Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 09:18   #4921
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Poszłam przedślubnie na wyrównanie koloru do Red Lips na Mickiewicza (do tej pory robiłam tam akryl, ale ustawiłam tam sobie przed ślubem całą kosmetykę + fryzjera). I jestem zachwycona. Kolor jest idealny, jednolity, zniknęły moje rude końcówki i całe włosy były gładziutkie w dniu ślubu - a to było niełatwe zadanie, bo właściwie jedynym ratunkiem dla tak zniszczonych końcówek było ich obcięcie, a tego zrobić nie mogłam (byłyby wtedy za krótkie do upięcia ślubnego).
Tak więc zdecydowanie polecam. Zresztą tak jak wszystko u nich w salonie: przed ślubem zrobiłam depilację pach, była to moja druga depilacja woskiem w życiu, szłam przerażona a wyszło prawie bezboleśnie, a co najważniejsze - zupełnie gładko. Z innego salonu wypuszczono mnie z połową niewydepilowanych włosów i hasłem, że tego się NIE DA dokończyć, bo mam za mocne włosy, taaa. Jednak się dało). Poza pachami zdecydowałam się na przedłużane rzęsy, żel na stopach i akrylowe ozdoby na paznokciach, no ale to już niefryzjerskie tematy. W każdym razie salon dla siebie w Poznaniu już mam.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:17   #4922
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ineczka, a jaka cena za to farbowanie i KTO Ci to robil?
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:45   #4923
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

dałam 130pln (ogólnie za wszystkie usługi tam płacę idealnie tak jak jest w cenniku na ich stronie internetowej). Pan ma na imię Roland, planuję jeszcze przetestować jego strzyżenie, ale to dopiero po tym jak sobie w Łodzi zrobię trwałą.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:53   #4924
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny a co sądzicie o artchagale?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:02   #4925
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

sporo tu bylo o artchagale, nawet na tej stronie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 20:54   #4926
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez wild girrl Pokaż wiadomość
Cześc laseczki!


Wcześniej chodziłam do Galerii Fryzur Dariusza Piskorskiego na Ratajach. Ścinać umie, chociaż nie da sobie nic powiedzieć - ON wie najlepiej. Najgorsze jest jednak jego podejście do klientek. Facet próbuje uwodzić każdą, która sobie na to pozwoli. Ma spory problem z oddzieleniem pracy od własnego libido.
To tyle

Zgadzam się w 100%.
Jego rozbuchane libido jest przerażające!
Mega napastliwy, rzucający dwuznacznymi i niewybrednymi tekstami.
fryzjerski kunszt z resztą też przerażał...
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:28   #4927
Nusia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Anq26 dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź na temat zabiegu Global Keratin.. Udałam się do salonu Global Keratin i jestem zachwycona włoski są gładkie, proste, piękne jeszcze raz dzięki!!
Nusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 23:08   #4928
agnieszka0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Wikkori Pokaż wiadomość
Byłam dziś u p.Mai /Maji?
Trochę podyskutowałyśmy o kolorze i dostałam dokładnie to co zamówiłam Piękne są
+ cięcie z poprawką, bo wyszło z jednej str krócej. Te kosmyki przy brodzie.
Ale w moim przypadku to standard, zawsze są docinane na wyrównanie. Nauczona kilkoma takimi przygodami ZAWSZE dokładnie oglądam się przed wyjściem.

Zaskoczyły mnie dwie rzeczy. Nie jestem taką salonową wyjadaczką ;P
#1 finałowe cięcie na włosach przeciągniętych przez prostownicę. Mam naturalnie mocne, proste włosy i jak zobaczyłam pare idącą z moich włosów, to aż się wzdrygnęłam. ale pewnie teraz taka moda/ technika podcinania
#2 lustra. To trochę śmieszne, wiem, ale w KG mają lustro postawione na ziemi i obejmujące całą sylwetkę. Ja tam wolę tradycyjny stolik pod którym moge schować nogi... Następnym razem przyjdę w spodniach ;P

