Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-20, 09:42   #3361
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie poszłam dziś do roboty, miałam załatwić coś ważnego (tzn, pojechać po cienie do natury), ale na razie mam lenia.

Co kupujemy?
uuu to nie są żarty, to poważne sprawy są
ja nie kupuję nic no chyba że w końcu wezmę się w garść i zmierzę jaki długi karnisz potrzebuję i w końcu go zamówię
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 09:50   #3362
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie poszłam dziś do roboty, miałam załatwić coś ważnego (tzn, pojechać po cienie do natury), ale na razie mam lenia.

Co kupujemy?


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość



A propos - dla fanek GG S. proponuje takie cudo: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P3128004 która pamięta ten serial?

W ogóle podczytuję wasze historie z S. i D. i aż mnie śmiech ogarnia co oni wyczyniają. Ja mocno przystopowałam z kupowaniem w S. odkąd zaczęli mnie traktować jako wroga przy zakupach a konsultantka uważa, że powinnam być jej wdzięczna, że nabiła mi produkty na kasę o próbkach jakichkolwiek mogę zapomnieć, bo przecież jestem tylko klientem Gold. O GoldBoxie (jakieś 4 miniatury za zakupy za 50 zł) to w ogóle nie słyszałam. W tym samym czasie jakieś blogerki i vlogerki dostają od S. paczki z pełnowymiarowymi produktami i wartości 2-3 tysięcy. Przy którejś ankiecie im to napisałam i nagle rozdzwoniły się do mnie telefony z infolinii, nie odbierałam, bo miałam ich dość. To mi napisali maila, że chcą się ze mną skontaktować ale nie odbieram i żebym do nich koniecznie oddzwoniła w dogodnym dla mnie terminie. Pomyślałam, żeby się gonili na drzewo. To tylko zakupy - ile żali na nich wylejemy, tam się nic nie zmieni. Więc traktuję Sephorę dokładnie tak, jak ona traktuje mnie - jakbym wchodziła do spożywczego, brała co mnie interesuje i wychodziła. Zero emocji, zero nastawienia na cokolwiek. Oni tylko udostępniają mi towar, który chcę kupić. A jak wrzucają wam przeterminowane rzeczy do paczek - żądacie przysłania kuriera na ich koszt podkreślając jak bardzo ich postępowanie jest niezgodne z prawem i jak bardzo nie chcą, żebyście robiły im kłopot. To wymaga pewnego rodzaju tupetu, wyszczekania i nieustępliwości, ale da się zrobić.

Przy okazji jeszcze mocniej praktykuję projekt denko - jestem już właściwie spłukana nie tylko z zapasów, ale kończą mi się też rzeczy bieżącego użytku. Jak będą VIP skoczę po krem i maskę Filorga i tyle, nie będę się z nimi pieścić.
power rangers bujałam się w tym czerwonym pamiętam
a co do S to bardzo dobre podejście masz ja tez przestalam już liczyć na cokolwiek od nich fajnego, nie pamiętam kiedy ostatnio w stacjo bylam - pewnie z pół roku temu jak nie dawniej. Mam ich gdzieś

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
uuu to nie są żarty, to poważne sprawy są
ja nie kupuję nic no chyba że w końcu wezmę się w garść i zmierzę jaki długi karnisz potrzebuję i w końcu go zamówię
za powodzenie misji!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 09:52   #3363
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
uuu to nie są żarty, to poważne sprawy są
ja nie kupuję nic no chyba że w końcu wezmę się w garść i zmierzę jaki długi karnisz potrzebuję i w końcu go zamówię
klask i: za wytrwałość
i trzymam kciuki

A ja wymyśliłam sobie alibi dla zakupu kolejnej palety cieni, dowiedziałam się, że od dwóch dni jest w Olsztynie tylko z łóżka mi się wyjść nie chce. Życie jest jednak ciężkie.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:10   #3364
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
klask i: za wytrwałość
i trzymam kciuki

A ja wymyśliłam sobie alibi dla zakupu kolejnej palety cieni, dowiedziałam się, że od dwóch dni jest w Olsztynie tylko z łóżka mi się wyjść nie chce. Życie jest jednak ciężkie.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:14   #3365
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
klask i: za wytrwałość
i trzymam kciuki

A ja wymyśliłam sobie alibi dla zakupu kolejnej palety cieni, dowiedziałam się, że od dwóch dni jest w Olsztynie tylko z łóżka mi się wyjść nie chce. Życie jest jednak ciężkie.
Wyjść czy nie wyjść? Oto jest pytanie .

