Trądzik - cz. 3 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-04, 20:53   #1951
Mante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cześć, dziewczyny, wróciłam!
Uff, ponad godzinę czytałam, co tutaj przez te dwa tygodnie napisałyście
gogela, to miasto, niedaleko którego byłam, nazywa się Trogir A na Korculi byłam w Zavalaticy, ale to taka wiocha była. Split i Dubrovnik rzeczywiście są bardzo ładne, w ogóle cała Chorwacja, moja rodzina zresztą od kilku lat jeździ tylko tam i tacy są wszyscy zachwyceni, że nigdzie indziej nie chcą

A co do cery, to sama nie wiem. Chyba im jest lepiej, tym więcej bym chciała, bo nie mam właściwie na co narzekać, przez dwa tygodnie jeden właściwie mi pryszcz wyskoczył, mam jeszcze trochę zaskórników, ale nie za dużo. Buzia prawie całkiem gładka, ale co z tego, jeśli mam tyle przebarwień, że wyglądam, jakbym dalej miała trądzik Nie wiem, o co chodzi z tą skórą, goi mi się wszystko tak długo, że mam czasem wrażenie, że do końca życia się nie zagoi. I w ogóle te plamki niektóre, to wcale już nie pamiętam, skąd się wzięły, a się paskudne trzymają już któryś miesiąc.
No, więc teraz zaczynam z nimi walkę, z nadzieją, że chociaż pryszczy (pryszczów, nie umiem tego nigdy odmienić) się jako tako pozbyłam :P
W tym tygodniu robię peeling migdałowy, próbowała któraś kiedyś?
Pozdrawiam
Mante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:54   #1952
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 3


Dziękuję wam bardzo za zainteresowanie się kwestią moich włosów. Spisałam wasze rady i może uda mi się uratować tę resztę (ok. 1/3), która mi została. Będę informować.

kasiam - dobrze, obiecuję że będę informować. Na badanie wiem, że muszę iść, bo na zakrzepicę żył dolnych wolałabym się nie pisać. Po prostu odwlekam to ile mogę, bo boję się strasznie.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
klask i:
Ja coś takiego poczułam, jak wysterylizowałam dwa na wpół bezdomne kocurki (z mojego linka w podpisie), takie spełnienie W takich chwilach trądzik to pikuś, człowiek czuje się jak all-american hero Mógłby góry przenosić
Dokładnie
btw. wysterylizować kotka?! za chiny...

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Też mi wypadają i w zasadzie nic nie pomaga, jak skończy mi się wszystko, co biorę w tej chwili na trądzik, to spróbuję Vitapilu, bardzo dobrze działa na wypadanie, ale zawiera tą paskudną, syntetyczną wit. b12...
Ja na pewno nie zdecyduję się na nic z B12. Wysypuje mnie po wszyściutkich suplementach, które mają ją w składzie (pojawia się pełno małych krostek na dolnej części twarzy), probiotykach, a nawet zwykłych jogurtach zawierających jej śladowe ilości.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 22:57   #1953
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Dokładnie
btw. wysterylizować kotka?! za chiny...

Ja na pewno nie zdecyduję się na nic z B12. Wysypuje mnie po wszyściutkich suplementach, które mają ją w składzie (pojawia się pełno małych krostek na dolnej części twarzy), probiotykach, a nawet zwykłych jogurtach zawierających jej śladowe ilości.
Znaczy oczywiście nie własnoręcznie, co nie oznacza, że nie chcę tego robić w przyszłości

To nieźle, ja myślałam, że tylko syntetyczna z tabletek powoduje wysypy.