Wybiorę się ponownie, bo ceny przystępne, po drodze i kolor dokładnie taki, jak chcę. Włos lekko podcięty i tak ułoży się jak chce ;P "na wiatr"
mi naszczescie zawsze pani Marika odradza prostowanie poniewaz moje wlosy sa cienkie i szczotkuje je by dodac im objetosci, co do cen to faktycznie bardzo przystepne, a co do luster to jakos idzie sie przyzwyczaic
agnieszka0203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 14:35   #4929
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez agnieszka0203 Pokaż wiadomość
witam chodze do krzywej grzywy zawsze mam świetnie zrobiony balejaz, oraz podciete koncowki czyli jeden centymetr tak jak chce nie piec jak bylo wczesniej. szczegolnie polecam fryzjerke Marike bardzo sympatyczna i zawsze usmiechnieta inne tez sympatyczne ale trafilam raz do niej i juz nie zamierzam zmieniac
a jak ta Marika wygląda? może ją odwiedzę za miesiąć
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:37   #4930
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

a ja wlasnie wrocilam z Artchagale, mam najladniejszy odcien blondu, jaki kiedykolwiek mi zrobiono, jestem ogromnie zadowolona i zapewne zarzuce tam kotwice na dluzej

nasmialam sie za dziesieciu, wiec z czystym sumieniem polecam Adriana
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 22:45   #4931
agnieszka0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość
a jak ta Marika wygląda? może ją odwiedzę za miesiąć
ma dosc odwazna fryzure jak dla mnie jeden bok wygolony, a drugi dluzszy, ciemne wlosy
agnieszka0203 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 15:11   #4932
bellabimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

witam.
jestem tu nowa, ale chciałabym się podzielić swoimi doświadczeniami.
dość dużo eksperymentuję z włosami i kilka salonów w Poznaniu zwiedziłam.
ostatnie dwa lata chodziła do Mono do Bartka i byłam bardzo zadowolona. zawsze krótka, odważna fryzura, którą Bartek dobierał idealnie. włosy super się układały, kolor również ok.
Chcąc spróbować czegoś nowego trafiła do Łukasza z Czesanki.
Kolor super, włosów nie ścinałam, chciałam trochę zapuścić. Łukasz jest bardzo dokładny i delikatny. Wizyta u niego to przyjemność, ale szukam dalej.
Zapisałam się do studia Bistor na odświeżenie koloru i cięcie. Zdam relację jak było.
bellabimba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:29   #4933
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
a ja wlasnie wrocilam z Artchagale, mam najladniejszy odcien blondu, jaki kiedykolwiek mi zrobiono, jestem ogromnie zadowolona i zapewne zarzuce tam kotwice na dluzej

nasmialam sie za dziesieciu, wiec z czystym sumieniem polecam Adriana

Chloestic ile płaciłaś całość. Generalnie mnie interesuje tylko ciecie ale nie widzę cennika na ich stronie. Pozdrawiam
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 18:50   #4934
gerbber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witajcie,
poszukuję fryzjera, który robi super fryzury ślubne, już w sierpniu biorę ślub :O, może mogłybyście kogoś doradzić?

Pozdrowienia
gerbber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 20:44   #4935
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez juhu84 Pokaż wiadomość
Chloestic ile płaciłaś całość. Generalnie mnie interesuje tylko ciecie ale nie widzę cennika na ich stronie. Pozdrawiam

witaj, maja cennik, ja scinalam dwa tygodnie przed koloryzacja, mam dlugie wlosy, za sciecie placilam 80 zl, za baleyage 200 zl

http://www.artchagale.com.pl/cennik.php


Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 09:52   #4936
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez bellabimba Pokaż wiadomość
witam.
jestem tu nowa, ale chciałabym się podzielić swoimi doświadczeniami.
dość dużo eksperymentuję z włosami i kilka salonów w Poznaniu zwiedziłam.
ostatnie dwa lata chodziła do Mono do Bartka i byłam bardzo zadowolona. zawsze krótka, odważna fryzura, którą Bartek dobierał idealnie. włosy super się układały, kolor również ok.
Ja się w przyszłym tygodniu wybieram. Jak na razie to jedyny fryzjer w Posen do którego wracam
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:58   #4937
halogen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witam wszystkich. Mam problem,ponieważ trafiam na debilnych fryzjerów czy jak oni się nazywają- stylistów. Przetestowałam wiele salonów.Ostatni był diamante.Na początku,gdy ludzi nie mieli to było super.Byłam z 2 miesiąće temu i powiem szczerze,ze w markecie lepiej mnie obsługują.Ceny w miarę ,ale to nie wszystko.Lecą hurtem i denerwujący właściciel,który próbuje udawać,ze się zna. Idę teraz do hair baazar do Piotra. Mam nadzieję ,ze to nie jakiś snob ani piszczący gej. Cena może być wysoka,ale niech mi pięknie dobierze kolor i wyjdzie z pomysłem.. Jakie macie doświadczenia z tym salonem?Proszę o poradę. Pozdrawiam i miłego wieczoru.
halogen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:15   #4938
Dorka_1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Laski bardzo prosze Was o pomoc! Słyszałam ze w Poznaniu jest agencja artystyczna, która robi kwiaty do upiecia we włosy np na śluby, kwiaty wyglądają jak prawdziwe. Podobno są świetni. Może ktoś potrafi mi pomóc i podpowie gdzie można ich znaleźć?
Dorka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:28   #4939
Haftung
Przyczajenie
 
Avatar Haftung
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cześć dziewczyny!