(Głosuję za opcją numer dwa )
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:16   #3366
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem i od dwóch dni sprawdzają czy aby ich nie kantuję, dostałam zestaw z zupełnie innym kremem niż był w opisie i na fotce ;(
Chodzi o zestaw clinique, dziś uznali reklamację i mam dostać zwrot pieniędzy na kartę. Wolałabym to,co kupiłam.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:23   #3367
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
klask i: za wytrwałość
i trzymam kciuki

A ja wymyśliłam sobie alibi dla zakupu kolejnej palety cieni, dowiedziałam się, że od dwóch dni jest w Olsztynie tylko z łóżka mi się wyjść nie chce. Życie jest jednak ciężkie.


---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Chodzi o zestaw clinique, dziś uznali reklamację i mam dostać zwrot pieniędzy na kartę. Wolałabym to,co kupiłam.
ale masz odesłać? czy zostawić?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 10:23   #3368
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Pamietam ze kiedys o podobny roz pytalas 😁

Ja to wracam do skrupulatnego odkladania denek. Znow sie zasypalam zapasami, a zuzywanie idzie gorzej... wiec besztam sie i sama sobie, a zwlaszcza portfelowi obiecuje poprawe. A pamietam, ze gdy pilnowalam sie z denkami, wszystko jakos tak szybciej schodzilo 😁
Rzodkiewka mnie nie rusza, ale....
Dla mnie ostatni box okazuje sie byc najbardziej trafionym dotychczas ☺
Nawet ten kawalek szmatki znalazl zastosowanie- jest idealny do zmywania masek ☺
Bo wyjątkowo twarzowy jest.
***
Ja wybrałam metodę małych kroków i realne cele.
Nie kupię nic do końca tygodnia.
Obrastam w kosmetyki, a z uwagi na brak zdecydowania, nie wiem czego dziś użyć. To bardzo frustrujące.
***
Mam to samo. Na widok rzodkiewki broszka ani nie drgnie. Natomiast widok brokuła przenosi mnie do czasó kutangowych piątków. Pamiętacie tę tradycję, kultywujecie (od kultyrwatora)?

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Jakbym o sobie czytała ja ostatnio to boję się kupować, bo za dużo stresu to kosztuje

Ostatnio miałam kupę szczęścia.
Przyszła kolejna praczka, tym razem z S., a chłop w domu.
Całe szczęścię, że Aneczka zrobiła co miała zrobić, a tatuś poszedł przebrać pieluszkę przy akopaniamencie wirującej pralki.
Zeszłam na dół, zapłaciłam i... jestem czysta.

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Ręce opadają jak się to wszystko czyta
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dziś nie opłaca się nic kupować, nienawidzę czekać na paczkę przez łikend[COLOR="Silver"]


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Anulaqa te kosztulki za 7 zlociszy z O całkiem fajne
Właśnie do mnie dotarły.
Te S takie duże się wydawały, ale jak założyłam na siebie to nawet mi się spodobały. Ponadto okazuje się, że mam więcej do zrzucenia niż sądziłam.
Jedyne nad czym się zastanawiam to ta koszulka z nadrukiem stolycy. Haha. Kupiłam też Wro, był chyba i Poznań ale nadruk mi się nie podobał. Misiek ma obiekcję do W-wy (pewnie przez cwaniaków z LW), haha, jak go będę chciała wkurzyć, to już wiem co na siebie założę. Jednak zostaje!
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:30   #3369
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX


za boxy, denka, rzodkiewki i zakupy

Ja już po urlopie, ale w pracy mnie tak wykańczają, że nawet na wizaż nie da się znaleźć chwili, a co dopiero przeglądanie sklepów

Wczoraj poszłam do D, bo się okazalo, że siostra zapisała mnie na makijaż Diora. Pani mnie pomalowała, nie namawiała nachalnie do kupna, zapytała się co mi się spodobało, spisała mi produkty. Ale muszę pochwalić, bo przepieknie mnie wykonturowała, nałożyla roświetlacz, róż, no i przepięknie pomalowała cieniami oczy rzęsy średnio, a liczylam wlasnie na kupno tuszu. Chwaliła też podkład, ale jak dla mnie albo za dużo nałożyła albo on taki już jest, bo był mega widoczny, a takich nie lubię
Kupiłam rozświetlacz i róż w jednym
Wzięłam tez mydełko Yope Werbena, bo było w promocji
Aaaa i kupiłam Coco Mademoiselle edp 100 ml, którą i tak miałam kupić, a dały mi promocję -20%, więc wyszło prawie tak samo jak w internetowych perfumeriach
Z gratisów dostałam saszetki podkładu, kremu, próbkę The One D&G nowej wersji, kosmetyczkę EL z mini podkładem DW, mini korektorem, mini kremem DayWear nawilżającym i szminką, a od pani z Diora dostałam miniaturkę nowej Miss Dior z bransoletką
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2017-10-20 o 10:32
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:32   #3370
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dobry