A co do micela, to ja używam Ziajowego Sopot Spa, jest tani i świetny
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:34   #1954
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja uzywam Biodermy i uwielbiam , ale fakt- drooogi :O

Nie wytrzymam. No nie wytrzymam..
Bylam na wyjezdzie 2-dniowym z chlopakiem. Makijaz (mineralny), normalnie zmylamwieczorem, choc nie tak dokladnie jak robie to w domu (czyli razem z lekkim peelingiem, maseczka) bo jednak wstydze sie odslaniac tego wszystkiego, psychicznie tego nie zniose.
I dzisiaj 4 nowe ropne pryszcze, czerwone, zaognione.
Jutro kupuje Diane, a do tego chyba zdecyduje sie tez na ponowną kurację Izo, tylko w b. malych dawkach (tak z 5 mg na dzien, a nie 40 jak kiedys) zeby uniknąc jeszcze wiekszego porostu wlosow w niepozadanych miescach. No juz doslownie nie mam czego sie 'chwycic' -__- Tylko nie mam pojecia jak zdobyc recepte

A co do wypadania wlosow to temat tez mam przerobiony wzdluz i w szerz, wlasnie po Izotretinoinie zostalo mi polowe wlosow, a przez moje zachwiania hormonalne chyba wypadnie druga polowe. Wyciagam kilka garsci codziennie, od nie pamietam kiedy. Choc ostatnio jest duzo lepiej i w zwiazku z tym polecam:
-szampon Nizoral
-mikroelementy najlepiej w formie chelatu (drogie ale najlepieuj przyswajalne)
mi od tych dwóch czynników, po ok tygodniu z ok300 włosow wypadajacych podczas kąpieli, nagle zostawało w rece 10-12... Teraz juz znowu troche wiecej ale to pewnie dlatego ze zafarbowalam bo juz nie moglam na nie patrzec.
Nizoral pewnie duzo zdzialal- lupiezu nie mam nic a nic ale moze ze skora glowy cos bylo nie tak.
dodatkowo bardzo polecam:
- Seboradin Niger Lotion taki rózowy, albo bardziej skondensowane są ampułki
-wymieniona juz maseczka z oleju rycynowego i zoltka. Tylko ze przy pierwszym jej nałozeniu jednorazowo wypada mi ok 5x wiecej wlosow niz normalnie. Ale pozniej juz to sie normuje. Pierwszy raz jak zrobiłam tą maseczka, jak bylam na Tetralysalu to przez 2-3 miechy po jej zrobieniu wypadaly mi moze ze 2 wlosy przy kąpieli!!
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 11:55   #1955
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ewuska a Ty badalas hormony? Poza tym dziewczyny wyżej pisały, że przy mineralnym makijazu moze byc wysyp.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:24   #1956
kotburyy
Raczkowanie
 
Avatar kotburyy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 82
Dot.: Trądzik - cz. 3

A ja teraz chodzę na zabiegi laserem i lampą. Jestem po 3 zabiegu i na razie bez zmian, oprócz tego, że po każdym miałam wszystko przysuszone (wiadomo, że za mało ). Dlatego nie mogę się już doczekać efektów, bo to jest moja ostatnia nadzieja
kotburyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 21:40   #1957
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik - cz. 3

niczka87, taak, hormony mam w normie ale jestem pewna ze mam zbyt wrazliwe receptory na normalne stezenie hormonow bo mam klasyczke objawy zaburzen (lysienie androgenowe, tradzik, hirsutyzm). Poza tym mam pco. Musze sie jakos ratowac, a do konca i tak nie wylecze.
A mineralow juz uzywam z pol roku i wysypu nie mialam

