiele stałych klientek.
Jestem zachwycona moim nowym kolorem! Nie powiem jak się nazywa bo farba została wybrana dość autorytarnie do mojego obecnego odrosta. Po jakiś 25 minutach kolor chwycił, a był sprawdzany "jak nasiąka" coś ze 3x

Dałam się tez podciąć - żadnych szaleństw, więc nie wypowiadam się o sztuce fryzjerskiej. Cieszę się, że fryzjerka w lot chwyciła jak to jest mieć włosy do ramion z dziećmi i praca biurową. Jeśli wiecie co mam na myśli...
Bardzo sympatycznie spędziłam czas
Widać, że COŚ ze swoimi włosami zrobiłam ;P

Edytowane przez Wikkori
Czas edycji: 2011-04-12 o 18:23
Wikkori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 18:40   #4810
Narvaniec
Raczkowanie
 
Avatar Narvaniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ale bym chciała takie kręcone włosy jak niektóre z Was... A tu ni kręcone, ni proste no nic nie będę narzekać! :P

Zapisałam się do Adama na czwarteeeek!! dzięki uprzejmości jednej z Was i sprzyjającym okolicznościom
Już się doczekać nie mogę!!!
Narvaniec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 18:49   #4811
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Narvaniec Pokaż wiadomość
Ale bym chciała takie kręcone włosy jak niektóre z Was... A tu ni kręcone, ni proste no nic nie będę narzekać! :P

Zapisałam się do Adama na czwarteeeek!! dzięki uprzejmości jednej z Was i sprzyjającym okolicznościom
Już się doczekać nie mogę!!!
Ni proste ni kręcone? pokaż...kto wie czy nie są NAPRAWDĘ kręcone trzeba tylko trochę odpowiedniej pielęgnacji i wysiłku dobra, bo mnie ktoś zaraz zjedzie, że OT ciągnę jak coś to pisz na PW.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 20:03   #4812
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

a propos,kreconych wlosow.postanowilam posluchac Twojej rady i kupilam dzis sobie (tzn zamowilam przez neta) szampon do wlosow kreconych (keidys mialam serie Nivea wlasnie do loczkow,ale to bylo dno),mam nadzieje,ze to bedzie kolejny krok a przod,bo postanowilam bardziej o moje loki zadbac
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 22:18   #4813
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
ja w październiku płaciłam 90 zł za samo ścięcie. (moje włosy sklasyfikowane są chyba jako średnie.
chociaż nie rozumiem tego różnicowania cen cięcia w zależności od długości - im dłuższe, tym więcej się płaci. przecież niekiedy krótka fryzura wymaga więcej zaangażowania fryzjera i pracy niż samo podcięcie końcówek włosów do pasa.. chyba, że chodzi o ilość zużytych kosmetyków do mycia, ale to trochę moim zdaniem byłoby bez sensu..
wiecie jak to jest?)