Niestety, ja zamówiłam z wyprzy GUERLAIN Météorites Voyage i anulowali mi zamówienie, napisałam do nich, a oni, że produkt nie dostępny, ale jak kupowałam to przecież był nic już wiecej na wyprzy nie kupiłam, bo mnie wkurzyli
Ja mam 260 zł zablokowane na karcie od poprzedniego wtorku za anulowane zamówienie kasa jest a jej wydać nie można, no bezsens.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:33   #3371
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
szczególnie jak się kupuję za parę grosików z kodami w listopadzie mogliby dać fajny kodzik, po 10-tym
Dokładnie
Wolałabym, żeby na razie nie rzucali fajnymi kotami tak mi fajnie idzie niekupowanie

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie poszłam dziś do roboty, miałam załatwić coś ważnego (tzn, pojechać po cienie do natury), ale na razie mam lenia.

Co kupujemy?


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
uuu to nie są żarty, to poważne sprawy są
ja nie kupuję nic no chyba że w końcu wezmę się w garść i zmierzę jaki długi karnisz potrzebuję i w końcu go zamówię
za karnisz

Ja muszę coś wykombinować do przedpokoju zamiast PRLowskiego wieszaka na kurtały ale nie mam koncepcji
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 10:34   #3372
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dzwoń! Wątek czeka na newsa !
Jeszcze kuriera nie było. Maksymalnie do 12 powinien się pojawić. Czekamy

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale jak cudnie pachną Szanelkowe kosmetyki
A to prawda
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:35   #3373
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Współczuję przeżyc z D i S ja chyba jednak wolę stacjonarne sklepy...

Aaaa zapomniałam się pochwalić na Fuercie kupiłam sobie perfumy oczywiście La petite robe noir Black Perfecto
i w środę zamówiłam świąteczne kulki Guerlain na Feelunique
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2017-10-20 o 10:36
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:35   #3374
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
dokładnie sama prawda

Wszyscy chwalą pod niebiosa ten kultowy puder Luary a mnie dziad zapycha
A nie mów, bo ja kończę prasowańca MUFE i teraz otworzę albo Laurę albo Sensai.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:37   #3375
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Chodzi o zestaw clinique, dziś uznali reklamację i mam dostać zwrot pieniędzy na kartę. Wolałabym to,co kupiłam.
No ja też chciałąm ten niebieski kremik ale w sumie ładnie się zachowali mogi to odebrać kurierem i zwrócić kasę w ciągu 30 dni jak to robi wiele firm.
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:37   #3376
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Mnie z pielęgnacji najbardziej odpowiada EL Daywear i Biotherm Accelerated. Uwielbiam te kremy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:38   #3377
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Chodzi o zestaw clinique, dziś uznali reklamację i mam dostać zwrot pieniędzy na kartę. Wolałabym to,co kupiłam.
dobre i to
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:41   #3378
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Miałam wszystko z tej serii i uważam, że krem na początku sprawia wrażenie, że coś robi - im dalej w sloiczek, tym efekt mniejszy. IMO nie warty 260 zł, bo to taki zwykły krem. Maska w tubce z tej serii też raczej słaba - do codziennego używania na noc raczej niż jako supernawilżenie.



oj robi robi
Ja się wyleczyłam z masek GG, pianki mi w ogóle nie podeszły. Z masek lubię tylko białą i fioletową, czarna jest ok, ale nie taki efekt za taką kasę - różowa Origins bije ją na głowę.

A propos - dla fanek GG S. proponuje takie cudo: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ajaca/P3128004 która pamięta ten serial?