Ogolnie jakos bardzo schnie mi skora na tej Yasminelli. Na dekoldzie sie mega sciąga po kąpieli, na ramionach sypie, a twarz mam jakbym byla codziennie po kwasach. Wokol oczu jest wrecz taka twarda otoczka która co jakis czas sie sypie. Ale nie martwie sie tym, przynajmniej łojotok sie zmniejszyl.
Przegladałam dzisiaj foty na kompie i znalazłam jakies zdjecia po-izotekowe (jakies 2 mies po zakonczeniu kuracji, ale i tak tylko polowe dawki wzielam). Juz pamietam jakies zaskórniki zaczely wylazic i łojotok, na foto prawie nic nie widac bo robione telefonem. Choc poizotekowe włoski na brodzie juz sie załapały... Jakosc fatalna, ale kurcze marze o takiej skórze, teraz to jest z 10x gorzej
Pierwsze w delikatnym make-upie minerałami, drugie zupelnie bez, ale na tym to juz jakosc fatalna. Choc przebarwienia widac. Teraz to bym sie nawet nie odwazyla foty strzelic...
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 00:02   #1958
Mante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ewka, ja na tych zdjęciach nie widzę śladu trądziku, ani śladu po trądziku Ale wiem, że jak czegoś nie widać na zdjęciu, to nie znaczy, że tego nie ma, bo sama przy zdjęciach z Chorwacji się natknęłam na jakieś takie swoje z profilu, wiadomo, że podkład miałam, ale i tak, takie gładkie lico, że aż pod największym powiększeniem oglądałam i się nie mogłam nadziwić

Ech, a ja za 3 tygodnie mam wesele, na którym mam być świadkiem, a wyglądam jakoś tak, że aż żal się robi.
Ale dokładnie za tydzień mam mieć @, i przed tabletkami by już był taki sajgon, że bym z domu nie wyszła, a tutaj cisza... oby nie przed burzą Tylko te cholerne przebarwienia, jakby nie to, to już bym była prawie szczęśliwa
Ukręciłam sobie dzisiaj tonik migdałowy, w środę robię peeling, i ogólnie mam zamiar się porządnie złuszczyć
Idę spać, bo kto to widział, o takiej godzinie na forum. A niespanie źle robi na cerę... Niespanie, biały chleb, czekolada, kakao, mleko, ser, frytki, pizza, wycieranie się ręcznikiem, spanie na boku, słońce, świra można dostać!
Mante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 07:00   #1959
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

pewnie pocałunki też a jak tak lubię jak mi Tż buzia policzki, czółko, noos
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:49   #1960
lullaby97
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 599
Dot.: Trądzik - cz. 3

.
__________________
jeszcze są sukienki w mojej szafie, które pachną Twoim 'kocham'...


53-52-51-50

Edytowane przez lullaby97
Czas edycji: 2013-01-01 o 15:54
lullaby97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:24   #1961
Neskaaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 332
Dot.: Trądzik - cz. 3

Dziewczyny, potrzebuję waszej pomocy.
Znacie może tonik oparty na aloesie. Od 3 miesięcy przemywam twarz zwykłym sokiem z aloesem ( który też piję) i zauważyłam, że zaskórniki prawie poszły w cholerę. Są jeszcze, ale jest ich o niebo mniej.
A że wybywam na studia, nie będę brać wielkiej butelki 2litrowej z wyciągiem.
Neskaaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 18:28   #1962
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

Nesia
ziaja ma aloesowy. Ale ja po nim nie widziałąm zadnych efektów i podrażnial. A moze kupic butlę litrową i przelać w mniejszą?

Ja jutro odbiorę Benzacne i sok z aloesu z apteki.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:13   #1963
ToTylkoJaa
Raczkowanie
 
Avatar ToTylkoJaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: brak danych
Wiadomości: 56
Dot.: Trądzik - cz. 3

hej,
mam mały problem, otóż dzisiaj miałam iść do dermatologa, ale z nieznanych mi przyczyn mój dermatolog nie był dzisiaj w pracy! do dej pory używałam rano acne derm a wieczorem differin.
możecie mi coś doradzić żebym stosowała przez ten tydzień czy dwa.
mam na myśli oczywiście coś aptecznego i nie za drogiego.

a tak w ogóle powiem Wam, że właśnie mija rok leczenia tego badziewia i mam już tak serdecznie dość, a to pewnie dopiero początek !!
dzisiaj znowu mi coś wyszło, kurde żebym znała chociaż przyczynę. !!
__________________



"...Samotność to taka straszna trwoga ... "
ToTylkoJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 22:09   #1964
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ewa ja u Ciebie na zdjęciach ine widzę żadnej krostki