Faktycznie czasami więcej się fryzjer natrudzi przy krótkich włosach...Jednak dłuższe włosy oznaczają większe koszty. Po pierwsze dużo więcej ciepłej wody i ścieków, do tego krótkie włosy suszy się nawet 5 razy szybciej niż długie więc dochodzi zużycie prądu. Kosmetyków też zużywa się więcej. Zwłaszcza tych przed modelowaniem. Głównie jednak chodzi o prąd i wodę....oraz czas. Modelowanie krótkich włosów trwa kilka minut, długich nie dość, że się namacham to jeszcze trwa 3 razy tyle.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:54   #4814
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Hej Dziewczyny!
Ja mam pytanie odnośnie monohair. Zobaczylam w cenniku że cięcie na długich włosach kosztuje 80zł (to przeżyję) ale modelowanie 60zł czyli mam rozumieć że aby nie wyjśc z tamtego salonu z mokrą głową to muszę zapłacić 140zł? czy może to modelowanie jest wliczone w cene tych 80zł a to 60zł to jest wtedy gdy chcę tylko modelować włosy. Oświećcie mnie prosze
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:05   #4815
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez monoika Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Ja mam pytanie odnośnie monohair. Zobaczylam w cenniku że cięcie na długich włosach kosztuje 80zł (to przeżyję) ale modelowanie 60zł czyli mam rozumieć że aby nie wyjśc z tamtego salonu z mokrą głową to muszę zapłacić 140zł? czy może to modelowanie jest wliczone w cene tych 80zł a to 60zł to jest wtedy gdy chcę tylko modelować włosy. Oświećcie mnie prosze
Hej! Wczoraj moja koleżanka z pracy była w Mono u Bartka. Ma długie, kręcone włosy. Podcinała je i z tego co wiem, na koniec Bartek wysuszył włosy dyfuzorem i jakoś ułożył, potraktował spray'em Zapłaciła 80pln. Może najbezpieczniej będzie jak tam zadzwonisz i zapytasz podejrzewam, że nie dopłacisz tych 60pln, to w sytuacji gdy ktoś przyjdzie TYLKO wymodelować, ale może się mylę. Daj znać.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:24   #4816
monoika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z otchłani internetu/Wawa
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Hej! Wczoraj moja koleżanka z pracy była w Mono u Bartka. Ma długie, kręcone włosy. Podcinała je i z tego co wiem, na koniec Bartek wysuszył włosy dyfuzorem i jakoś ułożył, potraktował spray'em Zapłaciła 80pln. Może najbezpieczniej będzie jak tam zadzwonisz i zapytasz podejrzewam, że nie dopłacisz tych 60pln, to w sytuacji gdy ktoś przyjdzie TYLKO wymodelować, ale może się mylę. Daj znać.
Dziękuję bardzo za odpowiedź Po prostu zadzwonię i zapytam ile mniej więcej będzie mnie to kosztowało. Zdam relację z wizyty
monoika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:35   #4817
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać po! A będziesz mogła zdjęcia zrobić?
bylam,przezylam. most chyba nie bedzie potrzebny
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:44   #4818
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
bylam,przezylam. most chyba nie bedzie potrzebny
Poka, poka i opisz co i jak
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:45   #4819
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

zdjecia podesle Ci na priv za moment,a tutaj opisze co i jak
generalnie na poczatku ciezko bylo mi tam trafic,bo nie bylo zadnej tablicy.ale zadzownilam tam i spytalam sie dokladnie jak mam dojsc (okazalo sie,ze bylam na miejscu,bo salon miesci sie w prywatnym domu,tylko trzeba wejsc z boku po schodkach).
sam zabieg rozpoczal sie standardowo od mycia wlosow.myl mi je jakis mlody chlopak z ciemnymi wlosami(a ze ja bardzo lubie jak ktos mi "dziala' przy wlosach i je masuje,to ta czesc sie mi podobala) pozniej zasiadlama na fotel i przyszedl p.Grzegorz. Pytal sie tylko,czy mam jakies wyrazne zyczenia,wiec zgodnie z prawda powiedzialam,ze chce zostawic moje loki i sprawic,zeby z tylu glowy tez sie krecily,a nie byly takie przyklapniete i plaskie jak dotychczas. p.Grzegorz uswiadomil mnie,ze "plaskosc" moich wlosow jest spowodowana zapewne zlym cieciem,ale da sie to nadrobic. wzial sie do roboty.ciął, ciął i ciął. efektem jest mocne skrócenie moich włosów. Po wlasciwym cieciu przeszlam do pani,ktora delikatnie mi wysuszyla wlosy na dyfuzor i popsikala jakims sprayem.Powiedziala tez,ze mam swietny kolor wlosow
generalnie nie wiem czy tego sie spodziewalam.zobaczymy tez,jak wlosy beda sie ukladaly jutro. a,i zaplacilam za calosc 90zl (plus 22zl za taxi,bo kompletnie nie wiedzialam gdzie jest ulica soltysia)
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 18:42   #4820
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam,
Od maja będę poszukiwała dziewczyn z długimi włosami (minimum parę cm za ramiona i bez cieniowania na początek) na podcięcie końcówek jako modelki do szkoły fryzjerskiej. Uczniowie są na drugim semestrze nauki. Usługa oczywiście jest za darmo i obejmuje mycie z maską lub kuracją regenerującą, podcięcie końcówek i modelowanie, loki, prostowanie itp. Nad wszystkim czuwam cały czas i poprawiam w razie takiej konieczności. Modelki potrzebne będą w większej ilości więc wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszam i proszę o przesłanie na priv e-maila do kontaktu. Zjazdy odbywają się w weekendy więc można sobie zrobić fryzurę na sobotnie popołudnie lub niedzielę Lokalizacja: ścisłe centrum Poznania.