W ogóle podczytuję wasze historie z S. i D. i aż mnie śmiech ogarnia co oni wyczyniają. Ja mocno przystopowałam z kupowaniem w S. odkąd zaczęli mnie traktować jako wroga przy zakupach a konsultantka uważa, że powinnam być jej wdzięczna, że nabiła mi produkty na kasę o próbkach jakichkolwiek mogę zapomnieć, bo przecież jestem tylko klientem Gold. O GoldBoxie (jakieś 4 miniatury za zakupy za 50 zł) to w ogóle nie słyszałam. W tym samym czasie jakieś blogerki i vlogerki dostają od S. paczki z pełnowymiarowymi produktami i wartości 2-3 tysięcy. Przy którejś ankiecie im to napisałam i nagle rozdzwoniły się do mnie telefony z infolinii, nie odbierałam, bo miałam ich dość. To mi napisali maila, że chcą się ze mną skontaktować ale nie odbieram i żebym do nich koniecznie oddzwoniła w dogodnym dla mnie terminie. Pomyślałam, żeby się gonili na drzewo. To tylko zakupy - ile żali na nich wylejemy, tam się nic nie zmieni. Więc traktuję Sephorę dokładnie tak, jak ona traktuje mnie - jakbym wchodziła do spożywczego, brała co mnie interesuje i wychodziła. Zero emocji, zero nastawienia na cokolwiek. Oni tylko udostępniają mi towar, który chcę kupić. A jak wrzucają wam przeterminowane rzeczy do paczek - żądacie przysłania kuriera na ich koszt podkreślając jak bardzo ich postępowanie jest niezgodne z prawem i jak bardzo nie chcą, żebyście robiły im kłopot. To wymaga pewnego rodzaju tupetu, wyszczekania i nieustępliwości, ale da się zrobić.

Przy okazji jeszcze mocniej praktykuję projekt denko - jestem już właściwie spłukana nie tylko z zapasów, ale kończą mi się też rzeczy bieżącego użytku. Jak będą VIP skoczę po krem i maskę Filorga i tyle, nie będę się z nimi pieścić.
Niestety masz rację, ja od wakacji miałam 4 zamówienia niezgodne z opisem, za kazdym razem trzeba się tłumaczyć, a oni traktują mnie jak wyłudzaczkę kilka dni im zajmuje sprawdzenie na monitoringu, co też zapakowali mi do paczki.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------


ale masz odesłać? czy zostawić?
Zostawić, ale nie lubię tego kremu, chcę niebieski w tej cenie.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:43   #3379
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

YR bardzo lubię na szczęście nie rujnuje portfela

Jak kiedyś nie będę miała co z $$$ zrobić, to wrócę do Szaneli
A mnie YR masakruje cerę, dramat, naprawdę. Raz po toniku miałam uczulenie i wysyp krost. Innym razem po kremie na noc miałam rano ropne gule, a nigdy takich nie mam. Dzień wcześniej miałam piękną buzię I kilka innych przygód z pielęgnacją YR miałam i jak wszystko do ciała jest super, to do twarzy mi nie pasuje.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-20, 10:44   #3380
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
No ja też chciałąm ten niebieski kremik ale w sumie ładnie się zachowali mogi to odebrać kurierem i zwrócić kasę w ciągu 30 dni jak to robi wiele firm.
Tak też miałam, ale to były pojemności źle opisane w zestawie. Kurier dpd odebrał paczkę i po kilku dniach pieniądze wróciły na konto.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
dobre i to


Czy to tupet lub bezczelność z mojej strony, że chcę dostać to, co jest na zdjęciu /w opisie na stronie?
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:45   #3381
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Współczuję przeżyc z D i S ja chyba jednak wolę stacjonarne sklepy...

Aaaa zapomniałam się pochwalić na Fuercie kupiłam sobie perfumy oczywiście La petite robe noir Black Perfecto
i w środę zamówiłam świąteczne kulki Guerlain na Feelunique

Liv, a co powiesz o świątecznych paletach Gerlę? Miałaś jakieś? bo mnie kusi ta tegoroczna, ma cudne kolory ale pewnie będzie za pińcet
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:51   #3382
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Polać jej dobrze mówi, ja o tym boxie dla goldów też nie słyszałam a jako prezent dla golda dostałam 50 zł i pomarańczową bazę z Rexaline a inni pełnowymiarowe sera albo zestawy miniatur ehm no to pomarudziłam

A ten serial to pamiętam oj pamiętam
A ja pamiętam, że dostałam do karty gold mini zapach Miu Miu, który opchnęłam na OLX za 3 dychy

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Bo wyjątkowo twarzowy jest.
***
Ja wybrałam metodę małych kroków i realne cele.
Nie kupię nic do końca tygodnia.
Obrastam w kosmetyki, a z uwagi na brak zdecydowania, nie wiem czego dziś użyć. To bardzo frustrujące.