Mnie znów wysypało Brak słów

Swoją drogą-planuje sobie zrobić maseczkę aspirynową bo podobno jest świetna na przebarwienia.Niestety mam kilka plamek na policzkach z powodu mojej niepohamowanej skłonności do wyciskania Tylko nie wiem jak taką maseczkę zrobić i jak dbać o buźkę po zabiegu.Bo raczej nalożenie,poczekanie i zmycie nic nie da Poza tym cera może chyba wyglądać po tym nie za ciekawie
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry


Edytowane przez 90agnieszka90
Czas edycji: 2010-09-06 o 22:19
90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 17:20   #1965
Mante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Trądzik - cz. 3

Aga, musisz rozgnieść z 5 aspiryn na proszek i wymieszać z wodą albo jogurtem naturalnym. Lepszy jogurt. Potrzymać ze 20 minut i zmyć. Podobno punktowo taka pokruszona aspiryna też fajnie działa, muszę wypróbować
A potem nie wiem, pewnie pielęgnacja jak normalnie po maseczce, ja po prostu posmaruję kremem nawilżającym (dzisiaj mam zamiar zrobić).
Mante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 18:30   #1966
Neskaaaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 332
Dot.: Trądzik - cz. 3

19agusia91, dzięki Sprawdzę ten z ziaji. Jak zacznie podrażniać to odstawię.

ToTylkoJaa robiłam swego czasu tą maseczkę. Skóra faktycznie trochę się odżywiła ( nie wiem jak to nazwać), ale żeby przebarwienia zniknęły? Nie ma mowy.
Ja po tym jak zmyłam twarz z serka z aspiryną, smarowałam Humektanem, bo strasznie ściągniętą miałam.
Neskaaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 13:05   #1967
Mante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Trądzik - cz. 3

Dziewczyny, a ja dziś robię zakupy na Biochemii Urody, znaczy na razie zakup, bo mam tylko puder bambusowy. I żal mi tych pieniędzy za dostawę tylko dla tego pudru... Co mam sobie jeszcze kupić, doradźcie mi coś fajnego

A, kupię kolorową butelkę za 2,50. Słabo, szukam dalej :P

Edytowane przez Mante
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:09
Mante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:40   #1968
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 3

Mante, a nie myślałaś o jakiś hydrolatach? fajna sprawa-sprawdzają się jako tonik, no i na pewno nie mają jakiś szkodliwych substancji, sama natura
Aha, i przy minerałkach sprawdzają się jako spryskiwacz do pędzli przy nakładaniu na mokro makijażu.


Ja się przerzuciłam na minerały Pixie i jestem bardzo zadowolona. EDM lubiłam, ale przeszkadzało mi to, że intensivy jednak widać na twarzy, mało , ale jednak, za to semi matte-fajne, krycie mniejsze, ale dawało radę, ale za to nie był jakoś supertrwały, nie matowił.

Za to pixie- jak na razie super. wypróbowałam na razie 2 kolorki- i oba mi pasują. Te odcienie są bardzo twarzowe i raczej łatwo trafić z odpowiednim. Są uniwersalne.

Ogólnie co mi się w nich spodobało?

-wydajność-troszku proszku i już jest ładnie
-kolory jak już mówiłam
-matowienie i trwałość
-naturalny wygląd-taki promienny, makijaż nie krzyczy:patrzcie, tapeta na twarzy! jest dyskretny
-myślę, że cena również nie jest zbyt wygórowana-pełny wymiar kosztuje 67zł, ale biorąc pod uwagę wydajność -myślę, że się opłaca

W EDM zawsze dochodziły koszty wysyłki z USA , no i żeby mieć zniżkę trzeba było zamowić co najmniej 5 produktów, a najlepiej więcej. zawsze koszt całej eskapady zawierał się w ok. 100-200 zł- fakt, parę kosmetyków za to miałam, ale jednak to wydatek No a teraz EDM nie wysyła do Polski, niech się wypchają