Od września dojdzie zwykłe strzyżenie i różnego rodzaju koloryzacje. Stałe modelki mogą liczyć na systematyczne zabiegi regenerujące i darmową likwidację odrostów Kto wie, może dzięki temu znajdziecie tego wymarzonego fryzjera?...I wcale to nie będzie jakiś oblegany, drogi "mistrz" tylko uczeń, który z pasją uczy się zawodu Od września będzie również możliwość zapisania się na stałe do konkretnego ucznia i systematyczne poddawanie się zabiegom podczas weekendowych zjazdów.

Jeżeli same nie jesteście zainteresowane to zapytajcie może znajomych, które mają długie włosy czy nie chciałyby skorzystać z takiej usługi. Na maj i czerwiec będę w sumie potrzebowała ok. 30-40 osób. Od września będzie to już większa liczba i bardziej zaawansowane usługi.

Zaznaczam, że są to dorośli uczniowie (szkoła policealna) i czas usługi jest nieco dłuższy niż standardowo, jednak chcąc nie chcąc muszą się przykładać do strzyżenia, gdyż są z tego surowo przeze mnie oceniani, więc brak pośpiechu wyjdzie modelkom na plus.

Wszystkie usługi są bezpłatne. Mile widziane słodycze w ramach napiwku

Pozdrawiam
A.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2011-04-16 o 18:45
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 18:24   #4821
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Witam,
Od maja będę poszukiwała dziewczyn z długimi włosami (minimum parę cm za ramiona i bez cieniowania na początek) na podcięcie końcówek jako modelki do szkoły fryzjerskiej. Uczniowie są na drugim semestrze nauki. Usługa oczywiście jest za darmo i obejmuje mycie z maską lub kuracją regenerującą, podcięcie końcówek i modelowanie, loki, prostowanie itp. Nad wszystkim czuwam cały czas i poprawiam w razie takiej konieczności. Modelki potrzebne będą w większej ilości więc wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszam i proszę o przesłanie na priv e-maila do kontaktu. Zjazdy odbywają się w weekendy więc można sobie zrobić fryzurę na sobotnie popołudnie lub niedzielę Lokalizacja: ścisłe centrum Poznania.

Od września dojdzie zwykłe strzyżenie i różnego rodzaju koloryzacje. Stałe modelki mogą liczyć na systematyczne zabiegi regenerujące i darmową likwidację odrostów Kto wie, może dzięki temu znajdziecie tego wymarzonego fryzjera?...I wcale to nie będzie jakiś oblegany, drogi "mistrz" tylko uczeń, który z pasją uczy się zawodu Od września będzie również możliwość zapisania się na stałe do konkretnego ucznia i systematyczne poddawanie się zabiegom podczas weekendowych zjazdów.

Jeżeli same nie jesteście zainteresowane to zapytajcie może znajomych, które mają długie włosy czy nie chciałyby skorzystać z takiej usługi. Na maj i czerwiec będę w sumie potrzebowała ok. 30-40 osób. Od września będzie to już większa liczba i bardziej zaawansowane usługi.

Zaznaczam, że są to dorośli uczniowie (szkoła policealna) i czas usługi jest nieco dłuższy niż standardowo, jednak chcąc nie chcąc muszą się przykładać do strzyżenia, gdyż są z tego surowo przeze mnie oceniani, więc brak pośpiechu wyjdzie modelkom na plus.

Wszystkie usługi są bezpłatne. Mile widziane słodycze w ramach napiwku

Pozdrawiam
A.
Oj moja siostra ma takie włosy jakie szukacie, ale wątpie czy dała by ję poczatkującej praktykantcenawet pod okiem fryzjerki, iż ciachnąć dziure jest łatwo i szybko i nawet mistrz tego nie załątwi...............z ato ja chętnie lecz mam krótkie i spalone, bo blond

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2011-04-17 o 18:26
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 22:11   #4822
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Krzywe linie, dziury i postrzępione włosy to nie jest efekt braku umiejętności tylko bycia idiotą, braku pokory w parze z brakiem wiedzy, brakiem szacunku do klienta i bylejakości. Czasem też zmęczenia lub złego samopoczucia niestety, bo fryzjerzy są eksploatowani do granic możliwości. Natomiast jak ktoś robi coś dokładnie i zgodnie z wytycznymi to wynik jego działania powinien być przynajmniej dobry, nawet jeżeli robi to pierwszy raz.