***
Mam to samo. Na widok rzodkiewki broszka ani nie drgnie. Natomiast widok brokuła przenosi mnie do czasó kutangowych piątków. Pamiętacie tę tradycję, kultywujecie (od kultyrwatora)?



Ostatnio miałam kupę szczęścia.
Przyszła kolejna praczka, tym razem z S., a chłop w domu.
Całe szczęścię, że Aneczka zrobiła co miała zrobić, a tatuś poszedł przebrać pieluszkę przy akopaniamencie wirującej pralki.
Zeszłam na dół, zapłaciłam i... jestem czysta.


Dokładnie.





Właśnie do mnie dotarły.
Te S takie duże się wydawały, ale jak założyłam na siebie to nawet mi się spodobały. Ponadto okazuje się, że mam więcej do zrzucenia niż sądziłam.
Jedyne nad czym się zastanawiam to ta koszulka z nadrukiem stolycy. Haha. Kupiłam też Wro, był chyba i Poznań ale nadruk mi się nie podobał. Misiek ma obiekcję do W-wy (pewnie przez cwaniaków z LW), haha, jak go będę chciała wkurzyć, to już wiem co na siebie założę. Jednak zostaje!
O i to jest realny cel, zrobię tak samo

Ja, kiedy widzę, że coś mi się kończy, to czasem sobie postanawiam, że do końca miesiąca używam tylko tej rzeczy. Np. ostatnio sobie postanowiłam, że do końca października używam tylko jednego różu i innych nie tykam, a jego i tak nie ubywa

Najbardziej mi szkoda, kiedy nakładam na noc maseczkę i... tyle. Toć to przecież w tym czasie mogłam zużyć lotion, serum i krem

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

za boxy, denka, rzodkiewki i zakupy

Ja już po urlopie, ale w pracy mnie tak wykańczają, że nawet na wizaż nie da się znaleźć chwili, a co dopiero przeglądanie sklepów

Wczoraj poszłam do D, bo się okazalo, że siostra zapisała mnie na makijaż Diora. Pani mnie pomalowała, nie namawiała nachalnie do kupna, zapytała się co mi się spodobało, spisała mi produkty. Ale muszę pochwalić, bo przepieknie mnie wykonturowała, nałożyla roświetlacz, róż, no i przepięknie pomalowała cieniami oczy rzęsy średnio, a liczylam wlasnie na kupno tuszu. Chwaliła też podkład, ale jak dla mnie albo za dużo nałożyła albo on taki już jest, bo był mega widoczny, a takich nie lubię
Kupiłam rozświetlacz i róż w jednym
Wzięłam tez mydełko Yope Werbena, bo było w promocji
Aaaa i kupiłam Coco Mademoiselle edp 100 ml, którą i tak miałam kupić, a dały mi promocję -20%, więc wyszło prawie tak samo jak w internetowych perfumeriach
Z gratisów dostałam saszetki podkładu, kremu, próbkę The One D&G nowej wersji, kosmetyczkę EL z mini podkładem DW, mini korektorem, mini kremem DayWear nawilżającym i szminką, a od pani z Diora dostałam miniaturkę nowej Miss Dior z bransoletką
Super zakupy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:51   #3383
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Właśnie do mnie dotarły.
Te S takie duże się wydawały, ale jak założyłam na siebie to nawet mi się spodobały. Ponadto okazuje się, że mam więcej do zrzucenia niż sądziłam.
J
w S się mieści i narzeka, że zrzucić coś musi... Wstydu nie masz ja z tych koszulek za 9zl mam taką białą w buldogi francuskie. L! To jest dopiero rozmiar.... Nie wspominając o tym, że wczoraj stwierdziłam, że przez ostatnie 2 miesiące zadek mi urósł. Akurat kupowałam spodnie, (upolowalam Wrangler za 99zl) ale doszłam do wniosku, że to te lusterka w przymierzalni są takie badziewie. Co nie zmienia faktu, że jak skończy się akcja 'jesien w ogrodzie' to wracam do orbitreka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:55   #3384
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mnie z pielęgnacji najbardziej odpowiada EL Daywear i Biotherm Accelerated. Uwielbiam te kremy
Też je lubię

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A mnie YR masakruje cerę, dramat, naprawdę. Raz po toniku miałam uczulenie i wysyp krost. Innym razem po kremie na noc miałam rano ropne gule, a nigdy takich nie mam. Dzień wcześniej miałam piękną buzię I kilka innych przygód z pielęgnacją YR miałam i jak wszystko do ciała jest super, to do twarzy mi nie pasuje.
O mamuniu

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Tak też miałam, ale to były pojemności źle opisane w zestawie. Kurier dpd odebrał paczkę i po kilku dniach pieniądze wróciły na konto.