Pixie to polskie minerałki, na razie dostępne na allegro, ale pani Sylwia ma otworzyć sklep online, więc będzie git
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:42   #1969
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja z Pixie trafić z odcieniem nie mogę. Poza tym, krycie świetne, ładnie wyglądają na buzi, trwałe
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 19:52   #1970
Mante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Trądzik - cz. 3

Dziewczyny, a na tej stronie: http://kosmetyki-mineralne.com/ też płaci się za przesyłkę z USA? Czytałam, i nic tam nie było, tylko normalne opłaty jak za paczkę Poczty Polskiej.
Też się przymierzam do minerałów, zamówiłam sobie próbki EDM z allegro, i jedziemy
Pooglądam te hydrolaty, co mi tam, 15 złotych w tą czy w drugą stronę, już i tak tyle kasy wydałam... Dzięki, Magica
Mante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:53   #1971
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Mante, a nie myślałaś o jakiś hydrolatach? fajna sprawa-sprawdzają się jako tonik, no i na pewno nie mają jakiś szkodliwych substancji, sama natura
Aha, i przy minerałkach sprawdzają się jako spryskiwacz do pędzli przy nakładaniu na mokro makijażu.


Ja się przerzuciłam na minerały Pixie i jestem bardzo zadowolona. EDM lubiłam, ale przeszkadzało mi to, że intensivy jednak widać na twarzy, mało , ale jednak, za to semi matte-fajne, krycie mniejsze, ale dawało radę, ale za to nie był jakoś supertrwały, nie matowił.

Za to pixie- jak na razie super. wypróbowałam na razie 2 kolorki- i oba mi pasują. Te odcienie są bardzo twarzowe i raczej łatwo trafić z odpowiednim. Są uniwersalne.

Ogólnie co mi się w nich spodobało?

-wydajność-troszku proszku i już jest ładnie
-kolory jak już mówiłam
-matowienie i trwałość
-naturalny wygląd-taki promienny, makijaż nie krzyczy:patrzcie, tapeta na twarzy! jest dyskretny
-myślę, że cena również nie jest zbyt wygórowana-pełny wymiar kosztuje 67zł, ale biorąc pod uwagę wydajność -myślę, że się opłaca

W EDM zawsze dochodziły koszty wysyłki z USA , no i żeby mieć zniżkę trzeba było zamowić co najmniej 5 produktów, a najlepiej więcej. zawsze koszt całej eskapady zawierał się w ok. 100-200 zł- fakt, parę kosmetyków za to miałam, ale jednak to wydatek No a teraz EDM nie wysyła do Polski, niech się wypchają


Pixie to polskie minerałki, na razie dostępne na allegro, ale pani Sylwia ma otworzyć sklep online, więc będzie git
Magica, chyba nie brałaś udziału w zamówieniach zbiorowych. Koszt podkładu edm z przesyłką do Polski zamykał się w kwocie dwudziestu paru złotych. Ale fakt, teraz dostęp do edm jest utrudniony, a polski dystrybutor jest stosunkowo drogi. Na szczęście jest mnóstwo równie dobrych, a często i lepszych firm mineralnych, warto szukać czegoś dla siebie. Minerały to zbawienie dla problematycznych cer. Zajrzyjcie na wątek Przed / Po, KLIK. Zapraszam na forum mineralne i mineralne podforum zakupowe
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:21   #1972
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mante Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a na tej stronie: http://kosmetyki-mineralne.com/ też płaci się za przesyłkę z USA? Czytałam, i nic tam nie było, tylko normalne opłaty jak za paczkę Poczty Polskiej.
Też się przymierzam do minerałów, zamówiłam sobie próbki EDM z allegro, i jedziemy
Pooglądam te hydrolaty, co mi tam, 15 złotych w tą czy w drugą stronę, już i tak tyle kasy wydałam... Dzięki, Magica
Hej,nie wiedziałam o tej stronie tak, to polska strona, mi chodziło o tą amerykańską.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t-oczarowy.htm --tu masz opinie o oczarowym hydrolacie. ja nie używałam, ale sadząc po opiniach- wart spróbowania