"lecz mam krótkie i spalone, bo blond"
Mam wiele klientek z wręcz platynowym blondem i całkiem zdrowymi, ładnymi włosami. Oczywiście takie włosy wymagają więcej przykładania się do ich pielęgnacji i delikatności w codziennym obchodzeniu się z nimi, ale wcale blond nie oznacza, że włosy muszą być spalone

W razie czego odezwę się
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:01   #4823
ladyjoan
Przyczajenie
 
Avatar ladyjoan
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aktualnie Wrocław :)
Wiadomości: 14
GG do ladyjoan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Anq26, ja mam włosy tak około 20 cm za ramiona i myślę, że mogłabym się odważyć bycia takim królikiem doświadczalnym Skoro o same końcówki chodzi.
Zaraz dostaniesz namiar na priv
__________________
"Now sing your song, just like I do,
Come protest, and prove true"
ladyjoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:07   #4824
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Talking Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

witam a ja miałam kiedyś styczność ze świetnym fryzjerem. miał na imie Piotr i pracował w salonie w green poincie, jak uzbierałam sobie pieniążki po długim zapuszczaniu włosów idę, zadowolona się umówić na wizytę a tu masz! salonu nie ma (art chagale sie nazywał) i już chyba u nich nie pracuje...bo na stronie w stylistach go nie ma, żałuje ze nie zabrałam do niego prywatnych namiarów ale głupio mi tak było prosić co by sobie nie pomyślał..;-)

teraz szukam kogos pilnie tyle się naczytałam ze chętnie bym pojechala gdzieś nawet dzisiaj po pracy moze jest jakas zapalona fryzjerka/fryzjer z "tym czymś" i miłością do fryzjerstwa tutaj na forum co? i chętnie by mnie obstrzygła^^???
moj mail to karolina991@gmail.com
pozdrawiam^^

Edytowane przez karola991
Czas edycji: 2011-04-19 o 09:09
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:36   #4825
Wikkori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Anq26 - wysłałam ci na priva info o mojej siostrze
Zainteresowana Naturalna blondynka, kita dobrą dłoń poniżej ramion, jeśli wiesz co mam na myśli

Ja mam farbowane ciemne i właśnie ścięłam do ramion... Może dopisujesz do edycji wrześniowej???? To pozapuszczam się przez lato
Wikkori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 12:43   #4826
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziękuję za zgłoszenia Z osobami, które zgłosiły się jako modelki na strzyżenie będę się kontaktowała po świętach w celu ustalenia konkretnego terminu.