Czy to tupet lub bezczelność z mojej strony, że chcę dostać to, co jest na zdjęciu /w opisie na stronie?
Pewnie, że nie strach cokolwiek tam zamawiać

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja pamiętam, że dostałam do karty gold mini zapach Miu Miu, który opchnęłam na OLX za 3 dychy
Wow! ja sobie zostawiłam na pamiątkę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 10:56   #3385
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
w S się mieści i narzeka, że zrzucić coś musi... Wstydu nie masz ja z tych koszulek za 9zl mam taką białą w buldogi francuskie. L! To jest dopiero rozmiar.... Nie wspominając o tym, że wczoraj stwierdziłam, że przez ostatnie 2 miesiące zadek mi urósł. Akurat kupowałam spodnie, (upolowalam Wrangler za 99zl) ale doszłam do wniosku, że to te lusterka w przymierzalni są takie badziewie. Co nie zmienia faktu, że jak skończy się akcja 'jesien w ogrodzie' to wracam do orbitreka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie, gdzie spodnie w takiej cenie ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 11:03   #3386
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A ja pamiętam, że dostałam do karty gold mini zapach Miu Miu, który opchnęłam na OLX za 3 dychy

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



O i to jest realny cel, zrobię tak samo

Ja, kiedy widzę, że coś mi się kończy, to czasem sobie postanawiam, że do końca miesiąca używam tylko tej rzeczy. Np. ostatnio sobie postanowiłam, że do końca października używam tylko jednego różu i innych nie tykam, a jego i tak nie ubywa

Najbardziej mi szkoda, kiedy nakładam na noc maseczkę i... tyle. Toć to przecież w tym czasie mogłam zużyć lotion, serum i krem


---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Super zakupy
bosheee ja mam to samo
Zakupiłam wczoraj w D w Silesi maseczkę polecaną przez Lenę, było jeszcze ich bardzo dużo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 11:03   #3387
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Dopiero dostałam maila, że przyjęli mi zwrot z V. Ale im zeszło
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 11:04   #3388
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Bo wyjątkowo twarzowy jest.
***
Ja wybrałam metodę małych kroków i realne cele.
Nie kupię nic do końca tygodnia.
Obrastam w kosmetyki, a z uwagi na brak zdecydowania, nie wiem czego dziś użyć. To bardzo frustrujące.
***
Mam to samo. Na widok rzodkiewki broszka ani nie drgnie. Natomiast widok brokuła przenosi mnie do czasó kutangowych piątków. Pamiętacie tę tradycję, kultywujecie (od kultyrwatora)?



Ostatnio miałam kupę szczęścia.
Przyszła kolejna praczka, tym razem z S., a chłop w domu.
Całe szczęścię, że Aneczka zrobiła co miała zrobić, a tatuś poszedł przebrać pieluszkę przy akopaniamencie wirującej pralki.
Zeszłam na dół, zapłaciłam i... jestem czysta.


Dokładnie.





Właśnie do mnie dotarły.
Te S takie duże się wydawały, ale jak założyłam na siebie to nawet mi się spodobały. Ponadto okazuje się, że mam więcej do zrzucenia niż sądziłam.
Jedyne nad czym się zastanawiam to ta koszulka z nadrukiem stolycy. Haha. Kupiłam też Wro, był chyba i Poznań ale nadruk mi się nie podobał. Misiek ma obiekcję do W-wy (pewnie przez cwaniaków z LW), haha, jak go będę chciała wkurzyć, to już wiem co na siebie założę. Jednak zostaje!
dobrze że O dobry
ps - wiersz spełnil czekiwania?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 11:05   #3389
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
bosheee ja mam to samo
Zakupiłam wczoraj w D w Silesi maseczkę polecaną przez Lenę, było jeszcze ich bardzo dużo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-20, 11:06   #3390
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Współczuję przeżyc z D i S ja chyba jednak wolę stacjonarne sklepy...

Aaaa zapomniałam się pochwalić na Fuercie kupiłam sobie perfumy oczywiście La petite robe noir Black Perfecto
i w środę zamówiłam świąteczne kulki Guerlain na Feelunique
Boskie zakupy
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-07 11:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.