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Magica, chyba nie brałaś udziału w zamówieniach zbiorowych. Koszt podkładu edm z przesyłką do Polski zamykał się w kwocie dwudziestu paru złotych. Ale fakt, teraz dostęp do edm jest utrudniony, a polski dystrybutor jest stosunkowo drogi. Na szczęście jest mnóstwo równie dobrych, a często i lepszych firm mineralnych, warto szukać czegoś dla siebie. Minerały to zbawienie dla problematycznych cer. Zajrzyjcie na wątek Przed / Po, KLIK. Zapraszam na forum mineralne i mineralne podforum zakupowe
masz rację, zawsze zamawiałam na własną rękę. wydawało mi się, że takie zbiorowe zamówienia to za dużo zachodu, potem i tak trzeba porozsyłać itd. a tak to mam od razu do domu
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:22   #1973
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 3

dziewczyny a mialyscie wysyp po Pixi ???
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:34   #1974
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
masz rację, zawsze zamawiałam na własną rękę. wydawało mi się, że takie zbiorowe zamówienia to za dużo zachodu, potem i tak trzeba porozsyłać itd. a tak to mam od razu do domu
Dawno temu też zamawiałam wyłącznie na własną rękę, ale w ostatnim czasie edm dawał 45% zniżki przy zamówieniach na 12 produktów. Trudno jednej osobie zrobić tak duże zakupy, dlatego zaczęłam korzystać ze zbiorowych. Ale to i tak teraz nieaktualne.

Ale nie żałuję. Zapasy z edm mam spore, poza tym przez te lata zdążyłam odkryć sporo mineralnych marek, które pasują mi bardziej niż edm, a poza tym nie prowadzą zbójeckiej polityki wobec polskiego klienta.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 00:17   #1975
Mante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Trądzik - cz. 3

A ja właśnie wyszperałam, że ci z biochemii urody są z Rybnika! A to moje miasto jest, a ten adres to pięć minut samochodem ode mnie z domu
Znaczy, teraz adres podany na stronie jest w Raciborzu, ten rybnicki chyba był na początku. Ale i tak

Nie wiem, czemu mnie to tak ucieszyło
Mante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:20   #1976
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Trądzik - cz. 3

Mante, uważaj, jeśli chodzi o hydrolaty, bo zdarza się, że skóra reaguje bardzo źle - u mnie tak było, u mojej mamy również. Skóra zareagowała jakby się ją wysmarowało gliceryną - kompletne zapchanie i wysyp, a do tego rumień...
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 11:33   #1977
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Trądzik - cz. 3

Mnie uczulił hydrolat różany z BU
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:14   #1978
Mante
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Trądzik - cz. 3

Darowałam sobie hydrolaty, kupuję oprócz tego pudru tonik BHA/AHA 10% (wiem, że taki hardcore, ale muszę się złuszczać, zobaczymy, co z tego będzie) i żel hialuronowy z pantenolem, żeby to jakoś złagodzić. Co myślicie?
Dzięki dziewczyny za pomoc

Chyba, że znacie coś innego fajnego z BU, co by intensywnie nawilżało... Poczekam jeszcze z zakupami do wieczora, może mi któraś coś doradzi

Edytowane przez Mante
Czas edycji: 2010-09-09 o 12:18
Mante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:28   #1979
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Trądzik - cz. 3

A ja mam pytanie do dziewczyn używających maseczki gruszkowej z Perfecty. W jaki sposób ją zmywacie ? Bo ja zmywając zarówno ciepłą wodą jak i wacikiem musze cholernie mocno trzeć skóre, żeby zeszła
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 13:37   #1980
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Trądzik - cz. 3

a dobre są te z perfecty gruszkowe? ja kiedyś stosowałam ale nie na dłuższą mete.. i nie wiem czy warto wrócić do tego?
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.