Chciałabym podzielić się uwagami na temat kilku fryzjerów i prosić Was o radę

Coś dawno tu nie zaglądałam ale mam wielki dylemat- muszę iść do fryzjera. Mam krótkie włoski, takie bez pazura, wiecie o co chodzi Chcę coś zmienić-inaczej ściąć. Znacie może kogoś kto zna się na krótszych włosach i do tego ma pomysły, i sprawi że będę świetnie wyglądać?? Zastanawiam się nad Betlejem i nad Posh Studio na Wrocławskiej (polecano mi Bartka). Pytanie tylko czy ich usługi (70-80zł) warte są swojej ceny?? A może macie kogoś innego, kto mi pomoże(ważna też cena)

A jeśli chodzi o uwagi na temat fryzjerów ODRADZAM p. Sarę w studiu Patrycja Lewandowska- bardzo przyjemna babka, można pogadać ale fryzurę mi spieprzyła. Włosy nie dość że nie chcą się układać to wyglądają źle (nie tylko moja opinia). Nienawidzę też jak w cenniku na stronie jest cena, która i tak jest zaniżona bo zapłaciłam więcej. Odradzam więc!
Byłam też wcześniej w salonie Magia- nie jest źle ale bez rewelacji. Ścinała mnie dziewczyna w długich, rudych włosach. Nic szczególnego, nie było źle ale dobrze też nie. Można pójść spróbować.

Nadal poszukuję pana Macieja, grubszy pan koło 40, fajny fryzjer, miło się z nim gawędziło, miał pomysły i byłam zadowolona. Pracował w Krzywej Grzywie ale przed przeniesieniem czyli na ul. Ogrodowej. Jeśli ktokolwiek wie co się z nim dzieje byłabym wdzięczna.

No i teraz dalej zastanawiam się do kogo iść...
Haftung jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 09:43   #4940
halogen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

wiem,że specjalizuje się w krótkich włosach karolina z diamante.Jeśli chodzi o dlugie wlosy to ją odradzam,bo widać ze tego nie czuje.Ona sama ma krótką i mega orinalną fryzurę.Niestyte jak wczesniej pisalam robia szybko i troche hurtowo. Porozmawiać nie mozna bo 5 suszarek chodzi. Ceny w miare chyba. Ja mam długie włosy i tam miejsca nie zagrzałam. Ja idę teraz do hair bazaar nie wiem czy dobrze robię.
halogen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:01   #4941
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez halogen Pokaż wiadomość
Mam nadzieję ,ze to nie jakiś snob ani piszczący gej.
panuj nad słowami. określenie "piszczący gej" podpada pod mowę nienawiści. piszczący hetero by Tobie nie przeszkadzał?
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:06   #4942
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
witaj, maja cennik, ja scinalam dwa tygodnie przed koloryzacja, mam dlugie wlosy, za sciecie placilam 80 zl, za baleyage 200 zl

http://www.artchagale.com.pl/cennik.php


Dzieki nie zauważyłam
tego cennika nawet
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:10   #4943
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

[QUOTE=Haftung;27281756]Cześć dziewczyny!

Chciałabym podzielić się uwagami na temat kilku fryzjerów i prosić Was o radę

Coś dawno tu nie zaglądałam ale mam wielki dylemat- muszę iść do fryzjera. Mam krótkie włoski, takie bez pazura, wiecie o co chodzi Chcę coś zmienić-inaczej ściąć. Znacie może kogoś kto zna się na krótszych włosach i do tego ma pomysły, i sprawi że będę świetnie wyglądać?? Zastanawiam się nad Betlejem i nad Posh Studio na Wrocławskiej (polecano mi Bartka). Pytanie tylko czy ich usługi (70-80zł) warte są swojej ceny?? A może macie kogoś innego, kto mi pomoże(ważna też cena)

Waldek Wagner z GAWW (dąbrowskiego).
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________

Edytowane przez aussie31
Czas edycji: 2011-06-03 o 10:11
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 10:14   #4944
halogen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

są sytuacje,które mają prawo mnie drażnić.Jak widzę gośćia,który nakłada rózową muchę i piszczy jak przy .....a w gruncie rzeczy mało ma wspolnego z towarzystwem gejowskim. Trudno mam taki charakter,ze nie bede sie usmiechać i znosić tego za 300zł. Niektórzy uważają,że są lepszymi artystami wchodząc w pewne role.Ja nikomu nie odradzam takiego fachowca oczywiście. To jest moje skromne zdanie.Mam fajnych kumpli fryzjerów, również są gejami,którzy nie skaczą jak klauny,by podnieść swoje referencje. Tamtemu brakowało(może to nieważne)TALENTU. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam. Po prostu taka jestem. Miłego dnia i szkoda urody na takie emocje.
halogen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 19:42   #4945
Haftung
Przyczajenie
 
Avatar Haftung
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

A ile kosztuje ścięcie u Wagnera? Krótkie włosy?