Równocześnie informuję osoby, które piszą do mnie prywatnie w sprawie zwykłych usług fryzjerskich, że na ten moment nie przyjmuję nowych klientek, a jedynie modelki na bezpłatne usługi dla uczniów do szkół fryzjerskich.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 13:44   #4827
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
zdjecia podesle Ci na priv za moment,a tutaj opisze co i jak
generalnie na poczatku ciezko bylo mi tam trafic,bo nie bylo zadnej tablicy.ale zadzownilam tam i spytalam sie dokladnie jak mam dojsc (okazalo sie,ze bylam na miejscu,bo salon miesci sie w prywatnym domu,tylko trzeba wejsc z boku po schodkach).
sam zabieg rozpoczal sie standardowo od mycia wlosow.myl mi je jakis mlody chlopak z ciemnymi wlosami(a ze ja bardzo lubie jak ktos mi "dziala' przy wlosach i je masuje,to ta czesc sie mi podobala) pozniej zasiadlama na fotel i przyszedl p.Grzegorz. Pytal sie tylko,czy mam jakies wyrazne zyczenia,wiec zgodnie z prawda powiedzialam,ze chce zostawic moje loki i sprawic,zeby z tylu glowy tez sie krecily,a nie byly takie przyklapniete i plaskie jak dotychczas. p.Grzegorz uswiadomil mnie,ze "plaskosc" moich wlosow jest spowodowana zapewne zlym cieciem,ale da sie to nadrobic. wzial sie do roboty.ciął, ciął i ciął. efektem jest mocne skrócenie moich włosów. Po wlasciwym cieciu przeszlam do pani,ktora delikatnie mi wysuszyla wlosy na dyfuzor i popsikala jakims sprayem.Powiedziala tez,ze mam swietny kolor wlosow
generalnie nie wiem czy tego sie spodziewalam.zobaczymy tez,jak wlosy beda sie ukladaly jutro. a,i zaplacilam za calosc 90zl (plus 22zl za taxi,bo kompletnie nie wiedzialam gdzie jest ulica soltysia)
edit: po 2tyg od sciecia zmienilam zdanie. wlosy nie chca w ogole ze mna wspolpracowac,nie ukladaja sie tak jak dotychczas w loki,raczej przypomina to hmm puch. ogolnie mam wrazenie,ze teraz raczej blizej mi z tymi wlosami do kwiatu kalafiora niz do lokow,jakie mialam dotychczas. przez to,ze sie nie ukladaja tak jak bym sobie tego zyczyla (a probowalam juz wieelu sposobow na ich stylizacje,poczawszy od zaniechania naturalnego sposobu suszenia wlosow,poprzez pianki,spray do stylizacji etc), caly czas nosze je teraz upiete.reasumujac-nie jestem zadowolona.jesli ktos jest posiadaczka kreconych wlosow tak jak ja,to odradzam wizyte u pana grzegorza s.
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:22   #4828
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
edit: po 2tyg od sciecia zmienilam zdanie. wlosy nie chca w ogole ze mna wspolpracowac,nie ukladaja sie tak jak dotychczas w loki,raczej przypomina to hmm puch. ogolnie mam wrazenie,ze teraz raczej blizej mi z tymi wlosami do kwiatu kalafiora niz do lokow,jakie mialam dotychczas. przez to,ze sie nie ukladaja tak jak bym sobie tego zyczyla (a probowalam juz wieelu sposobow na ich stylizacje,poczawszy od zaniechania naturalnego sposobu suszenia wlosow,poprzez pianki,spray do stylizacji etc), caly czas nosze je teraz upiete.reasumujac-nie jestem zadowolona.jesli ktos jest posiadaczka kreconych wlosow tak jak ja,to odradzam wizyte u pana grzegorza s.
O kurcze powiedz jak pielęgnujesz swoje włosy, jakie konkretnie kosmetyki używasz, postaram się pomóc w nawilżaniu i stylizacji loków
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 20:43   #4829
Narvaniec
Raczkowanie
 
Avatar Narvaniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Adam Ż. z czesanki, że się tak wyrażę zaliczony muszę powiedzieć, że...
po drobnych konsultacjach, a wstępnie oczywiście po wywiadze i rozmowie o historii włosów, poszedł na całość właściwie miał wizję na mnie, posłuchał moich uwag, co do których był zgodny i ciach...
Zmiana spora, a moje uczucia hmmmm niby mieszane, ale powoli się przyzwyczajam. Ogólnie jestem dość krytyczna co do siebie, więc może powinnam pisać, że otoczeniu bardzo się podoba. Ku mojemu zdziwieniu bardzo bardzo. Sumując opinie wychodzi +

Adam jest pierwszym fryzjerem, który zainteresował się dogłębnie naturą moich włosów, wykorzystał ich potencjał, dobrał fryzurę do wyglądu, proporcji.

Nie chcę zapeszać, ale w tej chwili na górze listy mych ulubionych F
Narvaniec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 20:46   #4830
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Narvaniec Pokaż wiadomość
Adam Ż. z czesanki, że się tak wyrażę zaliczony muszę powiedzieć, że...
po drobnych konsultacjach, a wstępnie oczywiście po wywiadze i rozmowie o historii włosów, poszedł na całość właściwie miał wizję na mnie, posłuchał moich uwag, co do których był zgodny i ciach...
Zmiana spora, a moje uczucia hmmmm niby mieszane, ale powoli się przyzwyczajam. Ogólnie jestem dość krytyczna co do siebie, więc może powinnam pisać, że otoczeniu bardzo się podoba. Ku mojemu zdziwieniu bardzo bardzo. Sumując opinie wychodzi +

Adam jest pierwszym fryzjerem, który zainteresował się dogłębnie naturą moich włosów, wykorzystał ich potencjał, dobrał fryzurę do wyglądu, proporcji.

Nie chcę zapeszać, ale w tej chwili na górze listy mych ulubionych F
A możesz efekt pokazać?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.