Słyszałam że jest dobry ale i drogi...
Haftung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 09:57   #4946
malazka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny czy któraś z Was była w salonie K&T na ul. Szczanieckiej?
malazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 15:07   #4947
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

ooo Halogen to zdaj relację ajk bylo w Hair bazzar studio. Ja tam chodziłam ale przestałam bo 3 razy pod rzęd wyszłam zła. Raz fryzura mi się rozwaliła po godzinie, drugi raz facet strasznie mnie ciągnąl przy rozczesywaniu i mial pretensje że mi się tak wlosy plączą a nie nałożył żadnej odzywki, trzeci raz facet zrobił mi fale a miały być proste, wymodelowane na szczotkę. Tu już wprost powiedziałam że jest do dupy, to jeszcze mi mówil czy teraz jest wystarczająco prosto czy ma przynieść żelazko.......... ale nie byłam u Piotra, tylko u fryzjerów tam pracujących za każdym razem u innego.
także napisz wrażenia bo też chcę ladną koloryzacje zrobic i nie wiem gdzie. chcę ładny blond. myslalam o ombre ale jednak żal mi końcówek na takie rozjasnianie.

Edytowane przez Gwiazda Wieczorna
Czas edycji: 2011-06-04 o 15:15
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 14:25   #4948
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

"ostatnie dwa lata chodziła do Mono do Bartka i byłam bardzo zadowolona. zawsze krótka, odważna fryzura, którą Bartek dobierał idealnie. włosy super się układały, kolor również ok....................... ...<>.........., ale szukam dalej."

Czegoś tutaj nie rozumiem, piszesz, że fryzura dobrana idealnie, włosy się układały, kolor super....to po co szukasz dalej i kombinujesz u innych fryzjerów?!

Zdradzę Ci w tajemnicy, że u fryzjerów jest tak, że jak mają stałą klientkę, dla której się starają, naginają terminy byle ją obsłużć i ona jest bardzo zadowolona z efektów, ale nagle znika i chodzi po innych fryzjerach dla odmiany...to jak będzie się chciała "przeprosić" ze starym fryzjerem to on zazwyczaj nie ma miejsca baaaaaaaardzo długo. Nikt nie lubi być tak traktowany.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 15:45   #4949
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Haftung Pokaż wiadomość
A ile kosztuje ścięcie u Wagnera? Krótkie włosy?

Słyszałam że jest dobry ale i drogi...
Co prawda dawno nie byłam w GAWW ale gdy tam chodziłam to za cięcie długich włosów płaciłam 90 zł. Czyli krótkie może z 70??Najlepiej zadzwonić zapytać w necie znajdziesz ich stronę bez problemu, ale licz się z tym, że do Waldka troszkę poczekasz niestety.
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:30   #4950
bellabimba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
"ostatnie dwa lata chodziła do Mono do Bartka i byłam bardzo zadowolona. zawsze krótka, odważna fryzura, którą Bartek dobierał idealnie. włosy super się układały, kolor również ok....................... ...<>.........., ale szukam dalej."

Czegoś tutaj nie rozumiem, piszesz, że fryzura dobrana idealnie, włosy się układały, kolor super....to po co szukasz dalej i kombinujesz u innych fryzjerów?!

Zdradzę Ci w tajemnicy, że u fryzjerów jest tak, że jak mają stałą klientkę, dla której się starają, naginają terminy byle ją obsłużć i ona jest bardzo zadowolona z efektów, ale nagle znika i chodzi po innych fryzjerach dla odmiany...to jak będzie się chciała "przeprosić" ze starym fryzjerem to on zazwyczaj nie ma miejsca baaaaaaaardzo długo. Nikt nie lubi być tak traktowany.
zgadzam się, ale taką już mam naturę poszukiwacza, i lubie eksperymentować. jedyne co mogę zarzucić bartkowi to jego "humory". za każdym razem w zależności od nastroju jest się inaczej traktowanym.
bellabimba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.